donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

13e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 3 oktober 2015 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Hamid El MouazizBrussel2.29.50minM35   16.897  3:334.69834
2  Mohamed OumaarirBaarn2.31.40minMse   16.693  3:364.64807
3  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.37.42minMse   16.054  3:444.46719
4  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.42.48minMse   15.551  3:514.32649
5  Kas van Veens-Hertogenbosch2.44.18minMse   15.409  3:544.28630
6  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.45.01minMse   15.342  3:554.26620
7  Pascal van NordenGouda2.45.24minM35   15.307  3:554.25615
8  William VerheulUtrecht2.46.29minM35   15.207  3:574.22601
9  Aaike De WeverGentbrugge2.47.34minM35   15.109  3:584.20587
10  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Zoutelande2.48.11minMse   15.053  3:594.18580
11  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen2.49.47minM35   14.911  4:014.14560
12  Rick SalomeBreda2.53.48minMse   14.567  4:074.05511
13  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg2.55.16minMse   14.445  4:094.01494
14  Miriam van ReijenAmsterdam2.55.28minVse   14.428  4:104.01734
15  Ruud van der WalApeldoorn2.55.33minM35   14.422  4:104.01490
16  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.57.47minM45   14.240  4:133.96465
17  Ronald DerksenApeldoorn2.58.21minM35   14.195  4:143.94458
18  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg2.59.03minM45   14.140  4:153.93450
19  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens2.59.30minM45   14.104  4:153.92445
20  Leo SmetsOlen2.59.51minM45   14.077  4:163.91442
21  Eric BatenApeldoorn3.00.05minM45   14.058  4:163.91439
22  Johan LekEmmen3.00.26minM45   14.031  4:173.90435
23  Eric WolfertSommelsdijk3.00.29minMse   14.027  4:173.90435
24  Peter KirbachNeuss3.00.53minM45   13.996  4:173.89430
25  JanKees JacobseRotterdam3.01.13minMse   13.971  4:183.88427
26  Mounaim CortetUtrecht3.01.50minMse   13.923  4:193.87420
27  Vincent LangendamDordrecht3.02.31minMse   13.871  4:203.85413
28  Elwin BrouwerAmsterdam3.02.34minM35   13.867  4:203.85412
29  Rik WolswinkelWoudenberg3.02.51minM35   13.846  4:203.85409
30  Agnes SchipperUtrecht3.02.56minV45   13.839  4:203.84642
31  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.03.45minM35   13.778  4:213.83400
32  Hans BerendsenHeenvliet3.04.42minM45   13.707  4:233.81390
33  Barry 't HoenWillemstad3.05.31minM35   13.647  4:243.79381
34  Michiel van NispenBreda3.06.36minMse   13.568  4:253.77370
35  Heddie Nieuwdorp (PR 2.51.50) Yerseke3.06.57minM55   13.542  4:263.76367
36  Erik Van der HelmBergschenhoek3.07.12minM45   13.524  4:263.76364
37  Egbert ZijlstraEmmen3.07.13minM65   13.523  4:263.76364
38  Dick ElzengaEerbeek3.07.35minM45   13.496  4:273.75360
39  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.07.58minM40   13.469  4:273.74357
40  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.09.26minM45   13.365  4:293.71342
41  Martijn HienschAmsterdam3.09.45minM45   13.342  4:303.71339
42  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.09.47minM45   13.340  4:303.71339
43  Detlef de GrootUtrecht3.09.56minMse   13.329  4:303.70337
44  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.10.04minM50   13.320  4:303.70336
45  Remy BrunsveldBarchem3.10.23minMse   13.298  4:313.69333
46  Liselotte AndrieseZoeterwoude3.10.33minVse   13.286  4:313.69555
47  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.10.37minMse   13.282  4:313.69331
48  Sicco RoukemaOdijk3.11.23minM45   13.228  4:323.67324
49  Ronald de RoosUtrecht3.11.23minM45   13.228  4:323.67324
50  André MelissantSommelsdijk3.11.30minM35   13.220  4:323.67323
51  Marc GunterRoosendaal3.11.50minM45   13.197  4:333.67319
52  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.12.34minM50   13.147  4:343.65313
53  Nico BilterijstViane3.13.08minM45   13.109  4:353.64307
54  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen3.13.25minMse   13.089  4:353.64305
55  Adriaan Wieles (PR 3.01.28) Terneuzen3.13.32minM45   13.081  4:353.63304
56  Peter Van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.14.09minM40   13.040  4:363.62298
57  Mark van ErpUrmond3.14.22minM45   13.025  4:363.62296
58  Maris JacobsVelden3.15.01minM35   12.982  4:373.61290
59  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.15.24minM40   12.956  4:383.60287
60  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.15.47minM35   12.931  4:383.59283
61  Crum van der Linden (PR 2.53.25) Vlissingen3.16.04minMse   12.912  4:393.59281
62  Patrick de Vos (PR)Kattendijke3.16.07minMse   12.909  4:393.59281
63  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.16.25minM45   12.889  4:393.58278
64  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.16.31minM40   12.883  4:393.58277
65  Elsemieke de VosEde3.16.40minV35   12.873  4:403.58490
66  Adriaan COPPOOLSERhoon3.16.53minM35   12.859  4:403.57274
67  Arjan OomsHaarlem3.16.54minMse   12.858  4:403.57274
68  Manuel HollevoetBoezinge3.17.01minM45   12.850  4:403.57273
69  Walter PackoletHoboken3.17.02minM55   12.849  4:403.57273
70  Elbert VoogtBeekbergen3.17.12minM55   12.838  4:403.57271
71  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.17.38minM55   12.810  4:413.56267
72  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.17.38minV35   12.810  4:413.56480
73  Victor PhaffHellevoetsluis3.17.42minM35   12.806  4:413.56267
74  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.17.49minM50   12.798  4:413.56266
75  Frank HeijminkAlphen aan den Rijn3.17.51minM45   12.796  4:413.55266
76  Andries VerheijdenGoirle3.18.05minMse   12.781  4:423.55264
77  Pascal HuppertzNiederzier3.20.13minM35   12.645  4:453.51246
78  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.20.28minM40   12.629  4:453.51244
79  Simon LuckettHaarlem3.20.35minM45   12.622  4:453.51243
80  Kees van der VlietRoosendaal3.21.39minM45   12.555  4:473.49234
81  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Vlissingen3.21.42minM50   12.552  4:473.49234
82  Wouter BaasGeldermalsen3.21.53minMse   12.540  4:473.48232
83  Arthur HulstkampRotterdam3.21.54minM45   12.539  4:473.48232
84  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.22.25minM50   12.507  4:483.47228
85  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Kloetinge3.22.30minM35   12.502  4:483.47227
86  René van der LindeZeist3.22.30minM35   12.502  4:483.47227
87  Auke NautaWijk en Aalburg3.22.34minM45   12.498  4:483.47227
88  Rutger Kramers-Gravenhage3.23.08minM35   12.463  4:493.46222
89  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.23.09minM45   12.462  4:493.46222
90  Jaap van der BokMiddelharnis3.23.29minMse   12.442  4:493.46220
91  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.23.32minM45   12.439  4:493.46219
92  Eric-jan van ElzakkerBergen op Zoom3.23.37minMse   12.434  4:503.45218
93  Wout HeslingaUtrecht3.23.50minM55   12.420  4:503.45217
94  Henk GuiseRoosendaal3.24.26minM45   12.384  4:513.44212
95  Michel Lisseveld (PR 3.15.36) Scherpenisse3.24.32minM35   12.378  4:513.44211
96  Nico BogaardLeerdam3.24.46minM35   12.364  4:513.43210
97  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.24.49minM45   12.361  4:513.43209
98  Wim Douw (PR 2.56.38) Oud-Vossemeer3.25.06minM50   12.344  4:523.43207
99  Bas Groothedde (PR 3.14.46) Zierikzee3.25.19minM35   12.331  4:523.43205
100  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.25.55minMse   12.295  4:533.42201
101  Pepijn van RooijNuenen3.25.55minM45   12.295  4:533.42201
102  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.26.32minM45   12.258  4:543.41196
103  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.26.38minM40   12.252  4:543.40196
104  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.26.45minM45   12.245  4:543.40195
105  Robert van der ZandenBrielle3.27.03minM35   12.227  4:543.40193
106  Pieter HeggenBreda3.27.03minM45   12.227  4:543.40193
107  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen3.27.27minM35   12.204  4:553.39190
108  Jeffry de RidderDordrecht3.27.31minM35   12.200  4:553.39189
109  Jan de Voogd (PR 3.06.58) s-Gravenpolder3.27.39minMse   12.192  4:553.39188
110  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.27.44minM55   12.187  4:553.39188
111  Jeroen KratzEindhoven3.27.47minM35   12.184  4:553.38187
112  Wouter RijckaertEindhoven3.28.03minM35   12.169  4:563.38185
113  Joop HelbersHellevoetsluis3.28.04minM35   12.168  4:563.38185
114  Wil SpijkerDe Bilt3.28.10minM55   12.162  4:563.38185
115  Michel KandelOberriet3.28.18minM45   12.154  4:563.38184
116  Jozias Boone (PR 2.42.49) Goes3.28.33minMse   12.140  4:573.37182
117  Leo de Bruijn (PR 3.11.34) Oostkapelle3.28.47minM45   12.126  4:573.37180
118  Leo GoesHouten3.28.49minM55   12.124  4:573.37180
119  Marcel DerksenLoenen3.29.05minM45   12.109  4:573.36178
120  Reinier JasperseRotterdam3.29.06minMse   12.108  4:573.36178
121  Johan-Peter TroostAmersfoort3.29.13minM35   12.101  4:573.36177
122  Hanco Adriaanse (PR)Aagtekerke3.29.23minM35   12.091  4:583.36176
123  Wesley de Booij (PR 3.11.44) Middelburg3.29.32minMse   12.083  4:583.36175
124  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.29.33minMse   12.082  4:583.36175
125  Peter KaljouwLeiderdorp3.29.46minM55   12.069  4:583.35173
126  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande3.29.47minM40   12.068  4:583.35173
127  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.29.49minM40   12.066  4:583.35173
128  Luc van MilVught3.29.54minMse   12.061  4:583.35173
129  Frank van der MarkBilthoven3.29.55minM45   12.061  4:583.35172
130  Maurice SchenninkSpijkenisse3.29.58minM35   12.058  4:593.35172
131  Marthel IJkelenstamLeerdam3.30.13minM35   12.043  4:593.35170
132  Jesse Praat (PR 3.26.01) Yerseke3.30.22minMse   12.035  4:593.34169
133  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.30.38minM45   12.019  5:003.34168
134  Tim KleppeBreda3.30.51minMse   12.007  5:003.34166
135  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.30.53minM45   12.005  5:003.33166
136  Robin ColardUtrecht3.30.53minM45   12.005  5:003.33166
137  Frank WiebesEnschede3.31.22minM45   11.978  5:013.33163
138  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.31.35minM45   11.965  5:013.32161
139  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes3.31.44minM40   11.957  5:013.32160
140  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.31.55minV45   11.947  5:013.32344
141  John StaesBaarle-Nassau3.32.01minM35   11.941  5:013.32158
142  Dirk BerkhauerDueren3.32.08minM45   11.934  5:023.32157
143  Hans StanderSt-Lambrechts-Woluwe3.32.08minMse   11.934  5:023.32157
144  Arnold DriessenVelden3.32.17minM45   11.926  5:023.31156
145  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.32.23minM55   11.920  5:023.31156
146  Peter Schouwenaar (PR)Koudekerke3.32.31minM45   11.913  5:023.31155
147  Christiaan van Mourik (PR 3.32.01) Nieuw- en Sint Joosland3.32.44minM35   11.901  5:033.31154
148  Herman Van VracemHemiksem3.32.51minM55   11.894  5:033.30153
149  Cathy RensHemiksem3.32.51minV35   11.894  5:033.30336
150  Walter Houtzager (PR)Oost-Souburg3.33.05minM40   11.881  5:033.30151
151  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.33.08minM45   11.878  5:033.30151
152  Ronnie Mesu (PR 3.29.29) Middelburg3.33.09minM35   11.878  5:033.30151
153  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.33.55minMse   11.835  5:043.29146
154  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.34.01minM40   11.829  5:043.29145
155  Marc Blok (PR)Heinkenszand3.34.10minM35   11.821  5:053.28144
156  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.34.10minM35   11.821  5:053.28144
157  Cor HamelsHendrik-Ido-Ambacht3.34.35minM45   11.798  5:053.28142
158  Gerard van der Male (PR 3.21.37) Westkapelle3.34.35minM55   11.798  5:053.28142
159  Alex de LangenOud-Beijerland3.34.43minM45   11.791  5:053.28141
160  Willem van de WeteringLexmond3.34.59minM45   11.776  5:063.27139
161  Oliver PützWuppertal3.35.02minM45   11.774  5:063.27139
162  Jaap Karelses-Gravenhage3.35.43minM45   11.736  5:073.26135
163  Andrea van der SluijsMiddelharnis3.35.44minV45   11.735  5:073.26312
164  Huybens AndyBeveren3.35.51minM35   11.729  5:073.26134
165  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.35.59minM45   11.722  5:073.26133
166  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.36.03minM45   11.718  5:073.26133
167  Jens LierKöln3.36.19minM35   11.704  5:083.25131
168  Henk VermaasRotterdam3.36.42minM55   11.683  5:083.25129
169  Adem KaraaslanUithuizen3.36.47minM35   11.678  5:083.24128
170  Marie De SchrijverBrussel3.36.56minV35   11.670  5:083.24302
171  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.37.03minM45   11.664  5:093.24127
172  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.37.05minM45   11.662  5:093.24127
173  Fitzgerald KruddeAlmere3.37.13minM45   11.655  5:093.24126
174  Stephan van EijkWaddinxveen3.37.14minM35   11.654  5:093.24126
175  Henry WondergemVoorthuizen3.37.59minM45   11.614  5:103.23121
176  Karel GerritsVelden3.38.01minM45   11.612  5:103.23121
