zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 20 juni 2015 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.19.37minMse   15.899  3:464.42513
2  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.19.43minMse   15.879  3:474.41510
3  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.21.30minM45   15.532  3:524.31462
4  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.22.04minM50   15.425  3:534.28448
5  Arjo Verhage (PR)Aagtekerke1.22.07minM45   15.415  3:544.28446
6  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.22.24minM40   15.362  3:544.27439
7  Rene Traas (PR)Kapelle-Biezelinge1.24.10minM45   15.040  3:594.18396
8  Michel Lisseveld (PR 1.24.14) Scherpenisse1.25.02minMse   14.887  4:024.14375
9  ramon Van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.25.24minMse   14.823  4:034.12366
10  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.25.53minM45   14.739  4:044.09355
11  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.25.59minM45   14.722  4:054.09353
12  Christiaan van Mourik (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.27.03minMse   14.542  4:084.04329
14  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.27.36minMse   14.450  4:094.01317
15  Micha Janse (PR 1.24.25) Zoutelande1.27.44minM40   14.428  4:104.01314
16  Marco Riemens (PR)IJzendijke1.28.14minMse   14.347  4:113.99304
17  Arjan Boot (PR)Kloetinge1.28.26minM40   14.314  4:113.98299
18  Arjan Kranenburg (PR)Oost-Souburg1.28.29minMse   14.306  4:123.97298
19  John van de Vreede (PR 1.23.09) Goes1.28.37minMse   14.285  4:123.97296
20  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.29.04minM40   14.212  4:133.95286
22  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.29.18minM45   14.175  4:143.94282
21  Pieter Sturm (PR)Oost-Souburg1.29.23minMse   14.162  4:143.93280
23  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.31.06minM55   13.895  4:193.86246
24  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.31.07minMse   13.893  4:193.86246
27  Bjorn Wijnstekers (PR)Oosterland1.31.07minMse   13.893  4:193.86246
25  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.31.08minM55   13.890  4:193.86246
26  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.31.10minMse   13.885  4:193.86245
28  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.31.27minMse   13.842  4:203.84240
30  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.31.37minM45   13.817  4:213.84236
29  Pim Kraan (PR 1.31.37) Vlissingen1.31.39minMse   13.812  4:213.84236
31  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.31.42minM40   13.804  4:213.83235
32  Frank Pieterse (PR 1.28.55) Vlissingen1.31.43minMse   13.802  4:213.83235
33  David Kaljouw (PR)Koudekerke1.31.50minMse   13.784  4:213.83232
34  Jan Louws (PR)Middelburg1.32.00minM55   13.759  4:223.82229
35  Kees de Rooij (PR)Yerseke1.32.21minMse   13.707  4:233.81223
36  Herman Kuijger?1.32.35minMse   13.673  4:233.80219
37  Peter van Lit (PR 1.18.26) Middelburg1.32.46minMse   13.646  4:243.79215
38  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.33.00minMse   13.611  4:243.78211
39  Yvonne moerland (PR 1.30.33) Yerseke1.33.04minVse   13.602  4:253.78422
40  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.33.38minM50   13.519  4:263.76200
41  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.33.54minM50   13.481  4:273.74196
42  Eva Boonman (PR)Middelburg1.34.06minVse   13.452  4:283.74399
43  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.34.32minM60   13.391  4:293.72185
44  Gerwin de GrootErmelo1.34.58minMse   13.329  4:303.70178
45  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.35.17minMse   13.285  4:313.69173
46  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.35.38minMse   13.236  4:323.68167
47  Edwin Geluk (PR)Heinkenszand1.35.43minMse   13.225  4:323.67166
48  Maarten Pouwelse (PR 1.32.18) Westkapelle1.36.07minMse   13.170  4:333.66160
50  Richard Jacobs (PR 1.28.53) Nieuw- en Sint Joosland1.36.08minMse   13.168  4:333.66160
49  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.36.15minMse   13.152  4:343.65158
51  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.36.22minM40   13.136  4:343.65156
52  Nick Paulusse (PR)Oost-Souburg1.36.29minM45   13.120  4:343.64154
53  Remon Rijk (PR 1.32.36) Goes1.36.31minMse   13.115  4:343.64154
54  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.36.40minM45   13.095  4:353.64152
55  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.36.44minM50   13.086  4:353.63151
56  Richard Polderdijk (PR)Kortgene1.36.44minM45   13.086  4:353.63151
57  Hein van Uffelen (PR 1.32.20) Oost-Souburg1.36.49minMse   13.075  4:353.63149
58  Klaas Marteijn (PR 1.35.55) Arnemuiden1.37.04minM50   13.041  4:363.62146
59  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
60  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.36minMse   12.970  4:383.60138
61  William de Jonge (PR)Nieuwdorp1.37.45minM40   12.950  4:383.60136
62  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.37.58minMse   12.921  4:393.59133
63  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.38.07minM45   12.901  4:393.58131
64  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
65  Frank Ocké (PR)Oost-Souburg1.38.20minM45   12.873  4:403.58128
66  Wybrand Boonstra (PR)Goes1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
67  Sergio Baecke (PR)Middelburg1.38.57minMse   12.793  4:413.55119
69  Jean-Pierre de Keijzer (PR)Goes1.38.58minMse   12.791  4:413.55119
71  Ramon de Jonge (debuut) Heinkenszand1.38.59minMse   12.789  4:423.55119
68  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.39.03minM50   12.780  4:423.55118
70  Martin Roest (PR 1.39.03) Oost-Souburg1.39.08minMse   12.769  4:423.55117
72  Stephan Jozwiak (PR 1.33.52) Vlissingen1.39.13minMse   12.758  4:423.54116
