dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 8 november 2014 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bart van NunenPassaat27.56minMse   17.291  3:284.80-
2  Ruben ScheurwaterParthenon27.59minMse   17.260  3:294.79+0:03
3  Tim PleijteDynamica28.11minMse   17.138  3:304.76+0:15
4  Lars GerritsenPassaat29.07minMse   16.588  3:374.61+1:11
5  Martijn de KokDynamica29.50minMse   16.190  3:424.50+1:54
6  Maarten van ZeggerenPassaat30.21minMse   15.914  3:464.42+2:25
7  Wim van SparrentakDynamica31.47minM45   15.197  3:574.22+3:51
8  Ivo SteyaertOosterzele (BEL)31.52minM35   15.157  3:584.21+3:56
9  Eric WolfertFlakkee32.00minMse   15.094  3:594.19+4:04
10  Cornelis de StigterLoopgroep Aart Stigt32.06minM45   15.047  3:594.18+4:10
11  Ronnie DuinkerkenRotterdam Atletiek32.11minM35   15.008  4:004.17+4:15
12  Adriaan WalhoutDynamica32.21minM35   14.930  4:014.15+4:25
13  Alwin VermeulenAV'5632.34minM40   14.831  4:034.12+4:38
14  Michel BuijckMiddelburg32.42minM35   14.771  4:044.10+4:46
15  Michael RaaijmakersPassaat32.52minM35   14.696  4:054.08+4:56
16  Jack HopmansSpado32.58minM45   14.651  4:064.07+5:02
17  Laurey van den BergeFlakkee33.04minVse   14.607  4:064.06+5:08
18  Henri HavingaAV4033.10minM45   14.563  4:074.05+5:14
19  Anjolie EngelsDynamica33.14minVse   14.534  4:084.04+5:18
20  Arjo VerhageDynamica33.54minM40   14.248  4:133.96+5:58
21  Sven VermeulenVlissingen34.08minM35   14.150  4:143.93+6:12
22  Arjan BeijeDelta Sport34.23minM40   14.048  4:163.90+6:27
23  Kees LouwsMiddelburg34.27minM35   14.020  4:173.89+6:31
24  Steef RosmolenStrijen34.33minMse   13.980  4:183.88+6:37
25  Cees DijkmanBurgh-Haamstede34.36minM45   13.960  4:183.88+6:40
26  Gilles GeschiereMeliskerke34.37minM45   13.953  4:183.88+6:41
27  Einar TveterSpark34.53minM45   13.846  4:203.85+6:57
28  Wilco BoogaardMiddelburg34.58minM35   13.813  4:213.84+7:02
29  Maarten PadmosZierikzee35.01minM35   13.793  4:213.83+7:05
30  Martin PruijsersDynamica35.09minM45   13.741  4:223.82+7:13
31  Jan GuiljamWemeldinge35.22minM55   13.657  4:243.79+7:26
32  Robin RobartPassaat35.45minM35   13.510  4:263.75+7:49
33  A. VisserAvantri36.01minM45   13.410  4:283.73+8:05
34  Rian van den BroekeDynamica36.13minM50   13.336  4:303.70+8:17
35  Pieter KlemFlakkee36.17minM35   13.312  4:303.70+8:21
36  Hanco van KeulenRitthem36.19minM40   13.300  4:313.69+8:23
37  Leon BalBruinisse36.22minM35   13.281  4:313.69+8:26
38  Marco OnninkBarendrecht36.25minM45   13.263  4:313.68+8:29
39  Jan van BennekomSpirit36.25minM45   13.263  4:313.68+8:29
40  Wim DerksDordrecht36.30minM55   13.233  4:323.68+8:34
41  Jan van GentSpirit36.32minM55   13.221  4:323.67+8:36
42  Ludolf ReijntjesDelta Sport36.37minM45   13.191  4:333.66+8:41
43  Nico ZwarthoedAV Edam36.53minMse   13.095  4:353.64+8:57
44  Jordi ReewijkStrijen37.07minMse   13.013  4:373.61+9:11
45  Michiel de RooOud-Beijerland37.14minMse   12.972  4:383.60+9:18
46  Maarten van der WagtSpark37.17minMse   12.955  4:383.60+9:21
47  Krispijn de JongeZierikzee37.22minMse   12.926  4:393.59+9:26
48  ewald ProvoostBiggekerke37.27minM40   12.897  4:393.58+9:31
49  Bart VisserSerooskerke37.29minMse   12.886  4:393.58+9:33
50  Archie StaalDelta Sport37.37minM45   12.840  4:403.57+9:41
