dinsdag 14 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 31 januari 2015 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen34.31minMse   17.383  3:274.83615
2  Adriaan Walhout (PR)Middelburg34.51minMse   17.217  3:294.78592
3  Hans Doolaar (PR)Vlissingen36.53minMse   16.268  3:414.52463
4  Jan HoppenbrouwersRijen37.55minMse   15.824  3:484.40404
5  Gerard van der Male (PR)Westkapelle38.31minMse   15.578  3:514.33371
6  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke38.34minMse   15.557  3:514.32369
7  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden38.46minM40   15.477  3:534.30358
8  Christiaan van Mourik (PR)Nieuw- en Sint Joosland38.59minMse   15.391  3:544.28347
9  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke39.11minMse   15.313  3:554.25337
10  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem39.14minM40   15.293  3:554.25334
11  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg39.21minMse   15.248  3:564.24328
12  Erik de Kraker (PR 37.41) Oost-Souburg39.42minM40   15.113  3:584.20311
13  Arjan Kranenburg (PR 39.08) Oost-Souburg40.32minMse   14.803  4:034.11272
14  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen40.55minMse   14.664  4:064.07255
15  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.13minMse   14.557  4:074.04242
16  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg41.22minM40   14.504  4:084.03235
17  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke41.38minM50   14.412  4:104.00224
18  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg41.43minM45   14.383  4:104.00221
19  David Kaljouw (PR)Koudekerke41.49minMse   14.348  4:113.99217
20  Erwin Schaik (PR 39.53) Middelburg41.57minMse   14.303  4:123.97211
21  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk42.02minMse   14.274  4:123.97208
22  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke42.04minM45   14.263  4:123.96207
23  Francisco Carracedo (debuut) Vlissingen42.33minMse   14.101  4:153.92188
24  Arno van de Boom (PR)Ovezande42.36minMse   14.085  4:163.91186
25  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg42.46minM55   14.030  4:173.90180
26  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke42.54minMse   13.986  4:173.89175
27  Jeffrey Geerse (PR)Vlissingen42.56minMse   13.975  4:183.88174
28  John Overweel (PR 35.33) Middelburg42.58minM60   13.964  4:183.88172
29  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes43.21minMse   13.841  4:203.84159
30  Rob Polak (PR)Vlissingen43.36minM55   13.761  4:223.82150
31  Michel Bak (debuut) Middelburg43.41minMse   13.735  4:223.82147
32  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke43.46minMse   13.709  4:233.81145
33  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen43.52minM45   13.678  4:233.80141
34  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.55minMse   13.662  4:243.80140
35  Yvonne Moerland (PR 39.36) Yerseke44.05minVse   13.611  4:253.78328
36  Johan Godschalk (PR)Middelburg44.08minMse   13.595  4:253.78133
37  Auke ten Bruggencate (PR)Vlissingen44.11minM45   13.580  4:253.77131
38  Leon van Kruiningen (PR 44.06) Krabbendijke44.16minMse   13.554  4:263.77128
39  Gerard Bras (PR)Middelburg44.26minM60   13.503  4:273.75123
40  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg44.32minMse   13.473  4:273.74120
41  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden44.36minM40   13.453  4:283.74118
42  Eric Wijnacker (debuut) Amsterdam44.38minMse   13.443  4:283.73117