73  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.39.18minMse   12.748  4:423.54115
74  David Pieters (PR 1.37.27) Oostburg1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
75  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.39.44minM40   12.692  4:443.53109
77  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke1.39.55minV50   12.669  4:443.52283
76  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.39.56minM50   12.667  4:443.52107
79  Bram Sturm (PR 1.39.35) Middelburg1.39.59minMse   12.661  4:443.52106
80  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.39.59minMse   12.661  4:443.52106
81  Abel TroostBreda1.40.00minMse   12.659  4:443.52106
78  Cor Kloet (PR 1.38.10) Burgh-Haamstede1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
83  Sicco Jongema (PR)Middelburg1.40.50minMse   12.554  4:473.4996
82  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.40.52minMse   12.550  4:473.4995
84  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.40.53minM55   12.548  4:473.4995
85  Nigel Sandifort (PR)s-Heer Arendskerke1.40.53minMse   12.548  4:473.4995
87  Marnelle de GrootDen Haag1.41.04minVse   12.525  4:473.48263
86  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.41.07minMse   12.519  4:483.4893
88  kees de visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.41.13minM50   12.506  4:483.4791
90  Wim Strobbe (PR)Kloosterzande1.41.33minMse   12.465  4:493.4688
89  Bouwe Postma (PR)Middelburg1.41.38minMse   12.455  4:493.4687
91  Ko van Damme (PR 1.38.28) Kwadendamme1.41.53minM50   12.425  4:503.4584
94  Suzanne Bosschaart (PR 1.40.12) Kapelle-Biezelinge1.42.06minVse   12.398  4:503.44245
92  René de Visser (PR 1.31.09) Nieuw- en Sint Joosland1.42.07minMse   12.396  4:503.4481
93  Ronald de Bert (PR)Vlissingen1.42.09minMse   12.392  4:513.4481
95  Ron Roose (PR)Vlissingen1.42.15minMse   12.380  4:513.4480
96  Patrick Broekhuis (PR)Middelburg1.42.51minMse   12.308  4:523.4273
97  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.43.26minM40   12.238  4:543.4067
101  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.43.37minM55   12.217  4:553.3966
99  Sandra Joziasse (PR)Vlissingen1.43.39minVse   12.213  4:553.39219
100  Arther PouwelseMiddelburg1.43.41minMse   12.209  4:553.3965
98  Steven Stroo (PR)Middelburg1.43.43minMse   12.205  4:553.3965
102  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.44.00minMse   12.172  4:563.3862
104  Sergé van der Pol (PR)Vlissingen1.44.14minMse   12.144  4:563.3760
103  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.44.16minMse   12.141  4:573.3759
105  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.44.18minV45   12.137  4:573.37209
106  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.44.29minM60   12.115  4:573.3757
108  Adrie van Belzen (PR)Westkapelle1.44.34minM50   12.106  4:573.3657
107  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.44.37minV45   12.100  4:583.36204
109  Niek Grootjans (PR)Arnemuiden1.45.02minMse   12.052  4:593.3552
111  Anne van Houwelingen (PR)Middelburg1.45.04minVse   12.048  4:593.35197
110  Ruben de Jonge (PR 1.43.49) s-Heerenhoek1.45.07minMse   12.042  4:593.3552
112  Theo JansenBergen op Zoom1.45.23minMse   12.012  5:003.3449
113  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.45.26minVse   12.006  5:003.34192
114  Jael van den Oever (PR 1.42.40) Vlissingen1.45.41minV35   11.978  5:013.33188
117  Gerben HijmanRotterdam1.45.55minMse   11.951  5:013.3245
115  Ronald de Broekert (debuut) Kapelle-Biezelinge1.45.56minMse   11.949  5:013.3245
116  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.46.04minM50   11.934  5:023.3244
119  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.46.13minMse   11.918  5:023.3143
118  Age Balt (PR 1.41.55) Sint Jansteen1.46.15minMse   11.914  5:023.3142
120  Sabine Flipse (PR)Koudekerke1.46.23minVse   11.899  5:033.31178
121  John Uitterhoeve (PR 1.33.11) Goes1.46.23minVse   11.899  5:033.31178
122  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.46.36minM60   11.875  5:033.3040
123  Krista Voorham (PR)Burgh-Haamstede1.46.45minV40   11.858  5:043.29173
125  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.47.12minMse   11.808  5:053.2835
124  Ron Ploeg (PR 1.42.59) Middelburg1.47.15minMse   11.803  5:053.2835
128  Remi van den Broeke (debuut) Vlissingen1.47.33minMse   11.770  5:063.2733
129  Ivo van den Broeke (PR 1.42.50) Vlissingen1.47.33minMse   11.770  5:063.2733
127  Izaäk Dekker (PR 1.45.15) Middelburg1.47.38minMse   11.761  5:063.2732
126  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.47.44minMse   11.750  5:063.2631
132  Pierre HooimeijerHendrik-Ido-Ambacht1.47.50minMse   11.739  5:073.2631
130  Dennis van Rutten (PR)Middelburg1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
131  johan de vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.48.02minM55   11.717  5:073.2529
134  Sjef Berndsen (PR)Rilland1.48.06minMse   11.710  5:073.2529
133  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.48.18minM55   11.688  5:083.2528
135  Peter De Waal (PR 1.40.04) Middelburg1.48.50minMse   11.631  5:103.2324
136  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.48.53minMse   11.626  5:103.2324
138  Pieter de Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg1.49.32minVse   11.557  5:123.21135
137  Jean-Paul Chermin CherminVlissingen1.49.35minMse   11.551  5:123.2120
139  Vincent de Leeuw (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.49.43minMse   11.537  5:123.2019
141  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.49.57minMse   11.513  5:133.2018
140  Cor Leunis (PR)Terneuzen1.49.59minMse   11.509  5:133.2018
143  Berny Bal (PR)Goes1.50.09minMse   11.492  5:133.1917
147  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.50.17minMse   11.478  5:143.1916
