vrijdag 7 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 11 april 2015 - Organisatie: AV'56
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Davy StieperaereWevelgem1.08.10minMse   17.604  3:254.89739
2  Remy Vasseur (PR 1.09.40) Vlissingen1.10.16minMse   17.078  3:314.74667
3  Maarten Harthoorn (PR 1.13.27) AV'561.14.29minMse   16.111  3:434.48535
4  Peter Balkenende (PR)AV'561.17.25minM45   15.501  3:524.31451
5  Alwin Vermeulen (PR 1.05.33) AV'561.18.14minM40   15.339  3:554.26429
6  Kenneth de GrootACCS1.19.58minMse   15.006  4:004.17384
7  Patrick de Vos (debuut) AV'561.20.13minMse   14.959  4:014.16378
8  Adrie Faes (PR 1.09.56) Dynamica1.20.18minM55   14.944  4:014.15376
9  Marius Besuijen (PR 1.12.40) AV'561.20.34minM50   14.894  4:024.14369
10  Arnold de KromSpado1.20.39minM45   14.879  4:024.13367
11  Erik Kok (PR 1.16.35) Dynamica1.20.45minM40   14.861  4:024.13365
12  Wilko de Vos (PR 1.08.29) AV'561.20.53minM50   14.836  4:034.12361
13  Rene Traas (PR 1.18.03) Kapelle-Biezelinge1.21.11minM45   14.781  4:044.11354
14  Jan Willem DavidseAV PEC1.23.56minM45   14.297  4:123.97291
15  Wesley de Booij (debuut) Middelburg1.24.53minMse   14.137  4:153.93270
16  Patrick van SchiltSpado1.25.24minMse   14.052  4:163.90260
17  Pieter Goud (PR)Oostdijk1.25.43minMse   14.000  4:173.89253
18  Jeroen de Nood (PR)Dynamica1.25.48minMse   13.986  4:173.89251
19  Arjan Boot (PR)Kloetinge1.25.50minM40   13.981  4:183.88251
20  Michel Ridderhof (PR 1.25.39) Middelburg1.26.20minM45   13.900  4:193.86241
21  Leo de Bruijn (PR)Dynamica1.26.45minM45   13.833  4:203.84232
22  Leo Janse (PR 1.20.28) Middelburg1.26.49minM45   13.822  4:203.84231
23  Henk Lous (PR 1.21.53) Dynamica1.26.52minM55   13.814  4:213.84230
24  Jaap HoekGoedereede1.26.54minM55   13.809  4:213.84229
25  Rinus Witte (PR 1.19.11) Sint Laurens1.28.42minM50   13.529  4:263.76196
26  Michel de Wee (PR)Yerseke1.28.50minMse   13.508  4:273.75193
27  Johan CeuppensAC Lyra1.29.19minM45   13.435  4:283.73185
28  Jozias Boone (debuut) Goes1.29.36minMse   13.393  4:293.72180
29  Marcel Adriaanse (PR)Middelburg1.29.46minM40   13.368  4:293.71177
30  Paola van Gilst (PR 1.29.24) AV'561.29.57minV40   13.341  4:303.71376
31  Kees de Rooij (PR 1.28.26) Yerseke1.30.09minMse   13.311  4:303.70170
32  Anneke StarrenburgOlympus1.30.23minV45   13.277  4:313.69366
33  Eva Boonman (PR)Dynamica1.30.26minVse   13.269  4:313.69365
34  Reinier Spijk (PR 1.26.35) Goes1.30.33minMse   13.252  4:323.68164
35  Leon van Kruiningen (PR)Krabbendijke1.30.35minMse   13.247  4:323.68163
36  Ruud Grim (PR 1.26.28) Lewedorp1.30.44minM45   13.226  4:323.67161
37  Rini Bruggeman (PR 1.07.40) AV'561.30.53minM50   13.204  4:333.67158
38  Gerwin Zondervan (PR)Kapelle-Biezelinge1.31.42minM45   13.086  4:353.64145
39  Arthur van Aartsen (PR 1.25.51) Dynamica1.32.42minM40   12.945  4:383.60130
40  Corry van RijnOlympus1.33.06minV45   12.889  4:393.58309
41  Denise van Weelden (PR)AV'561.33.07minVse   12.887  4:393.58309
42  Ron Kindts (PR)Oost-Souburg1.33.09minM40   12.882  4:393.58124
43  Marc-Jan Moerland (PR)Krabbendijke1.33.22minMse   12.853  4:403.57121
44  Marian van Dijk (PR)Dynamica1.35.08minV45   12.614  4:453.50269
45  Adri Koole (PR 1.24.09) Dynamica1.35.37minM60   12.550  4:473.4991
46  Ada Geuze (PR 1.35.08) Middelburg1.35.40minVse   12.544  4:473.48259
47  Suzanne Geschiere (PR)Dynamica1.35.47minV45   12.528  4:473.48257