43  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg44.40minMse   13.433  4:283.73116
44  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Middelburg44.43minVse   13.418  4:283.73300
45  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden44.53minMse   13.368  4:293.71110
46  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke44.59minMse   13.338  4:303.71107
47  Peter Bosse (PR 42.25) Grijpskerke45.01minMse   13.328  4:303.70106
48  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge45.02minMse   13.323  4:303.70106
49  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg45.05minM50   13.309  4:313.70104
50  Sicco Jongema (PR)Middelburg45.07minMse   13.299  4:313.69103
51  John de Waard (PR 39.02) Kapelle-Biezelinge45.18minMse   13.245  4:323.6898
52  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden45.23minMse   13.221  4:323.6796
53  Niek AbrahamseMiddelburg45.25minMse   13.211  4:333.6795
54  Jan van Loon (PR 44.55) Vlissingen45.28minMse   13.196  4:333.6794
55  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen45.30minM50   13.187  4:333.6693
56  Mario Hamelink (debuut) Oost-Souburg45.32minMse   13.177  4:333.6692
57  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke45.42minM50   13.129  4:343.6588
58  Bart Pouwer (debuut) Middelburg45.45minMse   13.115  4:353.6486
59  Marcel Uitterhoeve (PR 40.48) s-Heer Arendskerke45.47minMse   13.105  4:353.6485
60  Denise van Weelden (PR 43.15) Goes45.54minVse   13.072  4:353.63252
61  Corne van Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg45.56minMse   13.062  4:363.6382
62  Leonard Moolenbroek (PR)Middelburg45.58minMse   13.053  4:363.6381
63  Ron le RoijVlissingen46.06minMse   13.015  4:373.6278
64  Guus Mix (PR)Middelburg46.33minMse   12.889  4:393.5867
65  David RompierGoes46.35minMse   12.880  4:403.5866
66  Rudi Wijnacker (PR 44.38) Vlissingen46.42minMse   12.848  4:403.5764
67  Marcel de Witte (PR 45.15) Ritthem46.54minMse   12.793  4:413.5559
68  Erwin Clowting (PR 45.33) Vlissingen47.02minM55   12.757  4:423.5457
69  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen47.05minM55   12.743  4:433.5456
70  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen47.12minMse   12.712  4:433.5353
71  Ralf Eversen (PR)Middelburg47.15minMse   12.698  4:443.5352
72  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen47.18minV40   12.685  4:443.52200
73  Joos Harinck (PR 42.18) Koudekerke47.26minMse   12.649  4:453.5149
74  Erwin van Unen (PR 46.25) Oost-Souburg47.36minMse   12.605  4:463.5045
75  Rene van Eijzeren (PR)Middelburg47.38minMse   12.596  4:463.5045
76  Peter de Waal (PR)Middelburg47.40minMse   12.587  4:463.5044
77  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg47.43minVse   12.574  4:463.49186
78  Frans Kolijn (PR 45.32) Oost-Souburg47.44minMse   12.570  4:463.4943
79  Annelies van der Perk (PR)Oost-Souburg47.46minVse   12.561  4:473.49184
80  Rene de Visser (PR 43.28) Nieuw- en Sint Joosland47.48minMse   12.552  4:473.4942
81  Derk Roelofs (PR 41.20) Vlissingen47.50minMse   12.544  4:473.4841
82  Mikey Smits (PR 47.39) Oost-Souburg47.53minMse   12.530  4:473.4840
83  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg47.55minMse   12.522  4:483.4840
84  Jolanda Maas (PR)Goes48.03minVse   12.487  4:483.47175
85  Johnny Kluijfhout (PR)Vlissingen48.06minMse   12.474  4:493.4737
86  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg48.09minM65   12.461  4:493.4636
87  Peter Hekkers (PR 47.48) Oost-Souburg48.11minMse   12.452  4:493.4635
