dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

54e Singelloop

Middelburg, zaterdag 24 oktober 2015 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonz├ílez Running21.50minMse   18.412  3:165.11-
2  Mels LambregtsTHOR22.25minMse   17.933  3:214.98+0:35
3  John ArensmanFlakkee23.53minMse   16.832  3:344.68+2:03
4  Rens de RidderDynamica24.10minMse   16.634  3:364.62+2:20
5  Wilco BoogaardDynamica24.20minM35   16.521  3:384.59+2:30
6  Adrie FaesDynamica24.24minM55   16.475  3:394.58+2:34
7  Maurice WalhoutKapelle-Biezelinge24.36minMse   16.341  3:404.54+2:46
8  Arjo VerhageDynamica24.40minM45   16.297  3:414.53+2:50
9  Anjolie EngelsDynamica24.44minV35   16.253  3:414.51+2:54
10  Kees LouwsMiddelburg24.49minM35   16.199  3:424.50+2:59
11  Micha JanseDynamica25.18minM40   15.889  3:474.41+3:28
12  Harmen SchotDynamica25.27minMse   15.796  3:484.39+3:37
13  Jan-Willem RoelseDynamica25.45minMse   15.612  3:514.34+3:55
14  Johan ElenbaasAV'5626.10minM35   15.363  3:544.27+4:20
15  Jonathan BoonOost-Souburg26.12minM35   15.344  3:554.26+4:22
16  Martin PruijsersDynamica26.17minM45   15.295  3:554.25+4:27
17  Jeroen de NoodDynamica26.27minMse   15.198  3:574.22+4:37
18  Peter DekkerDynamica26.30minM40   15.170  3:574.21+4:40
19  Jorim de BoksDynamica26.37minMse   15.103  3:584.20+4:47
20  Leo JanseMiddelburg26.40minM45   15.075  3:594.19+4:50
21  Bart de VisserSerooskerke26.44minMse   15.037  3:594.18+4:54
22  Robert HekhuisVlissingen26.52minM35   14.963  4:014.16+5:02
23  Leo de BruijnOostkapelle27.10minM45   14.798  4:034.11+5:20
24  Cor de RidderDynamica27.14minM40   14.761  4:044.10+5:24
25  Michel RidderhofMiddelburg27.17minM40   14.734  4:044.09+5:27
26  Herman de GraveVlissingen27.20minM35   14.707  4:054.09+5:30
27  Henk LousDynamica27.31minM55   14.609  4:064.06+5:41
28  Harry OostdijkKruiningen27.38minM45   14.548  4:074.04+5:48
29  Ronald GeertseSerooskerke27.40minM35   14.530  4:084.04+5:50
30  Thijs SlagboomMiddelburg27.53minMse   14.417  4:104.00+6:03
31  Adrie JanseArnemuiden27.58minM45   14.374  4:103.99+6:08
32  Jethro ten BruggencateVlissingen28.07minMse   14.298  4:123.97+6:17
33  Vincent ToutenhoofdWestkapelle28.10minM40   14.272  4:123.96+6:20
34  Jacob WietsmaRijssen28.12minM45   14.255  4:133.96+6:22
35  Jan van VaardegemWestkapelle28.15minM45   14.230  4:133.95+6:25
36  Anton EngelsDynamica28.18minM50   14.205  4:133.95+6:28
37  Seth DijkstraGonz├ílez Running28.26minM40   14.138  4:153.93+6:36
38  Wilko SturmMeliskerke28.34minMse   14.072  4:163.91+6:44
39  Eva BoonmanDynamica28.37minVse   14.048  4:163.90+6:47
40  Janco FaasseOostkapelle28.48minMse   13.958  4:183.88+6:58
41  Martin de GraafWemeldinge28.52minM45   13.926  4:193.87+7:02
42  Ronnie KrockeOost-Souburg28.55minM55   13.902  4:193.86+7:05
43  John UitterhoeveGoes28.58minMse   13.878  4:193.86+7:08
44  Jos PutVlissingen29.21minM50   13.697  4:233.80+7:31
