dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

48e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 14 november 2015 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica27.48minMse   17.374  3:274.83-
2  Tommy StaalAV'5628.00minMse   17.250  3:294.79+0:12
3  Michel van der KleinRotterdam29.06minM35   16.598  3:374.61+1:18
4  Erwin HarmesGonz├ílez Running29.11minMse   16.551  3:384.60+1:23
5  Tim van den BroekeDynamica29.16minMse   16.503  3:384.58+1:28
6  Huub van Noordens-Heer Abtskerke29.25minMse   16.419  3:394.56+1:37
7  Ronnie OvergaauwDynamica30.08minMse   16.029  3:454.45+2:20
8  Maikel PeemanFlakkee30.29minMse   15.845  3:474.40+2:41
9  Ralph WiessnerDynamica30.55minM35   15.623  3:504.34+3:07
10  Eric WolfertFlakkee31.13minMse   15.473  3:534.30+3:25
11  Jelle EnthovenLoopgroep PK31.48minMse   15.189  3:574.22+4:00
12  Ronnie DuinkerkenRotterdam Atletiek31.57minM35   15.117  3:584.20+4:09
13  Remko KapHellevoetsluis32.11minM35   15.008  4:004.17+4:23
14  Joop HelbersHellevoetsluis32.21minM35   14.930  4:014.15+4:33
15  Ruud HoosemansVlissingen32.29minMse   14.869  4:024.13+4:41
16  Rens de RidderArnemuiden32.53minMse   14.688  4:054.08+5:05
17  Cornelis de StigterAart Stigter32.57minM45   14.659  4:064.07+5:09
18  Arjan BeijeBurgh-Haamstede33.14minM40   14.534  4:084.04+5:26
19  Henri HavingaAV4033.22minM45   14.476  4:094.02+5:34
20  Michel BuijckMiddelburg33.25minM35   14.454  4:094.01+5:37
21  Bart VerkaartDelta Sport33.31minM45   14.411  4:104.00+5:43
22  Arjo VerhageDynamica33.33minM45   14.396  4:104.00+5:45
23  Marcel de VetteSpirit33.36minM35   14.375  4:103.99+5:48
24  Edwin StolkFlakkee33.46minM40   14.304  4:123.97+5:58
25  Robin RobartPassaat33.51minM35   14.269  4:123.96+6:03
26  Sander PetersPallas '9334.10minM35   14.137  4:153.93+6:22
27  Rose Enthoven-TanuiLoopgroep PK34.12minVse   14.123  4:153.92+6:24
28  Marius BesuijenAV'5634.13minM50   14.116  4:153.92+6:25
29  Einar TveterSpark34.16minM55   14.095  4:153.92+6:28
30  Erwin SchuurbiersBergen op Zoom34.21minMse   14.061  4:163.91+6:33
31  Steef RosmalenStrijen34.37minMse   13.953  4:183.88+6:49
32  Ruud RiesmeijerSpark34.39minM45   13.939  4:183.87+6:51
33  Jan-Willem RoelseDynamica34.41minMse   13.926  4:193.87+6:53
34  Krispijn de JongeDelta Sport34.53minMse   13.846  4:203.85+7:05
35  Micha JanseDynamica34.55minM40   13.833  4:203.84+7:07
36  Cees DijkmanBurgh-Haamstede34.59minM45   13.807  4:213.84+7:11
37  Martin PruijsersDynamica35.26minM45   13.631  4:243.79+7:38
38  Ron van der GraafCapelle aan de IJssel35.28minM35   13.618  4:243.78+7:40
39  Jordi ReedijkStrijen35.41minMse   13.536  4:263.76+7:53
40  Marianne de KokDynamica35.47minV40   13.498  4:273.75+7:59
41  Carolien van de KreekeDynamica35.47minV40   13.498  4:273.75+7:59
42  Ruud de VettePallas '9335.53minM55   13.460  4:273.74+8:05
43  Rian van den BroekeDynamica35.57minM50   13.435  4:283.73+8:09
44  Mark van EijkenSommelsdijk35.59minM35   13.423  4:283.73+8:11
45  Patrick GiljamZierikzee36.00minMse   13.417  4:283.73+8:12
46  A de LanbonOud Beijerland36.02minM45   13.404  4:293.72+8:14
47  Johan ElenbaasHeinkenszand36.04minM35   13.392  4:293.72+8:16
48  Jan GuiljamWemeldinge36.26minM55   13.257  4:323.68+8:38
49  Bart de VisserSerooskerke36.30minMse   13.233  4:323.68+8:42
