woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 8 juli 2015 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) González Running32.35minMse   18.414  3:165.12754
2  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5633.42minMse   17.804  3:224.95672
3  Job de Feijter (PR 33.19) RKHAV33.45minMse   17.778  3:234.94668
4  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica34.50minMse   17.225  3:294.78593
5  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica35.46minM35   16.775  3:354.66532
6  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg36.35minM35   16.401  3:404.56481
7  Adriaan Walhout (PR 34.51) Dynamica36.47minM35   16.312  3:414.53469
8  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica36.49minM45   16.297  3:414.53467
9  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport37.04minM40   16.187  3:424.50453
10  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.09minM55   16.151  3:434.49448
11  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5637.40minMse   15.929  3:464.42418
12  Jankees Jacobse (PR)Goes37.49minMse   15.866  3:474.41410
13  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport37.54minM40   15.831  3:474.40405
14  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica38.16minMse   15.679  3:504.36385
15  Martijn NoorenDJA38.19minMse   15.659  3:504.35382
16  Tim Kleppe (PR 36.16) Goes38.22minMse   15.639  3:504.34379
17  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen38.26minMse   15.611  3:514.34376
18  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica38.29minM40   15.591  3:514.33373
19  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica38.35minMse   15.551  3:524.32368
20  Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5638.50minM50   15.451  3:534.29355
21  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5638.57minM40   15.404  3:544.28349
22  Frank Houweling (PR 37.21) AV'5639.13minM35   15.300  3:554.25335
23  Crum van der Linden (PR 35.18) Dynamica39.31minMse   15.183  3:574.22320
24  Michel Buijck (PR 36.43) Dynamica39.36minM35   15.152  3:584.21316
25  Rico de Putter (PR)Goes39.39minMse   15.132  3:584.20314
26  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.41minM45   15.120  3:584.20312
27  Heddie Nieuwdorp (PR 37.24) AV'5639.43minM55   15.107  3:584.20310
28  Dick HammerLangerwehe39.46minM45   15.088  3:594.19308
29  Martijn Koole (PR)Yerseke39.55minMse   15.031  4:004.18301
30  Remon Rijk (PR 39.19) Goes39.59minMse   15.006  4:004.17298
31  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5640.12minV35   14.925  4:014.15524
32  Machiel BernardDomburg40.20minMse   14.876  4:024.13281
33  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg40.23minM45   14.858  4:024.13279
34  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Dynamica40.39minV40   14.760  4:044.10499
35  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica40.51minM45   14.688  4:054.08258
36  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica41.03minM50   14.616  4:064.06249
37  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke41.08minMse   14.587  4:074.05245
38  Petra SlootsSpark41.16minVse   14.540  4:084.04465
39  Jaap van der BokFlakkee41.26minM45   14.481  4:094.02232
40  Johan Elenbaas (debuut) Goes41.32minM35   14.446  4:094.01228
41  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.37minMse   14.417  4:104.00225
42  Ludolf Reijntjes (PR 38.58) Delta Sport42.01minM45   14.280  4:123.97209
43  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke42.06minMse   14.252  4:133.96205
44  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5642.13minM50   14.212  4:133.95201
45  Henrik Westerweele (PR 38.20) Dynamica42.16minMse   14.196  4:143.94199
46  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg42.19minM35   14.179  4:143.94197
47  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica42.22minM50   14.162  4:143.93195
48  Michel Velkers (PR 39.38) AV'5642.24minM40   14.151  4:143.93194
49  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5642.26minM40   14.140  4:153.93192
50  Jorim de Boks (PR 35.00) Dynamica42.28minMse   14.129  4:153.92191
51  Leo de Bruijn (PR 40.01) Dynamica42.30minM45   14.118  4:153.92190
52  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5642.34minM55   14.096  4:153.92187
53  Pieter Wisse (PR 37.57) Dynamica42.48minM45   14.019  4:173.89178
54  Leo Janse (PR 39.14) González Running42.50minM45   14.008  4:173.89177
55  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica42.54minM40   13.986  4:173.89175
56  Jochem Boschloo (PR)Koudekerke43.09minM35   13.905  4:193.86166
57  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica43.15minM55   13.873  4:203.85162
58  David Kaljouw (PR 41.49) Koudekerke43.20minMse   13.846  4:203.85159
59  Loura Kleinepier (PR 42.07) Middelburg43.23minVse   13.830  4:203.84360
60  Peter Dekker (PR 39.23) Dynamica43.26minM40   13.814  4:213.84156
61  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica43.28minM55   13.804  4:213.83155
62  Erik van Belle (PR 42.05) Vlissingen43.30minM45   13.793  4:213.83154
63  Timo Jansen (PR 41.43) Goes43.32minMse   13.783  4:213.83152
64  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica43.35minM65   13.767  4:223.82151
65  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.40minM55   13.740  4:223.82148
66  Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5643.42minV40   13.730  4:223.81345
