vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 27 februari 2016 - Organisatie: Dynamica
9.66 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica34.04minMse   17.014  3:324.73-
2  Job de FeijterRKHAV35.41minMse   16.243  3:424.51+1:37
3  Erwin AdanDynamica35.54minMse   16.145  3:434.48+1:50
4  Martijn de KokAV'5636.31minMse   15.872  3:474.41+2:27
5  Ralph WiessnerDynamica37.59minM35   15.259  3:564.24+3:55
6  Eric WolfertFlakkee38.16minMse   15.146  3:584.21+4:12
7  David BoumanFlakkee39.27minMse   14.692  4:054.08+5:23
8  Ruud HoosemansDynamica40.02minMse   14.478  4:094.02+5:58
9  Peter BalkenendeAV'5640.20minM45   14.370  4:113.99+6:16
10  Sven VermeulenDynamica40.47minM35   14.212  4:133.95+6:43
11  Michael de HamerScheldesport40.55minM35   14.165  4:143.93+6:51
12  Willem de KorteDynamica41.09minMse   14.085  4:163.91+7:05
13  Benny ThuyRKHAV41.19minM45   14.028  4:173.90+7:15
14  Johan KarelseAV'5641.41minM40   13.905  4:193.86+7:37
15  Laurey van den BergeFlakkee42.05minVse   13.773  4:213.83+8:01
16  Chris SteenbakkerAV'5642.29minJoA   13.643  4:243.79+8:25
17  Piet van MourikDelta Sport42.32minM50   13.627  4:243.79+8:28
18  Freek GoedhartFlakkee43.04minMse   13.458  4:273.74+9:00
19  Vincent BloemPallas'9343.11minMse   13.422  4:283.73+9:07
20  Arjo VerhageDynamica43.35minM45   13.299  4:313.69+9:31
21  Edwin van AlphenDynamica43.44minM45   13.253  4:323.68+9:40
22  Bart de VisserSerooskerke44.10minMse   13.123  4:343.65+10:06
23  Adriaan WielesScheldesport44.12minM45   13.113  4:353.64+10:08
24  Bas de NooijerGonz├ílez Running44.26minMse   13.044  4:363.62+10:22
25  Rob SchaapVlissingen44.29minM55   13.030  4:363.62+10:25
26  Herman de GraveDynamica44.50minM35   12.928  4:383.59+10:46
27  Piet de NooijerMiddelburg44.52minMse   12.918  4:393.59+10:48
28  Marcel Traass-Heerenhoek44.55minM45   12.904  4:393.58+10:51
29  Henkjan TielemanFlakkee45.06minM45   12.851  4:403.57+11:02
30  Steven HaeckSMO45.18minM45   12.795  4:413.55+11:14
31  Kees den HollanderDreischor45.23minM45   12.771  4:423.55+11:19
32  Martijn de VriesMiddelburg45.28minMse   12.748  4:423.54+11:24
33  Cor de RidderDynamica45.31minM45   12.734  4:433.54+11:27
34  Alwin de ZeeuwScheldesport45.48minM45   12.655  4:443.52+11:44
35  Leo DaleboutDynamica45.57minM55   12.614  4:453.50+11:53
36  xx ???46.02minMse   12.591  4:463.50+11:58
37  Peter DekkerDynamica46.08minM40   12.564  4:473.49+12:04
38  Dennis BootsgezelDynamica46.12minM35   12.545  4:473.48+12:08
39  Jurjen SwiersVlissingen46.30minM45   12.465  4:493.46+12:26
40  Mirthe OverkampPhoenix46.34minVse   12.447  4:493.46+12:30
41  Walther MurreScheldesport47.27minM45   12.215  4:553.39+13:23
42  Martin de GraafWemeldinge47.44minM45   12.142  4:563.37+13:40
43  Ron DellebekeDynamica47.52minM55   12.109  4:573.36+13:48
44  William de JongeNieuwdorp48.01minM40   12.071  4:583.35+13:57
45  Niek WielandAxel48.10minM40   12.033  4:593.34+14:06
46  Danmar DeesAV'5648.18minM35   12.000  5:003.33+14:14
47  Albert PlatteeuwScheldesport48.20minM45   11.992  5:003.33+14:16
48  Wim de JongeAV'5648.44minM65   11.893  5:033.30+14:40
49  Alexander DavidseVlissingen48.55minM35   11.849  5:043.29+14:51
50  Steven NortierSMO49.06minM35   11.804  5:053.28+15:02
51  Jaap van der VeenScheldesport49.19minM45   11.753  5:063.26+15:15
52  Meire KataleerSMO50.07minV35   11.565  5:113.21+16:03
53  Jeffrey MolYerseke50.11minMse   11.550  5:123.21+16:07
54  Theo KappeteinVlissingen50.45minM45   11.421  5:153.17+16:41
55  Joop LasseurDelta Sport51.04minM70   11.350  5:173.15+17:00
56  Durby MeijboomVlissingen51.16minV35   11.306  5:183.14+17:12
57  Henk LousDynamica51.20minM55   11.291  5:193.14+17:16
58  Sandra JoziasseDynamica51.57minV35   11.157  5:233.10+17:53
59  John GuequierreDynamica52.04minM60   11.132  5:233.09+18:00
