vrijdag 7 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 1 februari 2015 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Zoutelande1.13.01minMse   17.336  3:284.82710
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.15.21minMse   16.800  3:344.67636
3  Tom Van DyckSchoten1.17.53minMse   16.253  3:414.51561
4  Nico SerroenWevelgem1.18.15minM35   16.177  3:434.49551
5  Guy de BlanderRoosdaal1.19.06minM45   16.003  3:454.45527
6  Michiel OttenTilburg1.20.04minM45   15.810  3:484.39500
7  Dries LernoutGeluwe1.20.10minM35   15.790  3:484.39498
8  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.20.29minM45   15.728  3:494.37489
9  Roel van NesOud Gastel1.20.46minM45   15.673  3:504.35482
10  Allen de BelMuise1.21.19minM35   15.567  3:514.32467
11  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Middelburg1.21.23minM45   15.554  3:514.32465
12  Alain GeertsImpe1.21.29minM45   15.535  3:524.32463
13  Cederik Van de KeereBurst1.21.34minMse   15.519  3:524.31461
14  Glenn VermanderDadizele1.21.59minMse   15.440  3:534.29450
15  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.22.13minMse   15.397  3:544.28444
16  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.22.17minM35   15.384  3:544.27442
17  Marc PapanikitasMortsel1.22.27minM45   15.353  3:544.26438
18  Sander de BartBreda1.22.49minMse   15.285  3:564.25429
19  Frederik Van EykerenBoekhoute1.23.03minMse   15.242  3:564.23423
20  Marc GunterRoosendaal1.23.16minM45   15.202  3:574.22418
21  Liam de MeyDoel1.23.29minMse   15.163  3:574.21412
22  Elie HoetGits1.23.46minM45   15.112  3:584.20405
23  Sander Post (PR 1.16.42) Terneuzen1.24.03minMse   15.061  3:594.18398
24  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.24.04minM40   15.058  3:594.18398
25  Benjamin Van den BerghLint1.24.11minMse   15.037  3:594.18395
26  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.24.21minM45   15.007  4:004.17391
27  Karl Van BiervlietOudenaarde1.24.22minM35   15.004  4:004.17391
28  Tom D'HoosscheGavere1.24.49minM35   14.925  4:014.15380
29  Kurt ValléMoorsele1.25.06minMse   14.875  4:024.13373
30  Kevin D'HondtOudenaarde1.25.14minMse   14.852  4:024.13370
31  Jan Riemens (PR 1.22.49) IJzendijke1.25.15minMse   14.849  4:024.12370
32  Jos op 't HoogHaaren1.25.22minM45   14.828  4:034.12367
33  Samuel PutmanWielsbeke1.25.43minMse   14.768  4:044.10359
34  Jan VerdegemEvergem1.26.00minM45   14.719  4:054.09353
35  Tim de VilderWingene1.26.13minMse   14.682  4:054.08348
36  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.26.13minM45   14.682  4:054.08348
37  Bernard BrouckaertGits1.26.19minM35   14.665  4:054.07345
38  Edward de Leng (PR 1.22.54) Koudekerke1.26.30minM50   14.634  4:064.07341
39  Steven WoutersSchoten1.26.57minM35   14.558  4:074.04331
40  Stef MaternéRotselaar1.27.12minM45   14.517  4:084.03326
40  Nico SabbeBrugge1.27.12minMse   14.517  4:084.03326
42  Vic Van KerrebroeckWilrijk1.27.19minM35   14.497  4:084.03323
43  Steve DuzansonRoosendaal1.27.26minM45   14.478  4:094.02321
44  Matthias MeulGent1.27.33minMse   14.459  4:094.02318
45  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.27.34minM40   14.456  4:094.02318
46  Geert LammertynOostende1.27.36minM35   14.450  4:094.01317
47  Jan de ClercqHamme1.27.40minMse   14.439  4:094.01316
48  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.27.43minMse   14.431  4:094.01315
49  Joris Zaman (PR 1.22.05) Nieuw-Namen1.28.05minM35   14.371  4:113.99307
50  Christophe SchelkensRanst1.28.07minMse   14.366  4:113.99306
51  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Biggekerke1.28.17minM40   14.338  4:113.98303
52  Patrick DecorteKoekelare1.28.25minM45   14.317  4:113.98300
53  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.28.26minM45   14.314  4:113.98299
54  Anne-Mie DanneelsKnokke-Heist1.28.29minV45   14.306  4:123.97530
55  Jan Van HollebekeOostkamp1.28.44minM35   14.266  4:123.96293
56  Diego Pazos-CasalLovendegem1.28.52minMse   14.244  4:133.96290
57  Filiep PareinGeluwe1.29.13minM45   14.188  4:143.94283
58  Kees van der VlietRoosendaal1.29.19minM45   14.173  4:143.94281
59  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.29.24minM35   14.159  4:143.93280
60  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.29.28minM40   14.149  4:143.93278
61  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.29.28minM40   14.149  4:143.93278
62  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.29.29minMse   14.146  4:143.93278
63  Dré BilletWuustwezel1.29.46minM55   14.102  4:153.92272
64  Pascal BodsonStabroek1.29.46minM45   14.102  4:153.92272
65  Rien BastiaansenRucphen1.29.47minM55   14.099  4:153.92272
66  Paul Van RielLoenhout1.29.53minM45   14.083  4:163.91270
67  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.30.12minM55   14.034  4:173.90264
68  Patrick MarienRoosendaal1.30.15minM35   14.026  4:173.90263
69  Jan Van GilsLint1.30.22minM35   14.008  4:173.89260
70  Dirk Van HijfteWatervliet1.30.27minM45   13.995  4:173.89259
71  Iwan BaertBlankenberge1.30.39minM35   13.964  4:183.88255
72  Tom HoornaertRumbeke1.30.53minM45   13.928  4:183.87250
73  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vogelwaarde1.31.03minM35   13.903  4:193.86247
74  Wim StruyfsWeelde1.31.06minM35   13.895  4:193.86246
75  Marnix HillaertMoerbeke-Waas1.31.11minM45   13.882  4:193.86245
76  Jan SeynaeveGent1.31.32minM45   13.829  4:203.84238
77  Wim de VreeseGent1.31.36minM35   13.819  4:213.84237
78  Christophe de grandeSinaai1.31.40minM35   13.809  4:213.84235
79  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.31.44minM50   13.799  4:213.83234
80  Niek MahieuOudenaarde1.32.00minM35   13.759  4:223.82229
81  Angelo Delforge (PR 1.24.18) Hulst1.32.04minM35   13.749  4:223.82228
82  Jurgen LootensDrunen1.32.07minM35   13.742  4:223.82227
83  Bart van AalstRoosendaal1.32.27minM35   13.692  4:233.80221
84  Thomas ChristiaensGent1.32.32minMse   13.680  4:233.80220
85  Kevin GadeyneIchtegem1.32.33minMse   13.677  4:233.80219
86  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal1.32.37minM35   13.668  4:233.80218
87  Johan WatthyGistel1.32.42minM45   13.655  4:243.79217
88  Koen PoppeZele1.32.45minM35   13.648  4:243.79216
89  Klaus RiemerRoosendaal1.32.49minM45   13.638  4:243.79215
90  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.32.52minM50   13.631  4:243.79214
91  Baert LucZele1.32.58minM45   13.616  4:243.78212
92  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.32.59minV35   13.614  4:243.78424
93  Peter Van de WalleLembeke1.33.02minM45   13.606  4:253.78211
94  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.33.11minM45   13.585  4:253.77208
95  John van Dijke (PR 1.32.02) Kloosterzande1.33.12minM40   13.582  4:253.77208
96  Mark Dhuyvetter (PR 1.29.35) Biervliet1.33.12minMse   13.582  4:253.77208
97  Koen DesmetKortrijk1.33.20minMse   13.563  4:253.77205
98  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.00) Serooskerke1.33.27minV35   13.546  4:263.76413
99  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.33.28minM40   13.543  4:263.76203
100  Ronald BesselinkOssendrecht1.33.40minMse   13.514  4:263.75200
101  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.33.42minMse   13.510  4:263.75199
