dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Hulst, zaterdag 18 april 2015 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.31.53minMse   16.669  3:364.63804
2  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.44.23minMse   15.401  3:544.28628
3  Joachim De NaeyerAuderghem2.46.37minM40   15.195  3:574.22599
4  Filip Van GoethemSint-Gillis-Waas2.48.26minM40   15.031  4:004.18576
5  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge2.50.16minMse   14.869  4:024.13554
6  Izar van GoolBreda2.50.38minMse   14.837  4:034.12549
7  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens2.50.50minM45   14.820  4:034.12547
8  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.51.31minM45   14.761  4:044.10538
9  Francesco DegrooteGent2.51.57minMse   14.723  4:054.09533
10  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel2.52.44minMse   14.657  4:064.07524
11  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme2.53.19minM40   14.607  4:064.06517
12  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe2.54.08minM40   14.539  4:084.04507
13  Erik van der HelmBergschenhoek2.55.07minM40   14.457  4:094.02495
14  Dieter BuggenhoudtWambeek2.55.49minM40   14.400  4:104.00487
15  Bert SeynaeveIzegem2.57.07minM40   14.294  4:123.97472
16  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen2.57.20minM45   14.277  4:123.97470
17  Dimitri VanmassenhoveOostnieuwkerke2.57.59minM40   14.224  4:133.95462
18  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens2.59.36minM50   14.096  4:153.92444
19  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon2.59.47minM40   14.082  4:163.91442
20  Edwin de NeijsTilburg3.00.33minM40   14.022  4:173.90434
21  Gerry BraesLangdorp3.00.40minM40   14.013  4:173.89433
22  Paul Timmermans (PR)Tholen3.03.00minM50   13.834  4:203.84408
23  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.03.20minM40   13.809  4:213.84404
24  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.04.04minM50   13.754  4:223.82396
25  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.04.15minM45   13.741  4:223.82394
26  Bart Van NijlenKasterlee3.05.06minM50   13.677  4:233.80386
27  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.06.57minM45   13.542  4:263.76367
28  René van der LindeZeist3.08.06minMse   13.459  4:273.74355
29  Sander Post (PR 2.56.28) Terneuzen3.08.33minMse   13.427  4:283.73351
30  Wim De ConinckAssebroek3.08.40minM50   13.419  4:283.73350
31  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.09.41minM45   13.347  4:303.71340
32  Wim DriesenBeerse3.09.42minM40   13.346  4:303.71340
33  Peter VerschraegenHoegaarden3.09.45minM40   13.342  4:303.71339
34  Bert VerveckenHerentals3.10.24minM40   13.297  4:313.69333
35  Koen De PrinsDendermonde3.10.26minMse   13.294  4:313.69333
36  Sander d'Hont (PR 2.45.49) Kuitaart3.10.33minMse   13.286  4:313.69332
37  Xavier LisabethGent3.10.54minMse   13.262  4:313.68328
38  Angelo Delforge (PR 3.07.16) Hulst3.11.25minM40   13.226  4:323.67323
39  Christophe HuybrighsBrecht3.11.40minMse   13.209  4:333.67321
40  Gijs van PeltAmsterdam3.12.09minMse   13.176  4:333.66316
41  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Kloetinge3.12.37minMse   13.144  4:343.65312
42  Rutger Kramers-Gravenhage3.13.46minMse   13.066  4:363.63302
43  Geert RyckaertIeper3.14.49minM40   12.995  4:373.61292
44  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.15.07minM40   12.975  4:373.60289
45  Nico BilterijstViane3.15.17minM40   12.964  4:383.60288
46  Jan Riemens (PR 3.11.57) IJzendijke3.15.35minMse   12.944  4:383.60285
47  Michel Lisseveld (PR)Scherpenisse3.15.36minM40   12.943  4:383.60285
48  Ronny WagenaerMelsele3.15.43minM40   12.936  4:383.59284
49  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.15.50minM40   12.928  4:383.59283
50  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.16.01minM40   12.916  4:393.59281
51  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.16.12minM45   12.904  4:393.58280
52  Jean TempelsBassenge3.16.57minM40   12.855  4:403.57273
53  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.16.59minMse   12.852  4:403.57273
54  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.17.01minMse   12.850  4:403.57273
55  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde3.17.15minM40   12.835  4:403.57271
56  Reggie BlondeelWatervliet3.17.29minM40   12.820  4:413.56269
57  Stein VermeulenNieuwkerken Waas3.17.30minMse   12.819  4:413.56269
58  Alexander d'HaensZaltbommel3.18.18minMse   12.767  4:423.55262
59  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.18.27minM45   12.757  4:423.54260
