woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Stadsloop

Goes, vrijdag 11 september 2015 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonz├ílez Running24.56minMse   19.251  3:075.35-
2  Martijn de KokAV'5625.39minMse   18.713  3:125.20+0:43
3  Ralph WiessnerDynamica26.29minMse   18.125  3:195.03+1:33
4  Robbert MeeuwseAV'5626.57minMse   17.811  3:224.95+2:01
5  Wim van SparrentakDynamica27.01minM45   17.767  3:234.94+2:05
6  Alwin VermeulenAV'5627.05minM45   17.723  3:234.92+2:09
7  Peter van LimbergenAV'5627.38minM40   17.370  3:274.83+2:42
8  Ruud HoosemansDynamica27.42minMse   17.329  3:284.81+2:46
9  Maarten HarthoornAV'5627.44minMse   17.308  3:284.81+2:48
10  David SchrierDynamica28.09minMse   17.052  3:314.74+3:13
11  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5628.12minMse   17.021  3:324.73+3:16
12  Tim KleppeGoes28.16minMse   16.981  3:324.72+3:20
13  Wilco BoogaardDynamica28.18minMse   16.961  3:324.71+3:22
14  Willem de KorteDynamica28.20minMse   16.941  3:334.71+3:24
15  Wilko de VosAV'5628.29minM50   16.852  3:344.68+3:33
16  Yann SinkeAV'5628.39minMse   16.754  3:354.65+3:43
17  Jan-Willem RoelseDynamica28.46minMse   16.686  3:364.63+3:50
18  Arjo VerhageDynamica28.48minM45   16.667  3:364.63+3:52
19  Heddie NieuwdorpAV'5628.54minM55   16.609  3:374.61+3:58
20  Sven VermeulenVlissingen29.00minMse   16.552  3:384.60+4:04
21  Erik KokDynamica29.04minM40   16.514  3:384.59+4:08
22  Ruud WoordThor29.07minM55   16.485  3:384.58+4:11
23  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge29.09minM45   16.467  3:394.57+4:13
24  Bart BalkenendeAV'5629.12minMse   16.438  3:394.57+4:16
25  Luuk BalkenendeGoes29.14minMse   16.420  3:394.56+4:18
26  Anjolie EngelsDynamica29.16minVse   16.401  3:404.56+4:20
27  Maurice WalhoutKapelle-Biezelinge29.49minMse   16.098  3:444.47+4:53
28  Patrick de VosAV'5629.56minMse   16.036  3:454.45+5:00
29  Peter MeeuwsenKrabbendijke30.01minMse   15.991  3:454.44+5:05
30  Bart de VisserSerooskerke30.04minMse   15.965  3:464.43+5:08
31  John NieuwenhuizeGoes30.11minMse   15.903  3:464.42+5:15
32  Johan ElenbaasAV'5630.21minMse   15.815  3:484.39+5:25
33  Marianne de KokDynamica30.24minV40   15.789  3:484.39+5:28
34  Carolien van de KreekeDynamica30.26minV40   15.772  3:484.38+5:30
35  Monique VerschuureAV'5630.27minVse   15.764  3:484.38+5:31
36  Sebastiaan van der WelleMiddelburg30.54minMse   15.534  3:524.31+5:58
37  Bjorn WijnstekersOosterland30.55minMse   15.526  3:524.31+5:59
38  Jochem BoschlooKoudekerke31.00minMse   15.484  3:534.30+6:04
39  Patrick GiljamZierikzee31.03minMse   15.459  3:534.29+6:07
40  Yvonne MoerlandYerseke31.06minVse   15.434  3:534.29+6:10
41  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge31.13minM45   15.376  3:544.27+6:17
42  Lennart ZweemerGoes31.16minMse   15.352  3:554.26+6:20
43  Jan Willem MeeuwseAV'5631.18minM50   15.335  3:554.26+6:22
