dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 21 februari 2015 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Gino de CockDendermonde1.31.13minMse   16.444  3:394.57634
2  Sander Post (PR 1.34.19) Terneuzen1.35.56minMse   15.636  3:504.34523
3  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55) Zuiddorpe1.37.00minM40   15.464  3:534.30499
4  Jorim de Boks (debuut) Middelburg1.39.36minMse   15.060  3:594.18443
5  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.39.56minM40   15.010  4:004.17436
6  Christiaan FrederikBerlare1.40.53minMse   14.869  4:024.13417
7  Didier VerleeSinaai1.42.22minMse   14.653  4:064.07388
8  Pieter Pladdet (PR 1.39.43) Terneuzen1.42.30minMse   14.634  4:064.07385
9  Giovanni van LokerenZele1.43.00minMse   14.563  4:074.05375
10  Sander d'Hont (PR)Kuitaart1.44.16minMse   14.386  4:104.00351
11  Marlon Roels (PR 1.42.08) Terneuzen1.44.17minM40   14.384  4:104.00351
12  Dennis Florussen (PR)Terneuzen1.44.19minMse   14.379  4:103.99351
13  Wesley de Booij (debuut) Middelburg1.49.13minMse   13.734  4:223.82266
14  Lode VandaeleOudenaarde1.49.54minMse   13.649  4:243.79255
15  Endy Slock (PR 1.45.59) Axel1.51.20minM40   13.473  4:273.74233
16  Heddie Nieuwdorp (debuut) Yerseke1.52.26minM55   13.341  4:303.71217
17  Luc DelattrePamel1.52.49minMse   13.296  4:313.69211
18  Hans WeckebroekAalst1.53.49minMse   13.179  4:333.66197
19  Luc d'HeerMoerbeke1.54.03minMse   13.152  4:343.65194
20  Jos KoelemanSchoonhoven1.54.11minMse   13.137  4:343.65192
21  Jos Janse (PR 1.55.06) Middelburg1.56.13minM40   12.907  4:393.59165
22  Harry Christiaanse (PR 1.55.19) Yerseke1.56.25minM50   12.885  4:393.58163
23  Erwin Scheele (debuut) Terneuzen1.56.25minMse   12.885  4:393.58163
24  Rudy MichielsOosterzele1.56.30minMse   12.876  4:403.58162
25  Marcel Adriaanse (PR 1.50.12) Middelburg1.56.59minMse   12.822  4:413.56156
26  Marcel van Luik (PR 1.56.02) Terneuzen1.57.24minMse   12.777  4:423.55150
27  Geert de RijckStekene1.57.54minMse   12.723  4:433.53144
28  Liander SmetSint-Niklaas1.58.50minMse   12.623  4:453.51134
29  Bjorn de PrilWelve1.59.15minMse   12.579  4:463.49129
30  Wim LammensBleskensgraaf2.00.05minMse   12.491  4:483.47120
31  André Meijers (debuut) Hoedekenskerke2.02.10minMse   12.278  4:533.4198
32  Hanno de Hoon (PR)Terneuzen2.02.40minM55   12.228  4:543.4093
33  Ellen van LoockeZomergem2.04.07minVse   12.085  4:583.36241
34  André BruggemanEvergem2.04.07minMse   12.085  4:583.3680
35  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.04.42minMse   12.029  4:593.3475
36  Theo Roels (PR 1.54.12) Kloosterzande2.05.48minMse   11.924  5:023.3166
37  Tom JanssensEksaarde2.06.19minMse   11.875  5:033.3062
38  Leon van Bavinchoven (PR 2.04.02) Terneuzen2.06.39minMse   11.844  5:043.2959
39  Marc Corijn (PR)Kapellebrug2.06.59minMse   11.813  5:053.2857
40  Adelin de GrooteEvergem2.07.04minMse   11.805  5:053.2856
41  Hans Minnaard (PR 2.03.40) Yerseke2.07.22minM55   11.777  5:063.2754
42  Alain EhlingerBerchem2.08.48minMse   11.646  5:093.2344
43  Cathy Poppe (PR 1.54.56) Terneuzen2.09.15minVse   11.605  5:103.22176
44  Jacques Zaman (PR)Terneuzen2.09.15minMse   11.605  5:103.2241
45  Gerald MonteyneOosteeklo2.09.16minMse   11.604  5:103.2241
46  Stefan van Damme (PR 2.07.07) Terneuzen2.09.16minMse   11.604  5:103.2241
47  Erik Bolleman (PR 1.53.06) Axel2.09.16minMse   11.604  5:103.2241
48  Alwin Bolleman (debuut) Axel2.09.16minMse   11.604  5:103.2241
49  Bart van HoorewegheDeinze2.10.01minMse   11.537  5:123.2036
50  Bjorn de RouckLedeberg2.10.49minMse   11.466  5:143.1932
51  Jos van GrembergheStekene2.11.21minMse   11.420  5:153.1729
52  Dirk van den Hoecke (PR)Zaamslag2.13.34minMse   11.230  5:213.1218