60  Simon Saczynski?52.45minMse   10.988  5:283.05+18:41
61  Siem CornelisseDynamica52.48minM65   10.977  5:283.05+18:44
62  Serge van der PolVlissingen53.04minM35   10.922  5:303.03+19:00
63  Dave LouwsDynamica53.24minM55   10.854  5:323.01+19:20
64  Piet BeijerDynamica53.27minM65   10.844  5:323.01+19:23
65  Jan van HorssenDynamica53.29minM65   10.837  5:323.01+19:25
66  Renate de ReusVlissingen53.49minVse   10.770  5:342.99+19:45
67  Jannie de VriesDynamica54.10minV55   10.700  5:362.97+20:06
68  Eddy van WijnsbergeSMO55.11minM45   10.503  5:432.92+21:07
69  Elbert SimonseAagtekerke55.15minM35   10.490  5:432.91+21:11
70  Stefan de BlockRKHAV56.33minM40   10.249  5:512.85+22:29
71  Marjan HamelinckHulst56.35minV35   10.243  5:512.85+22:31
72  Chris de KoeVlissingen57.22minM65   10.103  5:562.81+23:18
73  Arthur StijnsDynamica57.33minM65   10.071  5:572.80+23:29
74  Gerard RommersDynamica57.48minM55   10.028  5:592.79+23:44
75  Nicole HenrarDynamica59.36minV45   9.725  6:102.70+25:32
76  Milly RomneyVlaardingen59.46minV45   9.698  6:112.69+25:42
77  Dick HoogestegerHeinkenszand1.00.09minM45   9.636  6:142.68+26:05
78  Lena KleingeldVlissingen1.01.40minV55   9.399  6:232.61+27:36
79  Hans van SluijsDynamica1.04.58minM65   8.921  6:442.48+30:54
80  Lenie van KlevenVlissingen1.08.00minV60   8.524  7:022.37+33:56
Mannen: 67 (83.75%) => M35=10 - M40=5 - M45=19 - M50=1 - M55=6 - M60=1 - M65=7 - M70=1 - Mse=17
Vrouwen: 12 (15%) => V35=4 - V45=2 - V55=2 - V60=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jasper ZuidhofAV'5611.41minMse   16.536  3:384.59-
2  Patrick de VosAV'5611.47minMse   16.396  3:404.55+0:06
3  Franklin van AnrooijAV'5611.52minMse   16.281  3:414.52+0:11
4  Bart BalkenendeAV'5612.38minMse   15.293  3:554.25+0:57
5  Chris de SmitRKHAV12.45minMse   15.153  3:584.21+1:04
6  Shirin van AnrooijAV'5613.36minMeB   14.206  4:133.95+1:55
7  Ronald van DongenDelta Sport13.56minM45   13.866  4:203.85+2:15
8  Mike DierkxScheldesport14.06minMse   13.702  4:233.81+2:25
9  Maaike de KreekScheldesport14.17minMeB   13.526  4:263.76+2:36
10  Martijn LavooijAV'5614.34minM40   13.263  4:313.68+2:53
11  Pieter-Jan BaarAV'5614.36minM40   13.233  4:323.68+2:55
12  Mirthe de ZeeuwScheldesport14.41minMeB   13.158  4:343.65+3:00
13  Veerle CampenhoutACW14.51minVse   13.010  4:373.61+3:10
14  Emma van MourikDelta Sport14.55minVse   12.952  4:383.60+3:14
15  Judith LodderFlakkee15.06minMeB   12.795  4:413.55+3:25
16  Harold de MaatScheldesport15.10minM45   12.738  4:433.54+3:29
17  Waeoby JonesScheldesport15.17minMeB   12.641  4:453.51+3:36
18  Margot ThuyRKHAV15.29minMeB   12.478  4:493.47+3:48
19  Caroline VeringaDynamica16.15minV40   11.889  5:033.30+4:34
20  Marian SteenblokAV'5616.19minV40   11.841  5:043.29+4:38
21  Paulette de KrakerDynamica16.54minVse   11.432  5:153.18+5:13
22  Peter OeleGoes17.09minMse   11.265  5:203.13+5:28
23  Esther van SluijsAV'5617.36minV40   10.977  5:283.05+5:55
24  Maria de VisserMiddelburg17.56minVse   10.773  5:342.99+6:15
25  George SchanckWielingen19.42minMse   9.807  6:072.72+8:01
26  Tonny de RuijterDynamica20.17minM65   9.525  6:182.65+8:36
27  Mia van BelleDynamica21.20minV65   9.056  6:382.52+9:39
Mannen: 13 (48.15%) => M40=2 - M45=2 - M65=1 - Mse=8
Vrouwen: 8 (29.63%) => V40=3 - V65=1 - Vse=4
Meisjes: 6 (22.22%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.262 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens B99/00  4630m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ridder       Rens de       0853 Dynamica     0:17:32
002 Harinck      Sergio     ?? 0849 GRT          0:17:47
003 Vries        Jorrick de    0850 AV'56        0:19:36
004 Lavooij      Stijn         0846 AV'56        0:21:05
005 Elstgeest    Youri         0848 AV'56        0:21:16
006 Putten       Axl van       0843 AV'56        0:22:23