48  Edwin Geluk (debuut) Heinkenszand1.36.20minMse   12.457  4:493.4683
49  Johan Spijk (PR 1.33.41) Goes1.36.33minMse   12.429  4:503.4580
50  Ruud Geldof (PR)Dynamica1.36.46minM55   12.401  4:503.4478
51  John Guequierre (PR 1.11.47) Dynamica1.37.03minM60   12.365  4:513.4374
52  Marcel Uitterhoeve (debuut) s-Heer Arendskerke1.37.05minMse   12.361  4:513.4374
53  Joep OudesluijsOlympus1.38.01minM45   12.243  4:543.4064
54  Rian Verstelle (debuut) Heinkenszand1.39.13minV45   12.095  4:583.36198
55  Jannie de Vries (PR 1.37.57) Dynamica1.39.19minV55   12.083  4:583.36196
56  Wim Besuijen (PR 1.09.31) Dynamica1.39.35minM60   12.050  4:593.3549
57  Bill Stegers (PR 1.38.04) Vlissingen1.40.55minM45   11.891  5:033.3038
58  Nigel Sandifort (debuut) s-Heer Arendskerke1.41.16minMse   11.850  5:043.2935
59  Corina Grim (PR 1.38.49) González Running1.41.39minV45   11.805  5:053.28160
60  Erwin Berman (debuut) Waarde1.41.56minMse   11.772  5:063.2730
61  John Uitterhoeve (PR 1.38.46) Goes1.41.59minMse   11.767  5:063.2730
62  Patrick van den Doel (debuut) Goes1.42.13minMse   11.740  5:073.2628
63  Freddy de GroofACCS1.42.23minM45   11.721  5:073.2627
64  Ruud DudlinkOlympus1.42.34minM45   11.700  5:083.2526
65  Marijke JacobsStabroek1.42.42minVse   11.685  5:083.25146
66  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.43.28minM45   11.598  5:103.2220
67  William Hoondert (debuut) Heinkenszand1.43.30minM45   11.594  5:113.2220
68  Bob Muller (PR 1.41.00) Goes1.43.34minM45   11.587  5:113.2220
69  Petra Verhulst (PR 1.40.50) Dynamica1.43.51minV45   11.555  5:123.21130
70  Patrick Giljam (debuut) Zierikzee1.44.07minMse   11.526  5:123.2017
71  Marcel Richard (PR)Zoutelande1.44.32minM60   11.480  5:143.1915
72  Christophe van de BoschStrombeek1.44.38minMse   11.469  5:143.1914
73  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke1.45.07minMse   11.416  5:153.1712
74  Rene Nijsse (debuut) AV'561.46.32minM45   11.264  5:203.136
75  Berny Bal (debuut) Goes1.46.57minM45   11.220  5:213.125
76  Bram Brasser (debuut) Vlissingen1.47.04minM45   11.208  5:213.115
77  Edwin WalhoutGonzález Running1.47.14minM45   11.191  5:223.114
78  Jan Kaan (PR)Rilland1.47.18minM45   11.184  5:223.114
79  Piet Beijer (PR 1.28.54) Dynamica1.47.27minM65   11.168  5:223.104
80  Adrie de Kraker (PR 1.43.33) Kapelle-Biezelinge1.47.29minM50   11.165  5:223.104
81  Chris de Koe (PR 1.13.56) Vlissingen1.47.48minM65   11.132  5:233.093
82  Kees Siereveld (debuut) Middelburg1.47.50minM45   11.128  5:243.093
83  Carina MichielsACCS1.47.57minM45   11.116  5:243.093
84  Andre de Koning (PR)Goes1.47.59minM45   11.113  5:243.093
85  Gert Kruitbosch (PR 1.43.19) AV'561.48.02minM50   11.108  5:243.092
86  Kiriam KegelBergen op Zoom1.48.33minMse   11.055  5:263.072
87  Peter HooijenLoopgroep Aart Stigter1.49.13minM45   10.987  5:283.051
88  Peter Rentmeester (PR 1.41.08) Yerseke1.50.28minM45   10.863  5:313.02-
89  Lisette de Jong (debuut) AV'561.51.18minV40   10.782  5:342.9951
90  Ben van Belzen (debuut) Kapelle-Biezelinge1.51.26minM45   10.769  5:342.99-
91  Dirk KorteBuggenhout1.51.45minM45   10.738  5:352.98-
92  Jan Lindenberg (debuut) Dynamica1.52.28minM50   10.670  5:372.96-
93  Wendy Scholten (debuut) AV'561.53.16minVse   10.594  5:402.9436
94  Xanta JansenGoes1.55.56minVse   10.351  5:482.8820
95  Cees Reijnhout (debuut) Kortgene1.57.11minM55   10.240  5:522.84-