102  Sebastiano PistolesiKnokke-Heist1.33.54minM35   13.481  4:273.74196
103  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.33.54minMse   13.481  4:273.74196
104  Tom HubregtseSluis1.34.11minMse   13.440  4:283.73191
105  Henk GuiseRoosendaal1.34.13minM45   13.436  4:283.73190
106  Ronny WagenaerMelsele1.34.13minM45   13.436  4:283.73190
107  Gunther LauwersZemst1.34.16minM35   13.428  4:283.73190
108  Sofie ClausSinaai1.34.25minV35   13.407  4:293.72392
109  Joffrey DefourBrugge1.34.30minM35   13.395  4:293.72186
110  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.34.30minM45   13.395  4:293.72186
111  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.34.44minM45   13.362  4:293.71182
112  David VromanTielt1.34.59minM35   13.327  4:303.70178
113  Kristof la HeyneLokeren1.35.16minM35   13.287  4:313.69173
114  Peter NaudtsDrongen1.35.20minM35   13.278  4:313.69172
115  Jan DeclerckKnokke-Heist1.35.20minM45   13.278  4:313.69172
116  Frederique Burkin (PR 1.25.14) Zuidzande1.35.24minV45   13.269  4:313.69372
117  Geert de MulderRoosdaal1.35.33minM45   13.248  4:323.68169
118  Joris CasierBrugge1.35.34minM45   13.246  4:323.68168
119  Peter RottierKalken1.35.38minM35   13.236  4:323.68167
120  Youri GroosmanSint-Laureins1.35.44minM35   13.223  4:323.67166
121  Pieter CeelenBlankenberge1.35.45minMse   13.220  4:323.67166
121  Erik LafortGent1.35.45minM45   13.220  4:323.67166
123  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.35.46minMse   13.218  4:323.67165
124  Bruno MissantWaregem1.35.48minMse   13.213  4:323.67165
125  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.35.50minM40   13.209  4:333.67164
126  Dirk MechelaereBrugge1.35.51minM45   13.207  4:333.67164
127  Sepp VermeulenRoosendaal1.36.12minM55   13.159  4:343.66159
128  Remy MolBavel1.36.16minM45   13.149  4:343.65158
129  Michaël VannesteMarke1.36.18minMse   13.145  4:343.65157
130  Peter HombléKoksijde1.36.24minM45   13.131  4:343.65156
131  Michel Buijck (PR 1.20.04) Middelburg1.36.27minM35   13.124  4:343.65155
132  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.36.41minM35   13.093  4:353.64151
133  Kris BaekelandtKnokke-Heist1.36.49minM35   13.075  4:353.63149
134  Yannick VanceulebroeckBrecht1.36.55minM35   13.061  4:363.63148
135  Albert VervaetSint-Amandsberg1.37.05minM55   13.039  4:363.62145
136  Nico VoetLochristi1.37.07minM35   13.034  4:363.62145
137  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.37.08minM55   13.032  4:363.62145
138  Maarten WandersBrugge1.37.09minM35   13.030  4:363.62144
139  Ton NagtzaamFijnaart1.37.12minM45   13.023  4:363.62144
140  Wouter GeorgesEvergem1.37.22minM35   13.001  4:373.61141
141  Daan van HoorewegheMechelen1.37.27minM35   12.990  4:373.61140
142  Ivan de MuynckUrsel1.37.28minM55   12.988  4:373.61140
143  Björn Van Den BergheSint-Lievens-Houtem1.37.36minMse   12.970  4:383.60138
144  Frederic ChysGent1.37.39minMse   12.963  4:383.60137
145  Kristof Vereecke (PR 1.26.55) Overslag1.37.41minM35   12.959  4:383.60137
146  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.37.45minM40   12.950  4:383.60136
147  Yannic de MeyerMariakerke1.37.46minM45   12.948  4:383.60136
148  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.37.50minM40   12.939  4:383.59135
149  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.37.57minM45   12.923  4:393.59133
149  Nico RosWaarschoot1.37.57minM45   12.923  4:393.59133
151  Aschwin van den Abeele (PR 1.27.45) Zuiddorpe1.37.58minM35   12.921  4:393.59133
152  Matthieu de CosterBloemendaal1.38.08minMse   12.899  4:393.58131
153  Tim BuysseAssenede1.38.08minMse   12.899  4:393.58131
154  Pieterjan BehaegheZwijnaarde1.38.09minMse   12.897  4:393.58130
155  Fauve VandendorpeKnokke-Heist1.38.09minVse   12.897  4:393.58316
156  David DefourKachtem1.38.10minM35   12.895  4:393.58130
157  Wim LapageZottegem1.38.32minM35   12.847  4:403.57125
158  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.38.35minM45   12.840  4:403.57124
159  Roberto GiustiWestkapelle (B)1.38.36minM45   12.838  4:403.57124
160  Amor Maertens (PR 1.28.33) Breskens1.38.38minM35   12.834  4:413.56124
161  Philippe de BockOudenaarde1.38.41minM35   12.827  4:413.56123
162  Chris BollensUrsel1.38.41minM45   12.827  4:413.56123
163  Kristof van HoeckeDikkelvenne1.38.44minM45   12.821  4:413.56122
164  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.38.44minM55   12.821  4:413.56122
165  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.38.44minM45   12.821  4:413.56122
166  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.38.52minM45   12.804  4:413.56121
167  Reinout BogaertAstene1.38.53minM35   12.801  4:413.56120
168  Roel BrackeWilrijk1.38.54minMse   12.799  4:413.56120
169  Hendrik-Jan SteemanLedeberg1.38.54minMse   12.799  4:413.56120
170  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.38.55minM35   12.797  4:413.55120
171  Peter VervaetLokeren1.38.56minM35   12.795  4:413.55120
172  Dennis LeyzenDeurne1.38.58minM35   12.791  4:413.55119
173  Annelies postemaRoosendaal1.39.01minV35   12.784  4:423.55300
174  Herman de CleeneMerelbeke1.39.04minM45   12.778  4:423.55118
174  Lode ProvostBrugge1.39.04minM35   12.778  4:423.55118
176  Guido van LoonMechelen1.39.12minM55   12.761  4:423.54116
177  Pascal D'halluinBissegem1.39.19minM45   12.746  4:423.54115
178  Christophe de KoninckxAntwerpen1.39.28minM35   12.726  4:433.54113
179  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.39.29minM45   12.724  4:433.53113
180  Harold DeclercqMoortsele1.39.31minM35   12.720  4:433.53112
181  Eva Boonman (PR 1.34.06) Middelburg1.39.37minVse   12.707  4:433.53289
182  Tom VanagtmaelEssen1.39.39minM35   12.703  4:433.53110
183  Peter KaljouwLeiderdorp1.39.40minM45   12.701  4:433.53110
184  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.39.44minM40   12.692  4:443.53109
185  Wim WillemsBassevelde1.39.44minM35   12.692  4:443.53109
186  Ken EygenraamAartselaar1.39.46minMse   12.688  4:443.52109
187  Dhraief SamiOostkerke1.39.49minM35   12.682  4:443.52108
188  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.40.03minM35   12.652  4:453.51105
189  Bram de HaasOosterhout1.40.15minMse   12.627  4:453.51103
190  Duncan Lau (PR 1.29.58) Vlissingen1.40.17minM40   12.623  4:453.51103
191  Jan DevachtZedelgem1.40.21minM55   12.614  4:453.50102
192  Jeroen HaesebeytZottegem1.40.28minM35   12.600  4:463.50100
193  David DepuydtGrou1.40.28minM35   12.600  4:463.50100
194  Peter Warnier (PR 1.38.01) Hulst1.40.30minM45   12.596  4:463.50100
195  Francois ClaeijsBrasschaat1.40.32minM45   12.591  4:463.5099
196  Peter Van den Abeele (PR 1.33.32) Kloosterzande1.40.36minM45   12.583  4:463.5099
197  Erik ClaeijsSleidinge1.40.38minM55   12.579  4:463.4998
198  Robbert GoensePhilippine1.40.52minMse   12.550  4:473.4995
199  Thijs Slagboom (debuut) Middelburg1.41.04minMse   12.525  4:473.4893
200  Kenneth GoirisPuurs1.41.06minMse   12.521  4:483.4893
201  Stijn VandepitteBredene1.41.08minMse   12.517  4:483.4892
202  Alexander WillemseBergen op Zoom1.41.08minM35   12.517  4:483.4892
203  Chris WoutersRoosendaal1.41.08minM55   12.517  4:483.4892
204  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.41.18minM50   12.496  4:483.4790