177  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.38.01minM45   11.612  5:103.23121
178  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.38.04minM50   11.610  5:103.22121
179  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.38.07minM45   11.607  5:103.22121
180  Ralf KieperErkrath3.38.08minM45   11.606  5:103.22120
181  Jan HermkesVelden3.38.08minM45   11.606  5:103.22120
182  Olav NieuwenhuisTegelen3.38.09minM35   11.605  5:103.22120
183  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke3.38.20minM50   11.596  5:103.22119
184  Dieter Van den BuysWuustwezel3.38.33minMse   11.584  5:113.22118
185  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.38.39minM50   11.579  5:113.22117
186  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.38.42minMse   11.576  5:113.22117
187  Marchel SniederMoordrecht3.38.46minM45   11.573  5:113.21117
188  Frits BerkhoutRotterdam3.38.46minM45   11.573  5:113.21117
189  Marinus HoogendoornWerkendam3.38.49minM45   11.570  5:113.21117
190  Marco Boerlages-Gravenhage3.39.01minM35   11.559  5:113.21115
191  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.39.09minM50   11.552  5:123.21115
192  Michiel van GilsBreda3.39.13minMse   11.549  5:123.21114
193  Johan Ovaa (PR 3.27.58) Koudekerke3.39.34minM35   11.530  5:123.20112
194  Jan OehlenTegelen3.39.36minM55   11.529  5:123.20112
195  Henk de GraafBunschoten-Spakenburg3.39.37minMse   11.528  5:123.20112
196  Jörg WachowiakSiegen3.39.44minM45   11.522  5:123.20111
197  Robert Verwijs (PR)Zierikzee3.39.47minM35   11.519  5:133.20111
198  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.39.48minM40   11.518  5:133.20111
199  Frans WilbersOotmarsum3.39.51minM55   11.516  5:133.20111
200  Jan-willem Florie (PR 3.25.43) Vlissingen3.39.51minMse   11.516  5:133.20111
201  Gerard van EngelenburgVeenendaal3.39.56minM35   11.511  5:133.20110
202  Nils HjelleOslo3.40.04minM45   11.504  5:133.20110
203  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.40.09minM60   11.500  5:133.19109
204  Jürgen Op de beeckMerksem3.40.14minM35   11.496  5:133.19109
205  Frank BreuerWürselen3.40.17minM35   11.493  5:133.19108
206  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.40.35minM40   11.477  5:143.19107
207  Martin BatenKilcock3.40.42minM45   11.471  5:143.19106
208  Kevin Gideonse (debuut) Heinkenszand3.40.44minMse   11.469  5:143.19106
209  Bram Kotvis (PR 3.28.55) Zierikzee3.40.47minM50   11.467  5:143.19106
210  Simone HartongRotterdam3.40.50minV45   11.464  5:143.18271
211  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.41.02minM45   11.454  5:143.18104
212  Michel de Wee (PR 3.17.05) Yerseke3.41.04minM35   11.452  5:143.18104
213  Gerrit BouhuisUtrecht3.41.04minM45   11.452  5:143.18104
214  Bas BastenVelden3.41.07minMse   11.450  5:143.18104
215  Jörg SchienbeinLeichlingen3.41.23minM45   11.436  5:153.18102
216  Marius Boonman (PR)Heinkenszand3.41.25minMse   11.434  5:153.18102
217  Carel SlijkhuisOud-Beijerland3.41.35minM45   11.425  5:153.17101
218  John van TilburgHoogerheide3.41.43minM45   11.419  5:153.17101
219  Wolter Vos (PR 3.10.06) Grijpskerke3.41.48minM45   11.414  5:153.17100
220  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.41.49minM45   11.413  5:153.17100
221  Wentao LuShanghai3.41.49minMse   11.413  5:153.17100
222  François van de Broecke (PR)Breskens3.42.13minM45   11.393  5:163.1698
223  Mieke KuilderEmmen3.42.15minV55   11.391  5:163.16261
224  Matthijs JasperseRotterdam3.42.22minMse   11.385  5:163.1697
225  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.42.24minM55   11.384  5:163.1697
226  Leon Bal (PR 3.31.49) Bruinisse3.42.29minM35   11.379  5:163.1697
227  Thorsten BroddaAachen3.42.33minM35   11.376  5:163.1696
228  Pjotr CoenenHobken3.42.44minM35   11.367  5:173.1695
229  Eric VergeldtVelden3.42.58minM45   11.355  5:173.1594
230  Peter van der ValkRidderkerk3.43.01minM45   11.352  5:173.1594
231  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge3.43.06minM40   11.348  5:173.1594
232  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg3.43.09minM35   11.345  5:173.1593
233  Peter Vander VekenKalmthout3.43.13minM55   11.342  5:173.1593
234  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.43.17minV40   11.339  5:183.15253
235  Diane VerstrepenOlen3.43.32minV45   11.326  5:183.15251
236  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.44.10minM35   11.294  5:193.1488
237  Bart TripEmmen3.44.13minM45   11.291  5:193.1488
238  Sven Vermeulen (PR)Vlissingen3.44.15minM35   11.290  5:193.1488
239  Ronald NieuwensteinRotterdam3.44.15minM55   11.290  5:193.1488
240  Dirk-Jan de JongHeukelum3.44.18minM45   11.287  5:193.1488
241  Ansgar KuhlbuschOchtrup3.44.32minM45   11.275  5:193.1386
242  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland3.44.34minM35   11.274  5:193.1386
243  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke3.44.37minV50   11.271  5:193.13243
244  Wouter RouwhorstBorculo3.44.44minM45   11.265  5:203.1385
245  Walter ImmerzeelUtrecht3.44.49minM35   11.261  5:203.1385
246  Andree MensinkVeen3.44.51minM35   11.260  5:203.1385
247  Jeanette HendrikxLomm3.44.54minVse   11.257  5:203.13241
248  Fiona JabergDeurne3.44.57minV45   11.255  5:203.13241
249  Ilonka WolswinkelWoudenberg3.45.20minVse   11.235  5:203.12238
250  Anna BukowinskaNoordwijk3.45.27minV45   11.230  5:213.12237
251  Arjan NomenStolwijk3.45.32minM35   11.225  5:213.1282
252  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.45.38minM55   11.220  5:213.1281
253  Janny StraatsmaRosmalen3.45.38minV45   11.220  5:213.12236
254  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.45.42minM45   11.217  5:213.1281
255  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.45.43minM55   11.216  5:213.1281
256  Kristiaan MertensWuustwezel3.45.45minM45   11.215  5:213.1281
257  Remon Rijk (PR 3.11.12) Goes3.45.58minMse   11.204  5:213.1180
258  Wilbert Poppe (PR 3.38.47) Arnemuiden3.45.58minMse   11.204  5:213.1180
259  Kees de Rooij (PR)Yerseke3.46.10minMse   11.194  5:223.1179
260  Detec Zeeland (PR)Vlissingen3.46.15minM35   11.190  5:223.1178
261  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.46.15minM55   11.190  5:223.1178
262  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.46.16minM50   11.189  5:223.1178
263  Volker GierlingBrüggen3.46.26minM45   11.181  5:223.1177
264  Jessey KasandikromoTeteringen3.46.27minM35   11.180  5:223.1177
265  Dirk GrossmannMönchengladbach3.46.27minM45   11.180  5:223.1177
266  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg3.46.35minV35   11.173  5:223.10229
267  Lode VandaeleOudenaarde3.46.45minM45   11.165  5:223.1076
268  Mark Groote BromhaarUtrecht3.46.47minM45   11.164  5:223.1076
269  Reinier van Wouwe (PR 3.30.30) Serooskerke3.46.49minM55   11.162  5:233.1076
270  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.46.55minM45   11.157  5:233.1075
271  Kees AlblasPuttershoek3.46.56minM35   11.156  5:233.1075
272  Rini Bruggeman (PR 2.48.13) Kloetinge3.47.02minM50   11.151  5:233.1075
273  Erik GroenewegOud-Beijerland3.47.15minM35   11.141  5:233.0974
274  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.47.15minM35   11.141  5:233.0974
275  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.47.19minM45   11.137  5:233.0973
276  Jan van GentOud-Beijerland3.47.41minM55   11.119  5:243.0972
277  Tobias Rummler-KihmFrechen3.47.41minM55   11.119  5:243.0972
278  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht3.47.58minM55   11.106  5:243.0870
279  Geert Jan Jobse (PR)Vlissingen3.47.59minM45   11.105  5:243.0870
280  Laurens FrisoNairobi3.48.00minMse   11.104  5:243.0870
281  Jan van den BoogertBussum3.48.04minM35   11.101  5:243.0870
282  Bjorn de Quaasteniet (PR)Goes3.48.06minMse   11.099  5:243.0870
283  Peter van Lit (PR 2.52.54) Middelburg3.48.11minM45   11.095  5:243.0870
284  Stefan TönnissenBrüggen3.48.18minM45   11.089  5:253.0869
285  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.48.22minM45   11.086  5:253.0869
286  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde3.48.28minM50   11.081  5:253.0868
287  Marc Bosch (PR 3.29.17) Heinkenszand3.48.34minM35   11.076  5:253.0868
288  Nicky Engels (debuut) Arnemuiden3.48.36minMse   11.075  5:253.0868
289  Jan AndriesDongen3.48.37minM65   11.074  5:253.0868
290  Michel CravatteMont (Houffalize)3.48.53minM35   11.061  5:253.0767
291  Yoan SimonParis3.48.53minM35   11.061  5:253.0767
292  Jan MenssenBeek-Ubbergen3.48.58minM45   11.057  5:263.0766
293  Wouter Den HollanderRotterdam3.49.05minMse   11.051  5:263.0766
294  Coen ElferinkOlst3.49.12minM35   11.046  5:263.0765
295  Remco van der VeldenSchiedam3.49.16minM45   11.043  5:263.0765
296  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.49.16minM50   11.043  5:263.0765
297  Gerard van Nierop (PR 3.36.32) Oostkapelle3.49.24minM45   11.036  5:263.0764
298  Jesse Pouwelse (PR 3.48.18) Middelburg3.49.24minMse   11.036  5:263.0764
299  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.49.27minM35   11.034  5:263.0664
300  Jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg3.49.29minMse   11.032  5:263.0664
301  Rob van 't Veen (PR 2.59.14) Goes3.49.35minM35   11.027  5:263.0664
302  Rob HirsNieuwerkerk ad IJssel3.49.36minM45   11.027  5:263.0663
303  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg3.49.37minM45   11.026  5:273.0663
304  Michel BroedersRijen3.49.40minMse   11.023  5:273.0663
305  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg3.49.43minM35   11.021  5:273.0663
306  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.49.47minM45   11.018  5:273.0663
307  Christian MonnaSpijkenisse3.50.00minMse   11.007  5:273.0662
308  Richard Jacobs (PR 3.44.18) Nieuw- en Sint Joosland3.50.21minMse   10.991  5:283.0560
309  Wendy Versluis (debuut) Kapelle-Biezelinge3.50.28minVse   10.985  5:283.05202
310  Rudy KapteinRotterdam3.50.50minM35   10.968  5:283.0558
311  Wil EngelsVenlo3.51.03minM45   10.957  5:293.0458
312  Bas de JongBergen op Zoom3.51.06minM55   10.955  5:293.0457
313  Peter HoncoopRijen3.51.07minM45   10.954  5:293.0457
314  Lieven SchelstraeteBertem3.51.10minM35   10.952  5:293.0457
315  Freek SchultzEmmen3.51.12minM45   10.950  5:293.0457
316  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen3.51.12minM55   10.950  5:293.0457
317  Rik van den BerghRotterdam3.51.14minM45   10.949  5:293.0457
318  Ivan ArctanderMoordrecht3.51.16minM45   10.947  5:293.0457
319  Marco DielemanSommelsdijk3.51.18minM35   10.946  5:293.0457
320  Raoul Poortvliet (PR 3.43.19) s-Heerenhoek3.51.18minMse   10.946  5:293.0457
321  Pierre van Leeuwens-Gravenhage3.51.21minM55   10.943  5:293.0456
322  Lukasz Grossek (PR)Rilland3.51.21minMse   10.943  5:293.0456
323  Niels van OostrumRotterdam3.51.23minM35   10.942  5:293.0456
324  Christl FoekemaLeusden3.51.23minV45   10.942  5:293.04196
325  Theo de Macker (PR 3.39.10) Burgh-Haamstede3.51.24minM45   10.941  5:293.0456
326  Jonathan ZuiderwijkGorinchem3.51.24minMse   10.941  5:293.0456
327  Edwin Geluk (PR 3.29.57) Heinkenszand3.51.27minM35   10.938  5:293.0456
328  Jeroen van der Meide (PR 3.29.51) Vlissingen3.51.35minM45   10.932  5:293.0455
329  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.51.36minM45   10.931  5:293.0455
330  Hendrik van ManenAlmere3.51.38minM35   10.930  5:293.0455
331  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.51.39minM35   10.929  5:293.0455
332  Judith de BruinHelden3.51.39minV45   10.929  5:293.04194
333  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg3.51.45minV45   10.924  5:303.03194
334  Hans BuisMidwoud3.51.49minM55   10.921  5:303.0355
335  Leonardo BeghiniWijk bij Duurstede3.51.51minMse   10.920  5:303.0354
336  Pim Kraan (PR 3.40.56) Vlissingen3.51.57minM35   10.915  5:303.0354
337  John Kloet (debuut) Heinkenszand3.51.59minMse   10.913  5:303.0354
338  Hanneke van der MeideUtrecht3.52.00minVse   10.913  5:303.03192
339  Gert BessemsRotterdam3.52.12minM45   10.903  5:303.0353
340  Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04) Middelburg3.52.12minMse   10.903  5:303.0353
341  Dick DrexhageBussum3.52.21minM55   10.896  5:303.0353
342  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.52.22minM45   10.895  5:303.0352
343  Casper Baas (PR 3.44.31) Goes3.52.23minM45   10.894  5:303.0352
344  Martijn KorbijnNieuw-Beijerland3.52.23minMse   10.894  5:303.0352
345  Eva Boonman (PR)Middelburg3.52.25minVse   10.893  5:303.03189
346  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg3.52.26minM35   10.892  5:313.0352
347  Roy Klop (PR 3.37.44) Bruinisse3.52.27minM45   10.891  5:313.0352
348  Mark LeonardKilcock3.52.43minM45   10.879  5:313.0251
349  Yves de Waele (PR 3.37.44) Axel3.52.44minM35   10.878  5:313.0251
350  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge3.52.46minM45   10.877  5:313.0251
351  Philippe VoetVlezenbeek3.52.53minM35   10.871  5:313.0251
352  Ivo HageAlmere3.52.54minMse   10.870  5:313.0250
353  Mario PawlikBruchsal3.52.57minM35   10.868  5:313.0250
354  Jan de GoedeLeiden3.52.57minM45   10.868  5:313.0250
355  Maus DielemanUtrecht3.53.01minM65   10.865  5:313.0250
356  John Stroo (PR 3.28.46) Vlissingen3.53.02minM45   10.864  5:313.0250
357  Arjen OverweelAmersfoort3.53.16minMse   10.853  5:323.0149