60  Pieter Pladdet (PR 3.12.44) Terneuzen3.18.28minM40   12.756  4:423.54260
61  Stijn VanderhoeftHoutvenne3.18.36minMse   12.748  4:423.54259
62  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.19.18minM50   12.703  4:433.53253
63  Yannic De MeyerMariakerke3.19.30minM50   12.690  4:443.53252
64  Rick van Keeken (PR 3.11.29) Kruiningen3.19.40minM45   12.680  4:443.52250
65  Paul-Henri 's HeerenGent3.19.41minM40   12.679  4:443.52250
66  Frederic GennartKnokke-Heist3.20.41minMse   12.615  4:453.50242
67  Sieg PalflietRoosbeek3.20.52minMse   12.604  4:463.50240
68  Dominique PattynIngelmunster3.21.19minM40   12.576  4:463.49237
69  Ewald Provoost (PR)Biggekerke3.21.24minM40   12.571  4:463.49236
70  Rinus Witte (PR 2.52.47) Sint Laurens3.22.00minM50   12.533  4:473.48231
71  Sebastiaan VerburghLepelstraat3.22.06minMse   12.527  4:473.48230
72  Wim GoversRidderkerk3.22.22minMse   12.510  4:483.48228
73  Harley van KuijkKaatsheuvel3.22.34minMse   12.498  4:483.47227
74  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes3.23.16minM40   12.455  4:493.46221
75  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.23.30minM40   12.441  4:493.46219
76  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.23.45minM45   12.426  4:503.45217
77  Franky DeweerDeerlijk3.24.10minM40   12.400  4:503.44214
78  Marvin Boone (PR)Yerseke3.24.17minMse   12.393  4:503.44213
79  Ines van RinsumArnhem3.24.39minVse   12.371  4:513.44411
80  Bart GoorisWakkerzeel Haacht3.24.51minM40   12.359  4:513.43209
81  Tom JanssensEksaarde3.25.19minMse   12.331  4:523.43205
82  Dirk Van Bunder (PR 3.16.43) Hulst3.25.35minM40   12.315  4:523.42203
83  Jan-willem Florie (PR)Vlissingen3.25.43minMse   12.307  4:533.42202
84  Frank van den Branden (PR 3.18.31) Sint Jansteen3.26.06minM55   12.284  4:533.41200
85  Robert Vroon (PR 3.08.55) Breskens3.26.26minM45   12.264  4:543.41197
86  Peter Warnier (PR)Hulst3.26.50minM40   12.240  4:543.40194
87  Jean-Marie VandenheedeKaster3.26.55minM50   12.235  4:543.40194
88  Rudy GorisArendonk3.27.11minM50   12.220  4:553.39192
89  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.27.13minM45   12.218  4:553.39191
90  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg3.27.14minMse   12.217  4:553.39191
91  Katrien DieltiensArendonk3.27.16minV40   12.215  4:553.39386
92  Kees-Jan OttoEde3.27.35minM50   12.196  4:553.39189
93  Koen De VosHeverlee3.27.46minM50   12.185  4:553.38188
94  Paul JansenHouten3.28.37minM40   12.136  4:573.37181
95  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.28.59minM50   12.114  4:573.37179
96  Gisela van den BerghZele3.29.01minV40   12.112  4:573.36370
97  Alex MichielsBrugge3.29.03minM50   12.110  4:573.36178
98  Dirk VerwulgenStekene3.29.11minM50   12.103  4:573.36177
99  Pierre la GrandBemmel3.29.13minMse   12.101  4:573.36177
100  Jurgen HamersKoekelare3.29.15minM40   12.099  4:583.36177
101  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.29.16minM40   12.098  4:583.36177
102  Guy Van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.29.49minM40   12.066  4:583.35173
103  Rianne KremersGorinchem3.30.44minV40   12.014  5:003.34355
104  Rene HendriksEindhoven3.31.39minM50   11.962  5:013.32161
105  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.31.57minM50   11.945  5:013.32159
106  Philip Braem (PR)Vogelwaarde3.31.59minM50   11.943  5:013.32158
107  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.32.08minM40   11.934  5:023.32157
108  Paul Bosman (PR 3.19.32) Koewacht3.32.09minM40   11.934  5:023.31157
109  Chris VerheydenRanst3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
110  Toon BiermansKasterlee3.32.23minM40   11.920  5:023.31156
111  Gino Dhanis (PR 3.30.24) Sint Jansteen3.32.23minM50   11.920  5:023.31156
112  Jan NeirinckKasterlee3.32.24minM40   11.919  5:023.31156
113  Ludwig WillemsLichtaart3.32.24minM40   11.919  5:023.31156
114  Marcel van Luik (PR)Terneuzen3.32.37minMse   11.907  5:023.31154
115  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.32.41minV45   11.904  5:023.31338
116  Marian van Dijk (PR)Middelburg3.32.59minV45   11.887  5:033.30335
117  Albert Kort (PR)s-Heer Hendrikskinderen3.33.23minM50   11.865  5:033.30149
118  Dennis van de MeulengraafMariahout3.33.31minM40   11.857  5:043.29148
119  Peter Van LooGent3.33.36minMse   11.853  5:043.29148
120  Bas SchopEethen3.33.48minM50   11.841  5:043.29147
121  Jerry de krijger (PR)Philippine3.34.55minM40   11.780  5:063.27140
122  John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes3.35.15minM40   11.762  5:063.27138
123  Jan BroedersMolenschot3.35.27minM50   11.751  5:063.26136
