woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

26e Stratenloop Zoutelande

Zoutelande, woensdag 5 augustus 2015 - Organisatie: Dynamica
9.834 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica30.46minMse   19.178  3:085.33-
2  Erwin HarmesGonz├ílez Running31.15minMse   18.881  3:115.24+0:29
3  Martijn de KokAV'5632.54minMse   17.934  3:214.98+2:08
4  Wouter DecockKoekelare33.08minMse   17.808  3:224.95+2:22
5  Huub van Noordens-Heer Abtskerke33.33minMse   17.587  3:254.89+2:47
6  Ronnie OvergaauwDynamica34.04minMse   17.320  3:284.81+3:18
7  Ralph WiessnerDynamica34.29minM35   17.111  3:304.75+3:43
8  Adriaan van KeulenMiddelburg34.34minM35   17.070  3:314.74+3:48
9  Erik GoossenScheldesport35.26minM40   16.652  3:364.63+4:40
10  Arjan BeijeDelta Sport35.28minM40   16.636  3:364.62+4:42
11  Patrick de VosAV'5635.42minMse   16.528  3:384.59+4:56
12  Filip LijnenEindhoven35.46minM45   16.497  3:384.58+5:00
13  Adrie FaesDynamica35.59minM55   16.398  3:404.55+5:13
14  Anjolie EngelsDynamica36.44minVse   16.063  3:444.46+5:58
15  Marius BesuijenAV'5637.01minM50   15.940  3:464.43+6:15
16  Jan-Willem RoelseDynamica37.23minMse   15.784  3:484.38+6:37
17  Marlies KortWillemstad37.27minV35   15.755  3:484.38+6:41
18  Kees LouwsMiddelburg37.32minM35   15.720  3:494.37+6:46
19  Michel BuijckDynamica37.48minM35   15.610  3:514.34+7:02
20  Aart JoziasseMiddelburg37.51minM45   15.589  3:514.33+7:05
21  Michel BekinkAV'5637.58minM40   15.541  3:524.32+7:12
22  Micha JanseDynamica38.08minM40   15.473  3:534.30+7:22
23  Danny SmithOss38.11minMse   15.453  3:534.29+7:25
24  Heddie NieuwdorpAV'5638.15minM55   15.426  3:534.28+7:29
25  Willem de KorteDynamica38.18minMse   15.406  3:544.28+7:32
26  Remon RijkGoes38.21minMse   15.386  3:544.27+7:35
27  Arjo VerhageDynamica38.37minM45   15.279  3:564.24+7:51
28  Peter MeeuwsenKrabbendijke38.43minMse   15.240  3:564.23+7:57
29  Adriaan WalhoutDynamica38.55minM35   15.162  3:574.21+8:09
30  John NieuwenhuizeAV'5638.57minM35   15.149  3:584.21+8:11
31  Jurrit SzarafinskiDynamica38.59minMse   15.136  3:584.20+8:13
32  Sven VermeulenVlissingen39.01minM35   15.123  3:584.20+8:15
33  Chris KooleAV'5639.04minM45   15.103  3:584.20+8:18
34  Johan ElenbaasAV'5639.06minM35   15.091  3:594.19+8:20
35  Maris JacobsVelden39.13minM35   15.046  3:594.18+8:27
36  Monique VerschuureAV'5639.26minV35   14.963  4:014.16+8:40
37  Gilles GeschiereMeliskerke39.41minM45   14.869  4:024.13+8:55
38  Marianne de KokDynamica39.44minV40   14.850  4:024.13+8:58
39  Ruud HoosemansDynamica39.47minMse   14.831  4:034.12+9:01
40  Bram VerhageDynamica39.51minM50   14.807  4:034.11+9:05
41  Jeroen de NoodDynamica39.55minMse   14.782  4:044.11+9:09
42  Sebastiaan van der WelleMiddelburg39.58minMse   14.763  4:044.10+9:12
43  Gerard VersteegAmsterdam40.00minM55   14.751  4:044.10+9:14
44  Rian van den BroekeDynamica40.02minM50   14.739  4:044.09+9:16
45  Kees de RooijYerseke40.10minMse   14.690  4:054.08+9:24
46  Martin PruijsersDynamica40.14minM45   14.665  4:054.07+9:28
47  Jochem BoschlooKoudekerke40.24minM35   14.605  4:064.06+9:38
48  Peter DekkerDynamica40.27minM40   14.587  4:074.05+9:41
49  Bart de VisserSerooskerke40.29minMse   14.575  4:074.05+9:43
50  Loura KleinepierMiddelburg40.31minVse   14.563  4:074.05+9:45
51  Henk LousDynamica40.33minM55   14.551  4:074.04+9:47
52  Marco ToussaintAV'5640.35minM50   14.539  4:084.04+9:49
53  Robert CarolDynamica40.50minM45   14.450  4:094.01+10:04