50  Berry SimonseAV'5636.34minM40   13.209  4:333.67+8:46
51  Ludolf ReijntjesDelta Sport36.37minM45   13.191  4:333.66+8:49
52  Maarten van der WagtSpijkenisse36.45minMse   13.143  4:343.65+8:57
53  Carel SlijkhuisSpirit36.52minM45   13.101  4:353.64+9:04
54  Jan van GentSpirit36.56minM55   13.078  4:353.63+9:08
55  Christian MonnaSpijkenisse37.08minMse   13.007  4:373.61+9:20
56  Peter DekkerZoutelande37.12minM40   12.984  4:373.61+9:24
57  Robert VerwijsDelta Sport37.16minM35   12.961  4:383.60+9:28
58  Leon BalDelta Sport37.17minM35   12.955  4:383.60+9:29
59  Jan ZuidwegMelissant37.20minM55   12.938  4:383.59+9:32
60  Martijn KorbijnSpirit37.22minMse   12.926  4:393.59+9:34
61  Bram MourikSommelsdijk37.26minM45   12.903  4:393.58+9:38
62  Jan van BennekomSpirit37.40minM45   12.823  4:413.56+9:52
63  Steef BerrevoetsDelta Sport37.44minM45   12.800  4:413.56+9:56
64  Jan-Diederik KuikenRotterdam37.54minMse   12.744  4:423.54+10:06
65  Rinus van de WoestijneMiddelburg37.57minMse   12.727  4:433.54+10:09
66  Leo DaleboutDynamica38.00minM55   12.711  4:433.53+10:12
67  Peter KaljouwavVN38.03minM55   12.694  4:443.53+10:15
68  Sebastiaan GesquierreHellevoetsluis38.05minMse   12.683  4:443.52+10:17
69  Simone HartongAart Stigter38.06minV35   12.677  4:443.52+10:18
70  Marcel EngelZierikzee38.25minM45   12.573  4:463.49+10:37
71  Casper BaasAV'5638.30minM45   12.545  4:473.48+10:42
72  Amber HullemanSpirit38.48minVse   12.448  4:493.46+11:00
73  Ronald GeertseSerooskerke39.00minM35   12.385  4:513.44+11:12
74  Chis IJzelenbergOosterland39.01minMse   12.379  4:513.44+11:13
75  Christel RavesteijnRotterdam39.03minV35   12.369  4:513.44+11:15
76  Arie van DijkFlakkee39.07minM55   12.348  4:523.43+11:19
77  Henk LousDynamica39.11minM55   12.327  4:523.42+11:23
78  Henk LeeftinkDynamica39.14minM50   12.311  4:523.42+11:26
79  Ronnie KrockeOost-Souburg39.21minM55   12.274  4:533.41+11:33
80  Wim de JongeAV'5639.23minM65   12.264  4:543.41+11:35
81  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek39.25minM35   12.254  4:543.40+11:37
82  Gerrit ZalmZierikzee39.32minMse   12.218  4:553.39+11:44
83  Marijn den BoerBrouwershaven39.34minMse   12.207  4:553.39+11:46
84  Cor KloetDelta Sport39.37minM60   12.192  4:553.39+11:49
85  Ron DellebekeDynamica39.39minM55   12.182  4:563.38+11:51
86  Paul KeehnenSpark39.45minM45   12.151  4:563.38+11:57
87  Ad StraubAV '4039.49minM45   12.131  4:573.37+12:01
88  Rien de WildeAV'5639.50minM55   12.126  4:573.37+12:02
89  Robbert van der HelmBruinisse39.53minMse   12.110  4:573.36+12:05
90  Marcel de VliegerDreischor39.56minM35   12.095  4:583.36+12:08
91  Gertrud van Noordens-Heer Abtskerke39.59minVse   12.080  4:583.36+12:11
92  Theo PetersSpark40.11minM55   12.020  5:003.34+12:23
93  Sjaak de KokLewedorp40.16minM45   11.995  5:003.33+12:28
94  Johan de VliegerDynamica40.22minM55   11.965  5:013.32+12:34
95  Gerrit SpaansGoes40.24minM55   11.955  5:013.32+12:36
96  Robert KraaijenbrinkDelta Sport40.27minM45   11.941  5:013.32+12:39
97  Adri KooleDynamica40.36minM60   11.897  5:033.30+12:48
98  Martijn de WidtDelta Sport40.44minM40   11.858  5:043.29+12:56
99  Ad GoudswaardZierikzee40.55minM45   11.804  5:053.28+13:07
100  Edwin de VliegerScharendijke40.57minM45   11.795  5:053.28+13:09
101  Sicco JongemaMiddelburg41.03minM45   11.766  5:063.27+13:15
