dinsdag 14 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

Notice: Undefined variable: winnaar in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/tempokmu19.php on line 242

21e Zwinstedenloop

Sluis, zondag 16 maart 2014 - Organisatie: Zwinstedenloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
3  Sebastien Schletterer (PR)Dynamica1.08.16minM40   18.543  3:145.15872
6  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Dynamica1.10.34minMse   17.938  3:214.98791
10  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Dynamica1.11.35minMse   17.684  3:244.91757
70  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.20.35minM50   15.709  3:494.36487
83  John Ravia (PR 1.20.14) Delta Sport1.22.00minM40   15.437  3:534.29449
110  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.23.52minV40   15.094  3:594.19651
115  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.24.29minM40   14.983  4:004.16388
130  Simon de Clerck (PR 1.21.51) Wielingen1.25.22minMse   14.828  4:034.12367
128  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Scheldesport1.25.28minMse   14.811  4:034.11365
142  Angelo Delforge (PR 1.24.18) Hulst1.26.04minM40   14.708  4:054.09351
150  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Dynamica1.26.42minMse   14.600  4:074.06337
158  Robert Carol (PR)Dynamica1.27.05minM45   14.536  4:084.04328
159  Dennis Verschuure (debuut) Yerseke1.27.05minMse   14.536  4:084.04328
161  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.27.11minVse   14.519  4:084.03563
169  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.27.28minM40   14.472  4:094.02320
174  Leonie Ton (PR 1.25.45) Delta Sport1.27.44minV35   14.428  4:104.01549
179  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Dynamica1.28.04minMse   14.374  4:103.99307
187  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Scheldesport1.28.25minMse   14.317  4:113.98300
203  Jos Hoefnagels (PR)Hulst1.28.50minM40   14.250  4:133.96291
211  Jan-Joris Jooss (PR)Goes1.29.07minMse   14.204  4:133.95285
209  Endy Slock (PR 1.22.33) Scheldesport1.29.12minMse   14.191  4:143.94284
226  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Dynamica1.30.47minM40   13.944  4:183.87252
229  François van de Broecke (PR 1.28.24) Wielingen1.30.56minM40   13.921  4:193.87249
239  Marc van Iwaarden (debuut) Aardenburg1.31.21minM40   13.857  4:203.85241
265  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.33.30minM55   13.539  4:263.76203
276  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Dynamica1.33.54minM55   13.481  4:273.74196
288  Jos Janse (PR 1.32.12) Dynamica1.34.43minM40   13.365  4:293.71182
299  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Dynamica1.35.22minMse   13.274  4:313.69172
303  David van Vliet (PR 1.35.12) AV'561.35.33minM40   13.248  4:323.68169
306  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Scheldesport1.35.45minM40   13.220  4:323.67166
310  Rene Florussen (PR 1.33.59) Scheldesport1.35.58minM40   13.191  4:333.66162
308  Bjarne DevreezeSluis1.36.08minMse   13.168  4:333.66160
321  Paola van Gilst (PR 1.30.07) AV'561.37.01minV40   13.048  4:363.62339
321  Michel Velkers (PR 1.27.15) AV'561.37.01minM40   13.048  4:363.62146
323  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Dynamica1.37.02minM40   13.046  4:363.62146
356  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.39.14minM50   12.756  4:423.54116
362  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.39.34minM40   12.714  4:433.53111
357  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Scheldesport1.39.35minV35   12.711  4:433.53289