88  Ruben Kouwer (PR 46.32) Middelburg48.13minMse   12.444  4:493.4635
89  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg48.19minM55   12.418  4:503.4533
90  Erwin Berman (PR)Waarde48.22minMse   12.405  4:503.4532
91  Bas van Hoeve (debuut) Vlissingen48.24minMse   12.397  4:503.4432
92  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg48.27minM50   12.384  4:513.4431
93  Dave Ruissen (PR 47.52) Oost-Souburg48.30minMse   12.371  4:513.4430
94  Merel Hogeweg (PR)Goes48.43minVse   12.316  4:523.42154
95  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek48.46minMse   12.303  4:533.4226
96  Hans Joosse (PR 47.07) Middelburg48.54minM60   12.270  4:533.4124
97  Jan van Horssen (PR 43.28) Middelburg49.00minM65   12.245  4:543.4023
98  Ron Ploeg (PR 44.10) Middelburg49.07minMse   12.216  4:553.3922
99  Ronald NuijtenDordrecht49.11minMse   12.199  4:553.3921
100  Ko Davidse (PR 48.04) Oostkapelle49.14minMse   12.187  4:553.3920
101  Esther Claassens (PR 48.14) Middelburg49.20minVse   12.162  4:563.38136
102  Leander Oste (PR 46.30) Oost-Souburg49.23minMse   12.150  4:563.3718
103  Ronald van de Berg (PR 47.24) Vlissingen49.33minMse   12.109  4:573.3616
104  Cees Dekker (PR)Middelburg49.36minMse   12.097  4:583.3616
105  Dennis van der Linden (PR 49.11) Oost-Souburg49.40minMse   12.081  4:583.3615
106  Marc de Pree (PR)Vlissingen49.41minMse   12.076  4:583.3515
107  Frank RoordaMiddelburg49.50minMse   12.040  4:593.3413
108  Rowena kaljouwKoudekerke49.52minVse   12.032  4:593.34121
109  Ron van Vliet (PR)Vlissingen49.54minMse   12.024  4:593.3413
110  Johnny Janse (PR)Koudekerke50.00minMse   12.000  5:003.3312
111  Jan Jansma (PR)Vlissingen50.14minMse   11.944  5:013.3210
112  Frank van BixtelVlissingen50.33minMse   11.869  5:033.307
113  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland50.44minMse   11.827  5:043.296
114  Jan-Peter Katsman (PR 48.51) Middelburg50.46minMse   11.819  5:053.286
115  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg50.48minM40   11.811  5:053.285
116  Gertjan BroekhovenBergen op Zoom50.50minMse   11.803  5:053.285
117  Marco van Duivenbode (PR 48.26) Vlissingen50.51minMse   11.799  5:053.285
118  Roy NijhoffOost-Souburg50.53minMse   11.792  5:053.285
119  Ronald Kooman (PR)Vlissingen50.55minMse   11.784  5:063.275
120  Mike Smits (PR)Oost-Souburg50.57minMse   11.776  5:063.274
121  Peter Dijkwel (PR 47.23) s-Heer Arendskerke51.02minMse   11.757  5:063.274
122  Hans van der Welle (PR 47.34) Middelburg51.05minM55   11.746  5:073.264
123  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg51.07minMse   11.738  5:073.264
124  Jos ReijndersHuizen51.10minMse   11.726  5:073.263
125  Ben van der Linden (PR 46.56) Vlissingen51.12minMse   11.719  5:073.263
126  Jacqueline de Bree (PR)Middelburg51.14minV45   11.711  5:073.2587
127  Niels van BelzenAntwerpen51.16minMse   11.704  5:083.253
128  Harold de RaadMiddelburg51.19minMse   11.692  5:083.253
129  Johan Gelder (PR 50.05) Middelburg51.22minMse   11.681  5:083.242
130  Jacco de Meij (PR 51.16) Ritthem51.25minMse   11.669  5:093.242
131  Ron de Wolf (PR 47.59) Oostkapelle51.27minMse   11.662  5:093.242
132  Rudy van Sluijs (PR)Oost-Souburg51.30minMse   11.650  5:093.242
133  Kees de KrakerNieuw- en Sint Joosland51.32minMse   11.643  5:093.232
134  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen51.35minMse   11.632  5:103.232
135  Andre Wouters (PR)Oost-Souburg51.40minMse   11.613  5:103.231
136  Dave Louws (PR 51.32) Sint Laurens51.44minMse   11.598  5:103.221
