woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

54e Wallenloop

Goes, zaterdag 3 januari 2015 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica22.47minMse   19.593  3:045.44-
2  Erwin HarmesDynamica23.56minMse   18.652  3:135.18+1:09
3  Maarten De NysDuffel AC24.14minMse   18.421  3:155.12+1:27
4  Huub van NoordenGoes24.16minMse   18.396  3:165.11+1:29
5  Ronnie OvergaauwDynamica24.22minMse   18.320  3:175.09+1:35
6  Jurgen TorfsDuffel AC25.27minM35   17.540  3:254.87+2:40
7  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge25.33minM35   17.472  3:264.85+2:46
8  Simon DenisDuffel AC25.49minMse   17.291  3:284.80+3:02
9  Ad SluijterUtrecht26.16minMse   16.995  3:324.72+3:29
10  Toon BlommaertsDuffel AC26.20minMse   16.952  3:324.71+3:33
11  Robbert MeeuwseAV'5626.26minMse   16.888  3:334.69+3:39
12  Wilko de VosAV'5626.43minM50   16.709  3:354.64+3:56
13  Luuk BalkenendeAV'5626.54minMse   16.595  3:374.61+4:07
14  Arjo VerhageDynamica27.12minM45   16.412  3:394.56+4:25
15  Erwin SchuurbiersBergen op Zoom27.13minMse   16.402  3:394.56+4:26
16  Adrie FaesDynamica27.28minM55   16.252  3:424.51+4:41
17  Peter BalkenendeAV'5627.38minM45   16.154  3:434.49+4:51
18  Marius BesuijenDynamica27.56minM50   15.981  3:454.44+5:09
19  Edwin ArensKruiningen27.58minM45   15.962  3:464.43+5:11
20  Rens de RidderDynamica27.59minMse   15.952  3:464.43+5:12
21  Sven VermeulenVlissingen28.01minM35   15.933  3:464.43+5:14
22  Michel BuijckDynamica28.11minM35   15.839  3:474.40+5:24
23  Patrick de VosAV'5628.15minMse   15.802  3:484.39+5:28
24  Johan KarelseAV'5628.28minM40   15.681  3:504.36+5:41
25  Willem de KorteDynamica28.39minMse   15.581  3:514.33+5:52
26  Frank HouwelingAV'5628.56minM40   15.429  3:534.29+6:09
27  Jan de WildeAV'5628.59minM55   15.402  3:544.28+6:12
28  Monique VerschuureAV'5628.59minVse   15.402  3:544.28+6:12
29  Michel BekinkAV'5629.01minM40   15.384  3:544.27+6:14
30  Leonie TonDelta Sport29.13minV35   15.279  3:564.24+6:26
31  Rico de PutterGoes29.16minMse   15.253  3:564.24+6:29
32  Remie OpeneerAV'5629.21minM35   15.210  3:574.22+6:34
33  Leo de LeeuwWolphaartsdijk29.24minM50   15.184  3:574.22+6:37
34  Martin PruijsersDynamica29.36minM45   15.081  3:594.19+6:49
35  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge29.41minM45   15.039  3:594.18+6:54
36  Bart van NoordenAV'5629.52minM45   14.946  4:014.15+7:05
37  Peter DekkerDynamica29.53minM40   14.938  4:014.15+7:06
38  Jan Willem MeeuwseAV'5629.55minM50   14.921  4:014.14+7:08
39  Jan JoosseKapelle-Biezelinge30.08minM50   14.814  4:034.12+7:21
40  Jean-Paul WesthofHeinkenszand30.09minM40   14.806  4:034.11+7:22
41  Niels TraasArnemuiden30.19minMse   14.725  4:044.09+7:32
42  Jordy van KoeveringeArnemuiden30.19minMse   14.725  4:044.09+7:32
43  Wim WoutersAV'5630.40minM60   14.557  4:074.04+7:53
44  Evan de SchrijverAV'5630.59minMse   14.408  4:104.00+8:12
45  Reinier SpijkGoes31.01minM35   14.392  4:104.00+8:14
46  Ruben VerhaagenGoes31.05minMse   14.361  4:113.99+8:18
47  Annet van der LindeAV'5631.09minV40   14.331  4:113.98+8:22
48  Berry SimonseAV'5631.11minM40   14.315  4:113.98+8:24
49  Paola van GilstAV'5631.11minV40   14.315  4:113.98+8:24
50  Cor de RidderDynamica31.17minM40   14.270  4:123.96+8:30
51  Rien de WildeAV'5631.22minM50   14.232  4:133.95+8:35
52  John van NunenWolphaartsdijk31.24minM35   14.217  4:133.95+8:37
53  Kees den HollanderDreischor31.26minM45   14.201  4:133.94+8:39