Jongens C01/02  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0669 AV'56        0:09:24
002 Leng         Paavo de      0641 Dynamica     0:09:43
003 Tuil         Niels van  99 0666 B Haamstede  0:10:04
004 Nefs         Emiel         0539 Dynamica     0:10:16
005 Roos         Matthijs      0616 AV'56        0:10:41
006 Kruisifikx   Thomas        0490 Scheldesport 0:10:43
007 Zeeuw        Nathan de     0491 Scheldesport 0:10:46
008 Verbrugge    Mees       02 0680 AV'56        0:11:03
009 Dillis       Elyas         0422 RKHAV        0:11:20
010 Hofland      David         0521 Wielingen    0:13:18
 
Meisjes C01/02  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Zijderlaan   Esra          0776 Atverni      0:11:03
002 Geldof       Jasmijn       0623 Dynamica     0:11:16
003 Smits        Veerle        0614 AV'56        0:11:23
004 Le Coq       Louise        0522 Wielingen    0:11:26
005 Hulsken      Nikita        0531 Delta Sport  0:12:14
006 Siebons      Marleen       0546 Dynamica     0:12:29
007 Bun          Parel         0540 Dynamica     0:13:12
008 Niemantsverd Amy           0423 RKHAV        0:13:45
009 Flink        Eeke          0615 AV'56        0:14:03
 
Jongens D03/04  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maat         Ralph de      0492 Scheldesport 0:10:48
002 Zerbib       Raphael       0729 Dynamica     0:11:00
003 Dobbelaar    Jonathan      0493 Scheldesport 0:11:06
004 Dikkenberg   Jesse vd      0486 AV'56        0:11:17
005 Smet         Simon de      0771 SMO          0:11:29
006 Koops        Thijs         0678 Dynamica     0:11:49
007 Geense       Bowen         0777 Waarde       0:11:52
008 Wieles       Chris         0495 Scheldesport 0:11:56
009 Noordijk     Bryan         0498 Scheldesport 0:12:08
010 Bouwhuizen   Dylan van     0421 RKHAV        0:12:14
011 Cockheyt     Joeri         0772 SMO          0:12:22
012 Vierbergen   Mats          0643 RKHAV        0:12:26
013 Os           Martijn va    0420 RKHAV        0:12:58
014 Oele         Glenn         0620 AV'56        0:13:09
015 Zeeuw        Tobias        0497 Scheldesport 0:13:15
016 Dees         Tom           0712 AV'56        0:14:01
017 Simonse      Jesper     04 0681 Goes         0:14:35
018 Schuit       Rens          0496 Scheldesport 0:14:44
 
Meisjes D03/04  2500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Goudswaard   Ilse          0532 Delta Sport  0:11:56
002 Leenheer     Fleur         0703 Delta Sport  0:12:38
003 Baar         Sanne de      0617 AV'56        0:13:06
004 Haar         Dana ter      0642 Dynamica     0:13:56
005 Kraker       Pascale de    0536 Dynamica     0:14:06
006 Coppieters   Jenna         0417 RKHAV        0:14:09
 
