dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Olympialoop

Terneuzen, zaterdag 20 december 2014 - Organisatie: MHV Olympia
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander Post (PR 54.34) Terneuzen55.39minMse   16.173  3:434.49505
2  Richie AzomboBrekel56.11minMse   16.019  3:454.45484
3  Erwin van de Broeke (debuut) Axel56.29minMse   15.934  3:464.43472
4  Edwin de Jaeger (PR 53.20) Zuiddorpe58.02minM40   15.508  3:524.31415
5  Marnix HilaertMoerbeke1.00.25minMse   14.897  4:024.14334
6  Adriaan Wieles (debuut) Terneuzen1.00.36minM45   14.851  4:024.13328
7  John van Dijke (debuut) Kloosterzande1.01.24minM40   14.658  4:064.07303
8  Francois van de Broecke (PR)Breskens1.01.47minM45   14.567  4:074.05291
9  Jo VerfaillieOostakker1.03.28minMse   14.181  4:143.94243
10  Geert Waelput (PR 1.01.38) Vogelwaarde1.06.54minMse   13.453  4:283.74157
11  Allan van Alten (PR 1.03.52) Axel1.07.30minMse   13.333  4:303.70144
12  Peter Warnier (PR)Hulst1.07.49minMse   13.271  4:313.69138
13  Alain LippensErtvelde1.08.08minMse   13.209  4:333.67131
14  Geerd de RyckWommelgem1.08.49minMse   13.078  4:353.63118
15  Geert BeurmsHeusden1.09.08minMse   13.018  4:373.62112
16  Theo Roels (PR)Kloosterzande1.09.11minM55   13.009  4:373.61111
17  Mike Zegers (PR 1.08.04) Terneuzen1.09.21minM40   12.978  4:373.60108
18  Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.09.27minM50   12.959  4:383.60106
19  Jimmy Blaakman (PR)Schoondijke1.09.42minMse   12.912  4:393.59102
20  Erik Bolleman (PR 1.05.46) Axel1.10.44minMse   12.724  4:433.5384
21  Ferdie de Klerk (PR)Terneuzen1.11.39minM65   12.561  4:473.4970
22  Koen Koutstaal (debuut) Hulst1.11.41minMse   12.555  4:473.4969
23  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.11.53minMse   12.520  4:483.4866
24  Dirk van den Hoecke (PR)Zaamslag1.16.14minMse   11.806  5:053.2819
25  Paul HaertjensBoekhoute1.16.32minMse   11.760  5:063.2716
26  Luc D'heerMoerbeke1.16.43minMse   11.731  5:073.2615
27  Dirk de BosscherLokeren1.16.44minMse   11.729  5:073.2615
28  Lauran van Den Dries (debuut) Kloosterzande1.17.15minMse   11.650  5:093.2412
29  Dieuwert Sturm (debuut) Zaamslag1.19.01minMse   11.390  5:163.163
30  Willem Ijmker (debuut) Terneuzen1.19.34minMse   11.311  5:183.142
31  Jan de MitsKluizen1.19.50minMse   11.273  5:193.131
32  Nico RosWaarschoot1.19.51minMse   11.271  5:193.131
33  Roselinde BaertMariakerke1.21.31minVse   11.041  5:263.0754
34  Geert de ZutterMariakerke1.21.32minMse   11.038  5:263.07-
35  Eddy van BovenSchoonaarde1.22.13minMse   10.947  5:293.04-
36  Mare de BaetsHeusden1.23.01minMse   10.841  5:323.01-
37  Haike van de VeldeMarkedal1.23.28minVse   10.783  5:343.0034
38  Koen TuyteleersKruishoutem1.23.32minMse   10.774  5:342.99-
39  Wendy van de VeldeKruishoutem1.23.38minVse   10.761  5:352.9932
40  Ko de Koeyer (PR)Zaamslag1.23.39minMse   10.759  5:352.99-
41  Jan Boerbooms (debuut) Terneuzen1.24.54minMse   10.601  5:402.94-
42  Maarten de Heus (debuut) Terneuzen1.27.35minMse   10.276  5:502.85-
43  Antoine MathysDe Pinte1.28.19minMse   10.191  5:532.83-
44  Louis van der SteenGent1.30.34minMse   9.937  6:022.76-