102  Arnold van der KraanAV '4041.04minM45   11.761  5:063.27+13:16
103  Erwin SchellDelta Sport41.07minM50   11.747  5:063.26+13:19
104  Martin KempeDelta Sport41.09minM35   11.738  5:073.26+13:21
105  Lorenzo PrimatestaAV '4041.12minM45   11.723  5:073.26+13:24
106  John GuequierreDynamica41.15minM60   11.709  5:073.25+13:27
107  Henny StratingAV'5641.17minV45   11.700  5:083.25+13:29
108  Roy KlopDelta Sport41.28minM45   11.648  5:093.24+13:40
109  Marijn GrootjansWestkapelle41.33minMse   11.625  5:103.23+13:45
110  Marijn HuibregtsenWestkapelle41.34minMse   11.620  5:103.23+13:46
111  Jan BostelaarDynamica41.40minM65   11.592  5:113.22+13:52
112  Van der BeijlDelta Sport41.42minM45   11.583  5:113.22+13:54
113  Ron VerhaarSpirit41.45minM55   11.569  5:113.21+13:57
114  Fred BastemeijerDelta Sport41.48minM65   11.555  5:123.21+14:00
115  Arno ObbinkBurgh-Haamstede41.51minM35   11.541  5:123.21+14:03
116  Lennard van GilstYerseke41.55minMse   11.523  5:123.20+14:07
117  Tanja de Jong-KortusSpirit41.58minV35   11.509  5:133.20+14:10
118  Mattheo MoerlandOosterland42.02minMse   11.491  5:133.19+14:14
119  Paul van TuilBurgh-Haamstede42.04minM45   11.482  5:143.19+14:16
120  Martin KievitsDelta Sport42.06minM35   11.473  5:143.19+14:18
121  Willem Jan ZaadnoordijkRotterdam42.14minM55   11.436  5:153.18+14:26
122  Jan van EijkenFlakkee42.16minM60   11.427  5:153.17+14:28
123  Wesley van der PligtStrijen42.18minMse   11.418  5:153.17+14:30
124  Danmar DeesGoes42.21minM35   11.405  5:163.17+14:33
125  Jeanine van OverveldTHOR42.31minV50   11.360  5:173.16+14:43
126  Laurens van Vliets-Gravenhage42.50minM45   11.276  5:193.13+15:02
127  Maurice SteketeeMiddelburg42.58minMse   11.241  5:203.12+15:10
128  Digna de BoerDelta Sport43.13minV65   11.176  5:223.10+15:25
129  Rian de VliegerLewedorp43.30minV45   11.103  5:243.08+15:42
130  Dave LouwsSint Laurens43.35minM65   11.082  5:253.08+15:47
131  Leon de MunnikDelta Sport43.38minM45   11.070  5:253.07+15:50
132  Edith MargadantDelta Sport43.39minV55   11.065  5:253.07+15:51
133  Piet BeijerDynamica43.44minM65   11.044  5:263.07+15:56
134  Katharina de KoolZuid Beijerland43.45minV35   11.040  5:263.07+15:57
135  Ilse VerwijsDelta Sport43.47minV35   11.032  5:263.06+15:59
136  John ScheffersDelta Sport43.49minM50   11.023  5:273.06+16:01
137  Jan IJzelenbergOosterland43.52minMse   11.011  5:273.06+16:04
138  Wim RooseGoes43.58minM60   10.986  5:283.05+16:10
139  Martijn van der KloosterScharendijke43.59minM35   10.981  5:283.05+16:11
140  Suzanne GeschiereDynamica44.07minV50   10.948  5:293.04+16:19
141  Mart GoudzwaardZonnemaire44.10minMse   10.936  5:293.04+16:22
142  Tom JonkerGoes44.13minMse   10.923  5:303.03+16:25
143  Marike BrusketWilhelminadorp44.15minV35   10.915  5:303.03+16:27
144  Joke de KosterDelta Sport44.17minV55   10.907  5:303.03+16:29
145  Lennart KempeBruinisse44.18minMse   10.903  5:303.03+16:30
146  Nienke ZoonDirksland44.21minVse   10.891  5:313.03+16:33
147  Jan van HorssenDynamica44.26minM65   10.870  5:313.02+16:38
148  Cor SchipperMiddelburg44.28minM55   10.862  5:313.02+16:40
149  Jan van HassentFlakkee44.31minM55   10.850  5:323.01+16:43
150  Marcel RichardZoutelande44.33minM60   10.842  5:323.01+16:45
151  Hans van der WelleMiddelburg44.35minM55   10.834  5:323.01+16:47
