zondag 25 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dwars Door De Zwingeul

Cadzand-Bad, zondag 20 september 2015 - Organisatie: Wielingen
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteVlissingen27.58minMse   16.091  3:444.47-
2  Yves DepoorterKnokke28.32minMse   15.771  3:484.38+0:34
3  Michel BuijckMiddelburg28.45minM40   15.652  3:504.35+0:47
4  Mark VerhageZaamslag29.55minMse   15.042  3:594.18+1:57
5  Jan RiemensWatervliet30.03minMse   14.975  4:004.16+2:05
6  Domien de WitteAalst30.17minMse   14.860  4:024.13+2:19
7  Edwin de la RuelleKoewacht30.26minM45   14.786  4:034.11+2:28
8  Theo RaboutAardenburg30.47minM40   14.618  4:064.06+2:49
9  Wannes DejaegherLeke30.58minMse   14.532  4:084.04+3:00
10  Edwin de JaegerZuiddorpe31.19minMse   14.369  4:113.99+3:21
11  Erik CapponZuidzande31.53minM45   14.114  4:153.92+3:55
12  Stijn TzensonDamme32.00minMse   14.063  4:163.91+4:02
13  Robert VroonBreskens32.16minM45   13.946  4:183.87+4:18
14  Peter SlitsSluis32.33minM45   13.825  4:203.84+4:35
15  Marco RiemensWatervliet32.51minMse   13.699  4:233.81+4:53
16  Rob de PagterRitthem32.52minMse   13.692  4:233.80+4:54
17  Max VerstappenHulst32.53minMse   13.685  4:233.80+4:55
18  David PietersOostburg32.57minMse   13.657  4:243.79+4:59
19  Francois van de BroeckeBreskens33.20minMse   13.500  4:273.75+5:22
20  Wouter GeorgesEvergem33.23minMse   13.480  4:273.74+5:25
21  Niek WielandAxel33.26minM40   13.460  4:273.74+5:28
22  Frank de BolsterEeklo33.44minMse   13.340  4:303.71+5:46
23  Marco de FeijterSchoondijke33.44minMse   13.340  4:303.71+5:46
24  Frederique BurkinZuidzande33.51minV45   13.294  4:313.69+5:53
25  Patrick van QuekelbergheAardenburg33.52minMse   13.287  4:313.69+5:54
26  Peter van WaesAardenburg34.08minM50   13.184  4:333.66+6:10
27  Amor MaertensBreskens34.20minMse   13.107  4:353.64+6:22
28  Koen HamelinkOostburg34.30minMse   13.043  4:363.62+6:32
29  Robbie ReynebeauZelzate34.37minMse   13.000  4:373.61+6:39
30  Alexander ElfrinkBreskens34.42minMse   12.968  4:383.60+6:44
31  Jaap van der VeenTerneuzen35.09minM45   12.802  4:413.56+7:11
32  Edwin HuighOostburg35.56minMse   12.523  4:473.48+7:58
33  Frank VerschorreBreskens36.05minMse   12.471  4:493.46+8:07
34  Simon de FeyterSchoondijke36.10minMse   12.442  4:493.46+8:12
35  Walther MurreZaamslag36.19minM45   12.391  4:513.44+8:21
36  Patrick van MorrelgemSluis36.23minMse   12.368  4:513.44+8:25
37  Bart DejaegherDiksmuide36.31minMse   12.323  4:523.42+8:33
38  Catherine VerhelstKnokke36.38minVse   12.284  4:533.41+8:40
39  Leslie van de VijverTilburg36.43minVse   12.256  4:543.40+8:45
40  Patrick van de VijverVeldhoven36.46minMse   12.239  4:543.40+8:48
41  Jerry de KrijgerPhilippine37.21minMse   12.048  4:593.35+9:23
42  Leon van BavinchovenTerneuzen37.40minMse   11.947  5:013.32+9:42
43  Pol van de VijverHulst37.57minMse   11.858  5:043.29+9:59
44  Piet de VisserOostburg38.17minMse   11.754  5:063.27+10:19
45  Dominique VerlindeZaamslag38.23minMse   11.724  5:073.26+10:25
46  Jacques ZamanTerneuzen38.27minM50   11.704  5:083.25+10:29
47  Jordy EngelaarOostburg38.47minMse   11.603  5:103.22+10:49
48  Kjell SegersVeldhoven38.51minMse   11.583  5:113.22+10:53
49  Stephanie van PouckeIJzendijke38.54minVse   11.568  5:113.21+10:56
50  Jens KerckhoveOostkerke39.06minMse   11.509  5:133.20+11:08
51  Niek RijnbergZuidzande39.13minM45   11.475  5:143.19+11:15
52  Ronny VersluysZuidzande39.14minMse   11.470  5:143.19+11:16
