vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

26e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 7 maart 2015 - Organisatie: Dynamica
9.66 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica33.34minMse   17.267  3:284.80-
2  Martijn de KokDynamica35.24minMse   16.373  3:404.55+1:50
3  Erwin HarmesGonz├ílez Running36.27minMse   15.901  3:464.42+2:53
4  Eric WolfertFlakkee38.21minMse   15.113  3:584.20+4:47
5  Marco GeldofMiddelburg38.29minM45   15.061  3:594.18+4:55
6  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge38.43minM35   14.970  4:004.16+5:09
7  Luuk BalkenendeAV'5638.54minMse   14.900  4:024.14+5:20
8  Wim van SparrentakDynamica39.01minM45   14.855  4:024.13+5:27
9  Michiel LelieRKHAV39.11minJoA   14.792  4:034.11+5:37
10  Arjo VerhageDynamica39.18minM45   14.748  4:044.10+5:44
11  Benny ThuyRKHAV40.01minM45   14.484  4:094.02+6:27
12  Michael de WildeSMO40.09minMse   14.436  4:094.01+6:35
13  Michael de HamerScheldesport40.12minM35   14.418  4:104.00+6:38
14  Michel BuijckDynamica40.17minM35   14.388  4:104.00+6:43
15  Patrick de VosAV'5640.35minJoA   14.282  4:123.97+7:01
16  Chris de SmitRKHAV40.42minM35   14.241  4:133.96+7:08
17  Edward de LengDynamica40.49minM50   14.200  4:143.94+7:15
18  Kris de KreekScheldesport41.19minJoA   14.028  4:173.90+7:45
19  Peter BalkenendeAV'5641.22minM45   14.011  4:173.89+7:48
20  Sven VermeulenVlissingen41.51minMse   13.849  4:203.85+8:17
21  Jan de DobbelaereSMO42.10minM45   13.745  4:223.82+8:36
22  Johan KarelseAV'5642.25minM40   13.664  4:233.80+8:51
23  Dennis ThuyRKHAV42.42minJoA   13.574  4:253.77+9:08
24  Jeroen de NoodDynamica43.16minMse   13.396  4:293.72+9:42
25  Jeroen van der MeideVlissingen43.44minMse   13.253  4:323.68+10:10
26  Maarten de Bolster?43.57minMse   13.188  4:333.66+10:23
27  Rob de PagterRitthem44.05minM35   13.148  4:343.65+10:31
28  Pieter WisseDynamica44.09minM45   13.128  4:343.65+10:35
29  Rian van den BroekeDynamica44.29minM50   13.030  4:363.62+10:55
30  Henk LousDynamica45.05minM55   12.856  4:403.57+11:31
31  Alwin de ZeeuwScheldesport45.14minM40   12.814  4:413.56+11:40
32  Piet van MourikDelta Sport45.28minM50   12.748  4:423.54+11:54
33  Joop LasseurDelta Sport45.30minM70   12.738  4:433.54+11:56
34  Kees den HollanderDreischor46.05minM45   12.577  4:463.49+12:31
35  Jochem VersluijsMiddelburg46.09minMse   12.559  4:473.49+12:35
36  Gerben van der BliekGoes46.12minMse   12.545  4:473.48+12:38
37  Peter DekkerDynamica46.34minM40   12.447  4:493.46+13:00
38  Ewald ProvoostBiggekerke46.46minM40   12.393  4:503.44+13:12
39  Laurens MeeuwsenKrabbendijke46.52minM45   12.367  4:513.44+13:18
40  Albert PlatteeuwScheldesport47.49minM45   12.121  4:573.37+14:15
41  Piet HopmansSpado47.52minM65   12.109  4:573.36+14:18
42  Nick PaulusseDynamica47.55minM40   12.096  4:583.36+14:21
43  Ron DellebekeDynamica47.57minM55   12.088  4:583.36+14:23
44  Aswin KoningsDynamica48.01minM45   12.071  4:583.35+14:27
45  Wouter de SmitOudelande48.21minMse   11.988  5:003.33+14:47
46  Katleen MeireSMO48.47minV35   11.881  5:033.30+15:13
47  Leon ReijnhoudtKoudekerke48.50minMse   11.869  5:033.30+15:16
48  Bart-Jan SluisClimax49.09minMse   11.792  5:053.28+15:35
49  Wim de JongeAV'5649.24minM65   11.733  5:073.26+15:50
50  Peter van HeckeSMO49.42minM35   11.662  5:093.24+16:08
51  Martin LelieRKHAV50.06minM45   11.569  5:113.21+16:32
52  Sandra JoziasseDynamica50.08minV35   11.561  5:113.21+16:34
53  Arthur PouwelseMiddelburg50.10minM50   11.553  5:123.21+16:36
54  Wim TabakVlissingen50.23minM50   11.504  5:133.20+16:49