Jongens pA2 05  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Baar         Remco de      0613 AV'56        0:05:02
002 Goethem      Maxim van     0412 RKHAV        0:05:20
003 Schuit       Daan          0501 Scheldesport 0:05:23
004 Zijderlaan   Juan          0775 Atverni      0:05:26
005 Rijkhals     Jeffrey       0715 Dynamica     0:05:29
006 Houwelingen  Tom van       0525 Dynamica     0:05:32
007 Wynsberge    Obe van       0742 SMO          0:05:34
008 Kapteijn     Mart          0607 AV'56        0:05:38
009 Behrens      Marlon        0696 Dynamica     0:05:41
010 Berg         Nino v d      0611 AV'56        0:05:44
011 Dobbelaar    Lukas         0647 Scheldesport 0:05:55
 
Jongens pA1 06  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Verbrugge    Ipe        06 0692 AV'56        0:05:14
002 Maat         Fabian de     0503 Scheldesport 0:05:19
003 Pijnen       Benjamin      0502 Scheldesport 0:05:28
004 Steenblok    Koen          0523 AV'56        0:05:39
005 Fredericq    Arne          0738 SMO          0:05:41
006 Koole        Stijn         0622 Dynamica     0:05:47
007 Bouwhuizen   Robin         0410 RKHAV        0:06:16
008 Vael         Luca          0646 Dynamica     0:06:30
009 Dees         Rody          0547 AV'56        0:06:32
 
Meisjes pA2 05  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de        0608 AV'56        0:05:16
002 Mulders      Puk           0673 Dynamica     0:05:59
003 Koole        Hilde         0619 Dynamica     0:06:06
004 Keymel       Myrthe        0512 Scheldesport 0:06:10
005 Vierbergen   Kirsten       0778 RKHAV        0:06:27
006 Sluys        Femke van     0542 AV'56        0:06:43
 
Meisjes pA1 06  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Kraker       Yasmine de    0537 Dynamica     0:05:31
002 Karelse      Yara          0484 AV'56        0:05:36
003 Berge        Loa v d       0774 Dynamica     0:05:43
004 Voorde       Kyra v d      0482 Dynamica     0:05:45
005 Dikkenberg   Inke v d      0485 AV'56        0:06:00
006 Maas         Britt v d  23 0699 Delta Sport  0:06:03
007 Luijk        Zoa van       0548 AV'56        0:06:06
008 Simonse      Marit         0424 AV'56        0:06:14
009 Boonman      Anouk      06 0701 Nieuwdorp    0:06:25
 
Jongens pB  07  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Joppe        Zedie         0527 Flakkee      0:05:17
002 Ton          Luca          0550 Dynamica     0:05:24
003 Tieleman     Thom          0744 Sommelsdijk  0:05:38
004 Hecke        Warre van     0767 SMO          0:05:51
005 Kouijzer     Ben           0408 RKHAV        0:05:53
006 Engels       Ivar          0425 Dynamica     0:05:55
007 Wieles       Viktor        0507 Scheldesport 0:06:01
008 Mortier      Tijl          0740 SMO          0:06:18
009 Zandstra     Lucas         0505 Scheldesport 0:06:21
010 Matthijs     Jarne         0406 RKHAV        0:06:25
011 Ephraim      Jori          0504 Scheldesport 0:06:27
012 Halden       Chinitor      0769 SMO          0:06:37
013 Vos          Sam de        0741 Dynamica     0:06:40
014 Oele         Niels         0621 AV'56        0:06:43
015 Coninck      Emile de      0770 SMO          0:06:45
016 Puroja       Jeremia    03 0683 Dynamica     0:06:53
017 Lous         Jochem        0674 Dynamica     0:07:04
 
Jongens pC  08  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Giele        Midas         0511 Scheldesport 0:06:28
002 Boonman      Jasper     09 0689 Nieuwdorp    0:06:30
003 Noordijk     Lyam          0509 Scheldesport 0:06:32
004 Lensen       Quinten       0510 Scheldesport 0:06:39
005 Dieleman     Dean          0716 Dynamica     0:06:44
006 Veringa      Erik          0524 Dynamica     0:06:47
007 Jonge        Dylano de     0526              0:06:53
008 Boujlila     Amwar         0630 Scheldesport 0:07:26
009 Grevinga     Anthony       0645 Dynamica     0:07:37
 