205  Luk JacxsensVarsenare1.41.19minM45   12.494  4:483.4790
206  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.41.21minM65   12.490  4:483.4790
207  Luc BoudryAartselaar1.41.24minM45   12.484  4:483.4789
208  Bert GoethalsZwijnaarde1.41.28minMse   12.476  4:493.4788
209  Marc de KeersmaeckerPutte1.41.30minM55   12.471  4:493.4688
210  Roger LemmensSint Amandsberg1.41.33minM35   12.465  4:493.4688
211  Tom van de Voorde (PR 1.29.16) Hulst1.41.38minM40   12.455  4:493.4687
212  Isabel DaenekyntSint-Andries1.41.50minV45   12.431  4:503.45250
213  Danny BuyseOudenaarde1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
213  Robin RollierDe Haan1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
215  Jeroen de WildeLaarne1.42.03minM35   12.404  4:503.4582
216  Martijn Lindenberg (PR 1.30.42) Veere1.42.05minMse   12.400  4:503.4482
217  Wesley JacobsSchilde1.42.06minMse   12.398  4:503.4481
218  Jurgen ThienpontZottegem1.42.12minM45   12.386  4:513.4480
219  Susanne Haverkamp SiebenRoosendaal1.42.13minV45   12.384  4:513.44243
220  Alex MichielsBrugge1.42.15minM45   12.380  4:513.4480
221  Bjorn BonnySnellegem1.42.18minM35   12.374  4:513.4479
222  Jimmy Blaakman (debuut) Schoondijke1.42.19minMse   12.372  4:513.4479
223  Ronny BrysGent1.42.25minM55   12.360  4:513.4378
224  Yves de Burbure de WesembSint-Martens-Latem1.42.36minM55   12.338  4:523.4376
225  Mario HastZedelgem1.42.37minM45   12.336  4:523.4376
226  Arno HerreweghPrinsenbeek1.42.40minM35   12.330  4:523.4275
227  Geert NeytsKnokke-Heist1.42.43minM45   12.324  4:523.4275
228  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) Kattendijke1.42.44minM45   12.322  4:523.4275
229  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.42.51minM45   12.308  4:523.4273
230  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.43.00minM35   12.290  4:533.4172
231  Dirk VerheyeStekene1.43.06minM45   12.278  4:533.4171
231  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.43.06minM40   12.278  4:533.4171
233  Peter Geijs (PR 1.39.39) Goes1.43.11minM45   12.268  4:533.4170
234  Jean-Piërre de Keijzer (PR 1.38.58) Goes1.43.12minM45   12.266  4:533.4170
235  Pieterjan de MulderGent1.43.14minMse   12.262  4:543.4169
236  Paul RogiersZedelgem1.43.19minM45   12.252  4:543.4069
237  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.43.27minM35   12.236  4:543.4067
238  Alain BruyneelScheldewindeke1.43.33minM45   12.225  4:543.4066
239  Ilona SchouwEssen1.43.44minV35   12.203  4:553.39218
240  Paul-Henri 's HeerenGent1.43.45minM35   12.201  4:553.3964
241  Pascal EletSchendelbeke1.43.48minM35   12.195  4:553.3964
242  Benny RoelensSint-Andries1.43.48minM45   12.195  4:553.3964
243  Jan Van der HeydenOosterzele1.43.50minM45   12.191  4:553.3964
244  Ward KerckaertSint-Kruis-Brugge1.43.51minM35   12.189  4:553.3963
245  Ludo DelmelleMichelbeke1.44.03minMse   12.166  4:563.3861
246  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.44.04minM45   12.164  4:563.3861
247  Miguel MinneboZwevegem1.44.05minM35   12.162  4:563.3861
248  Jan DarthetAalter1.44.07minMse   12.158  4:563.3861
249  Jochen FordeynZomergem1.44.10minMse   12.152  4:563.3860
250  Wim DerudderHoutave1.44.16minM45   12.141  4:573.3759
251  Edwin StrobbeZomergem1.44.18minM45   12.137  4:573.3759
252  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.44.23minM65   12.127  4:573.3758
253  Patrick van de VijverVeldhoven1.44.24minM35   12.125  4:573.3758
254  Marc de BoeckKontich1.44.26minM45   12.121  4:573.3758
255  Richard van Gils (PR 1.40.26) Vlissingen1.44.35minM35   12.104  4:573.3657
256  Arnold Boonman (PR 1.30.10) Hulst1.44.37minM50   12.100  4:583.3656
257  Nico SchouteetGent1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
258  Guy Van Driessche (PR 1.33.46) Graauw1.44.46minM45   12.083  4:583.3655
259  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.44.47minM35   12.081  4:583.3655
260  Steve WittevrongelBlankenberge1.44.50minM45   12.075  4:583.3554
261  Roland BoussemaereKnokke-Heist1.44.56minM65   12.063  4:583.3553
262  David ClaeysSint-Laureins1.44.59minMse   12.058  4:593.3553
263  Tom ClaeysZomergem1.45.01minMse   12.054  4:593.3553
264  Erwin Scheele (PR 1.36.57) Terneuzen1.45.02minM35   12.052  4:593.3552
265  Koen KoutstschaalHulst1.45.04minM45   12.048  4:593.3552
266  Koenraad de RijckeHaasdonk1.45.07minM45   12.042  4:593.3552
267  Marc Corijn (PR 1.42.36) Kapellebrug1.45.10minM45   12.037  4:593.3451
268  Joeri VerscheldeZomergem1.45.13minMse   12.031  4:593.3451
269  Alain DejaeghereKnokke-Heist1.45.14minM45   12.029  4:593.3451
270  Bart PopynSchoten1.45.18minM35   12.021  4:593.3450
271  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.45.26minM55   12.006  5:003.3449
272  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.45.38minM45   11.983  5:003.3347
273  Robin DeroeckZottegem1.45.39minMse   11.982  5:003.3347
274  Edwin Huigh (PR 1.33.24) Oostburg1.45.39minMse   11.982  5:003.3347
275  Marc Bosch (PR 1.38.09) Heinkenszand1.45.44minM35   11.972  5:013.3347
276  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.45.45minM35   11.970  5:013.3346
277  Deprez Jean-pierreKortrijk1.45.45minM45   11.970  5:013.3346
278  Johan BallegeerAssebroek1.45.53minM45   11.955  5:013.3245
279  Rik g CallensWaregem1.45.53minM55   11.955  5:013.3245
280  Bart CosynDrongen1.45.55minM45   11.951  5:013.3245
281  Kees van Haveren (PR 1.39.40) Vlissingen1.45.57minM55   11.948  5:013.3245
282  Andy VandekerckhoveAartrijke1.46.00minM35   11.942  5:013.3244
283  Robert HoeckxHeverlee1.46.07minM45   11.929  5:023.3143
284  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.46.08minV45   11.927  5:023.31181
285  Piet de Visser (PR)Oostburg1.46.13minM55   11.918  5:023.3143
286  Franky de GrooteKortrijk1.46.16minM55   11.912  5:023.3142
287  Kurt D'hooreZomergem1.46.16minM35   11.912  5:023.3142
288  Patrick OngenaeZerkegem1.46.19minM55   11.906  5:023.3142
289  Bram DelaereBeervelde1.46.21minMse   11.903  5:023.3142
290  Eddy DesmetWaregem1.46.25minM55   11.895  5:033.3041
291  Peter van den Berg (PR 1.41.05) Hulst1.46.36minM45   11.875  5:033.3040
292  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.46.36minM45   11.875  5:033.3040
293  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.46.43minM55   11.862  5:033.2939
294  Myrthe Faro (PR 1.36.23) Breskens1.46.44minVse   11.860  5:043.29173
295  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.46.44minM45   11.860  5:043.2939
296  Nico JoosSint-Denijs-Westrem1.46.45minM35   11.858  5:043.2938
297  Marc Van BredaBeerse1.46.46minM45   11.856  5:043.2938
298  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.46.48minM60   11.853  5:043.2938
299  Frans de CausmaeckerSint-Jan in Eremo1.46.53minM55   11.843  5:043.2937
300  Bart PlevoetsSint Truiden1.47.00minM35   11.830  5:043.2937
301  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.47.02minM55   11.827  5:043.2936
302  Stein WatteeuwKnokke-Heist1.47.07minMse   11.817  5:053.2836
303  Boris StockmanDrongen1.47.08minM45   11.816  5:053.2836
304  Wim DoutreloingeOudenaarde1.47.13minM45   11.806  5:053.2835
305  Patrick Fecheyr-LippensGent1.47.15minM55   11.803  5:053.2835
306  Stephane TrouveKnokke-Heist1.47.22minMse   11.790  5:053.2734
