vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 18 oktober 2014 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Liam de MeyRKHAV48.35minMse   15.314  3:554.25-
2  Benny ThuySint Jansteen48.37minM45   15.303  3:554.25+0:02
3  Sander PostTerneuzen49.49minMse   14.935  4:014.15+1:14
4  Marnix HillaertMoerbeke51.03minM35   14.574  4:074.05+2:28
5  Stein VermeulenNieuwkerken-Waas51.38minMse   14.409  4:104.00+3:03
6  John van DijkeKloosterzande51.39minM35   14.405  4:104.00+3:04
7  Frank van den BrandenSint Jansteen52.06minV45   14.280  4:123.97+3:31
8  Jo VerfaillieOostakker52.10minM55   14.262  4:123.96+3:35
9  Dennis FlorussenTerneuzen52.44minM35   14.109  4:153.92+4:09
10  Andy HuybensBeveren53.25minM35   13.928  4:183.87+4:50
11  Martin NoensKemzeke53.26minM45   13.924  4:193.87+4:51
12  Rudy van DaeleSint-Niklaas53.27minM45   13.920  4:193.87+4:52
13  Sander d'HontKuitaart53.40minMse   13.863  4:203.85+5:05
14  Dimitri CuyversStekene53.42minM35   13.855  4:203.85+5:07
15  de JongheStekene56.22minM55   13.199  4:333.67+7:47
16  Paul HaertjensBoekhoute56.54minM45   13.076  4:353.63+8:19
17  Ryck GeerdStekene57.40minM55   12.902  4:393.58+9:05
18  Philip BraemVogelwaarde57.46minM45   12.879  4:403.58+9:11
19  Ingrid IJsebaertHulst58.51minV45   12.642  4:453.51+10:16
20  Sjakkie van den BroekeHoek58.54minM35   12.632  4:453.51+10:19
21  Jurgen GoossensKieldrecht59.33minM35   12.494  4:483.47+10:58
22  Koen KoutstaalHulst59.35minM35   12.487  4:483.47+11:00
23  Arno van MullemNieuw-Namen1.00.41minM55   12.260  4:543.41+12:06
24  Fred WautersTerneuzen1.00.57minM35   12.207  4:553.39+12:22
25  Theo RoelsKloosterzande1.01.02minM55   12.190  4:553.39+12:27
26  Dirk de BosschersLokeren1.01.20minM45   12.130  4:573.37+12:45
27  Marc de BaetsHeusden1.02.00minM55   12.000  5:003.33+13:25
28  Gerald MonteyneOosteeklo1.02.01minM45   11.997  5:003.33+13:26
29  Marc CorijnKapellebrug1.02.35minM45   11.888  5:033.30+14:00
30  Ferdie de KlerkTerneuzen1.02.47minM65   11.850  5:043.29+14:12
31  Erwin MoldersGraauw1.03.06minM45   11.791  5:053.28+14:31
32  Stefan van DammeTerneuzen1.03.51minMse   11.652  5:093.24+15:16
33  Annet SmitHulst1.04.11minVse   11.592  5:113.22+15:36
34  Peter ErpelinckHulst1.04.57minM55   11.455  5:143.18+16:22
35  Dirk van den HoeckeZaamslag1.05.21minM45   11.385  5:163.16+16:46
36  Jan DemitsKluizen1.05.25minM45   11.373  5:173.16+16:50
37  Arnold MannaertOssenisse1.05.26minM55   11.370  5:173.16+16:51
38  Marc WelvaertOosteeklo1.05.30minM45   11.359  5:173.16+16:55
39  Wim LockefeirNieuw-Namen1.05.44minM35   11.318  5:183.14+17:09
40  Jacques ZamanTerneuzen1.06.40minM45   11.160  5:233.10+18:05
41  Frans VerwilligenHulst1.06.42minM55   11.154  5:233.10+18:07