124  Peter JacobsOosterhout3.35.27minM40   11.751  5:063.26136
125  Fernand VermeeschDe Haan3.35.28minM60   11.750  5:063.26136
126  Albert Van NuffelBuggenhout3.35.32minM50   11.746  5:063.26136
127  Ton HoogakkerHoofddorp3.35.43minM50   11.736  5:073.26135
128  Niek GombertAmersfoort3.35.50minMse   11.730  5:073.26134
129  Gatis VisnevskisRiga3.36.11minMse   11.711  5:073.25132
130  Marco Toussaint (PR 3.31.18) Wolphaartsdijk3.36.20minM50   11.703  5:083.25131
131  Joris SlabbinckOostkamp3.36.21minM50   11.702  5:083.25131
132  Cathy Poppe (PR 3.21.44) Terneuzen3.36.46minVse   11.679  5:083.24304
133  Ivo PeetersGierle3.37.09minM50   11.659  5:093.24126
134  Luc StaessensBissegem3.37.27minM50   11.643  5:093.23124
135  Kristof HendrickxWaasmunster3.37.56minM40   11.617  5:103.23122
136  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland3.38.16minMse   11.599  5:103.22120
137  Gino Van EetveltBelsele3.38.57minM50   11.563  5:113.21116
138  Henk KasbergenMoordrecht3.38.57minM50   11.563  5:113.21116
139  Hans CoomansDen Bosch3.38.59minM40   11.561  5:113.21116
140  Hans vander LindenGorinchem3.39.15minM50   11.547  5:123.21114
141  Luc GerloTemse3.39.19minM50   11.544  5:123.21114
142  Arno van Mullem (PR 3.39.18) Nieuw-Namen3.39.35minM50   11.530  5:123.20112
143  Ton RijsdijkSteenbergen3.39.36minMse   11.529  5:123.20112
144  Hans GortsGeel3.39.47minMse   11.519  5:133.20111
145  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.40.06minM50   11.502  5:133.20109
146  Paul CelisNijlen3.40.55minM50   11.460  5:143.18105
147  Leo WellensRekem3.41.13minM50   11.444  5:153.18103
148  Lode VandaeleOudenaarde3.42.15minM50   11.391  5:163.1698
149  Geert KeeremanOostkamp3.42.20minM50   11.387  5:163.1697
150  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg3.42.26minV50   11.382  5:163.16259
151  Joost RamanEvergem3.42.27minM50   11.381  5:163.1697
152  Tom van de Voorde (PR 3.14.20) Hulst3.42.46minM40   11.365  5:173.1695
153  Katrien RogiersRoeselare3.42.54minV50   11.358  5:173.16256
154  Evert Kuijk (PR 3.21.57) Terneuzen3.43.02minM45   11.351  5:173.1594
155  Peter RottierKalken3.43.04minMse   11.350  5:173.1594
156  Martin LandstraBoxmeer3.43.11minM40   11.344  5:173.1593
157  Davy CasteleynIzegem3.43.38minMse   11.321  5:183.1491
158  Sukyo Van MeenenBeveren3.43.54minMse   11.307  5:183.1490
159  Hans RiezebosKampen3.44.02minM40   11.301  5:193.1489
160  Eric MolthoffAngeren3.44.04minMse   11.299  5:193.1489
161  Steven WuytsGierle3.44.10minMse   11.294  5:193.1488
162  Rob BrekelmansVught3.44.12minM40   11.292  5:193.1488
163  Piet GoossensKalken3.44.17minM50   11.288  5:193.1488
164  Annemiek Smet (PR)Hulst3.44.35minVse   11.273  5:193.13243
165  Cor Kloet (PR)Burgh-Haamstede3.44.44minM60   11.265  5:203.1385
166  Jack PeetersTielen3.44.44minM50   11.265  5:203.1385
167  Dennis Vlassenrood (PR 3.25.30) Hulst3.45.07minMse   11.246  5:203.1284
168  Leentje DeconinckAalbeke3.45.10minVse   11.244  5:203.12239
169  Petra LampaertLeuven3.45.35minV40   11.223  5:213.12236
170  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg3.45.44minM50   11.215  5:213.1281
171  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg3.45.48minV40   11.212  5:213.11234
172  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.45.48minM55   11.212  5:213.1180
173  Yves de Waele (PR 3.37.44) Axel3.45.53minMse   11.208  5:213.1180
174  Laurent BongersMaastricht3.46.04minMse   11.199  5:213.1179
175  Nicole SpruitVeldhoven3.46.07minV40   11.196  5:223.11232
176  Stefan van Damme (PR)Terneuzen3.46.10minMse   11.194  5:223.1179
177  Bart van SchiltMeer3.46.12minMse   11.192  5:223.1179
178  Wim van PuymbroeckBeveren3.46.20minM40   11.186  5:223.1178
179  Benedikte LammertynSint-Laureins3.46.31minVse   11.177  5:223.10229
180  Marco Bakker (PR 3.33.03) Axel3.46.58minM40   11.155  5:233.1075
181  Mat LaugsVenlo3.47.00minM50   11.153  5:233.1075
182  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.47.00minM50   11.153  5:233.1075
183  Audry van Dijke (PR)Kloosterzande3.47.01minV40   11.152  5:233.10226
184  Dirk WagenaerStekene3.47.15minM40   11.141  5:233.0974
185  Jean-Piërre de Keijzer (PR 3.41.10) Goes3.47.16minM40   11.140  5:233.0974
186  André van der WindtAmersfoort3.47.37minM40   11.123  5:243.0972
187  Robert HogewegEindhoven3.47.48minM50   11.114  5:243.0971
188  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.47.51minM50   11.111  5:243.0971
189  Omar Roels (PR 3.42.46) Hulst3.48.06minM40   11.099  5:243.0870
190  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg3.48.11minM50   11.095  5:243.0870
191  Astrid Verhage (PR 3.32.33) Zuiddorpe3.48.15minVse   11.092  5:253.08217