142  Werner Helmich (PR 1.46.25) Kapelle-Biezelinge1.50.21minM40   11.471  5:143.1916
144  Gertjan Twigt (PR)Kapelle-Biezelinge1.50.21minMse   11.471  5:143.1916
145  Frank van Boxtel (PR 1.46.29) Vlissingen1.50.24minM55   11.466  5:143.1916
146  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.50.35minM50   11.447  5:143.1815
148  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.51.03minM55   11.399  5:163.1713
149  Michel Duhen (PR 1.41.44) Middelburg1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
151  Pascal de Graeve (PR 1.48.22) Westdorpe1.51.13minM45   11.382  5:163.1612
150  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.51.14minVse   11.380  5:163.16115
152  Martin van Ieperen (PR 1.48.37) Kapelle-Biezelinge1.51.18minMse   11.373  5:173.1612
153  Ad den Dekker (PR)Kapelle-Biezelinge1.51.21minMse   11.368  5:173.1612
154  Angelique Kraal?1.51.32minVse   11.350  5:173.15111
155  MARCO meur (PR 1.45.29) Middelburg1.51.48minMse   11.322  5:183.1510
157  Arma WondergemHaarlem1.51.48minVse   11.322  5:183.15108
156  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.51.59minM65   11.304  5:183.149
158  Gertjan Westdorp (PR)Krabbendijke1.52.15minM45   11.277  5:193.138
159  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.52.19minM55   11.270  5:193.138
160  Jan Ijzelenberg?1.52.22minMse   11.265  5:203.138
161  chris de koe (PR)Vlissingen1.52.37minM65   11.240  5:203.127
162  Chris Ijzelenberg?1.52.42minMse   11.232  5:213.127
166  Niels Westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.52.44minMse   11.229  5:213.127
165  Daaf Kooman (debuut) Kapelle-Biezelinge1.52.47minMse   11.224  5:213.127
164  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Nieuw-Namen1.52.48minVse   11.222  5:213.1297
163  rene moerland (PR 1.48.38) Yerseke1.52.50minMse   11.219  5:213.126
167  Corné Rasenberg (PR 1.46.27) Aagtekerke1.53.04minMse   11.196  5:223.116
168  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande1.53.09minMse   11.187  5:223.115
169  Edwin Pot (debuut) Vlissingen1.53.18minMse   11.173  5:223.105
172  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.53.28minMse   11.156  5:233.105
171  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.53.31minVse   11.151  5:233.1090
170  Rens Davidse (PR)Middelburg1.53.32minMse   11.150  5:233.104
173  Sandra Haazebroek (PR 1.51.51) Oost-Souburg1.53.35minVse   11.145  5:233.1089
174  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.54.01minV45   11.102  5:243.0885
175  Hans Matthijssen?1.54.01minMse   11.102  5:243.083
176  Xantha Jansen (PR)Goes1.54.13minV45   11.083  5:253.0883
177  Alain van der HeidenZwijndrecht1.54.29minMse   11.057  5:263.072
179  Arno Poleij (PR 1.50.43) Kruiningen1.54.57minMse   11.012  5:273.062
180  Wim Zuijddijk (debuut) Kruiningen1.54.57minMse   11.012  5:273.062
178  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.54.59minMse   11.009  5:273.062
181  Hans Joosse (PR)Middelburg1.55.04minM60   11.001  5:273.061
182  Leontien OverbeekeKapelle-Biezelinge1.55.21minVse   10.974  5:283.0572
184  Floor GroeneveldZwijndrecht1.55.30minMse   10.960  5:283.041
183  Sonja Poppe (PR)Kamperland1.55.36minVse   10.950  5:293.0470
186  Arjen Lorier (PR 1.55.07) Vlissingen1.55.42minMse   10.941  5:293.041
185  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.55.44minV50   10.938  5:293.0468
187  John de Kraker (PR 1.46.45) Kapelle-Biezelinge1.55.58minMse   10.916  5:303.03-
188  Natascha Wisse (debuut) Middelburg1.56.05minVse   10.905  5:303.0365
189  Igna Becks (PR 1.50.01) Middelburg1.56.06minV55   10.903  5:303.0365
190  david perquin (PR)Kats1.56.31minM45   10.864  5:313.02-
191  Frans de Klerk?1.56.43minMse   10.845  5:323.01-
192  Robby van Zweeden (debuut) Vlissingen1.57.00minMse   10.819  5:333.01-
193  Kees de Leeuw (PR)Oost-Souburg1.57.02minMse   10.816  5:333.00-
194  Tonnie Bish (PR)Middelburg1.57.21minVse   10.787  5:343.0055
195  Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg1.57.21minMse   10.787  5:343.00-
196  jacqueline de bree (PR 1.50.39) Middelburg1.57.23minV45   10.784  5:343.0055
197  Dick Hilberdink?1.57.26minMse   10.779  5:342.99-
198  Mireille Huiszoon-la Grand (PR)Arnemuiden1.57.40minVse   10.758  5:352.9952
199  Hans Alewijnse (PR 1.50.27) Vlissingen1.57.52minMse   10.740  5:352.98-
200  Edwin Israel (PR 1.55.02) Middelburg1.58.00minMse   10.728  5:362.98-
201  Florens PopEtten-Leur1.58.07minMse   10.717  5:362.98-
202  jan jobse (PR 1.52.19) Serooskerke1.58.14minM65   10.706  5:362.97-
203  Ruben VogelGoes1.58.56minMse   10.643  5:382.96-
204  Niek Hesp (PR)Goes1.59.21minMse   10.606  5:392.95-
205  Jacob Goedhart (PR 1.53.33) Goes1.59.28minMse   10.596  5:402.94-
206  Jörgen Peer (PR 1.48.51) Oost-Souburg1.59.49minMse   10.565  5:412.93-
207  Leanne De Vos (PR)Arnemuiden1.59.55minVse   10.556  5:412.9336
209  Paul IsraëlBreda2.00.07minMse   10.539  5:422.93-
208  Arjan van der Berge?2.00.10minMse   10.534  5:422.93-
211  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen2.00.11minMse   10.533  5:422.93-
213  Tim Jaap FlorieVlissingen2.00.11minMse   10.533  5:422.93-
210  Jasper Florie (PR)Vlissingen2.00.14minMse   10.528  5:422.92-
212  Joris FlorieEtten-Leur2.00.15minMse   10.527  5:422.92-
214  Dick Aarden (PR 1.57.40) Vlissingen2.00.42minMse   10.488  5:432.91-
215  Richard van der HorstStanddaarbuiten2.00.45minMse   10.483  5:432.91-
216  jan Davidse (debuut) Middelburg2.00.54minMse   10.470  5:442.91-
217  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.01.14minVse   10.441  5:452.9028
218  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.01.53minMse   10.386  5:472.88-
219  Emiel de Die (PR 1.59.45) Kortgene2.02.15minMse   10.355  5:482.88-
220  Corine Janse (PR 1.57.22) Goes2.02.50minVse   10.305  5:492.8620