55  Annelies van der PerkOost-Souburg50.34minV45   11.462  5:143.18+17:00
56  Christel VerbeekVlissingen51.03minV45   11.354  5:173.15+17:29
57  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge52.13minV35   11.100  5:243.08+18:39
58  Kees van der HeijdenVlissingen53.01minM45   10.932  5:293.04+19:27
59  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland53.08minM55   10.908  5:303.03+19:34
60  Leen VroegindeweyFlakkee55.27minM35   10.453  5:442.90+21:53
61  Ineke TempelaarDynamica55.46minV55   10.393  5:462.89+22:12
62  Jelle ReijnhoudtOost-Souburg55.48minM35   10.387  5:472.89+22:14
63  Jack KloostermanKoudekerke56.02minM55   10.344  5:482.87+22:28
64  Jannie de VriesDynamica56.37minV55   10.237  5:522.84+23:03
65  Stephanie VermeulenVlissingen56.44minVse   10.216  5:522.84+23:10
66  Dimmen de FouwVlissingen57.59minM45   9.996  6:002.78+24:25
67  Stephanus BostelaarMiddelburg58.01minM55   9.990  6:002.78+24:27
68  Lena KleingeldVlissingen58.54minV55   9.840  6:062.73+25:20
69  Jan SipmaMeliskerke1.01.03minM55   9.494  6:192.64+27:29
70  Regina VerhageDynamica1.01.10minV50   9.476  6:202.63+27:36
71  Christina PeuteDynamica1.03.08minV35   9.181  6:322.55+29:34
72  Mirjam de SturmMiddelburg1.03.58minV40   9.061  6:372.52+30:24
73  Lenie van KlevenVlissingen1.04.24minV60   9.000  6:402.50+30:50
74  Natasja ForatMiddelburg1.06.26minV35   8.725  6:532.42+32:52
75  Joke van HemertNieuwdorp1.11.06minV55   8.152  7:222.26+37:32
Mannen: 56 (74.67%) => M35=8 - M40=5 - M45=14 - M50=5 - M55=6 - M65=2 - M70=1 - Mse=15
Vrouwen: 15 (20%) => V35=5 - V40=1 - V45=2 - V50=1 - V55=4 - V60=1 - Vse=1
Div: 4 (5.33%) => 0JoA=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5611.31minMse   16.776  3:354.66-
2  Wouter VerstraateDynamica12.14minMse   15.793  3:484.39+0:43
3  Jasper ZuidhofAV'5612.31minMse   15.435  3:534.29+1:00
4  Pieter WisseRotterdam12.55minMse   14.957  4:014.15+1:24
5  Lars de JongsteDelta Sport13.28minMse   14.347  4:113.99+1:57
6  Waeoby JonesScheldesport14.12minMeB   13.606  4:253.78+2:41
7  Maaike de KreekScheldesport14.16minMeB   13.542  4:263.76+2:45
8  Amber BoutensScheldesport14.29minMeB   13.339  4:303.71+2:58
9  Shanice HarmonMiddelburg14.49minVse   13.039  4:363.62+3:18
10  Judith LodderFlakkee15.19minMeB   12.614  4:453.50+3:48
11  Caroline VeringaDynamica15.48minV40   12.228  4:543.40+4:17
12  Annemarie de WaardDelta Sport16.31minMeB   11.697  5:083.25+5:00
13  Leonie van KlinkenNieuwerkerk16.37minVse   11.627  5:103.23+5:06
14  Ronald RasenbergScheldesport16.42minM45   11.569  5:113.21+5:11
15  Harold de MaatScheldesport16.45minMse   11.534  5:123.20+5:14
16  Paulette de KrakerDynamica16.54minVse   11.432  5:153.18+5:23
17  Loes de WidtDelta Sport18.57minVse   10.195  5:532.83+7:26
18  Angelique HarinckDynamica19.13minV45   10.054  5:582.79+7:42
19  George SchanckWielingen21.38minMse   8.931  6:432.48+10:07
Mannen: 8 (42.11%) => M45=1 - Mse=7
Vrouwen: 6 (31.58%) => V40=1 - V45=1 - Vse=4
Meisjes: 5 (26.32%) => MeB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.205 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens B98/99  4420m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Bot          Jordi      98 0863 THOR         0:17:41
002 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:17:50
003 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:18:03
004 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:18:13
005 Huigh        Floris     98 0859 Wielingen    0:19:40
006 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:21:47