45  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.35.45minMse   9.399  6:232.61-
46  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.35.47minVse   9.396  6:232.61-
47  Philip de VroeSleidinge1.35.50minMse   9.391  6:232.61-
48  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.35.54minMse   9.385  6:242.61-
49  Romain BolssensKieldrecht1.36.02minMse   9.372  6:242.60-
Mannen: 45 (91.84%) => M40=3 - M45=2 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=37
Vrouwen: 4 (8.16%) => Vse=4
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Didier VerleeSinaai37.47minMse   15.880  3:474.41411
2  Joos PauwelKleit37.58minMse   15.803  3:484.39401
3  Martijn Kox (PR 37.35) Westdorpe38.55minMse   15.418  3:544.28350
4  Peter Slits (PR 37.01) Sluis39.25minM45   15.222  3:574.23325
5  Bas Jasperse (debuut) Terneuzen40.40minMse   14.754  4:044.10266
6  Ruben de HaasTerneuzen42.54minMse   13.986  4:173.89175
7  Jeroen van Dijk (debuut) Kloosterzande43.15minMse   13.873  4:203.85162
8  Remco IvensStekene43.16minMse   13.867  4:203.85162
9  Ronny D'hontStekene43.27minMse   13.809  4:213.84155
10  Arnor EveraertZelzate44.26minMse   13.503  4:273.75123
11  Gert de GrooteZelzate44.29minMse   13.488  4:273.75122
12  Douwe Wortman (PR 43.59) Axel44.34minMse   13.463  4:273.74119
13  Shirley Kerkhove (debuut) Zuiddorpe44.36minVse   13.453  4:283.74306
14  Johan Huigh (PR)Schoondijke44.56minM50   13.353  4:303.71108
15  Cathy Poppe (PR 42.54) Terneuzen44.59minVse   13.338  4:303.71289
16  Arne LippensLovendegem45.08minMse   13.294  4:313.69103
17  Eric van Goethem (debuut) Kloosterzande45.10minMse   13.284  4:313.69102
18  René HamelinkTerneuzen45.13minMse   13.269  4:313.69100
19  Gilles Faas (PR 44.26) Terneuzen45.39minMse   13.143  4:343.6589
20  Kevin de WulfZelzate45.52minMse   13.081  4:353.6383
21  Chris de GrooteZelzate46.06minMse   13.015  4:373.6278
22  Evert de Moor (PR 45.32) Hulst46.16minMse   12.968  4:383.6074
23  Frank SchoofDestelbergen46.44minMse   12.839  4:403.5763
24  Werner de Witte (debuut) Nieuw-Namen46.46minMse   12.830  4:413.5662
25  Jochem de BeeldeSint-Niklaas47.00minMse   12.766  4:423.5557
26  Pascal de Graeve (PR 46.30) Westdorpe48.07minM45   12.470  4:493.4636
27  Rudy VlyninckSint-Gillis-Waas48.17minMse   12.427  4:503.4534
28  Patrick CeuppensHalle48.18minMse   12.422  4:503.4533
29  Willem van de HeydenKieldrecht48.20minMse   12.414  4:503.4533
30  Leo Kaijser (PR)Terneuzen48.23minM50   12.401  4:503.4432
31  Jos van GrembergheStekene48.51minMse   12.282  4:533.4125
32  Etienne Lenaerts (PR 47.20) Sint Jansteen50.41minMse   11.838  5:043.296
33  Marc WelvaertOosteeklo50.59minMse   11.769  5:063.274
34  Daan Dieleman (PR)Zaamslag51.56minMse   11.553  5:123.211
35  Dirk HaulepenTerneuzen52.51minMse   11.353  5:173.15-
36  Luc LahayeSinaai53.54minMse   11.132  5:233.09-
37  Claudia PaelinckPuivelde53.57minVse   11.121  5:243.0935
38  Eric ScheeleSas van Gent54.07minMse   11.087  5:253.08-
39  Corine de Jonge (PR 50.28) Terneuzen54.28minVse   11.016  5:273.0628
40  Annelies RombautKieldrecht55.11minVse   10.873  5:313.0220
41  Kristof Vande WieleOudenaarde55.19minMse   10.847  5:323.01-