44  Wilbert Poppe?31.20minMse   15.319  3:554.26+6:24
45  Berry SimonseAV'5631.21minM40   15.311  3:554.25+6:25
46  Jan-Kees KooleAV'5631.23minMse   15.295  3:554.25+6:27
47  Wim WoutersAV'5631.26minM60   15.270  3:564.24+6:30
48  David van VlietAV'5631.28minMse   15.254  3:564.24+6:32
49  Tom VerbeekAV'5631.33minMse   15.214  3:574.23+6:37
50  Christiaan FlipseNisse31.36minMse   15.190  3:574.22+6:40
51  Marcel MoerlandKrabbendijke31.40minMse   15.158  3:584.21+6:44
52  Niek WielandAxel31.44minM40   15.126  3:584.20+6:48
53  Jan de WildeAV'5631.46minM55   15.110  3:584.20+6:50
54  Wybrand BoonstraGoes31.48minMse   15.094  3:594.19+6:52
55  John Kloet?31.50minMse   15.079  3:594.19+6:54
56  Bob VervloetRotterdam31.55minMse   15.039  3:594.18+6:59
57  Jurgen de KunderKloetinge32.03minMse   14.977  4:004.16+7:07
58  Seth DijkstraGonz├ílez Running32.25minM40   14.807  4:034.11+7:29
59  Nigel Sandiforts-Heer Arendskerke32.41minMse   14.686  4:054.08+7:45
60  Reinier SpijkGoes32.43minMse   14.671  4:054.08+7:47
61  Albert-Jan Vriess-Gravenpolder32.46minMse   14.649  4:064.07+7:50
62  Rijkiel Fijn?32.49minMse   14.627  4:064.06+7:53
63  Gert-Jan Adriaanse?32.51minMse   14.612  4:064.06+7:55
64  Stijn Oggel?32.54minMse   14.590  4:074.05+7:58
65  Marnick Los?33.02minMse   14.531  4:084.04+8:06
66  Arthur van AartsenMiddelburg33.04minM40   14.516  4:084.03+8:08
67  Gijs Schipper?33.06minMse   14.502  4:084.03+8:10
68  Jimmy BlaakmanWielingen33.13minMse   14.451  4:094.01+8:17
69  Lennart de LooffGapinge33.17minMse   14.422  4:104.01+8:21
70  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge33.21minMse   14.393  4:104.00+8:25
71  Patrick van IerselGoes33.24minMse   14.371  4:113.99+8:28
72  Maurits VermeulenKapelle-Biezelinge33.36minMse   14.286  4:123.97+8:40
73  Leon van BavinchovenTerneuzen33.43minMse   14.236  4:133.95+8:47
74  Marc-Jan MoerlandGoes33.48minMse   14.201  4:143.94+8:52
75  Maurice RentmeesterGoes33.52minMse   14.173  4:143.94+8:56
76  Co de FeijterDelta Sport33.58minM50   14.132  4:153.93+9:02
77  Chris KoleWemeldinge34.02minMse   14.104  4:153.92+9:06
78  Rien de WildeAV'5634.06minM55   14.076  4:163.91+9:10
79  Ron DellebekeDynamica34.09minM55   14.056  4:163.90+9:13
80  Petra BruijsSpado34.11minVse   14.042  4:163.90+9:15
81  Bob van GentHeinkenszand34.23minMse   13.960  4:183.88+9:27
82  Anna MireckaKrabbendijke34.27minVse   13.933  4:183.87+9:31
83  Luyten van den BergGoes34.34minMse   13.886  4:193.86+9:38
84  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke34.39minMse   13.853  4:203.85+9:43
85  Anton EngelsDynamica34.41minM50   13.840  4:203.84+9:45
86  Maurice SteketeeMiddelburg34.44minMse   13.820  4:213.84+9:48
87  Rene de VoogdMiddelburg34.46minMse   13.806  4:213.84+9:50
88  Denise van WeeldenAV'5635.10minVse   13.649  4:243.79+10:14
