dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 18 november 2000 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eelco de VoogtIlion28.27minMse   16.977  3:324.72-
2  Danny in 't VeenIlion28.39minMse   16.859  3:344.68+0:12
3  Jeroen PuntLPK29.03minMse   16.627  3:374.62+0:36
4  Gerben IjpelaarAtilla29.17minMse   16.494  3:384.58+0:50
5  Michel van der KleinPAC29.33minMse   16.345  3:404.54+1:06
6  Joost de KlerkAV'5629.38minMse   16.299  3:414.53+1:11
7  Jack van AvendonkAtilla29.51minMse   16.181  3:424.49+1:24
8  Alwin VermeulenAV'5629.56minMse   16.136  3:434.48+1:29
9  Maurice van VeldhovenOlympus 7030.06minMse   16.047  3:444.46+1:39
10  Jan de BartAV'5630.06minM40   16.047  3:444.46+1:39
11  Arjan BeijeDelta Sport30.13minMse   15.985  3:454.44+1:46
12  Jan van HeterenSliedrecht30.49minM40   15.673  3:504.35+2:22
13  Jan GuiljamAV'5631.14minM40   15.464  3:534.30+2:47
14  Rob van ZantenFortuna31.45minM40   15.213  3:574.23+3:18
15  Adrie FaesDynamica32.00minM40   15.094  3:594.19+3:33
16  Pieter van HorssenDynamica33.16minM50   14.519  4:084.03+4:49
17  Eddy SmitDelta Sport33.25minM50   14.454  4:094.01+4:58
18  Ed de WitVoorne Atletiek34.03minM50   14.185  4:143.94+5:36
19  Jan KloetDelta Sport42.08minM60   11.464  5:143.18+13:41
20  Bram de RijkeDynamica42.44minM60   11.303  5:193.14+14:17
21  Han ReijnhoutDelta Sport58.19minM60   8.282  7:152.30+29:52
Mannen: 21 (100%) => M40=5 - M50=3 - M60=3 - Mse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ingrid KeustersAVVN14.53minV35   16.125  3:434.48-
2  Vanessa van VoskuilenAtilla15.02minVse   15.965  3:464.43+0:09
3  Brigitte PiettingLeiden Atletiek15.48minVse   15.190  3:574.22+0:55
4  Edith GerardsDynamica16.18minVse   14.724  4:054.09+1:25
5  Tanja de JongSpirit16.34minV35   14.487  4:094.02+1:41
6  Marja HoogenboomLeiden Atletiek16.57minV35   14.159  4:143.93+2:04
7  Hanny de JagerAV'5617.57minV35   13.370  4:293.71+3:04
8  Coby LouwerseDynamica18.08minV35   13.235  4:323.68+3:15
9  Ellen PaqueNootdorp18.26minVse   13.020  4:373.62+3:33
Vrouwen: 9 (100%) => V35=5 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.219 seconden nodig om deze lijst met 30 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020