42  Freer van Roeyen (PR 50.23) Axel55.26minMse   10.824  5:333.01-
43  Nic VerkinderenGent55.48minMse   10.753  5:352.99-
44  Saskia Smolenaers (debuut) Terhole56.14minVse   10.670  5:372.9610
45  Aureel LippensWaarschoot56.28minMse   10.626  5:392.95-
46  Gerard Klapwijk (debuut) Axel56.31minMse   10.616  5:392.95-
47  Pedro DallingaTerneuzen57.10minMse   10.496  5:432.92-
48  Isabelle JacobsLokeren57.34minVse   10.423  5:452.902
49  Kris van WettereSemmerlake57.44minMse   10.393  5:462.89-
50  Marian van Voren (PR 50.23) Terneuzen58.49minVse   10.201  5:532.83-
51  Irene Ijmker Bruins SlotTerneuzen59.28minVse   10.090  5:572.80-
52  Cedric de BeeldeSint-Niklaas1.01.45minMse   9.717  6:112.70-
53  Andrea VermoteEernegem1.02.11minVse   9.649  6:132.68-
54  Willem Jan de Koeijer (debuut) Axel1.02.12minMse   9.646  6:132.68-
55  Aime SamsonSint-Pauwels1.04.48minMse   9.259  6:292.57-
56  Maria van BelleSleidinge1.04.50minVse   9.254  6:292.57-
57  Pim LexmondTerneuzen1.05.16minMse   9.193  6:322.55-
58  Shaula CeelenHoek1.05.17minVse   9.191  6:322.55-
59  Rita van AvermaetAssenede1.06.05minVse   9.079  6:372.52-
60  Elly Broeckaart (debuut) Terhole1.06.19minVse   9.047  6:382.51-
61  Petra de BraalTerhole1.07.06minVse   8.942  6:432.48-
62  Marjolein van der KloosterTerhole1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
63  Dick Verhelst (debuut) Zaamslag1.08.39minMse   8.740  6:522.43-
64  Lisette BeelenHalle1.09.45minVse   8.602  6:592.39-
65  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.47minVse   8.358  7:112.32-
66  Guy GaelensGentbrugge1.12.49minMse   8.240  7:172.29-
Mannen: 48 (72.73%) => M45=2 - M50=2 - Mse=44
Vrouwen: 18 (27.27%) => Vse=18
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Pieterjan de BosscherZele16.27minMse   18.237  3:175.07572
2  Frederik de BackerWaregem17.00minMse   17.647  3:244.90492
3  Gunter D'hondtRonse17.22minMse   17.274  3:284.80442
4  Sam van ElsuweSleidinge17.25minMse   17.225  3:294.78435
5  Tim BuysseAssenede18.14minMse   16.453  3:394.57334
6  Matti BuysseStekene18.48minMse   15.957  3:464.43272
7  Ronny WagenaerMelsele18.57minMse   15.831  3:474.40256
8  Fons de Rijcke (debuut) Kloosterzande20.02minMse   14.975  4:004.16158
9  Danny de BaereWaasmunster20.36minMse   14.563  4:074.05116
10  Ben van Vliet (PR 20.42) Terneuzen21.02minMse   14.263  4:123.9689
11  Cor SimonsZaamslag21.13minMse   14.140  4:153.9378
12  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel21.20minMse   14.063  4:163.9172
13  Joakim van GasseSint-Pauwels21.30minMse   13.953  4:183.8863
14  Frank de RijckeHulst21.36minMse   13.889  4:193.8658
15  Danny de GrooteGent21.45minMse   13.793  4:213.8351
16  Martin de Jaeger (debuut) Terneuzen21.53minMse   13.709  4:233.8145
17  Gregory VandekerckhoveKuurne22.25minMse   13.383  4:293.7225
18  George Valckx (debuut) Ossenisse22.30minM55   13.333  4:303.7023
19  Gert-Jan Menheere (debuut) Hulst24.01minMse   12.491  4:483.471
20  Rita NysOostakker24.08minVse   12.431  4:503.4561
21  Ronald Roctus (PR 23.38) Terneuzen24.51minMse   12.072  4:583.35-
22  Freddy VerstichelStekene24.53minMse   12.056  4:593.35-