221  Rian Basting?2.02.58minVse   10.294  5:502.8619
222  Will Jongepier (PR)s-Heer Arendskerke2.03.20minMse   10.264  5:512.85-
223  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.03.51minM45   10.221  5:522.84-
224  Derk Alssema (debuut) Goes2.04.08minMse   10.198  5:532.83-
225  Willem van de Plasse (PR 1.46.27) Yerseke2.04.20minMse   10.181  5:542.83-
226  Liduine Verschiere (PR 2.01.03) Goes2.04.48minVse   10.143  5:552.8211
228  Sung van 't Veer (PR)Middelburg2.05.25minVse   10.093  5:572.809
227  Mariska Luiten (PR)Middelburg2.05.26minVse   10.092  5:572.809
229  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden2.05.31minMse   10.085  5:572.80-
230  Angelique van der Post (PR 1.50.39) Heinkenszand2.06.01minVse   10.045  5:582.797
231  Hennie van Eijbergen (PR 2.03.11) Vlissingen2.06.30minVse   10.007  6:002.786
232  Jonathan Steketee (PR)Oost-Souburg2.06.38minMse   9.996  6:002.78-
233  andre de visser (PR 1.56.36) Krabbendijke2.06.58minMse   9.970  6:012.77-
234  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.07.01minV50   9.966  6:012.775
235  Eva Lutgard Kortsmit (debuut) Vlissingen2.07.10minVse   9.954  6:022.774
237  Miranda Ridderhof (debuut) Middelburg2.07.10minVse   9.954  6:022.774
236  Jose Evgenio?2.07.11minMse   9.953  6:022.76-
238  Alex Rodenburg (debuut) Middelburg2.07.34minMse   9.923  6:032.76-
240  Menno Van hoepen (debuut) Terneuzen2.07.38minMse   9.918  6:032.75-
239  Ko Joosse (debuut) Middelburg2.07.50minMse   9.902  6:042.75-
242  Katinka van den Broeke (PR 2.05.06) Middelburg2.08.46minV40   9.831  6:062.732
241  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen2.08.48minMse   9.828  6:062.73-
243  Ronny de Maertelaere (PR 1.56.58) Philippine2.08.57minMse   9.817  6:072.73-
244  Xander Janssen (PR 2.03.54) Vlissingen2.09.17minMse   9.791  6:082.72-
245  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.09.42minM70   9.760  6:092.71-
246  Alexander Verschuur (PR 2.04.51) Zoutelande2.11.39minMse   9.615  6:142.67-
247  Eline Schroevers (PR 2.10.42) Arnemuiden2.11.53minVse   9.598  6:152.67-
248  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.11.59minM55   9.591  6:152.66-
249  Harma Breuker (PR)Middelburg2.14.08minV65   9.437  6:212.62-
250  Monique Gillesse (PR)Vlissingen2.15.03minVse   9.373  6:242.60-
252  Simone Schot-van PeltOost-Souburg2.20.04minVse   9.037  6:382.51-
251  Monique Pieterse (debuut) Oost-Souburg2.20.06minVse   9.035  6:382.51-
254  David de RoosAmsterdam2.20.58minMse   8.980  6:412.49-
255  ilona rodenrijsOostburg2.21.01minVse   8.977  6:412.49-
253  Ron Openneer (PR 2.19.14) Arnemuiden2.21.04minVse   8.973  6:412.49-
256  Veroniek MaaskantArnemuiden2.21.12minVse   8.965  6:422.49-
257  Rink Sipma (PR 2.08.22) Vrouwenpolder2.22.54minM45   8.858  6:462.46-
258  Eric Sinke (debuut) Middelburg2.24.40minMse   8.750  6:512.43-
259  Everdien Vermeulen (PR 2.03.35) Kloetinge2.29.01minVse   8.495  7:042.36-
260  Jaime Meeuwissen (PR 2.13.07) Middelburg2.45.28minMse   7.650  7:512.13-
261  Tonny Vaes (debuut) Zierikzee2.51.03minMse   7.400  8:062.06-
Mannen: 208 (80%) => M20=1 - M40=10 - M45=17 - M50=12 - M55=11 - M60=4 - M65=3 - M70=1 - Mse=149
Vrouwen: 53 (20.38%) => V35=1 - V40=2 - V45=5 - V50=3 - V55=1 - V65=1 - Vse=40

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteZoutelande32.21minMse   18.287  3:175.08-
2  Erwin AdanMiddelburg33.01minMse   17.918  3:214.98+0:40
3  Sven VermeulenVlissingen37.14minMse   15.889  3:474.41+4:53
4  Joachim SommershofBonn37.51minMse   15.630  3:504.34+5:30
5  Hanco van KeulenRitthem38.00minM40   15.568  3:514.32+5:39
6  Peter MeeuwsenKrabbendijke38.05minMse   15.534  3:524.32+5:44
7  Anjolie EngelsMiddelburg38.25minVse   15.400  3:544.28+6:04
8  Sebastiaan van der WelleKamperland38.41minMse   15.293  3:554.25+6:20
9  Rene JakobsenMiddelburg38.47minMse   15.254  3:564.24+6:26
10  Pieter WisseBiggekerke38.59minM45   15.176  3:574.22+6:38
11  Martin pruijsersMiddelburg39.05minM45   15.137  3:584.20+6:44
12  Carolien van de KreekeSerooskerke39.05minV40   15.137  3:584.20+6:44
13  Bart van NoordenYerseke39.24minM45   15.015  4:004.17+7:03
14  Henrik WesterweeleVlissingen39.32minMse   14.965  4:014.16+7:11
15  Jurrit SzarafinskiMiddelburg40.05minMse   14.759  4:044.10+7:44
16  Niels BoelVlissingen40.21minMse   14.662  4:064.07+8:00
17  jochem versluijsOost-Souburg40.35minMse   14.577  4:074.05+8:14
18  Wim WoutersKruiningen40.39minM60   14.554  4:074.04+8:18
19  Erik van BelleVlissingen40.39minMse   14.554  4:074.04+8:18
20  Marius BoonmanHeinkenszand40.43minMse   14.530  4:084.04+8:22
21  Duncan LauVlissingen41.36minM40   14.221  4:133.95+9:15
22  Laurens MeeuwsenKrabbendijke41.52minMse   14.131  4:153.93+9:31
23  Thomas ArendtsVlissingen41.55minMse   14.114  4:153.92+9:34
24  Jos GelukNoordwelle42.00minM55   14.086  4:163.91+9:39
25  Vincent de BertVlissingen42.09minMse   14.036  4:163.90+9:48
26  Manfred van den BroekeMiddelburg42.17minMse   13.991  4:173.89+9:56
29  Robert HekhuisVlissingen42.29minMse   13.925  4:193.87+10:08
28  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek42.31minMse   13.915  4:193.87+10:10
27  Jozias MarijsArnemuiden42.34minM40   13.898  4:193.86+10:13
36  Edward WisseYerseke42.43minMse   13.849  4:203.85+10:22
31  Peter van de BosseGrijpskerke42.45minMse   13.839  4:203.84+10:24
41  Michiel BouwmanGoes42.46minMse   13.833  4:203.84+10:25
30  Jurjen SwiersVlissingen42.47minM45   13.828  4:203.84+10:26
32  Michael EversMiddelburg42.47minM40   13.828  4:203.84+10:26
33  Co de FeijterZierikzee42.48minM50   13.822  4:203.84+10:27
34  Jos PutVlissingen42.57minM50   13.774  4:213.83+10:36
34  Koen de VriesVlissingen42.58minM55   13.769  4:213.82+10:37
42  niek van belzenArnemuiden43.09minM40   13.710  4:233.81+10:48
37  Marijn HuibregtsenWestkapelle43.11minMse   13.700  4:233.81+10:50