137  Eva Kortsmit (PR)Vlissingen51.47minVse   11.587  5:113.2274
138  kees Siereveld (PR)Middelburg51.50minMse   11.576  5:113.221
139  Jogan van PeeWestende51.52minMse   11.568  5:113.211
140  Daaf DokmanBiggekerke51.54minMse   11.561  5:113.211
141  Ilona de Groote (PR)Oost-Souburg51.56minVse   11.553  5:123.2171
142  Sabine van't WestendeOost-Souburg51.58minVse   11.546  5:123.2171
143  Rianne Bostelaar (PR 51.47) Middelburg52.02minVse   11.531  5:123.2069
144  Leo Goedegebure (PR 50.24) s-Heer Arendskerke52.06minMse   11.516  5:133.201
145  Marissa Riemens (PR)Vlissingen52.20minVse   11.465  5:143.1863
146  Rene Moerland (PR 49.53) Yerseke52.34minMse   11.414  5:153.17-
147  Marjan Boogaard (PR)Middelburg52.37minVse   11.403  5:163.1758
148  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg52.39minMse   11.396  5:163.17-
149  Michel van de BergVlissingen52.42minMse   11.385  5:163.16-
150  Mark Franses-Heerenhoek52.45minMse   11.374  5:173.16-
151  Tom Jonker (PR 44.45) Goes52.48minMse   11.364  5:173.16-
152  Bert van den BergVlissingen52.51minMse   11.353  5:173.15-
153  Jordi Castel (PR)Goes52.53minMse   11.346  5:173.15-
154  Kim KloetGoes52.55minVse   11.339  5:183.1552
155  Eugene van der PijllDen Haag52.58minMse   11.328  5:183.15-
156  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle53.00minMse   11.321  5:183.14-
157  Jan Hogeweg (PR 48.57) Oostkapelle53.04minMse   11.307  5:183.14-
158  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg53.06minM55   11.299  5:193.14-
159  Geert Francke (PR 40.41) Vlissingen53.08minMse   11.292  5:193.14-
160  Nicky Walraven (PR 51.52) Oost-Souburg53.17minMse   11.261  5:203.13-
161  Stephanus Bostelaar (PR)Middelburg53.30minMse   11.215  5:213.12-
162  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg53.37minM50   11.191  5:223.11-
163  Ad de Dekker (PR 49.49) Kapelle-Biezelinge53.51minMse   11.142  5:233.10-
164  Kim de Nooijer (PR)Koudekerke53.54minVse   11.132  5:233.0936
165  Thomas Oste (PR 46.55) Ritthem53.56minMse   11.125  5:243.09-
166  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge53.59minM60   11.115  5:243.09-
167  Martin de Regt (PR 42.25) Goes54.05minMse   11.094  5:253.08-
168  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge54.10minMse   11.077  5:253.08-
169  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden54.18minV40   11.050  5:263.0731
170  Rob Zomer (PR 43.12) Vlissingen54.20minMse   11.043  5:263.07-
171  Jolanda Bilderbeek (PR 51.35) Kloetinge54.34minV40   10.996  5:273.0527
172  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg54.36minMse   10.989  5:283.05-
173  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg54.38minVse   10.982  5:283.0526
174  Digna van de BaanVlissingen54.42minVse   10.969  5:283.0525
175  Ben van Belzen (PR 53.18) Kapelle-Biezelinge54.45minMse   10.959  5:293.04-
176  Peter Castel (PR 52.58) Goes54.48minM50   10.949  5:293.04-
177  Dolf Elst (PR 51.37) Middelburg54.50minMse   10.942  5:293.04-
178  Jan Beekman (debuut) Arnemuiden54.51minMse   10.939  5:293.04-
179  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden54.53minM65   10.932  5:293.04-
180  Silvia de Vos (debuut) Kloetinge55.04minVse   10.896  5:303.0321
181  Jorgen Peer (PR 51.24) Oost-Souburg55.12minMse   10.870  5:313.02-
182  Marleen Huson (debuut) Oost-Souburg55.25minVse   10.827  5:333.0117
183  Piet van de Vreugde (PR)Vlissingen55.27minMse   10.821  5:333.01-
184  Peter Oste (PR 54.55) Ritthem55.29minMse   10.814  5:333.00-
185  Mirjam Sturm (PR 54.35) Middelburg55.31minV40   10.808  5:333.0016