89  Youri ElstgeestAV'5635.13minMse   13.630  4:243.79+10:17
90  Kees van der HeijdenVlissingen35.16minMse   13.611  4:253.78+10:20
91  Wim VerburgGoes35.19minMse   13.591  4:253.78+10:23
92  Lars van der BeekHuijbergen35.24minMse   13.559  4:263.77+10:28
93  Anneke HarthoornAV'5635.26minVse   13.547  4:263.76+10:30
94  Rob LandaKwadendamme35.29minM40   13.527  4:263.76+10:33
95  Leander Oste?35.32minMse   13.508  4:273.75+10:36
96  Martijn Oste?35.34minMse   13.496  4:273.75+10:38
97  Eric VerstraatenRoosendaal35.37minMse   13.477  4:273.74+10:41
98  Sico PoortvlietMiddelburg35.39minM45   13.464  4:273.74+10:43
99  Jenny de NooijerMiddelburg35.42minVse   13.445  4:283.73+10:46
100  Arjan BiezeBruinisse35.45minMse   13.427  4:283.73+10:49
101  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge35.47minMse   13.414  4:283.73+10:51
102  Laurens JobseGoes35.51minMse   13.389  4:293.72+10:55
103  Stijn LavooijAV'5635.53minMse   13.377  4:293.72+10:57
104  Werner HelmichKapelle-Biezelinge35.55minM45   13.364  4:293.71+10:59
105  Marloes Rijk?35.57minVse   13.352  4:303.71+11:01
106  Roos NieuwdorpYerseke35.59minVse   13.340  4:303.71+11:03
107  Patty Franse?36.00minVse   13.333  4:303.70+11:04
108  Rob MullerGoes36.03minMse   13.315  4:303.70+11:07
109  Steven RoelseMiddelburg36.06minMse   13.296  4:313.69+11:10
110  Carel Schrier?36.08minMse   13.284  4:313.69+11:12
111  Martijn HoosemansVlissingen36.10minMse   13.272  4:313.69+11:14
112  Corne van LomwelOost-Souburg36.12minMse   13.260  4:323.68+11:16
113  Casper BaasAV'5636.15minM45   13.241  4:323.68+11:19
114  Lion BaasVlissingen36.19minMse   13.217  4:323.67+11:23
115  Geert de Wit?36.30minMse   13.151  4:343.65+11:34
116  H W ErmischDuitsland36.32minMse   13.139  4:343.65+11:36
117  Ramon van den GruiterVlissingen36.34minMse   13.127  4:343.65+11:38
118  Tim KramerAV'5636.36minMse   13.115  4:353.64+11:40
119  Gertjan BakkerAV'5636.39minM45   13.097  4:353.64+11:43
120  Stefan van Damme?36.42minMse   13.079  4:353.63+11:46
121  Wim RooseGoes36.44minM60   13.067  4:363.63+11:48
122  Enrico KraakGoes36.48minM40   13.043  4:363.62+11:52
123  Floor van LamoenGoes36.52minM45   13.020  4:373.62+11:56
124  Rene MoerlandYerseke36.55minMse   13.002  4:373.61+11:59
125  Bram EenennamNieuw- en Sint Joosland36.58minMse   12.985  4:373.61+12:02
126  Tom JonkerGoes37.00minMse   12.973  4:383.60+12:04
127  Egon ZwetsRhoon37.03minMse   12.955  4:383.60+12:07
128  Bram Deij?37.05minMse   12.944  4:383.60+12:09
129  Tanita van BelzenAV'5637.07minVse   12.932  4:383.59+12:11
130  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke37.10minMse   12.915  4:393.59+12:14
131  Arno de Rijkes-Gravenpolder37.13minMse   12.897  4:393.58+12:17
132  Arnoud HaarenKloetinge37.15minMse   12.886  4:393.58+12:19
133  Jack OttoGoes37.19minMse   12.863  4:403.57+12:23
134  Joost BoonmanYerseke37.22minM50   12.846  4:403.57+12:26