152  Teun NoordhoekSpirit44.38minM55   10.822  5:333.01+16:50
153  Ebel MagninZuid Beijerland44.47minM55   10.785  5:343.00+16:59
154  Maurice de StigterHeerjansdam45.08minMse   10.702  5:362.97+17:20
155  Jules van den DoelDelta Sport45.16minM50   10.670  5:372.96+17:28
156  Yosta de StigterHeerjansdam45.24minVse   10.639  5:382.96+17:36
157  Bernard van MeerDelta Sport45.30minM45   10.615  5:392.95+17:42
158  Eddie van der Hages-Heer Abtskerke45.34minM35   10.600  5:402.94+17:46
159  Han van AchterbergAmsterdam45.40minM45   10.577  5:402.94+17:52
160  Dick HartDelta Sport45.42minM55   10.569  5:412.94+17:54
161  Edwin van GaalenKamperland45.59minM45   10.504  5:432.92+18:11
162  Sonja PoppeKamperland46.05minV35   10.481  5:432.91+18:17
163  Henk SandeeKamperland46.11minM65   10.458  5:442.91+18:23
164  Krista VoorhamDelta Sport46.12minV40   10.455  5:442.90+18:24
165  Leonie van KlinkenNieuwerkerk46.27minV35   10.398  5:462.89+18:39
166  Marijn TraasHeinkenszand46.36minMse   10.365  5:472.88+18:48
167  Thomas LangZierikzee46.46minMse   10.328  5:492.87+18:58
168  Martin GelukKattendijke46.48minMse   10.321  5:492.87+19:00
169  Marco PosthumaMiddelharnis46.53minM45   10.302  5:492.86+19:05
170  Wouter de BruijnGoes47.04minMse   10.262  5:512.85+19:16
171  Ria VerhelstPhilippine47.05minVse   10.258  5:512.85+19:17
172  Mirjam van der HeideNieuwdorp47.10minVse   10.240  5:522.84+19:22
173  Arjan SchotanusMiddelburg47.40minM45   10.133  5:552.81+19:52
174  Adrie van BavelDelta Sport47.42minM50   10.126  5:562.81+19:54
175  Rene KramerDelta Sport47.45minM45   10.115  5:562.81+19:57
176  Danielle in t VeldOud-Beijerland47.50minV35   10.098  5:572.80+20:02
177  Wim GoudswaardTriathlon48.01minM45   10.059  5:582.79+20:13
178  Carel van PuttenDelta Sport48.10minM65   10.028  5:592.79+20:22
179  Arthur StijnsDynamica48.16minM65   10.007  6:002.78+20:28
180  Saskia van de ValkDreischor48.21minV35   9.990  6:002.77+20:33
181  Willem LoeveBerkel & Rodenrijs48.35minM55   9.942  6:022.76+20:47
182  Jaap OeleKapelle-Biezelinge49.20minM65   9.791  6:082.72+21:32
183  Inge MarchandBurgh-Haamstede49.27minV35   9.767  6:092.71+21:39
184  M HoondertDordrecht50.01minM55   9.657  6:132.68+22:13
185  Paul PellikaanMiddelburg50.03minM65   9.650  6:132.68+22:15
186  Hans HolwerdaNieuwerkerk50.07minM60   9.638  6:142.68+22:19
187  Stefan van den DriesAV'5650.12minMse   9.622  6:142.67+22:24
188  Martin LoeveNoordwelle50.34minM55   9.552  6:172.65+22:46
189  Sandra BerrevoetsBurgh-Haamstede50.46minV35   9.514  6:182.64+22:58
190  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland51.02minM55   9.464  6:202.63+23:14
191  Tea TazelaarDynamica51.20minV55   9.409  6:232.61+23:32
192  Jan SipmaMeliskerke51.33minM55   9.370  6:242.60+23:45
193  Lenie van KlevenVlissingen52.18minV60   9.235  6:302.57+24:30
194  Herman KreeftDelta Sport52.20minM65   9.229  6:302.56+24:32
195  Jolanda van der LaanOosterland52.23minV35   9.220  6:302.56+24:35
196  Naomi GeuzeBruinisse52.25minVse   9.215  6:312.56+24:37
197  Ineke van PoppelDelta Sport52.44minV65   9.159  6:332.54+24:56
198  Piet Jan LandegentBurgh-Haamstede52.46minM65   9.154  6:332.54+24:58
199  Joke van HemertNieuwdorp52.58minV55   9.119  6:352.53+25:10
200  Marleen van SighemDelta Sport54.15minV50   8.903  6:442.47+26:27
