vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

13e Wallenloop

Goes, zaterdag 5 januari 1974 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
TijdCategoriekm/umin/kmm/secgap
1  Piet VonckRKHAV22.45minMse   19.622  3:035.45-
2  J. BrandsK&K24.01minMse   18.587  3:145.16+1:16
3  J. van EekelenTHOR24.22minMse   18.320  3:175.09+1:37
4  Marien van ProoyenAV'5624.42minMse   18.073  3:195.02+1:57
5  Koos OggelAV'5624.42minMse   18.073  3:195.02+1:57
6  A. MuijsTHOR24.54minMse   17.928  3:214.98+2:09
7  Willy VerbistRKHAV25.01minMse   17.844  3:224.96+2:16
8  J. KarnemanTrias25.02minMse   17.832  3:224.95+2:17
9  R. de KokTHOR25.24minMse   17.575  3:254.88+2:39
10  W. MaatjesTHOR25.31minMse   17.494  3:264.86+2:46
11  Jan de WaardZeeland Sport25.47minMse   17.314  3:284.81+3:02
12  Gerard BrasAV'5625.51minMse   17.269  3:284.80+3:06
13  Piet de DreuAV'5625.54minMse   17.236  3:294.79+3:09
14  P. PoppeVeere25.55minMse   17.224  3:294.78+3:10
15  A. de WitteTHOR26.04minM40   17.125  3:304.76+3:19
16  J. TolhoekAV'5626.15minMse   17.006  3:324.72+3:30
Mannen: 16 (100%) => M40=1 - Mse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.244 seconden nodig om deze lijst met 16 prestaties samen te stellen.

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020