358  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.53.17minM50   10.852  5:323.0149
359  Michiel HeslingaAlmere3.53.23minM45   10.848  5:323.0149
360  Tom NijlandBorculo3.53.33minM35   10.840  5:323.0148
361  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland3.53.33minMse   10.840  5:323.0148
362  Ies GoedbloedSchiedam3.53.45minMse   10.831  5:323.0147
363  Jacob NieuwenhuisSerooskerke3.53.48minMse   10.828  5:323.0147
364  Roelof uit BeijerseSchipluiden3.53.49minM35   10.828  5:323.0147
365  Martine DattinVlaardingen3.53.49minV35   10.828  5:323.01180
366  Richard de ViegerLewedorp3.53.53minM45   10.825  5:333.0147
367  Patriek BruursBaarle-Hertog3.53.54minMse   10.824  5:333.0147
368  Martijn FaassenVelden3.53.56minM45   10.822  5:333.0147
369  Louis Groot RouwenOldenzaal3.54.10minM45   10.812  5:333.0046
370  Henk KasbergenMoordrecht3.54.13minM45   10.809  5:333.0046
371  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke3.54.21minM50   10.803  5:333.0045
372  Bas Goeree (PR 3.39.05) Middelburg3.54.34minM35   10.793  5:343.0044
373  Arik BurghoutMeeuwen3.54.36minMse   10.792  5:343.0044
374  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland3.54.47minM45   10.783  5:343.0044
375  Lorenz LambrechtsAntwerpen3.54.55minMse   10.777  5:342.9943
376  Sander Janse (PR)Middelburg3.54.58minM45   10.775  5:342.9943
377  Coos DiepenbroekLent3.55.01minM55   10.772  5:342.9943
378  Jeroen Van DuijnDen Ham Ov3.55.05minM35   10.769  5:342.9943
379  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.55.14minM60   10.763  5:342.9942
380  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.55.15minM45   10.762  5:352.9942
381  Stefan Van der VoornSommelsdijk3.55.20minM35   10.758  5:352.9942
382  Simon van BovenNijkerk3.55.21minM55   10.757  5:352.9942
383  Marijn Huibregtsen (PR)Westkapelle3.55.23minMse   10.756  5:352.9942
384  Albert BoogaardUtrecht3.55.28minM35   10.752  5:352.9941
385  Bert KnolHouten3.55.31minM45   10.750  5:352.9941
386  Jan de KokVeldhoven3.55.41minMse   10.742  5:352.9841
387  Patrick van de Putte (PR 3.30.26) Vrouwenpolder3.55.47minMse   10.737  5:352.9840
388  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp3.55.54minV35   10.732  5:352.98168
389  Stephan Jozwiak (PR 3.38.16) Vlissingen3.56.02minM35   10.726  5:362.9839
390  Kevin AustermannDrunen3.56.05minMse   10.724  5:362.9839
391  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22) Vlissingen3.56.11minM35   10.719  5:362.9839
392  Rob BrekelmansVught3.56.19minM45   10.713  5:362.9839
393  Martyn van den Bos (PR)Heinkenszand3.56.24minMse   10.709  5:362.9738
394  Andre Meijers (PR 3.45.30) Hoedekenskerke3.56.29minM45   10.706  5:362.9738
395  John VisserWierden3.56.30minM45   10.705  5:362.9738
396  Patrick Verkaart (debuut) Zierikzee3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
397  Marcel Kieboom (PR 3.13.56) Zierikzee3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
398  Emily ShultzAmsterdam3.56.30minVse   10.705  5:362.97164
399  Hugo van ToorHeteren3.56.41minM45   10.697  5:372.9737
400  John SmeetsSint Odilienberg3.56.41minM45   10.697  5:372.9737
401  Martin Roest (PR)Oost-Souburg3.56.42minM35   10.696  5:372.9737
402  Leon TestersSchijf3.56.42minM45   10.696  5:372.9737
403  Rüdiger PaffrathSchwalmtal3.56.43minM45   10.695  5:372.9737
404  Christine ToonstraNederhorst den Berg3.56.48minV45   10.691  5:372.97162
405  Rian Verstelle (debuut) Heinkenszand3.57.21minV45   10.667  5:382.96159
406  Karsten HippeBonn3.57.22minM35   10.666  5:382.9635
407  Dietmar CramerBergisch Gladbach3.57.23minM45   10.665  5:382.9635
408  Carsten DoilBergisch Gladbach3.57.23minM45   10.665  5:382.9635
409  Thomas ScholzNiederkruechten3.57.23minM45   10.665  5:382.9635
410  Ko van Damme (PR 3.26.57) Kwadendamme3.57.25minM50   10.664  5:382.9635
411  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41) Vlissingen3.57.26minM55   10.663  5:382.9635
412  Ron Roose (PR)Vlissingen3.57.28minM45   10.661  5:382.9635
413  Guy Van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.57.32minM45   10.658  5:382.9635
414  Valentin MuelaSolms3.57.35minM45   10.656  5:382.9635
415  Jacquie GoughVenlo3.57.38minV45   10.654  5:382.96157
416  Gerrit Spaans (PR 3.39.51) Goes3.57.47minM55   10.647  5:382.9634
417  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.57.52minM60   10.643  5:382.9634
418  Antoon UijtdehaagNispen3.57.54minM45   10.642  5:382.9634
419  Rene Van Der KleijZuidland3.58.02minM35   10.636  5:382.9533
420  David van Vliet (PR 3.28.48) Goes3.58.07minM35   10.632  5:392.9533
421  Martin Jansens-Hertogenbosch3.58.08minM45   10.631  5:392.9533
422  Alwin OerlemansWoerden3.58.09minM45   10.631  5:392.9533
423  Jeroen Brouwer (PR 3.55.21) Borssele3.58.23minM35   10.620  5:392.9532
424  Leon BuijsHalsteren3.58.30minM45   10.615  5:392.9532
425  Peter Van dyckHerentals3.58.34minM45   10.612  5:392.9532
426  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.58.35minM45   10.611  5:392.9532
427  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle3.58.43minM45   10.605  5:392.9531
428  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.58.44minM40   10.605  5:392.9531
429  Joost Polderdijk (PR 3.42.25) Goes3.58.46minM40   10.603  5:402.9531
430  Sander VerschoorGroot-Ammers3.58.53minM35   10.598  5:402.9431
431  Marcel RehnHückeswagen3.58.56minM35   10.596  5:402.9430
432  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.58.58minM40   10.594  5:402.9430
433  Julius WellenKrefeld3.58.58minMse   10.594  5:402.9430
434  Hans de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge3.58.59minM35   10.594  5:402.9430
435  Eric Maartense (PR)Goes3.58.59minMse   10.594  5:402.9430
436  Peter van der VlietDordrecht3.59.00minM35   10.593  5:402.9430
437  Gijsbert Elstgeest (PR 3.27.04) s-Heerenhoek3.59.02minM35   10.591  5:402.9430
438  David Kaljouw (PR 3.35.00) Koudekerke3.59.04minMse   10.590  5:402.9430
439  Sascha StrackDuisburg3.59.05minM35   10.589  5:402.9430
440  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle3.59.06minMse   10.588  5:402.9430
441  Peter HordijkRotterdam3.59.07minM45   10.588  5:402.9430
442  John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes3.59.08minM35   10.587  5:402.9430
443  Louw HuijgenLeusden3.59.14minM55   10.583  5:402.9430
444  Harm KuipersHaarlem3.59.15minM45   10.582  5:402.9430
445  Koen VancorenlandBorgerhout3.59.17minM35   10.580  5:402.9429
446  Jasper Ravays (PR 3.36.38) Koudekerke3.59.17minMse   10.580  5:402.9429
447  Gregory DeclercqAntwerpen3.59.21minM35   10.577  5:402.9429
448  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes3.59.23minM35   10.576  5:402.9429
449  Ruud Wiegerss-Hertogenbosch3.59.23minM45   10.576  5:402.9429
450  Michael WillemseBrüggen3.59.23minM45   10.576  5:402.9429
451  Johan Van den EertweghVenlo3.59.24minM45   10.575  5:402.9429
452  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.59.25minM45   10.574  5:402.9429
453  Karin Nieuwenhuis-GielenTegelen3.59.25minV35   10.574  5:402.94147
454  Jeroen van der Schelde (PR)Oost-Souburg3.59.36minMse   10.566  5:412.9429
455  Eef KoomanDirksland3.59.39minM55   10.564  5:412.9328
456  Stefan van der Eijk (PR 3.16.18) Terneuzen3.59.40minMse   10.563  5:412.9328
457  John van Nunen (PR 3.51.27) Wolphaartsdijk3.59.47minM40   10.558  5:412.9328
458  Mark KeijzersVeldhoven3.59.49minM35   10.557  5:412.9328
459  Harry EilanderDedemsvaart3.59.53minM35   10.554  5:412.9328
460  Nick Paulusse (PR 3.33.56) Oost-Souburg3.59.59minM45   10.549  5:412.9328
461  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee4.00.01minM55   10.548  5:412.9327
462  Niek van Belzen (PR)Arnemuiden4.00.09minM40   10.542  5:412.9327
463  Bas LangeveldNieuw-Vennep4.00.12minM35   10.540  5:422.9327
464  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg4.00.17minM45   10.536  5:422.9327
465  Paul Bosman (PR 3.19.32) Koewacht4.00.24minM35   10.531  5:422.9326
466  Frank LodewijkNuenen4.00.28minM35   10.528  5:422.9226
467  Cris SimonsHaaren4.00.42minM45   10.518  5:422.9226
468  Peter WitloxHaaren4.00.47minM55   10.514  5:422.9225
469  Christoph SinaEuskirchen4.00.51minM45   10.512  5:422.9225
470  Marc HamacherSiersdorf4.01.03minM35   10.503  5:432.9225
471  Ralf MerléEssen4.01.04minM45   10.502  5:432.9225
472  Rudy Ovaa (PR 3.50.54) Middelburg4.01.26minM45   10.486  5:432.9124
473  Rudy FeldmanOotmarsum4.01.26minM55   10.486  5:432.9124
474  Peter HuysNumansdorp4.01.28minM45   10.485  5:432.9124
475  Marcel KempWoerden4.01.37minMse   10.478  5:442.9123
476  Frans LindersHoogerheide4.01.41minM45   10.475  5:442.9123
477  Martijn Aikemas-Gravenhage4.01.42minM45   10.475  5:442.9123
478  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.02.06minM65   10.457  5:442.9022
479  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.02.09minM35   10.455  5:442.9022
480  Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen4.02.10minM45   10.454  5:442.9022
481  Rob Maat (PR)Goes4.02.11minM45   10.454  5:442.9022
482  Hans WoltersHaarlem4.02.31minM45   10.439  5:452.9021
483  Izaäk Dekker (PR 3.35.56) Middelburg4.02.31minM45   10.439  5:452.9021
484  Carla GubbelsTegelen4.02.32minV45   10.439  5:452.90130
485  Marc de BruinNieuwkuijk4.02.36minM45   10.436  5:452.9021
486  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg4.02.37minM45   10.435  5:452.9021
487  Bart SavelsbergTeteringen4.02.41minMse   10.432  5:452.9021
488  Joris van ToorNoordeloos4.02.48minMse   10.427  5:452.9020
489  Jos BrouwersBeutenaken4.02.49minM45   10.426  5:452.9020
490  Jos TorremansVosselaar4.02.49minM55   10.426  5:452.9020
491  Mart van de KampGouda4.02.59minM45   10.419  5:462.8920
492  Leon GeeraetsVenlo4.03.10minM45   10.411  5:462.8919
493  Gerrit Van de MosselaerAntwerpen4.03.11minM35   10.411  5:462.8919
494  Cor Kloet (PR 3.44.44) Burgh-Haamstede4.03.11minM60   10.411  5:462.8919
495  Eric SchneiderLeubsdorf4.03.17minM45   10.406  5:462.8919
496  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht4.03.23minM35   10.402  5:462.8919
497  Arno van IneveldRoosendaal4.03.23minM45   10.402  5:462.8919
498  Pieter FeijGroningen4.03.29minMse   10.398  5:462.8919
499  Manu FélixStrombeek-Bever4.03.38minM45   10.391  5:462.8918
500  Carlo Smolderss-Gravenhage4.03.40minM35   10.390  5:462.8918
501  Kees VerheulDordrecht4.03.47minM55   10.385  5:472.8818
502  Marian ZonnevijlleHerten4.03.48minV35   10.384  5:472.88123
503  Bart SmitsRosmalen4.03.55minM35   10.379  5:472.8818
504  Roger GroteclaesSchimmert4.04.01minM45   10.375  5:472.8818
505  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.04.06minM45   10.372  5:472.8817
506  Wilbert RoeleveldWijk bij Duurstede4.04.10minM55   10.369  5:472.8817
507  Bas De RuiterCothen4.04.10minMse   10.369  5:472.8817
508  Reinhard van der GardeArnhem4.04.10minMse   10.369  5:472.8817
509  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen4.04.11minM45   10.368  5:472.8817
510  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.04.16minM55   10.364  5:472.8817
511  Michael TheissenBonn4.04.20minM55   10.362  5:472.8817
512  Betty van ZoelenHaarlem4.04.24minV45   10.359  5:482.88120
513  Jean-Piërre de Keijzer (PR 3.41.10) Goes4.04.32minM45   10.353  5:482.8816
514  LEON Bisschops (PR 3.31.40) Terneuzen4.04.36minM45   10.350  5:482.8816
515  Jerry de Krijger (PR 3.34.55) Philippine4.04.38minM45   10.349  5:482.8716
516  Judith van den BoschRotterdam4.04.41minV45   10.347  5:482.87119
517  Henk HartmanDalen4.04.42minM45   10.346  5:482.8716
518  Marcel BroekhoffRoosendaal4.04.43minM35   10.345  5:482.8716
519  Pedro HeezenPernis4.04.43minM45   10.345  5:482.8716
520  Rinie EbischMaasbree4.04.47minV55   10.343  5:482.87118
521  Andre JansenAbbenbroek4.04.50minM55   10.341  5:482.8716
522  Jan Braam (PR 3.38.56) Middelburg4.04.58minMse   10.335  5:482.8716
523  Andy de la Combe (PR)Vlissingen4.05.01minM45   10.333  5:482.8715
524  Theo KleijwegCapelle aan den IJssel4.05.02minM65   10.332  5:482.8715
525  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.05.04minM55   10.331  5:482.8715
526  Wendel RöntgenAmsterdam4.05.07minM35   10.329  5:492.8715
527  Martin OlbertzAachen4.05.11minM45   10.326  5:492.8715
528  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.05.16minM55   10.322  5:492.8715
529  Mike Oldenmenger (PR 3.45.05) Middelburg4.05.23minMse   10.317  5:492.8715
530  Pieter van der Kolk (PR)Vlissingen4.05.24minM45   10.317  5:492.8715
531  Peter BeeltjeApeldoorn4.05.25minM35   10.316  5:492.8715
532  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.05.25minM60   10.316  5:492.8715
533  Gerda de Buck (PR 3.50.36) Vlissingen4.05.41minV55   10.305  5:492.86113
534  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.05.47minM40   10.301  5:492.8614
535  Regina CrienenVenlo4.05.48minV45   10.300  5:502.86113
536  Ab van der RoestVeenendaal4.05.56minM55   10.294  5:502.8614
537  Kees Sturm (debuut) Vlissingen4.05.56minMse   10.294  5:502.8614
538  Gieny van NiejenhuisAlmere4.05.59minV45   10.292  5:502.86112
539  Tiny RaijmakersUden4.06.01minM65   10.291  5:502.8613
540  Petje ZegelinkWinterswijk4.06.02minM35   10.290  5:502.8613
541  Tom GorissenVenlo4.06.02minMse   10.290  5:502.8613
542  Robert Goedhart (PR)Koudekerke4.06.03minM35   10.289  5:502.8613