Meisjes pB  07  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Lacke        Ine van       0745 SMO          0:05:46
002 Wilde        Jelke de      0768 SMO          0:06:05
003 Hamer        Benthe den    0514 Scheldesport 0:06:23
004 Crombeen     Evita         0402 RKHAV        0:06:29
005 Bouman       Lobke         0403 RKHAV        0:06:35
006 Peeters      Demi          0513 Scheldesport 0:07:07
007 Verlinde     Neline        0515 Scheldesport 0:07:09
008 Luijk        Tess van      0545 AV'56        0:07:17
009 Dobbelaar    Rebekka       0706 Scheldesport 0:07:29
010 Bruijnes     Veerle        0530 AV'56        0:07:34
 
Meisjes pC  08  1250m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Pijnen       Valerie       0516 Scheldesport 0:06:18
002 Zandstra     Liselotte     0519 Scheldesport 0:06:34
003 Mol          Elise      08 0702 AV'56        0:06:36
004 Franken      Floor         0401 RKHAV        0:06:49
005 Damme        Marit van     0518 Scheldesport 0:06:51
006 Joppe        Daphne        0762 Flakkee      0:06:56
007 Pijnen       Victoria      0520 Scheldesport 0:06:58
008 Bruijnes     Mirthe        0529 AV'56        0:07:13
009 Boonman      Lisa          0671 Dynamica     0:07:17
010 Zahradnik    Iris          0517 Scheldesport 0:07:35
011 Geldof       Roos       05 0691 Dynamica     0:07:40

Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
   Hse                 crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     0002 RKHAV       250 250 241         241 241 05 0987  5
 2 Harmes       Erwin      0063 GRT         226 233 233         233     00 0925  4
 3 Kok          Martijn de 0056 AV'56       220 241 226             226 00 0913  4
 4 Wolfert      Eric       0040 Flakkee     211 226 207 233     215 215 15 0904  6
 5 Hoosemans    Ruud       0041 Dynamica    197 211     203         207 00 0818  4
starts  97
  
   H35-44              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Michael d  0017 Scheldesport186 203 150 215     211 197 15 0841  6
 2 Harthoorn    Maarten    0059 Kapelle     180 207 200         207     00 0794  4
 3 Karelse      Johan      0012 AV'56       174 188 176 184     188 188 15 0763  6
 4 Vermeulen    Sven       0039 Dynamica    163 180 166 211         200 05 0762  5
 5 Hoosemans    Martijn    0073 Dynamica    154 172 158 140     176     05 0665  5
 6 Dekker       Peter      0034 Dynamica    156 001     164     163 154 05 0642  5
 7 Wieland      Niek       0076 axel        148 170 155         160 147 05 0638  5
 8 Jonge        William de 0032             140 157 136 130     149 148 15 0609  6
starts  111
  
   H45-54              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      0006 RKHAV       191 200     197     203 191 05 0796  5
 2 Balkenende   Peter      0030 AV'56       188     197 207         203 00 0795  4
 3 Verhage      Arjo       0047 Dynamica    178     188 194     194 178 05 0759  5
 4 Mourik       Piet van   0036 Delta Sport 164 184 178 172     184 184 15 0745  6
 5 Wieles       Adriaan    0020 Scheldesport170 182 164 168     166 172 15 0707  6
 6 Ridder       Cor de     0065 Dynamica    155 166 148 153         158 05 0637  5
 7 Tieleman     Henkjan    0142 Flakkee             134 147     178 162 00 0621  4
 8 Veen         Jaap van d 0024 Scheldesport143 160 144 149     152 141 15 0620  6
 9 Platteeuw    Albert     0022 Scheldesport151 162     137     154 145 05 0617  5
10 Sommeijer    Marcel     0033 Dynamica    150 159 143 142     156     05 0613  5
11 Hollander    Cees den   0181 Dreischor           130 150     161 160 00 0601  4
12 Murre        Walther    0023 Scheldesport    161 139 148         151 00 0599  4
starts  147
  
   H55-64              crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0013 Dynamica    141 149 127 119     153 149 15 0607  6
 2 Lous         Henk       0042 Dynamica    149 155 129         151 138 05 0598  5
starts  48
  
   H65+                crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0045 AV'56       147 163 140 133     148 144 15 0617  6
 2 Beijer       Piet       0089 Dynamica        144 117 100     135 132 05 0533  5
 3 Stijns       Arthur     0150 Dynamica            109 085     127 126 00 0447  4
starts  35
  