Jongens C00/01  2440m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dobbelaere   Robbe         0828 SMO          0:09:55
002 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:10:44
003 Tuil         Niels van  01 0795 Delta Sport  0:10:49
004 Haverbeke    Emiel van     0830 SMO          0:10:53
005 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:11:02
006 Elsgeest     Jouri         0831              0:11:24
007 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:11:50
008 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:12:05
009 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:12:20
   
Meisjes C00/01  2440m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:11:40
002 Wisse        Maria      01 0740 Dynamica     0:13:00
003 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:13:09
004 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:13:17
005 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:14:11
006 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:14:14
007 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:14:50
   
Jongens D02/03  2440m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:10:01
002 Kapteijn     Stef       02 0785 AV'56        0:10:20
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:10:55
004 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:11:09
005 Visser       Lucas de   02 0800 SMO          0:11:18
006 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:11:27
007 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:11:39
008 Koops        Thijs      03 0796 Souburg      0:11:47
009 Campe        Guillaume     0799 SMO          0:11:52
010 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:12:47
011 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:13:00
012 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:13:27
013 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:13:31
014 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:13:34
015 Cock         Cederic de 02 0756 ACW          0:13:37
016 Sohilait     Niek       02 0783 Dynamica     0:13:40
017 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:13:48
018 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:15:21
019 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:15:25
   
Meisjes D02/03  2440m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:11:19
002 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:11:32
003 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:11:35
004 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:11:37
005 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:11:42
006 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:11:53
007 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:12:26
008 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:12:28
009 Lelie        Fien       02 0702 RKHAV        0:12:45
010 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:12:50
011 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:12:57
012 Baar         Sanne de   03 0704 AV'56        0:13:53
   
Jongens pA2 04  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dobbelaere   Ralf de       0658 SMO          0:04:55
002 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:59
003 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:05:25
004 Iterbeke     Mats          0657 SMO          0:05:34
005 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:05:47
006 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:06:03
007 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:06:06
008 Oele         Sven       04 0659 Goes         0:07:22
009 Jansen       Arne       04 0655 Delta Sport  0:08:00
   
Jongens pA1 05  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:05:05
002 Baar         Remco de   05 0605 AV'56        0:05:08
003 Cockheyt     Jorie         0618 SMO          0:05:27
004 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:05:29
005 Koole        Silvain    05 0619 Oostkapelle  0:05:31
006 Kapteijn     Mart       05 0606 AV'56        0:05:36
007 Behrens      Marlon     05 0616 Dynamica     0:05:51
008 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:05:58
009 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:06:01
010 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:06:10
011 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:06:13
012 Berg         Nino v d   05 0611 AV'56        0:06:15
013 Kerybin      Romain     05 0617 Dynamica     0:06:40
   