201  Chantal van GilsRenesse54.18minV35   8.895  6:452.47+26:30
202  Renata van der PalmRenesse54.19minVse   8.892  6:452.47+26:31
203  Panda van der HolstRenesse54.22minV35   8.884  6:452.47+26:34
204  Lena KleingeldVlissingen54.40minV55   8.835  6:472.45+26:52
205  Jan RooseGoes55.06minM65   8.766  6:512.43+27:18
206  Mara VerhulstDreischor55.36minVse   8.687  6:542.41+27:48
207  Maya MeijaardGoes55.48minVse   8.656  6:562.40+28:00
208  Fred RilaZierikzee55.52minM55   8.646  6:562.40+28:04
209  Zoran BiracRotterdam57.37minM35   8.383  7:092.33+29:49
210  Jacqueline IJzelenbergOosterland57.42minVse   8.371  7:102.33+29:54
211  Patricia SmitsZierikzee58.24minV35   8.271  7:152.30+30:36
212  Jacoline BoerOosterland59.17minVse   8.147  7:222.26+31:29
213  Yolanda KievitsDelta Sport1.00.30minV35   7.983  7:312.22+32:42
214  Vivi OoinkZierikzee1.02.39minV35   7.709  7:472.14+34:51
215  Jeanine van EertenZierikzee1.03.18minV35   7.630  7:522.12+35:30
Mannen: 167 (77.67%) => M35=24 - M40=6 - M45=36 - M50=7 - M55=29 - M60=7 - M65=14 - Mse=44
Vrouwen: 48 (22.33%) => V35=19 - V40=3 - V45=2 - V50=3 - V55=5 - V60=1 - V65=2 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateDynamica22.36minMse   15.929  3:464.42-
2  Henry van KlinkenDelta Sport29.37minM35   12.155  4:563.38+7:01
3  Willy van GimstDomburg34.35minMse   10.410  5:462.89+11:59
4  Wim CapelleBruinisse35.07minMse   10.252  5:512.85+12:31
5  Kees LegemaateBurgh-Haamstede35.35minMse   10.117  5:562.81+12:59
6  Rianne KloetWolphaartsdijk35.51minVse   10.042  5:592.79+13:15
7  Noa SchellZierikzee36.06minVse   9.972  6:012.77+13:30
8  Frida VosUtrecht37.49minVse   9.520  6:182.64+15:13
9  Els van ZwietenDelta Sport38.15minV65   9.412  6:232.61+15:39
10  Carolien van de HoefUtrecht38.29minVse   9.355  6:252.60+15:53
11  Kees de KokWolphaartsdijk39.04minMse   9.215  6:312.56+16:28
12  Vera van der MoezelScharendijke40.01minVse   8.996  6:402.50+17:25
13  Rianne KentersScharendijke40.02minVse   8.993  6:402.50+17:26
14  Katinka KosterZierikzee42.30minVse   8.471  7:052.35+19:54
15  Rachel KostenseBruinisse42.39minVse   8.441  7:072.34+20:03
16  Pia VerwijsBruinisse42.40minVse   8.438  7:072.34+20:04
17  Janet JumeletBruinisse42.41minVse   8.434  7:072.34+20:05
18  Jose van DamDelta Sport42.48minVse   8.411  7:082.34+20:12
19  Susan KloetDelta Sport42.54minVse   8.392  7:092.33+20:18
20  Wendy BraamBurgh-Haamstede42.55minVse   8.388  7:092.33+20:19
21  Joke van de KasteeleDelta Sport43.00minV55   8.372  7:102.33+20:24
22  Elly KorevaarSliedrecht43.03minVse   8.362  7:112.32+20:27
23  Dennis van der ValkDreischor47.25minMse   7.592  7:542.11+24:49
24  Inca RilaZierikzee50.09minVse   7.178  8:221.99+27:33
Mannen: 7 (29.17%) => M35=1 - Mse=6
Vrouwen: 17 (70.83%) => V55=1 - V65=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.505 seconden nodig om deze lijst met 239 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

MSEN, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tim Pleijte1985Dynamica27:48
2Tommy Staal1994Delta Sport28:00
3Erwin Harmes1981González Running Team29:11
4Tim van den Broeke1995Dynamica29:16
5Huub van Noorden1988s'Heer Abtskerke29:25
6Ronnie Overgaauw1985Dynamica30:08
7Maikel Peeman1999Flakkee30:29
8Eric Wolfert1990Flakkee31:13
9Jelle Enthoven1985Loopgroep PK31:48
10Ruud Hoosemans1982Vlissingen32:29