   JA 97/98            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  6
  
   Vse                 crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  28
  
   V35-44              crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  17
  
   V45-54              crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  27
  
   V55+               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0044 Dynamica    215     191 184     226 211 05 0848  5
 2 Kleingeld    Lena       0031 avvn        211 211 176         207 197 05 0831  5
 3 Kleven       Lenie v    0071 avvn        207     174         200 194 00 0775  4
starts  21
  
   MA97/98            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
starts  1
  
   JB99/00            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    0853 Dynamica    250 250 233 241     241 250 15 1006  6
 2 Harinck      Sergio     0849 GRT         233 241 250         250 241 05 0987  5
 3 Vries        Jorrick de 0850 AV'56       215 233 241 250         233 05 0962  5
 4 Lavooij      Stijn      0846 AV'56       203 220 226 233     226 226 15 0926  6
 5 Putten       Axl van    0843 AV'56       197 207 207 220     220 215 15 0877  6
 6 Elstgeest    Youri      0848 AV'56       194 211 211 226         220 05 0873  5
starts  44
  
   MB99/00            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder       Judith     0879 Flakkee     233 250 233 250     250 226 15 0998  6
 2 Kreek        Maaike de  0876 Scheldesport250 241 241 241         241 05 0978  5
 3 Zeeuw        Mirthe de  0877 Scheldesport226         233     241 233 00 0933  4
 4 Thuy         Margot     0899 RKHAV       220 226     220     233 215 05 0904  5
 5 Dieren       Judith van 0880 Flakkee     215 233 226 226             00 0900  4
starts  28
  
   Hkcr               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zuidhof      Jasper     0931 AV'56       211 241 220 226     250 250 15 0982  6
 2 Vos          Patrick de 0930 AV'56       207 233 226 233     241 241 15 0963  6
 3 Verstraate   Wouter     0937 GRT         233 250 233 241             00 0957  4
 4 Anrooy       Franklin v 0949 AV'56           220 211 211     233 233 05 0902  5
 5 Balkenende   Bart       0919 AV'56       203 226 215 215         226 05 0887  5
 6 Lavooij      Martijn    0935 AV'56       176 188 194 203     220 207 15 0839  6
 7 Dierkx       Mike       0938 Scheldesport180 194     200         211 00 0785  4
 8 Baar         Pieter-Jan 0945 AV'56       172 180 188         207 203 05 0783  5
 9 Maat         Harold de  0912 Scheldesport166 174 176 182     203 200 15 0776  6
10 Schanck      George     0913 Wielingen   162 170 164 180     197 194 15 0756  6
11 Kreek        Jos de     0910 Scheldesport174 178     188     200     00 0740  4
starts  120
  
   Vkcr               crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Campenhout   Veerle     0940 ACW         241 233 241 250     250 250 15 1006  6
 2 Mourik       Emma van   0926 Delta Sport 250 226 233 241     241 241 15 0988  6
 3 Steenblok    Marian     0907 AV'56       211 220 215 226     233 226 15 0920  6
 4 Veringa      Caroline   0918 Dynamica    226 215 220 233         233 05 0917  5
 5 Kraker       Paulette d 0916 Dynamica    207 211 211 220     226 220 15 0892  6
 6 Sluijs       Esther van 0906 AV'56       203     207 215     220 215 05 0862  5
starts  52
  
   JC01/02            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   0641 Dynamica    250 250 220 250     250 241 15 1015  6
 2 Nefs         Emiel      0539 Dynamica    241 241 207 226     226 226 15 0949  6
 3 Tuil         Niels van  0666 B Haamstede         211 233     233 233 00 0910  4
 4 Zeeuw        Nathan de  0491 Scheldesport211 233 200 215     211 211 15 0885  6
 5 Kruisifikx   Thomas     0490 Scheldesport215     197 211     207 215 05 0853  5
 6 Verbrugge    Mees       0680 AV'56               203 220     220 207 00 0850  4
 7 Dillis       Elyas      0422 RKHAV       207 226     203     203 203 05 0844  5
 8 Harthoorn    Patrick    0632 AV'56       197 215 191         200     00 0803  4
starts  61
  
   MC01/02            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits        Veerle     0614 AV'56       250 250 250 241     226 233 15 1006  6
 2 Geldof       Jasmijn    0623 Dynamica    241 233 241 233     233 241 15 0971  6
 3 Le Coq       Louise     0522 Wielingen   233 241     220     220 226 05 0925  5
 4 Sommeijer    Lynn       0528 Dynamica    226 226 233 226     211     05 0916  5
 5 Siebons      Marleen    0546 Dynamica        220 220 215     207 215 05 0875  5
 6 Bun          Parel      0540 Dynamica    211 215 215 203     203 211 15 0867  6
 7 Hulsken      Nikita     0531 Delta Sport 215         211     215 220 00 0861  4
 8 Niemantsverd Amy        0423 RKHAV       194 207 207 194         207 05 0820  5
 9 Flink        Eeke       0615 AV'56       200     211 197     197 203 05 0816  5
starts  63
  
