maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 12 december 2015 - Organisatie: Scheldesport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander Post (PR)Terneuzen1.16.42minMse   16.504  3:384.58596
2  Pieter Pladdet (PR)Terneuzen1.22.50minMse   15.282  3:564.24428
3  Adriaan Wieles (PR 1.22.32) Terneuzen1.26.54minM45   14.567  4:074.05332
4  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.27.44minMse   14.428  4:104.01314
5  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.27.53minM40   14.404  4:104.00311
6  Kristof Vereecke (PR 1.26.55) Overslag1.29.03minMse   14.215  4:133.95287
7  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.34.43minM45   13.365  4:293.71182
8  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.34.57minM55   13.332  4:303.70178
9  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.35.37minM45   13.239  4:323.68168
10  Ruud Grim (PR)Lewedorp1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
11  Rudy MichielsOosterzele1.36.42minMse   13.090  4:353.64151
12  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.37.28minM40   12.988  4:373.61140
13  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.38.17minM45   12.880  4:403.58128
14  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33) Terneuzen1.38.32minMse   12.847  4:403.57125
15  Mike van der Mark (debuut) Biervliet1.38.53minMse   12.801  4:413.56120
16  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
17  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.39.49minM45   12.682  4:443.52108
18  Luc De ConickEeklo1.40.29minMse   12.598  4:463.50100
19  Kurt De SmetEeklo1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
20  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.41.22minM50   12.488  4:483.4790
21  Danny DegrooteGent1.41.57minMse   12.416  4:503.4583
22  Leon Bisschops (PR)Terneuzen1.42.20minMse   12.370  4:513.4479
23  Age Balt (PR 1.41.55) Sint Jansteen1.42.24minMse   12.362  4:513.4378
24  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp1.43.27minV50   12.236  4:543.40223
25  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.43.45minMse   12.201  4:553.3964
26  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.44.28minM55   12.117  4:573.3758
27  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.44.31minMse   12.111  4:573.3657
28  Jean Paul LepoudreIchtegem1.45.18minMse   12.021  4:593.3450
29  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.45.50minMse   11.961  5:013.3246
30  Gilles Faas (PR 1.41.19) Terneuzen1.46.23minMse   11.899  5:033.3141
31  Jacco Lucasse (PR 1.46.00) Zaamslag1.46.40minMse   11.867  5:033.3039
32  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.46.43minMse   11.862  5:033.2939
33  Jan de MitsKluizen1.46.45minMse   11.858  5:043.2938
34  Guy Van SeverenLovendegem1.47.03minMse   11.825  5:043.2836
35  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.48.19minM40   11.687  5:083.2528
36  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.48.19minMse   11.687  5:083.2528
37  Frank SchoofDestelbergen1.48.37minMse   11.654  5:093.2426
38  Johan Dekker (PR 1.41.48) Middelburg1.49.43minM55   11.537  5:123.2019
39  Inge de Booij (PR 1.48.41) Graauw1.50.55minVse   11.413  5:153.17118
40  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.52.33minM45   11.247  5:203.127
41  Martin van Heel (PR)Terneuzen1.53.07minMse   11.191  5:223.116
42  Wim Lockefeir (PR 1.51.18) Nieuw-Namen1.53.58minMse   11.107  5:243.093
43  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.54.26minV50   11.062  5:253.0781
44  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag1.55.04minMse   11.001  5:273.061
45  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Nieuw-Namen1.57.18minVse   10.792  5:343.0055
46  Chris de Koe (PR 1.52.37) Vlissingen1.57.32minM65   10.770  5:342.99-