45  Pieter WisseMeliskerke29.33minMse   13.604  4:253.78+7:43
46  William de JongeNieuwdorp29.36minM40   13.581  4:253.77+7:46
47  Johan GodschalkMiddelburg29.40minMse   13.551  4:263.76+7:50
48  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland29.46minM45   13.505  4:273.75+7:56
49  Benito BostelaarSerooskerke29.50minM40   13.475  4:273.74+8:00
50  Ron DellebekeDynamica29.52minM55   13.460  4:273.74+8:02
51  Kees van der HeijdenVlissingen29.55minM45   13.437  4:283.73+8:05
52  Maurice SteketeeMiddelburg29.57minMse   13.422  4:283.73+8:07
53  Kees van HaverenDynamica30.00minM60   13.400  4:293.72+8:10
54  John GuequierreDynamica30.06minM60   13.355  4:303.71+8:16
55  Amy de GraafAV'5630.19minVse   13.260  4:313.68+8:29
56  Kevin de PagterDynamica30.23minMse   13.231  4:323.68+8:33
57  Adri KooleDynamica30.36minM60   13.137  4:343.65+8:46
58  Bouwe PostmaMiddelburg30.38minM55   13.123  4:343.65+8:48
59  Jan-Peter KatsmanMiddelburg30.46minM35   13.066  4:363.63+8:56
60  Jaap JanseDynamica30.56minM65   12.996  4:373.61+9:06
61  Anne van HouwelingenMiddelburg30.59minV45   12.975  4:373.60+9:09
62  Serge van der PolVlissingen31.02minM35   12.954  4:383.60+9:12
63  Jarno VaderMiddelburg31.06minMse   12.926  4:393.59+9:16
64  Ralf EversenMiddelburg31.11minMse   12.892  4:393.58+9:21
65  Tom JonkerAV'5631.15minMse   12.864  4:403.57+9:25
66  Cees DekkerMiddelburg31.18minM45   12.843  4:403.57+9:28
67  Dave LouwsDynamica31.23minM65   12.809  4:413.56+9:33
68  Jenny de NooijerMiddelburg31.26minV45   12.789  4:413.55+9:36
69  Jan van HorssenDynamica31.31minM65   12.755  4:423.54+9:41
70  Gilbert HekhuisMiddelburg31.34minM35   12.735  4:433.54+9:44
71  Vicky WiessnerMiddelburg31.42minV35   12.681  4:443.52+9:52
72  Dick JansonRotterdam31.44minM45   12.668  4:443.52+9:54
73  Rob JongeneelMiddelburg31.46minM50   12.655  4:443.52+9:56
74  Jannie de VriesDynamica31.49minV55   12.635  4:453.51+9:59
75  Kees GeuzeMiddelburg31.51minM55   12.622  4:453.51+10:01
76  Marije BesuijenDynamica31.54minV35   12.602  4:463.50+10:04
77  Albert KarstanjeSint Laurens31.58minM55   12.576  4:463.49+10:08
78  Marcel BesuijenMiddelburg32.04minM45   12.536  4:473.48+10:14
79  Ron PloegMiddelburg32.07minM35   12.517  4:483.48+10:17
80  Stefan MansierAV'5632.16minM35   12.459  4:493.46+10:26
81  Herman van de GlindAV'5632.19minM35   12.439  4:493.46+10:29
82  Melvin HunnikWissenkerke32.21minMse   12.427  4:503.45+10:31
83  Rens DavidseMiddelburg32.24minM45   12.407  4:503.45+10:34
84  Piet BeijerDynamica32.29minM65   12.376  4:513.44+10:39
85  Lion BaasVlissingen32.36minM35   12.331  4:523.43+10:46
86  Matthias BoonMiddelburg32.41minMse   12.300  4:533.42+10:51
87  Jan BesuijenSerooskerke32.49minM55   12.250  4:543.40+10:59
88  Izaak DekkerDynamica33.01minM45   12.176  4:563.38+11:11
89  Bastian BoogaardBreda33.05minM35   12.151  4:563.38+11:15
90  Henk SandeeKamperland33.17minM65   12.078  4:583.36+11:27