   JD03/04            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   0492 Scheldesport226 250 241 250     233 250 15 1006  6
 2 Dobbelaar    Jonathan   0493 Scheldesport203 241 233 233     226 233 15 0955  6
 3 Dikkenberg   Jesse vd   0486 AV'56       207 233 226 241     220 226 15 0941  6
 4 Wieles       Chris      0495 Scheldesport188 220 211 207     207 207 15 0860  6
 5 Harthoorn    Lucas      0631 AV'56       184 226 215         203     00 0828  4
 6 Noordijk     Bryan      0498 Scheldesport176 200 194 200     197 203 15 0815  6
 7 Vierbergen   Mats       0643 RKHAV       170 207     203     200 194 05 0810  5
 8 Bouwhuizen   Dylan van  0421 RKHAV       164 203 188 197     194 200 15 0809  6
 9 Os           Martijn va 0420 RKHAV       180 215 200         191 191 05 0802  5
10 Karelse      Ryan       0483 AV'56       172 211 184 191     182     05 0773  5
11 Zeeuw        Tobias     0497 Scheldesport178     191 194     188 186 05 0764  5
12 Oele         Glenn      0620 AV'56           194 174 184     184 188 05 0755  5
13 Schuit       Rens       0496 Scheldesport    197 180 188         180 00 0745  4
14 Simonse      Jesper     0681 Goes                170 182     180 182 00 0714  4
starts  120
  
   MD03/04            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    0533 Delta Sport 250     250 250     250     00 1000  4
 2 Goudswaard   Ilse       0532 Delta Sport 220 241 215         241 250 05 0957  5
 3 Acker        Emma van   0419 RKHAV       233 250 233 233     226     05 0954  5
 4 Baar         Sanne de   0617 AV'56       197 211 197 220     215 233 15 0894  6
 5 Haar         Dana ter   0642 Dynamica    211 220 203 215     203 226 15 0887  6
 6 Exter        Eva den    0418 RKHAV       215 233 207 226             00 0881  4
 7 Coppieters   Jenna      0417 RKHAV       203 215     211         215 00 0844  4
 8 Kraker       Pascale de 0536 Dynamica    194 203 188 203     200 220 15 0841  6
 9 Eetvelt      Katja van  0415 RKHAV       207 226 194         211     00 0838  4
starts  64
  
   JpA2 05            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Baar         Remco de   0613 AV'56       241 250 250 250     250 250 15 1015  6
 2 Goethem      Maxim van  0412 RKHAV       233 241 241 241     241 241 15 0979  6
 3 Houwelingen  Tom van    0525 Dynamica    220 233 233 233     233 215 15 0947  6
 4 Schuit       Daan       0501 Scheldesport188 215 220 211     220 233 15 0903  6
 5 Kapteijn     Mart       0607 AV'56       200 220 215 215     226 207 15 0891  6
 6 Arens        Firn       0426 AV'56       203 226 226 220             00 0875  4
 7 Dobbelaar    Lukas      0647 Scheldesport    211 203 207     215 197 05 0841  5
 8 Berg         Nino v d   0611 AV'56       194 207 207 200     211 200 15 0840  6
 9 Wedage       Bjorn      0500 Scheldesport184 203 200 197             00 0784  4
starts  70
  
   JpA1 06            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge    Ipe        0692 AV'56               241 250     233 250 00 0974  4
 2 Maat         Fabian de  0503 Scheldesport233 241 226 241     226 241 15 0971  6
 3 Pijnen       Benjamin   0502 Scheldesport220 226 203 233     220 233 15 0927  6
 4 Bouwhuizen   Robin      0410 RKHAV       215 250 220 226     203 211 15 0926  6
 5 Steenblok    Koen       0523 AV'56       207 220 200 215     207 226 15 0883  6
 6 Koopman      Kasper     0541 Dynamica    200 233 207 220     215     05 0880  5
 7 Koole        Stijn      0622 Dynamica    191 215 197 211     200 215 15 0856  6
 8 Dees         Rody       0547 AV'56           203 184 203     188 203 05 0802  5
 9 Vael         Luca       0646 Dynamica        207 186         194 207 00 0794  4
starts  80
  