365  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Scheldesport1.39.50minMse   12.680  4:443.52108
372  René Harinck (PR 1.31.05) Dynamica1.40.18minM40   12.621  4:453.51102
386  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.41.01minM40   12.531  4:473.4894
381  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.41.07minM40   12.519  4:483.4893
383  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.41.23minM50   12.486  4:483.4789
390  Gert-Jan Menheere (PR)Hulst1.41.41minM40   12.449  4:493.4686
398  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.42.13minMse   12.384  4:513.4480
409  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.42.26minM60   12.358  4:513.4378
425  Johan Huigh (PR 1.35.57) Wielingen1.43.25minM50   12.240  4:543.4068
426  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.43.43minM60   12.205  4:553.3965
429  Erwin Scheele (PR 1.36.57) Terneuzen1.44.00minM40   12.172  4:563.3862
434  Erik van den Heuvel (debuut) Oostburg1.44.16minM40   12.141  4:573.3759
450  Ronny Dekker (PR 1.33.41) Meliskerke1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
465  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.45.26minV45   12.006  5:003.34192
461  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.45.31minM60   11.997  5:003.3348
469  Niels Jongepier (PR 1.44.57) Middelburg1.45.53minMse   11.955  5:013.3245
474  Dennis Ide (PR)Sluis1.46.20minMse   11.905  5:023.3142
487  Milo Vermeersch (PR 1.38.46) Sas van Gent1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
485  Marc Corijn (PR 1.42.36) Kapellebrug1.46.47minM40   11.854  5:043.2938
503  Corina Lievense (PR)Middelburg1.47.54minV40   11.732  5:073.26157
500  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.48.04minM40   11.714  5:073.2529
501  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Dynamica1.48.13minM50   11.697  5:083.2528
512  André Murre (PR)Zaamslag1.48.19minM40   11.687  5:083.2528
521  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Dynamica1.48.26minM40   11.674  5:083.2427
518  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande1.48.56minM50   11.620  5:103.2324
527  Kees van Belzen (PR)Vlissingen1.49.09minM50   11.597  5:103.2223
529  Renate KlaassenHoek1.49.11minV50   11.594  5:113.22140
538  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Scheldesport1.49.14minM40   11.588  5:113.2222
530  Clement van DammeTerneuzen1.49.21minM50   11.576  5:113.2221
537  Wanda Zegers (PR)Terneuzen1.49.51minV40   11.523  5:123.20131
580  Ronald van de Veire (PR 1.45.46) Wielingen1.51.14minM50   11.380  5:163.1612
565  Martin de Nooijer (PR)Koudekerke1.51.25minM50   11.361  5:173.1611
567  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.51.28minMse   11.356  5:173.1511
578  Piet de Visser (PR 1.46.13) Wielingen1.51.58minM50   11.306  5:183.149
582  Moniek Schipper (PR)AV'561.52.09minVse   11.287  5:193.14104
581  Myrthe Faro (PR 1.36.23) Breskens1.52.10minVse   11.285  5:193.13104
590  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Scheldesport1.52.37minV50   11.240  5:203.1299
594  Corina van de WegeScheldesport1.52.45minV50   11.227  5:213.1298
595  Renske KoopmanScheldesport1.52.46minV35   11.225  5:213.1298
597  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.53.00minM40   11.202  5:213.116
607  Rudi Cornelis (PR)Breskens1.54.22minM50   11.068  5:253.073
611  Marjo Buzeyn (PR)Aardenburg1.54.22minV45   11.068  5:253.0781
610  Angelique Harinck (PR)Dynamica1.54.23minV45   11.067  5:253.0781
618  Steven de VliegereHulst1.55.08minM40   10.995  5:273.051
