zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Wallenloop

Goes, zaterdag 8 januari 1994 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Robin PuntRotterdam22.21minMse   19.973  3:005.55-
2  Dennis KlasenTHOR22.38minMse   19.723  3:035.48+0:17
3  Erik PuntRotterdam22.51minMse   19.536  3:045.43+0:30
4  Hans van de GriendtScheldesport23.20minMse   19.131  3:085.31+0:59
5  Jan de WildeAV'5623.50minMse   18.730  3:125.20+1:29
6  Jan de BartAV'5624.02minMse   18.574  3:145.16+1:41
7  Ernest KoxDES24.06minMse   18.523  3:145.15+1:45
8  Rini BruggemanAV'5624.12minM50   18.446  3:155.12+1:51
9  Jan GuiljamAV'5624.40minMse   18.097  3:195.03+2:19
10  Frans RoelofsAV'5624.41minMse   18.085  3:195.02+2:20
11  Peter RamsteijnSporting24.42minMse   18.073  3:195.02+2:21
12  Sam PoldermanDynamo24.46minM40   18.024  3:205.01+2:25
13  Ad TierieAtletica24.48minM40   18.000  3:205.00+2:27
14  Miquel van TongerenSporting24.54minMse   17.928  3:214.98+2:33
15  Otto SplietAV'5625.15minMse   17.679  3:244.91+2:54
16  Erik GoossenScheldesport25.16minM40   17.668  3:244.91+2:55
17  Ron DellebekeAtletica25.20minMse   17.621  3:244.89+2:59
18  Pieter van HorssenDynamo25.24minM40   17.575  3:254.88+3:03
19  Jaap OeleAV'5625.57minM40   17.202  3:294.78+3:36
20  Kees PriemAV'5626.02minM40   17.147  3:304.76+3:41
21  Jan de JagerAV'5626.15minM65   17.006  3:324.72+3:54
22  Marius DekAV'5626.36minM40   16.782  3:354.66+4:15
23  Ron AbuysGrijpskerke26.44minM50   16.698  3:364.64+4:23
24  Rinus JoosseAV'5626.45minM50   16.688  3:364.64+4:24
25  Wim BesuijenDynamo26.52minM40   16.615  3:374.62+4:31
26  Wim RooseAV'5626.54minM40   16.595  3:374.61+4:33
27  Jan GeenseYerseke27.11minM40   16.422  3:394.56+4:50
28  Anton SchoenmakersDynamo28.54minM50   15.446  3:534.29+6:33
29  Bram de RijkeDynamo31.14minM60   14.292  4:123.97+8:53
30  Kees KortleveAV'5632.29minM60   13.742  4:223.82+10:08
31  Arend RuijsinkAV'5639.46minM60   11.225  5:213.12+17:25
Mannen: 31 (100%) => M40=10 - M50=4 - M60=3 - M65=1 - Mse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.28 seconden nodig om deze lijst met 31 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020