42  Niki BogaertSint-Niklaas1.06.44minVse   11.149  5:233.10+18:09
43  Haike van de VeldeMaarkedal1.08.47minVse   10.817  5:333.00+20:12
44  Wendy van de VeldeKruishoutem1.08.49minV35   10.811  5:333.00+20:14
45  Koen TuyteleersKruishoutem1.08.50minM45   10.809  5:333.00+20:15
46  Wanda ZegersTerneuzen1.09.41minV35   10.677  5:372.97+21:06
47  Sjaak VroonlandLamswaarde1.09.43minM55   10.672  5:372.96+21:08
48  Inge de BooijGraauw1.09.44minVse   10.669  5:372.96+21:09
49  Mario VermeirssenNieuw-Namen1.10.48minM35   10.508  5:432.92+22:13
50  Danny GriffioenAxel1.10.50minM35   10.504  5:432.92+22:15
51  Eddy van BovenSchoonaarde1.10.57minM55   10.486  5:432.91+22:22
52  Nicole SerrarensSint Jansteen1.11.38minV35   10.386  5:472.89+23:03
53  Romain BolssensKieldrecht1.12.03minM55   10.326  5:492.87+23:28
54  William VerdonckBeveren1.13.35minM65   10.111  5:562.81+25:00
55  Ken SchoenmaekersDe Klinge1.13.47minMse   10.084  5:572.80+25:12
56  Vic van den PlasBrussel1.14.57minMse   9.927  6:032.76+26:22
57  Harry DurinckKalken1.15.03minM45   9.913  6:032.75+26:28
58  Philip de VroeSleidinge1.15.30minM45   9.854  6:052.74+26:55
59  Andy van den BrandeHulst1.15.32minMse   9.850  6:052.74+26:57
60  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.16.13minV45   9.762  6:092.71+27:38
61  Ruddy Vande VeldeWachtebeke1.16.15minM45   9.757  6:092.71+27:40
62  Els ZweistraTerneuzen1.17.37minV55   9.586  6:162.66+29:02
63  Annemarie BruchAxel1.19.54minV35   9.312  6:272.59+31:19
64  Louis van Der SteenGent1.19.59minM55   9.302  6:272.58+31:24
65  Wim CoppietersStromber-Bever1.20.26minMse   9.250  6:292.57+31:51
66  Didier Vanden BulckLedeberg1.20.51minM45   9.202  6:312.56+32:16
Mannen: 54 (81.82%) => M35=12 - M45=18 - M55=13 - M65=2 - Mse=9
Vrouwen: 12 (18.18%) => V35=4 - V45=3 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Didier VerleeSinaai28.52minMse   15.381  3:544.27-
2  Ronny WagenaerMelsele29.20minM35   15.136  3:584.20+0:28
3  Martijn KoxWestdorpe29.23minMse   15.111  3:584.20+0:31
4  Dennis ThuySint Jansteen29.48minMse   14.899  4:024.14+0:56
5  Wim VercruyssenNieuw-Namen30.54minM35   14.369  4:113.99+2:02
6  Ronny van AckerNieuw-Namen31.14minM55   14.216  4:133.95+2:22
8  Remco IvensStekene31.59minM35   13.882  4:193.86+3:07
9  Sylvester SturmKieldrecht32.15minMse   13.767  4:213.82+3:23
10  Jeroen van DijkKloosterzande32.21minM35   13.725  4:223.81+3:29
11  Douwe WortmanAxel32.42minM35   13.578  4:253.77+3:50
12  Rudi de CaluweSas van Gent32.43minM45   13.571  4:253.77+3:51
13  Fernand VlaminckxSchoten32.49minM55   13.530  4:263.76+3:57
14  Eric van GoethemKloosterzande32.54minM45   13.495  4:273.75+4:02
15  Dennis van PasselVogelwaarde33.11minMse   13.380  4:293.72+4:19