54  Jan Joris JoossGoes31.32minM35   14.156  4:143.93+8:45
55  Ron DellebekeDynamica31.41minM55   14.089  4:163.91+8:54
56  Baukje DoedeeDriewegen31.59minV35   13.957  4:183.88+9:12
57  Jolien DenisDuffel AC32.08minVse   13.892  4:193.86+9:21
58  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk32.09minMse   13.885  4:193.86+9:22
59  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke32.15minMse   13.842  4:203.84+9:28
60  Harry ChristiaanseAV'5632.20minM50   13.806  4:213.84+9:33
61  Piet HopmansSpado32.23minM60   13.785  4:213.83+9:36
62  Co de FeijterDelta Sport32.25minM50   13.771  4:213.83+9:38
63  Ruud FredriksAV'5632.30minM60   13.735  4:223.82+9:43
64  Pascal de GraeveWestdorpe32.37minM45   13.686  4:233.80+9:50
65  Tom BernaertsDuffel AC32.39minM35   13.672  4:233.80+9:52
66  Eric van RemortelAV'5632.40minM55   13.665  4:233.80+9:53
67  Marc BoschHeinkenszand32.41minM35   13.658  4:243.79+9:54
68  Wim de JongeAV'5632.41minM65   13.658  4:243.79+9:54
69  John de WaardKapelle-Biezelinge32.48minMse   13.610  4:253.78+10:01
70  Mieke ValkAV'5632.56minVse   13.555  4:263.77+10:09
71  Patrick GilisDrieslinter33.09minM45   13.466  4:273.74+10:22
72  Acronius KramerAV'5633.40minM60   13.259  4:323.68+10:53
73  Raoul BeunsGoes33.44minM40   13.233  4:323.68+10:57
74  Gertjan BakkerGoes33.52minM40   13.181  4:333.66+11:05
75  Stefan de GraagGoes33.56minMse   13.155  4:343.65+11:09
76  Dennie JanssensGoes34.00minMse   13.129  4:343.65+11:13
77  Tony MaugetBuzancy34.10minM40   13.065  4:363.63+11:23
78  Martin de RegtKapelle-Biezelinge34.14minM45   13.040  4:363.62+11:27
79  Wim RooseGoes34.14minM60   13.040  4:363.62+11:27
80  Dennis van de KetterijArnemuiden34.16minMse   13.027  4:363.62+11:29
81  Jan BostelaarDynamica34.20minM60   13.002  4:373.61+11:33
82  Herman AbbinkAV'5634.26minM55   12.964  4:383.60+11:39
83  Paul ArendsAV'5634.28minM40   12.952  4:383.60+11:41
84  Gert-Jan verbruggeAV'5634.29minM45   12.945  4:383.60+11:42
85  Lionel van BelzenArnemuiden34.35minMse   12.908  4:393.59+11:48
86  Danny de LeeuwAV'5634.37minMse   12.896  4:393.58+11:50
87  RenĂ© GoetheerWolphaartsdijk34.40minM45   12.877  4:403.58+11:53
88  Daaf KoomanKapelle-Biezelinge34.44minM50   12.852  4:403.57+11:57
89  Arend-Jan de NooijerArnemuiden34.45minMse   12.846  4:403.57+11:58
90  Nicolet AdriaanseAscone34.53minV50   12.797  4:413.55+12:06
91  William de JongeNieuwdorp34.55minM40   12.785  4:423.55+12:08
92  Jos van Stees-Gravenpolder35.02minM40   12.742  4:433.54+12:15
93  Jolanda MaasAV'5635.07minVse   12.712  4:433.53+12:20
94  Jordi van BelzenArnemuiden35.10minMse   12.694  4:443.53+12:23
95  Rikkert van de WelGoes35.18minMse   12.646  4:453.51+12:31
96  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke35.25minM35   12.604  4:463.50+12:38
97  Remy de JongeArnemuiden35.36minMse   12.539  4:473.48+12:49
98  Marcel van GilstGoes35.38minM40   12.528  4:473.48+12:51
99  Frans StolsAV'5635.47minM60   12.475  4:493.47+13:00
100  Ivo WalravenGoes35.59minM35   12.406  4:503.45+13:12
101  Joost BoonmanYerseke36.12minM50   12.331  4:523.43+13:25
102  Cor TraasArnemuiden36.13minM40   12.326  4:523.42+13:26
103  Johan van BelzenArnemuiden36.14minM45   12.320  4:523.42+13:27
104  Ruben van Luijks-Gravenpolder36.17minM35   12.303  4:533.42+13:30
105  Marijn TraasHeinkenszand36.23minMse   12.269  4:533.41+13:36
106  Kick KikKrabbendijke36.37minM55   12.191  4:553.39+13:50
