zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

55e Wallenloop

Goes, zaterdag 9 januari 2016 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van de VeldeDuffel23.42minJoB   18.835  3:115.23-
2  Maarten De NysDuffel23.42minMse   18.835  3:115.23+0:00
3  Erwin HarmesGonzález Running23.45minMse   18.796  3:125.22+0:03
4  Ad SluijterUtrecht25.00minMse   17.856  3:224.96+1:18
5  Joachim PoortmansDuffel AC25.32minM35   17.483  3:264.86+1:50
6  Jurgen TorfsDuffel AC25.54minM35   17.236  3:294.79+2:12
7  Patrick de VosAV'5625.57minMse   17.202  3:294.78+2:15
8  Luuk BalkenendeAV'5625.59minMse   17.180  3:304.77+2:17
9  Geert CeuppensDuffel AC26.15minM35   17.006  3:324.72+2:33
10  Simon DenisDuffel AC26.51minMse   16.626  3:374.62+3:09
11  Erwin SchuurbiersBergen op Zoom27.00minMse   16.533  3:384.59+3:18
12  Peter van LimbergenAV'5627.05minM40   16.482  3:384.58+3:23
13  Sven VermeulenDynamica27.22minM35   16.312  3:414.53+3:40
14  Marius BesuijenAV'5627.28minM50   16.252  3:424.51+3:46
15  Remon RijkAV'5627.34minMse   16.193  3:424.50+3:52
16  Willem de KorteDynamica27.45minMse   16.086  3:444.47+4:03
17  Bart BalkenendeAV'5627.54minJoA   16.000  3:454.44+4:12
18  Franklin van AnrooijAV'5628.04minJoA   15.905  3:464.42+4:22
19  Gilles GeschiereGonzález Running28.20minM45   15.755  3:484.38+4:38
20  Frank HouwelingAV'5628.26minM35   15.700  3:494.36+4:44
21  Jan-Willem RoelseGonzález Running28.32minMse   15.645  3:504.35+4:50
22  Jan de WildeAV'5628.33minM55   15.636  3:504.34+4:51
23  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge28.34minM45   15.627  3:504.34+4:52
24  Johan KarelseAV'5628.54minM40   15.446  3:534.29+5:12
25  Rini BruggemanAV'5629.25minM50   15.175  3:574.22+5:43
26  Lennart ZweemerGoes29.28minMse   15.149  3:584.21+5:46
27  Ronald GeertseSerooskerke29.36minM35   15.081  3:594.19+5:54
28  Hein VerminNisse29.57minMse   14.905  4:024.14+6:15
29  Wiebe KolmanHeinkenszand30.00minMse   14.880  4:024.13+6:18
30  Remie OpeneerAV'5630.03minM35   14.855  4:024.13+6:21
31  Jan JoosseKapelle-Biezelinge30.05minM45   14.839  4:034.12+6:23
32  Jan ProvoostKapelle-Biezelinge30.06minM35   14.831  4:034.12+6:24
33  Jan Willem MeeuwseAV'5630.10minM50   14.798  4:034.11+6:28
34  Remco KapteijnAV'5630.14minM40   14.765  4:044.10+6:32
35  Casper BaasAV'5630.18minM45   14.733  4:044.09+6:36
36  Rien de WildeAV'5630.22minM55   14.700  4:054.08+6:40
37  Michel BekinkAV'5630.37minM40   14.580  4:074.05+6:55
38  Jaap Bakkers-Gravenpolder31.00minMse   14.400  4:104.00+7:18
39  Gijsbert ElstgeestAV'5631.07minM35   14.346  4:113.99+7:25
40  Bas de NooijerGonzález Running31.14minMse   14.292  4:123.97+7:32
41  Jan-Joris JoossGoes31.24minM35   14.217  4:133.95+7:42
42  Henk LousDynamica31.24minM55   14.217  4:133.95+7:42
43  Annet van der LindeAV'5631.34minV45   14.141  4:153.93+7:52
44  Marcel UitterhoeveAV'5631.44minMse   14.067  4:163.91+8:02
45  Julie CeuppensDuffel AC31.44minMeB   14.067  4:163.91+8:02
46  Kees den HollanderDreischor31.48minM45   14.038  4:163.90+8:06
47  André MeijersHoedekenskerke32.14minM45   13.849  4:203.85+8:32
48  Ron DellebekeDynamica32.27minM55   13.757  4:223.82+8:45
49  Joep FiliusGoes32.38minMse   13.679  4:233.80+8:56
50  Raoul BeunsAV'5632.41minM35   13.658  4:243.79+8:59
51  Rob EversdijkLewedorp32.43minM35   13.644  4:243.79+9:01
52  Denise van WeeldenGoes32.46minVse   13.624  4:243.78+9:04
53  William de JongeNieuwdorp32.52minM40   13.582  4:253.77+9:10
54  Danmar DeesAV'5633.27minM35   13.345  4:303.71+9:45
55  Wim de JongeAV'5633.50minM65   13.194  4:333.67+10:08