186  Hans Polderman (PR 52.02) Middelburg55.33minMse   10.801  5:333.00-
187  Wilma Filius (PR)Ritthem55.49minVse   10.749  5:352.9913
188  Boudewijn van Belzen (debuut) Arnemuiden55.54minMse   10.733  5:352.98-
189  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes55.56minVse   10.727  5:362.9812
190  Jan van de Plasse (PR 55.54) Yerseke56.00minMse   10.714  5:362.98-
191  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg56.06minVse   10.695  5:372.9711
192  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg56.11minM65   10.679  5:372.97-
193  Johan van Moolenbroek (PR)Middelburg56.18minMse   10.657  5:382.96-
194  Cees JoosseArnemuiden56.31minMse   10.616  5:392.95-
195  Carlo Lamers (PR)Oost-Souburg56.34minMse   10.607  5:392.95-
196  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem56.44minVse   10.576  5:402.946
197  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg56.46minVse   10.570  5:412.946
198  Martin van der Doe (PR 52.03) Waarde56.48minMse   10.563  5:412.93-
199  Mirjam van der Heide (PR 53.48) Nieuwdorp56.54minVse   10.545  5:412.935
200  Rogier van Suylekom (PR 50.32) Middelburg56.57minMse   10.536  5:422.93-
201  Arian de Visser (PR 48.59) Middelburg57.01minMse   10.523  5:422.92-
202  Hein Versluis (PR 52.56) Vlissingen57.10minMse   10.496  5:432.92-
203  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg57.13minM60   10.486  5:432.91-
204  Tonny de Ruyter (debuut) Vlissingen57.15minMse   10.480  5:442.91-
205  Albert-John VervorstRoosendaal57.18minMse   10.471  5:442.91-
206  Egbert Oldenboom (PR)Vlissingen57.20minMse   10.465  5:442.91-
207  Marjan NrihenaMiddelburg57.29minVse   10.438  5:452.903
208  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand57.42minMse   10.399  5:462.89-
209  Lein de Kraker (debuut) Nieuw- en Sint Joosland57.55minMse   10.360  5:482.88-
210  Nick van Eenennaam (PR)Nieuw- en Sint Joosland57.59minMse   10.348  5:482.87-
211  Mike Egter van Wissekerke (debuut) Middelburg58.05minMse   10.330  5:492.87-
212  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen58.08minVse   10.321  5:492.871
213  Evert Jobse (PR 54.04) Oost-Souburg58.11minMse   10.312  5:492.86-
214  Annemieke Wondergem (PR)Middelburg58.13minVse   10.306  5:492.861
215  Abheeru Daansen (PR 55.33) Oost-Souburg58.15minMse   10.300  5:502.86-
216  Jan de Rijke (debuut) Oost-Souburg58.17minMse   10.295  5:502.86-
217  Robert Eerland (PR 50.56) Oost-Souburg58.19minMse   10.289  5:502.86-
218  Miranda van Keulen (PR 57.31) Ritthem58.22minVse   10.280  5:502.861
219  Ronald van RoseveltOost-Souburg58.24minMse   10.274  5:502.85-
220  Kris van der Laan (debuut) Vlissingen58.27minMse   10.265  5:512.85-
221  Reinout Theune (debuut) Vlissingen58.32minMse   10.251  5:512.85-
222  Cees van den Bulck (PR 55.40) Middelburg58.35minM65   10.242  5:522.84-
223  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland58.38minMse   10.233  5:522.84-
224  Natasja Forat (debuut) Middelburg58.46minVse   10.210  5:532.84-
225  Maurice Snellen (debuut) Goes58.49minMse   10.201  5:532.83-
226  Evert de Kok (PR 57.05) Vlissingen58.54minMse   10.187  5:532.83-
227  Annemarie de Visser (PR 57.42) Middelburg58.56minVse   10.181  5:542.83-
228  Kees Visser (PR 43.48) Arnemuiden59.01minMse   10.167  5:542.82-
229  Sonja Reurink (PR 55.54) Vlissingen59.06minVse   10.152  5:552.82-
230  Miranda Weug (PR 57.03) Vlissingen59.09minVse   10.144  5:552.82-
231  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen59.11minVse   10.138  5:552.82-