543  Fred Vermeire (PR)Breskens4.06.06minM45   10.287  5:502.8613
544  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst4.06.08minM45   10.286  5:502.8613
545  Jan De Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.06.08minM55   10.286  5:502.8613
546  John TreurMijdrecht4.06.14minM45   10.282  5:502.8613
547  Joost GoedePurmerland4.06.19minM55   10.278  5:502.8613
548  Stefan SuurmondDelft4.06.21minMse   10.277  5:502.8513
549  Raf IdeOedelem4.06.24minM65   10.275  5:502.8513
550  Marcel BohmerEindhoven4.06.28minM45   10.272  5:502.8513
551  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Middelburg4.06.32minM45   10.269  5:512.8512
552  Reinier Spijk (PR 3.55.09) Goes4.06.37minM35   10.266  5:512.8512
553  Danny van der WeijGroot-Ammers4.06.51minM35   10.256  5:512.8512
554  Christina NeefAachen4.06.58minVse   10.251  5:512.85107
555  Rene Moerland (PR 4.02.15) Yerseke4.07.01minM35   10.249  5:512.8512
556  Marcel van RijswijkZevenbergen4.07.03minM55   10.248  5:512.8512
557  Louis SchourenVenlo4.07.05minM45   10.246  5:512.8511
558  Marcel van der Toorns-Gravenhage4.07.11minM35   10.242  5:512.8511
559  Tony PaesmansDilbeek4.07.18minM35   10.237  5:522.8411
560  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.07.19minM50   10.237  5:522.8411
561  Willem van de Plasse (PR)Yerseke4.07.35minMse   10.226  5:522.8411
562  Bart van SchiltMeer4.07.36minM35   10.225  5:522.8411
563  Martin van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.07.38minMse   10.224  5:522.8411
564  Thorsten KreutzerKelmis4.07.45minM35   10.219  5:522.8410
565  Gijsbert Van der KooijOud-Beijerland4.07.45minM45   10.219  5:522.8410
566  Bert LEMMENSRijen4.07.45minM55   10.219  5:522.8410
567  Gerwin GuichelaarDelft4.07.53minM35   10.213  5:522.8410
568  Marcel SijbrandijIJsselstein4.07.57minM45   10.211  5:532.8410
569  Aschwin van den Abeele (PR 3.23.01) Zuiddorpe4.08.12minM35   10.200  5:532.8310
570  Tom JoosenWuustwezel4.08.17minM45   10.197  5:532.839
571  Hans Van ZelstKaatsheuvel4.08.18minM55   10.196  5:532.839
572  Ruud KievitKrabbendijke4.08.18minMse   10.196  5:532.839
573  Toine van GilsDongen4.08.24minM45   10.192  5:532.839
574  Jan-Willem van NiekerkAlphen aan den Rijn4.08.26minM35   10.191  5:532.839
575  Arjan Vermeulen (PR)Veere4.08.26minM45   10.191  5:532.839
576  Burry van Nugteren (PR)Vlissingen4.08.47minM35   10.176  5:542.839
577  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg4.08.54minM35   10.172  5:542.838
578  Adrie van den Bosse (PR 4.06.08) Oostkapelle4.09.00minM45   10.167  5:542.828
579  Martin KortsteeDiepenveen4.09.03minM45   10.165  5:542.828
580  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg4.09.06minM65   10.163  5:542.828
581  Jochem Versluijs (debuut) Oost-Souburg4.09.06minMse   10.163  5:542.828
582  Peter WeijerWinsum4.09.11minM45   10.160  5:542.828
583  Dennis de VosRhoon4.09.12minM35   10.159  5:542.828
584  Hans CrulRoosendaal4.09.13minM55   10.159  5:542.828
585  Peter VissenbergRoosendaal4.09.14minM45   10.158  5:542.828
586  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.09.16minM55   10.157  5:542.828
587  Ellen de RidderRoosendaal4.09.16minV45   10.157  5:542.8296
588  Sandra Joziasse (PR 3.50.56) Vlissingen4.09.18minV35   10.155  5:542.8296
589  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.09.19minM45   10.155  5:552.828
590  Jelle Maljaars (PR 3.47.13) Oostkapelle4.09.19minMse   10.155  5:552.828
591  Bas bartenRijen4.09.30minM45   10.147  5:552.828
592  Dennis LekEnschede4.09.30minMse   10.147  5:552.828
593  Simon van HouwelingenRijswijk4.09.34minM45   10.144  5:552.827
594  Andre BosWaddinxveen4.09.34minM45   10.144  5:552.827
595  Rian de Vlieger (PR 3.42.35) Lewedorp4.09.50minV45   10.134  5:552.8194
596  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.10.05minV45   10.123  5:562.8193
597  Merel Hogeweg (PR 3.49.13) Goes4.10.08minVse   10.121  5:562.8192
598  Sjaak LugtenburgAlblasserdam4.10.09minM35   10.121  5:562.817
599  Thomas ReindersBocholt4.10.09minM45   10.121  5:562.817
600  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.10.10minM50   10.120  5:562.817
601  Gertjan Bakker (PR 3.45.43) Goes4.10.21minM45   10.113  5:562.816
602  Andreas HabscheidWillich4.10.33minM45   10.105  5:562.816
603  Christian WalbrunnBrüggen4.10.33minM45   10.105  5:562.816
604  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.10.33minM55   10.105  5:562.816
605  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.10.38minM45   10.101  5:562.816
606  Pepijn van de PolRhenen4.10.45minM35   10.097  5:572.806
607  Sem de Paauw (PR 4.01.57) Middelburg4.10.48minMse   10.094  5:572.806
608  Robbert BliekRotterdam4.10.50minM45   10.093  5:572.806
609  Carlo de Smit (PR)Breskens4.10.51minM45   10.092  5:572.806
610  Leon GoorDordrecht4.10.51minM55   10.092  5:572.806
611  Gerben AarnoudseUtrecht4.10.53minM35   10.091  5:572.806
612  Marcin BujarEkeren4.10.57minMse   10.088  5:572.806
613  Herbert Bruinenberg (PR 3.43.54) Zuiddorpe4.10.58minM35   10.088  5:572.806
614  Roel van der SchotHuijbergen4.10.58minM35   10.088  5:572.806
615  Kees van RijswijkBarneveld4.11.02minM45   10.085  5:572.806
616  Stéphanie LeroyBrussel4.11.02minVse   10.085  5:572.8088
617  Christian de Klerk (PR 3.47.55) Middelburg4.11.05minM35   10.083  5:572.805
618  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland4.11.05minV45   10.083  5:572.8088
619  Frank De BontDorst4.11.09minMse   10.080  5:572.805
620  Gino JongmansOudenbosch4.11.12minM45   10.078  5:572.805
621  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge4.11.22minM50   10.072  5:572.805
622  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle4.11.23minM45   10.071  5:572.805
623  Arend KruitHilversum4.11.24minM35   10.070  5:572.805
624  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.11.26minMse   10.069  5:582.805
625  Martin MuilenburgGorinchem4.11.27minM45   10.068  5:582.805
626  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.11.29minM65   10.067  5:582.805
627  Arthur BronkhorstUddel4.11.35minM35   10.063  5:582.805
628  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.11.35minMse   10.063  5:582.805
629  Ron MoerlandHellevoetsluis4.11.38minM45   10.061  5:582.795
630  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse4.11.38minM45   10.061  5:582.795
631  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.11.40minM35   10.060  5:582.795
632  Hans BeerensSprang-Capelle4.11.40minM45   10.060  5:582.795
633  Lennard Van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.11.41minM35   10.059  5:582.795
634  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg4.11.41minMse   10.059  5:582.795
635  Bas-Jan de BruijnAmsterdam4.11.42minM45   10.058  5:582.795
636  Albert Heuvelman (PR)Scharendijke4.11.50minM45   10.053  5:582.795
637  Marionne KatRijen4.11.52minV45   10.052  5:582.7985
638  Jan-Willem Huiszoon (PR)Arnemuiden4.12.09minM35   10.040  5:592.794
639  Ute TambourOber-Olm4.12.14minV35   10.037  5:592.7983
640  Marco VerhoeffAlblasserdam4.12.23minM35   10.031  5:592.794
641  Piet WuijsterGroot-Ammers4.12.23minM55   10.031  5:592.794
642  Marc GrosserBergisch Gladbach4.12.25minMse   10.030  5:592.794
643  Bart Verhaeghe (PR 3.16.04) Kapelle-Biezelinge4.12.27minMse   10.029  5:592.794
644  Ron Ploeg (PR 4.10.02) Middelburg4.12.37minM35   10.022  5:592.784
645  Han MathijssenHaaren4.12.39minM45   10.021  5:592.784
646  Audry van Dijke (PR 3.47.01) Kloosterzande4.12.42minV35   10.019  5:592.7881
647  Willie van DorstKalmthout4.12.43minM45   10.018  5:592.784
648  Hans BogaardLeiden4.12.43minM45   10.018  5:592.784
649  Kaj De VriesDelft4.12.45minM35   10.017  5:592.784
650  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.12.48minM50   10.015  5:592.784
651  Wim DerudderHoutave4.12.50minM45   10.013  6:002.784
652  Franklin Nieuwdorp (PR 3.56.24) Middelburg4.12.58minM35   10.008  6:002.783
653  Elmar Sturm (PR 4.07.00) Koudekerke4.13.01minM35   10.006  6:002.783
654  Michel Van den heuvelKoningshooikt4.13.02minM45   10.005  6:002.783
655  Tom RozenburgVijfhuizen4.13.06minM35   10.003  6:002.783
656  Richard BruijsAmersfoort4.13.09minM35   10.001  6:002.783
657  Niek VogelaarPijnacker4.13.21minM45   9.993  6:002.783
658  Anton den EngelseRotterdam4.13.22minM45   9.992  6:002.783
659  Jac VerbeekVelden4.13.25minM55   9.990  6:002.783
660  Jolanda BruinZierikzee4.13.26minV35   9.990  6:002.7778
661  Martien SlagtHilversum4.13.36minM45   9.983  6:012.773
662  Teun StigterUtrecht4.13.38minM45   9.982  6:012.773
663  Leonard Van den HoutenIJsselstein4.13.44minM45   9.978  6:012.773
664  Ruben van KootenLunteren4.13.49minMse   9.975  6:012.773
665  Dimitri SnijersOlen4.13.50minMse   9.974  6:012.773
666  Robert de VriesMalden4.13.52minM35   9.973  6:012.773
667  Ben van der PolsPiershil4.14.10minM35   9.961  6:012.772
668  Cor BaarsNieuwland4.14.13minM45   9.959  6:012.772
669  Jan HeshofSteenbergen4.14.18minM45   9.956  6:022.772
670  Pieter van der LuitSneek4.14.26minM45   9.950  6:022.762
671  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.14.31minM35   9.947  6:022.762
672  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.14.36minM55   9.944  6:022.762
673  Jochen WillKorschenbroich4.14.40minM35   9.941  6:022.762
674  Huibert LucasAlblasserdam4.14.43minM35   9.939  6:022.762
675  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen4.14.44minM35   9.939  6:022.762
676  Steven ter MeulenPapendrecht4.14.51minM35   9.934  6:022.762
677  Hans StougieKortenhoef4.14.51minM45   9.934  6:022.762
678  Jan de Reu (PR)Middelburg4.14.51minM55   9.934  6:022.762
679  Erno Tramper (PR 4.09.06) Middelburg4.14.54minM35   9.932  6:022.762
680  Kees De GrootTilburg4.14.55minM45   9.931  6:022.762
681  Jeroen Van 't VerlaatSpijkenisse4.14.57minM45   9.930  6:032.762
682  Mike van der Mark (PR 3.31.58) Biervliet4.14.58minM35   9.930  6:032.762
683  Maurice Snoek (PR 3.57.36) Arnemuiden4.14.58minMse   9.930  6:032.762
684  Hans VanstalleBrecht4.14.59minMse   9.929  6:032.762
685  Karin Casparij (PR 4.00.46) Biervliet4.14.59minV45   9.929  6:032.7672
686  Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes4.15.02minM35   9.927  6:032.762
687  Robert BlokzijlAlmelo4.15.05minM45   9.925  6:032.762
688  Hans-Willi SchroederJülich4.15.10minM55   9.922  6:032.762
689  Joeri PostRotterdam4.15.14minM35   9.919  6:032.762
690  Peter OverzierZevenbergen4.15.15minM45   9.919  6:032.762
691  Jos WijnhovenBaarlo4.15.15minM55   9.919  6:032.762
692  Matthew ArendsmanMiddelharnis4.15.19minMse   9.916  6:032.752
693  Ger van der LiendenEtten-Leur4.15.22minM55   9.914  6:032.752
694  Robbrecht den engelseAmsterdam4.15.28minM35   9.910  6:032.751
695  Kees SlikkerBarneveld4.15.28minM55   9.910  6:032.751
696  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.15.31minM45   9.908  6:032.751
697  Jan HuffmeijerBergen op Zoom4.15.32minM45   9.908  6:032.751
698  Petra Hogenstein (debuut) Burgh-Haamstede4.15.32minV45   9.908  6:032.7570
699  Hans Gijzel (PR 3.54.16) s-Heer Arendskerke4.15.37minMse   9.904  6:032.751
700  Jeroen BögelsAmersfoort4.15.42minM35   9.901  6:042.751
701  Marco de Smidt (PR 3.55.36) Heinkenszand4.15.42minM45   9.901  6:042.751
702  Richard GrannemanHellevoetsluis4.15.44minM45   9.900  6:042.751
703  Irene Koole (PR 4.11.10) Zoutelande4.15.45minV45   9.899  6:042.7569
704  Michiel MierasBunnik4.15.50minM45   9.896  6:042.751
705  Jac SarisVenlo4.15.54minM45   9.893  6:042.751
706  Omer van RenterghemAmersfoort4.15.54minM55   9.893  6:042.751
707  Franck WanlinNeufchateau4.16.03minM45   9.888  6:042.751
708  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.16.11minM35   9.882  6:042.751
709  Lucien PiketVenlo4.16.32minM45   9.869  6:052.741
710  Bastiaan Gunst (debuut) Middelburg4.16.34minMse   9.868  6:052.741
711  Andreas MatthesHaan4.16.37minM35   9.866  6:052.741
712  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Kattendijke4.16.39minV45   9.864  6:052.7465
713  Bennie van HuizenDirksland4.16.42minM45   9.862  6:052.741
714  Michel van HuutOud-Beijerland4.16.45minM45   9.861  6:052.741
715  Geert De BisschopDilbeek4.16.46minM35   9.860  6:052.741
716  Godelieve PieperSchalkhaar4.16.52minV45   9.856  6:052.7465
717  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.16.56minM35   9.854  6:052.741
718  Roy PolmanArnhem4.16.56minMse   9.854  6:052.741
719  Ad Moerland (PR 4.06.09) Sint-Maartensdijk4.17.03minM35   9.849  6:062.741
720  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.17.07minM60   9.847  6:062.741
721  Edwin van der PennenTilburg4.17.14minM35   9.842  6:062.73-
722  Peter van den BrinkDiepenveen4.17.19minM35   9.839  6:062.73-
723  Dennis SmitDeventer4.17.20minM35   9.838  6:062.73-
724  Maarten Tanis (PR)Serooskerke4.17.20minMse   9.838  6:062.73-
725  Joost de Vogels-Hertogenbosch4.17.28minMse   9.833  6:062.73-
726  Marco MuschDordrecht4.17.32minM45   9.831  6:062.73-
727  Hans de LaatSchijndel4.17.32minM45   9.831  6:062.73-
728  Rene VerkadeMaassluis4.17.32minM45   9.831  6:062.73-
729  Richard Wiskerke (PR)s-Gravenpolder4.17.34minM35   9.829  6:062.73-
730  Olav de LeeuwAlmere4.17.38minM45   9.827  6:062.73-
731  Karl WellenKrefeld4.17.45minM45   9.822  6:072.73-
