donderdag 2 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 13 december 2014 - Organisatie: Scheldesport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Richie AzomboBrakel1.14.47minMse   16.927  3:334.70654
2  Sander Post (PR 1.16.42) Terneuzen1.19.13minMse   15.980  3:454.44524
3  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.20.03minM35   15.813  3:484.39501
4  Patrick HembrechtSint-Gilles-Waas1.20.24minM45   15.744  3:494.37491
5  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.23.58minM40   15.076  3:594.19400
6  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.25.25minM55   14.820  4:034.12366
7  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.25.30minM45   14.805  4:034.11364
8  Christophe De GrandeSinaai-Waas1.28.06minM40   14.368  4:113.99306
9  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.28.09minMse   14.360  4:113.99305
10  Dirk van Bunder (PR)Hulst1.30.41minM45   13.959  4:183.88254
11  Raoul de WildeZele1.31.55minM50   13.772  4:213.83231
12  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.33.12minM40   13.582  4:253.77208
13  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.33.13minMse   13.580  4:253.77207
14  Philippe GroenwegheKortrijk1.34.18minM55   13.424  4:283.73189
15  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.34.32minM50   13.391  4:293.72185
16  Peter VereeckeWaarschot1.36.18minM40   13.145  4:343.65157
17  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.37.00minM45   13.050  4:363.63147
18  Peter FranckNiel1.37.29minM40   12.985  4:373.61140
19  Rudy MichielsOosterzele1.37.39minM45   12.963  4:383.60137
20  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.38.37minM50   12.836  4:403.57124
21  Geert BeurmsHeusden1.39.49minM40   12.682  4:443.52108
22  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.40.23minM55   12.610  4:453.50101
23  Koen Koutstaal (PR)Hulst1.40.47minM40   12.560  4:473.4996
24  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.41.27minM45   12.478  4:493.4789
25  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.41.51minV35   12.429  4:503.45249
26  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.42.13minM45   12.384  4:513.4480
27  Guy Van SeverenLovendegem1.43.24minM65   12.242  4:543.4068
28  Pascal van HulleMaldegem1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
29  Willem Van der HeydenKieldrecht1.44.18minM60   12.137  4:573.3759
30  Chris de VuystZaffelaere1.44.36minV50   12.102  4:573.36204
31  Bart van HauwermeirenWetteren1.44.37minM45   12.100  4:583.3656
32  Alwin Bolleman (PR 1.43.22) Axel1.46.34minMse   11.878  5:033.3040
33  Gunther EmmaneelStekene1.46.48minMse   11.853  5:043.2938
34  Wim Bakker (PR 1.41.20) Terneuzen1.47.32minM60   11.772  5:063.2733
35  Louis VermastStekene1.48.23minM35   11.679  5:083.2427
36  Chris VanderlindenStekene1.48.23minM40   11.679  5:083.2427
37  Danny DobbelaereMaldegem1.48.23minM40   11.679  5:083.2427
38  Marcel de CanckBottelare1.49.41minM65   11.541  5:123.2120
39  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.49.48minM35   11.529  5:123.2019
40  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag1.49.55minM45   11.516  5:133.2018
41  Christian HerteleerBellem1.50.58minM60   11.407  5:163.1713
42  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.52.57minM60   11.207  5:213.116
