maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 28 februari 2015 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.13.25minMse   17.242  3:294.79697
2  Maarten LoopgidsLovendegem1.19.33minMse   15.913  3:464.42515
3  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.19.40minMse   15.889  3:474.41511
4  Francesco DegrooteGent1.19.45minMse   15.873  3:474.41509
5  Sander Post (PR 1.16.42) Terneuzen1.20.10minMse   15.790  3:484.39498
6  Erwin van de Broeke (PR 1.17.17) Axel1.20.15minMse   15.774  3:484.38496
7  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.21.37minM40   15.510  3:524.31459
8  Maarten DhollanderStekene1.21.48minMse   15.475  3:534.30455
9  Frederik ChristiaensBerlare1.22.08minMse   15.412  3:544.28446
10  Edwin de NeijsTilburg1.22.31minMse   15.341  3:554.26436
11  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.24.39minM40   14.954  4:014.15384
12  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.24.41minMse   14.948  4:014.15383
13  Joos PauwelKleit1.25.25minMse   14.820  4:034.12366
14  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.25.28minMse   14.811  4:034.11365
15  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.25.32minMse   14.799  4:034.11363
16  Bart TeirlynckSint-Kruis-Winkel1.26.36minMse   14.617  4:064.06339
17  Ronny WagenaerMelsele1.26.38minMse   14.612  4:064.06338
18  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.27.37minMse   14.448  4:094.01317
19  Marnis HillaertMoerbeke1.28.18minMse   14.336  4:113.98302
20  Angelo DelfoyeHulst1.28.24minMse   14.320  4:113.98300
21  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.28.36minM45   14.287  4:123.97296
22  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.28.39minM55   14.279  4:123.97295
23  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.29.05minMse   14.210  4:133.95286
24  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.30.40minM40   13.962  4:183.88254
25  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.31.47minMse   13.792  4:213.83233
26  Sofie ClausSinaai1.31.55minVse   13.772  4:213.83448
27  Martin NoensKemzeke1.32.18minMse   13.715  4:223.81224
28  Peter van de WalleLembeke1.32.37minMse   13.668  4:233.80218
29  Wim van NieuwenhuizeOudenaarde1.32.56minMse   13.621  4:243.78212
30  Chris Rogghe Deinze-Astene1.33.35minVse   13.526  4:263.76411
31  Peter de PetterDendermonde1.33.37minMse   13.522  4:263.76201
32  Peter GhyselinckWaregem1.33.47minMse   13.498  4:273.75198
33  Nico RosWaarschoot1.34.22minMse   13.414  4:283.73188
34  Tom van de Voorde (PR 1.29.16) Hulst1.34.57minM40   13.332  4:303.70178
35  Philip Braem (PR)Vogelwaarde1.35.32minM50   13.250  4:323.68169
36  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vogelwaarde1.35.35minMse   13.243  4:323.68168
37  Huybie KiplagatKenia1.35.40minMse   13.232  4:323.68167
38  Luc d'heerMoerbeke1.36.33minMse   13.111  4:353.64153
39  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.36.38minMse   13.100  4:353.64152
40  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.36.43minM45   13.088  4:353.64151
41  Erwin Scheele (PR)Terneuzen1.36.57minMse   13.057  4:363.63147
42  Dirk van PuynbroeckRupelmonde1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
43  Danny VersluysWatervliet1.37.21minMse   13.003  4:373.61142
44  Hedwig van beverenMoerbeke1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
45  Kurt TaghonZomergem1.37.47minMse   12.945  4:383.60135
46  Peter Warnier (PR)Hulst1.38.01minMse   12.915  4:393.59132
47  Freek HaarmansPhilippine1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
48  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.38.21minM50   12.871  4:403.58128
49  Rudy MichielsOosterzele1.38.24minMse   12.864  4:403.57127
50  Geerd de RyckStekene1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
51  Willem van der HeydenKieldrecht1.38.27minMse   12.858  4:403.57126
