dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jules Unlimitedloop

Breskens, zondag 14 december 2014 - Organisatie: Wielingen
19 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Edwin de la RuelleKoewacht1.11.12minM45   16.011  3:454.45-
2  Edwin de JaegerZuiddorpe1.11.12minM40   16.011  3:454.45+0:00
3  Benny ThuySint Jansteen1.12.03minM45   15.822  3:484.40+0:51
4  Theo RaboutAardenburg1.12.33minM40   15.713  3:494.36+1:21
5  Andres de WitteTerneuzen1.15.04minM35   15.187  3:574.22+3:52
6  Mark DhuyvetterBiervliet1.16.17minMse   14.944  4:014.15+5:05
7  Jan RiemensWatervliet1.17.51minMse   14.644  4:064.07+6:39
8  Robert VroonBreskens1.19.35minM45   14.325  4:113.98+8:23
9  Frederique BurkinZuidzande1.20.36minV45   14.144  4:153.93+9:24
10  Marco RiemensWatervliet1.21.54minM45   13.919  4:193.87+10:42
11  Frans van NevelBrugge1.24.38minM60   13.470  4:273.74+13:26
12  Niek RijnbergZuidzande1.25.01minM45   13.409  4:283.72+13:49
13  Ingrid IJsebaertHulst1.26.46minV45   13.139  4:343.65+15:34
14  Frans DaalmanBreskens1.27.07minM60   13.086  4:353.63+15:55
15  Alexander ElfrinkBreskens1.27.17minM35   13.061  4:363.63+16:05
16  Peter de WaleSint Denys1.27.45minMse   12.991  4:373.61+16:33
17  Simon de FeyterSchoondijke1.27.50minM50   12.979  4:373.61+16:38
18  Jimmy BlaakmanSchoondijke1.28.18minMse   12.911  4:393.59+17:06
19  Johan HuighSchoondijke1.28.40minM50   12.857  4:403.57+17:28
20  Niek WielandAxel1.29.53minM40   12.683  4:443.52+18:41
21  Hanno de HoonTerneuzen1.30.26minM55   12.606  4:463.50+19:14
22  Jean-Pierre NoletAxel1.31.43minM50   12.430  4:503.45+20:31
23  Evelien de VisserIJzendijke1.32.04minVse   12.382  4:513.44+20:52
24  Piet de VisserOostburg1.32.05minM60   12.380  4:513.44+20:53
25  Bram PetersSas van Gent1.34.37minM35   12.049  4:593.35+23:25
26  Stijn VerresenMerelbeke1.34.44minMse   12.034  4:593.34+23:32
27  Leon van BavinchovenTerneuzen1.37.07minM45   11.738  5:073.26+25:55
28  Hugo MeeusenTerneuzen1.38.32minM45   11.570  5:113.21+27:20
29  Ronald van de VeireOostburg1.38.41minM55   11.552  5:123.21+27:29
30  Jan Piet FlikweertOostburg1.38.52minM50   11.531  5:123.20+27:40
31  Jacqueline MaasZuidzande1.40.52minV45   11.302  5:193.14+29:40
32  Marlies SchellekensGroede1.42.25minV55   11.131  5:233.09+31:13
33  Johnny DoomsTerneuzen1.42.26minM60   11.129  5:233.09+31:14
34  Annemieke RijnbergZuidzande1.51.57minV45   10.183  5:542.83+40:45
35  Jorien BoidinOostburg1.53.25minV55   10.051  5:582.79+42:13
Mannen: 28 (80%) => M35=3 - M40=3 - M45=7 - M50=4 - M55=2 - M60=4 - Mse=5
Vrouwen: 7 (20%) => V45=4 - V55=2 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

16.6 km

2019Theo Rabout1:09:28Erik Cappon1:10:58Edwin de la Ruelle1:11:14Leonie Ton1:14:3739

19 km

2018Angelo van Nevel1:11:42Theo Rabout1:12:19Edwin de La Ruelle1:12:47Ingrid IJsebaert1:26:5834

18 km

2017Edwin de la Ruelle1:05:45Jan Riemens1:10:12Erik Cappon1:10:34Frederique Burkin1:16:0023