232  Geo Walraad (PR 41.10) Vlissingen59.13minMse   10.132  5:552.81-
233  Anja Schroevers (PR 57.34) Arnemuiden59.16minVse   10.124  5:562.81-
234  Anda Passenier (PR 57.43) Domburg59.18minV50   10.118  5:562.81-
235  Heleen Wondergem (PR)Oostkapelle59.38minVse   10.061  5:582.79-
236  Sjaak Rieteco (PR 54.15) Oost-Souburg59.41minMse   10.053  5:582.79-
237  Annet van Hal (PR)Middelburg59.45minVse   10.042  5:592.79-
238  Eelke van RoseveltOost-Souburg59.47minVse   10.036  5:592.79-
239  Rian Meertens (PR)Vlissingen59.59minVse   10.003  6:002.78-
240  Corinne Hannewijk (PR 57.45) Vlissingen1.00.19minVse   9.947  6:022.76-
241  Liesbeth VerplankeOudenburg1.00.27minVse   9.926  6:032.76-
242  Daniel van DammeBrugge1.00.30minMse   9.917  6:032.75-
243  Linda Goense (debuut) Ovezande1.00.34minV50   9.906  6:032.75-
244  Danielle van Eenennaam (PR)Vlissingen1.00.36minVse   9.901  6:042.75-
245  Carine LeuwersRenige1.00.39minVse   9.893  6:042.75-
246  Sil Swarts (debuut) Middelburg1.00.41minVse   9.887  6:042.75-
247  S VerkaikOvezande1.00.51minMse   9.860  6:052.74-
248  Dennis SchakelBarneveld1.01.03minMse   9.828  6:062.73-
249  Riet van Horssen (PR 1.00.40) Middelburg1.01.08minVse   9.815  6:072.73-
250  Marleen de Ruiter (PR)Vlissingen1.01.11minVse   9.807  6:072.72-
251  Carlos van de Berg (PR 50.37) Vlissingen1.01.28minMse   9.761  6:092.71-
252  Martine Oste (PR 59.49) Ritthem1.01.33minVse   9.748  6:092.71-
253  Leonie Mies (PR)Oost-Souburg1.01.35minVse   9.743  6:102.71-
254  Hans Koster (PR 59.55) Vlissingen1.01.47minMse   9.711  6:112.70-
255  Jonathan Steketee (PR 56.18) Oost-Souburg1.01.56minMse   9.688  6:122.69-
256  Carlo Schollen (PR 58.23) Middelburg1.01.58minMse   9.683  6:122.69-
257  Kees van Moolenbroek (PR)Westkapelle1.02.01minMse   9.675  6:122.69-
258  Ellen Polderman (PR)Middelburg1.02.18minVse   9.631  6:142.68-
259  Marcel Struyk (PR 43.05) Middelburg1.02.20minMse   9.626  6:142.67-
260  Jolanda Lindenberg (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.02.23minVse   9.618  6:142.67-
261  Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg1.02.25minMse   9.613  6:152.67-
262  Ingeborg Coppoolse (PR 56.55) Oostkapelle1.02.32minVse   9.595  6:152.67-
263  Peter Zuijdwegt (PR 59.18) Yerseke1.02.49minMse   9.552  6:172.65-
264  Gerda de Meulmeester (debuut) Arnemuiden1.02.59minVse   9.526  6:182.65-
265  Chantal BoonaertsBeek1.03.03minVse   9.516  6:182.64-
266  Cathy van Hoorn (debuut) Vlissingen1.03.06minVse   9.509  6:192.64-
267  Marijke Moes (PR 1.01.17) Koudekerke1.03.08minVse   9.504  6:192.64-
268  Piet Moes (PR 42.24) Koudekerke1.03.10minM60   9.499  6:192.64-
269  Rineke GroenleerOud Gastel1.03.12minVse   9.494  6:192.64-
270  Danielle Scheele (PR 58.17) Nieuw- en Sint Joosland1.03.14minVse   9.489  6:192.64-
271  Judie Westdorp (debuut) Kapelle-Biezelinge1.03.16minVse   9.484  6:202.63-
272  Arno Schiewold (debuut) Vlissingen1.03.56minMse   9.385  6:242.61-
273  Jan-Paul Schiewold (debuut) Vlissingen1.04.09minMse   9.353  6:252.60-
274  Petra de Ruiter (PR 1.03.10) Middelburg1.04.16minVse   9.336  6:262.59-
275  Inge Steketee (PR 56.10) Oost-Souburg1.04.18minVse   9.331  6:262.59-
276  Vivian Wolf (PR 58.45) Koudekerke1.04.23minVse   9.319  6:262.59-
277  Jacqueline ZwaanAlphen a/d Rijn1.04.35minVse   9.290  6:282.58-
278  Lisanne BakVlissingen1.04.40minVse   9.278  6:282.58-
279  Joke van Hemert (PR 57.02) Nieuwdorp1.04.44minVse   9.269  6:282.57-
280  Mandy Meijlof (PR 55.38) Vlissingen1.04.46minVse   9.264  6:292.57-