192  Karel KokDriebergen-Rijsenburg3.48.29minM50   11.080  5:253.0868
193  Kurt MertensGeraardsbergen3.48.30minMse   11.080  5:253.0868
194  Cathy MarginetGeraardsbergen3.48.30minV40   11.080  5:253.08215
195  Ronald Dees (PR)Vlissingen3.48.31minM40   11.079  5:253.0868
196  Sébastien DasnoyTubize3.48.34minMse   11.076  5:253.0868
197  Peter Erpelinck (PR)Hulst3.48.40minM60   11.072  5:253.0867
198  Robert van ElderenLage Mierde3.48.43minM40   11.069  5:253.0767
199  Ad van CampenLage Mierde3.48.44minM40   11.068  5:253.0767
200  Erwin VervaetBelsele3.48.57minM40   11.058  5:263.0766
201  Elooi De BuckGent3.49.02minMse   11.054  5:263.0766
202  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22) Vlissingen3.49.02minMse   11.054  5:263.0766
203  Gwendoline BonteKnesselare3.49.03minV40   11.053  5:263.07212
204  Filip BuytaertBelsele3.49.23minM50   11.037  5:263.0764
205  Inge RaeymaekersGierle3.49.37minV40   11.026  5:273.06208
206  Frank Ocké (PR 3.35.21) Oost-Souburg3.49.37minM40   11.026  5:273.0663
207  Chris RaeymaekersGierle3.49.39minM40   11.024  5:273.0663
208  Franky VijvermanHeldergem3.49.39minM40   11.024  5:273.0663
209  Danny VandenbosscheKnokke-Heist3.49.43minM50   11.021  5:273.0663
210  Jasper PeetersTegelen3.49.47minM40   11.018  5:273.0663
211  Ton van HelvoortRosmalen3.49.55minM50   11.011  5:273.0662
212  Jorge SanchezBrussel3.49.58minM50   11.009  5:273.0662
213  Rogier EtmanRotterdam3.49.58minM40   11.009  5:273.0662
214  Kris De CaluweStekene3.50.10minMse   10.999  5:273.0661
215  Patricia GeurtsDrunen3.50.21minV40   10.991  5:283.05203
216  Paul LakerveldHoofddorp3.50.27minM50   10.986  5:283.0560
217  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst3.50.31minM50   10.983  5:283.0560
218  Peter OlbrechtsVilvoorde3.50.45minMse   10.972  5:283.0559
219  Michael DeclercqEppegem3.51.06minM40   10.955  5:293.0457
220  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg3.51.13minV50   10.949  5:293.04197
221  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg3.51.26minMse   10.939  5:293.0456
222  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg3.51.28minM40   10.938  5:293.0456
223  Lindert Moerdijk (PR 3.12.18) Arnemuiden3.51.29minMse   10.937  5:293.0456
224  Wilbert Poppe (PR 3.38.47) Arnemuiden3.51.29minMse   10.937  5:293.0456
225  Eddy de Caluwe (PR 3.50.12) Graauw3.51.34minM50   10.933  5:293.0456
226  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.51.35minM45   10.932  5:293.0455
227  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe3.52.04minM40   10.909  5:303.0354
228  Kenny HaestIchtegem3.52.05minMse   10.909  5:303.0354
229  Gert Thijsse'nKuringen3.52.23minM40   10.894  5:303.0352
230  Ilse de GeestSint-Gillis-Waas3.52.26minV40   10.892  5:313.03189
231  Eddy LeysenLichtaart3.52.31minM40   10.888  5:313.0252
232  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst3.52.38minM40   10.883  5:313.0251
233  Geert de Poorter (debuut) Sas van Gent3.52.40minM50   10.881  5:313.0251
234  Eric de NijsOegstgeest3.52.49minM50   10.874  5:313.0251
235  Theo Roels (PR 3.44.48) Kloosterzande3.52.53minM55   10.871  5:313.0251
236  Nel BonnemaHoofddorp3.52.56minV50   10.869  5:313.02186
237  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht3.52.59minM50   10.866  5:313.0250
238  Lieven Van ReybrouckBrugge3.53.18minM40   10.852  5:323.0149
239  Stefan BoretIngelmunster3.53.24minM40   10.847  5:323.0149
240  Arno HerreweghPrinsenbeek3.53.47minMse   10.829  5:323.0147
241  Paul van der LogtHellevoetsluis3.53.52minM50   10.825  5:333.0147
242  Peter Geijs (PR 3.37.34) Goes3.53.56minM50   10.822  5:333.0147
243  Gunther CoppensStekene3.53.56minMse   10.822  5:333.0147
244  Rik de GrootHerwijnen3.53.59minM50   10.820  5:333.0147
245  Marc PollarisHasselt3.54.05minM40   10.815  5:333.0046
246  Ivan DeweirdtEvergem3.54.16minM40   10.807  5:333.0046
247  Hans Gijzel (PR)s-Heer Arendskerke3.54.16minMse   10.807  5:333.0046
248  Lucienne KantLichtenvoorde3.54.28minV50   10.798  5:333.00176
249  Lennard DekkerTerheijden3.54.48minMse   10.782  5:343.0044
250  Laurens KerstenEde3.54.55minMse   10.777  5:342.9943
251  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.54.57minM55   10.775  5:342.9943
252  Ronald DhondtStekene3.55.00minM50   10.773  5:342.9943
253  Jeroen HooijerBaarn3.55.16minM40   10.761  5:352.9942
254  Jurgen Segers (PR)Hulst3.55.21minM40   10.757  5:352.9942
255  Boudewijn Jansen (PR 3.42.54) Hulst3.55.25minM40   10.754  5:352.9942
256  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg3.55.47minV40   10.737  5:352.98168