51  Leonie TonDelta Sport37.55minV35   12.738  4:433.54+9:59
52  Harry LavooyAV'5637.57minMse   12.727  4:433.54+10:01
53  Robert VerwijsDelta Sport37.59minM35   12.716  4:433.53+10:03
54  Marius BoonmanHeinkenszand38.02minMse   12.699  4:433.53+10:06
55  Jos gelukDelta Sport38.08minM55   12.666  4:443.52+10:12
56  Peter KaljouwavVN38.22minM45   12.589  4:463.50+10:26
57  Wim BesuijenDynamica38.45minM60   12.465  4:493.46+10:49
58  Kees den HollanderDreischor38.47minM45   12.454  4:493.46+10:51
59  Martijn KorbijnSpirit38.57minMse   12.401  4:503.44+11:01
60  Ronald MoerlandDelta Sport39.09minM45   12.337  4:523.43+11:13
61  Berry SimonseAV'5639.11minM40   12.327  4:523.42+11:15
62  Annet van der LindeAV'5639.13minV40   12.316  4:523.42+11:17
63  Renate de WildeAV'5639.15minVse   12.306  4:533.42+11:19
64  Piet HopmansSpado39.20minM55   12.280  4:533.41+11:24
65  Ron DellebekeDynamica39.22minM55   12.269  4:533.41+11:26
66  Janco de pijperRotterdam39.33minMse   12.212  4:553.39+11:37
67  Arnold van der KraanAV '4039.52minM45   12.115  4:573.37+11:56
68  Steef BerrevoetsDelta Sport39.55minM45   12.100  4:583.36+11:59
69  Patrick van IerselGoes39.56minM45   12.095  4:583.36+12:00
70  Nadine de WildeAV'5639.58minVse   12.085  4:583.36+12:02
71  Christel RavesteijnRotterdam40.01minV35   12.070  4:583.35+12:05
72  Maurice SteketeeMiddelburg40.08minMse   12.035  4:593.34+12:12
73  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke40.10minMse   12.025  4:593.34+12:14
74  Theo de mackerBurgh-Haamstede40.13minM45   12.010  5:003.34+12:17
75  Ad StraubAV '4040.19minM45   11.980  5:003.33+12:23
76  Lennart de LooffGapinge40.32minMse   11.916  5:023.31+12:36
77  Eric van RemortelGoes40.34minM55   11.906  5:023.31+12:38
78  Paul van TuilBurgh-Haamstede40.38minM45   11.887  5:033.30+12:42
79  Wim de JongeAV'5640.41minM60   11.872  5:033.30+12:45
80  Wim VerburgGoes40.43minM45   11.862  5:033.30+12:47
81  MH KempeDelta Sport40.46minM35   11.848  5:043.29+12:50
82  Remco KapteijnAV'5640.50minM40   11.829  5:043.29+12:54
83  Martijn LavooijGoes40.52minM40   11.819  5:053.28+12:56
84  Arjen de VosDelta Sport40.55minM45   11.804  5:053.28+12:59
85  Rob JongeneelMiddelburg40.56minM45   11.800  5:053.28+13:00
86  Rien de WildeAV'5640.59minM50   11.785  5:053.27+13:03
87  Monique RaaijmakersParthenon41.07minV35   11.747  5:063.26+13:11
88  Peter RijkkoekVlissingen41.09minM55   11.738  5:073.26+13:13
89  Siemko BekkeringBurgh-Haamstede41.10minM35   11.733  5:073.26+13:14
90  Marco van t WesteindeArnemuiden41.10minM35   11.733  5:073.26+13:14
91  Wim TempelaarDynamica41.13minM60   11.719  5:073.26+13:17
92  Willem ZaadnoordijkRotterdam41.16minM55   11.704  5:083.25+13:20
93  Edwin de VliegerScharendijke41.24minM40   11.667  5:093.24+13:28
94  Yvonne MoerlandYerseke41.28minVse   11.648  5:093.24+13:32
95  Ruud Fredrikss-Heerenhoek41.31minM55   11.634  5:093.23+13:35
96  Leo de RijkeDynamica41.33minM45   11.625  5:103.23+13:37
97  Jan van HorssenDynamica41.35minM65   11.615  5:103.23+13:39
98  G BrasMiddelburg41.36minM55   11.611  5:103.23+13:40
99  Henk LousDynamica41.44minM55   11.573  5:113.21+13:48
100  Jan BostelaarDynamica41.47minM65   11.560  5:113.21+13:51
101  Richard polderdijkKortgene41.53minM45   11.532  5:123.20+13:57