Meisjes pA2 04  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:05:40
002 Eetveld      Katja van  04 0574 RKHAV        0:05:48
003 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:06:01
004 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:06:12
005 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:06:24
006 Widt         Daphne de  04 0566 Delta Sport  0:07:10
007 Schillings   Doris      04 0583 Dynamica     0:07:37
008 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:07:47
   
Meisjes pA1 05  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:05:20
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:05:28
003 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:06:05
004 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:06:55
005 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:07:13
 
Jongens pB  06  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:05:22
002 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:05:30
003 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:05:32
004 Frederiq     Arne       06 0529 SMO          0:05:44
005 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:05:48
006 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:05:50
007 Koole        Lauran     06 0527 Oostkapelle  0:05:59
008 Rietberg     Stein      06 0528 Dynamica     0:06:21
009 Mairi        Matthias   06 0521 Dynamica     0:06:38
010 Dees         Rody       06 0453 AV'56        0:06:59
 
Jongens pC  07  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Ton          Luca       07 0476 Dynamica     0:05:41
002 Schletterer  Julius     07 0494 Dynamica     0:06:01
003 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:06:03
004 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:06:11
005 Hecke        Warre van     0495 SMO          0:06:16
006 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:06:40
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:06:53
008 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:06:55
009 Veringa      Eric       07 0477 Dynamica     0:07:01
010 Grevinga     Anthony    08 0492 Dynamica     0:07:08
011 Deturck      Lucas         0496 SMO          0:07:21
012 Oele         Niels      67 0487 AV'56        0:07:27
013 Lammers      Jona       07 0490 Dynamica     0:07:37
014 Bruins Slot  Tristan    08 0493 Dynamica     0:07:39
015 Jonge        Dylano     08 0497              0:07:44
016 Temzi        Mannis     09 0489              0:08:00
 
Meisjes pB  06  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:05:44
002 Boot         Anna       06 0449 Delta Sport  0:05:56
003 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:06:08
004 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:06:13
005 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:06:17
006 Voorde       Kyra v d   06 0459 Dynamica     0:06:22
007 Otzel        Isable     06 0454 Delta Sport  0:06:30
008 Maas         Britt v d  06 0455 Delta Sport  0:06:32
009 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:06:38
010 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:06:50
011 Wulf         Elise de      0460 SMO          0:07:06
012 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:07:44
 
Meisjes pC  07  1220m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:54
002 Koole        Florence   08 0430 Oostkapelle  0:06:11
003 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:06:26
004 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:06:43
005 Wilde        Jelke de      0428 SMO          0:06:57
006 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:06:59
007 Gils         Sara van   08 0429 Dynamica     0:07:15
008 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:07:28
009 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:07:32
010 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:07:34
    
     finishers: ,11

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet

   Hse                  crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes       Erwin      0016 Loopgroep G 250 250 241 241         233 0 1215  5
 2 Kok          Martijn de 0023 Dynamica    220     233 233     250 241 0 1177  5
 3 Wolfert      Eric       0252 Flakkee     194 233 211 197 233 211 226 15 1129  7
 4 Balkenende   Luuk       0014 AV'56       178         200 220 200 211 0 1009  5
 5 Vermeulen    Sven       0021 Vlissingen  152 168 158 188         176 0 0842  5
starts  101
 
   H35-44               crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    0201 Kapelle     188 226 203 211 241 207 215 15 1115  7
 2 Hamer        Michael de 0243 Scheldesport170 184         211 188 191 0 0944  5
 3 Smit         Chris de   0226 RKHAV           191 180 186     178 184 0 0919  5
 4 Karelse      Johan      0217 AV'56       148     155 166 203 168 172 5 0869  6
 5 Zeeuw        Alwin de   0241 Scheldesport143 157 148     178 159 159 5 0806  6
 6 Paulusse     Nick       0215 Dynamica    117 143 137 129 163 143 148 15 0749  7
 7 Dekker       Peter      0213 Dynamica    140 138 152 152         153 0 0735  5
 8 Sommeyer     Marcel     0228 Dynamica    130 153 142 133 170         0 0728  5
starts  135
 