67  Rinus Witte (PR 37.12) Sint Laurens43.48minM50   13.699  4:233.81143
68  Vincent Toutenhoofd (PR 41.59) Westkapelle44.00minM40   13.636  4:243.79137
69  Manfred Scheiber (debuut) Domburg44.08minM35   13.595  4:253.78133
70  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg44.11minM45   13.580  4:253.77131
71  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke44.13minM45   13.570  4:253.77130
72  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen44.16minM45   13.554  4:263.77128
73  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica44.18minM60   13.544  4:263.76127
74  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5644.22minV40   13.524  4:263.76315
75  JanWillem PoppeBaiersdorf44.28minM45   13.493  4:273.75122
76  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.35minM45   13.458  4:283.74119
77  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke44.53minM45   13.368  4:293.71110
78  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5644.56minM55   13.353  4:303.71108
79  David WalterDusseldorf44.58minMse   13.343  4:303.71108
80  Erwin van der Linden (PR 44.23) Goes45.02minMse   13.323  4:303.70106
81  John Overweel (PR 35.33) Dynamica45.04minM60   13.314  4:303.70105
82  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden45.08minMse   13.294  4:313.69103
83  Nick Paulusse (PR 43.20) Dynamica45.12minM45   13.274  4:313.69101
84  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5645.17minM65   13.250  4:323.6899
85  Lea-Elisa KampfErkelenz45.22minVse   13.226  4:323.67273
86  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek45.28minM35   13.196  4:333.6794
87  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica45.33minM55   13.172  4:333.6692
88  Marian van Dijk (PR)Dynamica45.39minV45   13.143  4:343.65262
89  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden45.53minM35   13.077  4:353.6383
90  Serge Nothen (PR 45.05) Arnemuiden45.58minM35   13.053  4:363.6381
91  Maarten Verdonk (PR 44.52) Vlissingen46.02minMse   13.034  4:363.6279
92  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden46.05minM40   13.020  4:373.6278
93  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden46.10minM40   12.996  4:373.6176
94  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes46.13minM55   12.982  4:373.6175
95  Rian Verstelle (PR)AV'5646.23minV45   12.936  4:383.59233
96  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen46.26minM50   12.922  4:393.5970
97  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.29minV50   12.908  4:393.59230
98  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke46.31minM45   12.899  4:393.5868
99  Marco DielemanSommelsdijk46.33minM35   12.889  4:393.5867
100  Joost Liefboer (debuut) Oost-Souburg46.36minM35   12.876  4:403.5866
101  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport46.38minM50   12.866  4:403.5765
102  Andrea van der Sluijs (PR)Flakkee46.41minV45   12.853  4:403.57222
103  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle46.47minM45   12.825  4:413.5662
104  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg46.54minMse   12.793  4:413.5559
105  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg46.59minMse   12.770  4:423.5558
106  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge47.02minV45   12.757  4:423.54210
107  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge47.05minM45   12.743  4:433.5456
108  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5647.07minM55   12.734  4:433.5455
109  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg47.09minM45   12.725  4:433.5354
110  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica47.11minM65   12.716  4:433.5354
111  Robin Boogaard (debuut) Kapelle-Biezelinge47.19minMse   12.681  4:443.5251
112  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica47.25minM55   12.654  4:453.5149
113  Erwin van Unen (PR 46.25) Oost-Souburg47.28minM45   12.640  4:453.5148
114  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen47.45minM45   12.565  4:473.4943
115  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg47.52minV45   12.535  4:473.48181
116  Arjan Koole (PR 44.39) Arnemuiden47.55minMse   12.522  4:483.4840
117  Jurgen de Kunder (debuut) Kloetinge47.57minMse   12.513  4:483.4839
118  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg48.00minM45   12.500  4:483.4738
119  Theo JansenBergen op Zoom48.09minM45   12.461  4:493.4636
120  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica48.14minM60   12.440  4:493.4634
121  Christian Jobse (PR)Middelburg48.17minM35   12.427  4:503.4534
122  Eric de VisserGonzález Running48.20minMse   12.414  4:503.4533
123  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk48.24minM45   12.397  4:503.4432
124  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica48.26minV35   12.388  4:513.44163
125  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg48.29minM50   12.375  4:513.4430
126  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica48.31minM60   12.367  4:513.4430
127  Marcel Pelster (PR)Middelburg48.35minM35   12.350  4:523.4329
128  Luc Strating (PR 43.22) Kamperland48.38minMse   12.337  4:523.4328
129  Bjorn van Belzen (PR 46.51) Kapelle-Biezelinge48.41minM45   12.325  4:523.4227
130  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen48.44minM35   12.312  4:523.4227
131  Niels Westmaas (PR 47.36) s-Heer Hendrikskinderen48.49minMse   12.291  4:533.4126
132  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge48.55minM40   12.266  4:543.4124