102  Walter VerhageDirksland42.15minMse   11.432  5:153.18+14:19
103  Arno ObbinkBurgh-Haamstede42.17minM35   11.423  5:153.17+14:21
104  Judith LodderFlakkee42.19minMeB   11.414  5:153.17+14:23
105  Johan van der MaasAmsterdam42.34minM45   11.347  5:173.15+14:38
106  Mathias SteijaatOostende (BEL)42.37minMse   11.334  5:183.15+14:41
107  Erik Jan OlreeBruinisse42.43minMse   11.307  5:183.14+14:47
108  Kobus BotmanDynamica42.51minM60   11.272  5:193.13+14:55
109  Hennie de KosterZierikzee42.58minM55   11.241  5:203.12+15:02
110  John RosmolenSpirit43.02minM55   11.224  5:213.12+15:06
111  Johan DekkerMiddelburg43.06minM55   11.206  5:213.11+15:10
112  Erwin SchellDelta Sport43.13minM50   11.176  5:223.10+15:17
113  Rene KramerDelta Sport43.21minM45   11.142  5:233.09+15:25
114  John GuequierreDynamica43.26minM60   11.120  5:243.09+15:30
115  Rian VerstelleAV'5643.30minV45   11.103  5:243.08+15:34
116  Sicco JongemaMiddelburg43.32minM45   11.095  5:243.08+15:36
117  Digna de BoerDelta Sport43.36minV65   11.078  5:253.08+15:40
118  Hans JoosseMiddelburg43.39minM60   11.065  5:253.07+15:43
119  Jannie de VriesDynamica43.49minV55   11.023  5:273.06+15:53
120  Leon De munnikDelta Sport43.52minM45   11.011  5:273.06+15:56
121  Katharina de KoolRotterdam Atletiek43.54minV45   11.002  5:273.06+15:58
122  Kees Kuipers Gravendeel44.04minM55   10.961  5:283.04+16:08
123  Wim RooseAart Stigter44.21minM55   10.891  5:313.03+16:25
124  Stefan de PunderGoes44.29minMse   10.858  5:323.02+16:33
125  Kees HeerenBreda44.47minMse   10.785  5:343.00+16:51
126  Arthur PriemKoudekerke44.51minM55   10.769  5:342.99+16:55
127  Piet OvaaMeliskerke44.52minM45   10.765  5:342.99+16:56
128  Hanvan AchterbergAmsterdam44.54minM45   10.757  5:352.99+16:58
129  Chris Koppejans Gravenpolder44.57minM45   10.745  5:352.98+17:01
130  Piet BeijerDynamica44.59minM65   10.737  5:352.98+17:03
131  Floor GroeneveldZwijndrecht45.04minM45   10.717  5:362.98+17:08
132  Petra VerhulstDynamica45.06minV45   10.710  5:362.97+17:10
133  Aad van PoppelDelta Sport45.07minM65   10.706  5:362.97+17:11
134  Krista VoorhamDelta Sport45.09minV40   10.698  5:372.97+17:13
135  Serge van den BosBurgh-Haamstede45.14minM35   10.678  5:372.97+17:18
136  Susanne GeschiereDynamica45.21minV45   10.650  5:382.96+17:25
137  Marco PosthumaMiddelharnis45.28minM35   10.623  5:392.95+17:32
138  Marcel RichardZoutelande45.30minM55   10.615  5:392.95+17:34
139  Jurgen SchoenmakersZierikzee45.32minMse   10.608  5:392.95+17:36
140  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke45.55minMse   10.519  5:422.92+17:59
141  Marlou EckhardtAV'5646.05minVse   10.481  5:432.91+18:09
142  Wim JanseOost-Souburg46.07minM45   10.473  5:442.91+18:11
143  Janet van de GriendGonz├ílez Running46.09minV45   10.466  5:442.91+18:13
144  Elbert SimonseAagtekerke46.14minMse   10.447  5:452.90+18:18
145  Marloes PriemisDelta Sport46.23minVse   10.413  5:462.89+18:27
146  Danielle MookBurgh-Haamstede46.25minV35   10.406  5:462.89+18:29
147  Martin KievitsDelta Sport46.27minM35   10.398  5:462.89+18:31
148  Ineke TempelaarDynamica46.31minV55   10.383  5:472.88+18:35
149  Petra HogensteinBurgh-Haamstede46.33minV45   10.376  5:472.88+18:37
150  Ebel MagninRotterdam Atletiek46.36minM45   10.365  5:472.88+18:40