96  Tea Tazelaar (PR 1.49.22) Dynamica1.58.31minV55   10.125  5:562.819
97  Jacqueline Smit (debuut) Heinkenszand1.59.12minVse   10.067  5:582.807
98  Marijn TraasGoes1.59.17minMse   10.060  5:582.79-
99  Peter Castel (debuut) Goes1.59.23minM50   10.052  5:582.79-
100  Jack de GrooteAV'561.59.39minM45   10.029  5:592.79-
101  Ivanka van Noorden (debuut) Krabbendijke2.11.41minVse   9.113  6:352.53-
102  Mariett Smit-HarinckOud-Beijerland2.12.22minV45   9.066  6:372.52-
103  Kitty de Vos (debuut) AV'562.29.58minVse   8.002  7:302.22-
Mannen: 82 (79.61%) => M40=6 - M45=30 - M50=8 - M55=5 - M60=4 - M65=2 - Mse=27
Vrouwen: 21 (20.39%) => V40=2 - V45=8 - V55=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Robbert Meeuwse (PR 33.51) AV'5636.06minMse   16.620  3:374.62511
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica36.52minM45   16.275  3:414.52464
3  Wilco Boogaard (PR 35.52) Dynamica37.07minMse   16.165  3:434.49450
4  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5638.22minM40   15.639  3:504.34379
5  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen38.22minM45   15.639  3:504.34379
6  Matthias van KeerStabroek38.30minMse   15.584  3:514.33372
7  John Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge38.31minM45   15.578  3:514.33371
8  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg38.33minMse   15.564  3:514.32370
9  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.50minMse   15.063  3:594.18305
10  Hans Verhaagen (PR 39.37) AV'5639.53minM45   15.044  3:594.18302
11  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5639.57minVse   15.019  4:004.17539
12  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg40.15minM45   14.907  4:024.14285
13  Lies DeruddereWevelgem40.25minVse   14.845  4:034.12512
14  John van de Vreede (debuut) Goes40.37minMse   14.772  4:044.10268
15  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5640.52minM50   14.682  4:054.08257
16  Geert DeruddereWevelgem40.58minM45   14.646  4:064.07253
17  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes41.20minMse   14.516  4:084.03237
18  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5641.26minM50   14.481  4:094.02232
19  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica41.29minM50   14.464  4:094.02230
20  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5641.39minM40   14.406  4:104.00223
21  Franklin van Anrooij (PR 37.41) AV'5641.43minMse   14.383  4:104.00221
22  Marius Boonman (PR)Heinkenszand41.45minMse   14.371  4:113.99219
23  Peter Dekker (PR 39.23) Dynamica42.15minM40   14.201  4:143.94199
24  Arno van den BoomDynamica42.29minMse   14.123  4:153.92190
25  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Dynamica42.35minM45   14.090  4:163.91187
26  Jaco Rip (PR 40.41) Scherpenisse42.42minMse   14.052  4:163.90182
27  Seth Dijkstra (PR 39.14) González Running42.46minM40   14.030  4:173.90180
28  Harry Oostdijk (PR 40.46) Kruiningen42.49minM45   14.013  4:173.89178
29  Duncan Lau (PR 40.01) Vlissingen42.54minM40   13.986  4:173.89175
30  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor43.03minM45   13.937  4:183.87169
31  Danny de Leeuw (PR 37.12) AV'5643.31minMse   13.788  4:213.83153
32  Jan-Kees Koole (PR 37.57) AV'5643.33minMse   13.777  4:213.83152
33  Jelle LouviauxKapellen43.43minMse   13.725  4:223.81146
34  Jozias Marijs (PR 40.36) Arnemuiden43.47minM40   13.704  4:233.81144
