dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 15 februari 2015 - Organisatie: JARO
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Robbert MeeuwseAV'5622.25minMse   16.059  3:444.46-
2  Patrick de VosAV'5622.39minJoA   15.894  3:474.42+0:14
3  Gunter D'HondtASSA Ronse22.46minM35   15.813  3:484.39+0:21
4  Matthias van KeerACCS22.59minMse   15.664  3:504.35+0:34
5  Wilko de VosAV'5624.15minM50   14.845  4:034.12+1:50
6  Bart BalkenendeAV'5625.07minJoB   14.333  4:113.98+2:42
7  Piet van MourikDelta Sport25.49minM50   13.944  4:183.87+3:24
8  Jan JoosseKapelle-Biezelinge26.10minM50   13.758  4:223.82+3:45
9  Franklin van AnrooijAV'5626.24minJoA   13.636  4:243.79+3:59
10  Arno van den BoomOvezande26.40minM35   13.500  4:273.75+4:15
11  Jelle LouviauACCS26.54minJoA   13.383  4:293.72+4:29
12  Rien de WildeAV'5626.57minM50   13.358  4:303.71+4:32
13  Ron DellebekeDynamica27.15minM55   13.211  4:333.67+4:50
14  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke27.20minMse   13.171  4:333.66+4:55
15  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge27.28minM45   13.107  4:353.64+5:03
16  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge27.41minM45   13.004  4:373.61+5:16
17  Hans TolhoekKapelle-Biezelinge27.50minM35   12.934  4:383.59+5:25
18  Yvonne MoerlandYerseke27.53minVse   12.911  4:393.59+5:28
19  Manfred MeulmeesterDynamica28.08minM45   12.796  4:413.55+5:43
20  Ruud FredriksAV'5628.14minM60   12.751  4:423.54+5:49
21  Wim BesuijenDynamica28.27minM60   12.654  4:453.51+6:02
22  Eric van RemortelAV'5628.28minM55   12.646  4:453.51+6:03
23  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge28.31minM60   12.624  4:453.51+6:06
24  Sander VerheulKapelle-Biezelinge29.00minM45   12.414  4:503.45+6:35
25  Job HoogestegerKloetinge29.12minMse   12.329  4:523.42+6:47
26  Wim RooseGoes29.24minM60   12.245  4:543.40+6:59
27  Hans LoeveKapelle-Biezelinge30.17minM60   11.888  5:033.30+7:52
28  John GuequierreDynamica30.22minM60   11.855  5:043.29+7:57
29  René GoetheerWolphaartsdijk30.55minM45   11.644  5:093.23+8:30
30  Kees van den PolAV'5632.17minM65   11.151  5:233.10+9:52
31  René MoerlandYerseke32.46minM35   10.987  5:283.05+10:21
32  Peter CastelGoes34.03minM50   10.573  5:412.94+11:38
33  Arthur StijnsOudelande34.03minM65   10.573  5:412.94+11:38
34  Peter van OrsouwOss34.35minM60   10.410  5:462.89+12:10
35  Marijn TraasHeinkenszand35.02minMse   10.276  5:502.85+12:37
36  Stefan van den DriesHeinkenszand35.09minMse   10.242  5:522.84+12:44
37  Luc BastenieKAVVV35.25minM55   10.165  5:542.82+13:00
38  Leo UitterhoeveHoedekenskerke35.53minM60   10.033  5:592.79+13:28
39  Chiel GrishaverRoosendaal35.54minM55   10.028  5:592.79+13:29
40  Theo KootstraWaarde39.03minM70   9.219  6:312.56+16:38
Mannen: 35 (87.5%) => M35=4 - M45=5 - M50=5 - M55=4 - M60=8 - M65=2 - M70=1 - Mse=6
Div: 4 (10%) => 0JoA=3 - JoB=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Monique VerschuureAV'5612.11minVse   14.774  4:044.10-
2  Renate de WildeAV'5612.35minVse   14.305  4:123.97+0:24
3  Emma van MourikDelta Sport13.37minMeA   13.219  4:323.67+1:26
4  Paola van GilstAV'5613.56minV40   12.919  4:393.59+1:45
5  Corina GrimGonzález Running14.11minV50   12.691  4:443.53+2:00
6  Marlou EckhardtAV'5614.50minVse   12.135  4:573.37+2:39
7  Annemarie VerschuureKruiningen14.53minV35   12.094  4:583.36+2:42
8  Marian SteenblokAV'5614.58minV40   12.027  4:593.34+2:47
9  Carina MichielsACCS15.41minV45   11.477  5:143.19+3:30
10  Christel van GaeverACCS16.42minV50   10.778  5:342.99+4:31
11  Lieve SpiessensACCS17.14minV50   10.445  5:452.90+5:03
12  Patricia PoloEnergie17.24minV40   10.345  5:482.87+5:13
13  Michela van StelAV'5617.42minV45   10.169  5:542.82+5:31
14  Lenie van KlevenVlissingen18.03minV60   9.972  6:012.77+5:52
Vrouwen: 13 (92.86%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V50=3 - V60=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.126 seconden nodig om deze lijst met 54 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