91  Cees LeijnseDynamica33.20minM65   12.060  4:593.35+11:30
92  Rene NijsseAV'5633.24minM45   12.036  4:593.34+11:34
93  Erik JansonDynamica33.32minM45   11.988  5:003.33+11:42
94  Corina LievenseMiddelburg33.37minV40   11.958  5:013.32+11:47
95  Marlou EckhardtAV'5633.59minVse   11.829  5:043.29+12:09
96  Gerard RommersDynamica34.30minM65   11.652  5:093.24+12:40
97  Arthur StijnsOudelande34.44minM65   11.574  5:113.21+12:54
98  Wouter de BruijnAV'5634.47minMse   11.557  5:113.21+12:57
99  Madeleine SpaeterMiddelburg34.50minV35   11.541  5:123.21+13:00
100  Jaap LuitwielerDynamica34.53minM65   11.524  5:123.20+13:03
101  Paul PellikaanDynamica34.56minM65   11.508  5:133.20+13:06
102  Rob ZomerDynamica34.59minM55   11.491  5:133.19+13:09
103  Hanneke WesterhoutMiddelburg35.13minVse   11.415  5:153.17+13:23
104  Chris BosMiddelburg35.24minM35   11.356  5:173.15+13:34
105  Lisa DavidseMiddelburg35.28minVse   11.335  5:183.15+13:38
106  Peter-Paul LobbezooMiddelburg35.59minM35   11.172  5:223.10+14:09
107  Aart van LuijkDynamica36.07minM55   11.131  5:233.09+14:17
108  Hiels OvingMiddelburg36.10minMse   11.115  5:243.09+14:20
109  Rogier van SuylekomMiddelburg36.25minMse   11.039  5:263.07+14:35
110  Robin DavidseMiddelburg36.33minMse   10.999  5:273.06+14:43
111  Sebastian NijssenDynamica36.38minM35   10.974  5:283.05+14:48
112  Jan SipmaMeliskerke36.56minM55   10.884  5:313.02+15:06
113  Marina MolAV'5637.37minV35   10.687  5:372.97+15:47
114  Hans van SluisDynamica37.42minM65   10.663  5:382.96+15:52
115  Job de GreeveDelft37.48minM55   10.635  5:392.95+15:58
116  Damon de GreeveDelft37.50minMse   10.626  5:392.95+16:00
117  Marjan de SchipperMiddelburg37.52minV35   10.616  5:392.95+16:02
118  Joke van HemertNieuwdorp38.03minV55   10.565  5:412.93+16:13
119  Annelies BoonMiddelburg38.06minVse   10.551  5:412.93+16:16
120  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland38.11minM55   10.528  5:422.92+16:21
121  Ingeborg CoppoolseOostkapelle38.42minV35   10.388  5:472.89+16:52
122  Gisela NijsseAV'5638.54minV45   10.334  5:482.87+17:04
123  Katinka van de GlindAV'5638.57minV35   10.321  5:492.87+17:07
124  Marieke HannewijkFlakkee39.35minVse   10.156  5:542.82+17:45
125  Marjolein MayaardGoes39.39minVse   10.139  5:552.82+17:49
126  Danielle BoonMiddelburg39.48minV35   10.101  5:562.81+17:58
127  Bianca de Vliegers-Heerenhoek40.02minV35   10.042  5:592.79+18:12
128  Ellen van DijkEnergie40.06minVse   10.025  5:592.78+18:16
129  Kaat BlaisseDen Haag40.22minV35   9.959  6:012.77+18:32
130  Maarten van VeelenMiddelburg42.02minMse   9.564  6:162.66+20:12
Mannen: 104 (80%) => M35=18 - M40=8 - M45=18 - M50=3 - M55=13 - M60=3 - M65=11 - Mse=30
Vrouwen: 26 (20%) => V35=11 - V40=1 - V45=3 - V55=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.343 seconden nodig om deze lijst met 130 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020