257  Emiel de KrakerWestdorpe3.56.23minM50   10.710  5:362.9838
258  Hans BurmSint-Pauwels3.56.34minM40   10.702  5:362.9738
259  Roland HaestIchtegem3.56.38minM60   10.699  5:362.9738
260  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.56.55minM60   10.686  5:372.9737
261  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.56.57minM45   10.685  5:372.9737
262  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland3.57.04minV45   10.679  5:372.97161
263  Ruud Geldof (PR)Middelburg3.57.07minM55   10.677  5:372.9736
264  Kris de VleeschauwerStekene3.57.26minM40   10.663  5:382.9635
265  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge3.57.37minM50   10.655  5:382.9634
266  Didier De SmedtBoekhoute3.57.40minM40   10.652  5:382.9634
267  Ann MaesStekene3.57.51minVse   10.644  5:382.96156
268  Guy De GruyterBeerse3.58.01minM40   10.637  5:382.9533
269  Henny LangerakVenlo3.58.07minM60   10.632  5:392.9533
270  Leo Riemens (PR)Vlissingen3.58.10minM50   10.630  5:392.9533
271  Wim LammersBleskensgraaf3.58.21minM50   10.622  5:392.9532
272  Boudewijn KaijserRoma3.58.35minM40   10.611  5:392.9532
273  Chris DhoogeZaffelare3.58.48minM40   10.602  5:402.9431
274  Marcel Veldhuizen (PR)Vlissingen3.58.55minM40   10.597  5:402.9431
275  Peter DeclerckIzegem3.59.00minM40   10.593  5:402.9430
276  Dieuwert Sturm (PR)Zaamslag3.59.06minM40   10.588  5:402.9430
277  Franky PeeneIchtegem3.59.12minM50   10.584  5:402.9430
278  Daan SwinnenBilzen3.59.14minMse   10.583  5:402.9430
279  Robin OosterboschMartenslinde3.59.14minMse   10.583  5:402.9430
280  Richard Polderdijk (PR)Kortgene3.59.25minM45   10.574  5:402.9429
281  Greet AllemeerschKnokke3.59.28minV40   10.572  5:412.94147
282  Pim Kraan (PR 3.40.56) Vlissingen3.59.31minM40   10.570  5:412.9429
283  Peter van de LuijsterKnokke3.59.50minM50   10.556  5:412.9328
284  Karen VanderhallenStekene4.00.00minVse   10.549  5:412.93144
285  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.00.05minMse   10.545  5:412.9327
286  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.00.18minM40   10.536  5:422.9327
287  Bart LemantSint Andries4.00.42minM40   10.518  5:422.9226
288  Bert Van PaepegemElewijt4.01.07minM40   10.500  5:432.9224
289  Remko NeijmanPurmerend4.01.10minM50   10.498  5:432.9224
290  Ed HogendoornPurmerend4.01.10minMse   10.498  5:432.9224
291  Peter van DijkenHarderwijk4.01.17minM40   10.493  5:432.9124
292  Arold BrandHouten4.01.25minM50   10.487  5:432.9124
293  Corné Boeije (PR 3.55.52) Axel4.02.08minM50   10.456  5:442.9022
294  Jaap KievitHellevoetsluis4.02.16minM50   10.450  5:442.9022
295  Alvio Maass-Hertogenbosch4.02.16minM40   10.450  5:442.9022
296  Peter Van den BroeckMoerzeke4.02.23minM40   10.445  5:452.9021
297  Jeroen De SmetZwijnaarde4.03.00minMse   10.419  5:462.8920
298  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst4.03.19minM50   10.405  5:462.8919
299  Marc corijn (PR)Kapellebrug4.03.34minM40   10.394  5:462.8919
300  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Krabbendijke4.04.09minMse   10.369  5:472.8817
301  Frank DereseSint-Martens-Latem4.04.09minM50   10.369  5:472.8817
302  René den OtterBruchem4.04.12minM40   10.367  5:472.8817
303  Henk van de SandeTerneuzen4.04.15minM50   10.365  5:472.8817
304  Rick VlamingBiddinghuizen4.04.29minM50   10.355  5:482.8817
305  Gea LeenstraZuidlaren4.04.51minV50   10.340  5:482.87118
306  Carlo Nobus (PR 3.49.18) Eede4.05.15minM40   10.323  5:492.8715
307  Martin BuitendijkAlblasserdam4.05.24minM40   10.317  5:492.8715
308  Michel Bak (PR)Middelburg4.05.26minM40   10.315  5:492.8715
309  Herbert Bruinenberg (PR 3.43.54) Zuiddorpe4.05.31minM40   10.312  5:492.8614
310  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.06.01minM50   10.291  5:502.8613
311  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Terneuzen4.06.01minM40   10.291  5:502.8613
312  Jacques Zaman (PR 3.55.00) Terneuzen4.06.13minM50   10.282  5:502.8613
313  Jako SterrenburgAlblasserdam4.06.43minM40   10.262  5:512.8512
314  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.07.00minM50   10.250  5:512.8512
315  John JacobsMerelbeke4.07.03minM50   10.248  5:512.8512
316  Angelo de Bruijn (PR 3.52.59) Hulst4.07.22minM40   10.235  5:522.8411
317  Koen KindtGent4.07.24minM40   10.233  5:522.8411
318  Mario HolkenborgWinterswijk4.07.36minM40   10.225  5:522.8411
319  Frans AdamsKasterlee4.07.39minM60   10.223  5:522.8410
320  Xavier CallensHulste4.07.53minM60   10.213  5:522.8410
321  Thomas KerstenBest4.07.55minMse   10.212  5:532.8410
322  Tineke BuyensWortel4.08.16minV40   10.198  5:532.83101
323  Sjaak Vroonland (PR 3.46.23) Lamswaarde4.08.25minM50   10.191  5:532.839