52  Stefan van Damme (PR)Terneuzen1.38.30minMse   12.851  4:403.57125
53  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.38.43minVse   12.823  4:413.56306
54  Jack Mechielsen (PR)Spui1.38.49minM50   12.810  4:413.56121
55  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.38.58minM55   12.791  4:413.55119
56  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.39.15minM50   12.754  4:423.54116
57  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.39.18minM45   12.748  4:423.54115
58  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.39.22minMse   12.739  4:433.54114
59  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.39.38minMse   12.705  4:433.53111
60  Nicole SpruitVeldhoven1.39.57minVse   12.665  4:443.52283
61  Franky van HaevereSint-Niklaas1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
62  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.40.51minMse   12.552  4:473.4996
63  Peter van den Berg (PR)Hulst1.41.05minMse   12.523  4:473.4893
64  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.41.23minMse   12.486  4:483.4789
65  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke1.42.05minMse   12.400  4:503.4482
66  Jean-Pierre de Keijzer (PR 1.38.58) Goes1.42.08minMse   12.394  4:503.4481
67  Johnny Dooms (PR)Terneuzen1.42.17minM60   12.376  4:513.4479
68  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
69  Rene HamelikZaamslag1.42.50minMse   12.310  4:523.4274
70  Ben SchärmannSint Jansteen1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
71  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.43.06minM65   12.278  4:533.4171
72  Alwin Bolleman (PR)Axel1.43.22minMse   12.246  4:543.4068
73  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33) Terneuzen1.43.51minMse   12.189  4:553.3963
74  Thomas de LonnoyAalter1.44.08minMse   12.156  4:563.3861
75  Gisela van den BergZele1.44.17minVse   12.139  4:573.37209
76  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.44.32minM50   12.110  4:573.3657
77  Patrick WillemsWachtebeke1.44.34minMse   12.106  4:573.3657
78  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.44.39minMse   12.096  4:583.3656
79  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.44.44minM40   12.086  4:583.3655
80  Martin BlancguaertLaarne1.45.41minMse   11.978  5:013.3347
81  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.45.43minVse   11.974  5:013.33188
82  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.46.16minM55   11.912  5:023.3142
83  Mario FeliusSomeren1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
84  Brigitte MulderKluizen1.46.32minVse   11.882  5:033.30176
85  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.46.41minM60   11.865  5:033.3039
86  Marco Bakker (PR 1.44.58) Axel1.46.57minMse   11.836  5:043.2937
87  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.47.25minMse   11.784  5:053.2734
88  Guy van SeverenLovendegem1.47.32minMse   11.772  5:063.2733
89  Sabine Vasseur (PR 1.44.20) Axel1.47.36minVse   11.764  5:063.27161
90  Yves de Waele (PR 1.40.25) Axel1.47.58minMse   11.724  5:073.2630
91  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.48.26minMse   11.674  5:083.2427
92  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.48.29minMse   11.669  5:093.2427
93  Jean-Piere LepoudreIchtegem1.48.32minMse   11.663  5:093.2426
94  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.48.58minMse   11.617  5:103.2324
95  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.49.14minM45   11.588  5:113.2222
96  Fiona Reijers (PR 1.45.47) Terneuzen1.49.17minVse   11.583  5:113.22138
97  Richard Klap (PR)Goes1.49.29minMse   11.562  5:113.2121
98  Dirk van den Hoecke (PR)Zaamslag1.49.34minMse   11.553  5:123.2120
99  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.49.41minMse   11.541  5:123.2120