135  Huibert PietjouwKapelle-Biezelinge37.32minMse   12.789  4:423.55+12:36
136  Floor Dieben?37.34minVse   12.777  4:423.55+12:38
137  Bianca?37.35minVse   12.772  4:423.55+12:39
138  Ilona SonkeAV'5637.38minVse   12.755  4:423.54+12:42
139  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke37.40minMse   12.743  4:433.54+12:44
140  Karlijn Allewijn?37.42minVse   12.732  4:433.54+12:46
141  Acronius KramerAV'5637.44minM60   12.721  4:433.53+12:48
142  Jolanda Maas?37.47minVse   12.704  4:433.53+12:51
143  Melvin HunnikWissenkerke37.49minMse   12.693  4:443.53+12:53
144  Frank Faes?37.53minMse   12.670  4:443.52+12:57
145  Annemarie VerschuureKruiningen38.03minVse   12.615  4:453.50+13:07
146  Tonny DrijdijkHoedekenskerke38.08minMse   12.587  4:463.50+13:12
147  Miranda Rijk?38.12minVse   12.565  4:473.49+13:16
148  Niels BakkerGoes38.17minMse   12.538  4:473.48+13:21
149  Emma HermansMiddelburg38.21minVse   12.516  4:483.48+13:25
150  Corne Broekerts-Heer Hendrikskinderen38.26minMse   12.489  4:483.47+13:30
151  Frans Uitterhoeves-Gravenpolder38.30minMse   12.468  4:493.46+13:34
152  Robert van SchaikGoes38.33minMse   12.451  4:493.46+13:37
153  Mia EversdijkAV'5638.35minV55   12.441  4:493.46+13:39
154  Arno van HorssenGoes38.38minMse   12.425  4:503.45+13:42
155  John GuequierreDynamica38.41minM60   12.408  4:503.45+13:45
156  Jan BesuijenSerooskerke38.43minMse   12.398  4:503.44+13:47
157  Rob BourgonjeAV'5638.45minM45   12.387  4:513.44+13:49
158  Krista VoorhamDelta Sport38.48minV40   12.371  4:513.44+13:52
159  Steffi Berks?38.56minVse   12.329  4:523.42+14:00
160  Herman van de GlindAV'5639.07minMse   12.271  4:533.41+14:11
161  Jos van Stees-Gravenpolder39.10minM45   12.255  4:543.40+14:14
162  Hans TramperGoes39.12minMse   12.245  4:543.40+14:16
163  Rene NijsseAV'5639.15minMse   12.229  4:543.40+14:19
164  Joost Wisse?39.18minMse   12.214  4:553.39+14:22
165  Stefan UitterhoeveGoes39.20minMse   12.203  4:553.39+14:24
166  Stephanie VermeulenVlissingen39.22minVse   12.193  4:553.39+14:26
167  Bangels Kromalt?39.24minMse   12.183  4:563.38+14:28
168  Leen Moerland?39.26minMse   12.172  4:563.38+14:30
169  Wenda VerstraateKoudekerke39.29minVse   12.157  4:563.38+14:33
170  Lisette de JongGoes39.31minVse   12.147  4:563.37+14:35
171  Leontien Overbeeke?39.34minVse   12.131  4:573.37+14:38
172  Evelien Capellos-Heerenhoek39.37minVse   12.116  4:573.37+14:41
173  Ranco BogaardOostburg39.40minMse   12.101  4:583.36+14:44
174  Gerard van Koeveringe?39.45minMse   12.075  4:583.35+14:49
175  Agnes FiliusAV'5639.49minVse   12.055  4:593.35+14:53
176  Marlou EckhardtAV'5639.54minVse   12.030  4:593.34+14:58
177  Mireille Dees?39.57minVse   12.015  5:003.34+15:01
178  Marcel van GilstGoes40.05minMse   11.975  5:013.33+15:09
179  Mark WeijerKapelle-Biezelinge40.12minMse   11.940  5:023.32+15:16