732  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.17.45minV35   9.822  6:072.7361
733  John GoossensUden4.17.54minM45   9.817  6:072.73-
734  Johan Joziasse (PR 3.49.23) Middelburg4.18.13minM45   9.805  6:072.72-
735  Kees Verburg (PR)Kamperland4.18.18minM55   9.801  6:072.72-
736  Kees Siereveld (debuut) Middelburg4.18.26minM55   9.796  6:072.72-
737  Jack KlijsSchiedam4.18.27minM55   9.796  6:082.72-
738  Jack van den HomberghLomm4.18.29minM45   9.794  6:082.72-
739  Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle4.18.33minV45   9.792  6:082.7258
740  Michiel Bleijenbergh (PR 3.48.06) Middelburg4.18.39minM35   9.788  6:082.72-
741  Kevin BriersBerchem4.18.46minMse   9.784  6:082.72-
742  Cor de Jonge (PR 3.47.02) Terneuzen4.18.59minM55   9.776  6:082.72-
743  Francois BakkerWoerden4.19.02minM45   9.774  6:082.71-
744  Ronald Aarts (PR 3.16.13) Schore4.19.02minM45   9.774  6:082.71-
745  Adrie van Belzen (PR)Westkapelle4.19.05minM45   9.772  6:082.71-
746  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.19.12minM55   9.767  6:092.71-
747  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg4.19.18minM45   9.764  6:092.71-
748  Vincent GoedhartZwolle4.19.20minM45   9.762  6:092.71-
749  Bert Den HartogRijswijk4.19.28minM45   9.757  6:092.71-
750  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg4.19.35minM45   9.753  6:092.71-
751  Ton van den BroekeMaasbree4.19.37minM45   9.752  6:092.71-
752  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg4.19.39minM45   9.750  6:092.71-
753  René den OtterBruchem4.19.45minM45   9.747  6:092.71-
754  Mark den Hollander (PR)Veere4.19.48minMse   9.745  6:092.71-
755  Henk OffringaGouda4.19.51minM45   9.743  6:092.71-
756  Sabine Flipse (debuut) Koudekerke4.19.52minVse   9.742  6:102.7154
757  Mirna Openneer (debuut) s-Heer Abtskerke4.19.56minVse   9.740  6:102.7154
758  Arjan de VosHendrik-Ido-Ambacht4.19.58minM35   9.739  6:102.71-
759  Hans Tolhoek (PR 4.16.08) Kapelle-Biezelinge4.20.01minM35   9.737  6:102.70-
760  Jan VermeerGilze4.20.10minM55   9.731  6:102.70-
761  Chris Melse (PR 4.17.12) Middelburg4.20.19minM55   9.725  6:102.70-
762  Sjoerd Gelok (debuut) Koudekerke4.20.20minMse   9.725  6:102.70-
763  Ronald Dekker (PR 4.05.30) Kapelle-Biezelinge4.20.21minM35   9.724  6:102.70-
764  Jako SterrenburgAlblasserdam4.20.24minM45   9.722  6:102.70-
765  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle4.20.24minM45   9.722  6:102.70-
766  Climmy LommenVelden4.20.25minV35   9.722  6:102.7052
767  Silvia Treur_ de JongMijdrecht4.20.26minV45   9.721  6:102.7052
768  Wim JochemsLieren4.20.28minM35   9.720  6:102.70-
769  Sandra StienenRijen4.20.28minV35   9.720  6:102.7052
770  Johnny WilleboerRoosendaal4.20.32minM35   9.717  6:102.70-
771  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Goes4.20.32minMse   9.717  6:102.70-
772  John van GilsRucphen4.20.36minM35   9.715  6:112.70-
773  Leentje MattheysesHoboken4.20.37minV45   9.714  6:112.7051
774  Marijn ZabickiRotterdam4.20.46minMse   9.709  6:112.70-
775  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg4.21.03minM45   9.698  6:112.69-
776  Herbert VeytPuurs4.21.03minM45   9.698  6:112.69-
777  MARCO meur (PR 4.19.37) Middelburg4.21.05minM35   9.697  6:112.69-
778  Erik Goedhart (PR 3.57.46) Middelburg4.21.05minM45   9.697  6:112.69-
779  Peter BentlageMettmann4.21.05minM55   9.697  6:112.69-
780  Koenraad AertsGeel4.21.09minM45   9.694  6:112.69-
781  Carla Horstink BeumerHengelo4.21.09minV45   9.694  6:112.6949
782  Martien van Es (PR 4.13.39) Middelburg4.21.10minM45   9.694  6:112.69-
783  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Spui4.21.11minM50   9.693  6:112.69-
784  Jens FeldmannDuisburg4.21.13minM35   9.692  6:112.69-
785  Annelies ClausAntwerpen4.21.14minV35   9.691  6:112.6949
786  John de BoerDe Meern4.21.18minM45   9.689  6:122.69-
787  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.21.20minM55   9.688  6:122.69-
788  Erwin Berman (debuut) Waarde4.21.23minM35   9.686  6:122.69-
789  Nick MatulessyMierlo4.21.34minMse   9.679  6:122.69-
790  Annemarie van ZomerenZoetermeer4.21.37minV35   9.677  6:122.6948
791  Leen BoutBrielle4.21.38minM45   9.677  6:122.69-
792  Leo de NietZoetermeer4.21.47minM35   9.671  6:122.69-
793  Dick van DrielZoetermeer4.21.49minM45   9.670  6:122.69-
794  Mike Huiskamp (PR 3.45.35) Heinkenszand4.21.52minM35   9.668  6:122.69-
795  Onno KuitertGroningen4.21.52minMse   9.668  6:122.69-
796  Duco van EijkelenburgGroningen4.21.52minMse   9.668  6:122.69-
797  Nathalie Pakvis (PR 4.05.07) Veere4.21.55minVse   9.666  6:122.6947
798  Freddie SchoenmakersObbicht4.22.02minM35   9.662  6:132.68-
799  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.22.02minV45   9.662  6:132.6847
800  Rita VerhageMiddelharnis4.22.12minV45   9.656  6:132.6846
801  Koos Bierings (PR)Vlissingen4.22.15minM55   9.654  6:132.68-
802  Wiebe Tolman (debuut) Heinkenszand4.22.16minMse   9.653  6:132.68-
803  Mark Rijk (debuut) s-Heerenhoek4.22.18minM35   9.652  6:132.68-
804  John Uitterhoeve (PR)Goes4.22.20minMse   9.651  6:132.68-
805  Harry van DijkVeenendaal4.22.21minM55   9.650  6:132.68-
806  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat4.22.21minV45   9.650  6:132.6846
807  Wilhelm KrogmeierDüsseldorf4.22.23minM55   9.649  6:132.68-
808  Henk van DrielLeiderdorp4.22.24minM65   9.648  6:132.68-
809  Walter Plessius (debuut) s-Gravenpolder4.22.27minM35   9.646  6:132.68-
810  Jolien de GruijterUtrecht4.22.27minV35   9.646  6:132.6845
811  Mynko PeterinkApeldoorn4.22.32minM35   9.643  6:132.68-
812  Björn Blanca van GochMiddelburg4.22.35minMse   9.642  6:132.68-
813  Kees Jansen van Rosendaal (PR 3.44.41) Goes4.22.36minM50   9.641  6:132.68-
814  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.22.37minM55   9.640  6:132.68-
815  Rianne VossersEnschede4.22.38minV45   9.640  6:132.6845
816  Annie Van den HomberghVenlo4.22.38minV55   9.640  6:132.6845
817  Jan BakxBoxtel4.22.41minM55   9.638  6:142.68-
818  Ad van HeesNispen4.22.42minM55   9.637  6:142.68-
819  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.22.53minV45   9.631  6:142.6844
820  Job LeeuwanghPoortugaal4.22.57minMse   9.628  6:142.67-
821  Frank NiefangerBornheim4.23.01minM55   9.626  6:142.67-
822  Marja Jansen (debuut) Wolphaartsdijk4.23.07minV35   9.622  6:142.6743
823  Willeke den DikkenNijkerk4.23.07minVse   9.622  6:142.6743
824  Martin BoerWageningen4.23.14minM45   9.618  6:142.67-
825  Piet de KnegtRhoon4.23.18minM55   9.615  6:142.67-
826  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.23.31minM45   9.607  6:152.67-
827  Wil LipsRijen4.23.44minM55   9.599  6:152.67-
828  Fiona WatsonPrestonpans4.23.44minVse   9.599  6:152.6741
829  Marja BosjeWijk bij Duurstede4.23.45minV55   9.599  6:152.6741
830  Ilona Sturm-van der Made (PR)Oost-Souburg4.23.51minVse   9.595  6:152.6741
831  Tim Liek (debuut) Vlissingen4.23.54minMse   9.593  6:152.66-
832  Arjan Verstijnen (PR)Veere4.24.06minM35   9.586  6:162.66-
833  Anne ReitsmaDelft4.24.12minM45   9.583  6:162.66-
834  Leonard van de Weteringt Harde4.24.15minM45   9.581  6:162.66-
835  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.24.16minM35   9.580  6:162.66-
836  Anke BurkaWillich4.24.18minV45   9.579  6:162.6640
837  Wilco IJzermanMeerkerk4.24.22minM35   9.576  6:162.66-
838  Nigel Sandifort (debuut) s-Heer Arendskerke4.24.25minMse   9.575  6:162.66-
839  Klaus KieperErkrath4.24.26minM55   9.574  6:162.66-
840  Peter Van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke4.24.28minM45   9.573  6:162.66-
841  Bo Gravestein (PR 4.16.17) Sint-Annaland4.24.29minV45   9.572  6:162.6639
842  Sjors Joosse (PR 4.09.37) Oost-Souburg4.24.30minM35   9.572  6:162.66-
843  Edwin Walhout (debuut) Middelburg4.24.35minM45   9.569  6:162.66-
844  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.24.44minV45   9.563  6:162.6638
845  Werner TestersRoosendaal4.24.48minM35   9.561  6:172.66-
846  Chantal KuijpersEindhoven4.25.07minV35   9.549  6:172.6537
847  Titus ZweinertGross Gerau4.25.09minM45   9.548  6:172.65-
848  Rogier EtmanRotterdam4.25.15minM35   9.545  6:172.65-
849  Gertjan Twigt (debuut) Kapelle-Biezelinge4.25.23minM45   9.540  6:172.65-
850  Manfred MüllejansAachen4.25.24minM45   9.539  6:172.65-
851  Melinda BakkerOud-Beijerland4.25.26minV45   9.538  6:172.6536
852  Jurriaan PostmaHaarlem4.25.29minM35   9.536  6:182.65-
853  Albert Jan RemijnVeenendaal4.25.29minM35   9.536  6:182.65-
854  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.25.33minM50   9.534  6:182.65-
855  Christel VerbergtOud-Turnhout4.25.41minV45   9.529  6:182.6536
856  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.25.42minM45   9.528  6:182.65-
857  Kees de FijterBarneveld4.25.43minM55   9.528  6:182.65-
858  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.25.49minM45   9.524  6:182.65-
859  Hans Lievense (PR 4.02.31) Middelburg4.25.52minM45   9.522  6:182.65-
860  Ron de Wolf (debuut) Oostkapelle4.25.52minM45   9.522  6:182.65-
861  Marcel Pater (PR)Middelburg4.25.52minM45   9.522  6:182.65-
862  Izaak van de Ketterij (PR 4.19.39) Arnemuiden4.26.07minM45   9.513  6:182.64-
863  Hans HoonakkerMonnickendam4.26.14minM55   9.509  6:192.64-
864  Walther de Block (PR 4.10.34) Hulst4.26.15minM45   9.509  6:192.64-
865  Ab BuitendijkKrimpen aan den IJssel4.26.17minM55   9.508  6:192.64-
866  Sven CartonGroot-Bijgaarden4.26.19minM35   9.506  6:192.64-
867  Bas Daalmans (PR 4.06.27) Goes4.26.21minM35   9.505  6:192.64-
868  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.26.21minM55   9.505  6:192.64-
869  Dick DekkerCapelle aan den IJssel4.26.26minM45   9.502  6:192.64-
870  Dick BrouwerHeerde4.26.30minM45   9.500  6:192.64-
871  Louis RoblainGrapfontaine4.26.32minM45   9.499  6:192.64-
872  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.26.45minM55   9.491  6:192.64-
873  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.26.52minM45   9.487  6:192.64-
874  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.26.52minM60   9.487  6:192.64-
875  Marit Wisse-PrinsKrimpen aan den IJssel4.26.53minV35   9.486  6:192.6432
876  Jan schot (PR 3.49.05) Middelburg4.26.56minM45   9.484  6:202.63-
877  Marijn den EngelseAmsterdam4.26.59minM45   9.483  6:202.63-
878  Gil CeulemansMortsel4.26.59minMse   9.483  6:202.63-
879  Richard Klap (PR 4.12.07) Goes4.27.02minM45   9.481  6:202.63-
880  Paul HeerkensDorst4.27.05minM35   9.479  6:202.63-
881  Herman van den BrinkNieuwegein4.27.05minM45   9.479  6:202.63-
882  Jan HuijsmanWinterswijk4.27.26minM65   9.467  6:202.63-
883  Jaco MoensAmstelveen4.27.31minMse   9.464  6:202.63-
884  Danny Dijke (PR 4.10.07) Oost-Souburg4.27.32minMse   9.463  6:202.63-
885  Herman CostermansEssen4.27.33minM65   9.463  6:202.63-
886  Patrick van den Doel (PR 3.36.19) Goes4.27.35minMse   9.461  6:202.63-
887  Annegreet MoreeDordrecht4.27.37minV35   9.460  6:212.6330
888  Richard van HeeckerenVenlo4.27.42minM45   9.457  6:212.63-
889  Fred van der ZeeDordrecht4.27.44minM45   9.456  6:212.63-
890  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.27.45minM50   9.455  6:212.63-
891  Karin Van BallekomSchijndel4.27.45minV45   9.455  6:212.6330
892  Leon VerheijDorst4.27.52minM35   9.451  6:212.63-
893  Fred van der RoestHilversum4.27.52minM45   9.451  6:212.63-
894  Fred Hendrikse (PR 3.16.40) Koudekerke4.27.59minM35   9.447  6:212.62-
895  Lennart Piek (PR 3.51.49) Hulst4.28.12minM35   9.440  6:212.62-
896  Aad van WijngaardenRoosendaal4.28.14minM55   9.438  6:212.62-
897  Jasper van HeusdenNieuwkoop4.28.17minM35   9.437  6:212.62-
898  Ton HijmanNieuwkoop4.28.17minM45   9.437  6:212.62-
899  Kaj GruintjesVelden4.28.21minM45   9.434  6:222.62-
900  Boris KorlaarAmsterdam4.28.33minM35   9.427  6:222.62-
901  Ronald Ridderbos (PR 4.27.10) Middelburg4.28.33minMse   9.427  6:222.62-
902  Jacco van DamDirksland4.28.35minM35   9.426  6:222.62-
903  Ko Pleijte (PR 3.41.37) Kapelle-Biezelinge4.28.35minM45   9.426  6:222.62-
904  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.28.38minV35   9.424  6:222.6228
905  Eric HaestKasterlee4.28.39minM55   9.424  6:222.62-
906  Willian Boot (PR 3.53.57) Kerkwerve4.28.40minM45   9.423  6:222.62-
907  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen4.28.42minMse   9.422  6:222.62-
908  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.28.43minM45   9.421  6:222.62-
909  Erik Vande weijerVremde4.28.43minM45   9.421  6:222.62-
910  Catherine BecoWolkrange4.28.46minV35   9.420  6:222.6228
911  Claudine MariavelleArlon4.28.46minV45   9.420  6:222.6228
912  Bernd SchadowskiJülich4.28.47minM35   9.419  6:222.62-
913  Bas RijkOosterhout4.28.50minM35   9.417  6:222.62-
914  Jürgen MelzerAachen4.28.52minM45   9.416  6:222.62-
915  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.28.54minM55   9.415  6:222.62-
916  Michael GehriStuttgart4.29.01minM45   9.411  6:232.61-
917  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.29.10minM45   9.406  6:232.61-
918  René den Hollander (PR 4.03.07) Meliskerke4.29.12minMse   9.405  6:232.61-
919  Erik de Bruine (PR 4.28.39) Goes4.29.13minM45   9.404  6:232.61-
920  Marco PetersHellevoetsluis4.29.15minM45   9.403  6:232.61-
921  Elvera Boogaard (PR)Grijpskerke4.29.16minVse   9.402  6:232.6126
922  Arjen Lorier (debuut) Vlissingen4.29.18minM45   9.401  6:232.61-