47  William De Fleurquin (PR)Westdorpe1.57.53minMse   10.738  5:352.98-
Mannen: 43 (91.49%) => M40=3 - M45=6 - M50=1 - M55=3 - M65=1 - Mse=29
Vrouwen: 4 (8.51%) => V50=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2020Christoph Schelfhout1:31:27Ruud Hoosemans1:34:55Wim Smets1:35:12Sylvie Christiaens2:01:0034

halve marathon

2016Tim Pleijte1:15:39Robert de Korte1:22:00Erwin van de Broeke1:22:21Cathy Poppe1:35:3652
2015Sander Post1:16:42Pieter Pladdet1:22:50Adriaan Wieles1:26:54Corina Grim1:43:2747
2014Richie Azombo1:14:47Sander Post1:19:13Erwin van den Broeke1:20:03Cathy Poppe1:41:5172
2013Sander Verminck1:16:33Filip van Goethem1:20:02Patrick Hembrecht1:20:17Marian Sturm1:55:4575
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin CnuddeOostakker38.29minMse   16.838  3:344.68-
2  Michael den HamerHoek41.24minMse   15.652  3:504.35+2:55
3  Peter RottierKalken42.47minMse   15.146  3:584.21+4:18
4  Martin VonckenTerneuzen43.39minMse   14.845  4:034.12+5:10
5  Sander d'HontKuitaart44.19minMse   14.622  4:064.06+5:50
6  Ronny WagenaerMelsele44.21minMse   14.611  4:064.06+5:52
7  Martin NoensKemzeke45.34minMse   14.221  4:133.95+7:05
8  Patrick de SutterStekene46.22minMse   13.976  4:183.88+7:53
9  Cathy PoppeTerneuzen46.24minVse   13.966  4:183.88+7:55
10  Dennis VlassenroodHulst46.54minMse   13.817  4:213.84+8:25
11  Leo BrackeAxel47.18minMse   13.700  4:233.81+8:49
12  Paul HaertjensBoekhout47.40minMse   13.594  4:253.78+9:11
13  Alain LippensErtvelde48.04minMse   13.481  4:273.74+9:35
14  Dimitri CuyversStekene49.17minMse   13.148  4:343.65+10:48
15  Andy CocquytZelzate49.46minMse   13.021  4:363.62+11:17
16  Douwe WortmanAxel49.48minMse   13.012  4:373.61+11:19
17  Rudi de CaluweSas van Gent50.16minMse   12.891  4:393.58+11:47
18  Jacques ZamanTerneuzen50.31minM50   12.827  4:413.56+12:02
19  Patrick DobbelaarHoek50.50minMse   12.748  4:423.54+12:21
20  Patrick van de VeireBoekhout50.58minMse   12.714  4:433.53+12:29
21  Wim StrobbeKloosterzande52.12minMse   12.414  4:503.45+13:43
22  Ko de BruyneKloosterzande52.14minMse   12.406  4:503.45+13:45
23  Bennie BouterseTerneuzen53.33minMse   12.101  4:583.36+15:04
24  Marc de BaetsHeusden53.48minMse   12.045  4:593.35+15:19
25  Frank SmitsHulst54.41minMse   11.850  5:043.29+16:12
26  Corina van de WegePhilippine54.48minVse   11.825  5:043.28+16:19
27  Ron AbuysKloosterzande55.58minMse   11.578  5:113.22+17:29
28  Pascal van HulleMaldegem56.18minMse   11.510  5:133.20+17:49
29  Ranco BogaardOostburg56.20minMse   11.503  5:133.20+17:51
30  Nic VerkinderenGent56.28minMse   11.476  5:143.19+17:59
31  Paul de BooijLamswaarde56.46minMse   11.415  5:153.17+18:17
32  Corine de JongeTerneuzen56.49minVse   11.405  5:163.17+18:20
33  Freer van RoeyenAxel57.17minMse   11.312  5:183.14+18:48
34  Ko de KoeyerZaamslag57.33minMse   11.260  5:203.13+19:04
35  Aureel LippensWaarschot57.34minMse   11.257  5:203.13+19:05
36  Daan DielemanZaamslag58.54minMse   11.002  5:273.06+20:25
37  Romain BolssensKieldrecht59.41minMse   10.857  5:323.02+21:12
38  Nelly PlasschaertHulst1.00.51minVse   10.649  5:382.96+22:22
39  Irenee GoethalsOostakker1.01.51minMse   10.477  5:442.91+23:22
40  Dominique De MeySint-Niklaas1.01.51minVse   10.477  5:442.91+23:22
41  Erno DuponKieldrecht1.03.05minMse   10.272  5:502.85+24:36
42  Leo HoeksmaKoewacht1.03.06minMse   10.269  5:512.85+24:37
43  Rina OttoStampersgat1.03.34minVse   10.194  5:532.83+25:05
44  Andrea VermoteEernegem1.03.37minVse   10.186  5:532.83+25:08
45  Eric DielemanTerneuzen1.03.42minMse   10.173  5:542.83+25:13
46  Paul van GentTerneuzen1.03.43minMse   10.170  5:542.83+25:14
47  Jacky DoomsTerneuzen1.03.55minMse   10.138  5:552.82+25:26
Mannen: 40 (85.11%) => M50=1 - Mse=39
Vrouwen: 7 (14.89%) => Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.537 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020