133  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica48.58minV55   12.253  4:543.40146
134  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5649.03minM55   12.232  4:543.4022
135  Henny Strating (PR 46.14) AV'5649.16minV45   12.179  4:563.38137
136  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica49.25minV45   12.142  4:573.37133
137  Tanita van Belzen (PR 48.33) AV'5649.38minVse   12.089  4:583.36127
138  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg49.42minM65   12.072  4:583.3515
139  Herman Abbink (PR 46.32) AV'5649.44minM55   12.064  4:583.3514
140  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke49.47minM35   12.052  4:593.3514
141  Ad den Dekker (PR)Kapelle-Biezelinge49.49minM55   12.044  4:593.3514
142  Peter de Lange (PR)Vlissingen49.52minM55   12.032  4:593.3413
143  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica49.56minM55   12.016  5:003.3412
144  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport49.58minV40   12.008  5:003.34118
145  Caroline Veringa (PR 48.47) Dynamica50.03minV40   11.988  5:003.33116
146  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk50.15minM45   11.940  5:023.3210
147  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen50.17minV35   11.932  5:023.31110
148  Martijn Meeuwsen (PR)Krabbendijke50.20minMse   11.921  5:023.319
149  Jolanda Maas (PR 48.03) AV'5650.24minVse   11.905  5:023.31107
150  Jurrien van LiereKapelle-Biezelinge50.29minMse   11.885  5:033.308
151  Marian Steenblok (PR 48.15) AV'5650.50minV40   11.803  5:053.2896
152  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande50.56minM60   11.780  5:063.275
153  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen50.58minV45   11.772  5:063.2793
154  Nicky Aalders (PR 46.04) s-Heer Hendrikskinderen51.02minMse   11.757  5:063.274
155  Leon Joosse (PR)Middelburg51.04minM35   11.749  5:063.264
156  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5651.06minV35   11.742  5:073.2690
157  Ronald WieringaAssen51.09minM35   11.730  5:073.263
158  Marcel Vervuurt (PR 41.11) Middelburg51.13minM35   11.715  5:073.253
159  Cees LeynseDynamica51.48minM65   11.583  5:113.221
160  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg52.02minM45   11.531  5:123.201
161  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica52.12minV45   11.494  5:133.1966
162  Mirjam Kloet (PR 49.48) Arnemuiden52.25minV45   11.447  5:153.1862
163  John van Beek (PR 47.58) Arnemuiden52.30minM45   11.429  5:153.17-
164  Ivo KrijnenHansweert52.47minMse   11.367  5:173.16-
165  Mark Trimpe (debuut) Nieuwdorp53.01minMse   11.317  5:183.14-
166  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland53.05minM65   11.303  5:193.14-
167  Ben van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge53.18minM45   11.257  5:203.13-
168  Leanne de Vos (PR 52.17) Arnemuiden53.22minV35   11.243  5:203.1245
169  Nathalie Slabbekoorn (PR 46.14) AV'5653.38minVse   11.187  5:223.1140
170  Lisette de Jong (PR 51.29) AV'5653.44minV40   11.166  5:223.1039
171  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek53.52minVse   11.139  5:233.0937
172  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5654.03minV40   11.101  5:243.0834
173  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica54.11minV55   11.074  5:253.0832
174  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert55.04minM35   10.896  5:303.03-
175  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport55.29minV40   10.814  5:333.0017
176  Lena de Wilde (PR 48.10) Vlissingen56.36minV55   10.601  5:402.947
177  Tjitte de Boer (PR 55.55) Middelburg56.50minM65   10.557  5:412.93-
178  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica57.43minM65   10.396  5:462.89-
179  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden57.59minV40   10.348  5:482.871
180  Miriam Baak (PR 58.23) Oost-Souburg59.11minV35   10.138  5:552.82-
181  Hans den DekkerDomburg59.23minM45   10.104  5:562.81-
182  Michelle van Doeselaar (PR 57.51) Vlissingen59.29minVse   10.087  5:572.80-
183  Sebastian Nijssen (PR 54.35) Dynamica59.34minM40   10.073  5:572.80-
184  Leo Kaland (PR 58.30) Oost-Souburg59.39minM55   10.059  5:582.79-
185  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke59.46minM45   10.039  5:592.79-
186  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke1.00.07minM55   9.981  6:012.77-
187  Marjan Schipper (PR 56.44) Middelburg1.00.18minV35   9.950  6:022.76-
188  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport1.00.27minV35   9.926  6:032.76-
189  Mirjam Wisse (PR 57.34) Dynamica1.01.06minV45   9.820  6:072.73-
190  Jorina Oreel (PR)Arnemuiden1.01.21minV35   9.780  6:082.72-
191  Simone Schot (PR)Oost-Souburg1.01.25minVse   9.769  6:092.71-
192  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.01.32minV60   9.751  6:092.71-
193  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'561.01.35minV55   9.743  6:102.71-
194  Jeffrey Alewijnse (debuut) Oost-Souburg1.02.41minMse   9.572  6:162.66-
195  Geerten Moolenbroek (debuut) Middelburg1.02.43minMse   9.567  6:162.66-
196  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.04.10minV65   9.351  6:252.60-
Mannen: 150 (76.53%) => M35=22 - M40=13 - M45=34 - M50=8 - M55=18 - M60=5 - M65=8 - Mse=42
Vrouwen: 46 (23.47%) => V35=9 - V40=10 - V45=11 - V50=1 - V55=4 - V60=1 - V65=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.254 seconden nodig om deze lijst met 196 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020