43  Ruth PepenBerlare1.53.59minVse   11.106  5:243.0885
44  Rene Vink (debuut) Terneuzen1.54.02minM35   11.101  5:243.083
45  Wim Lockefeir (PR 1.51.18) Nieuw-Namen1.55.03minM45   11.003  5:273.061
46  Henny LangerakVenlo1.55.25minM60   10.968  5:283.051
47  Filip GoemanWaarschot1.56.24minM55   10.875  5:313.02-
48  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.57.36minV50   10.764  5:342.9953
49  Harry DurinckKalken1.57.40minM45   10.758  5:352.99-
50  Eddy van BovenSchoonaarde1.57.49minM55   10.744  5:352.98-
51  Rob van Bellen (PR 1.55.28) Hulst1.58.09minM55   10.714  5:362.98-
52  Karien Verlinde (PR)Lamswaarde1.59.39minVse   10.580  5:402.9438
53  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.59.41minM55   10.577  5:402.94-
54  Annemiek van BellenNijmegen1.59.46minVse   10.569  5:412.9437
55  Ronald DhondtStekene2.00.26minM50   10.511  5:432.92-
56  Claudia PaelinckBelsele2.00.27minVse   10.509  5:432.9233
57  Louis van der SteenGent2.02.12minM60   10.359  5:482.88-
58  Danny ClinckeKalken2.02.30minM50   10.333  5:482.87-
59  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.02.33minV55   10.329  5:492.8721
60  Lynsey BrackeOvermere2.02.39minVse   10.321  5:492.8721
61  Saskia VermeulenKalken2.02.55minV40   10.298  5:502.8619
62  Anita Wieles (PR)Philippine2.05.36minV55   10.078  5:572.809
63  Antoine MathysDe Pinte2.06.15minM65   10.027  5:592.79-
64  Marie Jeanne de KeyserBellem2.06.36minV65   9.999  6:002.786
65  Linda Van GoolSt-Kruis-Winkel2.06.37minV45   9.997  6:002.786
66  Rudy VandeveldeWachtenbeke2.06.38minM50   9.996  6:002.78-
67  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle-Biezelinge2.07.22minM55   9.939  6:022.76-
68  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.11.12minV40   9.648  6:132.68-
69  Jos MasciniAmsterdam2.11.25minM55   9.632  6:142.68-
70  Lieven MalaiseGalmaarden2.13.24minM35   9.489  6:192.64-
71  Sacha AertsAntwerpen2.13.25minM35   9.488  6:192.64-
72  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.25.16minM45   8.714  6:532.42-
Mannen: 58 (80.56%) => M35=6 - M40=9 - M45=13 - M50=6 - M55=9 - M60=6 - M65=3 - Mse=6
Vrouwen: 14 (19.44%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V50=2 - V55=2 - V65=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2020Christoph Schelfhout1:31:27Ruud Hoosemans1:34:55Wim Smets1:35:12Sylvie Christiaens2:01:0034

halve marathon

2016Tim Pleijte1:15:39Robert de Korte1:22:00Erwin van de Broeke1:22:21Cathy Poppe1:35:3652
2015Sander Post1:16:42Pieter Pladdet1:22:50Adriaan Wieles1:26:54Corina Grim1:43:2747
2014Richie Azombo1:14:47Sander Post1:19:13Erwin van den Broeke1:20:03Cathy Poppe1:41:5172
2013Sander Verminck1:16:33Filip van Goethem1:20:02Patrick Hembrecht1:20:17Marian Sturm1:55:4575
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Francesco DegrooteGent38.17minMse   16.926  3:334.70-
2  Peter RottierKalken43.57minM35   14.744  4:044.10+5:40
3  Bart TeirlynckGent44.24minMse   14.595  4:074.05+6:07
4  Martin NoensKemzeke45.19minM45   14.299  4:123.97+7:02
5  Ronny D'HontStekene45.57minM45   14.102  4:153.92+7:40
6  Stijn AelvoetGent46.01minMse   14.082  4:163.91+7:44
7  Paul HaertjensBoekhoute46.02minM50   14.077  4:163.91+7:45
8  Jeroen van DijkKloosterzande46.03minM35   14.072  4:163.91+7:46
9  Rudi de CaluweSas van Gent47.35minM55   13.618  4:243.78+9:18