35  Douwe Wortman (PR)Axel43.59minM45   13.642  4:243.79137
36  Rudi LavrijssensDeurne44.01minM45   13.631  4:243.79136
37  Sjakkie van den Broeke (PR 43.13) Scheldesport44.04minM45   13.616  4:243.78135
38  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.07minM45   13.600  4:253.78133
39  Kees van Haveren (PR)Dynamica44.13minM60   13.570  4:253.77130
40  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica44.17minM45   13.549  4:263.76128
41  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport44.19minM50   13.539  4:263.76127
42  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg44.23minM50   13.519  4:263.76125
43  Martin van Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland44.43minM45   13.418  4:283.73115
44  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica44.50minM55   13.383  4:293.72111
45  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica44.52minM50   13.373  4:293.71110
46  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg44.56minMse   13.353  4:303.71108
47  Casper Baas (PR 43.15) AV'5644.59minM45   13.338  4:303.71107
48  Ronald Strobos (PR 42.09) Dynamica45.02minM50   13.323  4:303.70106
49  N van NieuwenhuijzenHeinkenszand45.06minMse   13.304  4:313.70104
50  Marco v't Westeinde (PR 43.26) AV'5645.09minMse   13.289  4:313.69102
51  Berry Knibbeler (PR)Scheldesport45.30minM50   13.187  4:333.6693
52  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) AV'5645.35minMse   13.163  4:343.6691
53  Gertjan Bakker (PR 45.10) Goes45.46minM40   13.110  4:353.6486
54  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek45.50minMse   13.091  4:353.6484
55  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5645.54minM50   13.072  4:353.6383
56  Jacco van HaverenClimax46.10minM45   12.996  4:373.6176
57  Fons Schelfhout (debuut) Goes46.29minM45   12.908  4:393.5969
58  Nadine de Wilde (PR 41.59) Wilhelminadorp46.43minVse   12.843  4:403.57221
59  Jan van Horssen (PR 43.28) Dynamica46.51minM65   12.807  4:413.5661
60  Richard Polderdijk (PR 45.07) AV'5646.57minM45   12.780  4:423.5558
61  Bjorn van Belzen (PR 46.51) Kapelle-Biezelinge47.00minM45   12.766  4:423.5557
62  Hans DagevosLeidschendam47.09minM45   12.725  4:433.5354
63  Enrico Kraak (PR 44.39) Goes47.16minM40   12.694  4:443.5352
64  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica47.19minM50   12.681  4:443.5251
65  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge47.24minM40   12.658  4:443.5249
66  Joost Moerdijk (PR)Goes47.32minMse   12.623  4:453.5147
67  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica47.40minV50   12.587  4:463.50188
68  Ferdi Francke (PR 46.54) Middelburg47.43minMse   12.574  4:463.4943
69  Danmar Dees (PR 42.03) AV'5647.50minMse   12.544  4:473.4841
70  Ilona Sonke (PR 47.35) AV'5647.53minVse   12.530  4:473.48180
71  Rob Sonke (PR 42.51) AV'5647.55minMse   12.522  4:483.4840
72  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg48.00minM65   12.500  4:483.4738
73  Martin de Regt (PR 42.25) AV'5648.02minM45   12.491  4:483.4738
74  Jolanda Maas (PR 48.03) AV'5648.06minVse   12.474  4:493.47173
75  Bram Leenhouts (PR 47.46) AV'5648.10minM60   12.457  4:493.4635
76  Graeme RutjensGoes48.12minM45   12.448  4:493.4635
77  Christel Verbeek (PR 39.18) Vlissingen48.15minV45   12.435  4:503.45169
78  Steffen Humer (PR 46.34) AV'5648.17minM45   12.427  4:503.4534
79  Martin Kievits (PR 44.21) Delta Sport48.19minMse   12.418  4:503.4533