324  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.08.38minM50   10.182  5:542.839
325  Alain WerkersSint-Gillis-Waas4.08.58minM40   10.169  5:542.828
326  Jan FloréLochristi4.09.04minMse   10.165  5:542.828
327  Julian MaijersKoudekerke4.09.13minMse   10.159  5:542.828
328  Chris Koppejan (PR)s-Gravenpolder4.09.20minM45   10.154  5:552.828
329  Kevin YsewijnHamme4.09.30minMse   10.147  5:552.828
330  Astrid van der SpoelAmersfoort4.09.53minV40   10.132  5:552.8194
331  Ron Ploeg (PR)Middelburg4.10.02minM40   10.125  5:562.817
332  Kamran ShanHulst4.10.14minMse   10.117  5:562.817
333  Walther de Block (PR)Hulst4.10.34minM50   10.104  5:562.816
334  Vicky FrytersBeerse4.10.36minV40   10.103  5:562.8190
335  Pieter Van EysendeykTielen4.10.44minM40   10.097  5:572.806
336  Patrick PoppeBorsbeek4.10.49minM50   10.094  5:572.806
337  Julie Serrarens (PR 4.03.24) Lamswaarde4.10.54minV40   10.090  5:572.8089
338  Pierre MuijrersLandgraaf4.11.00minM60   10.086  5:572.806
339  Agnes ThijsTielen4.11.27minV50   10.068  5:582.8087
340  Jaap WisseAmersfoort4.11.38minM40   10.061  5:582.795
341  Ruben WillaertSijsele4.11.42minMse   10.058  5:582.795
342  Eddy BuyckxTurnhout4.11.46minM50   10.056  5:582.795
343  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.11.48minV45   10.054  5:582.7985
344  Esmee de BraalZaamslag4.11.50minVse   10.053  5:582.7985
345  Jean-Pierre GendraultZeist4.11.54minM60   10.050  5:582.795
346  Heidi DeclercqKuurne4.12.01minVse   10.046  5:582.7984
347  Richard Klap (PR)Goes4.12.07minM40   10.042  5:592.794
348  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.12.18minM60   10.034  5:592.794
349  Kevin De MartelaereTeralfene4.12.31minMse   10.026  5:592.784
350  Filip CrombezWaasmunster4.12.57minM40   10.009  6:002.783
351  Marianne van der MeulenAmersfoort4.13.00minV40   10.007  6:002.7880
352  Everdien Vermeulen (PR)Kloetinge4.13.32minV40   9.986  6:012.7778
353  Paul de Jonge (PR 3.58.40) Kloetinge4.14.12minM40   9.959  6:012.772
354  Gaël StaelensVarsenare4.14.41minVse   9.941  6:022.7673
355  Johan VanmechelenVosselaar4.14.50minM40   9.935  6:022.762
356  Ronald NuijtenDordrecht4.14.51minM40   9.934  6:022.762
357  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.14.51minM60   9.934  6:022.762
358  Hans Lievense (PR 4.02.31) Middelburg4.14.57minM40   9.930  6:032.762
359  Lineke van der SneppenTerheijden4.15.02minVse   9.927  6:032.7672
360  Jan Willem EigenraamHaarlem4.15.19minMse   9.916  6:032.752
361  Pieter Wielhouwer (PR)Wilhelminadorp4.15.34minM40   9.906  6:032.751
362  Marc Van EyndeSint-Gillis-Waas4.15.37minM60   9.904  6:032.751
363  Dirk MertensHerenthout4.15.42minM40   9.901  6:042.751
364  Kurt VerberckmoesBeveren4.15.45minM40   9.899  6:042.751
365  Willem de Block (PR)Terneuzen4.15.54minM50   9.893  6:042.751
366  Irene IJmker (debuut) Terneuzen4.15.57minV40   9.891  6:042.7568
367  Hendrik LouageOtegem4.16.00minMse   9.889  6:042.751
368  Michelle PlasschaertHulst4.16.23minVse   9.875  6:052.7466
369  Hilde de Beleir (PR 4.07.16) Westdorpe4.16.34minV50   9.868  6:052.7466
370  Petra PolspoelDrunen4.16.38minV40   9.865  6:052.7465
371  Marc Reuniss-Gravenhage4.16.47minMse   9.859  6:052.741
372  Frank InghelsHorst4.17.11minM40   9.844  6:062.731
373  Walter MertensKasterlee4.17.12minM40   9.843  6:062.73-
374  Theo SchermersHardinxveld-Giessendam4.17.22minM50   9.837  6:062.73-
375  Piet HuizerGorinchem4.17.29minM50   9.832  6:062.73-
376  Peter van EsHouten4.17.33minM50   9.830  6:062.73-
377  Wim Lockefeir (debuut) Nieuw-Namen4.17.47minM40   9.821  6:072.73-
378  Karel VervoortMerksem4.17.48minMse   9.820  6:072.73-
379  Gerard KantLichtenvoorde4.17.58minM50   9.814  6:072.73-
380  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande4.18.08minM40   9.808  6:072.72-
381  Kathleen van TilburgMespelare4.18.14minVse   9.804  6:072.7260
382  Erwin Vermeulen (debuut) Sint Jansteen4.18.16minM40   9.803  6:072.72-
383  Ester de Zwart (debuut) Kloosterzande4.18.26minVse   9.796  6:072.7259
384  Inge Baart (PR 4.08.59) Kloosterzande4.18.27minV40   9.796  6:082.7259
385  Filippos Chatzimichails-Gravenhage4.18.31minMse   9.793  6:082.72-
386  Greta IngelsUsquert4.18.44minV50   9.785  6:082.7258
387  Irma VerweijNieuwkoop4.18.45minV50   9.784  6:082.7258
388  Ad van der VeerTilburg4.18.45minM60   9.784  6:082.72-
389  Geert Van WauweTemse4.18.51minM50   9.781  6:082.72-
390  Jaap DekkerHoofddorp4.18.59minM60   9.776  6:082.72-
391  Bram van Hoeve (PR 4.06.40) Terneuzen4.19.32minM60   9.755  6:092.71-
392  Johan de JonghOud-Alblas4.19.41minMse   9.749  6:092.71-