11Rens de Ridder1999Arnemuiden32:53
12Erwin Schuurbiers1983Bergen op Zoom34:21
13Steef Rosmalen1989Strijen34:37
14Jan-Willem Roelse1992Dynamica34:41
15Krispijn de Jonge1981Delta Sport34:53
16Jordi Reedijk1989Strijen35:41
17Patrick giljam1990Zierikzee36:00
18Bart de Visser1983Serooskerke Walcheren36:30
19Maarten van der Wagt1987Spijkenisse36:45
20Christian Monna1982Spijkenisse37:08
21Martijn Korbijn1985Spirit Oud Beijerland37:22
22Jan-Diederik Kuiken1982Rotterdam37:54
23Rinus vd Woestijne1981Middelburg37:57
24Sebastiaan Gesquierre1981Hellevoetsluis38:05
25Chis Ijzelenberg1981Oosterland39:01
26Gerrit Zalm1983Zierikzee39:32
27Marijn den Boer1982Brouwershaven39:34
28Robbert van der Helm1983Bruinisse39:53
29Marijn Grootjans1989Westkapelle41:33
30Marijn Huibregtsen1986Westkapelle41:34
31Lennard van Gilst1984Yerseke41:55
32Mattheo Moerland1986Oosterland42:02
33Wesley vd Pligt1990Strijen42:18
34Maurice Steketee1981Middelburg42:58
35Jan Ijzelenberg1982Oosterland43:52
36Mart Goudzwaard1988Zonnemaire44:10
37Tom Jonker1988Goes44:13
38Lennart Kempe1981Bruinisse44:18
39Maurice de Stigter1998Heerjansdam45:08
40Marijn Traas1983Heinkenszand46:36
41Thomas Lang1985Zierikzee46:46
42Martin Geluk1982Kattendijke46:48
43Wouter de Bruijn1987Goes47:04
44Stefan van den dries1984AV '5650:12
M35, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Michel van der Klein1974Rotterdam29:06
2Ralph Wiessner1977Dynamica30:55
3Ronnie Duinkerken1973Rotterdam Atletiek31:57
4Remko Kap1979Hellevoetsluis32:11
5Joop Helbers1977Hellevoetsluis32:21
6Arjan Beije1971Burgh Haamstede33:14
7Michel buijck1975Middelburg33:25
8Marcel de Vette1971Spirit Oud Beijerland33:36
9Edwin Stolk1975Flakkee33:46
10Robin Robart1974Passaat33:51
11Sander Peters1976Pallas '9334:10
12Micha Janse1974Dynamica34:55
13Ron vd Graaf1978Capelle aan de ijssel35:28
14Mark van Eijken1980Sommelsdijk35:59
15Johan Elenbaas1979Heinkenszand36:04
16Berry Simonse1971AV '5636:34
17Peter Dekker1973Zoutelande37:12
18Robert Verwijs1977Delta Sport37:16
19Leon Bal1978Delta Sport37:17
20Ronald Geertse1975Serooskerke Walcheren39:00
21Gijsbert Elstgeest1972s'Heerenhoek39:25
22Marcel de Vlieger1972Dreischor39:56
23Martijn de Widt1974Delta Sport40:44
24MH Kempe1975Delta Sport41:09
25Arno Obbink1974Burgh-Haamstede41:51
26Martin Kievits1972Delta Sport42:06
27Danmar Dees1971Goes42:21
28Martijn van der Klooster1979Scharendijke43:59
29Eddie vd Hage1970s'Heer Abtskerke45:34
30Zoran Birac1979Rotterdam57:37
M45, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cornelis de Stigter1967Loopgroep Aart Stigter32:57
2Henri Havinga1962AV '4033:22
3Bart verkaart1969Delta Sport33:31
4Arjo Verhage1969Dynamica33:33
5Marius Besuijen1962AV '5634:13
6Ruud Riesmeijer1966Spark34:39
7Cees Dijkman1969Burgh-Haamstede34:59
8Martin Pruijsers1968Dynamica35:26
9Rian van den Broeke1961Dynamica35:57
10A de Lanbon1963Oud Beijerland36:02
11Ludolf Reijntjes1965Delta Sport36:37
12Carel Slijkhuis1962Spirit Oud Beijerland36:52
13Bram Mourik1962Sommelsdijk37:26
14Jan van Bennekom1962Spirit Oud Beijerland37:40
15Steef Berrevoets1968Delta Sport37:44
16Marcel Engel1966Zierikzee38:25
17Casper Baas1968AV '5638:30
18Henk Leeftink1964Dynamica39:14
19Paul keehnen1965Spark39:45
20Ad Straub1967AV '4039:49
21Sjaak de Kok1963Lewedorp40:16
22Robert Kraaijenbrink1965Delta Sport40:27