23  Chris Wieles (debuut) Terneuzen24.54minMse   12.048  4:593.35-
24  Jannes VisserTerneuzen24.55minMse   12.040  4:593.34-
25  Jan VerbekeAntwerpen25.02minMse   11.984  5:003.33-
26  Robbie VermastTerneuzen25.10minMse   11.921  5:023.31-
27  Patrick StevensGentbrugge25.15minMse   11.881  5:033.30-
28  Pascal Rikers (PR 23.42) Sas van Gent26.00minMse   11.538  5:123.21-
29  Irené GoethalsOostakker26.07minMse   11.487  5:133.19-
30  Mika LoofZaamslag26.11minMse   11.458  5:143.18-
31  Tom SimonsZaamslag26.14minMse   11.436  5:153.18-
32  Matteo de PauwTerneuzen26.30minMse   11.321  5:183.14-
33  Carla Zegers (PR 24.56) Koewacht26.31minV45   11.314  5:183.141
34  Josa van der Vliet (PR 23.07) Terneuzen26.41minVse   11.243  5:203.121
35  Jessica de Vet (debuut) Axel26.43minVse   11.229  5:213.121
36  Roger NysVrasene26.45minMse   11.215  5:213.12-
37  Chris RoelseTerneuzen26.45minMse   11.215  5:213.12-
38  Paul GeertmanTerneuzen27.05minMse   11.077  5:253.08-
39  Juliana Hoogenberg (PR 24.09) Axel27.12minVse   11.029  5:263.06-
40  Lucia Asensi (debuut) Terneuzen27.39minVse   10.850  5:323.01-
41  Simone de RijckeHulst27.53minVse   10.759  5:352.99-
42  André Pieters (PR)Terneuzen27.59minMse   10.721  5:362.98-
43  Charlotte GeertmanTerneuzen28.15minVse   10.619  5:392.95-
44  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel28.38minVse   10.477  5:442.91-
45  Sofie van HeuleLovendegem28.40minVse   10.465  5:442.91-
46  Anouk TemmermanTerneuzen28.43minVse   10.447  5:452.90-
47  Yves RooversWommelgem29.00minMse   10.345  5:482.87-
48  Johan de BeeldeSint-Niklaas29.03minMse   10.327  5:492.87-
49  André Maes (PR 27.36) Terneuzen29.12minMse   10.274  5:502.85-
50  Linda VanrijckeghemWaasmunster29.16minVse   10.251  5:512.85-
51  Josep Guimera (debuut) Terneuzen29.18minMse   10.239  5:522.84-
52  Pierre TondeleirLaarne29.21minMse   10.221  5:522.84-
53  Jonas WagenaerMelsele29.28minMse   10.181  5:542.83-
54  Annick van der Straeten (PR 28.14) Westdorpe29.38minVse   10.124  5:562.81-
55  Jens de HeusTerneuzen29.45minMse   10.084  5:572.80-
56  Sonja de CasterGentbrugge30.32minVse   9.825  6:062.73-
57  Laura LexmondTerneuzen30.53minVse   9.714  6:112.70-
58  Fleur TemmermanTerneuzen30.54minVse   9.709  6:112.70-
59  Joke Cornelissen (PR 28.25) Terneuzen31.00minVse   9.677  6:122.69-
60  Arsene van LaekenAssenede31.01minMse   9.672  6:122.69-
61  Eva RoelseTerneuzen31.33minVse   9.509  6:192.64-
62  Cato van TielTerneuzen31.34minVse   9.504  6:192.64-
63  André van GoethemSint-Gillis-Waas32.18minMse   9.288  6:282.58-
64  Katleen MarienZuiddorpe32.43minVse   9.170  6:332.55-
65  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas34.53minVse   8.600  6:592.39-
66  Bianca FossenBoekhoute35.38minVse   8.419  7:082.34-
67  Wesley van der PlasTerneuzen36.05minMse   8.314  7:132.31-
68  Karin Heinis-RisseeuwTerneuzen36.51minVse   8.141  7:222.26-
69  Sandra van AstenTerneuzen1.04.08minVse   4.678  2:501.30-
Mannen: 45 (65.22%) => M55=1 - Mse=44
Vrouwen: 24 (34.78%) => V45=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.762 seconden nodig om deze lijst met 184 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020