56  Ingrid KoeneAV'5633.53minV50   13.175  4:333.66+10:11
57  Lion BaasVlissingen34.00minM35   13.129  4:343.65+10:18
58  Guido MoisonMiddelburg34.01minM35   13.123  4:343.65+10:19
59  Ronald RidderbosMiddelburg34.23minMse   12.983  4:373.61+10:41
60  Natalie SinkeGonzález Running34.27minV40   12.958  4:383.60+10:45
61  Arno de Rijkes-Gravenpolder34.41minM35   12.871  4:403.58+10:59
62  Daaf KoomanKapelle-Biezelinge34.42minM45   12.865  4:403.57+11:00
63  René GoetheerWolphaartsdijk34.47minM45   12.834  4:413.56+11:05
64  Rinus PaardekooperAV'5634.48minM55   12.828  4:413.56+11:06
65  Wim RooseAart Stigter35.01minM60   12.748  4:423.54+11:19
66  Rikkert van der WelGoes35.07minMse   12.712  4:433.53+11:25
67  Annemarie VerschuureAV'5635.24minV35   12.610  4:453.50+11:42
68  Werner HelmichKapelle-Biezelinge35.29minM45   12.581  4:463.49+11:47
69  Herman AbbinkAV'5635.38minM55   12.528  4:473.48+11:56
70  Cor van de BergeGoes35.42minM45   12.504  4:483.47+12:00
71  Jan GeenseYerseke35.49minM65   12.463  4:493.46+12:07
72  Wil OudshoornGoes35.57minM55   12.417  4:503.45+12:15
73  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke36.01minM35   12.394  4:503.44+12:19
74  Tom JonkerAV'5636.05minMse   12.371  4:513.44+12:23
75  Ronnie StoutjesdijkGoes36.28minM35   12.241  4:543.40+12:46
76  Manouk RemijnAV'5637.03minVse   12.049  4:593.35+13:21
77  Maurice de LandmeterDomburg37.20minMse   11.957  5:013.32+13:38
78  Tom Hoezens-Heer Arendskerke37.20minMse   11.957  5:013.32+13:38
79  Marijn TraasHeinkenszand37.27minMse   11.920  5:023.31+13:45
80  Wouter de BruijnAV'5637.52minMse   11.789  5:053.27+14:10
81  Stefan van den DriesAV'5637.54minMse   11.778  5:063.27+14:12
82  Gerben van Bovens-Heer Arendskerke38.02minM35   11.737  5:073.26+14:20
83  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge38.09minM55   11.701  5:083.25+14:27
84  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke38.15minM45   11.671  5:083.24+14:33
85  Arthur StijnsDynamica38.22minM65   11.635  5:093.23+14:40
86  Anita VeldhofAV'5638.22minV50   11.635  5:093.23+14:40
87  Debby ElstgeestAV'5638.27minV35   11.610  5:103.22+14:45
88  Peter DobbelaarHeinkenszand38.31minM45   11.590  5:113.22+14:49
89  Tim Reijnhouts-Heer Arendskerke38.52minM35   11.485  5:133.19+15:10
90  Peter CastelGoes39.08minM55   11.407  5:163.17+15:26
91  Patty FranseKwadendamme39.57minVse   11.174  5:223.10+16:15
92  Jaap OeleACSS40.03minM65   11.146  5:233.10+16:21
93  Mirjam HuiskampHeinkenszand40.43minV35   10.964  5:283.05+17:01
94  Lucien MaatGoes42.15minM35   10.566  5:412.93+18:33
95  Ko de VisserSchore42.34minM55   10.487  5:432.91+18:52
96  Chiel GrishaverRunners Evergem42.37minM55   10.475  5:442.91+18:55
97  Cindy LeysDuffel AC42.43minV35   10.450  5:442.90+19:01
98  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland42.50minM55   10.422  5:452.89+19:08
99  Joke van HemertNieuwdorp42.59minV45   10.385  5:472.88+19:17
100  Katinka van de GlindAV'5643.01minV35   10.377  5:472.88+19:19
101  Jaap BrederveldRotterdam43.28minM65   10.270  5:512.85+19:46
102  Ilse SchoeGoes43.49minVse   10.188  5:532.83+20:07
103  Paul JoossGoes44.05minM65   10.126  5:562.81+20:23
104  Hans BalGoes44.34minM55   10.016  5:592.78+20:52
105  Rinus JoosseAV'5648.47minM75   9.151  6:332.54+25:05
Mannen: 87 (82.86%) => M35=21 - M40=5 - M45=12 - M50=3 - M55=13 - M60=1 - M65=6 - M75=1 - Mse=25
Vrouwen: 14 (13.33%) => V35=5 - V40=1 - V45=2 - V50=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.287 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020