307  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.47.31minM65   11.774  5:063.2733
308  Gilles Faas (PR 1.41.19) Terneuzen1.47.34minM35   11.768  5:063.2733
309  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.47.36minM45   11.764  5:063.2732
310  Niels KramerAmsterdam1.47.36minM35   11.764  5:063.2732
311  Didier DewaeleKnokke-Heist1.47.38minM45   11.761  5:063.2732
312  Frank DhondtDeinze1.47.41minM45   11.755  5:063.2732
313  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.47.46minM65   11.746  5:063.2631
314  Bert JacobsKruibeke1.47.49minM35   11.741  5:073.2631
315  Frankie LonckeLissewege1.47.50minM45   11.739  5:073.2631
316  Gregory CoolOtegem1.47.50minM35   11.739  5:073.2631
317  Eric Van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.47.51minM55   11.737  5:073.2631
318  Steven SomersAartselaar1.47.59minM45   11.723  5:073.2630
319  Ignaas DevischGent1.48.05minM35   11.712  5:073.2529
320  Wouter FeveryBrugge1.48.06minMse   11.710  5:073.2529
321  Jürgen GevaertGentbrugge1.48.11minMse   11.701  5:083.2528
322  Orville CottenieScheldewindeke1.48.15minM45   11.694  5:083.2528
323  Simon de Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.48.20minM35   11.685  5:083.2528
324  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.48.20minM45   11.685  5:083.2528
325  Joris van MeirvenneErtvelde1.48.24minM45   11.678  5:083.2427
326  Bill Stegers (PR 1.45.21) Vlissingen1.48.27minM45   11.672  5:083.2427
327  Geert DeclerckGent1.48.28minM55   11.670  5:083.2427
328  Dominique Verlinde (PR 1.42.50) Zaamslag1.48.31minMse   11.665  5:093.2426
329  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.48.32minM50   11.663  5:093.2426
330  Marleen DhondtZottegem1.48.34minV35   11.660  5:093.24148
331  Els EeckhoutGent1.48.44minV35   11.642  5:093.23145
332  Liesbeth van HijfteGent1.48.48minVse   11.635  5:093.23145
333  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.48.49minM45   11.633  5:093.2324
334  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.48.51minM60   11.629  5:103.2324
335  Rik Van LooKnokke-Heist1.48.52minM45   11.628  5:103.2324
336  Stephanie van LandeghemKapellen1.48.55minVse   11.622  5:103.23143
337  Vincent MysGent1.49.00minM55   11.613  5:103.2323
338  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.49.08minM35   11.599  5:103.2223
339  Jurgen SoeteTorhout1.49.08minM35   11.599  5:103.2223
340  Theo JansenBergen op Zoom1.49.11minM45   11.594  5:113.2222
341  Ben Schlärmann (PR 1.39.27) Sint Jansteen1.49.12minM50   11.592  5:113.2222
342  Germund VandeWieleKnokke-Heist1.49.13minMse   11.590  5:113.2222
343  Marcel Roose (debuut) Breskens1.49.17minM45   11.583  5:113.2222
344  Jeroen HooijerBaarn1.49.19minM45   11.580  5:113.2222
345  Callebaut CedricAalst1.49.21minMse   11.576  5:113.2221
346  Nico Van BeverZottegem1.49.25minM35   11.569  5:113.2121
347  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.49.28minM55   11.564  5:113.2121
348  Joke LefiefZwevegem1.49.36minV35   11.550  5:123.21134
349  Gisela van den BerghZele1.49.40minV45   11.543  5:123.21134
350  Nicole SpruitVeldhoven1.49.43minV35   11.537  5:123.20133
351  Leo Riemens (debuut) Vlissingen1.50.05minM45   11.499  5:133.1917
352  Simon de Feyter (PR 1.43.10) Schoondijke1.50.06minM50   11.497  5:133.1917
353  Jacqueline WildGent1.50.11minVse   11.489  5:133.19127
354  Bernard SinnaeveGent1.50.12minMse   11.487  5:133.1917
355  Kenny LannoyKnokke-Heist1.50.16minMse   11.480  5:143.1917
356  Yves de Waele (PR 1.40.25) Axel1.50.20minM35   11.473  5:143.1916
357  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.50.25minM40   11.464  5:143.1816
358  Marion MolRoosendaal1.50.25minV55   11.464  5:143.18124
359  Tonny StaelensVichte1.50.39minM35   11.440  5:153.1815
360  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.50.46minM55   11.428  5:153.1714
361  John Gillesse (PR)Vlissingen1.50.52minM35   11.418  5:153.1714
362  Bart vandeveldeGent1.50.52minMse   11.418  5:153.1714
363  Lennard van Splunter (PR 1.43.25) Hoedekenskerke1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
364  Steven van de VeireRotterdam1.50.55minM35   11.413  5:153.1714
365  Luc HamerlinckSint-Laureins1.50.59minM45   11.406  5:163.1713
366  Martijn Van Den Bos (PR 1.41.19) Heinkenszand1.51.00minMse   11.404  5:163.1713
367  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Terneuzen1.51.00minMse   11.404  5:163.1713
368  Pieter GasiaLeuven1.51.03minM35   11.399  5:163.1713
369  Nico BuystKalken1.51.07minM35   11.392  5:163.1613
370  Rudy Ovaa (PR 1.44.18) Middelburg1.51.11minM45   11.385  5:163.1612
371  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.51.11minV35   11.385  5:163.16115
372  Domingo PatteeuwMeulebeke1.51.14minMse   11.380  5:163.1612
373  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.51.15minM50   11.378  5:163.1612
374  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement1.51.19minM45   11.372  5:173.1612
375  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Spui1.51.21minM50   11.368  5:173.1612
376  Sofie VermeeschZwijnaarde1.51.27minVse   11.358  5:173.16112
377  Katrien BartholomeeusenLier1.51.29minV45   11.355  5:173.15112
378  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.51.36minM40   11.343  5:173.1511
379  Stefaan EngelsGent1.51.43minM45   11.331  5:183.1510
380  Eline SchellemansBrasschaat1.51.43minVse   11.331  5:183.15109
381  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.51.52minV45   11.316  5:183.14108
382  Harry KempermanRoosendaal1.51.52minM65   11.316  5:183.1410
382  Johan DanniauHeusden1.51.52minM55   11.316  5:183.1410
384  Bart PollieLochristi1.51.58minMse   11.306  5:183.149
385  Yves PietersRonse1.51.59minM45   11.304  5:183.149
386  Bernadette RomanSchendelbeke1.52.00minV35   11.302  5:193.14106
387  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.52.04minM45   11.296  5:193.149
388  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.52.05minM55   11.294  5:193.149
389  Pascal de KockLochristie1.52.08minM45   11.289  5:193.149
390  Toon van LierAartrijke1.52.09minM35   11.287  5:193.149
391  Dany VermeerschBlankenberge1.52.13minM45   11.280  5:193.138
392  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.52.14minV55   11.279  5:193.13103
393  Tom Van HootegemSint-Amandsberg1.52.20minM35   11.269  5:193.138
394  Karsten de Feijter (debuut) Schoondijke1.52.28minMse   11.255  5:203.138
395  Wim AnecaBlankenberge1.52.31minM35   11.250  5:203.137
396  Hans AugustynsKalmthout1.52.31minMse   11.250  5:203.137
397  Jos van GrembergheStekene1.52.32minM55   11.249  5:203.127
398  Wouter VandendriesscheWaregem1.53.05minMse   11.194  5:223.116
399  Dan Bostelaar (debuut) Vlissingen1.53.07minM65   11.191  5:223.116
400  Jeroen de LangheMarke1.53.07minMse   11.191  5:223.116
401  Heidi NoëtLochristi1.53.14minV35   11.179  5:223.1193
402  Agnes de CausemaeckerLembeke1.53.25minV55   11.161  5:233.1091
403  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.53.28minM45   11.156  5:233.105
404  Backx RenéeKalmthout1.53.31minVse   11.151  5:233.1090
405  Lobke AelbrechtGent1.53.33minVse   11.148  5:233.1089
406  Luc BelisBrecht1.53.33minM45   11.148  5:233.104