393  Reinier Broeksma (PR)Heinkenszand4.19.46minM40   9.746  6:092.71-
394  Michel van der Hulst (debuut) Terneuzen4.19.50minM40   9.744  6:092.71-
395  Tom VissersTielen4.20.07minM40   9.733  6:102.70-
396  Paul LeysWortel4.20.16minM40   9.727  6:102.70-
397  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.20.18minM40   9.726  6:102.70-
398  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel4.20.33minM40   9.717  6:102.70-
399  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.21.01minM50   9.699  6:112.69-
400  William Hoondert (PR)Heinkenszand4.21.06minM40   9.696  6:112.69-
401  Marleen de Rechter (PR)Nieuw-Namen4.21.09minV40   9.694  6:112.6949
402  Sander de GrootBergen op Zoom4.21.10minM40   9.694  6:112.69-
403  Marco Wauters (PR 3.54.07) Vogelwaarde4.21.42minM45   9.674  6:122.69-
404  Arie van VlietWerkendam4.22.57minM50   9.628  6:142.67-
405  Ankie DeesGentbrugge4.23.03minVse   9.624  6:142.6743
406  Fons Sturm (PR 3.54.59) Sint Jansteen4.23.34minM60   9.606  6:152.67-
407  Tonny Drijdijk (debuut) Hoedekenskerke4.23.53minM40   9.594  6:152.67-
408  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.23.53minV40   9.594  6:152.6741
409  Rolf Luteijn (PR 3.50.16) Heikant4.23.55minM40   9.593  6:152.66-
410  Dennis VerdurmenSint Jansteen4.24.02minMse   9.589  6:152.66-
411  Bram Cambier (debuut) Axel4.24.05minM50   9.587  6:162.66-
412  Jo VerzeeleGent4.24.21minM40   9.577  6:162.66-
413  Eric van den Branden (PR 4.10.49) Hulst4.25.10minMse   9.548  6:172.65-
414  Maarten AzouLendelede4.25.10minMse   9.548  6:172.65-
415  Marga Haarmans (PR 4.14.01) Philippine4.25.12minV40   9.546  6:172.6537
416  Jakobus Meulenberg (PR)Oudelande4.25.14minM45   9.545  6:172.65-
417  Suus Duerink (PR 4.09.05) Terneuzen4.25.14minV50   9.545  6:172.6537
418  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle4.26.25minV50   9.503  6:192.6434
419  Lia Dobbelaar (PR 4.18.07) Heinkenszand4.26.37minV50   9.496  6:192.6433
420  Jolanda Bilderbeek (PR 3.56.32) Kloetinge4.26.53minV40   9.486  6:192.6432
421  Françoise Koole (PR 4.03.28) Vlissingen4.26.54minV40   9.486  6:202.6332
422  Steven TerlaekenMortsel4.27.12minM40   9.475  6:202.63-
423  Debby Elstgeest (PR)s-Heerenhoek4.28.19minVse   9.435  6:222.6229
424  Harry DurinckKalken4.28.26minM40   9.431  6:222.62-
425  Karen Van den BremtLede4.28.31minV40   9.428  6:222.6228
426  Cindy MignonGalmaarden4.28.34minV40   9.427  6:222.6228
427  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.28.49minM50   9.418  6:222.62-
428  Rolf Spijkermans-Gravenhage4.29.05minM50   9.409  6:232.61-
429  Pascal RenardSaint Léger4.29.07minM40   9.407  6:232.61-
430  Arjan BosBarendrecht4.29.09minM40   9.406  6:232.61-
431  Fieke KokUtrecht4.29.12minVse   9.405  6:232.6127
432  Marco TimmerDordrecht4.29.31minMse   9.393  6:232.61-
433  Mart-Jan Delzenne (PR 4.22.25) Krabbendijke4.30.34minMse   9.357  6:252.60-
434  Serge VandevyvereMarke4.30.39minM40   9.354  6:252.60-
435  Sonja Poppe (PR 4.17.42) Kamperland4.30.51minV40   9.347  6:252.6023
436  Jo MichielsenMortsel4.31.05minMse   9.339  6:252.59-
437  Danielle gillissenDordrecht4.31.29minV40   9.325  6:262.5921
438  Françoise HockOttignies4.31.32minV40   9.324  6:262.5921
439  Tom HaerensSint Kruis4.31.59minMse   9.308  6:272.59-
440  Yvan VerduynZedelgem4.32.00minM40   9.308  6:272.59-
441  Dennie lockefeerNieuw-Namen4.32.02minMse   9.307  6:272.59-
442  Andy vanbleuVeurne4.32.30minM40   9.291  6:272.58-
443  Irma te PlateLichtenvoorde4.33.09minV40   9.269  6:282.5718
444  Gerry DillenBalen4.33.13minM40   9.266  6:292.57-
445  Tonnie Hoogstraate (PR 3.58.57) Hulst4.33.14minM40   9.266  6:292.57-
446  Ko van der MaasKrimpen a/d. IJssel4.33.17minM40   9.264  6:292.57-
447  Dirk Van Den Hoecke (debuut) Zaamslag4.33.42minM40   9.250  6:292.57-
448  Monik van LoockVorselaar4.33.50minV50   9.245  6:292.5717
449  Bastiaan LippmannAmsterdam4.34.36minMse   9.220  6:302.56-
450  Ivo De BlockStekene4.34.56minM40   9.208  6:312.56-
451  Corstiaan van PeltRotterdam4.34.58minMse   9.207  6:312.56-
452  Ewout HoekAmsterdam4.34.59minMse   9.207  6:312.56-
453  Patricia BraeckmanWaregem4.35.00minV50   9.206  6:312.5614
454  Guido RombautEindhoven4.35.15minM40   9.198  6:312.55-
455  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.36.40minM55   9.151  6:332.54-
456  Luc BlanckeStekene4.36.52minM50   9.144  6:342.54-
457  Stijn ClaessenTielen4.37.04minMse   9.138  6:342.54-
458  Eddy AertsDeinze4.37.05minM50   9.137  6:342.54-
459  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.37.32minM60   9.122  6:352.53-
460  Christ De BaeckeRoeselare4.37.41minM50   9.117  6:352.53-