54  Pieter WisseDynamica40.57minM45   14.409  4:104.00+10:11
55  Jan de WildeAV'5641.04minM55   14.368  4:113.99+10:18
56  Arjan KranenburgOost-Souburg41.06minMse   14.356  4:113.99+10:20
57  Leo de BruijnDynamica41.26minM45   14.241  4:133.96+10:40
58  Rinus PoortvlietDynamica41.37minM55   14.178  4:143.94+10:51
59  Frans BosDynamica41.44minM65   14.138  4:153.93+10:58
60  Wim BesuijenDynamica41.51minM60   14.099  4:153.92+11:05
61  Bram van KeulenMeliskerke41.54minM45   14.082  4:163.91+11:08
62  Annet van der LindeAV'5641.56minV40   14.071  4:163.91+11:10
63  Wolter VosDynamica41.59minM45   14.054  4:163.90+11:13
64  Rinus WitteSint Laurens42.05minM50   14.021  4:173.89+11:19
65  Stefan FeliusWestkapelle42.13minM35   13.976  4:183.88+11:27
66  Erwin van SchaikMiddelburg42.15minM45   13.965  4:183.88+11:29
67  Laurens MeeuwsenKrabbendijke42.17minM45   13.954  4:183.88+11:31
68  John OverweelDynamica42.22minM60   13.927  4:183.87+11:36
69  Adrie JanseArnemuiden42.30minM45   13.883  4:193.86+11:44
70  Jan Willem MeeuwseAV'5642.33minM50   13.867  4:203.85+11:47
71  Wim WoutersAV'5642.38minM60   13.840  4:203.84+11:52
72  Tonnis van der TuinKattendijke42.42minM50   13.818  4:213.84+11:56
73  Nick PaulusseDynamica42.45minM45   13.802  4:213.83+11:59
74  Eva BoonmanDynamica42.47minVse   13.791  4:213.83+12:01
75  Ruud FredriksAV'5643.06minM55   13.690  4:233.80+12:20
76  John van NunenAV'5643.11minM40   13.664  4:233.80+12:25
77  Ron DellebekeDynamica43.25minM55   13.590  4:253.78+12:39
78  Leonard EgeraatSpado43.33minM55   13.549  4:263.76+12:47
79  Jochem BargemanMiddelburg43.37minM35   13.528  4:263.76+12:51
80  GertJan BakkerAV'5643.40minM45   13.512  4:263.75+12:54
81  Martijn HoosemansVlissingen43.42minM35   13.502  4:273.75+12:56
82  Gerrit SpaansGoes43.44minM55   13.492  4:273.75+12:58
83  Paul van TuilBurgh-Haamstede43.50minM45   13.461  4:273.74+13:04
84  Rian VerstelleAV'5643.54minV45   13.441  4:283.73+13:08
85  Marco DielemanSommelsdijk43.57minM35   13.425  4:283.73+13:11
86  Wim de JongeAV'5644.07minM65   13.375  4:293.72+13:21
87  Ingrid KoeneAV'5644.14minV50   13.339  4:303.71+13:28
88  Kees van der HeijdenVlissingen44.24minM45   13.289  4:313.69+13:38
89  Marian van DijkDynamica44.27minV45   13.274  4:313.69+13:41
90  Petra BruijsSpado44.30minM45   13.259  4:323.68+13:44
91  Niek van BelzenArnemuiden44.47minM40   13.175  4:333.66+14:01
92  Kees de VisserAagtekerke44.55minM45   13.136  4:343.65+14:09
93  Co de FeijterDelta Sport45.02minM50   13.102  4:353.64+14:16
94  John GoossensUden45.10minM45   13.064  4:363.63+14:24
95  Arjan KooleArnemuiden45.23minMse   13.001  4:373.61+14:37
96  Lion BaasVlissingen45.26minM35   12.987  4:373.61+14:40
97  Jan BostelaarDynamica45.28minM65   12.977  4:373.60+14:42
98  Jos PutVlissingen45.30minM50   12.968  4:383.60+14:44
99  Rinus PaardekoperAV'5645.32minM55   12.958  4:383.60+14:46
100  Sandra JoziasseDynamica45.34minV35   12.949  4:383.60+14:48
101  Arthur PouwelseMiddelburg45.41minM50   12.916  4:393.59+14:55
102  Kees StaalAagtekerke45.42minM35   12.911  4:393.59+14:56
103  Marc BoschHeinkenszand45.45minM35   12.897  4:393.58+14:59
104  Lennart de LooffGapinge45.50minMse   12.874  4:403.58+15:04
105  Jenny de NooijerMiddelburg46.02minV45   12.818  4:413.56+15:16
106  Conno FranckeGapinge46.04minM45   12.808  4:413.56+15:18
107  Jos BootZoutelande46.19minM55   12.739  4:433.54+15:33