80  Frans Stols (debuut) Goes48.35minM45   12.350  4:523.4329
81  Bianca Steijn (PR 46.56) AV'5648.40minVse   12.329  4:523.42155
82  Jack van Stel (PR 42.09) AV'5648.44minM45   12.312  4:523.4227
83  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5648.47minVse   12.299  4:533.42152
84  Wim Roose (PR 37.22) Goes48.56minM60   12.262  4:543.4124
85  Marian Steenblok (PR 48.15) AV'5649.04minV40   12.228  4:543.40143
86  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge49.20minMse   12.162  4:563.3819
87  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg49.27minV45   12.133  4:573.37132
88  Evelien Capello (PR 48.27) AV'5649.35minVse   12.101  4:583.36128
89  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk49.39minM45   12.085  4:583.3615
90  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica49.47minM55   12.052  4:593.3514
91  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5649.49minM60   12.044  4:593.3514
92  Chris NeeckeRoosendaal49.50minM45   12.040  4:593.3413
93  Steffi Berks (PR)AV'5649.52minVse   12.032  4:593.34121
94  Ronnie Stoutjesdijk (debuut) Goes50.06minMse   11.976  5:013.3311
95  John Carol (PR 48.28) Heinkenszand50.29minMse   11.885  5:033.308
96  Kees Moss-Gravenzande50.48minM45   11.811  5:053.285
97  Niek Hesp (PR)Goes50.54minM45   11.788  5:053.275
98  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland50.57minM45   11.776  5:063.274
99  Piet Verwijs (PR 50.26) Goes51.02minM45   11.757  5:063.274
100  Mike RosseelsStabroek51.05minMse   11.746  5:073.264
101  Yannick RosseelsHoevenen51.08minMse   11.734  5:073.263
102  Frans van der KnaapAV'5651.11minM45   11.723  5:073.263
103  Jacob goedhart (PR 48.17) Goes51.14minMse   11.711  5:073.253
104  Marco Scheele (debuut) Goes51.17minM45   11.700  5:083.253
105  Christel van GaeverZandvliet51.28minV45   11.658  5:093.2481
106  Cindy den Hollander (PR 51.04) Oost-Souburg51.33minVse   11.639  5:093.2379
107  Tom Jonker (PR 44.45) Goes51.48minMse   11.583  5:113.221
108  Janneke Kooman (PR 51.32) Kapelle-Biezelinge52.18minV45   11.472  5:143.1964
109  Gerard Visser (PR 48.06) Goes52.21minM45   11.461  5:143.18-
110  Jakobus Meulenberg (PR)Oudelande52.25minM45   11.447  5:153.18-
111  Edwin van HoornAV'5652.33minMse   11.418  5:153.17-
112  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5652.38minVse   11.400  5:163.1757
113  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke52.48minM55   11.364  5:173.16-
114  Fred Peelen (PR 52.30) s-Gravenpolder52.52minM45   11.349  5:173.15-
115  Rien Houmes (debuut) Wemeldinge53.09minMse   11.289  5:193.14-
116  Andre Reins (PR 50.11) Goes53.12minM45   11.278  5:193.13-
117  Hein Versluis (PR 52.56) Vlissingen53.15minM45   11.268  5:203.13-
118  John van Anrooij (PR 48.06) Kapelle-Biezelinge53.18minM50   11.257  5:203.13-
119  Nel van der SteenMiddelburg53.21minV45   11.246  5:203.1245
120  Jordi Castel (PR 52.53) Goes53.23minMse   11.239  5:203.12-
121  Peter de Broekert (PR 52.51) s-Heer Hendrikskinderen53.29minM45   11.218  5:213.12-
122  Herman van de Glind (PR 50.37) AV'5653.38minMse   11.187  5:223.11-
123  Erik Willemse (debuut) Goes53.42minMse   11.173  5:223.10-
124  Patty FranseAV'5653.45minVse   11.163  5:233.1039
125  Wenda Verstraate (PR 50.02) Oost-Souburg53.49minVse   11.149  5:233.1037
126  Jelmer Geluk (PR 53.20) Goes53.55minMse   11.128  5:243.09-