23Ad Goudswaard1964Zierikzee40:55
24Edwin de Vlieger1970Scharendijke40:57
25Sicco Jongema1966Middelburg41:03
26Arnold van der kraan1963AV '4041:04
27Erwin Schell1961Delta Sport41:07
28Lorenzo Primatesta1969AV '4041:12
29Roy Klop1968Delta Sport41:28
30Van der Beijl1965Delta Sport41:42
31Paul van Tuil1969Burgh-Haamstede42:04
32Laurens van Vliet1969's-Gravenhage42:50
33Leon de Munnik1969Delta Sport43:38
34John Scheffers1961Delta Sport43:49
35Jules van den Doel1964Delta Sport45:16
36Bernard van Meer1970Delta Sport45:30
37Han van Achterberg1960Amsterdam45:40
38Edwin van Gaalen1964Kamperland45:59
39Marco Posthuma1970Middelharnis46:53
40Arjan Schotanus1961Middelburg47:40
41Adrie van Bavel1962Delta Sport47:42
42Rene Kramer1965Delta Sport47:45
43Wim Goudswaard1964Triathlon48:01
M55, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Einar Tveter1959Spark34:16
2Ruud de Vette1958Pallas '9335:53
3Jan Guiljam1958Loopgroep Aart Stigter36:26
4Jan van Gent1958Spirit Oud Beijerland36:56
5Jan Zuidweg1954Melissant37:20
6Leo Dalebout1959Dynamica38:00
7Peter Kaljouw1960avVN38:03
8Arie van Dijk1951Flakkee39:07
9Henk Lous1958Dynamica39:11
10Ronnie Krocke1955Oost-Souburg39:21
11Cor Kloet1952Delta Sport39:37
12Ron Dellebeke1958Dynamica39:39
13Rien de Wilde1960AV '5639:50
14Theo Peters1957Spark40:11
15Johan de Vlieger1958Dynamica40:22
16Gerrit Spaans1952Goes40:24
17Adri Koole1951Dynamica40:36
18John Guequierre1951Dynamica41:15
19Ron Verhaar1959Spirit Oud Beijerland41:45
20Willem Jan Zaadnoordijk1954Rotterdam42:14
21Jan van Eijken1952Flakkee42:16
22Wim Roose1951Loopgroep Aart Stigter43:58
23Cor Schipper1957Middelburg44:28
24Jan van Hassent1958Flakkee44:31
25Marcel Richard1952Zoutelande44:33
26Hans van der Welle1958Middelburg44:35
27Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerland44:38
28Ebel Magnin1960Zuid Beijerland44:47
29Dick Hart1959Delta Sport45:42
30Willem Loeve1957Berkel & Rodenrijs48:35
31M Hoondert1951Dordrecht50:01
32Hans Holwerda1951Nieuwerkerk50:07
33Martin Loeve1955Noordwelle50:34
34Piet Joziasse1951Nieuw- en Sint Joosland51:02
35Jan Sipma1956Meliskerke51:33
36Fred Rila1957Zierikzee55:52
M65, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim de Jonge1949AV '5639:23
2Jan Bostelaar1949Dynamica41:40
3Fred Bastemeijer1947Delta Sport41:48
4Dave Louws1949Sint Laurens43:35
5Piet Beijer1948Dynamica43:44
6Jan van Horssen1947Dynamica44:26
7Henk Sandee1946Kamperland46:11
8Carel van Putten1945Delta Sport48:10
9Arthur Stijns1947Dynamica48:16
10Jaap Oele1950Kapelle49:20
11Paul Pellikaan1948Middelburg50:03
12Herman Kreeft1947Delta Sport52:20
13Piet Jan Landegent1950Burgh Haamstede52:46
14Jan Roose1950Loopgroep Aart Stigter55:06
VSEN, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rose Enthoven-Tanui1983Loopgroep PK34:12
2Amber Hulleman1991Spirit Oud Beijerland38:48
3Gertrud van Noorden1989s'Heer Abtskerke39:59
4Nienke Zoon1989Dirksland44:21
5Yosta de Stigter1999Heerjansdam45:24
6Ria Verhelst1993Philippine47:05
7Mirjam van der Heide1985Nieuwdorp Zld47:10
8Naomi Geuze1992Bruinisse52:25
9Renata van der Palm1983Renesse54:19
10Mara Verhulst1988Dreischor55:36
11Maya Meijaard1989Goes55:48
12Jacqueline Ijzelenberg1989Oosterland57:42
13Jacoline Boer-IJzelenberg1991Oosterland59:17
V35, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marianne de Kok1971Dynamica35:47