180  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge40.18minMse   11.911  5:023.31+15:22
181  Annelien Bij de VaateDynamica40.26minVse   11.871  5:033.30+15:30
182  Arthur PriemKoudekerke40.31minM55   11.847  5:043.29+15:35
183  Tamara Uiterhoeve?40.38minVse   11.813  5:053.28+15:42
184  Wim WitteBorssele40.40minM55   11.803  5:053.28+15:44
185  Manouk RemijnOvezande40.43minVse   11.789  5:053.27+15:47
186  Lisette van Ederen?40.45minVse   11.779  5:063.27+15:49
187  Thijs Terlouw?40.50minMse   11.755  5:063.27+15:54
188  Gerard FlikweertGoes40.52minMse   11.746  5:073.26+15:56
189  Janine OverveldThor40.54minVse   11.736  5:073.26+15:58
190  Wouter de BruijnAV'5640.56minMse   11.726  5:073.26+16:00
191  Rianne de KokWemeldinge40.58minVse   11.717  5:073.25+16:02
192  Jemmy Westveer?41.01minMse   11.703  5:083.25+16:05
193  Arthur StijnsOudelande41.03minM65   11.693  5:083.25+16:07
194  Niek HespAV'5641.05minM45   11.684  5:083.25+16:09
195  Tom HoezenEindewege41.08minMse   11.669  5:093.24+16:12
196  Marc Veenhoven?41.10minMse   11.660  5:093.24+16:14
197  Johan BeulensBarendrecht41.12minMse   11.650  5:093.24+16:16
198  Harry DavidseSerooskerke41.17minMse   11.627  5:103.23+16:21
199  Boudewijn OuwerkerkWilhelminadorp41.19minMse   11.618  5:103.23+16:23
200  Jo-Annes de BatGoes41.22minMse   11.604  5:103.22+16:26
201  Wim Folmer?41.24minMse   11.594  5:113.22+16:28
202  Leo AddinkAV'5641.26minMse   11.585  5:113.22+16:30
203  Linda Rijk?41.29minVse   11.571  5:113.21+16:33
204  Johan QuistMiddelburg41.31minM50   11.562  5:113.21+16:35
205  Marjolein Mol?41.33minVse   11.552  5:123.21+16:37
206  Bram Boers-Heer Arendskerke41.35minMse   11.543  5:123.21+16:39
207  Xantha JansenGoes41.37minV45   11.534  5:123.20+16:41
208  Fabian VerkaartOosterland41.40minMse   11.520  5:133.20+16:44
209  Manuel HoezenEindewege41.42minMse   11.511  5:133.20+16:46
210  Peter VerburgGoes41.44minM55   11.502  5:133.19+16:48
211  Jeantien van den DriesOvezande41.44minVse   11.502  5:133.19+16:48
212  Nynke Bruinsma?41.47minVse   11.488  5:133.19+16:51
213  Charlotte van de LagemaatAV'5641.50minVse   11.474  5:143.19+16:54
214  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge41.54minMse   11.456  5:143.18+16:58
215  Anita VeldhofKloetinge42.00minVse   11.429  5:153.17+17:04
216  Ferdy WeemaesHeinkenszand42.09minMse   11.388  5:163.16+17:13
217  Suzanne Rooze?42.29minVse   11.299  5:193.14+17:33
218  Frank Witkamp?42.33minMse   11.281  5:193.13+17:37
219  Andre Luteijn?42.39minMse   11.254  5:203.13+17:43
220  Danielle RiemensAV'5642.43minVse   11.237  5:203.12+17:47
221  Weronica WasilczukKrabbendijke42.47minVse   11.219  5:213.12+17:51
222  Yvonne Zwartbol?42.51minVse   11.202  5:213.11+17:55
223  Jolanda Kolijn?42.55minVse   11.184  5:223.11+17:59
224  Annita Nieuwland?43.08minVse   11.128  5:243.09+18:12