38  Bianca van AartsenMiddelburg43.13minVse   13.689  4:233.80+10:52
40  Marco MoerlandArnemuiden43.14minMse   13.684  4:233.80+10:53
39  Jos MelseVlissingen43.15minM45   13.679  4:233.80+10:54
43  Joost PolderdijkGoes43.26minM40   13.621  4:243.78+11:05
43  Maurice SteketeeMiddelburg43.27minMse   13.616  4:243.78+11:06
46  M.J. van den BergeMiddelburg43.38minMse   13.558  4:263.77+11:17
45  Michel BakMiddelburg43.40minMse   13.548  4:263.76+11:19
47  Bas BiesterboschGoes43.47minMse   13.512  4:263.75+11:26
49  Arnoud StokVlissingen43.47minMse   13.512  4:263.75+11:26
48  Stoffel BiesterboschGoes43.48minMse   13.507  4:273.75+11:27
50  Erik DeijnenMiddelburg44.04minM50   13.425  4:283.73+11:43
52  Geert FranckeVlissingen44.19minMse   13.349  4:303.71+11:58
51  erwin van unenOost-Souburg44.21minM45   13.339  4:303.71+12:00
53  joris beiloVlissingen44.22minMse   13.334  4:303.70+12:01
55  Elmar Sturm?44.24minMse   13.324  4:303.70+12:03
54  wim stevelsMiddelburg44.30minM45   13.294  4:313.69+12:09
58  Stefan WillemsenMiddelburg44.34minMse   13.274  4:313.69+12:13
56  Marijn GrootjansWestkapelle44.44minMse   13.225  4:323.67+12:23
59  Johan de WolfBreda44.45minMse   13.220  4:323.67+12:24
57  Ronald DeesVlissingen44.52minM45   13.186  4:333.66+12:31
61  enrico KraakGoes44.59minM40   13.152  4:343.65+12:38
60  Durby MeijboomVlissingen45.06minVse   13.118  4:343.64+12:45
65  Lennart de KamArnemuiden45.07minMse   13.113  4:353.64+12:46
63  Marco NieuwenhuijseBorssele45.09minMse   13.103  4:353.64+12:48
64  Jos van Stees-Gravenpolder45.12minM45   13.088  4:353.64+12:51
62  Mariska BooneVlissingen45.13minVse   13.084  4:353.63+12:52
66  Ronald StrobosMiddelburg45.17minM50   13.064  4:363.63+12:56
69  Martijn OsteRitthem45.29minMse   13.007  4:373.61+13:08
68  Danny DijkeOost-Souburg45.31minMse   12.997  4:373.61+13:10
67  Andre DavidseMiddelburg45.32minMse   12.993  4:373.61+13:11
72  Jan-Peter KatsmanMiddelburg45.32minMse   12.993  4:373.61+13:11
70  Cor SchipperMiddelburg45.38minM55   12.964  4:383.60+13:17
71  Jenny de NooijerMiddelburg45.43minVse   12.941  4:383.59+13:22
73  Kees van HaverenVlissingen45.48minMse   12.917  4:393.59+13:27
74  Fred VermeireBreskens45.53minM50   12.894  4:393.58+13:32
77  Corné van LomwelOost-Souburg45.59minMse   12.866  4:403.57+13:38
75  Richard HelbersVlissingen46.09minMse   12.819  4:413.56+13:48
78  Tanita van BelzenKamperland46.14minVse   12.796  4:413.55+13:53
79  John Dekker?46.14minMse   12.796  4:413.55+13:53
76  Derk RoelofsVlissingen46.15minMse   12.791  4:413.55+13:54
81  Kees SturmVlissingen46.15minMse   12.791  4:413.55+13:54
86  Herman de GraveVlissingen46.15minMse   12.791  4:413.55+13:54
80  Marco de VriezeSerooskerke46.16minMse   12.787  4:423.55+13:55
88  Lieven Moyldermans?46.16minMse   12.787  4:423.55+13:55
82  Jannie de VriesVlissingen46.27minV55   12.736  4:433.54+14:06
85  Aad van PoppelZierikzee46.29minM65   12.727  4:433.54+14:08
83  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland46.35minVse   12.700  4:433.53+14:14
95  Rob EversdijkLewedorp46.35minMse   12.700  4:433.53+14:14
83  Leendert Nieuwenhuijzes-Heer Arendskerke46.36minMse   12.695  4:443.53+14:15
89  Thomas BrouwerMiddelburg46.37minMse   12.691  4:443.53+14:16
92  Amanda van de KetterijArnemuiden46.39minVse   12.682  4:443.52+14:18
87  eduard VroomenOost-Souburg46.42minMse   12.668  4:443.52+14:21
90  Ferdi FranckeMiddelburg46.46minMse   12.650  4:453.51+14:25
97  Leon van de KetterijArnemuiden46.50minMse   12.632  4:453.51+14:29
99  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland46.56minMse   12.605  4:463.50+14:35
91  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden46.57minMse   12.601  4:463.50+14:36
100  Günter GiesMiddelburg46.57minMse   12.601  4:463.50+14:36
94  Leo KaijserTerneuzen47.00minM55   12.587  4:463.50+14:39
96  Leander OsteOost-Souburg47.00minMse   12.587  4:463.50+14:39
93  Finn JoosseMiddelburg47.05minMse   12.565  4:473.49+14:44
98  Els GelokVlissingen47.12minVse   12.534  4:473.48+14:51
110  Rino WeugVlissingen47.12minMse   12.534  4:473.48+14:51
104  Matthijs de JonghGoes47.15minMse   12.521  4:483.48+14:54
106  Rian de VliegerLewedorp47.15minV45   12.521  4:483.48+14:54
103  Martijn HoosemansVlissingen47.16minMse   12.516  4:483.48+14:55
102  John GillesseVlissingen47.17minMse   12.512  4:483.48+14:56
101  Aart Boer?47.18minMse   12.507  4:483.47+14:57
105  Coen de RijkeTerneuzen47.21minMse   12.494  4:483.47+15:00
109  Marike BrusketWilhelminadorp47.24minV40   12.481  4:483.47+15:03
115  Ralph TooropMiddelburg47.26minMse   12.472  4:493.46+15:05
107  Niels-Pieter MoensNieuw- en Sint Joosland47.30minMse   12.455  4:493.46+15:09
108  Marcel RichardZoutelande47.31minM60   12.450  4:493.46+15:10
117  Guillaume de JongeOost-Souburg47.33minMse   12.442  4:493.46+15:12
111  Quincy HoflandVlissingen47.35minMse   12.433  4:503.45+15:14
114  Jack HuibregtseMiddelburg47.39minMse   12.416  4:503.45+15:18
118  Bram DeijKapelle-Biezelinge47.39minMse   12.416  4:503.45+15:18
112  Marcel Besuijen?47.40minMse   12.411  4:503.45+15:19
121  Dick Alssemas-Heer Arendskerke47.45minMse   12.390  4:513.44+15:24
113  Cor MullerRenesse47.49minMse   12.372  4:513.44+15:28
116  Huiszoon HuiszoonMiddelburg47.49minMse   12.372  4:513.44+15:28
125  Eric van ZonGoes47.58minMse   12.334  4:523.43+15:37
119  Jeroen Gilissen?48.09minMse   12.287  4:533.41+15:48
122  Ronald GillesseVlissingen48.10minMse   12.282  4:533.41+15:49
120  Wim DingemanseGrijpskerke48.12minM50   12.274  4:533.41+15:51
124  Roy NijhoffMiddelburg48.15minMse   12.261  4:543.41+15:54
123  Renate de ReusTerneuzen48.16minVse   12.257  4:543.40+15:55
128  Jan DonzeMiddelburg48.27minMse   12.211  4:553.39+16:06
135  Gerard VisserGoes48.33minMse   12.185  4:553.38+16:12