2Carolien van de Kreeke1974Dynamica35:48
3Rian de Vlieger1970Lewedorp43:30
4Ilse Verwijs1980Delta Sport43:47
5Marike Brusket1971Wilhelminadorp44:15
6Krista Voorham1972Delta Sport46:12
7Leonie van Klinken1975Nieuwerkerk46:27
8Saskia vd Valk1975Dreischor48:21
9Inge Marchand1974Burgh-Haamstede49:27
10Sandra Berrevoets1980Burgh Haamstede50:46
11Jolanda van der laan1973Oosterland52:23
12Chantal van Gils1976Renesse54:18
13Patricia Smits1974Zierikzee58:24
14Yolanda Kievits1974Delta Sport1:00:30
15Vivi Ooink1971Zierikzee1:02:39
V45, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Simone Hartong1969Loopgroep Aart Stigter38:06
2Christel Ravesteijn1970Rotterdam39:03
3Henny Strating1968AV '5641:17
4Tanja de Jong-Kortus1963Spirit Oud Beijerland41:58
5Jeanine van Overveld1961THOR42:31
6Katharina de Kool1963Zuid Beijerland43:45
7Susanne Geschiere1964Dynamica44:07
8Sonja Poppe1966Kamperland46:05
9Danielle in t Veld1968Oud-Beijerland47:50
10Marleen van Sighem1964Delta Sport54:15
11Panda van der Holst1970Renesse54:22
12Jeanine van Eerten1969Zierikzee1:03:18
V55, WEDSTRIJD 8 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Digna de Boer1949Delta Sport43:13
2Edith Margadant1955Delta Sport43:39
3Joke de Koster-Hoogerheide1956Delta Sport44:17
4Tea Tazelaar1958Dynamica51:20
5Lenie van Kleven1953avVN52:18
6Ineke van Poppel-Louws1950Delta Sport52:44
7Joke van Hemert1957Nieuwdorp Zld52:58
8Lena Kleingeld1956avVN54:40
MAN, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wouter Verstraate1997Dynamica22:36
2Henry van Klinken1978Delta Sport29:37
3Willy van Gimst1940Domburg34:35
4Wim Capelle1972Bruinisse35:07
5Kees Legemaate1967Burgh Haamstede35:35
6Kees de Kok1952Wolphaartsdijk39:04
7Dennis vd Valk1967Dreischor47:25
VROUW, TRIMLOOP 6 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Rianne Kloet1961Wolphaartsdijk35:51
2Noa Schell2000Zierikzee36:06
3Frida Vos1989Utrecht37:49
4Els van Zwieten-Bus1946Delta Sport38:15
5Carolien vd Hoef1978Utrecht38:29
6Vera van der Moezel1984Scharendijke40:01
7Rianne Kenters1974Scharendijke40:02
8Katinka Koster1969Zierikzee42:30
9Rachel Kostense1977Bruinisse42:39
10Pia Verwijs1974Bruinisse42:40
11Janet Jumelet1979Bruinisse42:41
12Jose van Dam1961Delta Sport42:48
13Susan Kloet1971Delta Sport42:54
14Wendy braam1974Burgh-Haamstede42:55
15Joke vd Kasteele1957Delta Sport43:00
16Elly korevaar1962Sliedrecht43:03
17Inca Rila1964Zierikzee50:09
MAN, TRIMLOOP 3 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Niels van Tuil2001AV '5611:31
2Mees Verbrugge2002Goes12:01
3Youri Elstgeest2000s'Heerenhoek12:46
4Ole de Bruyn2002Amsterdam14:21
5Victor de Jongh2004Rotterdam14:52
6Thomas van Nieulande2001Dynamica14:59
7Martin van Nieulande1964Nieuw- en Sint Joosland15:00
8Tom2003Goes16:11
9Jesper Simonse2004Goes17:22
10Erik de Bruyn1962Amsterdam18:22
11Sebastian Capelle2007Bruinisse19:49
12John Kommer1970Delta Sport20:07
VROUW, TRIMLOOP 3 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilvia Hederik2001Energie12:44
2Ruchama Houtzager2003Delta Sport13:05
3Anique van Klinken2002Delta Sport14:15
4Maud van Liere1996Delta Sport17:10
5Evelien Remeeus1997Delta Sport17:12
6Marianne Hartong1972Huizen17:39
7Jolanda Tveter1961Spark19:00
8Lisanne Kommer1998Zierikzee20:05
9CaroLien Meijndert1965Zierikzee27:15

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020