407  Jeffrey BertonKnokke-Heist1.53.38minM35   11.140  5:233.094
408  Wouter van BeirendonckMortsel1.53.40minM35   11.137  5:233.094
409  Robert FrancisBrussel1.53.59minMse   11.106  5:243.083
410  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.54.05minVse   11.096  5:243.0884
411  Herman Abbink (PR 1.42.02) Goes1.54.10minM55   11.088  5:253.083
412  Sarah de VosZwalm1.54.14minV35   11.081  5:253.0883
413  Kees FikkeFijnaart1.54.16minM55   11.078  5:253.083
414  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.54.19minM60   11.073  5:253.083
415  Siemen Goosensen (PR 1.42.21) Schoondijke1.54.20minM45   11.072  5:253.083
416  Filip CordeelElversele1.54.22minM35   11.068  5:253.073
417  Anja SuyElversele1.54.23minV45   11.067  5:253.0781
418  Tony TalpeNevele1.54.24minM35   11.065  5:253.072
419  Bart BoudensWenduine1.54.27minMse   11.060  5:253.072
420  Koen DecadtBredene1.54.30minMse   11.055  5:263.072
421  Wim SevenoisWaarschoot1.54.35minM45   11.047  5:263.072
422  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.54.40minM55   11.039  5:263.072
423  Wim WabbesGent1.54.48minM55   11.027  5:263.062
424  Michel OliebosLochristi1.54.52minM45   11.020  5:273.062
425  Verstrynge AndréMaldegem1.54.54minM55   11.017  5:273.062
426  Anneleen HuygheSint-Laureins1.54.55minV35   11.015  5:273.0676
427  Evy SierensMaldegem1.54.56minVse   11.014  5:273.0676
427  Rik de LobelEeklo1.54.56minMse   11.014  5:273.062
429  Gracy van CouwenberghHamme1.55.00minV35   11.007  5:273.0675
430  Joeri SchelfthoutAalst1.55.00minMse   11.007  5:273.061
431  Jacques Zaman (PR 1.38.52) Terneuzen1.55.01minM50   11.006  5:273.061
432  Isabelle PlasschaertHillegem1.55.05minV35   10.999  5:273.0674
433  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.55.09minM45   10.993  5:273.051
434  Stefan de Punder (PR)Goes1.55.10minMse   10.991  5:283.051
435  Jan de JaegerAalst1.55.12minM45   10.988  5:283.051
436  Bert Lavooy (debuut) Hansweert1.55.14minM55   10.985  5:283.051
437  Han Gerritsen (PR 1.30.23) Hulst1.55.24minM70   10.969  5:283.051
438  Eric SierensMaldegem1.55.26minM55   10.966  5:283.051
439  Erik VermeerschWaregem1.55.39minM55   10.946  5:293.041
440  Geert de WeerdtOostburg1.55.45minMse   10.936  5:293.041
441  Dicky KeukeleireBrugge1.55.55minM45   10.920  5:303.03-
442  Carine CouwenbergWeelde1.55.56minV35   10.919  5:303.0367
443  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.56.05minVse   10.905  5:303.0365
444  Johan van de WaterKnokke-Heist1.56.15minM35   10.889  5:313.02-
445  Vadim VermeierenOudenaarde1.56.26minMse   10.872  5:313.02-
446  Nathalie PluvierZerkegem1.56.30minV35   10.866  5:313.0262
447  Hilde EggermontDe Haan1.56.31minV35   10.864  5:313.0262
448  Marc VlaeminckRuddervoorde1.56.35minM45   10.858  5:323.02-
449  Jérôme de Waele (PR 1.47.12) Retranchement1.56.35minM35   10.858  5:323.02-
450  Bob AdamAartrijke1.56.36minM55   10.856  5:323.02-
451  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.56.47minMse   10.839  5:323.01-
452  Patrick de Sutter (PR 1.41.14) Oostburg1.56.48minM45   10.838  5:323.01-
453  Johan de BoeverMelle1.56.49minM55   10.836  5:323.01-
454  Jef HuybenDe Haan1.56.55minM55   10.827  5:333.01-
455  Tommy KempenaersPutte1.57.03minM35   10.815  5:333.00-
456  Conrad de Ridder (PR 1.47.35) Vlissingen1.57.07minM45   10.808  5:333.00-
457  Geert SinnesaelKortrijk1.57.11minM45   10.802  5:333.00-
458  Pascal Van HulleMaldegem1.57.22minM45   10.785  5:343.00-
459  Luc LensDe Haan1.57.31minM45   10.772  5:342.99-
460  Alfred Sturm (PR 1.54.58) Wemeldinge1.57.35minM35   10.766  5:342.99-
461  Danny DobbelaereMaldegem1.57.39minM35   10.759  5:352.99-
462  Griet de RuyckBoekhoute1.57.40minV35   10.758  5:352.9952
463  Bart GunstLochristie1.57.40minM35   10.758  5:352.99-
464  Kris de VleeschouwerStekene1.57.46minM35   10.749  5:352.99-
465  Alex KoussonskyRonse1.57.48minM45   10.746  5:352.98-
466  Lisette Roelse (PR 1.56.55) Koudekerke1.57.50minV35   10.743  5:352.9851
467  Isabel de SmetBrugge1.57.50minV35   10.743  5:352.9851
468  Els Van HijfteZelzate1.57.51minV35   10.741  5:352.9851
469  Jolanda Bilderbeek (PR)Kloetinge1.57.52minV40   10.740  5:352.9851
470  Tom GroffilsMachelen-Zulte1.57.56minM35   10.734  5:352.98-
471  Stefan van BellingenEssene1.57.57minM35   10.732  5:352.98-
472  Samaey YnakNieuwmunster1.58.02minV35   10.725  5:362.9849
473  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.58.02minV35   10.725  5:362.9849
474  Jos MangnusVogelwaarde1.58.04minM45   10.721  5:362.98-
475  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Oostburg1.58.05minM45   10.720  5:362.98-
476  Patrick Van HouteKluizen1.58.07minM55   10.717  5:362.98-
477  Ann D'HondtKnokke-Heist1.58.10minV45   10.712  5:362.9848
478  Benoit VandenbogaerdeDeinze1.58.10minMse   10.712  5:362.98-
479  Kees van Belzen (PR 1.49.09) Vlissingen1.58.17minM55   10.702  5:362.97-
480  Marc VermeirenBrecht1.58.18minM55   10.700  5:362.97-
481  Jimmy KempenaersStabroek1.58.18minM35   10.700  5:362.97-
482  Els van de WegheSint-Martens-Latem1.58.28minV35   10.685  5:372.9746
483  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.58.28minV45   10.685  5:372.9746
484  Natalie VerhenneKortrijk1.58.32minV45   10.679  5:372.9746
485  Jo DelporteMarke1.58.33minM35   10.678  5:372.97-
486  Katrien GoossensGent1.58.36minV35   10.673  5:372.9645
487  Sonja Poppe (PR 1.55.36) Kamperland1.58.43minV45   10.663  5:382.9644
488  Jan SchatMiddelburg1.58.44minM45   10.661  5:382.96-
489  Hilde DhontGent1.58.45minV35   10.660  5:382.9644
490  Dennis Ide (PR 1.46.20) Sluis1.58.46minMse   10.658  5:382.96-
491  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.58.47minV45   10.657  5:382.9644
492  Rigtje JeeningaBerchem1.58.47minVse   10.657  5:382.9644
493  Anne-Marie PeetersWouw1.58.48minV35   10.655  5:382.9644
494  Dieuwert Sturm (PR 1.54.07) Zaamslag1.58.56minM45   10.643  5:382.96-
495  Patrick DecosterIzegem1.58.57minM45   10.642  5:382.96-
496  Lucas Kint (PR)Middelburg1.59.08minM50   10.625  5:392.95-
497  Bram Peters (debuut) Sas van Gent1.59.23minM35   10.603  5:402.95-
498  Kjell de ClercqWingene1.59.27minMse   10.597  5:402.94-
499  Alain BossaerWetteren1.59.31minM35   10.591  5:402.94-
500  Lauren DothoyAardenburg1.59.32minM35   10.590  5:402.94-
501  Johan Brouwers (PR 1.53.06) Ossenisse1.59.34minM45   10.587  5:402.94-
502  Laura MöhlmannBreda1.59.35minVse   10.586  5:402.9438
503  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.59.41minMse   10.577  5:402.94-
504  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.59.43minM55   10.574  5:402.94-
505  Tristan Vierbergen (PR 1.54.30) Hulst1.59.44minM35   10.572  5:412.94-
506  William Hoondert (PR 1.40.59) Heinkenszand1.59.51minM45   10.562  5:412.93-
507  Ronald DefruytZedelgem1.59.52minM65   10.560  5:412.93-
508  Jeroen de Vries (PR 1.42.26) IJzendijke1.59.52minM40   10.560  5:412.93-
509  Petra de CraeneZomergem2.00.00minV35   10.549  5:412.9336
510  Johan van PeeWestende2.00.01minM45   10.547  5:412.93-
511  Karien Verlinde (PR 1.59.39) Lamswaarde2.00.04minVse   10.543  5:412.9335
512  Jan Ducaat (PR 1.54.58) Groede2.00.16minM45   10.525  5:422.92-
513  Diederik BogaertWaregem2.00.16minM35   10.525  5:422.92-