923  Marcel VisDordrecht4.29.23minM35   9.398  6:232.61-
924  Paul Constandse (PR 4.08.59) Middelburg4.29.29minM35   9.395  6:232.61-
925  Rene KantRijswijk4.29.32minM45   9.393  6:232.61-
926  Chris HoremansBerchem4.29.33minM45   9.392  6:232.61-
927  Oscar BosjeLeiden4.29.46minM45   9.385  6:242.61-
928  Sander HoenjetVoerendaal4.29.50minMse   9.382  6:242.61-
929  Desiree SaurenDüren4.29.50minV35   9.382  6:242.6125
930  Rico LumanAlkmaar4.29.51minM35   9.382  6:242.61-
931  Davy BouchetPin4.29.55minMse   9.380  6:242.61-
932  Arthur de GraafRotterdam4.29.57minM45   9.378  6:242.61-
933  Peter ParrenIttervoort4.29.58minM45   9.378  6:242.60-
934  Willem Brouwer (PR 3.37.54) Middelburg4.30.01minM55   9.376  6:242.60-
935  Arend MeerveldZuidlaren4.30.17minM35   9.367  6:242.60-
936  Erik Malcorps (PR 3.44.23) Middelburg4.30.21minM45   9.365  6:242.60-
937  Annette van VeenAmersfoort4.30.30minV45   9.359  6:252.6023
938  Peter Sanderse (PR)Serooskerke4.30.32minM55   9.358  6:252.60-
939  Roland LeithäuserFrankfurt4.30.38minM35   9.355  6:252.60-
940  Gijs MeulemanBest4.30.39minMse   9.354  6:252.60-
941  Mireille Huiszoon-la Gran (PR 4.22.35) Arnemuiden4.30.44minV35   9.351  6:252.6023
942  Willem Jan de Voogd (PR 3.23.03) s-Gravenpolder4.30.45minMse   9.351  6:252.60-
943  Marco GoordenRoosendaal4.30.46minM35   9.350  6:252.60-
944  Flip Van MeirBeerse4.30.47minM35   9.350  6:252.60-
945  Ron AretGouda4.30.49minM45   9.348  6:252.60-
946  Wim DekkerVeldhoven4.30.52minM45   9.347  6:252.60-
947  Bernd BahrHirschberg4.30.52minM55   9.347  6:252.60-
948  Hans RietveldStolwijk4.30.53minM45   9.346  6:252.60-
949  Heleen Louws (PR 4.25.30) Middelburg4.31.01minV45   9.341  6:252.5922
950  Chris Koppejan (PR 4.09.20) s-Gravenpolder4.31.30minM45   9.325  6:262.59-
951  Anne van Houwelingen (PR)Middelburg4.31.34minV45   9.323  6:262.5921
952  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.31.38minMse   9.320  6:262.59-
953  Dietmar BeckWuppertal4.31.39minM45   9.320  6:262.59-
954  Erik PistonoKobern-Gondorf4.31.50minM35   9.313  6:272.59-
955  Paul PléKobern-Gondorf4.31.52minM45   9.312  6:272.59-
956  Frits SoetersNoord-Sleen4.31.58minM65   9.309  6:272.59-
957  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.32.09minM45   9.303  6:272.58-
958  Rudy SimonsLoenhout4.32.10minM35   9.302  6:272.58-
959  René Van RooijKamperland4.32.12minM45   9.301  6:272.58-
960  Gemma VerbruggenBoxtel4.32.12minV45   9.301  6:272.5820
961  Xantha Jansen (PR 4.16.50) Goes4.32.25minV45   9.293  6:272.5819
962  Joris StruyveDaknam4.32.35minM35   9.288  6:282.58-
963  Peter Boogaard (PR 4.26.13) Grijpskerke4.32.35minM45   9.288  6:282.58-
964  Wilma BollemanMelissant4.32.35minV55   9.288  6:282.5819
965  Erwin Dingemanse (debuut) Kortgene4.32.45minM35   9.282  6:282.58-
966  Giovanni RijkenVlijmen4.32.50minM45   9.279  6:282.58-
967  Arjan van DrielZwijndrecht4.32.51minM35   9.279  6:282.58-
968  Hans CustersTegelen4.32.51minM45   9.279  6:282.58-
969  Ron VrijdagSpijkenisse4.32.52minM35   9.278  6:282.58-
970  Gertjan Louweret (PR 3.45.30) Middelburg4.32.53minMse   9.278  6:282.58-
971  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.32.57minM60   9.275  6:282.58-
972  Lucas WoutersOlen4.33.06minM35   9.270  6:282.58-
973  John HeijnenHalsteren4.33.23minM35   9.261  6:292.57-
974  Peter RoostBudel4.33.24minM35   9.260  6:292.57-
975  Leo Boone (PR)Burgh-Haamstede4.33.24minM45   9.260  6:292.57-
976  Roel Latuheru (PR)Middelburg4.33.30minM35   9.257  6:292.57-
977  Meino BoonZwijndrecht4.33.30minM35   9.257  6:292.57-
978  Ron BakkerAlkmaar4.33.30minM55   9.257  6:292.57-
979  Paula GrootHellevoetsluis4.33.31minV45   9.256  6:292.5717
980  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland4.33.32minMse   9.256  6:292.57-
981  Marc van SonBoxtel4.33.33minM35   9.255  6:292.57-
982  Rene Paauwe (PR 4.22.07) Kapelle-Biezelinge4.33.42minM45   9.250  6:292.57-
983  Thijs van 't Hult Harde4.33.43minM35   9.249  6:292.57-
984  Stefan Rook (PR 4.31.27) Vlissingen4.33.45minM35   9.248  6:292.57-
985  Pieter LuijtenSteenbergen4.33.45minM45   9.248  6:292.57-
986  Jhonny van RheeBaarlo4.33.46minM45   9.248  6:292.57-
987  Franny DoppenbergVlissingen4.33.46minV35   9.248  6:292.5717
988  Erwin van wijkBurgh-Haamstede4.33.49minM45   9.246  6:292.57-
989  Teun NoordhoekNumansdorp4.33.49minM55   9.246  6:292.57-
990  Eugène van 't HooftBoxtel4.33.51minM35   9.245  6:292.57-
991  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen4.33.55minM45   9.243  6:302.57-
992  Marc StuartEmmen4.33.59minM45   9.240  6:302.57-
993  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.34.00minM45   9.240  6:302.57-
994  Corné Rasenberg (PR 4.09.18) Aagtekerke4.34.02minM45   9.239  6:302.57-
995  Corina Lievense (PR 3.52.06) Middelburg4.34.09minV40   9.235  6:302.5716
996  Jan Kaljouw (PR 4.12.06) Oostkapelle4.34.24minM45   9.226  6:302.56-
997  Tini ViskerOosternieland4.34.30minV55   9.223  6:302.5615
998  Erik TheunissenRavenstein4.34.34minM45   9.221  6:302.56-
999  Dick van der ReijdenRotterdam4.34.38minM45   9.218  6:312.56-
1000  Nicole Wondergem (PR 3.40.47) Middelburg4.34.38minV35   9.218  6:312.5615
1001  Arma WondergemHaarlem4.34.38minV35   9.218  6:312.5615
1002  Ivo van den Broeke (PR 3.58.43) Vlissingen4.34.53minMse   9.210  6:312.56-
1003  Remi van den Broeke (debuut) Vlissingen4.34.53minMse   9.210  6:312.56-
1004  Dik KokRotterdam4.35.00minM45   9.206  6:312.56-
1005  Erik CeulemansMortsel4.35.01minM45   9.206  6:312.56-
1006  Michael VeldungMönchengladbach4.35.02minM35   9.205  6:312.56-
1007  Marlon Merison (PR 4.11.11) Biggekerke4.35.06minMse   9.203  6:312.56-
1008  Eline VreeOud-Beijerland4.35.09minV35   9.201  6:312.5614
1009  Sebastiaan van Rijn (PR 4.09.32) Zierikzee4.35.12minMse   9.199  6:312.56-
1010  Jaap Bakker (debuut) s-Gravenpolder4.35.37minMse   9.186  6:322.55-
1011  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.35.39minM45   9.184  6:322.55-
1012  Bart BallewijnsEkeren4.35.41minM35   9.183  6:322.55-
1013  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.35.50minM60   9.178  6:322.55-
1014  Dennis De HoogZevenhuizen4.35.52minM35   9.177  6:322.55-
1015  Sylvestro LorelloRotterdam4.35.53minMse   9.177  6:322.55-
1016  Pieter de Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.36.03minM55   9.171  6:332.55-
1017  Niels de Waters-Gravenhage4.36.04minMse   9.171  6:332.55-
1018  Dirk KopAmersfoort4.36.12minM55   9.166  6:332.55-
1019  Karin Van Noorden (PR 4.28.53) Vlissingen4.36.19minV45   9.162  6:332.5512
1020  Patrick Stokx (PR 4.32.11) Heinkenszand4.36.25minM45   9.159  6:332.54-
1021  Marian Steenblok (PR 4.36.24) Heinkenszand4.36.27minV40   9.158  6:332.5412
1022  Rob ZehenpfenningRijen4.36.30minM35   9.156  6:332.54-
1023  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.36.37minM45   9.152  6:332.54-
1024  Peter CarisTegelen4.36.39minM45   9.151  6:332.54-
1025  Wil SmedtsBaarlo4.36.40minM45   9.151  6:332.54-
1026  Monique HofmansVenlo4.36.40minV45   9.151  6:332.5412
1027  Renée van der PluijmTilburg4.36.45minV55   9.148  6:342.5411
1028  Martin van OordtBodegraven4.36.46minM45   9.147  6:342.54-
1029  Stevin van der MeerKlundert4.36.48minM35   9.146  6:342.54-
1030  Mariska de Kroo (PR 4.09.40) Nieuw- en Sint Joosland4.36.49minV35   9.146  6:342.5411
1031  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg4.36.53minV40   9.144  6:342.5411
1032  Erik KoolHerkenbosch4.36.55minM45   9.142  6:342.54-
1033  Nadia SckuvieTontelange4.36.58minV45   9.141  6:342.5411
1034  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.37.01minM45   9.139  6:342.54-
1035  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.37.01minMse   9.139  6:342.54-
1036  Arjan Burggraaff (PR)Vlissingen4.37.02minM45   9.139  6:342.54-
1037  Irma de LeeuwHilversum4.37.02minV45   9.139  6:342.5411
1038  Johan van Gelder (PR)Middelburg4.37.09minM45   9.135  6:342.54-
1039  Chris RoelandCapelle aan den IJssel4.37.30minM45   9.123  6:352.53-
1040  Arno BoumanWaardhuizen4.37.31minM45   9.123  6:352.53-
1041  Willem ElsingaErmelo4.37.40minM55   9.118  6:352.53-
1042  Roy WattelBreda4.37.41minMse   9.117  6:352.53-
1043  Erik VosVeen4.37.43minM35   9.116  6:352.53-
1044  David ShearlawRoosendaal4.37.49minM45   9.113  6:352.53-
1045  Heine Van MaarAnnen4.37.51minM45   9.112  6:352.53-
1046  Maarten VerdonkZoetermeer4.37.51minM45   9.112  6:352.53-
1047  Richard DreijerDiemen4.38.01minM35   9.106  6:352.53-
1048  Jack KuppersVenlo4.38.14minM45   9.099  6:362.53-
1049  Sjaak De GraasMoordrecht4.38.15minM45   9.099  6:362.53-
1050  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.38.16minM55   9.098  6:362.53-
1051  Hans PijlsSommelsdijk4.38.26minM55   9.093  6:362.53-
1052  Johan de JonghOud-Alblas4.38.31minM35   9.090  6:362.52-
1053  Janin RoßHünxe4.38.38minV35   9.086  6:362.529
1054  Meta SipkensTilburg4.38.38minV45   9.086  6:362.529
1055  Axel BeyerVoerde4.38.39minM35   9.086  6:362.52-
1056  Jürgen RaabeHamburg4.38.39minM65   9.086  6:362.52-
1057  Till KesslerVoerde4.38.40minM35   9.085  6:362.52-
1058  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.38.42minM45   9.084  6:362.52-
1059  Paul de Bruijn (PR 4.31.34) Vlissingen4.38.53minM35   9.078  6:372.52-
1060  Edwin De Kort (PR 4.08.33) Vogelwaarde4.39.03minM35   9.073  6:372.52-
1061  Rebecca de Winter (PR 4.26.28) Ovezande4.39.10minV45   9.069  6:372.528
1062  Corne KlijnTilburg4.39.12minM45   9.068  6:372.52-
1063  Frans CoolenVenlo4.39.13minM65   9.067  6:372.52-
1064  Sjaak SchipperGroningen4.39.14minM65   9.067  6:372.52-
1065  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.39.15minM55   9.066  6:372.52-
1066  Frank NiessenOosterhout4.39.17minM55   9.065  6:372.52-
1067  Jeroen van Wallenburg (PR 4.07.26) Domburg4.39.20minMse   9.063  6:372.52-
1068  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle4.39.20minV45   9.063  6:372.528
1069  Erwin VersluijsBest4.39.21minM45   9.063  6:372.52-
1070  Jan van den BroekGeldermalsen4.39.21minM55   9.063  6:372.52-
1071  Xavier Duthoy (PR 4.11.56) Aardenburg4.39.22minM35   9.062  6:372.52-
1072  Bram van Hoeve (PR 4.06.40) Terneuzen4.39.27minM60   9.060  6:372.52-
1073  Rebecca Hanse (debuut) Noordwelle4.39.27minV45   9.060  6:372.528
1074  Sidney MinnaarHouten4.39.30minM45   9.058  6:372.52-
1075  Piet van GorpRoosendaal4.39.36minM55   9.055  6:382.52-
1076  Helmut LeyDuisburg4.39.37minM65   9.054  6:382.52-
1077  Ronald NuijtenDordrecht4.39.42minM35   9.051  6:382.51-
1078  Monique Kochanowski (PR 4.28.22) Middelburg4.39.46minV45   9.049  6:382.517
1079  Natascha HaberkostErkrath4.39.48minV45   9.048  6:382.517
1080  Mark BoonmanBreda4.39.52minMse   9.046  6:382.51-
1081  Markus GolkaLindlar4.39.56minM45   9.044  6:382.51-
1082  Hannah HeikoopSchiedam4.40.16minVse   9.033  6:392.517
1083  Everdien Vermeulen (PR 4.13.32) Kloetinge4.40.17minV45   9.033  6:392.517
1084  Frank van de VenTilburg4.40.20minM45   9.031  6:392.51-
1085  Arjan van StrienMiddelharnis4.40.27minM35   9.027  6:392.51-
1086  David WagenaarVlissingen4.40.28minM45   9.027  6:392.51-
1087  Jeroen donkerKoog aan de Zaan4.40.32minM35   9.025  6:392.51-
1088  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.40.43minM60   9.019  6:392.51-
1089  Laurens Jobse (PR 4.09.57) Goes4.40.55minMse   9.012  6:392.50-
1090  Bobby de Witte (PR 4.21.20) Westkapelle4.41.08minM45   9.005  6:402.50-
1091  Robby van Zweeden (PR)Vlissingen4.41.20minM35   8.999  6:402.50-
1092  Barend de Lange (PR 3.54.21) Vlissingen4.41.28minM35   8.995  6:402.50-
1093  Alexander HerbotsOud-Turnhout4.41.31minM35   8.993  6:402.50-
1094  Wijnte HolElst4.41.34minM35   8.991  6:402.50-
1095  Stefan Quist (PR 4.30.11) Aagtekerke4.41.36minM35   8.990  6:402.50-
1096  Mart WitvlietPapendrecht4.41.41minMse   8.988  6:412.50-
1097  Jack BeerendonkRoosendaal4.41.42minM45   8.987  6:412.50-
1098  Rene StanderRoosendaal4.41.44minM45   8.986  6:412.50-
1099  David KolanusTönisvorst4.41.46minMse   8.985  6:412.50-
1100  Paul VerbekeWaasmunster4.41.50minM45   8.983  6:412.50-
1101  Ronnie AtolGorinchem4.41.54minM45   8.981  6:412.49-
1102  Leon GoedegebuurDirksland4.41.58minM35   8.979  6:412.49-
1103  Nils PickartzKrefeld4.42.05minMse   8.975  6:412.49-
1104  John ZabickiBilthoven4.42.14minM55   8.970  6:412.49-
1105  Lucien de Boer (PR)Zierikzee4.42.16minM40   8.969  6:412.49-
1106  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg4.42.17minM40   8.969  6:412.49-
1107  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp4.42.25minM35   8.964  6:422.49-
1108  Andries van DijkLemmer4.42.25minM45   8.964  6:422.49-
1109  Marcel WittkampBad Honnef4.42.29minM45   8.962  6:422.49-
1110  Hans VerhaagTegelen4.42.35minM45   8.959  6:422.49-
1111  Nancy WisotzkiTegelen4.42.36minV35   8.959  6:422.494
1112  Sonja Poppe (PR 4.17.42) Kamperland4.42.44minV45   8.954  6:422.494
1113  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.42.48minM45   8.952  6:422.49-
1114  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.42.57minV45   8.948  6:422.494
1115  Robbert SterkWeesp4.43.00minM35   8.946  6:422.48-
1116  Richard Kooper (PR)Vlissingen4.43.01minM35   8.945  6:422.48-
1117  Rebecca van Winkelhof (PR 4.23.21) Middelburg4.43.01minVse   8.945  6:422.484
