maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 7 februari 2015 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica35.19minMse   16.989  3:324.72561
2  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica37.02minMse   16.202  3:424.50455
3  Adriaan Walhout (PR 34.51) Dynamica37.31minMse   15.993  3:454.44427
4  Pieter van WouweHeverlee38.08minMse   15.734  3:494.37392
5  Tim van den Broeke (PR 29.53) Dynamica38.27minMse   15.605  3:514.33375
6  Eric WolfertFlakkee38.36minMse   15.544  3:524.32367
7  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica38.38minM45   15.531  3:524.31365
8  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica39.23minM45   15.235  3:564.23327
9  Niels Goudswaard (PR 36.38) Delta Sport39.50minM45   15.063  3:594.18305
10  Robbert Meeuwse (PR 33.51) AV'5641.06minMse   14.599  4:074.06247
11  Crum van der Linden (PR 35.18) Dynamica41.17minMse   14.534  4:084.04239
12  Rob HoncoopSpiridon41.25minMse   14.487  4:094.02233
13  Ramon van de Grift (PR 38.16) Vlissingen41.29minMse   14.464  4:094.02230
14  Peter Balkenende (PR 36.33) Goes41.50minM45   14.343  4:113.98216
15  Wilco Boogaard (PR 35.52) Dynamica41.55minMse   14.314  4:123.98213
16  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5641.58minM40   14.297  4:123.97211
17  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen42.10minMse   14.229  4:133.95203
18  John Ravia (PR 38.06) Delta Sport42.12minM40   14.218  4:133.95201
19  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg42.20minMse   14.173  4:143.94196
20  Arnold de KromSpado42.36minMse   14.085  4:163.91186
21  Bas de Nooijer (PR 37.43) Dynamica42.45minMse   14.035  4:173.90180
22  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5642.56minM40   13.975  4:183.88174
23  Arjen GoedemondtGroene Ster43.16minMse   13.867  4:203.85162
24  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem43.39minMse   13.746  4:223.82148
25  Micha Janse (PR 37.35) Dynamica43.48minM40   13.699  4:233.81143
26  Leon Bal (PR 39.16) Delta Sport43.59minMse   13.642  4:243.79137
27  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk44.12minMse   13.575  4:253.77131
28  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5644.45minMse   13.408  4:293.72114
29  Ruben van den BergBergen op Zoom44.59minMse   13.338  4:303.71107
30  Leon Zuidhof (PR 43.00) Oostkapelle45.16minM40   13.255  4:323.6899
31  Patrick van SchiltSpado45.18minMse   13.245  4:323.6898
32  Corné KeijlSpado45.20minMse   13.235  4:323.6897
33  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica45.23minM50   13.221  4:323.6796
34  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5645.28minM40   13.196  4:333.6794
35  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport45.30minV40   13.187  4:333.66268
36  Jeroen Klink (PR 39.47) Delta Sport45.39minM45   13.143  4:343.6589
37  Peter HoncoopSpiridon45.44minMse   13.120  4:343.6487
38  Erwin van der Linde (debuut) Vlissingen45.46minMse   13.110  4:353.6486
39  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg45.53minMse   13.077  4:353.6383
40  Hans HolwerdaRotterdam45.55minMse   13.067  4:363.6382
41  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5646.03minM50   13.029  4:363.6279
42  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5646.25minM40   12.926  4:393.5970
43  Serge van Heiningen (PR 43.55) Vlissingen46.57minM40   12.780  4:423.5558
44  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke47.00minM45   12.766  4:423.5557