16  Cathy PoppeTerneuzen33.26minV35   13.280  4:313.69+4:34
18  Timmy GeertsMeerdonk33.30minMse   13.254  4:323.68+4:38
19  Willem van Der HeydenKieldrecht33.34minM55   13.227  4:323.67+4:42
17  Endy SlockAxel33.40minM35   13.188  4:333.66+4:48
20  Werner de WitteNieuw-Namen33.46minM55   13.149  4:343.65+4:54
21  Frank SchoofDestelbergen34.08minM35   13.008  4:373.61+5:16
22  Gilles FaasTerneuzen34.10minM35   12.995  4:373.61+5:18
23  Rens de DijckerTilburg34.16minMse   12.957  4:383.60+5:24
24  Werter de HaayZaamslag34.18minMse   12.945  4:383.60+5:26
25  Rony AdriaenssensLokeren34.24minM55   12.907  4:393.59+5:32
27  Ko de BruyneKloosterzande34.44minM45   12.783  4:423.55+5:52
28  Jos van GrembergheKoewacht34.52minM55   12.734  4:433.54+6:00
26  Frits VervaetWalsoorden34.55minM55   12.716  4:433.53+6:03
29  Jochem de BeeldeSint-Niklaas34.59minMse   12.692  4:443.53+6:07
30  Ruud de WaalHengstdijk35.44minMse   12.425  4:503.45+6:52
31  Bennie BouterseTerneuzen35.51minM45   12.385  4:513.44+6:59
32  Martrijn van PasselVogelwaarde35.54minMse   12.368  4:513.44+7:02
33  Freer van RoeyenAxel35.57minM45   12.350  4:513.43+7:05
34  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas35.59minM55   12.339  4:523.43+7:07
36  David LeenknechtNieuw-Namen36.20minM35   12.220  4:553.39+7:28
37  Stijn HeyensHengstdijk36.39minMse   12.115  4:573.37+7:47
35  Simon HarinckTerneuzen36.40minM35   12.109  4:573.36+7:48
38  Leo KaÿserTerneuzen36.43minM45   12.093  4:583.36+7:51
39  Monique AllefsHulst36.45minM45   12.082  4:583.36+7:53
40  Natasja BooijWalsoorden36.46minV35   12.076  4:583.35+7:54
41  Marc van PasselVogelwaarde36.54minM45   12.033  4:593.34+8:02
42  Bas VerdurmenEindhoven37.10minMse   11.946  5:013.32+8:18
43  Kevin van den BrandeHulst37.13minMse   11.930  5:023.31+8:21
44  Rick MoensVogelwaarde37.16minMse   11.914  5:023.31+8:24
45  Johan BrouwersOssenisse37.27minM45   11.856  5:043.29+8:35
46  Patrick CeuppensHalle37.47minM55   11.751  5:063.26+8:55
47  Erns DuponKieldrecht38.10minM45   11.633  5:093.23+9:18
48  Ron AbuysKloosterzande38.33minM65   11.518  5:133.20+9:41
49  Ludwig van GerteZele38.39minM55   11.488  5:133.19+9:47
50  Daan DielemanZaamslag38.41minM55   11.478  5:143.19+9:49
51  Kristof van de WieleOudenaarde38.56minM35   11.404  5:163.17+10:04
52  Kurt CrommelinckGyzenzele38.59minM45   11.389  5:163.16+10:07
53  Tom de RudderTemse39.27minM35   11.255  5:203.13+10:35
54  Sander de SchepperVogelwaarde39.38minMse   11.203  5:213.11+10:46
55  Freer van RoeyenAxel39.41minM45   11.189  5:223.11+10:49
56  Claudia PaelinckSinaai39.43minVse   11.179  5:223.11+10:51
57  Tommy BleyenbergNieuw-Namen39.45minM35   11.170  5:223.10+10:53
58  Anouska van DammeClinge39.47minVse   11.160  5:233.10+10:55