127  Ellie LenselinkDen Haag54.02minVse   11.104  5:243.0834
128  Joyce de KromOlympia Halsteren54.09minV45   11.080  5:253.0833
129  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Dynamica54.18minVse   11.050  5:263.0731
130  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge54.21minM60   11.040  5:263.07-
131  Jolien UilenbergAV'5654.24minVse   11.029  5:263.0629
132  Fernanda de Jager (PR)Kattendijke54.27minVse   11.019  5:273.0629
133  Stefan Uitterhoeve (debuut) Goes54.30minMse   11.009  5:273.06-
134  Karin BooneAV'5654.35minVse   10.992  5:283.0527
135  Marc MichielsenZandvliet54.38minM45   10.982  5:283.05-
136  Silvana Ciarelli (debuut) AV'5655.00minV50   10.909  5:303.0322
137  Marie Jose Janse (PR 50.10) AV'5655.08minV50   10.883  5:313.0220
138  Bram Boer (debuut) s-Heer Arendskerke55.27minMse   10.821  5:333.01-
139  Michela van Stel (PR 48.53) AV'5656.05minV45   10.698  5:372.9711
140  Jaap Oele (PR 43.04) Kapelle-Biezelinge56.15minM60   10.667  5:382.96-
141  Cees van den Bulck (PR 55.40) Middelburg56.23minM65   10.641  5:382.96-
142  Wendy Vermeulen (PR 55.48) AV'5656.27minV40   10.629  5:392.958
143  Marjolein Mol (PR 54.01) Kapelle-Biezelinge56.40minV45   10.588  5:402.947
144  Dorien DombrechtStabroek57.00minVse   10.526  5:422.925
145  Rob van TielAV'5657.16minM45   10.477  5:442.91-
146  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee57.31minM45   10.432  5:452.90-
147  Rene VerhulstAV'5657.57minM45   10.354  5:482.88-
148  Carl Osinga (debuut) Kloetinge58.05minM45   10.330  5:492.87-
149  Johan van BelzenAV'5658.14minM45   10.303  5:492.86-
150  Marlies Buteijn (PR)Kapelle-Biezelinge58.32minV45   10.251  5:512.85-
151  Wilma Eversdijk (PR 58.21) Kapelle-Biezelinge59.04minV55   10.158  5:542.82-
152  Chantal Schilperoordt (PR 58.50) Zaamslag59.09minV40   10.144  5:552.82-
153  Rein Swint (PR 43.58) Dynamica59.17minM45   10.121  5:562.81-
154  Paul LeursAV'5659.28minM45   10.090  5:572.80-
155  Martijn Bliek (debuut) Goes59.31minM45   10.081  5:572.80-
156  Priscilla KoomanBergen op Zoom59.42minVse   10.050  5:582.79-
157  Cees KoomanSpado59.45minM45   10.042  5:592.79-
158  Yolanda Krombeen (PR 51.23) Kruiningen59.54minV45   10.017  5:592.78-
159  Riet van Horssen (PR)Dynamica1.00.40minV45   9.890  6:042.75-
160  Jessica ClaesKapellen1.01.43minVse   9.722  6:102.70-
161  Henriette DesmedtStabroek1.03.13minV45   9.491  6:192.64-
162  Mathilde de BlaeijGoes1.03.19minV45   9.476  6:202.63-
163  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen1.03.37minV55   9.431  6:222.62-
164  Andrea Koning (PR 1.01.57) Goes1.03.50minVse   9.399  6:232.61-
165  Katinka van de Glind (PR 59.09) AV'561.03.52minVse   9.395  6:232.61-
166  Marcel Mohr (PR 1.00.45) AV'561.03.57minM45   9.382  6:242.61-
167  Jack karelse (PR 51.07) Goes1.04.33minM45   9.295  6:272.58-
168  Monique de Kraker (PR 1.02.03) Kapelle-Biezelinge1.05.55minV45   9.102  6:362.53-
169  Judith den Boer (PR)Middelburg1.06.33minVse   9.016  6:392.50-
Mannen: 123 (72.78%) => M40=9 - M45=52 - M50=11 - M55=3 - M60=6 - M65=3 - Mse=39
Vrouwen: 46 (27.22%) => V40=3 - V45=14 - V50=3 - V55=2 - Vse=24

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.464 seconden nodig om deze lijst met 272 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Harinck Sergio       Dynamica         819 0:19:44    1eMsen  
002 Elstgeest Youri      AV'56            826 0:22:09    2eMsen  