281  Patricia van de NadortOost-Souburg1.04.48minVse   9.259  6:292.57-
282  Heleen Meerman (debuut) Arnemuiden1.05.23minVse   9.177  6:322.55-
283  Cora Werkhoven (PR)Arnemuiden1.05.26minVse   9.170  6:332.55-
284  Peter van de Broeke (PR 1.01.04) Middelburg1.05.46minM55   9.123  6:352.53-
285  Jeanne Rijkeboer (PR 1.01.50) Middelburg1.05.54minVse   9.105  6:352.53-
286  Theo Kootstra (PR 58.51) Waarde1.05.57minMse   9.098  6:362.53-
287  Janet SchakelBarneveld1.06.01minVse   9.089  6:362.52-
288  Tonnie PoelmanTilburg1.06.03minMse   9.084  6:362.52-
289  Christa Verwaart (PR)Middelburg1.06.55minVse   8.966  6:422.49-
290  Pascal Spijkers (debuut) Vlissingen1.08.14minMse   8.793  6:492.44-
291  Maartje Ooms (debuut) Zoutelande1.08.28minVse   8.763  6:512.43-
292  Steven Ooms (debuut) Zoutelande1.08.36minMse   8.746  6:522.43-
293  Amber CornelisMiddelburg1.08.50minVse   8.717  6:532.42-
294  Frans Theune (debuut) Oost-Souburg1.09.15minMse   8.664  6:562.41-
295  Trudy van Waarde (PR 1.06.17) Arnemuiden1.09.28minVse   8.637  6:572.40-
296  Mieke van Rosevelt (debuut) Oost-Souburg1.10.15minVse   8.541  7:022.37-
297  Ilse van Hoepen (PR 1.08.02) Vlissingen1.10.18minVse   8.535  7:022.37-
298  Inge Cornelis (PR 1.07.54) Middelburg1.10.20minVse   8.531  7:022.37-
299  Ed van der SteltDriewegen1.13.45minMse   8.136  7:232.26-
300  Cor RoelseTerneuzen1.14.15minMse   8.081  7:262.24-
301  Nicole van Luijk (debuut) Middelburg1.17.34minVse   7.735  7:452.15-
302  Lydia Balent (debuut) Middelburg1.17.37minVse   7.730  7:462.15-
303  Eduard WallaartVlissingen1.19.00minMse   7.595  7:542.11-
Mannen: 215 (70.96%) => M40=6 - M45=4 - M50=7 - M55=8 - M60=6 - M65=5 - Mse=179
Vrouwen: 88 (29.04%) => V40=4 - V45=1 - V50=2 - Vse=81

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Rob de Pagter (debuut) Ritthem18.54minMse   15.873  3:474.41261
2  Junior ten Bruggencate (PR 19.35) Vlissingen20.23minMse   14.718  4:054.09132
3  Stijn Lavooij (debuut) Goes20.56minMse   14.331  4:113.9895
4  Youri Elstgeest (PR 20.52) s-Heerenhoek21.21minMse   14.052  4:163.9071
5  Marteyn LavooijGoes21.50minMse   13.740  4:223.8247
6  Thijs Koops (PR 18.00) Oost-Souburg21.57minMse   13.667  4:233.8042
7  Sam de Waal (debuut) Middelburg23.17minMse   12.885  4:393.585
8  Evelien Capello (PR 22.30) s-Heerenhoek23.27minVse   12.793  4:413.5595
9  Michael LuckenWormerveer24.08minMse   12.431  4:503.45-
10  Geert van KeulenRitthem25.02minMse   11.984  5:003.33-
11  Lenn Poppe (debuut) Ritthem25.07minMse   11.944  5:013.32-
12  Louis GareAlmere25.18minMse   11.858  5:043.29-
13  Rick van Hofwegen (PR 22.52) Vlissingen25.24minMse   11.811  5:053.28-
14  Antoine Gijzel (PR 21.21) Kapelle-Biezelinge25.31minMse   11.757  5:063.27-
15  Monique van de Ketterij (PR 22.59) Vlissingen25.34minVse   11.734  5:073.2614
16  Bart van Belle (debuut) Oost-Souburg26.00minMse   11.538  5:123.21-
17  Wouter de Bruijn (PR)Goes26.09minMse   11.472  5:143.19-
18  Stephan Klupper (debuut) Goes26.51minMse   11.173  5:223.10-
19  Saskia Rooze (PR 25.40) Kapelle-Biezelinge26.59minVse   11.118  5:243.091
20  Lucas KoppejanRitthen27.02minMse   11.097  5:243.08-
21  Arie MulderGoes27.30minMse   10.909  5:303.03-
22  Nathalie Later (PR)Oostkapelle27.33minVse   10.889  5:313.02-
23  Thyme Lagrand (PR)Vlissingen27.40minMse   10.843  5:323.01-
24  Dennis Lagrand (debuut) Vlissingen27.42minMse   10.830  5:323.01-
25  Gerard van den Dries (debuut) Heinkenszand27.48minMse   10.791  5:343.00-
