zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Wallenloop

Goes, zaterdag 7 januari 1989 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Geert BoutonDuffel22.58minMse   19.437  3:055.40-
2  Leon van der VeldenAV'5623.04minMse   19.353  3:065.38+0:06
3  Marc NevensDuffel23.22minMse   19.104  3:085.31+0:24
4  Rian van den BroekeAtletica23.28minMse   19.023  3:095.28+0:30
5  Jan de WildeAV'5623.47minMse   18.769  3:125.21+0:49
6  Kees van KoeveringeAV'5623.49minMse   18.743  3:125.21+0:51
7  Dirk SmoldersDuffel23.54minMse   18.678  3:135.19+0:56
8  Piet WesterweeleWielingen24.02minMse   18.574  3:145.16+1:04
9  Hans van de GriendtScheldesport24.12minMse   18.446  3:155.12+1:14
10  Eric AdriaensDuffel24.15minMse   18.408  3:165.11+1:17
11  Gert van der WeeleAV'5624.20minMse   18.345  3:165.10+1:22
12  Bert HertoghAtletica24.21minMse   18.333  3:165.09+1:23
13  Johan de VliegerAtletica24.32minMse   18.196  3:185.05+1:34
14  Jan GuiljamAV'5624.38minMse   18.122  3:195.03+1:40
15  Jaap OeleAV'5624.45minMse   18.036  3:205.01+1:47
16  Jan LouisseAV'5624.52minMse   17.952  3:214.99+1:54
17  Leo de Leeuws-Gravenpolder24.59minMse   17.868  3:214.96+2:01
18  Rien de WildeAV'5625.01minMse   17.844  3:224.96+2:03
19  Albert KarstanjeDynamo25.02minMse   17.832  3:224.95+2:04
20  John OverweelDynamo25.05minMse   17.797  3:224.94+2:07
21  Leo de LeeuwWolphaartsdijk25.06minMse   17.785  3:224.94+2:08
22  Sam PoldermanDynamo25.11minM40   17.726  3:234.92+2:13
23  Marco SimonseAV'5625.14minMse   17.691  3:234.91+2:16
24  Hans SamanDelta Sport25.20minMse   17.621  3:244.89+2:22
25  Dick RijmenansDuffel25.21minMse   17.609  3:244.89+2:23
26  Adrie JoziasseDynamo25.22minMse   17.598  3:254.89+2:24
27  Cees SpaansAV'5625.25minMse   17.563  3:254.88+2:27
28  Ron AbuysGrijpskerke25.25minM40   17.563  3:254.88+2:27
29  Bram de VisserDynamo25.28minMse   17.529  3:254.87+2:30
30  Frans KrijnsenAV'5625.30minM40   17.506  3:264.86+2:32
31  Henk HamelinkScheldesport25.33minMse   17.472  3:264.85+2:35
32  Jurgen van LentDuffel25.35minMse   17.449  3:264.85+2:37
33  Henk-Jan JoosseDynamo25.37minMse   17.426  3:274.84+2:39
34  Bouke de JongAvantri25.54minM40   17.236  3:294.79+2:56
35  Han LeenhoutsAirsport25.57minM40   17.202  3:294.78+2:59
36  Eddy SmitDelta Sport26.08minM40   17.082  3:314.74+3:10
37  Poll VertommenDuffel26.10minM40   17.060  3:314.74+3:12
38  Job MatthijsseDynamo26.12minM40   17.038  3:314.73+3:14
39  Jaap WondergemDynamo26.35minM40   16.792  3:344.66+3:37
40  Kees MeermanAtletica26.46minM40   16.677  3:364.63+3:48
41  Rinus JoosseAV'5626.52minM40   16.615  3:374.62+3:54
42  Jan ArsAV'5627.21minM40   16.322  3:414.53+4:23
43  Tonny StrijdonkScheldesport27.29minM40   16.243  3:424.51+4:31
44  Koos OggelAV'5628.15minM40   15.802  3:484.39+5:17
45  Daaf GoedegebuurAV'5628.31minM50   15.654  3:504.35+5:33
46  Paul BlomAV'5628.55minM40   15.437  3:534.29+5:57
47  Wim van de KreekeAV'5629.13minM40   15.279  3:564.24+6:15
48  Ad SchnebeliDynamo29.19minM40   15.227  3:564.23+6:21
49  Kees de WaalAV'5629.32minM40   15.115  3:584.20+6:34
50  Andre CoolsDuffel30.24minM40   14.684  4:054.08+7:26
51  Krijn de OudeDelta Sport30.26minM50   14.668  4:054.07+7:28
52  Jaap HoutekamerAV'5630.31minM50   14.628  4:064.06+7:33
53  Frans van DijckDuffel31.00minM40   14.400  4:104.00+8:02
54  Bertus WalkerDynamo34.34minM60   12.914  4:393.59+11:36
55  Arend RuijsinkAV'5638.10minM60   11.696  5:083.25+15:12
Mannen: 55 (100%) => M40=20 - M50=3 - M60=2 - Mse=30

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.354 seconden nodig om deze lijst met 55 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020