dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jules Unlimitedloop

Breskens, zondag 13 december 2015 - Organisatie: Wielingen
19 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Edwin de la RuelleKoewacht1.10.02minM45   16.278  3:414.52-
2  Stefaan VannesteJabbeke1.12.23minMse   15.749  3:494.37+2:21
3  Edwin de JaegerZuiddorpe1.12.50minM40   15.652  3:504.35+2:48
4  Theo RaboutAardenburg1.13.50minM40   15.440  3:534.29+3:48
5  Benny ThuySint Jansteen1.14.02minM45   15.398  3:544.28+4:00
6  Mark DhuyvetterBiervliet1.16.51minMse   14.834  4:034.12+6:49
7  Klaas VandenbrouckeGent1.19.51minMse   14.277  4:123.97+9:49
8  Frederique BurkinZuidzande1.20.13minV45   14.212  4:133.95+10:11
9  Marco RiemensWatervliet1.20.37minMse   14.141  4:153.93+10:35
10  Tom AmijsOetingen1.22.25minMse   13.832  4:203.84+12:23
11  Michel de RuijsscherBreskens1.22.58minM45   13.740  4:223.82+12:56
12  David PietersOostburg1.23.20minMse   13.680  4:233.80+13:18
13  Jimmy BlaakmanGroede1.23.45minMse   13.612  4:243.78+13:43
14  Ray CornipsZuidzande1.25.29minMse   13.336  4:303.70+15:27
15  Frans van NevelBrugge1.25.33minMse   13.326  4:303.70+15:31
16  Marcel AdriaanseMiddelburg1.25.52minM40   13.276  4:313.69+15:50
17  Simon de FeyterSchoondijke1.26.23minMse   13.197  4:333.67+16:21
18  Patrick de SutterOostburg1.27.11minMse   13.076  4:353.63+17:09
19  Griet DegeijterGent1.28.15minVse   12.918  4:393.59+18:13
20  Gino SesselleBentille1.28.23minMse   12.898  4:393.58+18:21
21  Gert SchoorsAdegem1.28.45minMse   12.845  4:403.57+18:43
22  Frank VerschorreBreskens1.30.33minMse   12.590  4:463.50+20:31
23  Gino DhanisSint Jansteen1.31.18minM50   12.486  4:483.47+21:16
24  Jean-Pierre NoletAxel1.31.38minMse   12.441  4:493.46+21:36
25  Gerrit SpaansGoes1.32.24minMse   12.338  4:523.43+22:22
26  Jeroen de VriesIJzendijke1.33.12minM40   12.232  4:543.40+23:10
27  Amor MaertensBreskens1.34.11minMse   12.104  4:573.36+24:09
28  Ward KerckaertBrugge1.34.44minMse   12.034  4:593.34+24:42
29  Fred VermeireBreskens1.36.28minM50   11.818  5:053.28+26:26
30  Jacco de KosterBiervliet1.36.52minMse   11.769  5:063.27+26:50
31  Ronny SavelsWestkapelle (B)1.37.23minMse   11.706  5:083.25+27:21
32  Jos CelieAxel1.38.20minMse   11.593  5:113.22+28:18
33  Ilona DielemanNieuwvliet1.38.34minVse   11.566  5:113.21+28:32
34  Jacqueline MaasZuidzande1.41.07minV45   11.274  5:193.13+31:05
35  Jan Piet FlikweertOostburg1.43.19minM50   11.034  5:263.07+33:17
36  Marlies SchellekensGroede1.44.34minVse   10.902  5:303.03+34:32
37  Nicole SerrarensSint Jansteen1.45.25minVse   10.814  5:333.00+35:23
38  John GuequierreMiddelburg1.45.25minM60   10.814  5:333.00+35:23
39  Jorien BoidinOostburg1.45.32minVse   10.802  5:333.00+35:30
40  Johnny DoomsTerneuzen1.45.49minM60   10.773  5:342.99+35:47
41  Jerry de KrijgerPhilippine1.45.49minMse   10.773  5:342.99+35:47
Mannen: 34 (82.93%) => M40=4 - M45=3 - M50=3 - M60=2 - Mse=22
Vrouwen: 7 (17.07%) => V45=2 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

16.6 km

2019Theo Rabout1:09:28Erik Cappon1:10:58Edwin de la Ruelle1:11:14Leonie Ton1:14:3739

19 km

2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834

18 km

2017Edwin de la Ruelle1:05:45Jan Riemens1:10:12Erik Cappon1:10:34Frederique Burkin1:16:0023