514  Hilde BlommeBrugge2.00.18minV45   10.522  5:422.9234
515  Piet GermonprezHertsberge2.00.24minM45   10.514  5:422.92-
516  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.00.25minV50   10.512  5:422.9233
517  Ellen Van PoeckeBevel2.00.26minV35   10.511  5:432.9233
518  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke2.00.28minV50   10.508  5:432.9233
519  Michel VerstappenSint-Job-in-'t-Goor2.00.38minM45   10.493  5:432.91-
520  Timothy Van AckerAntwerpen2.00.45minMse   10.483  5:432.91-
521  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine2.00.46minV45   10.482  5:432.9131
522  Veronique RoomsDestelbergen2.00.47minV35   10.480  5:442.9131
523  Myriam HosteGent2.00.47minV35   10.480  5:442.9131
524  Véronique HersschensScheldewindeke2.01.02minVse   10.459  5:442.9129
525  Peter Erpelinck (PR 1.46.51) Hulst2.01.10minM60   10.447  5:452.90-
526  Marjan Verhage (PR)Axel2.01.12minVse   10.444  5:452.9028
527  Ineke ImboGent2.01.13minVse   10.443  5:452.9028
528  Wim SchachtGent2.01.14minM45   10.441  5:452.90-
529  Philip ChristiaensGijzegem2.01.22minM45   10.430  5:452.90-
530  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande2.01.51minV35   10.389  5:472.8925
531  Ester de Zwart (PR 1.54.20) Kloosterzande2.01.51minV35   10.389  5:472.8925
532  Julie winshipLamswaarde2.01.53minV35   10.386  5:472.8824
533  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Nieuw-Namen2.02.00minVse   10.376  5:472.8824
534  Nathalie VlietinckSint-Andries2.02.02minV35   10.373  5:472.8824
535  Ingrid RommeNijmegen2.02.10minVse   10.362  5:472.8823
536  Dieter YsenbrandtBrugge2.02.12minMse   10.359  5:482.88-
537  Harry NieuwenhuizenPrinsenbeek2.02.18minM55   10.350  5:482.88-
538  Rob d'Hondt (PR 1.56.58) Hulst2.02.19minM35   10.349  5:482.87-
539  Herman ter HaarBrasschaat2.02.22minM55   10.345  5:482.87-
540  Rudij VanhasselGooik2.02.25minM55   10.341  5:482.87-
541  Joaan DecoeneBissegem2.02.36minM45   10.325  5:492.87-
542  Harry DurinckKalken2.02.40minM45   10.319  5:492.87-
543  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg2.02.41minV45   10.318  5:492.8720
544  Lydia Spruyt (PR 1.47.03) Breskens2.02.45minVse   10.312  5:492.8620
545  Bart LievensErtvelde2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
546  Melishia HocepiedBrugge2.02.53minV35   10.301  5:492.8619
547  Els RaesBelgie2.02.53minV35   10.301  5:492.8619
548  Dominique NaertAssebroek2.02.53minV45   10.301  5:492.8619
549  Remco van Wijk (PR 1.46.07) Middelburg2.02.57minMse   10.296  5:502.86-
550  Katty VanmassenhoveWenduine2.02.58minV35   10.294  5:502.8619
551  Frank Faes (PR 1.41.41) Sluis2.03.09minM45   10.279  5:502.86-
552  Benedicte batemanBrugge2.03.12minV35   10.275  5:502.8518
553  Wendy Jonkheijm (debuut) Kloosterzande2.03.17minV45   10.268  5:512.8518
554  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.03.20minM50   10.264  5:512.85-
555  Francesca VanthielenAntwerpen2.03.29minV35   10.251  5:512.8517
556  Geoffrey StampaertAntwerpen2.03.29minM35   10.251  5:512.85-
557  Anneke HutsebautBlankenberge2.03.41minV35   10.235  5:522.8416
558  Veerle MaertensIngelmunster2.03.49minV35   10.224  5:522.8415
559  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.03.56minV45   10.214  5:522.8415
560  Kerwyn BartEeklo2.04.20minM35   10.181  5:542.83-
561  Everth FloresLa Hulpe2.04.28minM35   10.170  5:542.83-
562  Walter Plessius (PR 1.51.26) s-Gravenpolder2.04.32minM35   10.165  5:542.82-
563  Patrick VeysWaregem2.04.33minM45   10.163  5:542.82-
564  Ludo RoegiersZomergem2.04.35minM45   10.161  5:542.82-
565  Michel van der Hulst (PR 1.54.48) Terneuzen2.04.40minM35   10.154  5:552.82-
566  Dirk MaesZwijndrecht2.04.48minM35   10.143  5:552.82-
567  Edwin de BaeneGent2.04.52minM45   10.138  5:552.82-
568  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.04.52minM50   10.138  5:552.82-
569  Kris TytgatIngelmunster2.04.55minM45   10.134  5:552.81-
570  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes2.05.01minM40   10.125  5:562.81-
571  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee2.05.03minM35   10.123  5:562.81-
572  Dagmar Van EesveldeErtvelde2.05.05minV35   10.120  5:562.8110
573  Truike JanssenGouda2.05.08minV55   10.116  5:562.8110
574  Stefan ProvoostHulst2.05.17minM35   10.104  5:562.81-
575  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen2.05.18minM45   10.103  5:562.81-
576  Andy PatteeuwMeulebeke2.05.19minM45   10.101  5:562.81-
577  Heidi DeclercqKuurne2.05.19minV35   10.101  5:562.8110
578  Ronny den Exter (PR 1.56.32) Hulst2.05.20minM45   10.100  5:562.81-
579  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis2.05.21minM45   10.099  5:562.81-
580  Annemieke Rijnberg (PR 2.02.21) Zuidzande2.05.22minV45   10.097  5:572.809
581  Marco Baart (PR 1.55.23) Lamswaarde2.05.22minM35   10.097  5:572.80-
582  Johan BresseleersEvergem2.05.27minM45   10.090  5:572.80-
583  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen2.05.44minM60   10.068  5:582.80-
584  Jan de MulderBlankenberge2.05.45minM55   10.066  5:582.80-
585  Raf IdeOedelem2.05.50minM65   10.060  5:582.79-
586  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.06.06minV35   10.038  5:592.797
587  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen2.06.14minM35   10.028  5:592.79-
588  Sven DesmetJabbeke2.06.31minM35   10.005  6:002.78-
589  Guido AesaertAalter2.06.49minM55   9.982  6:012.77-
590  Anika Riemens (debuut) IJzendijke2.06.59minVse   9.969  6:012.775
591  Sjaak RensBergen op Zoom2.07.06minM55   9.959  6:012.77-
592  Hans AltruyeKessel2.07.12minM35   9.952  6:022.76-
593  Christophe KerkhofsOelegem2.07.12minMse   9.952  6:022.76-
594  Geert VermeirenAffligem2.07.26minM35   9.933  6:022.76-
595  Monique de AguirreWaasmunster2.07.34minV45   9.923  6:032.764
596  Jef GoossensWaasmunster2.07.35minM45   9.922  6:032.76-
597  Cor Lakerveld (PR 1.52.32) Terneuzen2.07.45minM55   9.909  6:032.75-
598  Luc LootensDe Panne2.07.51minM45   9.901  6:042.75-
599  Bert PauwelsGent2.07.56minM35   9.895  6:042.75-
600  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens2.07.58minM60   9.892  6:042.75-
601  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.08.07minM40   9.880  6:042.74-
602  Eddy de Caluwe (PR 1.58.08) Graauw2.08.10minM45   9.877  6:042.74-
603  Peter LiermanRamskapelle2.08.18minM45   9.866  6:052.74-
604  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Terneuzen2.08.31minM55   9.850  6:052.74-
605  Joyce Haerens (PR 2.05.38) Schoondijke2.08.38minV35   9.841  6:062.732
606  Caroline VerbekeGent2.08.40minV35   9.838  6:062.732
607  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.08.41minM45   9.837  6:062.73-
608  Daniel VandammeBrugge2.09.16minM55   9.793  6:082.72-
609  Lies DebbautBrugge2.09.22minVse   9.785  6:082.721
610  Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst2.09.42minM45   9.760  6:092.71-
611  Pascale VerhelstRamskapelle2.10.16minV35   9.717  6:102.70-
612  Sylvie PoppeKnokke-Heist2.10.16minV35   9.717  6:102.70-
613  Jeroen PetersMerelbeke2.10.21minM35   9.711  6:112.70-
614  Stefan van den Dries (PR 1.48.16) Heinkenszand2.10.26minMse   9.705  6:112.70-
615  David ShearlawRoosendaal2.10.27minM45   9.704  6:112.70-