225  Chiel GrishaverRunners Evergem43.32minMse   11.026  5:273.06+18:36
226  Marielle SimonseGoes43.49minVse   10.955  5:293.04+18:53
227  Dirk-Jan WestmaasGoes43.54minMse   10.934  5:293.04+18:58
228  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen43.56minMse   10.926  5:303.03+19:00
229  Annemieke HoumesMiddelburg44.00minVse   10.909  5:303.03+19:04
230  Jolien UilenbergAV'5644.02minVse   10.901  5:303.03+19:06
231  Lucien MaatGoes44.05minMse   10.888  5:313.02+19:09
232  Henk Boudewijn?44.07minMse   10.880  5:313.02+19:11
233  Heleen Haasnoot?44.08minVse   10.876  5:313.02+19:12
234  Karin de RijkeColijnsplaat44.10minVse   10.868  5:313.02+19:14
235  Jan WiedenhoffMiddelburg44.13minM70   10.856  5:323.02+19:17
236  Marjan de Schipper?44.15minVse   10.847  5:323.01+19:19
237  Joke van HemertNieuwdorp44.18minVse   10.835  5:323.01+19:22
238  Wouter van den DriesHeinkenszand44.21minMse   10.823  5:333.01+19:25
239  Ton Lamper?44.23minMse   10.815  5:333.00+19:27
240  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland44.26minMse   10.803  5:333.00+19:30
241  Jan Bij de Vaate?44.28minMse   10.795  5:343.00+19:32
242  Jan-Kees WisseKapelle-Biezelinge45.05minMse   10.647  5:382.96+20:09
243  Kaschenka BeijeYerseke45.07minVse   10.639  5:382.96+20:11
244  Marjan BoonAV'5645.21minVse   10.584  5:402.94+20:25
245  Wilma Filius?45.29minVse   10.553  5:412.93+20:33
246  Daniella VerstraatenRoosendaal45.58minVse   10.442  5:452.90+21:02
247  Marjolein MeijaardGoes46.14minVse   10.382  5:472.88+21:18
248  Tom Weemaes?46.31minMse   10.319  5:492.87+21:35
249  Jorica FokkensBergen op Zoom47.16minVse   10.155  5:552.82+22:20
250  Andrea Koning?47.26minVse   10.119  5:562.81+22:30
251  Arie de Vreugd?47.30minMse   10.105  5:562.81+22:34
252  Ilse SchoeGoes47.34minVse   10.091  5:572.80+22:38
253  Marijn TraasHeinkenszand47.36minMse   10.084  5:572.80+22:40
254  Nurlye van Lamoen?47.43minVse   10.059  5:582.79+22:47
255  Marcel MohrAV'5648.08minMse   9.972  6:012.77+23:12
256  Rinus JoosseAV'5648.40minMse   9.863  6:052.74+23:44
257  Linda de FeijterZierikzee48.52minVse   9.823  6:072.73+23:56
258  Katinka van de GlindAV'5649.16minV40   9.743  6:102.71+24:20
259  Leonie van Nieuwenhuize?49.32minVse   9.690  6:122.69+24:36
260  Agnieszka CzarkonskaKrabbendijke50.12minVse   9.562  6:172.66+25:16
261  Monika de Vreugd?50.48minVse   9.449  6:212.62+25:52
262  Theo KootstraWaarde50.58minMse   9.418  6:222.62+26:02
263  Suzanne de WildeKapelle-Biezelinge52.45minVse   9.100  6:362.53+27:49
264  Claudia Braamse?53.33minVse   8.964  6:422.49+28:37
Mannen: 189 (71.59%) => M40=8 - M45=13 - M50=6 - M55=8 - M60=4 - M65=1 - M70=1 - Mse=148
Vrouwen: 75 (28.41%) => V40=4 - V45=1 - V55=1 - Vse=69

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.42 seconden nodig om deze lijst met 264 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020