108  Adrie van BelzenWestkapelle46.22minM45   12.726  4:433.53+15:36
109  Martin de GraafWemeldinge46.27minM40   12.703  4:433.53+15:41
110  Erwin van UnenOost-Souburg46.38minM45   12.653  4:453.51+15:52
111  Ruud GeldofDynamica46.40minM55   12.644  4:453.51+15:54
112  John GuequierreDynamica46.43minM60   12.630  4:453.51+15:57
113  Boy SaijaDynamica46.48minM55   12.608  4:463.50+16:02
114  Ronald TeulingsDen Bosch46.53minM35   12.585  4:463.50+16:07
115  Jaap JanseDynamica47.03minM65   12.541  4:473.48+16:17
116  Rob RoskamZoutelande47.08minM35   12.519  4:483.48+16:22
117  JaapJan RitsemaDynamica47.11minM45   12.505  4:483.47+16:25
118  Tanita van BelzenAV'5647.14minVse   12.492  4:483.47+16:28
119  Johan DekkerMiddelburg47.24minM55   12.448  4:493.46+16:38
120  Marcel PelsterMiddelburg47.32minM35   12.413  4:503.45+16:46
121  Teun NoordhoekSpirit47.38minM55   12.387  4:513.44+16:52
122  Michael VeldungMunchen Gladbach47.43minM35   12.365  4:513.43+16:57
123  Kees KloostermanWolphaartsdijk47.48minM45   12.344  4:523.43+17:02
124  Caroline VeringaDynamica47.57minV40   12.305  4:533.42+17:11
125  Yvonne JoziasseMiddelburg48.05minMse   12.271  4:533.41+17:19
126  Vicky WiessnerMiddelburg48.08minV35   12.258  4:543.41+17:22
127  Petra VerhulstDynamica48.11minV45   12.246  4:543.40+17:25
128  Ruben KouwerMiddelburg48.14minMse   12.233  4:543.40+17:28
129  Suzanne GeschiereDynamica48.18minV45   12.216  4:553.39+17:32
130  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.20minM45   12.208  4:553.39+17:34
131  Andre KramerYerseke48.22minM45   12.199  4:553.39+17:36
132  Marcel RichardZoutelande48.26minM60   12.183  4:563.38+17:40
133  Jannie de VriesDynamica48.30minV55   12.166  4:563.38+17:44
134  Edith MargadantDelta Sport48.33minV55   12.153  4:563.38+17:47
135  Karin van NoordenVlissingen48.55minV45   12.062  4:583.35+18:09
136  Krista VoorhamDelta Sport49.01minV40   12.038  4:593.34+18:15
137  Frans PoortvlietMiddelburg49.17minMse   11.972  5:013.33+18:31
138  Henk SandeeKamperland49.23minM65   11.948  5:013.32+18:37
139  Cees LeijnseDynamica49.28minM65   11.928  5:023.31+18:42
140  Peter de LangeVlissingen49.37minM55   11.892  5:033.30+18:51
141  Marije BesuijenDynamica49.42minV35   11.872  5:033.30+18:56
142  Lex HoefnagelsRoermond49.52minM55   11.832  5:043.29+19:06
143  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen49.55minMse   11.821  5:053.28+19:09
144  Jan RomboutDynamica50.02minM45   11.793  5:053.28+19:16
145  Annemarie VerschuureAV'5650.05minV35   11.781  5:063.27+19:19
146  Jolanda MaasAV'5650.07minVse   11.773  5:063.27+19:21
147  Jan BesuijenSerooskerke50.35minM55   11.665  5:093.24+19:49
148  Rainer BockDusseldorf50.37minM45   11.657  5:093.24+19:51
149  Hans LievenseMiddelburg50.43minM45   11.634  5:093.23+19:57
150  Hans JoosseMiddelburg51.03minM60   11.558  5:113.21+20:17
151  Herman AbbinkAV'5651.06minM55   11.547  5:123.21+20:20
152  Marcel de LaatSchijndel51.12minM45   11.524  5:123.20+20:26
153  Kees de LeeuwOost-Souburg51.16minM65   11.509  5:133.20+20:30
154  Corina LievenseMiddelburg51.35minV40   11.439  5:153.18+20:49
155  Jack van AspertDynamica51.43minM60   11.409  5:163.17+20:57
156  Ben van BelzenKapelle-Biezelinge51.53minM45   11.372  5:173.16+21:07
157  Jolien StevelsApeldoorn52.26minV35   11.253  5:203.13+21:40
158  Ineke TempelaarDynamica52.37minV55   11.214  5:213.11+21:51
159  Jan JobseSerooskerke53.07minM65   11.108  5:243.09+22:21