616  Martin van Heel (PR 1.53.07) Terneuzen2.10.33minM35   9.696  6:112.69-
617  Leen Van de SompeleBrugge2.10.34minVse   9.695  6:112.69-
618  Patrick StevensGentbrugge2.10.41minM65   9.686  6:122.69-
619  Amanda RustHilversum2.10.46minV35   9.680  6:122.69-
620  Joyce de PreesterAnzegem2.10.59minV35   9.664  6:132.68-
621  Wesley ClaeysHeule2.11.09minM35   9.652  6:132.68-
622  Marleen de Rechter (PR 2.04.19) Nieuw-Namen2.11.11minV45   9.649  6:132.68-
623  Jolanda de JongHulst2.11.11minV55   9.649  6:132.68-
624  Ciska de Buck (PR 2.03.38) Biggekerke2.11.13minVse   9.647  6:132.68-
625  Gine ShearlawRoosendaal2.11.21minV35   9.637  6:142.68-
626  Elizabeth DijkemaTerschelling2.11.39minV35   9.615  6:142.67-
627  Martin BoomgaardtHoorn2.11.39minM45   9.615  6:142.67-
628  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.11.41minM55   9.613  6:142.67-
629  Linda van den Abeele (debuut) Zuiddorpe2.11.46minV45   9.607  6:152.67-
630  Jan Boerbooms (PR 2.04.13) Terneuzen2.11.53minM55   9.598  6:152.67-
631  Ingrid LeendersMaaseik2.11.57minV45   9.593  6:152.66-
632  Math BrinkhoffLandgraaf2.11.57minM45   9.593  6:152.66-
633  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande2.11.57minV35   9.593  6:152.66-
634  Niki CassiersSchoten2.12.22minMse   9.563  6:162.66-
635  Inge MertensVollezele2.12.41minVse   9.540  6:172.65-
636  Julie NeckebroekOudenaarde2.12.49minVse   9.531  6:182.65-
637  Pascal Roelandt?2.13.00minM35   9.518  6:182.64-
638  Aad van WijngaardenRoosendaal2.13.17minM55   9.497  6:192.64-
639  Bart van GielBelsele2.13.32minMse   9.480  6:202.63-
640  Sophie GeltenBreda2.13.46minVse   9.463  6:202.63-
641  Elias VandeputteGijzegem2.13.47minMse   9.462  6:202.63-
642  Evi DejonghKalmthout2.13.57minVse   9.450  6:212.63-
643  Priscilla van Troost (PR 2.05.36) Hulst2.13.58minV35   9.449  6:212.62-
644  Simon DonnéDrongen2.14.10minMse   9.435  6:222.62-
645  Philippe DammanWaregem2.14.11minM35   9.434  6:222.62-
646  Coosje van Eekelen (PR)Hulst2.14.22minV45   9.421  6:222.62-
647  Martin Vinje (PR 1.59.23) Schoondijke2.14.26minMse   9.416  6:222.62-
648  Tom Van Den SteenDenderwindeke2.15.09minM35   9.366  6:242.60-
649  Tiffany ThysAntwerpen2.15.12minVse   9.363  6:252.60-
650  Henny LangerakVenlo2.15.20minM55   9.354  6:252.60-
651  Rene de BuyserPuurs2.15.20minM45   9.354  6:252.60-
652  Chris CallebautKortrijk2.15.20minM55   9.354  6:252.60-
653  Micheline FresonBrugge2.15.35minV45   9.336  6:262.59-
654  Tania WillemsAssebroek2.15.35minM45   9.336  6:262.59-
655  Guy VermeulenWuustwezel2.15.36minM45   9.335  6:262.59-
656  Maurice DhaeseLokeren2.15.44minM65   9.326  6:262.59-
657  Saskia SlachmuyldersAntwerpen2.15.45minV35   9.325  6:262.59-
658  Ward van KeepMaarssen2.15.49minM55   9.320  6:262.59-
659  Marc PaulusLeerbeek2.15.52minM55   9.317  6:262.59-
660  Bernadette Salomé (PR 2.10.23) Kloosterzande2.15.53minV55   9.316  6:262.59-
661  Karolin Van LoonBrasschaat2.15.57minV35   9.311  6:272.59-
662  Alain AmeelKortrijk2.15.59minM45   9.309  6:272.59-
663  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.15.59minM55   9.309  6:272.59-
664  Jacky BaremanHellevoetsluis2.16.00minM45   9.308  6:272.59-
665  W SchillemanNED2.16.06minM55   9.301  6:272.58-
666  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel2.16.15minV45   9.291  6:272.58-
667  Leen GeschiereVught2.16.22minM45   9.283  6:282.58-
668  Carlien Nijdam (PR 2.12.35) Westkapelle2.16.32minV45   9.271  6:282.58-
669  Elise Fanchamps (PR 2.13.39) Westkapelle2.16.35minV45   9.268  6:282.57-
670  Charlotte de WinterEname2.16.36minV45   9.267  6:282.57-
671  Eddy TeerlinckBlankenberge2.16.42minM35   9.260  6:292.57-
672  Mike TalloenBlankenberge2.16.42minM35   9.260  6:292.57-
673  Geert BuyseHeule2.16.52minM45   9.249  6:292.57-
674  Kristel PyckVarsenare2.16.55minV45   9.245  6:292.57-
675  Lily de SchryverLovendegem2.17.10minV35   9.229  6:302.56-
676  Marjan SeynaeveNieuwpoort2.17.10minV45   9.229  6:302.56-
677  Alexander Verschuur (PR 2.04.51) Zoutelande2.17.25minM45   9.212  6:312.56-
678  Evi WandelseckAspelare2.18.02minV35   9.171  6:332.55-
679  Stefan VandeputteBrussel2.18.37minM35   9.132  6:342.54-
680  Filip VandeputteGijzegem2.19.03minM35   9.104  6:352.53-
681  Ann Van SamangBrugge2.19.30minV35   9.074  6:372.52-
682  Robby HoskensTemse2.19.33minM35   9.071  6:372.52-
683  Carline de BoevéOetingen2.20.08minV45   9.033  6:392.51-
684  Bram de Kraker (PR 2.02.44) Oostburg2.20.47minM65   8.991  6:402.50-
685  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke2.20.47minM65   8.991  6:402.50-
686  Marielle Simonse (PR 2.00.25) Goes2.21.32minV40   8.944  6:432.48-
687  Marie Jose Janse (PR 1.51.50) Goes2.21.32minV50   8.944  6:432.48-
688  Hubert Roels (PR 2.08.12) Kloosterzande2.21.58minM65   8.917  6:442.48-
689  Peter Van der BurghtSchellebelle2.22.46minM45   8.867  6:462.46-
690  Maaike PietersVlissingen2.22.47minVse   8.866  6:462.46-
691  Ilka KindtWaarschoot2.22.52minV35   8.860  6:462.46-
692  Cor de Weerdt (PR 2.17.56) Vlissingen2.23.00minM65   8.852  6:472.46-
693  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.23.11minM45   8.841  6:472.46-
694  Willemien Vette (PR 2.15.28) Nisse2.23.12minVse   8.840  6:472.46-
695  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.23.21minV35   8.830  6:482.45-
696  Ilse EngelsGent2.23.58minV35   8.793  6:492.44-
697  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.24.12minV55   8.778  6:502.44-
698  Jacqueline Verbraeken (PR 2.21.39) Arnemuiden2.24.23minV45   8.767  6:512.44-
699  Eric DesmetOostende2.24.25minM55   8.765  6:512.43-
700  Ann FroymanEvergem2.24.37minV45   8.753  6:512.43-
701  Jean-Paul SchoonjansOetingen2.24.54minM45   8.736  6:522.43-
702  Muriel SchoetersBlankenberge2.25.02minV35   8.728  6:522.42-
703  Anne-Marie Jansen (debuut) Kloosterzande2.25.13minV55   8.717  6:532.42-
704  Sonja de CasterGentbrugge2.25.42minV55   8.688  6:542.41-
705  Greet Langenberg (PR 2.04.33) Sluiskil2.25.43minV55   8.687  6:542.41-
706  Kristoff OngenaetMariakerke2.25.47minM35   8.683  6:552.41-
707  Eva VandenheedeRekkem2.26.25minVse   8.646  6:562.40-
708  Jorien Boidin (PR 2.15.34) Oostburg2.26.32minV55   8.639  6:572.40-
709  Valentina VertriestBredene2.26.44minVse   8.627  6:572.40-
710  Roger KeymolenLeerbeek2.28.24minM55   8.530  7:022.37-
711  Nathalie VanryckeghemGeluwe2.29.39minV35   8.459  7:062.35-
712  Adèle van HeckeZomergem2.31.26minV55   8.359  7:112.32-
713  Rob van GardingenVenlo2.31.46minM35   8.341  7:122.32-
714  Diana FikkeFijnaart2.32.28minV55   8.302  7:142.31-
715  Natalie Verdoorn (PR 2.17.35) Sluiskil2.33.05minV35   8.269  7:152.30-
716  Sjaak Lijbaart (PR 2.16.51) Sluiskil2.33.10minM55   8.265  7:162.30-
717  Mark NewtonGent2.33.44minMse   8.234  7:172.29-
718  Lauren BrockGent2.33.45minVse   8.233  7:172.29-
Mannen: 560 (77.99%) => M35=152 - M40=19 - M45=177 - M50=14 - M55=70 - M60=6 - M65=15 - M70=1 - Mse=106
Vrouwen: 158 (22.01%) => V35=68 - V40=2 - V45=36 - V50=3 - V55=13 - Vse=36

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Nico ViaeneKnokke-Heist17.23minMse   17.258  3:294.79440
2  Christophe de KetelaereEke17.26minMse   17.208  3:294.78433
3  Chris de Smit (PR 18.11) Hulst18.14minMse   16.453  3:394.57334