19 km

2015Edwin de la Ruelle1:10:02Stefaan Vanneste1:12:23Edwin de Jaeger1:12:50Frederique Burkin1:20:1341
2014Edwin de la Ruelle1:11:12Edwin de Jaeger1:11:12Benny Thuy1:12:03Frederique Burkin1:20:3635
2013Edwin de la Ruelle1:11:26Sjaak Luteijn1:13:58Christian de Meijer1:14:44Frederique Burkin1:17:1745
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sjaak LuteijnOostburg36.09minM55   14.938  4:014.15-
2  Chris Steenbakkers-Heerenhoek38.29minMse   14.032  4:173.90+2:20
3  Amor MaertensBreskens38.39minM35   13.972  4:183.88+2:30
4  Francois van de BroeckeBreskens38.57minM45   13.864  4:203.85+2:48
5  Arjan KranenburgOost-Souburg39.38minMse   13.625  4:243.78+3:29
6  Marcel Traass-Heerenhoek39.58minM45   13.511  4:263.75+3:49
7  Karel ValckeSint-Laureins41.23minMse   13.049  4:363.62+5:14
8  Olivier VandeputteWatervliet42.07minMse   12.822  4:413.56+5:58
9  Marcel RooseBreskens42.21minM45   12.751  4:423.54+6:12
10  Jan van HoeveOostburg42.21minM65   12.751  4:423.54+6:12
11  Wouter van der SlikkeRetranchement42.39minMse   12.661  4:443.52+6:30
12  Edwin HuighOostburg42.53minMse   12.592  4:463.50+6:44
13  Jan ElfrinkGroede43.12minMse   12.500  4:483.47+7:03
14  Karsten de FeijterSchoondijke44.05minMse   12.250  4:543.40+7:56
15  Myrthe FaroBreskens44.45minVse   12.067  4:583.35+8:36
16  Twan TimmermansHoofdplaat44.58minM50   12.009  5:003.34+8:49
17  Didier BuysseNieuwvliet45.21minM60   11.907  5:023.31+9:12
18  Jan de MaeijerGentbrugge45.25minM35   11.890  5:033.30+9:16
19  Toni LuteijnRetranchement45.27minM45   11.881  5:033.30+9:18
20  Michel de RuijsscherBreskens45.30minM45   11.868  5:033.30+9:21
21  Johan de FeijterOostburg46.25minM40   11.634  5:093.23+10:16
22  Bram de HulluNieuwvliet47.14minM60   11.433  5:153.18+11:05
23  Gino AmegeMelle47.28minM45   11.376  5:163.16+11:19
24  Joost d'HondtHulst48.05minM40   11.231  5:213.12+11:56
25  Dennis AlbregtseBreskens48.12minMse   11.203  5:213.11+12:03
26  Jan EngelaarOostburg48.25minM45   11.153  5:233.10+12:16
27  Daniel SchiemanPhilippine49.28minM40   10.916  5:303.03+13:19
28  Rik MoermanGent49.48minM40   10.843  5:323.01+13:39
29  Sam DelbekeGent49.49minM45   10.840  5:323.01+13:40
30  Jakobus MeulenbergOudelande49.58minM45   10.807  5:333.00+13:49
31  Michel van der HulstTerneuzen50.04minM40   10.786  5:343.00+13:55
32  Ronny VersluysZuidzande50.39minM45   10.661  5:382.96+14:30
33  Tonny van MulkenBreskens51.08minM60   10.561  5:412.93+14:59
34  Michel de MeijerCadzand51.35minM55   10.468  5:442.91+15:26
35  Walther de BlockHulst51.45minM50   10.435  5:452.90+15:36
36  Corinne Maertens-HaeckBreskens51.47minV35   10.428  5:452.90+15:38
37  Rik van SchuurOostburg51.54minM65   10.405  5:462.89+15:45
38  Ruben DhondtSint-Laureins52.02minM70   10.378  5:472.88+15:53
39  Luc VangevijvereMelle53.46minM55   10.043  5:582.79+17:37
40  Hannah RisseeuwGroede53.56minVse   10.012  6:002.78+17:47
41  Carline de BoeveOetingen54.05minV50   9.985  6:012.77+17:56