59  Isabelle JacobsLokeren39.49minV45   11.151  5:233.10+10:57
60  Francoise van WaterschootHulst39.51minVse   11.142  5:233.09+10:59
61  Kevin DobbelaarVogelwaarde40.06minMse   11.072  5:253.08+11:14
63  Jorian van den BergenVogelwaarde40.11minMse   11.049  5:263.07+11:19
64  Annelies RombautKieldrecht40.16minV55   11.026  5:263.06+11:24
65  Luc LahayeSinaai40.18minM45   11.017  5:273.06+11:26
66  Nic VerkinderenGent40.20minM45   11.008  5:273.06+11:28
62  Angelique HarinckOost-Souburg40.45minV45   10.896  5:303.03+11:53
67  Monique VervaetWalsoorden40.49minVse   10.878  5:313.02+11:57
68  Cedric de BeeldeSint-Niklaas42.20minMse   10.488  5:432.91+13:28
69  Pieter SmetNieuw-Namen42.23minMse   10.476  5:442.91+13:31
70  Mieke ThielemanKieldrecht42.27minV35   10.459  5:442.91+13:35
71  Marc de KunderTerneuzen42.40minM45   10.406  5:462.89+13:48
72  Gerard KlapwijkAxel42.42minMse   10.398  5:462.89+13:50
73  Jurgen de BruyneSinaai42.56minM35   10.342  5:482.87+14:04
74  Veronique PardeanSint-Pauwels43.11minV35   10.282  5:502.86+14:19
75  Hubert RoelsKloosterzande43.33minM55   10.195  5:532.83+14:41
76  van WaesbergheSint-Pauwels43.40minM55   10.168  5:542.82+14:48
77  Luc van WolvelaerNieuw-Namen44.11minM45   10.049  5:582.79+15:19
78  Erwin SchoenmaekersSint-Gillis-Waas44.12minM45   10.045  5:582.79+15:20
79  Marcelline DethalAntwerpen44.34minM55   9.963  6:012.77+15:42
80  Jacqueline D'HontKuitaart45.00minV45   9.867  6:052.74+16:08
81  Joke CornelissenTerneuzen45.42minV55   9.716  6:112.70+16:50
82  Maria van BelleSleidinge45.48minM65   9.694  6:112.69+16:56
83  Marian van VorenTerneuzen47.02minV55   9.440  6:212.62+18:10
84  Aimé SamsonSint-Pauwels47.09minM65   9.417  6:222.62+18:17
85  Guy GaelensGenbrugge48.43minM45   9.114  6:352.53+19:51
86  Rita van AvermaetAssenede48.46minV55   9.105  6:352.53+19:54
87  Marc de KunderTerneuzen49.10minM45   9.031  6:392.51+20:18
88  France DubsSint-Kruis-Winkel49.49minM45   8.913  6:442.48+20:57
89  Dick VerhelstTerneuzen50.20minM65   8.821  6:482.45+21:28
90  Georges ColmanRupelmonde50.32minMse   8.786  6:502.44+21:40
91  Lisette BeelenHalle51.31minV55   8.619  6:582.39+22:39
92  Fleur SmitsKloosterzande52.26minVse   8.468  7:052.35+23:34
93  Greta de VrylderSint-Gillis-Waas53.30minM65   8.299  7:142.31+24:38
94  Dominique van den DealeWachtebeke53.36minM45   8.284  7:152.30+24:44
95  Gerry ReijnhoutHulst55.10minV45   8.048  7:272.24+26:18
96  Sandr Vermeirssens-OttjesNieuw-Namen56.22minV35   7.877  7:372.19+27:30
Mannen: 76 (80%) => M35=14 - M45=21 - M55=14 - M65=5 - Mse=22
Vrouwen: 19 (20%) => V35=5 - V45=4 - V55=5 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.19 seconden nodig om deze lijst met 161 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020