45  John Overweel (PR 35.33) Dynamica47.05minM60   12.743  4:433.5456
46  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport47.15minMse   12.698  4:443.5352
47  Peter KaljouwavVN47.38minMse   12.596  4:463.5045
48  Alex Paardekooper (debuut) Oostkapelle47.43minMse   12.574  4:463.4943
49  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5647.49minV40   12.548  4:473.49183
50  Marc Blok (debuut) Heinkenszand47.54minM40   12.526  4:473.4840
51  Bob Boekema (PR 45.22) Veere48.05minMse   12.478  4:493.4737
52  Martin Kiesenberg (debuut) Scharendijke48.12minMse   12.448  4:493.4635
53  Martijn den BoerBrouwershaven48.32minMse   12.363  4:513.4330
54  Baukje Doedee (PR 42.33) Driewegen48.33minVse   12.358  4:513.43159
55  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica48.55minM50   12.266  4:543.4124
56  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge48.57minMse   12.257  4:543.4024
57  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5649.01minM50   12.241  4:543.4023
58  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke49.05minMse   12.224  4:553.4022
59  Denise van Weelden (PR 43.15) Goes49.07minVse   12.216  4:553.39142
60  Eric van Remortel (PR 42.18) Goes49.09minM55   12.208  4:553.3921
61  Marcel Uitterhoeve (PR 40.48) s-Heer Arendskerke49.11minMse   12.199  4:553.3921
62  Matthijs van Straten (PR 45.00) Vlissingen49.20minMse   12.162  4:563.3819
63  Martijn de Vos (debuut) Zierikzee49.27minMse   12.133  4:573.3718
64  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica49.41minM45   12.076  4:583.3515
65  Bas Anemaet (PR 49.03) Kamperland49.47minMse   12.052  4:593.3514
66  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5649.57minM50   12.012  5:003.3412
67  Guy van WouweEdegem50.13minMse   11.948  5:013.3210
68  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) Arnemuiden50.17minMse   11.932  5:023.319
69  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport50.20minM50   11.921  5:023.319
70  Thomss NeijenhuisRotterdam50.30minMse   11.881  5:033.307
71  Paul van TuijlBurgh-Haamstede50.32minMse   11.873  5:033.307
72  Modderkluit van KleiZierikzee50.34minMse   11.866  5:033.307
73  Norbert VeringmeierWaterweg50.39minMse   11.846  5:043.296
74  Sandra Joziasse (PR 44.23) Vlissingen50.41minVse   11.838  5:043.29100
75  Arhur PouwelseMiddelburg50.43minMse   11.830  5:043.296
76  Erwin Lems (PR 50.41) Zierikzee50.48minMse   11.811  5:053.285
77  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica50.49minM55   11.807  5:053.285
78  Dick van de MaasOud-Vossemeer50.51minMse   11.799  5:053.285
79  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport50.53minM45   11.792  5:053.285
80  Joop Lasseur (PR 39.10) Bruinisse51.11minM70   11.723  5:073.263
81  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg51.12minM50   11.719  5:073.263
82  John Scheffers (PR 46.53) Nieuwerkerk51.36minM50   11.628  5:103.232
83  Rachid Ben Meziane (PR 30.49) Heinkenszand51.49minMse   11.579  5:113.221
84  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5651.55minM60   11.557  5:123.211
85  Erwin Berman (PR 48.22) Waarde52.04minMse   11.524  5:123.201
86  Annelies van der Perk (PR 47.46) Vlissingen52.05minVse   11.520  5:133.2068
87  Cor Kloet (PR 43.00) Burgh-Haamstede52.18minMse   11.472  5:143.19-
88  Digna de Boer (ZR V65)Delta Sport52.50minV65   11.356  5:173.1554
89  Leon de Munnik (PR 41.39) Delta Sport52.52minM45   11.349  5:173.15-
90  Rian de Vlieger (PR 48.06) Lewedorp52.56minV45   11.335  5:183.1552