53  Jan Piet FlikweertOostburg39.48minM50   11.307  5:183.14+11:50
54  Johan HuighSchoondijke39.54minM50   11.278  5:193.13+11:56
55  Caroline HersschensAardenburg39.57minVse   11.264  5:203.13+11:59
56  Yves kerckhoveOostkerke40.53minMse   11.007  5:273.06+12:55
57  Ronald van de VeireOostburg40.55minM60   10.998  5:273.05+12:57
58  Ilona DielemanNieuwvliet40.56minVse   10.993  5:273.05+12:58
59  Nicole SpruitVeldhoven41.24minVse   10.870  5:313.02+13:26
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk41.34minMse   10.826  5:333.01+13:36
61  Peter WijgersNijmegen41.37minMse   10.813  5:333.00+13:39
62  Marc CousinNijmegen41.45minMse   10.778  5:342.99+13:47
63  Jacco de KoeijerWaterlandkerkje42.10minMse   10.672  5:372.96+14:12
64  Michel de MeijerCadzand42.30minMse   10.588  5:402.94+14:32
65  Ronny SavelsWestkapelle (B)43.05minMse   10.445  5:452.90+15:07
66  Wendy van de VeldeOostburg43.37minVse   10.317  5:492.87+15:39
67  Jan EngelaarOostburg44.15minMse   10.169  5:542.82+16:17
68  Ann SarletSijsele44.39minVse   10.078  5:572.80+16:41
69  Sjaak OosterlingBreskens44.54minM65   10.022  5:592.78+16:56
70  Els BruylandtBerlare45.27minVse   9.901  6:042.75+17:29
71  Jan MeulenbergOudelande45.52minMse   9.811  6:072.73+17:54
72  G. LansbergenWijchen45.57minMse   9.793  6:082.72+17:59
73  Mark van den EijkelGroede46.16minMse   9.726  6:102.70+18:18
74  Jan de JongeDriewegen46.21minMse   9.709  6:112.70+18:23
75  Walter van HeeOostburg46.25minMse   9.695  6:112.69+18:27
76  Rik van SchuurOostburg47.02minM65   9.568  6:162.66+19:04
77  Sonja VerstraetenVeldhoven47.04minVse   9.561  6:172.66+19:06
78  Jusle van MulkenGroede47.07minMse   9.551  6:172.65+19:09
79  Jos JansenMalden47.17minMse   9.517  6:182.64+19:19
80  Nico de HaanArnhem47.20minMse   9.507  6:192.64+19:22
81  Joerien BoidinOostburg47.30minVse   9.474  6:202.63+19:32
82  Johan de WispelaereSint Kruis47.37minM65   9.450  6:212.63+19:39
83  Tianda Donker CurtiusSchoondijke49.05minVse   9.168  6:332.55+21:07
84  Carla ZegersKoewacht50.36minV45   8.893  6:452.47+22:38
85  Ronny ScherbeijnCadzand50.41minMse   8.879  6:452.47+22:43
86  Anika RiemensIJzendijke50.42minVse   8.876  6:462.47+22:44
87  Henk Postema?51.43minMse   8.701  6:542.42+23:45
88  Wim WijmaTilburg52.24minMse   8.588  6:592.39+24:26
89  George SchanckOostburg53.10minMse   8.464  7:052.35+25:12
90  Dymphie BartenNijmegen53.44minVse   8.375  7:102.33+25:46
91  Marleen BrusNijmegen53.50minVse   8.359  7:112.32+25:52
92  Harry BuursenNijmegen54.10minMse   8.308  7:132.31+26:12
93  Anita van der WielenWijchen55.57minVse   8.043  7:282.23+27:59
94  Petra MulderBeuningen56.00minVse   8.036  7:282.23+28:02
95  Liesbeth DiemelLent57.07minVse   7.879  7:372.19+29:09
96  Evelien DaelmanWaterlandkerkje59.30minVse   7.563  7:562.10+31:32
97  Daisy van de VeldeOostburg59.32minVse   7.559  7:562.10+31:34
98  Nathalie GeurtsenNijmegen59.49minVse   7.523  7:592.09+31:51
Mannen: 75 (76.53%) => M40=3 - M45=7 - M50=4 - M60=1 - M65=3 - Mse=57
Vrouwen: 23 (23.47%) => V45=2 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7 km

2019Bert van de Velde31:23Jan Riemens32:17Erik Cappon32:34Frederique Burkin39:1265

7.5 km

2017Mark Verhage27:16Edwin de la Ruelle27:33Jan Riemens27:41Frederique Burkin31:0193
2015Tim Pleijte27:58Yves Depoorter28:32Michel Buijck28:45Frederique Burkin33:5198

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.161 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020