19 km

2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande36.34minM45   16.408  3:394.56482
2  Dieter StaelensAdegem36.49minMse   16.297  3:414.53467
3  Sjaak Luteijn (PR 34.38) Oostburg38.35minM55   15.551  3:524.32368
4  Marco de Feijter (PR)Schoondijke40.02minMse   14.988  4:004.16295
5  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg40.06minMse   14.963  4:014.16292
6  Stijn DedobbeleerKester40.21minMse   14.870  4:024.13280
7  Peter van Waes (debuut) Aardenburg40.36minM50   14.778  4:044.11269
8  Jeroen Dellaert (debuut) Groede40.40minMse   14.754  4:044.10266
9  Wouter GeorgesEvergem40.45minMse   14.724  4:054.09262
10  Patrick van Quekelberghe (PR 34.32) Aardenburg40.47minMse   14.712  4:054.09261
11  Jaap van der Veen (PR)Terneuzen42.18minM45   14.184  4:143.94197
12  Bart de JaegherLeke-Diksmuide42.23minMse   14.157  4:143.93194
13  Frans Daalman (PR 40.55) Breskens43.02minMse   13.943  4:183.87170
14  Bart PoelvoordeGent43.28minMse   13.804  4:213.83155
15  John Birch (debuut) Breskens44.51minMse   13.378  4:293.72111
16  Carlo de Smit (debuut) Breskens45.20minMse   13.235  4:323.6897
17  Jordy Engelaar (debuut) Oostburg46.12minMse   12.987  4:373.6175
18  Myrthe Faro (PR 44.54) Breskens46.35minVse   12.880  4:403.58226
19  Jan Ducaat (PR 46.46) Groede46.56minMse   12.784  4:423.5559
20  Simon AardenHaarlem47.02minMse   12.757  4:423.5457
21  Kris GryspeertMelle47.14minMse   12.703  4:433.5353
22  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen47.25minM50   12.654  4:453.5149
23  Wendy van de Velde (debuut) Oostburg47.37minVse   12.601  4:463.50189
24  Gino AmeyeMelle48.29minMse   12.375  4:513.4430
25  Jan Engelaar (PR)Oostburg49.17minMse   12.175  4:563.3820
26  Corinne Maertens (PR 47.51) Breskens50.49minVse   11.807  5:053.2896
27  Michel de Meijer (PR)Cadzand50.49minMse   11.807  5:053.285
28  Jan DelbekeGent51.35minMse   11.632  5:103.232
29  Ronny de Martelaere (debuut) Philippine51.45minMse   11.594  5:113.221
30  Griet de VriendtOetingen52.03minVse   11.527  5:123.2069
31  Marc van Waes (debuut) IJzendijke52.04minM65   11.524  5:123.201
32  Anne Marie Thomaes (debuut) Hoofdplaat52.16minVse   11.480  5:143.1964
33  Inge MertensVollezele52.19minVse   11.469  5:143.1963
34  Nicolien van BesuBiervliet52.29minVse   11.432  5:153.1860
35  Anne-Mie DepreitereMoerkerke52.41minVse   11.389  5:163.1657
36  Kurt de MuytDamme52.43minMse   11.382  5:163.16-
37  Dick van Beek (debuut) Oostburg52.52minM65   11.349  5:173.15-
38  Christianne Vermorken (PR)Nieuwvliet52.58minV55   11.328  5:183.1551
39  Maureen den Hamer (debuut) Biervliet53.05minVse   11.303  5:193.1449
40  Niek de Rijk (PR)Schoondijke54.11minMse   11.074  5:253.08-
41  Rik van Schuur (PR 54.14) Oostburg54.28minM65   11.016  5:273.06-
42  Marjan Mistiaen (debuut) Zuidzande55.48minVse   10.753  5:352.9914
43  Nico AckeBrugge57.35minMse   10.420  5:462.89-
44  Caroline de BoeveOetingen58.02minVse   10.339  5:482.871
45  Jules van Mulken (PR 55.31) Groede58.03minM65   10.336  5:482.87-
46  Nico Verheul (debuut) Oostburg59.11minM60   10.138  5:552.82-
47  Jaap Luteijn (PR 58.07) Breskens1.06.17minMse   9.052  6:382.51-
Mannen: 35 (74.47%) => M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - M65=4 - Mse=25
Vrouwen: 12 (25.53%) => V55=1 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.457 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020