10  Frits VervaetWalsoorden48.05minM55   13.477  4:273.74+9:48
11  Sjakkie van den BroekeHoek48.31minM45   13.356  4:303.71+10:14
12  Irma KarahotkaZottegem48.39minV50   13.320  4:303.70+10:22
13  Marc CorijnKapellebrug49.03minM45   13.211  4:333.67+10:46
14  Marc d'HontKuitaart49.10minM45   13.180  4:333.66+10:53
15  Leon van BavinchovenTerneuzen49.14minM45   13.162  4:343.66+10:57
16  Ruben de MeijerBiervliet49.18minMse   13.144  4:343.65+11:01
17  Walther MurreZaamslag49.26minM45   13.109  4:353.64+11:09
18  Jurjun Bruins SlotTerneuzen49.37minMse   13.060  4:363.63+11:20
19  Michael Van HauteNieuwkerken49.47minMse   13.016  4:373.62+11:30
20  Evert KuijkTerneuzen49.50minM45   13.003  4:373.61+11:33
21  Luc KusseneersRumst49.57minM55   12.973  4:383.60+11:40
22  Geert WaelputVogelwaarde50.27minM40   12.844  4:403.57+12:10
23  Natasja BooijWalsoorden51.03minVse   12.693  4:443.53+12:46
24  Jan de MitsKluizen51.22minM50   12.615  4:453.50+13:05
25  Bennie BouterseTerneuzen52.13minM45   12.410  4:503.45+13:56
26  Marc WelvaertOosteeklo52.31minM50   12.339  4:523.43+14:14
27  Jos van GrembergheKoewacht52.45minM55   12.284  4:533.41+14:28
28  Marc de BaetsHeusden53.09minM55   12.192  4:553.39+14:52
29  Willem SpijkerTerneuzen53.46minMse   12.052  4:593.35+15:29
30  Daan DielemanZaamslag54.33minM65   11.879  5:033.30+16:16
31  Petra KerkhoveAmsterdam55.29minV40   11.679  5:083.24+17:12
32  Dieuwert SturmZaamslag55.53minM45   11.596  5:103.22+17:36
33  Dirk RoodzantAxel56.18minM50   11.510  5:133.20+18:01
34  Richard WindelsDe Klinge56.24minM40   11.489  5:133.19+18:07
35  Kristof VandewieleOudenaarde56.48minM40   11.408  5:163.17+18:31
36  Freer van RoeyenAxel58.30minM45   11.077  5:253.08+20:13
37  Jan BoerboomsTerneuzen59.02minM55   10.977  5:283.05+20:45
38  Hubert RoelsKloosterzande59.27minM65   10.900  5:303.03+21:10
39  Gerard KlapwijkAxel59.59minM65   10.803  5:333.00+21:42
40  Nic VerkinderenGent1.00.01minM50   10.797  5:333.00+21:44
41  Pierre TondeleirLaarne1.00.40minM65   10.681  5:372.97+22:23
42  Erno DuponKieldrecht1.01.32minM55   10.531  5:422.93+23:15
43  Lut ImpensKalken1.01.42minV45   10.502  5:432.92+23:25
44  Marian van VorenTerneuzen1.01.47minV60   10.488  5:432.91+23:30
45  Irene GoethalsOostakker1.01.47minM65   10.488  5:432.91+23:30
46  Romain BolsseusKieldrecht1.02.24minM55   10.385  5:472.88+24:07
47  Jacqueline d'HontKuitaart1.02.32minV45   10.362  5:472.88+24:15
48  Marianne De BaedtsEeklo1.05.20minVse   9.918  6:032.76+27:03
49  Patrick SteenbekeEeklo1.05.21minM65   9.916  6:032.75+27:04
50  Sabina van der HooftTerneuzen1.08.05minV45   9.518  6:182.64+29:48
51  Linda KielTerneuzen1.08.05minV45   9.518  6:182.64+29:48
52  Danielle van der KooiTerneuzen1.08.23minV40   9.476  6:202.63+30:06
53  Mirjan AlbicherPhilippine1.09.37minV35   9.308  6:272.59+31:20
54  Dominique De MeySint-Niklaas1.09.44minV50   9.293  6:272.58+31:27
55  Dick VerhelstZaamslag1.14.17minM70   8.723  6:532.42+36:00
56  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.14.25minV65   8.708  6:532.42+36:08
Mannen: 43 (76.79%) => M35=2 - M40=3 - M45=11 - M50=5 - M55=8 - M65=6 - M70=1 - Mse=7
Vrouwen: 13 (23.21%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.297 seconden nodig om deze lijst met 128 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020