003 Schoemaker Johan     Oostdijk         829 0:23:28    3eMsen  
004 Graaf de Brigitte    AV'56            816 0:23:48    1eVsen  
005 Theune Wendy         Dynamica         825 0:25:29    2eVsen  
006 Goedegebuure Leo     'sHeer Arendsker 822 0:25:48    4eMsen  
007 Bruijn Wouter de     Goes             815 0:26:07    5eMsen  
008 Winter de Rebecca    Ovezande ZG      823 0:26:16    3eVsen  
009 Allewijn Karlijn     Krabbendijke     810 0:26:45    4eVsen  
010 Allewijn Renske      AV'56            809 0:26:46    5eVsen  
011 Nelis Marieke        AV'56            807 0:27:51    6eVsen  
012 Padmoes Marieke      AV'56            811 0:27:53    7eVsen  
013 Rosseels Anke        ACSS Stabroek    821 0:28:05    8eVsen  
014 Mulder Mark          Dynamica         824 0:28:14    6eMsen  
015 Nooteboom Ingeborg   Goes             814 0:29:10    9eVsen  
016 Geluk Kees           Vlaardingen      828 0:29:40    7eMsen  
017 Visser Marion        Goes             817 0:31:07   10eVsen  
018 Tiebout Han          Goes             827 0:31:13    8eMsen  
019 Fortuin Stephanie    Yerseke          801 0:31:20   11eVsen  
020 Zuijdweg Lianne      Goes             808 0:33:13   12eVsen  
021 Meyer Rina           APSO (H' Zand)   820 0:33:38   13eVsen  
022 Geluk Simone         Goes             812 0:34:11   14eVsen  
023 Leeuw Gwendilyn de   Goes             806 0:34:27   15eVsen  
024 Mollet Alex          Kruiningen       818 0:34:39    9eMsen 

3 km
001 Vries de Jorick      AV'56            407 0:10:58    1eM12-17
002 Graaf de Robert      AV'56            409 0:11:12    2eM12-17
003 Voet Thijs           VV Wemeldinge    410 0:11:57    3eM12-17
004 Belzen Job van       Goes             405 0:12:18    4eM12-17
005 Voet Siep            VV Wemeldinge    316 0:12:25    1eM07-11
006 Graaf Amy de         AV'56            303 0:12:26    1eV07-11
007 Baar Remco de        AV'56            306 0:12:55    2eM07-11
008 Slabbekoorn Nathalie AV'56            403 0:12:56    1eV12-17
009 Pellaers Maud        AV'56            402 0:13:07    2eV12-17
010 Kapteijn Mart        AV'56            307 0:13:17    3eM07-11
011 Speengees Julian     Wolphaartsdijk   313 0:14:17    4eM07-11
012 Harthoorn Lukas      AV'56            305 0:14:19    5eM07-11
013 Visser Yorick        Goes             406 0:14:20    5eM12-17
014 Lorier Lisanne       Dynamica         311 0:14:35    2eV07-11
015 Dees Tom             Goes             404 0:14:49    6eM12-17
016 Harthoorn Marise     AV'56            308 0:14:54    3eV07-11
017 Simonse Jesper       Goes             310 0:15:01    6eM07-11
018 Simonse Marit        AV'56            309 0:15:28    4eV07-11
019 Breel Tommie         VV Wemeldinge    411 0:15:40    7eM12-17
020 Griep Tristan        VV Wemeldinge    314 0:15:41    7eM07-11
021 Elstgeest Lotte      'sHeerenhoek     312 0:15:47    5eV07-11
022 Meijboom Thom        VV Wemeldinge    318 0:16:26    8eM07-11
023 Pellaers Fenne       AV'56            301 0:17:33    6eV07-11
024 Dees Rody            AV'56            302 0:17:40    9eM07-11
025 Boudyaine Inlinter   VV Wemeldinge    319 0:17:44   10eM07-11
026 Velzen van Nick      VV Wemeldinge    408 0:17:45    8eM12-17
027 Breel Colin          VV Wemeldinge    315 0:19:38   11eM07-11
028 Meyboom Marijn       Wemeldinge       412 0:19:43    9eM12-17
029 Velzen van Amy       Wemeldinge       317 0:22:59    7eV07-11

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020