100  Jurgen Segers (debuut) Hulst1.50.33minMse   11.450  5:143.1815
101  Danny HelderGent1.50.40minMse   11.438  5:153.1815
102  Jaap KievitHellevoetsluis1.51.02minMse   11.401  5:163.1713
103  Wim Lockefeir (PR)Nieuw-Namen1.51.18minMse   11.373  5:173.1612
104  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst1.51.28minM60   11.356  5:173.1511
105  Hanneke Verschuren (PR 1.49.52) Axel1.51.46minVse   11.326  5:183.15109
106  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.52.13minMse   11.280  5:193.138
107  Julie Serrarens (PR)Lamswaarde1.52.44minVse   11.229  5:213.1298
108  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.52.46minMse   11.225  5:213.127
109  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Nieuw-Namen1.52.52minVse   11.215  5:213.1297
110  Glenn ChristiaensZele1.53.25minMse   11.161  5:233.105
111  Geertjan de Smet (PR 1.50.29) Axel1.53.28minMse   11.156  5:233.105
112  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.53.50minMse   11.120  5:243.094
113  Jeanet Meeuwse (PR)Arnemuiden1.54.04minV50   11.097  5:243.0884
114  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Terneuzen1.54.08minVse   11.091  5:253.0884
115  Eddy WaelputStekene1.54.11minMse   11.086  5:253.083
116  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.54.13minVse   11.083  5:253.0883
117  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande1.54.17minVse   11.076  5:253.0882
118  Ester de Zwart (PR)Kloosterzande1.54.20minVse   11.072  5:253.0882
119  Tristan Vierbergen (PR)Hulst1.54.30minMse   11.055  5:263.072
120  Michael VerstraetenMoerbeke1.54.36minMse   11.046  5:263.072
121  Harry DurinckKalken1.55.02minMse   11.004  5:273.061
122  Wouter Julsing (PR 1.53.08) Terneuzen1.55.06minMse   10.998  5:273.051
123  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.55.52minVse   10.925  5:303.0367
124  Dagmar van EesveldeErtvelde1.56.04minVse   10.906  5:303.0366
125  Veerle WillemsEvergem1.56.08minVse   10.900  5:303.0365
126  Wim de LannoyAalter1.56.11minMse   10.895  5:303.03-
127  Marga Haarmans (PR)Philippine1.56.52minVse   10.832  5:323.0159
128  Dennis VerdurmeSint Jansteen1.57.05minMse   10.812  5:333.00-
129  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.18minM65   10.792  5:343.00-
130  Stefan ProvoostStekene1.57.21minMse   10.787  5:343.00-
131  Judith KruithofZuid-Beijerland1.57.26minVse   10.779  5:342.9954
132  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen1.57.42minMse   10.755  5:352.99-
133  Marco Wauters (PR 1.47.08) Terneuzen1.58.22minMse   10.694  5:372.97-
134  Kathy PetitOudenaarde1.58.53minVse   10.648  5:382.9643
135  Bart VeholenBerlare1.58.55minMse   10.645  5:382.96-
136  Lie van de PlasscheZele1.58.59minVse   10.639  5:382.9642
137  Marian van Damme (PR 1.53.08) Clinge1.59.16minV45   10.614  5:392.9540
138  Annemiek van BellenNijmegen1.59.27minVse   10.597  5:402.9439
139  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande1.59.35minM45   10.586  5:402.94-
140  Rob van Bellen (PR 1.55.28) Hulst2.00.01minMse   10.547  5:412.93-
141  Jacco Lucasse (PR 1.46.00) Zaamslag2.00.09minMse   10.536  5:422.93-
142  Tonnie Hoogstraate (debuut) Hulst2.00.15minMse   10.527  5:422.92-
143  Patrick Versluis (PR 1.48.10) Terneuzen2.00.54minMse   10.470  5:442.91-
144  Joop Lauret (PR)Terneuzen2.01.02minMse   10.459  5:442.91-
145  Bram van de Hoeve (PR 1.57.16) Terneuzen2.01.49minMse   10.391  5:462.89-
146  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.01.55minVse   10.383  5:472.8824
147  Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst2.02.41minM50   10.318  5:492.87-
148  Bernadette DeclerckZwijndrecht2.02.43minVse   10.315  5:492.8720
149  Dirk Houtepen (PR 1.52.37) Terneuzen2.04.10minMse   10.195  5:532.83-
150  Marleen de Rechter (PR)Nieuw-Namen2.04.19minVse   10.182  5:542.8313
151  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.06.07minVse   10.037  5:592.797