   H45-54               crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage      Arjo       0208 Dynamica    162 188 182 194 226 197 200 15 1020  7
 2 Cappon       Erik       0221 Wielingen   182 197 186 180 215 191     5 0976  6
 3 Balkenende   Peter      0235 AV'56       157 174 172     207 176 178 5 0912  6
 4 Slits        Peter      0220 Wielingen   158 182 176 001 186 172     5 0879  6
 5 Vos          Wilko de   0234 AV'56       163 180 170     194 170     0 0877  5
 6 Mourik       Piet van   0230 Delta Sport 138 158 156 147 184 160 158 15 0831  7
 7 Platteeuw    Albert     0238 Scheldesport139 152     138 168 149 150 5 0763  6
 8 Lelie        Martin     0264 RKHAV           142 136     161 138 140 0 0717  5
 9 Konings      Aswin      0209 Dynamica    105 133 120 112 156 139 146 15 0709  7
10 Murre        Walther    0240 Scheldesport121 145 127 135 166         0 0694  5
starts  187
 
   H55-64               crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0206 Dynamica    126 149 140 116 162 148 147 15 0761  7
 2 Visser       Pieter     0257 Wielingen   120 146     123 164 144     0 0697  5
 3 Lous         Henk       0205 Dynamica    104 141 118 115     153 160 5 0692  6
starts  65
 
   H65+                 crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lasseur      Joop       0195 Delta Sport 133 139 115 132     150 157 5 0716  6
 2 Jonge        Wim de     0191 AV'56       129 150 143 130     146 142 5 0716  6
 3 Beijer       Piet       0202 Dynamica    103 129 108 083 154 128     5 0627  6
starts  27
 
   JA 96/97             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos          Patrick de 0180 AV'56               154 162 200 174 186 0 0876  5
 2 Kreek        Kris de    0179 Scheldesport137     178     191 186 180 0 0872  5
 3 Thuy         Dennis     0177 RKHAV       154 172         197 164 170 0 0857  5
starts  21
 
   Vse                  crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0158 AV'56           241 233 233 250 241     0 1198  5
starts  31
 
   V35-44               crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Anneke     0110 Kapelle     207 207 182 191 226 203 220 15 1078  7
 2 Joziasse     Sandra     0116 Dynamica        215 188 211     215 241 0 1070  5
starts  45
 
   V45-54               crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Grim         Corina     0120 Loopgroep G     220 200 215 233 207     0 1075  5
 2 Verhage      Regina     0106 Dynamica    194 191 172     207 186 200 5 0983  6
starts  36
 
   V55+                crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries        Jannie de  0103 Dynamica    211 211 180 194     200 211 5 1032  6
 2 Tempelaar    Ineke      0105 Dynamica    191     174 161 220 197 215 5 1002  6
 3 Kleven       Lenie van  0102 avvn Vlissin182 184 168 153 203 184 191 15 0959  7
 4 Kleingeld    Lena       0115 avvnVliss       197     158 211 188 203 0 0957  5
starts  31
 
   MA96/97             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   0841 Delta Sport 250 250     250 250 250     0 1250  5
starts  5
 
   JB98/99             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     0851 Dynamica    220 241 241 241 241 250 241 15 1229  7
 2 Ridder       Rens de    0855 Dynamica    241 250 250     250     226 0 1217  5
 3 Balkenende   Bart       0856 AV'56       226         233 233 241 233 0 1166  5
 4 Wege         Ivar v d   0857 Scheldesport211         226 226 233 215 0 1111  5
starts  30
 