461  Sylvie PoppeKnokke-Heist4.38.12minV40   9.100  6:362.539
462  Kees Maas (debuut) Hulst4.38.37minM50   9.087  6:362.52-
463  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk4.38.47minM40   9.081  6:362.52-
464  Stefan van DammeHulst4.38.53minMse   9.078  6:372.52-
465  Eric Dieleman (PR 4.04.57) Terneuzen4.39.04minMse   9.072  6:372.52-
466  Jan HuygensLommen4.39.22minMse   9.062  6:372.52-
467  Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.39.32minV50   9.057  6:372.527
468  Maarten VeldhuizenRiel4.40.48minM40   9.016  6:392.50-
469  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg4.41.56minV40   8.980  6:412.495
470  Patrick Versluis (debuut) Terneuzen4.41.58minMse   8.979  6:412.49-
471  Marijke van BokhorstHilversum4.43.15minV50   8.938  6:432.483
472  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.43.23minM50   8.934  6:432.48-
473  Anneke MeuwesGierle4.43.53minV40   8.918  6:442.483
474  Patrick van der EyckenTielen4.43.53minM50   8.918  6:442.48-
475  Karel Van LooHofstade4.44.42minM60   8.893  6:452.47-
476  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen4.44.50minM40   8.888  6:452.47-
477  Jeroen KooijmanZeist4.44.59minM40   8.884  6:452.47-
478  Rene Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.45.05minM40   8.881  6:452.47-
479  Frank van DorsselaerKemzeke4.45.06minM40   8.880  6:452.47-
480  Rene Vink (debuut) Terneuzen4.45.10minMse   8.878  6:452.47-
481  Simon FliesBerchem4.45.38minMse   8.863  6:462.46-
482  Sjaak Rieteco (PR)Oost-Souburg4.46.27minM50   8.838  6:472.46-
483  Rob van Bellen (PR 4.45.31) Hulst4.46.43minM50   8.830  6:482.45-
484  Hans BuisMidwoud4.46.56minM60   8.823  6:482.45-
485  Annemieke ReuvecampNieuwkoop4.47.52minV50   8.795  6:492.441
486  Robby van Zweeden (PR 4.41.20) Vlissingen4.47.52minM40   8.795  6:492.44-
487  Ben Schlärmann (PR 3.51.45) Sint Jansteen4.48.04minM50   8.789  6:502.44-
488  Marie VlietstraNijkerkerveen4.48.09minV50   8.786  6:502.44-
489  Martin van NoortBeverwijk4.48.10minM50   8.786  6:502.44-
490  Gera van BovenNijkerk4.48.10minV50   8.786  6:502.44-
491  Rob VlietstraNijkerkerveen4.48.10minM60   8.786  6:502.44-
492  Anita Israel (PR)Vlissingen4.50.30minV40   8.715  6:532.42-
493  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden4.50.32minM45   8.714  6:532.42-
494  Xander Janssen (PR)Vlissingen4.50.32minM40   8.714  6:532.42-
495  Ard BlokAmsterdam4.50.58minMse   8.701  6:542.42-
496  Joke VerbraakBreda4.51.02minV50   8.699  6:542.42-
497  Ingrid AchterbergLeidschendam4.51.43minV40   8.679  6:552.41-
498  Joop Lauret (debuut) Terneuzen4.51.50minM40   8.675  6:552.41-
499  Koen VansteenkisteGistel4.52.15minM50   8.663  6:562.41-
500  Monica Twisk (PR 4.36.50) Terneuzen4.54.52minV50   8.586  6:592.38-
501  Griet VanhauwaertSchaarbeek4.54.57minV40   8.583  6:592.38-
502  Piet WolffDelft4.55.22minM60   8.571  7:002.38-
503  Phuong Banh (PR)Oost-Souburg4.56.42minM50   8.533  7:022.37-
504  Denise Van HeertumTurnhout4.56.52minV50   8.528  7:022.37-
505  Werner WillemsOud-Turnhout4.56.53minMse   8.528  7:022.37-
506  Jan van KatwijkRhoon4.57.01minM50   8.524  7:022.37-
507  Anita Wieles (PR 4.28.46) Philippine4.57.10minV50   8.519  7:032.37-
508  Samuel DepestelAssebroek4.57.22minMse   8.514  7:032.36-
509  Frank VercruysseDeinze5.00.48minM40   8.417  7:082.34-
510  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.02.06minM40   8.380  7:102.33-
511  Silvia van SchaickRozenburg5.02.55minV40   8.358  7:112.32-
512  Louis Van der SteenGent5.06.35minM60   8.258  7:162.29-
513  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.06.35minM50   8.258  7:162.29-
514  Dick de KortEtten-Leur5.10.35minM60   8.151  7:222.26-
515  Marieke van Hecke (PR 4.43.20) Terneuzen5.13.32minVse   8.075  7:262.24-
516  Leonora Ruiter (PR 5.00.53) Terneuzen5.13.33minV50   8.074  7:262.24-
517  Philip GoossensStekene5.13.36minM50   8.073  7:262.24-
518  Lourens BoogersMortsel5.14.41minMse   8.045  7:272.23-
519  Rudy Vande VeldeWachtebeke5.16.23minM50   8.002  7:302.22-
520  Philip De VroeSleidinge5.17.23minM50   7.977  7:312.22-
521  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.20.50minM55   7.891  7:362.19-
522  Frans de Rijk (PR 4.29.44) Vogelwaarde5.22.38minM60   7.847  7:392.18-
523  Michiel StandaertOudenaarde5.28.04minM50   7.717  7:472.14-
524  Bert Van MierloBeerse5.32.02minM40   7.625  7:522.12-
Mannen: 435 (83.02%) => M40=165 - M45=20 - M50=114 - M55=7 - M60=25 - Mse=104
Vrouwen: 89 (16.98%) => V40=41 - V45=4 - V50=25 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.325 seconden nodig om deze lijst met 524 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020