152  Mauries d'HaeseLokeren2.06.16minMse   10.025  5:592.78-
153  Louis van der SteenGent2.06.43minMse   9.990  6:002.77-
154  Antoine Mathysde Pinte2.09.32minMse   9.772  6:082.71-
155  Philip de VroeSleidinge2.09.49minMse   9.751  6:092.71-
156  Rudy van de VeldeWachtebeke2.09.53minMse   9.746  6:092.71-
157  Romain BolssensKieldrecht2.10.02minMse   9.735  6:102.70-
158  Marian Goossen (debuut) Terneuzen2.10.12minVse   9.722  6:102.70-
159  Erno DuponKieldrecht2.10.15minMse   9.719  6:102.70-
160  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels2.11.17minVse   9.642  6:132.68-
161  Greet LangebergSluiskil2.12.19minVse   9.567  6:162.66-
162  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels2.17.21minMse   9.216  6:312.56-
163  Wim CoppietersStrombeek-Bever2.17.26minMse   9.211  6:312.56-
Mannen: 130 (79.75%) => M40=5 - M45=5 - M50=6 - M55=3 - M60=3 - M65=2 - Mse=106
Vrouwen: 33 (20.25%) => V45=1 - V50=1 - Vse=31

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jente SamsonBerlare37.24minMse   17.005  3:324.72-
2  Frederik de BackerWaregem39.32minMse   16.088  3:444.47+2:08
3  Chris de SmitHulst40.01minMse   15.893  3:474.41+2:37
4  Gert Jan KolijnTerneuzen42.20minMse   15.024  4:004.17+4:56
5  Bert OebekeSente43.22minMse   14.666  4:054.07+5:58
6  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel43.24minMse   14.654  4:064.07+6:00
7  Willy de BackerBerlare43.33minMse   14.604  4:074.06+6:09
8  Tim BuysseAssenede44.14minMse   14.378  4:103.99+6:50
9  Niels KolijnAxel44.56minMse   14.154  4:143.93+7:32
10  Hendrik van den EckerAalst45.23minMse   14.014  4:173.89+7:59
11  Arne LippensLovendegem45.41minMse   13.922  4:193.87+8:17
12  Paul MaertjensBoekhoute45.51minMse   13.871  4:203.85+8:27
13  Alain LippensErtvelde46.04minMse   13.806  4:213.84+8:40
14  Rudi de CaluweSas van Gent46.27minMse   13.692  4:233.80+9:03
15  Frank SchoofDestelbergen47.49minMse   13.301  4:313.69+10:25
16  Dirk BreynaertSint-Niklaas48.00minMse   13.250  4:323.68+10:36
17  Rudy van HalleVeltem48.17minMse   13.172  4:333.66+10:53
18  Ko de BruyneKloosterzande49.20minMse   12.892  4:393.58+11:56
19  Monique AllefsHulst49.40minVse   12.805  4:413.56+12:16
20  Roland van den BrulleBrakel50.50minMse   12.511  4:483.48+13:26
21  Natasja BooijWalsoorden51.51minVse   12.266  4:533.41+14:27
22  Tom SchauwaertHulst52.26minM55   12.130  4:573.37+15:02
23  Anneke RombautTemse52.39minVse   12.080  4:583.36+15:15
24  Jan de MitsKluizen52.42minMse   12.068  4:583.35+15:18
25  Pascal van HulleMaldegem53.28minMse   11.895  5:033.30+16:04
26  De BaetsHeusden54.15minMse   11.724  5:073.26+16:51
27  Denise d'HondtHulst54.24minVse   11.691  5:083.25+17:00
28  Freer van RoeyenAxel56.30minMse   11.257  5:203.13+19:06
29  Josa van der VlietTerneuzen56.45minVse   11.207  5:213.11+19:21
30  Jolanda JasperseTerneuzen56.50minVse   11.191  5:223.11+19:26
31  Bas JasperseTerneuzen56.53minMse   11.181  5:223.11+19:29
32  Aureel LippensWaarschoot57.01minMse   11.155  5:233.10+19:37
33  Gerard KlapwijkAxel57.12minMse   11.119  5:243.09+19:48
34  Bart MartensBeveren57.49minMse   11.000  5:273.06+20:25
35  Jessica OckeAxel58.17minVse   10.912  5:303.03+20:53
36  Josa van der VlietTerneuzen58.20minVse   10.903  5:303.03+20:56
37  Cybelle BouchautHulst58.32minVse   10.866  5:313.02+21:08
38  Pierre TondeleirLaarne58.45minMse   10.826  5:333.01+21:21
39  Gerrit LangenbergSluiskil59.45minMse   10.644  5:382.96+22:21
40  Irene GoethalsOostakker1.00.03minMse   10.591  5:402.94+22:39
41  Marian van VorenTerneuzen1.00.06minVse   10.582  5:402.94+22:42
42  Anne-Marrie ThomaesHoofdplaat1.00.35minVse   10.498  5:432.92+23:11
43  Andrea VermoteEernegem1.02.06minVse   10.242  5:522.84+24:42
44  Paul BosmanKoewacht1.02.08minMse   10.236  5:522.84+24:44
45  Carlos de WilleAalter1.03.08minMse   10.074  5:572.80+25:44