127  Claudia van SighemWestkapelle48.34minVse   12.181  4:563.38+16:13
126  Evelien Capellos-Heerenhoek48.36minVse   12.173  4:563.38+16:15
130  Ronald RoctusTerneuzen48.36minMse   12.173  4:563.38+16:15
131  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge48.36minMse   12.173  4:563.38+16:15
132  Cees LeijnseMiddelburg48.38minMse   12.164  4:563.38+16:17
128  Stephanie VermeulenVlissingen48.40minVse   12.156  4:563.38+16:19
134  Anouk TramperVlissingen48.45minVse   12.135  4:573.37+16:24
133  Dick KikKrabbendijke48.46minMse   12.131  4:573.37+16:25
136  René van de GruiterVlissingen48.57minMse   12.086  4:583.36+16:36
140  Niels WattelMiddelburg49.05minMse   12.053  4:593.35+16:44
137  Nel Van der SteenOost-Souburg49.09minVse   12.037  4:593.34+16:48
138  Trudy Krabbe?49.15minVse   12.012  5:003.34+16:54
146  Ruben Kouwer?49.17minMse   12.004  5:003.33+16:56
147  Ron van GiesenMiddelburg49.18minMse   12.000  5:003.33+16:57
141  Wilfred JoossensMiddelburg49.20minMse   11.992  5:003.33+16:59
139  Ivan Pascual ColomerVlissingen49.22minMse   11.984  5:003.33+17:01
142  Mathieu van TolVlissingen49.34minMse   11.935  5:023.32+17:13
142  Madelon van TolVlissingen49.34minVse   11.935  5:023.32+17:13
150  Ronald StrooMiddelburg49.35minMse   11.931  5:023.31+17:14
144  Raymond ArratoonVlissingen49.36minMse   11.927  5:023.31+17:15
145  Koos BieringsVlissingen49.37minM55   11.923  5:023.31+17:16
148  Bennie de JongeKapelle-Biezelinge49.40minMse   11.911  5:023.31+17:19
149  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke49.41minMse   11.907  5:023.31+17:20
154  Rob GeldofMiddelburg49.44minMse   11.895  5:033.30+17:23
155  Ruben Breemse?49.44minMse   11.895  5:033.30+17:23
156  Gerry TrimpeHeinkenszand49.49minVse   11.876  5:033.30+17:28
153  jean-paul vereeckeVlissingen49.51minMse   11.868  5:033.30+17:30
151  Henk SandeeKamperland49.54minMse   11.856  5:043.29+17:33
152  Marion RichardZoutelande49.57minVse   11.844  5:043.29+17:36
158  Eelke de JongMiddelburg50.02minMse   11.824  5:043.28+17:41
157  Edwin KoopsOost-Souburg50.19minMse   11.758  5:063.27+17:58
160  Eveline HoosemansVlissingen50.35minVse   11.696  5:083.25+18:14
162  Ilse KraakGoes50.36minV40   11.692  5:083.25+18:15
159  Mats DingemanseKoudekerke50.39minMse   11.680  5:083.24+18:18
164  Lydia van den BoschVlissingen50.43minVse   11.665  5:093.24+18:22
163  Jo-Annes de BatKloetinge50.47minMse   11.649  5:093.24+18:26
165  Johan QuistMiddelburg50.47minM50   11.649  5:093.24+18:26
161  Leo RookRenesse50.49minMse   11.642  5:093.23+18:28
169  Anita VeldhofKloetinge50.49minVse   11.642  5:093.23+18:28
166  Leon JoosseMiddelburg50.58minMse   11.608  5:103.22+18:37
168  Andrea van Lunssen?50.59minVse   11.604  5:103.22+18:38
167  Martijn MeeuwsenKrabbendijke51.03minMse   11.589  5:113.22+18:42
170  Anniek de RijckSint Jansteen51.04minVse   11.585  5:113.22+18:43
170  Erwin HoumesVlissingen51.07minMse   11.574  5:113.21+18:46
174  Marcel van der Hart?51.15minMse   11.543  5:123.21+18:54
172  Rob ZomerVlissingen51.20minMse   11.525  5:123.20+18:59
173  jacob luitwielerMiddelburg51.26minM65   11.502  5:133.20+19:05
179  inge huijssoonBrussel51.27minVse   11.499  5:133.19+19:06
175  Tonny van Mulken?51.28minMse   11.495  5:133.19+19:07
176  André HouwingVlissingen51.30minMse   11.487  5:133.19+19:09
181  Lia DobbelaarHeinkenszand51.38minV50   11.458  5:143.18+19:17
180  Kenneth van BelzenVlissingen51.41minMse   11.447  5:153.18+19:20
177  eddy erdtsieckVlissingen51.43minMse   11.439  5:153.18+19:22
178  Rebecca HanseNoordwelle51.45minVse   11.432  5:153.18+19:24
182  Arthur PriemKoudekerke51.53minM55   11.403  5:163.17+19:32
184  Maroeska ArsGoes51.54minV40   11.399  5:163.17+19:33
186  Hein VersluisVlissingen51.54minMse   11.399  5:163.17+19:33
187  Peter JansenMiddelburg51.54minMse   11.399  5:163.17+19:33
183  Franny van IerselGoes52.03minV45   11.366  5:173.16+19:42
185  Dignus LensenOost-Souburg52.03minM55   11.366  5:173.16+19:42
188  rianne kokWemeldinge52.23minVse   11.294  5:193.14+20:02
194  Theo GieleMiddelburg52.24minMse   11.290  5:193.14+20:03
197  Huibert PietjouwKapelle-Biezelinge52.26minMse   11.283  5:193.13+20:05
190  Caroline GansemanGoes52.27minVse   11.279  5:193.13+20:06
195  Jeroen SteenbakkerLewedorp52.28minMse   11.276  5:193.13+20:07
189  John KoleKapelle-Biezelinge52.31minMse   11.265  5:203.13+20:10
191  Monique van der MeijdenMiddelburg52.35minV50   11.251  5:203.13+20:14
192  Marianne KosterBorssele52.37minVse   11.244  5:203.12+20:16
196  Marly MoerdijkArnemuiden52.46minVse   11.212  5:213.11+20:25
193  Emmy van CaspelVlissingen52.47minV60   11.208  5:213.11+20:26
198  Erwin van RietVeendam52.48minMse   11.205  5:213.11+20:27
199  Jacqueline WillemsenMiddelburg52.52minVse   11.190  5:223.11+20:31
200  Ilona Tavenier pattenierKoudekerke53.00minVse   11.162  5:233.10+20:39
201  karin booneGoes53.06minVse   11.141  5:233.09+20:45
202  Marcel Smitss-Gravenpolder53.08minMse   11.134  5:233.09+20:47
204  Peter KuijperLewedorp53.09minMse   11.131  5:233.09+20:48
208  Marjolein MolKapelle-Biezelinge53.14minVse   11.113  5:243.09+20:53
203  Corné SchipaanboordKapelle-Biezelinge53.33minMse   11.048  5:263.07+21:12
206  Jan SiereveldMiddelburg53.35minM70   11.041  5:263.07+21:14
211  Rogier van SuylekomMiddelburg53.38minMse   11.030  5:263.06+21:17
207  Gerard RommersVlissingen53.40minMse   11.024  5:273.06+21:19
215  Jan BeekmanArnemuiden53.41minMse   11.020  5:273.06+21:20
209  Jeanet VerhaagenGoes53.43minVse   11.013  5:273.06+21:22
212  Jacco van de gruiterArnemuiden53.43minMse   11.013  5:273.06+21:22
210  Mariska de Bat-VaneKloetinge53.44minVse   11.010  5:273.06+21:23
205  debby elstgeests-Heerenhoek53.47minVse   11.000  5:273.06+21:26
216  Tjeerd BlankenstijnGoes53.47minMse   11.000  5:273.06+21:26
221  Rob Wolbers?53.47minMse   11.000  5:273.06+21:26