620  Tony Cattoir (PR 1.51.35) Hulst1.55.16minM40   10.982  5:283.051
619  Wendy Theune (PR)Dynamica1.55.30minV35   10.960  5:283.0471
628  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.55.58minM50   10.916  5:303.03-
641  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.56.11minV40   10.895  5:303.0364
658  Angelique Kraal (PR 1.55.38) Middelburg1.57.51minV45   10.741  5:352.9851
672  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Delta Sport1.59.11minV45   10.621  5:392.9541
675  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen1.59.46minV45   10.569  5:412.9437
697  John Verheije (PR 1.58.13) Breskens2.00.45minM60   10.483  5:432.91-
699  Marco Janse (PR)Oost-Souburg2.01.01minM40   10.460  5:442.91-
709  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Wielingen2.01.34minMse   10.413  5:462.89-
712  Jurgen Zohlandt (PR)Westdorpe2.02.26minM40   10.339  5:482.87-
728  Lena Kleingeld (PR 2.05.41) Vlissingen2.05.42minV55   10.070  5:572.808
727  Theo Knijff (PR 1.54.05) Scheldesport2.06.13minM50   10.029  5:592.79-
729  Corina Janse (PR 2.04.37) Dynamica2.06.18minV45   10.023  5:592.787
734  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Biervliet2.06.52minM60   9.978  6:012.77-
736  Monique de Rooij (debuut) Hoek2.06.54minV50   9.975  6:012.775
761  Arie Schout (PR)Kloetinge2.11.19minM60   9.640  6:132.68-
769  Petra UlijnScheldesport2.16.53minV40   9.248  6:292.57-
772  Miriam Baak (PR)Oost-Souburg2.16.55minV40   9.245  6:292.57-
782  Natalie Verdoorn (PR 2.17.35) Sluiskil2.29.18minV40   8.479  7:052.36-
783  Patricia van DoornSluiskil2.29.19minV35   8.478  7:052.35-
Mannen: 75 (72.82%) => M40=33 - M45=1 - M50=14 - M55=2 - M60=6 - Mse=19
Vrouwen: 28 (27.18%) => V35=5 - V40=8 - V45=7 - V50=4 - V55=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Willem van Schuerbeeck1:08:15Alexander Diaz Rodriguez1:09:03David van den Broeck1:11:18Astrid Verhoeven1:20:01164
2018Alexander Diaz Rodriguez1:09:48Gerd Devos1:09:52Ward Oosterlinck1:10:13Gwendolyn de Deyne1:21:13170
2017Benjanin Barbier1:10:16Ward Oosterlinck1:10:40Stijn De Vulder1:11:03Anjolie Engels1:22:29177
2016Mohamed Oumaarir1:06:01Stijn De Vulder1:08:00Mathias Becquaert1:09:29Annelies Deketelaere1:21:06200
2015Erwin Harmes1:10:29Martijn de Kok1:13:01Wim van Sparrentak1:17:37Leonie Ton1:26:3273
2014Sebastien Schletterer1:08:16Erwin Harmes1:10:34Tim Pleijte1:11:35Marianne de Kok1:23:52103
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
6  Tim van den BroekeDynamica34.22minMse   16.760  3:354.66 +34:22
10  Erik CapponWielingen34.48minM45   16.552  3:384.60 +34:48
26  Rian van den BroekeDynamica37.43minM50   15.272  3:564.24 +37:43
27  Bram VerhageAagtekerke37.50minM50   15.225  3:564.23 +37:50
29  Martijn KoxWestdorpe37.57minM35   15.178  3:574.22 +37:57
40  John van NunenMiddelburg40.04minM35   14.376  4:103.99 +40:04
43  Wouter van der SlikkeRetranchement40.58minMse   14.060  4:163.91 +40:58
48  Dominique VerlindeZaamslag41.12minMse   13.981  4:183.88 +41:12
53  Paul van de VeireWielingen41.32minM35   13.868  4:203.85 +41:32
59  Niek RijnbergZuidzande41.48minM45   13.780  4:213.83 +41:48
57  Carlo de SmitBreskens41.53minM45   13.752  4:223.82 +41:53
84  Simon de FeyterSchoondijke44.12minM50   13.032  4:363.62 +44:12
92  Reinoud RisseeuwIJzendijke44.51minMse   12.843  4:403.57 +44:51
95  Martin VerbruggeWaterlandkerkje45.03minMse   12.786  4:423.55 +45:03
96  Jacques ZamanScheldesport45.16minM50   12.725  4:433.53 +45:16
109  Guus PicavetWielingen45.52minM60   12.558  4:473.49 +45:52