91  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5652.58minM50   11.328  5:183.15-
92  Casper Baas (PR 43.15) AV'5652.59minM45   11.324  5:183.15-
93  Jolanda Maas (PR 48.03) AV'5653.01minVse   11.317  5:183.1451
94  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica53.03minM60   11.310  5:183.14-
95  Wim de Jonge (PR 37.27) s-Heer Abtskerke53.04minM65   11.307  5:183.14-
96  Richard Polderdijk (PR 45.07) Kortgene53.09minM45   11.289  5:193.14-
97  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg53.21minM55   11.246  5:203.12-
98  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk53.54minMse   11.132  5:233.09-
99  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke53.57minMse   11.121  5:243.09-
100  Sonja JansenDen Hoorn54.04minVse   11.097  5:243.0834
101  Martijn VerheuvelRotterdam54.09minMse   11.080  5:253.08-
102  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport54.15minVse   11.060  5:263.0731
103  Martin Kievits (PR 44.21) Zierikzee54.17minMse   11.053  5:263.07-
104  Andre MeijerMiddelharnis54.21minMse   11.040  5:263.07-
105  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica54.27minV50   11.019  5:273.0629
106  Leo SpoorGoudswaard54.39minMse   10.979  5:283.05-
107  Birgit van Bockxmeer (PR 46.02) Zonnemaire54.43minVse   10.966  5:283.0525
108  Rene Kramer (PR 48.51) Delta Sport54.46minMse   10.956  5:293.04-
109  Serge Wijers (PR 49.15) Delta Sport54.48minMse   10.949  5:293.04-
110  Henny Strating (PR 46.14) AV'5654.56minV45   10.922  5:303.0323
111  Danmar Dees (PR 42.03) Goes55.01minMse   10.906  5:303.03-
112  Dick Hart (PR 51.09) Delta Sport55.12minM55   10.870  5:313.02-
113  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5655.16minV45   10.856  5:323.0219
114  Marike Brusket (PR 48.37) Wilhelminadorp55.24minVse   10.830  5:323.0117
115  Wim Karelse (PR 45.49) AV'5655.37minM55   10.788  5:343.00-
116  Kobus Botman (PR 48.34) Dynamica55.47minM60   10.756  5:352.99-
117  Lucien de Boer (PR 48.35) Delta Sport55.53minM40   10.737  5:352.98-
118  Han van Sighem (PR 44.51) Delta Sport55.59minM60   10.717  5:362.98-
119  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke56.12minMse   10.676  5:372.97-
120  Rene van de LindenZierikzee56.16minMse   10.664  5:382.96-
121  Xander Tanis (debuut) Oost-Souburg56.17minMse   10.660  5:382.96-
122  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen56.26minVse   10.632  5:392.958
123  Hugo Meeusen (PR 54.23) Terneuzen56.33minM45   10.610  5:392.95-
124  Hans van de Welle (PR 47.34) Middelburg56.39minM55   10.591  5:402.94-
125  Jacco Nieboer (debuut) Vrouwenpolder57.00minMse   10.526  5:422.92-
126  Willem Helsloot (PR)Zierikzee57.31minMse   10.432  5:452.90-
127  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke57.45minMse   10.390  5:472.89-
128  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica58.07minM50   10.324  5:492.87-
129  Karen BackxBergen op Zoom58.22minVse   10.280  5:502.861
130  Jules van den Doel (PR 53.07) Delta Sport58.25minM50   10.271  5:512.85-
131  Sonja Poppe (PR 55.38) Kamperland58.40minVse   10.227  5:522.84-
132  Cees SulkersDordrecht58.45minMse   10.213  5:532.84-
133  VrijdagRotterdam58.49minMse   10.201  5:532.83-
134  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande59.09minM65   10.144  5:552.82-
135  Marianne GravendeelDelft59.16minVse   10.124  5:562.81-
136  Peter Kersten (PR 53.43) Middelburg59.22minMse   10.107  5:562.81-
137  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen59.33minVse   10.076  5:572.80-