1118  Nico Bertels (PR 3.48.22) Colijnsplaat4.43.07minM35   8.942  6:432.48-
1119  José Dierickx (debuut) Vlissingen4.43.10minM55   8.941  6:432.48-
1120  Eric Sinke (PR)Middelburg4.43.14minM45   8.939  6:432.48-
1121  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.43.14minV45   8.939  6:432.483
1122  Jaap Snoep (PR)Tholen4.43.23minM35   8.934  6:432.48-
1123  Holger SaathoffMoormerland4.43.26minM35   8.932  6:432.48-
1124  Tanny van As (PR 4.07.22) Tholen4.43.26minV35   8.932  6:432.483
1125  Jeroen Van AlphenTilburg4.43.32minM45   8.929  6:432.48-
1126  Patrick KahnertInden4.43.35minM35   8.928  6:432.48-
1127  Vincent Barentsen (PR 4.28.27) Middelburg4.43.36minM35   8.927  6:432.48-
1128  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.43.40minM35   8.925  6:432.48-
1129  Harold van der PolAmersfoort4.43.41minM45   8.924  6:432.48-
1130  Marc Weijmars-Gravenhage4.43.42minM35   8.924  6:432.48-
1131  Freddie Philipse (PR 3.55.16) Yerseke4.43.47minM45   8.921  6:442.48-
1132  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.43.54minM55   8.918  6:442.48-
1133  Leonard WennekersZevenbergen4.43.55minM45   8.917  6:442.48-
1134  Dick BijlTilburg4.44.09minM55   8.910  6:442.47-
1135  José LendersSteyl4.44.14minV45   8.907  6:442.473
1136  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke4.44.31minM45   8.898  6:452.47-
1137  Eddy te LooWinterswijk4.44.36minM55   8.896  6:452.47-
1138  Jaco GardenierNumansdorp4.44.49minM45   8.889  6:452.47-
1139  Mirjam PasveerMiddelburg4.45.01minV45   8.883  6:452.472
1140  Birgen Meynckens (debuut) Goes4.45.07minM35   8.880  6:452.47-
1141  Joop WersonEindhoven4.45.14minM45   8.876  6:462.47-
1142  Gabriele HohengartenSwisttal4.45.14minV45   8.876  6:462.472
1143  David Perquin (PR)Kats4.45.32minM45   8.867  6:462.46-
1144  Aldo LeroyBertrix4.45.35minM45   8.865  6:462.46-
1145  Danielle Mook (PR 4.10.04) Burgh-Haamstede4.45.36minV35   8.864  6:462.462
1146  Piet EgbersDeventer4.45.48minM55   8.858  6:462.46-
1147  Lei StemkensBaarlo4.46.00minM55   8.852  6:472.46-
1148  Jos WilmerVenlo4.46.01minM55   8.852  6:472.46-
1149  Francoise van IsselmudenAmsterdam4.46.01minVse   8.852  6:472.462
1150  Frans Lemsom (PR 4.21.49) Vlissingen4.46.10minM45   8.847  6:472.46-
1151  Saskia BokUtrecht4.46.12minVse   8.846  6:472.461
1152  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.46.18minV55   8.843  6:472.461
1153  Debby Elstgeest (PR 4.28.19) s-Heerenhoek4.46.21minV35   8.841  6:472.461
1154  Lia Dobbelaar (PR 4.18.07) Heinkenszand4.46.21minV50   8.841  6:472.461
1155  Ralph MüllerMonheim4.46.46minM45   8.828  6:482.45-
1156  Marten Bij de Vaate (PR 4.30.11) Kapelle-Biezelinge4.46.52minM35   8.825  6:482.45-
1157  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.46.54minV40   8.824  6:482.451
1158  Ronald SimonisGeldrop4.46.55minM45   8.824  6:482.45-
1159  Marcel Smits (debuut) s-Gravenpolder4.46.58minM45   8.822  6:482.45-
1160  Jan vosZuid-Beijerland4.46.58minM45   8.822  6:482.45-
1161  Rob MarcelissenRijen4.47.01minM45   8.821  6:482.45-
1162  Mart-Jan Delzenne (PR 4.22.25) Krabbendijke4.47.10minM35   8.816  6:482.45-
1163  Erwin Salemink (PR)Serooskerke4.47.12minM45   8.815  6:482.45-
1164  Edwin BolHonselersdijk4.47.20minM45   8.811  6:492.45-
1165  Wenda Verstraate (PR 4.20.21) Oost-Souburg4.47.21minVse   8.811  6:492.451
1166  Annette KaulitzkyWillich4.47.23minV45   8.809  6:492.451
1167  Ton van BergenVenlo4.47.28minM45   8.807  6:492.45-
1168  Rudy A.M. FranckeDokkum4.47.31minM35   8.805  6:492.45-
1169  Frederike WinzViersen4.47.33minVse   8.804  6:492.451
1170  Martin SmeetsPernis4.47.53minM45   8.794  6:492.44-
1171  Aad SpruijtPoortugaal4.47.53minM55   8.794  6:492.44-
1172  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.47.55minM45   8.793  6:492.44-
1173  Kees KlerksWaalwijk4.48.02minM45   8.790  6:502.44-
1174  Thomas WernerBergheim4.48.03minM45   8.789  6:502.44-
1175  Christina ScheilElsdorf4.48.03minV35   8.789  6:502.44-
1176  Durk Jan de BruinHaarlem4.48.07minM45   8.787  6:502.44-
1177  Jan Kees Langeraar (debuut) Vlissingen4.48.12minM55   8.785  6:502.44-
1178  Pieter van Klinkens-Hertogenbosch4.48.14minM35   8.784  6:502.44-
1179  Anne POLDordrecht4.48.15minM55   8.783  6:502.44-
1180  Adrie SmitsCuijk4.48.16minM45   8.782  6:502.44-
1181  Mary-Lou VeldkampDe Meern4.48.21minV45   8.780  6:502.44-
1182  Roel Kranendonk (PR)Middelburg4.48.22minM35   8.779  6:502.44-
1183  Madalitso van BruggenDelft4.48.23minV35   8.779  6:502.44-
1184  Monica Kesteloo (PR 4.34.35) Vlissingen4.49.22minV45   8.749  6:512.43-
1185  Kees HessHaaren4.49.28minM65   8.746  6:522.43-
1186  Hans NagtegaalGrou4.49.42minM55   8.739  6:522.43-
1187  Pim van SchagenGoes4.49.44minMse   8.738  6:522.43-
1188  Erwin van Unen (debuut) Oost-Souburg4.49.51minM50   8.735  6:522.43-
1189  Richard Sturm (debuut) Meliskerke4.49.52minMse   8.734  6:522.43-
1190  Ann SarletSijsele4.50.08minV45   8.726  6:532.42-
1191  Geert van de MeulengraafSon en Breugel4.50.20minM45   8.720  6:532.42-
1192  René KokkeVlaardingen4.50.29minM45   8.715  6:532.42-
1193  Willy HeijnenDalen4.50.30minM45   8.715  6:532.42-
1194  Dick van der Kleis-Gravenhage4.50.36minM45   8.712  6:532.42-
1195  Jeanet Verhaagen (PR 4.24.18) Goes4.50.43minV45   8.708  6:532.42-
1196  Corne PistoriusBreda4.50.50minM45   8.705  6:542.42-
1197  Ben van er Linden (PR 4.00.11) Vlissingen4.50.53minM45   8.703  6:542.42-
1198  Katinka Van Den Broeke (debuut) Middelburg4.50.54minV35   8.703  6:542.42-
1199  Margreeth CapelleVeenendaal4.51.01minV55   8.700  6:542.42-
1200  Henk ten HaveVelden4.51.07minM55   8.697  6:542.42-
1201  Dominique Schrooten (debuut) Vlissingen4.51.11minMse   8.695  6:542.42-
1202  Peter Knippers (PR 4.23.07) Domburg4.51.18minM45   8.691  6:542.41-
1203  Lianne de Visser-WielemakKoudekerke4.51.26minV35   8.687  6:542.41-
1204  Dirk FliesEssen4.51.39minM55   8.681  6:552.41-
1205  Peter Rotte (PR 3.58.43) Middelburg4.51.41minMse   8.680  6:552.41-
1206  Michael QuanderMaintal4.51.43minM45   8.679  6:552.41-
1207  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk4.51.47minM45   8.677  6:552.41-
1208  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.51.49minM65   8.676  6:552.41-
1209  Sanne Kaasjagers-Gravenhage4.51.50minM35   8.675  6:552.41-
1210  Dion VijgeboomAlmere4.51.51minM35   8.675  6:552.41-
1211  Michael Pisteckys-Gravenhage4.51.51minM35   8.675  6:552.41-
1212  Ton VijgeboomAlmere4.51.51minM65   8.675  6:552.41-
1213  Sjoerd Sanderse (PR 4.04.47) Middelburg4.51.54minM35   8.673  6:552.41-
1214  Koen van DijkRotterdam4.52.01minM35   8.670  6:552.41-
1215  Christophe TaillieuAalter4.52.01minM35   8.670  6:552.41-
1216  Anita Israel (PR 4.50.30) Vlissingen4.52.28minV45   8.656  6:562.40-
1217  Pieter JobseAmersfoort4.52.51minMse   8.645  6:562.40-
1218  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden4.53.07minM45   8.637  6:572.40-
1219  Martin MarxHerkenbosch4.53.07minM45   8.637  6:572.40-
1220  Sjaak RensBergen op Zoom4.53.39minM55   8.621  6:582.39-
1221  Toos van den EijndenBergen op Zoom4.53.40minV45   8.621  6:582.39-
1222  Els Van AkenOud-Turnhout4.53.45minV45   8.619  6:582.39-
1223  Janneke Kooman (PR 4.36.38) Kapelle-Biezelinge4.53.53minV45   8.615  6:582.39-
1224  Robert-jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.53.57minM35   8.613  6:582.39-
1225  René PoulsTegelen4.54.03minM45   8.610  6:582.39-
1226  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke4.54.20minM45   8.601  6:592.39-
1227  Leendert Nieuwenhuijze (PR 4.09.43) s-Heer Arendskerke4.54.20minM55   8.601  6:592.39-
1228  Sylvia PassonNettetal4.54.28minV45   8.598  6:592.39-
1229  Martin RathKrimpen aan den IJssel4.54.31minM55   8.596  6:592.39-
1230  Ben van Belzen (debuut) Kapelle-Biezelinge4.54.59minM45   8.583  6:592.38-
1231  Jordi Castel (PR)Goes4.55.00minMse   8.582  6:592.38-
1232  Gunther BolsAntwerpen4.55.01minM35   8.582  7:002.38-
1233  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.55.01minV55   8.582  7:002.38-
1234  Gine Shearlaw- van InevelRoosendaal4.55.07minV45   8.579  7:002.38-
1235  Marjan Ririhena (PR 4.02.23) Middelburg4.55.27minV35   8.569  7:002.38-
1236  Peter Koster (PR 3.55.37) Krabbendijke4.55.31minMse   8.567  7:002.38-
1237  Jeroen van LieshoutRotterdam4.55.31minMse   8.567  7:002.38-
1238  Ad den Dekker (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.55.34minM55   8.566  7:002.38-
1239  Leon WiskieRotterdam4.55.44minM35   8.561  7:012.38-
1240  Wierd BethlehemDokkum4.55.46minM55   8.560  7:012.38-
1241  Jan van KatwijkRhoon4.56.13minM55   8.547  7:012.37-
1242  Simon SchotGoes4.56.19minM35   8.544  7:012.37-
1243  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.56.29minM55   8.539  7:022.37-
1244  Robbie Jobse (debuut) Middelburg4.56.31minMse   8.538  7:022.37-
1245  Ron Pihl (PR 3.57.44) Oost-Souburg4.56.35minM45   8.536  7:022.37-
1246  Jordi Van de Haar (debuut) Middelburg4.56.35minMse   8.536  7:022.37-
1247  Daaf Kooman (PR 4.16.34) Kapelle-Biezelinge4.56.36minM45   8.536  7:022.37-
1248  Marion LemmersDordrecht4.56.39minV35   8.534  7:022.37-
1249  Edgar SteinAachen4.56.43minM45   8.532  7:022.37-
1250  Jaap LammersVeenendaal4.56.59minM45   8.525  7:022.37-
1251  Liesbeth BeerendonkRoosendaal4.57.05minV45   8.522  7:022.37-
1252  Alexander AschenbrennerHennef4.57.18minM35   8.516  7:032.37-
1253  Maarten GriffioenBennekom4.57.21minM35   8.514  7:032.37-
1254  Ulrike PlönesNettetal4.57.24minV45   8.513  7:032.36-
1255  Coin SteukNettetal4.57.25minM45   8.512  7:032.36-
1256  Maarten van den BroekWaddinxveen4.57.25minM55   8.512  7:032.36-
1257  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 4.37.34) Zierikzee4.57.40minV45   8.505  7:032.36-
1258  Piet Wieringa (debuut) Renesse4.57.44minM65   8.503  7:032.36-
1259  Ruud BakkerNieuw-Vennep4.57.49minM45   8.501  7:032.36-
1260  Christopher LandwehrKevelaer4.57.50minM35   8.500  7:042.36-
1261  Tom Jonker (debuut) Goes4.57.53minMse   8.499  7:042.36-
1262  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg4.57.55minM55   8.498  7:042.36-
1263  Sjaak Riemens (PR 4.12.25) Vrouwenpolder4.57.58minM35   8.497  7:042.36-
1264  Wilfried DuivenvoordenHoofddorp4.57.59minM45   8.496  7:042.36-
1265  Eva Van Hoek (PR 4.35.06) Middelburg4.58.08minVse   8.492  7:042.36-
1266  Floor GroeneveldZwijndrecht4.58.10minM45   8.491  7:042.36-
1267  Dimitri van der ArkWerkhoven4.58.12minM35   8.490  7:042.36-
1268  Liduine Verschiere (PR)Goes4.58.19minV45   8.487  7:042.36-
1269  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg4.58.34minM35   8.480  7:052.36-
1270  Piet Jobse (PR 4.25.26) Koudekerke4.58.37minM55   8.478  7:052.36-
1271  Ralph Gillissen (PR 4.43.18) Middelburg4.59.07minM45   8.464  7:052.35-
1272  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.59.09minM45   8.463  7:052.35-
1273  Kees de Kroo (PR 4.23.29) Koudekerke4.59.26minM55   8.455  7:062.35-
1274  Michael VlietstraNijkerkerveen4.59.26minMse   8.455  7:062.35-
1275  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge4.59.28minM35   8.454  7:062.35-
1276  Rob VlietstraNijkerkerveen4.59.28minM55   8.454  7:062.35-
1277  Marie VlietstraNijkerkerveen4.59.28minV55   8.454  7:062.35-
1278  Hans Van DonschotHeumen4.59.29minM35   8.454  7:062.35-
1279  Jos StolkZevenbergen4.59.30minM45   8.453  7:062.35-
1280  Brigit SchelleZevenbergen4.59.30minV45   8.453  7:062.35-
1281  Mauritz KleynWaarde4.59.32minMse   8.452  7:062.35-
1282  Eric Hoondert (PR)Kloetinge4.59.34minM45   8.451  7:062.35-
1283  Mariska Thorenaar (PR 4.31.59) Middelburg4.59.34minV45   8.451  7:062.35-
1284  Victor de LeeuwOost-Souburg4.59.41minMse   8.448  7:062.35-
1285  Hans BierhuizenHaaren4.59.47minM65   8.445  7:062.35-
1286  Dé PostPijnacker4.59.54minMse   8.442  7:062.34-
1287  Niels Westmaas (PR 4.45.50) s-Heer Hendrikskinderen4.59.55minMse   8.441  7:062.34-
1288  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.59.55minMse   8.441  7:062.34-
1289  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.59.59minM65   8.439  7:072.34-
1290  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.00.05minM35   8.437  7:072.34-
1291  Mustafa RasulRoosendaal5.00.10minMse   8.434  7:072.34-
1292  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.00.13minM55   8.433  7:072.34-
1293  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen5.00.20minM45   8.430  7:072.34-
1294  Henk GloudemansRoosendaal5.00.25minM55   8.427  7:072.34-
1295  Frans MeijaardWemeldinge5.00.46minM55   8.417  7:082.34-
1296  Dick Hilberdink (PR)Vlissingen5.00.52minM45   8.415  7:082.34-
1297  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle5.00.57minM65   8.412  7:082.34-
1298  Kees Pouwelse (PR 5.00.06) Westkapelle5.01.00minM55   8.411  7:082.34-
1299  Marcel van der Hart (PR 4.22.58) Middelburg5.01.05minMse   8.409  7:082.34-
1300  Xander WassenVenlo5.01.10minM35   8.406  7:082.34-
1301  Dennis van der Linden (PR 4.17.05) Oost-Souburg5.01.13minM45   8.405  7:082.33-
1302  Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke5.01.13minV45   8.405  7:082.33-
1303  Emiel de Die (debuut) Kortgene5.01.17minM45   8.403  7:082.33-
1304  Andre van Vliet (PR)Dreischor5.01.26minM35   8.399  7:092.33-