   MpA2 05            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     0608 AV'56       250 250 250         250 250 05 1005  5
 2 Keymel       Myrthe     0512 Scheldesport197 241 207 250     233 226 15 0965  6
 3 Sluys        Femke van  0542 AV'56       203 226 220 233     220 215 15 0914  6
 4 Koole        Hilde      0619 Dynamica    182         220     226 233 00 0861  4
 5 Pellaers     Fenne      0612 AV'56       188     200 226     215     00 0829  4
starts  53
  
   MpA1 06            crosscompetitie        Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse      Yara       0484 AV'56       226 233 233 250     250 241 15 0989  6
 1 Kraker       Yasmine de 0537 Dynamica    233 250 188 233     241 250 15 0989  6
 3 Voorde       Kyra v d   0482 Dynamica    220 241 241 241     233 226 15 0971  6
 4 Dikkenberg   Inke v d   0485 AV'56       203 226 226 226     226 220 15 0919  6
 5 Luijk        Zoa van    0548 AV'56       211 220 215 207     211 211 15 0872  6
 6 Simonse      Marit      0424 AV'56       197 215 207 211         207 05 0845  5
 7 Vural        Yasmine    0534 Delta Sport 186 207 194         203     00 0790  4
starts  66
  
   JpB  07            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe        Zedie      0527 Flakkee     250 241 241 241     250 250 15 1006  6
 2 Ton          Luca       0550 Dynamica    226 250 250 233     241 241 15 0997  6
 3 Engels       Ivar       0425 Dynamica    220 233 233 226     226 215 15 0933  6
 4 Wieles       Viktor     0507 Scheldesport211 203 220 220     220 211 15 0886  6
 5 Kouijzer     Ben        0408 RKHAV       203 226 226             220 00 0875  4
 6 Zandstra     Lucas      0505 Scheldesport188 215 211 215     207 203 15 0863  6
 7 Matthijs     Jarne      0406 RKHAV       182 211 215 207         200 05 0838  5
 8 Oele         Niels      0621 AV'56               203 211     211 188 00 0813  4
 9 Lous         Jochem     0674 Dynamica            200 200     200 182 00 0782  4
starts  80
  
   JpC  08            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Noordijk     Lyam       0509 Scheldesport211 226 220 250     250 233 15 0974  6
 2 Giele        Midas      0511 Scheldesport188 233 215 233     226 250 15 0957  6
 3 Jonge        Dylano de  0526             174 215 211 241     233 211 15 0915  6
 4 Lensen       Quinten    0510 Scheldesport191 207 207 226         226 05 0871  5
 5 Veringa      Erik       0524 Dynamica    180 211 203 220         215 05 0854  5
starts  66
  
   MpB  07            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Benthe den 0514 Scheldesport215 241 241 226     233 233 15 0963  6
 2 Harthoorn    Marise     0499 AV'56       226 250 233         241     00 0950  4
 3 Arens        Megan      0427 AV'56       207 233 220 233             00 0893  4
 4 Bouman       Lobke      0403 RKHAV       172 226 207 207     220 220 15 0888  6
 5 Geus         Brigitte d 0549 AV'56       178 215 211 220     215     05 0866  5
 6 Verlinde     Neline     0515 Scheldesport166 207 191 191     200 211 15 0824  6
 7 Luijk        Tess van   0545 AV'56       174 211 194 188     197 207 15 0824  6
 8 Goudswaard   Lieke      0535 Delta Sport 188 220 203         211     00 0822  4
 9 Peeters      Demi       0513 Scheldesport170     197 197     207 215 05 0821  5
10 Bruijnes     Veerle     0530 AV'56       168 203 200 186     194 200 15 0812  6
11 Dobbelaar    Rebekka    0706 Scheldesport        188 194     203 203 00 0788  4
starts  85
  
   MpC  08            crosscompetitie       Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen       Valerie    0516 Scheldesport241 250 241 241     233 250 15 0997  6
 2 Zandstra     Liselotte  0519 Scheldesport207 233 226 250     250 241 15 0989  6
 3 Franken      Floor      0401 RKHAV       200 241 220 226     220 226 15 0928  6
 4 Damme        Marit van  0518 Scheldesport203 226 233         226 220 05 0910  5
 5 Pijnen       Victoria   0520 Scheldesport188 215 207 211     215 211 15 0867  6
 6 Bruijnes     Mirthe     0529 AV'56       191 211 215 215     211 207 15 0867  6
starts  55
    totaal  1645 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020