   MB98/99             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  0881 Scheldesport241     241 241 241 241 241 5 1210  6
 2 Boutens      Amber      0882 Scheldesport233 250         250 233 233 0 1199  5
 3 Lodder       Judith     0876 Flakkee     226 241 226 233 233 226 226 15 1174  7
 4 Waard        Annemarie  0880 Delta Sport 220     220 226     220 220 0 1106  5
starts  33
 
   Hkcr                crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verstraate   Wouter     0964 Dynamica        250 215 241 250 241 241 5 1228  6
 2 Heikoop      Sebastiaan 0954 Delta Sport 250 241 207 207 241 226     5 1170  6
 3 Wilde        Rien de    0959 AV'56       241 220 194 194 233 207     5 1100  6
 4 Rasenberg    Ronald     0955 Scheldesport215 194 186 184 211 188 215 15 1038  7
 5 Baar         Pieter Jan 0963 AV'56           207 191 197 226 200     0 1021  5
 6 Schanck      George     0950 Wielingen   207 188 182 182 203 184 207 15 1004  7
 7 Luteijn      Arjen      0952 Wielingen   220 197 188 188     197     0 0990  5
starts  91
 
   Vkcr                crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Sanne van  0911 Delta Sport 211 241 250 250 241         0 1193  5
 2 Klinken      Leonie van 0901 Nieuwerkerk 200 220 226 241 226 207 233 15 1161  7
 3 Veringa      Caroline   0912 Dynamica        226 233     233 211 241 0 1144  5
 4 Kraker       Paulette d 0920 Dynamica        215 215 233     200 226 0 1089  5
 5 Widt         Loes de    0927 Delta Sport     197 200 211     194 220 0 1022  5
 6 Harinck      Angelique  0905 Dynamica    188 203 211         191 215 0 1008  5
starts  72
 
   JC00/01             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Nefs         Emiel      0809 Dynamica    207     226 241     233 241 0 1148  5
 2 Kruisifikx   Thomas     0817 Scheldesport200     220 226 250 226 220 5 1147  6
 3 Lindhout     Siem       0812 Delta Sport 182 233 215 215 241 220 207 15 1139  7
 4 Putten       Axl van    0801 AV'56       194 241 211 207 233 215 203 15 1122  7
 5 Konings      Sylvan     0807 Dynamica    184 226 203 211     211 211 5 1067  6
 6 Nieulande    Thomas van 0808 Dynamica    180     207 203 226 207     0 1023  5
starts  63
 
   MC00/01             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw        Mirthe de  0730 Scheldesport241 250 250 250 250 250     5 1255  6
 2 Heikoop      Iris       0729 Delta Sport 233 241 241 233 241 233 250 15 1221  7
 3 Lange        Nikita de  0726 Dynamica    220 233 215 226 233 220 233 15 1160  7
 4 Dieren       Judith van 0723 Flakkee     215     220 220 226 226 226 5 1123  6
 5 Niemanstverd Amy        0724 RKHAV       203 220 207 207 215 211 220 15 1088  7
 6 Dhanis       Stephanie  0725 RKHAV       211 226 211 215 220     211 5 1088  6
 7 Moerland     Miquette   0728 Delta Sport 207     203 211     215 215 0 1051  5
starts  53
 
   JD02/03             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Robert de  0766 AV'56       250     250 250 250 250     0 1250  5
 2 Roos         Matthijs   0767 AV'56       233 250 220 220 241 233 233 15 1205  7
 3 Maat         Ralph de   0774 Scheldesport220 233 215 226 233 226 226 15 1159  7
 4 Anceaux      Daniel     0775 Scheldesport197 220 200 207 215 215 215 15 1087  7
 5 Zeeuw        Nathan de  0768 Scheldesport180 215 188 200 220 220 211 15 1081  7
 6 Wieles       Chris      0776 Scheldesport186 211 184 194 207 203 188 15 1018  7
 7 Os           Martiijn v 0764 RKHAV       191 203 191     203 200 200 5 1002  6
 8 Vierbergen   Mats       0763 RKHAV       176 200 186 197 197 194 197 15 1000  7
 9 Dobbelaar    Jonathan   0773 Scheldesport172 197 178 186 194 207 191 15 0990  7
10 Kramer       Sven       0757 AV'56       184 207 194 191     188 194 5 0979  6
11 Karelse      Ryan       0758 AV'56       188     197 188 200 191     0 0964  5
12 Peijl        Youp v d   0770 Scheldesport170 194 176 184 191 186 182 15 0952  7
13 Schuit       Rens       0772 Scheldesport164 182 172 178     184 180 5 0901  6
14 Bakker       Jordi      0777 Scheldesport174 186 170 176         001 0 0712  5
starts  147
 