1305  Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.02.06minM45   8.380  7:102.33-
1306  Inge ZieglerFriedberg5.02.09minV45   8.379  7:102.33-
1307  Anja Schnellen-WinzViersen5.02.24minV45   8.372  7:102.33-
1308  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.02.38minM55   8.366  7:102.32-
1309  Leander BendeleOost-Souburg5.02.38minMse   8.366  7:102.32-
1310  Peter VerhaakAsperen5.02.47minM45   8.361  7:112.32-
1311  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg5.02.51minV55   8.360  7:112.32-
1312  Joris FlorieEtten-Leur5.02.55minMse   8.358  7:112.32-
1313  Tim Florie (debuut) Vlissingen5.02.55minMse   8.358  7:112.32-
1314  Jasper Florie (debuut) Vlissingen5.02.55minMse   8.358  7:112.32-
1315  Henriette SheildsHeinkenszand5.03.03minV35   8.354  7:112.32-
1316  Joris Vos (debuut) Bruinisse5.03.04minM35   8.354  7:112.32-
1317  Iris SimonsSteyl5.03.09minV45   8.351  7:112.32-
1318  Jaap de KamAmstelveen5.03.12minM65   8.350  7:112.32-
1319  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14) Oudelande5.03.22minM45   8.345  7:112.32-
1320  Louisa van IsselmudenEde5.03.31minVse   8.341  7:122.32-
1321  José van LoenhoutOosterhout5.03.37minV45   8.338  7:122.32-
1322  Rick Maljaars (debuut) Oostkapelle5.03.39minMse   8.338  7:122.32-
1323  Jacqueline DreckerWuppertal5.03.40minV45   8.337  7:122.32-
1324  Monica LanzendörferDüsseldorf5.03.40minV45   8.337  7:122.32-
1325  Helmi Wattel (debuut) Serooskerke5.03.54minV45   8.331  7:122.31-
1326  Michel De BleekerDamme5.03.55minM55   8.330  7:122.31-
1327  AW de BoerUitwijk5.03.59minM55   8.328  7:122.31-
1328  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen5.04.03minM35   8.327  7:122.31-
1329  Martien HaanVlissingen5.04.07minMse   8.325  7:122.31-
1330  Amy van SchaikKamperland5.04.07minVse   8.325  7:122.31-
1331  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.04.14minM45   8.322  7:132.31-
1332  Lenie de VisserSchiedam5.04.15minV55   8.321  7:132.31-
1333  Henk KikTilburg5.04.16minMse   8.321  7:132.31-
1334  Liane CornelissenAmsterdam5.04.33minVse   8.313  7:132.31-
1335  Kees KoomanAlmere5.04.41minM45   8.309  7:132.31-
1336  Geert DewaeleLokeren5.04.57minM35   8.302  7:142.31-
1337  Marcel Krikke (PR)Oost-Souburg5.05.54minM45   8.276  7:152.30-
1338  Richard RoelfsEmmen5.06.01minM35   8.273  7:152.30-
1339  Marja VesterVogelenzang5.06.16minV45   8.266  7:162.30-
1340  Gerco Geschiere (PR 4.45.18) Nieuwdorp5.06.31minM35   8.260  7:162.29-
1341  Gilbert TramperGoes5.06.33minM35   8.259  7:162.29-
1342  Andre De Visser (PR)Krabbendijke5.06.42minM45   8.255  7:162.29-
1343  Patrick LamperHeinkenszand5.07.07minMse   8.243  7:172.29-
1344  Tono Wondergem (PR)Westkapelle5.07.10minM50   8.242  7:172.29-
1345  Mathilde UhrEschweiler5.07.25minV55   8.235  7:172.29-
1346  Frank Van den BurgtNieuw-Vennep5.07.47minM45   8.226  7:182.28-
1347  Christiaan BouwmanVlissingen5.08.01minM45   8.219  7:182.28-
1348  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge5.08.15minV35   8.213  7:182.28-
1349  Jan ten NapelDronten5.08.41minM45   8.202  7:192.28-
1350  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.08.54minM45   8.196  7:192.28-
1351  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg5.09.16minM55   8.186  7:202.27-
1352  Huib den BravenHoogblokland5.09.32minM45   8.179  7:202.27-
1353  Paul de Jonge (PR 3.58.40) Kloetinge5.09.37minM45   8.177  7:202.27-
1354  Marloes Saaman (PR 4.12.57) Zoutelande5.09.47minV35   8.172  7:212.27-
1355  Filip CartonDilbeek5.10.00minM35   8.167  7:212.27-
1356  Stefanie de RijkeHinterkappelen5.10.11minV35   8.162  7:212.27-
1357  Ramona Jeremias-HoogHinterkappelen5.10.12minV35   8.162  7:212.27-
1358  Hans Holwerda (PR)Nieuwerkerk5.10.23minM60   8.157  7:212.27-
1359  Nathalie VolckaertMerelbeke5.11.29minVse   8.128  7:232.26-
1360  Sander BuninghBerkel en Rodenrijs5.11.41minM35   8.123  7:232.26-
1361  Gera van BovenNijkerk5.11.44minV55   8.121  7:232.26-
1362  Heiko HeldKorschenbroich5.11.55minM45   8.117  7:242.25-
1363  Sietze van der WalHouten5.12.00minM45   8.114  7:242.25-
1364  Xander Janssen (PR 4.50.32) Vlissingen5.12.24minM45   8.104  7:242.25-
1365  Alexander Verschuur (PR 5.03.53) Zoutelande5.12.35minM45   8.099  7:242.25-
1366  Milou AntheunisseDordrecht5.12.46minVse   8.095  7:252.25-
1367  Anouk de Hamer (PR)Nieuwdorp5.12.49minVse   8.093  7:252.25-
1368  Kristof WolffJuechen5.12.50minM55   8.093  7:252.25-
1369  Sandra van DijkeRidderkerk5.12.56minV35   8.090  7:252.25-
1370  Patrick KonstapelHellevoetsluis5.13.19minM45   8.080  7:262.24-
1371  Jeannette MichaeliRamat Hakovesh5.13.50minV45   8.067  7:262.24-
1372  Leonard van BroekhovenHaarlem5.13.56minM35   8.064  7:262.24-
1373  David de LooffMiddelburg5.14.08minMse   8.059  7:272.24-
1374  Daniela KreppSeligenstadt5.14.12minVse   8.058  7:272.24-
1375  Wim SollieWilsum5.14.29minM45   8.050  7:272.24-
1376  Annet Van Hal (PR 5.00.10) Middelburg5.14.30minV35   8.050  7:272.24-
1377  Serge Wijers (debuut) Zierikzee5.14.43minM35   8.044  7:282.23-
1378  Stuard MatthijsseMiddelburg5.15.17minMse   8.030  7:282.23-
1379  Edwin BelfroidRoosendaal5.15.36minM35   8.022  7:292.23-
1380  Stefan HelmerAachen5.15.36minMse   8.022  7:292.23-
1381  Tim Hekhuis (PR 5.09.00) Middelburg5.15.45minMse   8.018  7:292.23-
1382  Peter de Broekert (PR 4.54.08) s-Heer Hendrikskinderen5.16.31minM45   7.999  7:302.22-
1383  Matthijs Bode (debuut) Biggekerke5.16.40minM35   7.995  7:302.22-
1384  Marcel De LaatSchijndel5.16.56minM45   7.988  7:312.22-
1385  Margot Verhaagen (PR 5.02.18) Middelburg5.16.56minV45   7.988  7:312.22-
1386  Kees De Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg5.17.20minM65   7.978  7:312.22-
1387  Gregor BraunKrefeld5.17.30minM55   7.974  7:312.21-
1388  Cora VerheijAbbenbroek5.17.53minV45   7.964  7:322.21-
1389  Rik HendrikseAlmere5.17.57minM55   7.963  7:322.21-
1390  Pieter Van Ginkels-Gravenpolder5.17.57minMse   7.963  7:322.21-
1391  Heleen RoozeboomCapelle aan den IJssel5.18.52minV35   7.940  7:332.21-
1392  Michel Theelen (PR 5.09.16) Westkapelle5.19.17minM45   7.929  7:342.20-
1393  Luc van MulekomEijsden5.19.36minMse   7.921  7:342.20-
1394  Niko DekkerOostkapelle5.19.36minMse   7.921  7:342.20-
1395  Roman KlosinskiNumansdorp5.19.37minMse   7.921  7:342.20-
1396  Beatrice JüttermannDorsten5.20.33minVse   7.898  7:362.19-
1397  Sjaak Rieteco (PR 4.46.27) Oost-Souburg5.20.53minM55   7.890  7:362.19-
1398  Charlie KerklaanBergen5.21.20minM55   7.879  7:372.19-
1399  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand5.21.31minM45   7.874  7:372.19-
1400  Marliese SchneiderLeubsdorf5.21.32minV55   7.874  7:372.19-
1401  Stefan ArendsVlissingen5.21.50minMse   7.866  7:382.19-
1402  Anthony van der Zwan (debuut) Middelburg5.22.03minM35   7.861  7:382.18-
1403  Tim SpeeVenlo5.22.57minM35   7.839  7:392.18-
1404  Jan Casper van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.23.02minM60   7.837  7:392.18-
1405  Jolanda de Kraker (debuut) Oost-Souburg5.23.03minV55   7.837  7:392.18-
1406  Bob SchoutenGoes5.23.10minM45   7.834  7:402.18-
1407  Holger SchmitzInden5.23.17minM35   7.831  7:402.18-
1408  Jaap van der Endt (PR)Vlissingen5.23.28minM45   7.827  7:402.17-
1409  Leen GeschiereVught5.23.32minM45   7.825  7:402.17-
1410  Daan WijersMiddelburg5.24.07minMse   7.811  7:412.17-
1411  Jos GeversBerkel-Enschot5.24.12minM55   7.809  7:412.17-
1412  Ed de RijckTilburg5.24.13minM55   7.809  7:412.17-
1413  Simon van den BergEindhoven5.24.33minMse   7.801  7:422.17-
1414  Harry Anders (debuut) Arnemuiden5.25.13minM65   7.785  7:422.16-
1415  Frédéric FrancuckBrussel5.25.30minM45   7.778  7:432.16-
1416  Sophy Willemsen (PR 5.08.42) Koudekerke5.25.43minVse   7.773  7:432.16-
1417  Peter van GestelTilburg5.26.27minM45   7.755  7:442.15-
1418  Marlene Souvignier-CreutzEschweiler5.26.30minV55   7.754  7:442.15-
1419  Annette StraussBocholt5.27.23minV45   7.733  7:462.15-
1420  Peter de JeuOud-Beijerland5.27.46minM45   7.724  7:462.15-
1421  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.28.06minM45   7.716  7:472.14-
1422  Saskia de VriesMalden5.28.11minVse   7.714  7:472.14-
1423  Wichert SiertsVlissingen5.28.29minM35   7.707  7:472.14-
1424  Jan-willem van der Hart (PR 4.55.54) Nieuwdorp5.28.57minM35   7.696  7:482.14-
1425  Robert van der Harts-Gravenpolder5.28.59minMse   7.696  7:482.14-
1426  Knud NelissenRijen5.29.05minM35   7.693  7:482.14-
1427  Rolph DolsRijen5.29.05minM45   7.693  7:482.14-
1428  Johan van den BergBergen op Zoom5.29.13minM45   7.690  7:482.14-
1429  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.29.23minM55   7.686  7:482.14-
1430  Ton Biesemaats-Gravenhage5.29.36minM55   7.681  7:492.13-
1431  Arthur BijlSpijkenisse5.29.47minM45   7.677  7:492.13-
1432  Chris Rodermond (PR 5.17.21) Oost-Souburg5.30.20minM45   7.664  7:502.13-
1433  Rens Davidse (PR 4.43.09) Middelburg5.31.02minM45   7.648  7:512.12-
1434  Harma Breuker (PR 5.18.56) Middelburg5.31.16minV65   7.642  7:512.12-
1435  Tessa GulpersAmsterdam5.31.16minVse   7.642  7:512.12-
1436  Silco Saaman (debuut) Vlissingen5.31.32minM45   7.636  7:512.12-
1437  Claudia van de Ketterij (debuut) Vlissingen5.31.33minV35   7.636  7:512.12-
1438  Trees Blaauw-KramNijkerk5.31.47minV55   7.631  7:522.12-
1439  Norbert FerfersMönchengladbach5.31.49minM55   7.630  7:522.12-
1440  Alex KrickSilly5.31.52minM45   7.629  7:522.12-
1441  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.32.09minM45   7.622  7:522.12-
1442  Karl SchroederEschweiler5.32.10minM55   7.622  7:522.12-
1443  Esther KandelOberriet5.32.32minV35   7.613  7:532.11-
1444  Bram de JongAmersfoort5.32.42minM35   7.610  7:532.11-
1445  Stephan van GentAmersfoort5.32.42minM45   7.610  7:532.11-
1446  Carine den BoerHoorn5.33.34minV45   7.590  7:542.11-
1447  Peter De JongVeenendaal5.34.00minM45   7.580  7:552.11-
1448  Peter BergmanZwijndrecht5.34.08minM45   7.577  7:552.10-
1449  Chris van BeemGeldrop5.36.06minM35   7.533  7:582.09-
1450  Esther de JoodeVianen5.36.06minV35   7.533  7:582.09-
1451  Carlo PappotMijdrecht5.36.07minM35   7.532  7:582.09-
1452  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.36.18minM55   7.528  7:582.09-
1453  Geert VanstraelenTemse5.37.12minM45   7.508  7:592.09-
1454  Marco BouwmanMiddelburg5.37.15minM35   7.507  8:002.09-
1455  Marty BouquetRoosendaal5.37.18minM45   7.506  8:002.08-
1456  Sjaak Lijbaart (PR 5.17.24) Sluiskil5.37.43minM55   7.497  8:002.08-
1457  Natalie Verdoorn (PR 5.17.25) Sluiskil5.37.43minV35   7.497  8:002.08-
1458  Karin de Beule (PR 4.45.09) Heikant5.37.43minV45   7.497  8:002.08-
1459  Julia PaessensGeldern5.37.46minVse   7.495  8:002.08-
1460  Sandra BaudermannSimmerath5.37.56minV35   7.492  8:012.08-
1461  Rink Sipma (PR 5.03.51) Vrouwenpolder5.37.59minM45   7.491  8:012.08-
1462  Monique Gillesse (PR)Vlissingen5.38.30minV45   7.479  8:012.08-
1463  Wesley Kroon (PR)Vlissingen5.38.33minMse   7.478  8:012.08-
1464  Lucien de Visser (debuut) Oost-Souburg5.39.11minMse   7.464  8:022.07-
1465  Ronny SchoukensStraimont5.39.17minM45   7.462  8:022.07-
1466  Katia LeroyStraimont5.39.17minV45   7.462  8:022.07-
1467  Simon BassieOostkapelle5.39.19minM55   7.461  8:022.07-
1468  Martin KostrewaFröndenberg5.40.02minM45   7.445  8:042.07-
1469  Anne-Marie BruistMolenhoek5.40.53minV45   7.427  8:052.06-
1470  Willem WestraAntwerpen5.41.01minM55   7.424  8:052.06-
1471  Paul van der HeijdenLiempde5.43.11minM45   7.377  8:082.05-
1472  Anne WiersmaZwolle5.43.14minM45   7.376  8:082.05-
1473  Udo KurzhöferMönchengladbach5.44.08minM55   7.357  8:092.04-
1474  Tamara Schöningh (PR 5.36.03) Middelburg5.44.08minV35   7.357  8:092.04-
1475  Kees HeilApeldoorn5.44.33minM55   7.348  8:102.04-
1476  Andre KwakernaakBergen op Zoom5.46.08minM45   7.314  8:122.03-
1477  Wim OttermanBergen op Zoom5.46.09minM45   7.314  8:122.03-
1478  Alexander de VosKoudekerke5.46.48minMse   7.300  8:132.03-
1479  Hans KleinekoortSoest5.47.10minM65   7.292  8:142.03-
1480  Ruurd OosterhofSingapore5.47.27minMse   7.287  8:142.02-
1481  Eyob hailuMiddelburg5.47.32minMse   7.285  8:142.02-
1482  Jan Boelman (PR)Oost-Souburg5.48.16minM55   7.269  8:152.02-
1483  Ron Openneer (debuut) Middelburg5.50.46minM45   7.218  8:192.00-
1484  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.51.00minM65   7.213  8:192.00-
1485  Dieter KrenhoffDuisburg5.52.20minM55   7.186  8:212.00-
1486  Jaap Landegent (debuut) Burgh-Haamstede5.52.35minM50   7.180  8:211.99-
1487  Ronny de maertelaere (PR 4.29.59) Philippine5.52.40minM45   7.179  8:211.99-
1488  Franklin MaasBorssele5.54.23minM45   7.144  8:241.98-
1489  Patricia Nijenhuis-MaasHellendoorn5.54.23minV45   7.144  8:241.98-
1490  Geo Walraad (debuut) Vlissingen5.55.39minM55   7.119  8:261.98-
1491  Henk Kortlever (PR 5.10.04) Zierikzee5.55.52minM55   7.114  8:261.98-
1492  Mart VerboordHeusden5.58.55minM65   7.054  8:301.96-
1493  Gosse DoumaBennekom5.59.00minM55   7.052  8:301.96-
Mannen: 1267 (84.86%) => M35=315 - M40=22 - M45=487 - M50=29 - M55=163 - M60=13 - M65=30 - Mse=208
Vrouwen: 226 (15.14%) => V35=57 - V40=5 - V45=104 - V50=2 - V55=20 - V65=1 - Vse=37

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 9.017 seconden nodig om deze lijst met 1493 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020