116  Amor MaertensBreskens46.14minM35   12.459  4:493.46 +46:14
118  Jan Piet FlikweertWielingen46.33minM50   12.374  4:513.44 +46:33
119  Giovanni de JongeSluis46.58minM40   12.264  4:543.41 +46:58
120  Freddy BogaardSluis47.03minM45   12.242  4:543.40 +47:03
136  Jacqueline MaasWielingen47.48minV45   12.050  4:593.35 +47:48
144  Corinne HaeckWielingen48.31minV35   11.872  5:033.30 +48:31
145  Karen BuysseIJzendijke48.49minVse   11.799  5:053.28 +48:49
147  Annemarie VerschuureKruiningen48.58minV35   11.763  5:063.27 +48:58
164  Bram de HulluNieuwvliet49.56minM60   11.535  5:123.20 +49:56
172  Françoise KooleLoopgroep Zeeland50.20minV40   11.444  5:153.18 +50:20
171  Jorien de DieWielingen50.29minV55   11.410  5:163.17 +50:29
175  Aafje van RemoortereBiervliet50.50minV35   11.331  5:183.15 +50:50
178  Kenneth van BelzenVlissingen50.55minMse   11.313  5:183.14 +50:55
186  Marc Van WaesWielingen51.22minM65   11.213  5:213.11 +51:22
182  Annemieke RijnbergWielingen51.26minV45   11.199  5:213.11 +51:26
183  Marian van VorenTerneuzen51.28minV60   11.192  5:223.11 +51:28
185  Willy van PuyveldeSchoondijke51.34minM70   11.170  5:223.10 +51:34
197  Claudine GoethalsAardenburg51.49minV50   11.116  5:243.09 +51:49
199  Sylvia de VosKloetinge52.09minVse   11.045  5:263.07 +52:09
201  Rik van SchuurWielingen52.27minM65   10.982  5:283.05 +52:27
205  Suzie van den HeuvelBreskens52.31minV45   10.968  5:283.05 +52:31
215  Hannah RisseeuwGroede52.55minVse   10.885  5:313.02 +52:55
209  Nicolien van BezuBiervliet53.08minV45   10.841  5:323.01 +53:08
220  Cecile MullaertBiervliet53.30minV60   10.766  5:342.99 +53:30
230  Rink de HouckGroede54.34minM50   10.556  5:412.93 +54:34
242  Sara van DaleOostburg54.52minV60   10.498  5:432.92 +54:52
244  Michel de MeijerCadzand54.56minM55   10.485  5:432.91 +54:56
245  Annelies BlaasMeliskerke55.01minV50   10.470  5:442.91 +55:01
250  Marloes de HouckGroede55.27minVse   10.388  5:472.89 +55:27
251  Christianne VermorkenWielingen55.36minV55   10.360  5:482.88 +55:36
259  Ria FredriksAV'5655.50minV55   10.316  5:492.87 +55:50
261  Maartje van IwaardenSluis55.53minVse   10.307  5:492.86 +55:53
266  Dick van BeekWielingen55.56minM65   10.298  5:502.86 +55:56
281  Melanie BodeAardenburg56.35minVse   10.180  5:542.83 +56:35
285  Annet van ParysSluis57.04minV50   10.093  5:572.80 +57:04
287  Marco MinderhoudNieuwvliet57.14minM40   10.064  5:582.80 +57:14
290  Cindy DijkersBiervliet57.25minV35   10.032  5:592.79 +57:25
288  Bruno De BruynSluis57.28minM45   10.023  5:592.78 +57:28
308  Anja VermeerAxel59.07minV45   9.743  6:092.71 +59:07
305  Aart SchmitzGroede59.20minM60   9.708  6:112.70 +59:20
314  Marijke van de VeldeTerneuzen1.00.32minV40   9.515  6:182.64 +0:32
315  Tamara van de VeldeTerneuzen1.00.32minV45   9.515  6:182.64 +0:32
323  Conny BoidinAardenburg1.01.17minV45   9.399  6:232.61 +1:17
324  Ria de VriezeAardenburg1.01.21minV45   9.389  6:232.61 +1:21
322  Corinne WalraadLoopgroep Zeeland1.01.28minV50   9.371  6:242.60 +1:28
335  George SchanckWielingen1.02.45minMse   9.179  6:322.55 +2:45
342  Henk PaterSluis1.03.54minM55   9.014  6:392.50 +3:54
346  Wendy SiereveldMiddelburg1.04.10minVse   8.977  6:412.49 +4:10
348  Geo WalraadLoopgroep Zeeland1.04.47minM55   8.891  6:452.47 +4:47
Mannen: 34 (52.31%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=6 - M55=3 - M60=3 - M65=3 - M70=1 - Mse=7
Vrouwen: 31 (47.69%) => V35=4 - V40=2 - V45=8 - V50=4 - V55=3 - V60=3 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.332 seconden nodig om deze lijst met 168 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020