151  Acronius KramerAV'5646.43minM60   10.339  5:482.87+18:47
152  Rene MoerlandYerseke46.48minM35   10.321  5:492.87+18:52
153  Leona OlreeBruinisse46.57minV35   10.288  5:502.86+19:01
154  Marijn TraasHeinkenszand46.59minMse   10.280  5:502.86+19:03
155  Emma van MourikDelta Sport47.04minVse   10.262  5:512.85+19:08
156  Jan GelukDelta Sport47.06minM60   10.255  5:512.85+19:10
157  Sonjs PoppeKamperland47.09minV45   10.244  5:512.85+19:13
158  Adrie van BavelDelta Sport47.41minM50   10.129  5:552.81+19:45
159  Jack van AspertDynamica47.54minM55   10.084  5:572.80+19:58
160  John de RooOud-Beijerland47.55minM55   10.080  5:572.80+19:59
161  Nico HerderBurgh-Haamstede47.57minM35   10.073  5:572.80+20:01
162  Cor NagtegaalOuddorp47.59minM45   10.066  5:582.80+20:03
163  Jaap OeleKapelle-Biezelinge48.01minM55   10.059  5:582.79+20:05
164  Peter DobbelaarHeinkenszand48.03minM45   10.052  5:582.79+20:07
165  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge48.05minM60   10.045  5:582.79+20:09
166  Inge MarchandBurgh-Haamstede48.07minV35   10.038  5:592.79+20:11
167  Lucien de BoerDelta Sport48.17minM40   10.003  6:002.78+20:21
168  Marcel DekkerZierikzee48.23minM45   9.983  6:012.77+20:27
169  Petra van BleijswijkRenesse48.24minV45   9.979  6:012.77+20:28
170  Han van SighemDelta Sport48.26minM55   9.972  6:012.77+20:30
171  Eddie van de Hages-Heer Abtskerke48.29minM35   9.962  6:012.77+20:33
172  Tim van OostromMiddelburg48.32minMse   9.952  6:022.76+20:36
173  Alex RemijnHeinkenszand48.34minM45   9.945  6:022.76+20:38
174  Regina VerhageDynamica48.52minV50   9.884  6:042.75+20:56
175  Serge WijersZierikzee48.55minM35   9.874  6:052.74+20:59
176  Taco DolsGeldermalsen48.57minM35   9.867  6:052.74+21:01
177  Remco BronVeere48.59minM35   9.860  6:052.74+21:03
178  Lena KleingeldVlissingen49.01minV55   9.854  6:052.74+21:05
179  Martin GelukKattendijke49.11minMse   9.820  6:072.73+21:15
180  Danielle in t VeldOud Beijerland49.19minV45   9.794  6:082.72+21:23
181  Willem HelslootZierikzee49.27minM45   9.767  6:092.71+21:31
182  Walter GeuzeSint-Annaland49.31minMse   9.754  6:092.71+21:35
183  Arthur StijnsOudelande49.43minM65   9.715  6:112.70+21:47
184  KouwenhovenHellevoetsluis49.46minM55   9.705  6:112.70+21:50
185  Martine HartZandvoort49.50minV35   9.692  6:112.69+21:54
186  Erik van RheenenPapendrecht50.08minM35   9.634  6:142.68+22:12
187  Kees KleijnOuddorp50.15minM55   9.612  6:152.67+22:19
188  Milly RomneyVlaardingen50.17minV45   9.606  6:152.67+22:21
189  Aad GelukHendrik-Ido-Ambacht50.18minM45   9.602  6:152.67+22:22
190  David van HouteScherpenisse50.21minMse   9.593  6:152.66+22:25
191  Leo FranckeOostkapelle50.33minM55   9.555  6:172.65+22:37
192  Marleen van SighemDelta Sport50.37minV45   9.542  6:172.65+22:41
193  Nienke LukaartBreda50.46minVse   9.514  6:182.64+22:50
194  Gerleen GelderloosBreda50.47minVse   9.511  6:192.64+22:51
195  Lorenzo WijersZierikzee50.50minMse   9.502  6:192.64+22:54
196  Ria MarchandBurgh-Haamstede50.52minV55   9.495  6:192.64+22:56
197  Inge van der PoortRenesse50.54minV40   9.489  6:192.64+22:58
198  Lia DobbelaarHeinkenszand51.02minV45   9.464  6:202.63+23:06
199  Thomas LangZierikzee51.14minMse   9.427  6:222.62+23:18
200  David ChenGorinchem51.15minMse   9.424  6:222.62+23:19