53  Rene Goetheer (PR)Wolphaartsdijk2.13.41minMse   11.221  5:213.1218
54  Kees Kloosterman (debuut) Wolphaartsdijk2.14.06minMse   11.186  5:223.1116
55  Renë Vink (debuut) Terneuzen2.15.26minMse   11.076  5:253.0811
56  Dagmar van EesveldeErtvelde2.16.48minVse   10.965  5:283.0599
57  Harry Durinck (debuut) Koewacht2.18.07minMse   10.860  5:313.024
58  Geert BeckmanDendermonde2.18.08minMse   10.859  5:323.024
59  Wim Lockefeir (debuut) Nieuw-Namen2.18.43minMse   10.813  5:333.003
60  Imo Jongepier (PR 2.23.11) Nieuw- en Sint Joosland2.24.14minMse   10.400  5:462.89-
61  Monik van LoockVorselaar2.26.49minVse   10.217  5:522.8430
62  Herman de SobrieVorselaar2.26.49minMse   10.217  5:522.84-
63  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.29.01minVse   10.066  5:582.8021
64  Louis van der SteenGent2.30.16minMse   9.982  6:012.77-
Mannen: 59 (92.19%) => M40=5 - M50=1 - M55=3 - Mse=50
Vrouwen: 5 (7.81%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Francesco DegrooteGent43.14minMse   16.654  3:364.63-
2  Sam van ElsuweSleidinge48.00minMse   15.000  4:004.17+4:46
3  Niko SchelfhoutGent48.29minMse   14.850  4:024.13+5:15
4  Tim BuysseAssenede48.51minMse   14.739  4:044.09+5:37
5  Gert-Jan KolijnTerneuzen48.55minMse   14.719  4:054.09+5:41
6  Ardjan DeurwaarderAxel50.26minMse   14.276  4:123.97+7:12
7  Alain LippensErtvelde50.48minMse   14.173  4:143.94+7:34
8  Arne LippensWaarschoot52.56minMse   13.602  4:253.78+9:42
9  Jack MechielsenTerneuzen53.27minMse   13.471  4:273.74+10:13
10  Albert PlatteeuwTerneuzen54.32minM45   13.203  4:333.67+11:18
11  Michael van HauteSint-Niklaas54.42minMse   13.163  4:343.66+11:28
12  Franklin DielemanTerneuzen54.48minMse   13.139  4:343.65+11:34
13  Ferdie de KlerkTerneuzen54.56minMse   13.107  4:353.64+11:42
14  Marc WelvaertOosteeklo55.04minMse   13.075  4:353.63+11:50
15  Johan DekkerMiddelburg56.56minM55   12.646  4:453.51+13:42
16  Ronny SmetSinaai57.14minMse   12.580  4:463.49+14:00
17  Guy van SeverenLovendegem57.15minMse   12.576  4:463.49+14:01
18  Leo KaijserTerneuzen57.22minMse   12.551  4:473.49+14:08
19  Ko de BruyneKloosterzande57.34minMse   12.507  4:483.47+14:20
20  Bennie BouterseTerneuzen57.35minMse   12.504  4:483.47+14:21
21  Marc de BaetsHeusden58.54minMse   12.224  4:553.40+15:40
22  Fiona ReijersTerneuzen59.13minVse   12.159  4:563.38+15:59
23  Filip GoemanWaarschoot1.02.07minMse   11.591  5:113.22+18:53
24  Wanda ZegersTerneuzen1.02.45minVse   11.474  5:143.19+19:31
25  Hubert RoelsKloosterzande1.03.54minMse   11.268  5:203.13+20:40
26  Marc van ElsuweSleidinge1.04.28minMse   11.169  5:223.10+21:14
27  Richard WindelsDe Klinge1.04.48minMse   11.111  5:243.09+21:34
28  Monique vervaetWalsoorden1.04.56minVse   11.088  5:253.08+21:42
29  Jan de MitsErtvelde1.05.51minMse   10.934  5:293.04+22:37
30  Aureel LippensWaarschoot1.05.53minMse   10.928  5:293.04+22:39
31  Gerard KlapwijkAxel1.05.54minMse   10.926  5:303.03+22:40
32  Eddy van BovenSchoonaarde1.06.18minMse   10.860  5:323.02+23:04
33  Bart WeemaesDe Klinge1.07.27minMse   10.675  5:372.97+24:13
34  Greet LangenbergSluiskil1.08.06minVse   10.573  5:412.94+24:52
35  Katrien JultryRoeselare1.08.22minVse   10.531  5:422.93+25:08
36  Marian van VorenTerneuzen1.08.59minVse   10.437  5:452.90+25:45
37  Romain BolssensKieldrecht1.09.47minMse   10.318  5:492.87+26:33
38  Anne France DobsSint-Kruis-Winkel1.15.06minVse   9.587  6:162.66+31:52
39  Marc Van LoockLille1.24.37minMse   8.509  7:032.36+41:23
Mannen: 32 (82.05%) => M45=1 - M55=1 - Mse=30
Vrouwen: 7 (17.95%) => Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.383 seconden nodig om deze lijst met 103 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020