42  Jules van MulkenGroede55.14minM65   9.777  6:082.72+19:05
43  Ronny ScherbeijnCadzand55.45minM60   9.686  6:122.69+19:36
44  Karin VerweijEindhoven57.34minVse   9.380  6:242.61+21:25
45  Suset de FeijterOostburg58.05minV45   9.297  6:272.58+21:56
46  Roger KeymolenLeerbeek58.46minM60   9.189  6:322.55+22:37
Mannen: 40 (86.96%) => M35=2 - M40=5 - M45=10 - M50=2 - M55=3 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=9
Vrouwen: 6 (13.04%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - Vse=3
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tom AmijsOetingen20.28minM40   14.658  4:064.07126
2  Floris Huigh (PR 20.36) Schoondijke21.01minMse   14.274  4:123.9790
3  Peter van Waes (PR 20.24) Aardenburg21.23minM50   14.030  4:173.9069
4  Jordy Engelaar (PR)Oostburg21.55minMse   13.688  4:233.8044
5  Ronnie le Coq (PR)Breskens22.04minM40   13.595  4:253.7838
6  Roelof KuijpersMaastricht22.26minMse   13.373  4:293.7125
7  Marco de Feijter (debuut) Schoondijke22.55minM35   13.091  4:353.6412
8  Patrick van Morrelgem (PR 19.27) Sluis22.57minMse   13.072  4:353.6311
9  Melissa van EetveltBelsele23.44minVse   12.640  4:453.5180
10  Joakim van GasseSint-Pauwels23.44minMse   12.640  4:453.511
11  Sam PietWatervliet24.39minMse   12.170  4:563.38-
12  Arjen Luteijn (PR 23.22) Oostburg24.45minMse   12.121  4:573.37-
13  Frank BronOostburg24.46minM45   12.113  4:573.36-
14  Wendy van de Velde (PR 24.54) Oostburg24.56minVse   12.032  4:593.3431
15  Kevin StrubbeAdegem25.59minM35   11.546  5:123.21-
16  Guus de Smit (PR 24.50) Schoondijke26.05minM45   11.502  5:133.19-
17  Leo Dekker (PR 25.44) Zuidzande26.42minM45   11.236  5:203.12-
18  Corneel Soeting (debuut) Groede27.31minM35   10.902  5:303.03-
19  Tale SoetingGroede27.31minMse   10.902  5:303.03-
20  Kirsten de BoevereBreskens27.42minVse   10.830  5:323.01-
21  Carla Zegers (PR 24.56) Koewacht27.49minV45   10.785  5:343.00-
22  George Schanck (PR 29.07) Oostburg29.17minMse   10.245  5:512.85-
23  Marenne Huigh (PR 30.20) Cadzand30.30minVse   9.836  6:062.73-
24  Sonja Huigh (PR 26.52) Oostburg30.31minV50   9.831  6:062.73-
25  Evelien Daelman (PR 28.37) Waterlandkerkje31.29minV45   9.529  6:182.65-
26  Marian Lucieer (debuut) Nieuwvliet31.53minV55   9.409  6:232.61-
27  Wim Huigh (debuut) Cadzand32.10minM45   9.326  6:262.59-
28  Mia van de Veire (PR 30.18) Oostburg32.20minV65   9.278  6:282.58-
29  Leny LuteijnOostburg32.30minV50   9.231  6:302.56-
30  Etienne van de Veire (PR 28.17) Oostburg32.40minM60   9.184  6:322.55-
31  Trijntje PietersOostburg33.47minV35   8.880  6:452.47-
32  Monique de Meijer (PR 36.52) Cadzand37.51minV40   7.926  7:342.20-
33  Poldine Luteijn (PR)Retranchement39.25minV40   7.611  7:532.11-
Mannen: 20 (60.61%) => M35=3 - M40=2 - M45=4 - M50=1 - M60=1 - Mse=9
Vrouwen: 13 (39.39%) => V35=1 - V40=2 - V45=2 - V50=2 - V55=1 - V65=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.126 seconden nodig om deze lijst met 114 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020