138  William Hoondert (PR 48.36) Heinkenszand59.44minMse   10.045  5:582.79-
139  Allard van LeurNijmegen1.00.44minMse   9.879  6:042.74-
140  Lianne Wijsman (PR 53.40) Delta Sport1.01.01minV45   9.833  6:062.73-
141  Regina Verhage (PR 53.57) Dynamica1.01.04minV50   9.825  6:062.73-
142  Bert Doedel (PR 59.43) Middelburg1.01.19minMse   9.785  6:082.72-
143  Sandra van Leeuwen (debuut) Burgh-Haamstede1.02.10minVse   9.651  6:132.68-
144  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand1.03.26minMse   9.459  6:212.63-
145  Frank Steehouwer (debuut) Serooskerke1.03.36minMse   9.434  6:222.62-
146  Angelique van SchiltHalsteren1.03.43minVse   9.417  6:222.62-
147  Ab van de Vijver (PR)Zierikzee1.03.52minMse   9.395  6:232.61-
148  Petra van den Doel (PR 56.57) Delta Sport1.04.14minV45   9.341  6:252.59-
149  Esther van der Tak (PR 59.34) Dynamica1.04.17minVse   9.334  6:262.59-
150  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.04.45minV60   9.266  6:292.57-
151  Ankie Kersten (debuut) Middelburg1.07.00minVse   8.955  6:422.49-
152  Joyce de KromHalsteren1.07.54minVse   8.837  6:472.45-
153  Mia van RietNijmegen Atletiek1.11.26minVse   8.399  7:092.33-
Mannen: 122 (79.74%) => M40=10 - M45=12 - M50=11 - M55=6 - M60=5 - M65=2 - M70=1 - Mse=75
Vrouwen: 31 (20.26%) => V40=2 - V45=5 - V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk31.38minMse   12.329  4:523.42-
2  Ilvia HederikEnergie31.45minVse   12.283  4:533.41+0:07
3  Bert HederikBarendrecht31.46minMse   12.277  4:533.41+0:08
4  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.42minMse   11.573  5:113.21+2:04
5  Boukje van LiemptRotterdam35.41minVse   10.929  5:293.04+4:03
6  Judith LodderFlakkee36.05minMeB   10.808  5:333.00+4:27
7  Leonie van KlinkenNieuwerkerk36.18minVse   10.744  5:352.98+4:40
8  Kim de NooijerKoudekerke36.51minVse   10.583  5:402.94+5:13
9  Adrie van BavelDelta Sport37.23minM50   10.432  5:452.90+5:45
10  Piet van de KassteeleNoordgouwe37.51minMse   10.304  5:492.86+6:13
11  Mia EversdijkAV'5639.41minV50   9.828  6:062.73+8:03
12  Laura van NijnattenDynamica39.43minVse   9.820  6:072.73+8:05
13  Lobke MentropVianen41.13minVse   9.462  6:202.63+9:35
14  Ria FredriksAV'5641.53minVse   9.312  6:272.59+10:15
15  Jessica KlapRotterdam42.01minVse   9.282  6:282.58+10:23
16  Wendy VermeulenAV'5642.05minV40   9.267  6:282.57+10:27
17  Stéfanie KlapKrimpen aan den IJssel42.52minVse   9.098  6:362.53+11:14
18  Evi FoubertSint-Pauwels43.12minVse   9.028  6:392.51+11:34
19  Rianne van PeltSteenbergen43.33minVse   8.955  6:422.49+11:55
20  Peter van de LouwHilvarenbeek44.47minMse   8.709  6:532.42+13:09
21  Petra ElandVianen44.50minVse   8.699  6:542.42+13:12
22  Astrid RentinkDrunen45.36minVse   8.553  7:012.38+13:58
23  Richard WeijermansDen Haag46.49minMse   8.330  7:122.31+15:11
24  Karin WeijermansDen Haag46.53minVse   8.319  7:132.31+15:15
25  Vera van BroeckhuysenVianen50.35minVse   7.710  7:472.14+18:57
26  Corien FlintUtrecht50.37minVse   7.705  7:472.14+18:59
27  Corine van de BoogSteenbergen51.20minVse   7.597  7:542.11+19:42
28  Samantha van de ZalmHeerle51.21minVse   7.595  7:542.11+19:43
29  Sandra van de ZalmHeerle51.23minVse   7.590  7:542.11+19:45
30  Margo ClasenerBrouwershaven56.19minVse   6.925  8:401.92+24:41
Mannen: 7 (23.33%) => M50=1 - Mse=6
Vrouwen: 22 (73.33%) => V40=1 - V50=1 - Vse=20

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.686 seconden nodig om deze lijst met 183 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020