vrijdag 5 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 17 november 2001 - Organisatie: Delta Sport
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eelco de VoogtIlion30.18minMse   17.822  3:224.95-
2  Maurice van VeldhovenOlympus 7030.34minMse   17.666  3:244.91+0:16
3  Noel KeijsersNijmegen30.57minMse   17.447  3:264.85+0:39
4  Marco GlastraHellas31.15minMse   17.280  3:284.80+0:57
5  Koos VerweijOss31.16minMse   17.271  3:284.80+0:58
6  Alex van TilburgSpado31.24minMse   17.197  3:294.78+1:06
7  Alwin VermeulenAV5631.26minMse   17.179  3:304.77+1:08
8  Rachid Ben MezianeRotterdam Atletiek31.30minMse   17.143  3:304.76+1:12
9  Michel van der KleinPAC31.34minMse   17.107  3:304.75+1:16
10  Ruben ScheurwaterParthenon31.38minMse   17.071  3:314.74+1:20
11  Gerben YpelaarAttila31.40minMse   17.053  3:314.74+1:22
12  Rudy van der LelieAtlon31.42minMse   17.035  3:314.73+1:24
13  Jack van AvendonkAttila31.46minMse   16.999  3:324.72+1:28
14  Arjan BeijeDelta Sport31.47minMse   16.990  3:324.72+1:29
15  Bert HederikEnergie31.52minMse   16.946  3:324.71+1:34
16  Jack HopmansSpado31.59minMse   16.884  3:334.69+1:41
17  Jaco LuijendijkLeiden Atletiek32.04minMse   16.840  3:344.68+1:46
18  Sébastièn SchlettererDynamica32.08minMse   16.805  3:344.67+1:50
19  Alex van der MeerAthlos32.11minMse   16.779  3:354.66+1:53
20  Louis TimmersUnitas32.41minM40   16.522  3:384.59+2:23
21  Rob van ZantenFortuna33.07minM40   16.306  3:414.53+2:49
22  Johan van StraatenEnergie33.19minM40   16.208  3:424.50+3:01
23  Jan de BartAV5633.31minM40   16.111  3:434.48+3:13
24  Jan GuiljamAV5633.50minM40   15.961  3:464.43+3:32
25  Jan de WildeAV5634.02minM40   15.867  3:474.41+3:44
26  Han van AchterbergDelta Sport34.04minM40   15.851  3:474.40+3:46
27  Wim VosDynamica34.06minMse   15.836  3:474.40+3:48
28  Julien RayeeDJA34.08minM40   15.820  3:484.39+3:50
29  Eddy SmitDelta Sport34.10minM50   15.805  3:484.39+3:52
30  Wim VroegopScherpenisse34.46minM40   15.532  3:524.31+4:28
31  John QuaakDelta Sport35.26minM40   15.240  3:564.23+5:08
32  Pieter van HorssenDynamica35.31minM50   15.204  3:574.22+5:13
33  Wil SparreboomLPK35.52minM50   15.056  3:594.18+5:34
34  Cees WubbenVeteranen Nederland36.06minM50   14.958  4:014.16+5:48
35  Eddie PekaarAV5637.45minM50   14.305  4:123.97+7:27
36  Joop LasseurDelta Sport38.16minM50   14.111  4:153.92+7:58
37  Henk RouwKapelle-Biezelinge38.24minM50   14.063  4:163.91+8:06
38  Wim RooseAV'5638.33minM50   14.008  4:173.89+8:15
39  John GuequierreDynamica39.32minM50   13.659  4:243.79+9:14
40  Wim de JongeAV5639.40minM50   13.613  4:243.78+9:22
41  Adri NoordijkeZierikzee41.30minM60   13.012  4:373.61+11:12
42  Cor MullerDelta Sport42.39minM60   12.661  4:443.52+12:21
43  Herman den BoerSpado43.47minM60   12.333  4:523.43+13:29
44  Anton SchoenmakersDynamica44.46minM60   12.063  4:583.35+14:28
45  Bram de RijkeDynamica49.04minM60   11.005  5:273.06+18:46
46  Henk de BokxVeteranen Nederland50.01minM60   10.796  5:333.00+19:43
47  Jan KloetBurgh-Haamstede52.08minM60   10.358  5:482.88+21:50
48  Han ReijnhoutDelta Sport56.30minM60   9.558  6:172.65+26:12
Mannen: 48 (100%) => M40=10 - M50=10 - M60=8 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Anjolie EngelsMiddelburg14.00minMse   17.143  3:304.76-
2  Miranda BoonstraLeiden Atletiek14.07minMse   17.001  3:324.72+0:07
3  Marlies KortAV5614.08minMse   16.981  3:324.72+0:08
4  Daphne PanhuysenCifla14.23minMse   16.686  3:364.63+0:23
5  Erica van der BiltLeiden Atletiek14.42minMse   16.327  3:414.54+0:42
6  Pauline ClaessenAtilla15.09minMse   15.842  3:474.40+1:09
7  Vanessa van VoskuilenAtilla15.30minMse   15.484  3:534.30+1:30
8  Brenda SleeuwenhoekAAC15.53minMse   15.110  3:584.20+1:53
9  Pauline RathRoadrunner15.57minMse   15.047  3:594.18+1:57
10  Wilma KoorevaarAvantri16.04minV35   14.938  4:014.15+2:04
11  Monique BruinsHaag Atletiek16.08minV35   14.876  4:024.13+2:08
12  Christel VerrijtPAC16.22minMse   14.664  4:064.07+2:22
13  Renate de BoerSpado16.35minV35   14.472  4:094.02+2:35
14  Lenie van de PlasLeiden Atletiek16.46minV35   14.314  4:123.98+2:46
15  Sjaan MaartenseAV5616.50minV35   14.257  4:133.96+2:50
16  Ellie WesterweeleDynamica17.06minV35   14.035  4:173.90+3:06
17  Hannie van ReekVoorne Atletiek17.29minV35   13.727  4:223.81+3:29
18  Marieke BoekestijnOlympus 7017.42minMse   13.559  4:263.77+3:42
19  Renate OverhageHaag Atletiek17.59minMse   13.346  4:303.71+3:59
20  Coby LouwerseDynamica18.01minV35   13.321  4:303.70+4:01
21  Ingrid van LindenSpirit18.14minMse   13.163  4:343.66+4:14
22  Jeanine OverveldDiomedon18.14minV35   13.163  4:343.66+4:14
23  Joke de KockDiomedon19.46minV35   12.142  4:573.37+5:46
24  Betsie van GielsDiomedon20.06minV35   11.940  5:023.32+6:06
25  Carminda BoonPAC22.54minMse   10.480  5:442.91+8:54
Mannen: 14 (56%) => Mse=14
Vrouwen: 11 (44%) => V35=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.837 seconden nodig om deze lijst met 73 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020