JEUGD T/M C JUN
Plts    Naam                       Vereniging/Woonplts    Categ      Tijd   Km/Uur  Tijd/Km
-----   -------------------------  --------------------  -------  --------  ------  -------
    1   Bereket Petersen           AV '56                 1eJC        5:20  16,875     3:33 
    2   Stef Kapteijn              AV '56                 1eJD        5:29  16,413     3:39 
    3   Shirin van Anrooij         AV '56                 1eMD        5:54  15,254     3:56 
    4   Mike den Breejen           CAV Energie            2eJD        6:01  14,958     4:00 
    5   Elke Smeets                ACCS                   2eMD        6:24  14,063     4:16 
    6   Mart Kapteijn              AV '56                 1eJPA       6:28  13,918     4:18 
    7   Thijs Koops                FunRun                 3eJD        6:50  13,171     4:33 
    8   Tom Gjaltema               CAV Energie            4eJD        6:57  12,950     4:38 
    9   Jovi Koens                 AV '56                 2eJPA       7:03  12,766     4:42 
   10   Jeroen Steenhart           Kapelle                5eJD        7:08  12,617     4:45 
   11   Danique Tolhoek            Kapelle                1eMPA       7:11  12,529     4:47 
   12   Ryan Karelse               AV '56                 6eJD        7:16  12,385     4:50 
   13   Quinten Mertens            AV '56                 3eJPA       7:25  12,135     4:56 
   14   Sven Kramer                AV '56                 7eJD        7:34  11,894     5:02 
   15   Ben Weststrate             AV '56                 4eJPA       7:52  11,441     5:14 
   16   Fabiënne Tolhoek           Kapelle                2eMPA       8:04  11,157     5:22 
   17   Lisa Oele                  Goes                   1eMC        8:08  11,066     5:25 
   18   Jesper Simonse             Goes                   5eJPA       8:28  10,630     5:38 
   19   Femke van Sluijs           AV '56                 3eMPA       9:15   9,730     6:10 

JEUGD C/B PUP
Plts    Naam                       Vereniging/Woonplts    Categ     Tijd    Km/Uur  Tijd/Km
-----   -------------------------  --------------------  -------  --------  ------  -------
    1   Koen Steenblok             AV '56                 1eJPB       5:11  11,576     5:11 
    2   Yara Karelse               AV '56                 1eMPB       5:23  11,146     5:23 
    3   Marit Simonse              AV '56                 2eMPB       6:03   9,917     6:03 
    4   Zoë van Luijk              AV '56                 3eMPB       6:13   9,651     6:13 
    5   Maud Landsbergen           AV '56                 4eMPB       6:29   9,254     6:29 
    6   Karlijn Steenhart          Kapelle                5eMPB       6:42   8,955     6:42 
    7   Niels Oele                 AV '56                 1eJPC       7:00   8,571     7:00 
    8   Charlotte Duine            Kapelle                1eMPC       7:07   8,431     7:07 
    9   Thijs Landsbergen          Kapelle                2eJPC       7:09   8,392     7:09

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020