   MD02/03             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    0692 Delta Sport 241     241 241 250 241 250 5 1228  6
 2 Smits        Veerle     0695 AV'56       233     233 233 241     241 0 1181  5
 3 Klinken      Anique van 0691 Delta Sport 226 250 226 226 226 226 215 15 1169  7
 4 Putten       Shelby van 0671 AV'56       203 233 207 211 233 233 220 15 1145  7
 5 Geldof       Jasmijn    0690 Dynamica    207 241 215 220 215 215 233 15 1139  7
 6 Pellaers     Maud       0696 AV'56       191 220 211 215 220 220 211 15 1101  7
 7 Coq          Louise le  0680 Wielingen   215 226 220     211     226 0 1098  5
 8 Lelie        Fien       0702 RKHAV           215 200     207 207 203 0 1032  5
 9 Goudswaard   Ilse       0693 Delta Sport 170 203 194 203 197     207 5 1009  6
10 Exter        Eva den    0685 RKHAV       186 200     200 203 197 200 5 1005  6
11 Sommeyer     Lynn       0689 Dynamica    180 188 188 207 194 211     5 0993  6
12 Acker        Emma van   0684 RKHAV       182 197     188 200 200     0 0967  5
13 Bun          Parel      0688 Dynamica    176 186 197 194 188     197 5 0967  6
14 Baar         Sanne de   0704 AV'56           184 176 186 186 194 194 5 0949  6
starts  125
 
   JpA2 04             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  0641 AV'56       250     241 250 250 250 241 5 1246  6
 2 Harthoorn    Lukas      0631 AV'56       207 241 226 226 233 241 233 15 1189  7
 3 Noordijk     Bryan      0646 Scheldesport211 250 215 215 226 233 220 15 1159  7
 4 Zeeuw        Tobias de  0647 Scheldesport194 226 207 211 220 220 211 15 1103  7
starts  56
 
   JpA1 05             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    0594 Dynamica    250 241 241 250 250     250 5 1246  6
 2 Baar         Remco de   0605 AV'56           250 250 241 241 250 241 5 1237  6
 3 Goethem      Maxim van  0640 RKHAV       241 233 233 233     241 226 5 1186  6
 4 Arens        Firn       0604 AV'56       215 226 220 226 233         0 1120  5
 5 Zuidhof      Noel       0595 Dynamica    194 220 197 207 207 211 203 15 1063  7
 6 Zuidhof      Chris      0596 Dynamica    200     203 211 215 215 207 5 1056  6
 7 Hamer        Jelte den  0599 Scheldesport191 211         220 220 200 0 1042  5
 8 Wedage       Bjorn      0597 Scheldesport188 215 191 215 211     197 5 1034  6
starts  73
 
   MpA2 04             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   0565 Dynamica    241 250 233 241 241     250 5 1228  6
 2 Eetveld      Katja van  0574 RKHAV           233 220 226 250 250 241 5 1205  6
 3 Coppieters   Jenna      0564 RKHAV       211 226 211     233 241 233 5 1149  6
 4 Verschuren   Suzanne    0568 Scheldesport207 241 215     220 226 226 5 1133  6
 5 Kraker       Pascalle d 0571 Dynamica    203 220 203     215 233 220 5 1096  6
 6 Dijkens      Luna       0562 RKHAV       197 211 188 220 211     207 5 1051  6
 7 Kievits      Eva        0567 Delta Sport 194 207 191 215     211     0 1018  5
starts  63
 