107  Danny ArsOvezande36.38minM55   12.186  4:553.38+13:51
108  Amar Koendan-PandayGoes36.45minMse   12.147  4:563.37+13:58
109  Wendy LeysLier (BEL)36.47minV35   12.136  4:573.37+14:00
110  Idde LijnseGoes36.50minM35   12.119  4:573.37+14:03
111  Jeroen van BroekhovenAV'5636.50minM35   12.119  4:573.37+14:03
112  Rob BourgonjeAV'5637.00minM50   12.065  4:583.35+14:13
113  Esther van SluijsAV'5637.01minV40   12.059  4:593.35+14:14
114  Roy de SmitArnemuiden37.21minMse   11.952  5:013.32+14:34
115  Mark WeijerKapelle-Biezelinge37.29minM35   11.909  5:023.31+14:42
116  Wil OudshoornGoes37.39minM50   11.857  5:043.29+14:52
117  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge37.57minM55   11.763  5:063.27+15:10
118  Wilbert ElissenIJsselstein38.02minM45   11.737  5:073.26+15:15
119  Gillis BosmanTHOR38.08minM75   11.706  5:083.25+15:21
120  Henk SandeeKamperland38.11minM65   11.691  5:083.25+15:24
121  Lisette de JongAV'5638.11minV40   11.691  5:083.25+15:24
122  Jack KarelseGoes38.25minM40   11.620  5:103.23+15:38
123  Manouk RemijnOvezande38.33minVse   11.580  5:113.22+15:46
124  Jaap OeleACSS38.42minM60   11.535  5:123.20+15:55
125  William de WolfArnemuiden38.44minMse   11.525  5:123.20+15:57
126  RenĂ© NijsseAV'5638.46minM50   11.515  5:133.20+15:59
127  Bo de MuijnckOvezande38.47minVse   11.510  5:133.20+16:00
128  Patty FranseAV'5638.50minVse   11.495  5:133.19+16:03
129  Arthur StijnsOudelande38.55minM65   11.471  5:143.19+16:08
130  Anita VeldhofKloetinge38.58minV50   11.456  5:143.18+16:11
131  Corina MackloetHeinkenszand39.03minV45   11.431  5:153.18+16:16
132  Ad van de BergGoes39.09minM40   11.402  5:163.17+16:22
133  Evelijn GoetheerColijnsplaat39.25minV35   11.325  5:183.15+16:38
134  Alex de JongKloetinge39.29minM50   11.306  5:183.14+16:42
135  Peter CastelGoes39.31minM50   11.296  5:193.14+16:44
136  Ben van BelzenKapelle-Biezelinge39.38minM50   11.263  5:203.13+16:51
137  Everdien VermeulenKloetinge40.08minV45   11.123  5:243.09+17:21
138  Jean-Paul WesthofHeinkenszand40.25minM40   11.045  5:263.07+17:38
139  Elke RoeffaersDuffel AC40.32minVse   11.013  5:273.06+17:45
140  Ria FredriksAV'5640.55minV60   10.910  5:303.03+18:08
141  Paul DielemanTerneuzen41.31minMse   10.752  5:352.99+18:44
142  Ivanka van NoordenKrabbendijke41.34minVse   10.739  5:352.98+18:47
143  Stefan van de DriesHeinkenszand41.46minMse   10.688  5:372.97+18:59
144  Enrico PlasschaertGoes42.08minM45   10.595  5:402.94+19:21
145  Willem BootGoes42.09minM40   10.591  5:402.94+19:22
146  Wouter de BruijnGoes42.21minMse   10.541  5:422.93+19:34
147  Lenie van KlevenVlissingen42.33minV60   10.491  5:432.91+19:46
148  Lieke GerritsAV'5642.55minVse   10.402  5:462.89+20:08
149  Arie SchoutKloetinge43.28minM65   10.270  5:512.85+20:41
150  Gisela NijsseAV'5643.35minV50   10.242  5:512.85+20:48
151  Ruud de JongeKwadendamme43.48minMse   10.192  5:532.83+21:01
152  Paul JoossGoes44.21minM65   10.065  5:582.80+21:34
153  Hans BalGoes45.09minM60   9.887  6:042.75+22:22
154  Marcel MohrKortgene46.46minM60   9.545  6:172.65+23:59
155  Kitty de VosAV'5647.38minV35   9.372  6:242.60+24:51
Mannen: 129 (83.23%) => M35=16 - M40=19 - M45=15 - M50=16 - M55=8 - M60=10 - M65=5 - M75=1 - Mse=39
Vrouwen: 26 (16.77%) => V35=5 - V40=4 - V45=2 - V50=3 - V60=2 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.368 seconden nodig om deze lijst met 155 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020