46  Jurgen LippensWaarschoot1.03.14minMse   10.058  5:582.79+25:50
47  Yoel RooversWommelgem1.03.23minMse   10.034  5:592.79+25:59
48  Jan-Willem de KoeyerAxel1.04.29minMse   9.863  6:052.74+27:05
49  Joke CornelisenTerneuzen1.04.35minVse   9.848  6:062.74+27:11
50  Saskia SlotingenAxel1.05.36minVse   9.695  6:112.69+28:12
51  Ester KoopmanAxel1.05.39minVse   9.688  6:122.69+28:15
52  Samantha van DoornTerneuzen1.06.15minVse   9.600  6:152.67+28:51
53  Dick VerhelstZaamslag1.14.25minMse   8.546  7:012.37+37:01
54  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.16.41minVse   8.294  7:142.30+39:17
Mannen: 37 (68.52%) => M55=1 - Mse=36
Vrouwen: 17 (31.48%) => Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.053 seconden nodig om deze lijst met 217 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5,94 KM

Plts   Naam                    Vereniging/Woonplt   Categ        Tijd   km/u   m/km
-----  ----------------------------------------------- -----  --------  ------------
    1  Jo van den Brulle       Herzele              1e Man       20:09  17,687  3:23 
    2  Gunter D'Hondt          Ronse                2e Man       21:11  16,825  3:33 
    3  Jens Taeckens           Oudenaarde           3e Man       21:26  16,628  3:36 
    4  Stijn Vermeersch        Denderleeuw          4e Man       21:30  16,577  3:37 
    5  Michel van Gasse        Kieldrecht           5e Man       22:33  15,805  3:47 
    6  Shirley Kerkhove        Zuiddorpe            1e Vrouw     24:34  14,507  4:08 
    7  Ben van Vliet           Terenuzen            6e Man       25:00  14,256  4:12 
    8  Danny verduyn           Zuiddorpe            7e Man       25:10  14,162  4:14 
    9  Joakim van Gasse        St Pauwels           8e Man       25:34  13,940  4:18 
   10  Nick Neyt               Zelzate              9e Man       26:04  13,673  4:23 
   11  Berry Knibbelaar        Westdorpe           10e Man       27:45  12,843  4:40 
   12  Ronald Roctus           Terneuzen           11e Man       28:39  12,440  4:49 
   13  Patrick Steenbeke       Eeklo               12e Man       29:50  11,946  5:01 
   14  Tom de Rudder           Temse               13e Man       30:29  11,692  5:07 
   15  Steven Slock            Axel                14e Man       30:35  11,653  5:08 
   16  Carla Zegers            Koewacht            15e Man       31:24  11,350  5:17 
   17  Nic Verkindereen        Gent                16e Man       32:11  11,074  5:25 
   18  J. Rintjema             Axel                17e Man       33:23  10,676  5:37 
   19  Jac Verberkmoes         Axel                18e Man       34:04  10,462  5:44 
   20  Paulette de Huyvetter   Zelzate              2e Vrouw     34:06  10,452  5:44 
   21  Andre Pieters           Terneuzen           19e Man       34:37  10,296  5:49 
   22  Marianne de Baedts      Eeklo                3e Vrouw     34:59  10,188  5:53 
   23  Micke Vanpaver          Eeklo                4e Vrouw     35:02  10,173  5:53 
   24  Juliana Hoogenberg      Axel                 5e Vrouw     35:10  10,135  5:55 
   25  Mariette Soethaert      Terneuzen            6e Vrouw     35:12  10,125  5:55 
   26  I de Poorter            Terneuzen            7e Vrouw     35:16  10,106  5:56 
   27  Ann Lommelen            Beveren              8e Vrouw     35:44   9,974  6:00 
   28  Arsene van Laeken       Assenede            20e Man       36:10   9,854  6:05 
   30  Guido de Vliegher       Bachte Maris Leerne 21e Man       36:25   9,787  6:07 
   31  Didier van den Bulcke   Ledenberg           22e Man       37:54   9,404  6:22 
   32  Andre van Goethem       St Gillis Waes      23e Man       38:51   9,174  6:32 
   33  Marie Jeanne Weemaes    St Gillis Waes       9e Vrouw     40:50   8,728  6:52 
   34  Nancy de Vet            Axel                10e Vrouw     41:12   8,650  6:56 

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020