160  Claudia van SighemWestkapelle53.24minV45   11.049  5:263.07+22:38
161  Gerard CosterVlissingen53.30minM45   11.029  5:263.06+22:44
162  Stephanie VermeulenVlissingen53.34minVse   11.015  5:273.06+22:48
163  Marion GoossenScheldesport54.06minV40   10.906  5:303.03+23:20
164  Jurgen DingemanseBiggekerke54.10minM45   10.893  5:303.03+23:24
165  Emiel de DieKortgene54.12minM45   10.886  5:313.02+23:26
166  Jaap LuitwielerMiddelburg54.15minM65   10.876  5:313.02+23:29
167  Bas van RandtwijkApeldoorn54.18minM45   10.866  5:313.02+23:32
168  Anne ZwaanAmsterdam54.21minVse   10.856  5:323.02+23:35
169  Bas ZwaanCuracau54.24minM55   10.846  5:323.01+23:38
170  Tjitte de BoerMiddelburg54.26minM65   10.840  5:323.01+23:40
171  Marloes SaamanZoutelande54.29minV35   10.830  5:323.01+23:43
172  Henrike BlokpoelDynamica54.47minVse   10.770  5:342.99+24:01
173  Adri NoordijkeZierikzee55.04minM70   10.715  5:362.98+24:18
174  Eva van HoekDynamica55.19minVse   10.667  5:382.96+24:33
175  Michelle van DoeselaarVlissingen55.22minVse   10.657  5:382.96+24:36
176  Jaap OeleKapelle-Biezelinge55.30minM65   10.631  5:392.95+24:44
177  Jan SipmaMeliskerke55.39minM55   10.603  5:402.95+24:53
178  Lena de WildeVlissingen55.43minV55   10.590  5:402.94+24:57
179  Miriam BaakOost-Souburg56.25minV35   10.459  5:442.91+25:39
180  Carlo de NeveVlissingen57.00minM45   10.352  5:482.88+26:14
181  Jan van de WeideDoornspijk57.13minM55   10.312  5:492.86+26:27
182  Sebastian NijssenDynamica57.32minM40   10.256  5:512.85+26:46
183  Sylvia GlerumDelta Sport57.39minV35   10.235  5:522.84+26:53
184  Marjan SchipperMiddelburg57.48minV35   10.208  5:532.84+27:02
185  Wouter van den DriesHeinkenszand57.51minMse   10.199  5:532.83+27:05
186  Joke van HemertNieuwdorp58.01minV55   10.170  5:542.83+27:15
187  Ria FredriksAV'5658.03minV55   10.164  5:542.82+27:17
188  Frank de KoeijerMiddelburg58.13minM35   10.135  5:552.82+27:27
189  Jane Doe?58.54minVse   10.018  5:592.78+28:08
190  Jan SchepersHaaksbergen59.47minM55   9.870  6:052.74+29:01
191  Annemiek de DieTerneuzen59.51minV45   9.859  6:052.74+29:05
192  Joost DamenBreda59.54minMse   9.850  6:052.74+29:08
193  Els van ZwietenDelta Sport1.00.42minV65   9.721  6:102.70+29:56
194  Ingeborg CoppoolseOostkapelle1.01.20minV35   9.620  6:142.67+30:34
195  Marjan BoonAV'561.01.36minVse   9.579  6:162.66+30:50
196  Sonja WesterPulheim1.06.20minV35   8.895  6:452.47+35:34
197  Ineke WillemseWestkapelle1.06.30minV35   8.873  6:462.46+35:44
Mannen: 149 (75.63%) => M35=22 - M40=9 - M45=38 - M50=10 - M55=24 - M60=7 - M65=11 - M70=1 - Mse=27
Vrouwen: 48 (24.37%) => V35=14 - V40=6 - V45=8 - V50=1 - V55=6 - V65=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.734 km

2019Patrick de Vos31:26Tim Pleijte31:29Ronnie Overgaauw32:10Samantha Luitwieler36:53177
2018Job de Feijter31:56Erwin Harmes32:26Floris Willeboordse32:38Monique Verschuure37:52173

9.834 km

2017Erwin Harmes31:56Huub van Noorden32:35Ronnie Overgaauw33:22Leonie Ton40:40209
2016Martijn de Kok32:05Erwin Harmes32:10Ralph Wiessner33:45Monique Verschuure39:15206
2015Tim Pleijte30:46Erwin Harmes31:15Martijn de Kok32:54Anjolie Engels36:44197
2014Erwin Harmes30:40Erwin Adan32:41Martijn de Kok33:14Anjolie Engels37:27217
2013Tim Pleijte32:22Erwin Harmes32:46Martijn de Kok33:24Marianne de Kok38:29230

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.272 seconden nodig om deze lijst met 197 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020