   MpA1 05             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     0544 AV'56       250     250 250 250 250 250 5 1255  6
 2 Lorier       Lisanne    0542 Dynamica    241     226 241 241 241 241 5 1210  6
 3 Keymel       Myrthe     0545 Scheldesport226 250 211 233 233 233 233 15 1197  7
 4 Koole        Hilde      0546 Dynamica        241 197 220 226 226     0 1110  5
 5 Sluijs       Femke van  0536 AV'56       203 233 186 211 215 215 220 15 1109  7
 6 Pellaers     Fenne      0543 AV'56       200     188 215 220 220 226 5 1086  6
starts  52

   JpB  06 crosscompetitie                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0515 Scheldesport241 241 241 250 250 250 250 15 1256  7
 2 Koopman      Kasper     0509 Dynamica    215 250 226 233 241     241 05 1197  6
 3 Steenblok    Koen       0507 AV'56       207 233 233 241 233 241 233 15 1196  7
 4 Faas         Milan      0514 Scheldesport220     220 226 226     220 00 1112  5
 5 Koole        Stijn      0510 Dynamica    194 226 203 215 211 220 215 15 1102  7
 6 Verschuren   Niels      0511 Scheldesport197 220 211 220 220 215     05 1091  6
 7 Pijnen       Benjamin   0512 Scheldesport200 215 207 211 215 211     05 1064  6
 8 Dees         Rody       0453 AV'56               197 207 207 207 200 00 1018  5
  starts  72 
 
   JpC  07             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ton          Luca       0476 Dynamica        250 250 250 250 250 250 5 1255  6
 2 Engels       Ivar       0469 Dynamica    241     241 226 241 226 233 5 1187  6
 3 Kouijzer     Ben        0466 RKHAV       226 226 226 211 233     226 5 1142  6
 4 Zandstra     Lucas      0472 Scheldesport220 241 215 220 226 220 215 15 1142  7
 5 Keijmel      Ruben      0473 Scheldesport215 233 207 200 220 207 207 15 1097  7
 6 Wieles       Viktor     0475 Scheldesport211 215 203 203 215 211 211 15 1078  7
starts  77
 
   MpB  06             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker       Yasmine    0444 Dynamica    226 250 241 241 250 241 250 15 1247  7
 2 Karelse      Yara       0442 AV'56       220     250 250 241 250 226 5 1222  6
 3 Dikkenberg   Inke v d   0448 AV'56       215     233 226 233 226 233 5 1156  6
 4 Luijk        Zoe van    0441 AV'56       211 233 226 220 215 215 200 15 1124  7
 5 Simonse      Marit      0440 AV'56       203 215 211 207 226 220 220 15 1107  7
 6 Exter        Ann den    0443 RKHAV       207 226     211 220     203 0 1067  5
 7 Kramer       Mila       0439 AV'56       191 211 197 197     188 194 5 0995  6
starts  75
 
   MpC  07             crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Marise     0401 Kapelle     250 250 233 226 233 250 250 15 1248  7
 2 Hamer        Benthe den 0411 Scheldesport226 233 226 233 250 241 233 15 1205  7
 3 Zerbib       Chloe      0406 Dynamica    233     250 241 241 233 226 5 1203  6
 4 Goudswaard   Lieke      0408 Delta Sport 207 226 207 215 226     215 5 1094  6
 5 Luijk        Tess van   0404 AV'56       194 203 194 207 207 220 207 15 1059  7
 6 Pijnen       Valerie    0412 Scheldesport203 215 200 203 220 211     5 1057  6
 7 Verlinde     Neline     0409 Scheldesport191 211 191 197 211 215 200 15 1049  7
 8 Peeters      Demi       0410 Scheldesport200 207 197 200 215 200 203 15 1040  7
starts  78
   totaal  1844 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020