maandag 23 november 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

40e Wallenloop

Goes, zaterdag 5 januari 2002 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart VerschorenDuffel23.33minMse   18.955  3:105.27-
2  Ruben ScheurwaterParthenon24.04minMse   18.548  3:145.15+0:31
3  Alex StormsDuffel24.21minMse   18.333  3:165.09+0:48
4  Ruud WoordTHOR24.22minM45   18.320  3:175.09+0:49
5  Alwin VermeulenAV'5624.23minMse   18.308  3:175.09+0:50
6  Arjan BeijeDelta Sport24.24minM40   18.295  3:175.08+0:51
7  Frans RoelofsPrins Hendrik24.26minMse   18.270  3:175.08+0:53
8  Jochem KuzeeCaesar25.17minMse   17.656  3:244.90+1:44
9  Peter de RoovereDuffel25.35minM40   17.449  3:264.85+2:02
10  Jan de WildeAV'5625.49minM40   17.291  3:284.80+2:16
11  Lion van LuijkDynamica26.00minM40   17.169  3:304.77+2:27
12  John OverweelDynamica26.14minM50   17.017  3:324.73+2:41
13  Wim VosDynamica26.22minMse   16.930  3:334.70+2:49
14  Sebastian VonckRKHAV26.33minMse   16.814  3:344.67+3:00
15  Jan ArsAV'5626.42minMse   16.719  3:354.64+3:09
16  Pieter J.KooleDelta Sport26.43minMse   16.709  3:354.64+3:10
17  Eddy SmitDelta Sport26.45minM50   16.688  3:364.64+3:12
18  Aart RietveldAV'5626.47minMse   16.667  3:364.63+3:14
19  Marius BesuijenDynamica27.12minMse   16.412  3:394.56+3:39
20  Johan de VliegerDynamica27.18minM40   16.352  3:404.54+3:45
21  Anne RuijsinkAV'5627.22minMse   16.312  3:414.53+3:49
22  Tom VerlindenDuffel27.24minMse   16.292  3:414.53+3:51
23  Peter VaderDelta Sport27.30minM40   16.233  3:424.51+3:57
24  Peter RamsteynDynamica27.31minMse   16.223  3:424.51+3:58
25  Martin PruysersDynamica27.41minMse   16.125  3:434.48+4:08
26  Gerard PosthumaAV'5627.46minMse   16.077  3:444.47+4:13
27  Rini BruggemanAV'5627.48minMse   16.058  3:444.46+4:15
28  Lous WondergemDynamica27.56minMse   15.981  3:454.44+4:23
29  Erik PoppeDynamica28.13minMse   15.820  3:484.39+4:40
30  Marc AugustijnAV'5628.14minMse   15.811  3:484.39+4:41
31  Ron le RoyDynamica28.17minMse   15.783  3:484.38+4:44
32  Eddie PekaarAV'5628.20minM50   15.755  3:484.38+4:47
33  Jos den HollanderAV'5628.36minMse   15.608  3:514.34+5:03
34  Ko EversdijkAV'5628.39minM40   15.581  3:514.33+5:06
35  Jacky LuitwielerDynamica28.43minM40   15.545  3:524.32+5:10
36  Laurens van de HavenAV'5628.45minMse   15.527  3:524.31+5:12
37  Archie StaalDelta Sport28.50minMse   15.482  3:534.30+5:17
38  Wim RooseAV'5628.53minM50   15.455  3:534.29+5:20
39  Jan v.BerloDynamica28.57minM40   15.420  3:534.28+5:24
40  Kees van de PolAV'5629.07minM55   15.331  3:554.26+5:34
41  Ron DellebekeDynamica29.20minM40   15.218  3:574.23+5:47
42  Theo den HerderAV'5629.23minM45   15.192  3:574.22+5:50
43  Rob SchoenmakerDynamica29.30minM40   15.132  3:584.20+5:57
44  Jaap ConstantGoes29.47minM50   14.988  4:004.16+6:14