4  Gunter D'HondtRonse18.34minMse   16.158  3:434.49297
5  Marijn de Greef (PR 19.07) Oostburg20.07minMse   14.913  4:014.14152
6  Bart VerbekeSente20.14minMse   14.827  4:034.12143
7  Floris Huigh (PR)Schoondijke20.36minMse   14.563  4:074.05116
8  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg21.12minM50   14.151  4:143.9379
9  Danny VersluijsWatervliet21.21minMse   14.052  4:163.9071
10  Wouter van der Slikke (PR 19.58) Retranchement21.28minMse   13.975  4:183.8865
11  Sofie de WulfBeernem21.35minVse   13.900  4:193.86225
12  Bart HubreghtSijssele21.42minMse   13.825  4:203.8453
13  Wendy DeijkersOud Gastel21.43minVse   13.814  4:213.84214
14  Dirk HuybensOetingen21.44minMse   13.804  4:213.8352
15  Jordy Engelaar (PR 21.55) Wielingen22.01minMse   13.626  4:243.7940
16  Jeroen Dellaert (debuut) Groede22.16minMse   13.473  4:273.7430
16  Dennis DoensOostburg22.16minMse   13.473  4:273.7430
18  Joke VandebuerieBrugge22.29minVse   13.343  4:303.71156
19  Paul ClaessenMaaseik22.33minMse   13.304  4:313.7021
20  Dennis Albregtse (debuut) Breskens22.59minMse   13.053  4:363.6311
21  Ronnie Le Coq (PR 22.04) Breskens23.01minMse   13.034  4:363.6210
22  Evelyn DaneelsOudenaarde23.16minVse   12.894  4:393.58105
23  Nancy VandammeIngelmunster23.22minVse   12.839  4:403.5799
24  Ronny Versluys (PR)Zuidzande23.24minMse   12.821  4:413.564
25  Guido VerhammeWaregem23.27minMse   12.793  4:413.553
26  Ann van den SteenGent23.29minVse   12.775  4:423.5593
27  Tom de RidderEssen23.44minMse   12.640  4:453.511
28  Arjen Luteijn (PR 23.22) Oostburg23.54minMse   12.552  4:473.491
29  Louise Le Coq (PR)Breskens23.58minVse   12.517  4:483.4868
30  Ivan VerbekeSint-Laureins24.14minMse   12.380  4:513.44-
31  Martine BouteWaarschoot24.21minVse   12.320  4:523.4252
32  Anne-Catherine RobeynsMechelen24.24minVse   12.295  4:533.4249
33  Ilona Dieleman (PR 24.03) Nieuwvliet24.27minVse   12.270  4:533.4147
34  Paul van de Veire (debuut) Oostburg24.31minMse   12.237  4:543.40-
35  Sander de NijsKaprijke24.36minMse   12.195  4:553.39-
36  Bram de Hullu (PR)Nieuwvliet24.42minMse   12.146  4:563.37-
37  Guus de Smit (PR)Schoondijke24.50minMse   12.081  4:583.36-
38  Wendy van de Velde (PR)Oostburg24.54minVse   12.048  4:593.3532
39  Ronald van de Veire (debuut) Oostburg24.56minM55   12.032  4:593.34-
40  Sem LuteijnRetranchement25.04minMse   11.968  5:013.32-
41  Corinne Haeck (PR 24.43) Breskens25.19minVse   11.850  5:043.2920
42  Luc VrinsWuustwezel25.30minMse   11.765  5:063.27-
43  Milan PyfferoenIJzendijke25.56minMse   11.568  5:113.21-
44  Lievem de PaepeAalter25.56minMse   11.568  5:113.21-
45  Iris van de Kerkhove (PR)Aardenburg25.58minVse   11.553  5:123.217
46  Sander HerweghBreskens26.18minMse   11.407  5:163.17-
47  Isabelle ScherbeijnCadzand26.21minVse   11.385  5:163.162
48  Tamara DesmidtKoolkerke26.37minVse   11.271  5:193.131
49  Ignale van NevelOostkamp26.44minMse   11.222  5:213.12-
50  Filip BultinckSluis26.45minMse   11.215  5:213.12-
51  Elyas DellisSint Jansteen26.52minMse   11.166  5:223.10-
52  Liende PilleUrsel26.53minVse   11.159  5:233.101
53  Ruben DhontSint-Laureins26.53minMse   11.159  5:233.10-
54  Carla Zegers (PR 24.56) Koewacht27.01minV45   11.104  5:243.08-
55  Geert de BruyneDeurle27.08minMse   11.057  5:263.07-
56  Josina RensBergen op Zoom27.11minVse   11.036  5:263.07-
57  Kobus Botman (PR 26.11) Middelburg27.29minM60   10.916  5:303.03-
58  Diana Valk (debuut) Oostburg27.35minVse   10.876  5:313.02-
59  Niek de Rijk (debuut) Schoondijke27.38minMse   10.856  5:323.02-
60  Michel de Meijer (PR 27.06) Cadzand27.52minMse   10.766  5:342.99-
61  Vanden broele JerryZeebrugge27.53minMse   10.759  5:352.99-
62  Luc DeclercqHeusden27.54minMse   10.753  5:352.99-
63  Wietse GhesquiereAssebroek27.54minMse   10.753  5:352.99-
64  Petra Tas (PR)Waterlandkerkje27.56minVse   10.740  5:352.98-
65  Nele MoensOetingen28.02minVse   10.702  5:362.97-
66  Ranco Bogaard (debuut) Oostburg28.10minMse   10.651  5:382.96-
67  Gerrit Langenberg (debuut) Sluiskil28.20minMse   10.588  5:402.94-
68  Lien DufruytUrsel28.21minVse   10.582  5:402.94-
69  Sean van TroostHulst28.46minMse   10.429  5:452.90-
70  Nathalie Guilliet-DelarueZuidzande28.54minVse   10.381  5:472.88-
71  George Schanck (PR)Oostburg29.07minMse   10.303  5:492.86-
72  Ron Vermorken (debuut) Nieuwvliet29.09minMse   10.292  5:502.86-
73  Daphne van den BeugkenKoekelburg29.13minVse   10.268  5:512.85-
74  Marie-Louise RensBergen op Zoom29.15minVse   10.256  5:512.85-
75  Patrick van TroostHulst29.19minMse   10.233  5:522.84-
76  Karien DesloovereZedelgem29.49minVse   10.061  5:582.79-
77  Eddy Musson (debuut) IJzendijke29.55minM60   10.028  5:592.79-
78  Nico Verheul (debuut) Oostburg29.55minM60   10.028  5:592.79-
79  Annick CauwelsZomergem30.03minVse   9.983  6:012.77-
80  Tessa BauerOostburg30.11minVse   9.939  6:022.76-
81  Yasmina Ben ChikhaBrugge30.12minVse   9.934  6:022.76-
82  Jozian Zonnevijlle (PR)Oostburg30.18minVse   9.901  6:042.75-
83  Jules van Mulken (debuut) Groede30.19minM65   9.896  6:042.75-
84  Marijke VanparysRamskapelle30.20minVse   9.890  6:042.75-
85  Laura de BurbureGent30.32minVse   9.825  6:062.73-
86  Marijntje van Wijk (debuut) Middelburg30.36minVse   9.804  6:072.72-
87  André Pieters (PR 27.59) Terneuzen30.49minMse   9.735  6:102.70-
88  Lucas FaesSluis31.00minMse   9.677  6:122.69-
89  Florian FaesSluis31.01minMse   9.672  6:122.69-
90  Luc BolleEname31.10minMse   9.626  6:142.67-
91  Hylke van PoeckePhilippine31.26minVse   9.544  6:172.65-
92  Miriam DehaeverOetingen31.30minVse   9.524  6:182.65-
93  Sigrid LannoyCadzand31.34minVse   9.504  6:192.64-
94  Hendrik de SlagmulderAspelare32.15minMse   9.302  6:272.58-
95  Justa van Hermon (debuut) Eede32.15minVse   9.302  6:272.58-
96  Mie DevilleOetingen32.20minVse   9.278  6:282.58-
97  Erik Verlinde (debuut) Lamswaarde32.31minMse   9.226  6:302.56-
98  Etienne van de Veire (PR 28.17) Oostburg32.43minM60   9.170  6:332.55-
99  Lisette Groosman (PR 26.39) Sluis32.49minVse   9.142  6:342.54-
100  Hildegard de HoogdOostburg33.04minVse   9.073  6:372.52-
101  Lemmy de RooyOostburg33.05minMse   9.068  6:372.52-
102  Mia van de Veire (PR 30.18) Oostburg33.10minV65   9.045  6:382.51-
103  Domenica KorfkerSchoondijke33.38minVse   8.920  6:442.48-
104  Els de MeyerSint-Job-in-'t-Goor33.45minVse   8.889  6:452.47-
105  Els van Moorten-GoossenOostburg33.52minVse   8.858  6:462.46-
106  Dirk DaemersHerle34.27minMse   8.708  6:532.42-
107  Jonneke Van KeepMaarssen34.27minVse   8.708  6:532.42-
108  An-Katrien VerstraeteVosselare34.32minVse   8.687  6:542.41-
109  Julie WesterlinckSint-Lievens-Houtem34.34minVse   8.679  6:552.41-
110  Kerlijne DedeurwaerderWestkapelle35.36minVse   8.427  7:072.34-
111  Lennart VerheulOostburg35.41minMse   8.407  7:082.34-
112  Els WetsRoosdael36.55minVse   8.126  7:232.26-
113  Monique de Meijer (PR 36.52) Cadzand37.09minVse   8.075  7:262.24-
114  Poldine Luteijn (PR 39.25) Retranchement39.55minVse   7.516  7:592.09-
Mannen: 63 (55.26%) => M50=1 - M55=1 - M60=4 - M65=1 - Mse=56
Vrouwen: 51 (44.74%) => V45=1 - V65=1 - Vse=49

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.307 seconden nodig om deze lijst met 832 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020