220  Leo van DrielVlissingen53.52minM55   10.983  5:283.05+21:31
214  Lisa DavidseMiddelburg54.00minVse   10.956  5:293.04+21:39
218  Ad SchoeWestkapelle54.02minMse   10.949  5:293.04+21:41
213  miriam baakOost-Souburg54.03minVse   10.945  5:293.04+21:42
217  Aart van LuijkVlissingen54.04minM55   10.942  5:293.04+21:43
219  Ria TramperVlissingen54.05minV50   10.939  5:293.04+21:44
222  Cees van den BulckMiddelburg54.09minM65   10.925  5:303.03+21:48
226  Tinka RuisMiddelburg54.11minVse   10.918  5:303.03+21:50
229  Mark TrimpeNieuwdorp54.12minMse   10.915  5:303.03+21:51
223  Kees van der SarMiddelburg54.15minMse   10.905  5:303.03+21:54
243  Anita IsraelVlissingen54.25minVse   10.872  5:313.02+22:04
225  Sylvia TimmermansYerseke54.26minVse   10.868  5:313.02+22:05
242  Martin van der DoeWaarde54.27minMse   10.865  5:313.02+22:06
245  Robin van de WegeVlissingen54.31minMse   10.852  5:323.01+22:10
236  Rico SalawanejMiddelburg54.32minMse   10.848  5:323.01+22:11
237  Ellen SalawanejMiddelburg54.32minVse   10.848  5:323.01+22:11
247  Davey van de WegeVlissingen54.32minMse   10.848  5:323.01+22:11
230  Philip LuitwielerGoes54.33minM65   10.845  5:323.01+22:12
246  Richard van de WegeVlissingen54.33minMse   10.845  5:323.01+22:12
235  Rendel SalawanejMiddelburg54.34minMse   10.842  5:323.01+22:13
224  Jan-Paul SchiewoldVlissingen54.35minMse   10.838  5:323.01+22:14
237  Leon ReijnhoudtKoudekerke54.35minMse   10.838  5:323.01+22:14
241  Willy LastdragerMiddelburg54.36minVse   10.835  5:323.01+22:15
250  Peet van de WegeVlissingen54.36minMse   10.835  5:323.01+22:15
239  Marielle Reijnhoudt pattenierKoudekerke54.37minVse   10.832  5:323.01+22:16
234  Elisabeth MinderhoudWestkapelle54.38minVse   10.829  5:323.01+22:17
227  Adriënne Jansens-Heer Arendskerke54.39minVse   10.825  5:333.01+22:18
231  Jessica MaljaarsMiddelburg54.41minVse   10.819  5:333.01+22:20
228  Nathalie DekKruiningen54.43minVse   10.812  5:333.00+22:22
231  Ton HuijbersVlissingen54.45minMse   10.805  5:333.00+22:24
240  Bob den EngelsmanGoes54.47minMse   10.799  5:333.00+22:26
252  Ella NeufégliseGrijpskerke54.47minVse   10.799  5:333.00+22:26
256  ronald fiktorieVlissingen54.48minMse   10.796  5:333.00+22:27
233  Lenneke RuijsinkGoes54.53minVse   10.779  5:342.99+22:32
249  Gerard CosterVlissingen54.55minMse   10.773  5:342.99+22:34
258  Charles JillebaVlissingen54.57minMse   10.766  5:342.99+22:36
257  Koos KooperWestkapelle54.58minMse   10.763  5:342.99+22:37
253  Kees TraasKapelle-Biezelinge55.00minM65   10.756  5:352.99+22:39
248  Hanna SmallenbroekGouda55.02minVse   10.750  5:352.99+22:41
251  Nico Moes?55.03minMse   10.747  5:352.99+22:42
255  Toos van BelzenUtrecht55.03minVse   10.747  5:352.99+22:42
244  Carola GideonseVeere55.04minVse   10.743  5:352.98+22:43
254  Nicky GansemanGoes55.04minVse   10.743  5:352.98+22:43
260  Bram BoerGoes55.22minMse   10.685  5:372.97+23:01
259  Tonny de RuijterVlissingen55.24minM65   10.679  5:372.97+23:03
261  Jaap OosdijkKamperland55.30minMse   10.659  5:382.96+23:09
266  Alexander GlansbeekTerneuzen55.32minMse   10.653  5:382.96+23:11
262  Cathelijne MoisonS-Heerenhoek55.41minVse   10.624  5:392.95+23:20
263  Maryska Nastaly?55.43minVse   10.618  5:392.95+23:22
268  nick van eenennaamNieuw- en Sint Joosland55.44minMse   10.615  5:392.95+23:23
264  Jolanda KolijnKamperland55.54minVse   10.583  5:402.94+23:33
265  Frans KolijnOost-Souburg55.56minMse   10.577  5:402.94+23:35
271  Paola DaalhuizenWestkapelle55.57minVse   10.574  5:402.94+23:36
273  Jodie VogelMiddelburg56.00minVse   10.564  5:412.93+23:39
270  Susanne RooseMiddelburg56.03minVse   10.555  5:412.93+23:42
274  Ineke van Poppel-LouwsZierikzee56.03minVse   10.555  5:412.93+23:42
267  Ricardo RooseVlissingen56.04minMse   10.552  5:412.93+23:43
272  Erica NefsMiddelburg56.06minV45   10.545  5:412.93+23:45
269  Bart BrinkmanGoes56.07minMse   10.542  5:412.93+23:46
277  Myrthe GeldofMiddelburg56.14minVse   10.520  5:422.92+23:53
278  Evelien Joosse?56.16minVse   10.514  5:422.92+23:55
276  Petra StrooMiddelburg56.19minVse   10.505  5:432.92+23:58
275  michela van stelGoes56.28minV45   10.477  5:442.91+24:07
280  Jan de Graaf?56.30minMse   10.471  5:442.91+24:09
282  Johanna BrouwerMiddelburg56.34minV60   10.458  5:442.91+24:13
279  Mariska De BreeMiddelburg56.39minVse   10.443  5:452.90+24:18
281  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge56.44minVse   10.428  5:452.90+24:23
288  Kirsty van BelzenVlissingen56.50minVse   10.409  5:462.89+24:29
285  Inger van BovenWemeldinge56.54minVse   10.397  5:462.89+24:33
283  Maartje BommeljéMiddelburg56.57minVse   10.388  5:472.89+24:36
284  Wim BommeljéVlissingen56.57minMse   10.388  5:472.89+24:36
287  Harry WesterweelMiddelburg57.01minMse   10.376  5:472.88+24:40
291  Wilma MabelisVlissingen57.03minVse   10.370  5:472.88+24:42
293  Serina MiesOost-Souburg57.04minVse   10.367  5:472.88+24:43
292  Leonie MiesOost-Souburg57.05minVse   10.364  5:472.88+24:44
286  Wendy VermeulenKwadendamme57.10minV40   10.349  5:482.87+24:49
290  Linda de BruyneVlissingen57.10minVse   10.349  5:482.87+24:49
295  Roos MijnlieffVlissingen57.12minVse   10.343  5:482.87+24:51
294  Bart de Looff?57.19minMse   10.322  5:492.87+24:58
296  Chantal van de GuchteRenesse57.31minVse   10.286  5:502.86+25:10
289  Wilbert VerbeekMiddelburg57.34minM50   10.277  5:502.85+25:13
298  Anda PassenierDomburg57.44minV50   10.247  5:512.85+25:23
301  Joke van HemertNieuwdorp57.44minVse   10.247  5:512.85+25:23
302  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland57.44minMse   10.247  5:512.85+25:23
303  Hans van BelzenVlissingen57.44minMse   10.247  5:512.85+25:23
297  Sander van GelderenVlissingen57.52minMse   10.224  5:522.84+25:31
300  Ilona Vermues-Heerenhoek57.56minVse   10.212  5:532.84+25:35