45  Willy VerbistDynamica30.04minM50   14.847  4:024.12+6:31
46  Rinus JoosseAV'5630.07minM60   14.822  4:034.12+6:34
47  Marius DekAV'5630.09minM50   14.806  4:034.11+6:36
48  Arjo VerhageDynamica30.32minMse   14.620  4:064.06+6:59
49  Wim de JongeAV'5630.34minM50   14.604  4:074.06+7:01
50  Karel van de GruiterDynamica30.35minM55   14.596  4:074.05+7:02
51  Max MatulessyDynamica30.51minM45   14.470  4:094.02+7:18
52  Ronald de RijkeDynamica31.01minMse   14.392  4:104.00+7:28
53  Piet BeijerDynamica31.18minM50   14.262  4:123.96+7:45
54  Remco KapteijnAV'5631.20minMse   14.247  4:133.96+7:47
55  Kees MarcusseDynamica31.31minM55   14.164  4:143.93+7:58
56  Koen van WinkelDuffel31.34minMse   14.141  4:153.93+8:01
57  Cor DuinhouwerDelta Sport31.37minM55   14.119  4:153.92+8:04
58  Jan WitkamAV'5631.51minM45   14.016  4:173.89+8:18
59  Winnie van der PijlGoes32.07minM45   13.899  4:193.86+8:34
60  Hugo PoortvlietDynamica32.10minM55   13.878  4:193.85+8:37
61  Rob JongeneelMiddelburg32.16minMse   13.835  4:203.84+8:43
62  Jaap OeleAV'5632.24minM50   13.778  4:213.83+8:51
63  Hans van de BergAV'5632.26minM40   13.764  4:223.82+8:53
64  Kobus BolmanDynamica32.37minM50   13.686  4:233.80+9:04
65  Adri NoordijkeZierikzee32.44minM60   13.637  4:243.79+9:11
66  Piet Jan LandegentDelta Sport32.48minM50   13.610  4:253.78+9:15
67  Herman AbbinkAV'5633.12minM40   13.446  4:283.73+9:39
68  Kees de WaalAV'5633.30minM55   13.325  4:303.70+9:57
69  Anton SchoenmakersDynamica33.40minM60   13.259  4:323.68+10:07
70  Dick FiliusKats34.50minM40   12.815  4:413.56+11:17
71  Jan RooseAV'5634.54minM50   12.791  4:413.55+11:21
72  Arjan MeijerDelta Sport35.41minMse   12.510  4:483.48+12:08
73  Bram de RijkeDynamica36.58minM65   12.076  4:583.35+13:25
74  Jan KloetBurgh-Haamstede39.43minM65   11.240  5:203.12+16:10
Mannen: 74 (100%) => M40=14 - M45=5 - M50=13 - M55=6 - M60=3 - M65=2 - Mse=31

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29
3.78 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marlies KortAV'5613.23minVse   16.946  3:324.71-
2  Richard ReijnhoutAV'5613.48minJoB   16.435  3:394.57+0:25
3  Sjaan MaartenseAV'5614.46minV45   15.359  3:544.27+1:23
4  Lou DamsDuffel15.05minV45   15.036  3:594.18+1:42
5  Griet GeeromsDuffel15.35minV35   14.554  4:074.04+2:12
6  Bjorn SmetsDuffel16.00minJoB   14.175  4:143.94+2:37
7  Liesbet de SmetDuffel16.15minVse   13.957  4:183.88+2:52
8  Greet van HerckDuffel16.25minV45   13.815  4:213.84+3:02
9  Sandra NuyensDuffel17.47minVse   12.754  4:423.54+4:24
10  Ilse WilmsDuffel18.39minVse   12.161  4:563.38+5:16
11  An VerlindenDuffel19.01minVse   11.926  5:023.31+5:38
Vrouwen: 9 (81.82%) => V35=1 - V45=3 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.307 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
Atletiek Zeeland © 2020