26  Lucienne Weerheim (debuut) Vlissingen27.51minVse   10.772  5:342.99-
27  Petra Hollebrandse (PR)Westkapelle27.53minVse   10.759  5:352.99-
28  Jacqueline FloresseVlissingen27.55minVse   10.746  5:352.99-
29  Inke PeijnenburgMiddelburg27.57minVse   10.733  5:352.98-
30  Janneke Nijssen (debuut) Oost-Souburg27.59minVse   10.721  5:362.98-
31  Lucien Maat (PR 24.37) Goes28.01minMse   10.708  5:362.97-
32  Rosalie Koppejan (PR)Ritthem28.04minVse   10.689  5:372.97-
33  Laurens JanssenRitthem28.18minMse   10.601  5:402.94-
34  Jos Francke (debuut) Vlissingen28.30minMse   10.526  5:422.92-
35  Annelies de Jonge (PR 28.24) Heinkenszand28.41minVse   10.459  5:442.91-
36  Esther Hokke (PR)Vlissingen28.53minVse   10.387  5:472.89-
37  Marcel FranseLewedorp28.59minMse   10.351  5:482.88-
38  Anita de Nooijer (PR 26.54) Koudekerke29.07minVse   10.303  5:492.86-
39  Linda Minderhoud (PR)Zoutelande29.16minVse   10.251  5:512.85-
40  Sandy Kuiper (debuut) Vlissingen29.32minVse   10.158  5:542.82-
41  Peter de Pagter (debuut) Oost-Souburg29.34minMse   10.147  5:552.82-
42  Jacqueline Meijers (PR 26.33) Hoedekenskerke29.41minVse   10.107  5:562.81-
43  iris Dellebeke (debuut) Middelburg29.42minVse   10.101  5:562.81-
44  Kim Spruijt (PR 26.46) Nieuw- en Sint Joosland29.46minVse   10.078  5:572.80-
45  Emma Rietveld (PR 26.44) Middelburg29.49minVse   10.061  5:582.79-
46  Kim van SteenkistenGoes29.50minMse   10.056  5:582.79-
47  Paul Burger (PR 25.18) Oost-Souburg29.53minMse   10.039  5:592.79-
48  Annemieke Houmes (PR 26.19) Middelburg30.00minVse   10.000  6:002.78-
49  Liesbeth Rijnberg (PR 25.12) Grijpskerke30.06minVse   9.967  6:012.77-
50  Ron van Giesen (PR 25.10) Middelburg30.08minMse   9.956  6:022.77-
51  Simone Schot (debuut) Oost-Souburg30.09minVse   9.950  6:022.76-
52  Lili JaspersVlissingen30.11minVse   9.939  6:022.76-
53  Thamar van Belzen (PR)Arnemuiden30.24minVse   9.868  6:052.74-
54  Joke Mesu (debuut) Ritthem30.30minVse   9.836  6:062.73-
55  Casper Castel (PR 29.01) Goes31.04minMse   9.657  6:132.68-
56  Karin Hoogerbrugge (PR 28.29) Heinkenszand31.11minVse   9.621  6:142.67-
57  Mirelle GeschiereHeinkenszand31.19minVse   9.580  6:162.66-
58  Priscilla Provoost (debuut) Vlissingen31.23minVse   9.559  6:172.66-
59  Nel van Keulen (PR)Vlissingen31.31minV65   9.519  6:182.64-
60  Wendy de VisserGrijpskerke31.33minVse   9.509  6:192.64-
61  Marleen Hozee (PR 26.02) Wolphaartsdijk31.36minVse   9.494  6:192.64-
62  Daniel Zuiddam (debuut) Middelburg31.43minMse   9.459  6:212.63-
63  Katinka Sengers (debuut) Middelburg31.43minVse   9.459  6:212.63-
64  Saskia van DamVlissingen31.45minVse   9.449  6:212.62-
65  Jans KruijswijkUtrecht32.16minVse   9.298  6:272.58-
66  Lydia ToerseOost-Souburg32.41minVse   9.179  6:322.55-
67  Kees Bostelaar (debuut) Oostkapelle32.45minMse   9.160  6:332.54-
68  Patricia Baas (debuut) Oost-Souburg32.52minVse   9.128  6:342.54-
69  Martha Hoevenaar (debuut) Vlissingen32.55minVse   9.114  6:352.53-
70  Kim Lagrand (PR 31.07) Vlissingen33.05minVse   9.068  6:372.52-
71  Marielle van Eijzeren (PR)Middelburg33.16minVse   9.018  6:392.51-
72  Mieke Jobse (debuut) Middelburg33.34minVse   8.937  6:432.48-
73  Miranda Mannaart (PR)Vlissingen33.39minVse   8.915  6:442.48-
74  Jaap van Klinken (PR)Vlissingen33.41minMse   8.906  6:442.47-
Mannen: 33 (44.59%) => Mse=33
Vrouwen: 41 (55.41%) => V65=1 - Vse=40

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.648 seconden nodig om deze lijst met 377 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020