299  Deborah MenheereKamperland57.57minVse   10.209  5:532.84+25:36
307  Paulien de KlerkNieuw- en Sint Joosland58.00minVse   10.200  5:532.83+25:39
304  Simone LöbachKamperland58.01minVse   10.197  5:532.83+25:40
312  francois vervaetMiddelburg58.09minMse   10.174  5:542.83+25:48
316  Jacqueline Backe?58.10minVse   10.171  5:542.83+25:49
313  Anja FranckeGrijpskerke58.12minVse   10.165  5:542.82+25:51
309  Diana BeijeKapelle-Biezelinge58.15minVse   10.156  5:542.82+25:54
317  Andrea van Iwaarden?58.15minVse   10.156  5:542.82+25:54
305  Wouter SipmaMeliskerke58.16minMse   10.153  5:552.82+25:55
309  Hans KosterVlissingen58.16minMse   10.153  5:552.82+25:55
311  Yolanda KrombeenKruiningen58.22minVse   10.136  5:552.82+26:01
318  Piet steketeeBorssele58.25minM55   10.127  5:552.81+26:04
306  Nicolina KerkhoveGoes58.32minVse   10.107  5:562.81+26:11
308  Ronald van OverbeekeVlissingen58.33minMse   10.104  5:562.81+26:12
321  Carla SchurinkVlissingen58.33minVse   10.104  5:562.81+26:12
320  Marcel VinkeTerneuzen58.34minMse   10.101  5:562.81+26:13
314  Marcel VervuurtMiddelburg58.40minMse   10.084  5:572.80+26:19
315  Tim VervuurtMiddelburg58.43minMse   10.076  5:572.80+26:22
322  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland58.48minMse   10.061  5:582.79+26:27
324  Annemiek de DieTerneuzen58.50minVse   10.056  5:582.79+26:29
319  Jolanda van KeulenMiddelburg58.51minVse   10.053  5:582.79+26:30
323  martje zoeteweijYerseke58.52minVse   10.050  5:582.79+26:31
325  Norma StrooArnemuiden58.52minVse   10.050  5:582.79+26:31
326  Andrea KoningGoes59.16minVse   9.982  6:012.77+26:55
328  Katinka van de GlindKloetinge59.17minVse   9.979  6:012.77+26:56
329  Piet EiffMiddelburg59.24minMse   9.960  6:012.77+27:03
330  Kevin EiffMiddelburg59.24minMse   9.960  6:012.77+27:03
327  Myra LatuheruMiddelburg59.28minVse   9.948  6:022.76+27:07
331  jan wiedenhoffMiddelburg59.30minM70   9.943  6:022.76+27:09
332  Wendy Van den EyndeGoes59.44minVse   9.904  6:032.75+27:23
334  Nathalie MeulmeesterArnemuiden59.59minVse   9.863  6:052.74+27:38
335  Ingrid PoppeMiddelburg1.00.03minVse   9.852  6:052.74+27:42
333  Karien de MeijOvezande1.00.27minV50   9.787  6:082.72+28:06
338  Willy SijbrandiZoutelande1.00.41minVse   9.749  6:092.71+28:20
338  Els Verboom/Team RoompotKamperland1.00.41minVse   9.749  6:092.71+28:20
340  Els van ZwietenZierikzee1.00.45minVse   9.738  6:102.71+28:24
343  Isabel Slots-Gravenpolder1.00.45minVse   9.738  6:102.71+28:24
337  chantal boonaertsBeek-Ubbergen1.00.46minVse   9.736  6:102.70+28:25
342  Frans EsserHeinkenszand1.00.48minMse   9.730  6:102.70+28:27
336  Nadine JakobsenMiddelburg1.00.53minVse   9.717  6:102.70+28:32
344  Raija de Vriess-Heer Arendskerke1.00.56minVse   9.709  6:112.70+28:35
341  Magda VadersSint Philipsland1.01.02minVse   9.693  6:112.69+28:41
345  Maryan MeulmeesterArnemuiden1.01.33minVse   9.612  6:152.67+29:12
346  Jeantina MachielsenVlissingen1.01.38minVse   9.599  6:152.67+29:17
347  Miriam PassenierWestkapelle1.01.47minVse   9.575  6:162.66+29:26
348  Leen Slots-Gravenpolder1.01.53minMse   9.560  6:172.66+29:32
351  Frederiek de RijkeMiddelburg1.02.09minVse   9.519  6:182.64+29:48
353  wieteke de rijkeOostkapelle1.02.10minVse   9.516  6:182.64+29:49
352  Peter van den BroekeMiddelburg1.02.14minM55   9.506  6:192.64+29:53
350  Anne BommeljéRotterdam1.02.25minVse   9.478  6:202.63+30:04
354  Cor DuitsGrijpskerke1.02.26minMse   9.476  6:202.63+30:05
349  peter van der maaleKoudekerke1.02.30minM65   9.466  6:202.63+30:09
355  Trudi BeltVlissingen1.03.23minVse   9.334  6:262.59+31:02
356  Mirelle van den BerghTerneuzen1.03.39minVse   9.295  6:272.58+31:18
357  John Hendriksen?1.04.05minMse   9.232  6:302.56+31:44
359  Miriam van den BroekVlissingen1.04.44minVse   9.139  6:342.54+32:23
358  Harry BuijsOost-Souburg1.04.52minMse   9.120  6:352.53+32:31
360  Marijke de VisserMiddelburg1.05.30minVse   9.032  6:392.51+33:09
361  Margaretha LacourVlissingen1.05.39minV55   9.011  6:392.50+33:18
366  Henny van der WeeleVlissingen1.06.24minVse   8.910  6:442.47+34:03
364  Jorine BeenhakkerGoes1.06.35minVse   8.885  6:452.47+34:14
365  Sara MeijsGoes1.06.36minVse   8.883  6:452.47+34:15
362  Ben Muller?1.06.38minMse   8.878  6:452.47+34:17
363  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.06.38minVse   8.878  6:452.47+34:17
367  Mirjam AlbicherPhilippine1.07.25minVse   8.775  6:502.44+35:04
368  Martin WalravenVlissingen1.09.21minMse   8.531  7:022.37+37:00
369  Lydia BalentMiddelburg1.09.32minVse   8.508  7:032.36+37:11
370  Marijn Gerretsen?1.09.48minVse   8.476  7:052.35+37:27
371  Gigi SchetsVlissingen1.11.00minVse   8.332  7:122.31+38:39
372  Marjolein van NoortZoutelande1.11.57minVse   8.222  7:182.28+39:36
373  Koen PöpselTerneuzen1.12.11minMse   8.196  7:192.28+39:50
374  Silvia BuijzeTerneuzen1.12.12minVse   8.194  7:192.28+39:51
375  Ilzanne MoensBaarland1.12.19minVse   8.181  7:202.27+39:58
376  Jorien BuijsVlissingen1.12.42minVse   8.138  7:222.26+40:21
377  Jan KnolOost-Souburg1.13.12minMse   8.082  7:252.24+40:51
378  Nicole van LuijkMiddelburg1.13.23minVse   8.062  7:272.24+41:02
379  Eva HordijkMiddelburg1.13.24minVse   8.060  7:272.24+41:03
380  Judith de JongeOost-Souburg1.13.55minVse   8.004  7:302.22+41:34
381  Irene van de GiessenVlissingen1.13.56minVse   8.002  7:302.22+41:35
382  Caesar HulstaertMiddelburg1.14.38minMse   7.927  7:342.20+42:17
383  Cor de VoogdBurgh-Haamstede1.16.26minMse   7.740  7:452.15+44:05
384  Ronnie AtolGorinchem1.56.25minMse   5.082  1:481.41+24:04
Mannen: 234 (60.94%) => M40=7 - M45=9 - M50=8 - M55=11 - M60=2 - M65=7 - M70=2 - Mse=188
Vrouwen: 150 (39.06%) => V40=5 - V45=4 - V50=5 - V55=2 - V60=2 - Vse=132

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.478 seconden nodig om deze lijst met 644 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020