201  Lisette BronVeere51.18minV35   9.415  6:222.62+23:22
202  Tea TazelaarDynamica51.27minV55   9.388  6:232.61+23:31
203  Sharon LandmanBurgh-Haamstede51.29minVse   9.382  6:242.61+23:33
204  Saskia Aberson-VoorhamPallas '9351.41minV35   9.345  6:252.60+23:45
205  Sylvia GlerumDelta Sport51.45minV35   9.333  6:262.59+23:49
206  Arjen PoortmanRenesse52.21minM50   9.226  6:302.56+24:25
207  Debby Elstgeests-Heerenhoek52.28minV35   9.206  6:312.56+24:32
208  Eveline ScheersDynamica53.03minV55   9.105  6:352.53+25:07
209  Stefan van den driesHeinkenszand53.05minMse   9.099  6:362.53+25:09
210  Herman KreeftGilze53.07minM65   9.093  6:362.53+25:11
211  Mirjam de MeijBurgh-Haamstede53.10minVse   9.085  6:362.52+25:14
212  Lenie van KlevenavVN53.23minV55   9.048  6:382.51+25:27
213  Rene van de LindenZierikzee54.08minM45   8.922  6:432.48+26:12
214  Els van ZwietenDelta Sport55.05minV55   8.769  6:512.44+27:09
215  Zoran BiracRotterdam55.46minM35   8.661  6:562.41+27:50
216  Saskia van der MaasOosterland55.59minV45   8.628  6:572.40+28:03
217  Jan karelseHeinkenszand56.00minM65   8.625  6:572.40+28:04
218  R van der WalMiddelburg57.06minM45   8.459  7:062.35+29:10
219  ronnie de NooijerOOstekapelle57.15minM45   8.437  7:072.34+29:19
220  Ronald BoerkoelRenesse57.19minM55   8.427  7:072.34+29:23
221  Jan RooseAart Stigter58.01minM55   8.325  7:122.31+30:05
222  Jos van der VleutenVlissingen1.02.55minM45   7.677  7:492.13+34:59
223  Charles BouwensPalm Harbor USA1.03.12minM45   7.642  7:512.12+35:16
224  Rene KarmanVeere1.03.14minM35   7.638  7:512.12+35:18
225  Vivi OoinkDelta Sport1.03.17minV35   7.632  7:522.12+35:21
226  Debora de BoerOost-Souburg1.04.09minVse   7.529  7:582.09+36:13
227  Marjan de SchipperMiddelburg1.04.10minV35   7.527  7:582.09+36:14
Mannen: 174 (76.65%) => M35=29 - M40=10 - M45=48 - M50=5 - M55=28 - M60=9 - M65=7 - Mse=38
Vrouwen: 52 (22.91%) => V35=13 - V40=3 - V45=13 - V50=1 - V55=8 - V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kris de KreekScheldesport23.12minMse   15.517  3:524.31-
2  Sjoerd WitmontHaag Atletiek23.55minM35   15.052  3:594.18+0:43
3  Janna van DijkHaag Atletiek24.54minVse   14.458  4:094.02+1:42
4  Gerdjan van ZantenHaag Atletiek26.15minM45   13.714  4:233.81+3:03
5  Andre TapHaag Atletiek26.56minM35   13.366  4:293.71+3:44
6  Stijn LavooijGoes26.59minMse   13.342  4:303.71+3:47
7  Jan PasschierHaag Atletiek27.11minM55   13.243  4:323.68+3:59
8  Ruud FabrieHaag Atletiek27.19minM45   13.179  4:333.66+4:07
9  Philippe MathonHaag Atletiek28.09minM45   12.789  4:423.55+4:57
10  Yosta de StigterEnergie28.16minVse   12.736  4:433.54+5:04
11  Jan SlootwegHaag Atletiek28.20minM55   12.706  4:433.53+5:08
12  Sanne van MourikDelta Sport28.32minVse   12.617  4:453.50+5:20
13  Iris KramerHaag Atletiek28.37minV35   12.580  4:463.49+5:25
14  Berry VerkijkHaag Atletiek29.08minM45   12.357  4:513.43+5:56
15  Freddy FrauenfelderHaag Atletiek29.53minM55   12.047  4:593.35+6:41
16  Yoran MickaHaag Atletiek30.05minMse   11.967  5:013.32+6:53
17  Sherman KunstHaag Atletiek30.07minM45   11.954  5:013.32+6:55
18  Jos de KreekScheldesport30.22minM50   11.855  5:043.29+7:10
19  Peter DietrichHaag Atletiek30.24minM45   11.842  5:043.29+7:12
20  Leonie van KlinkenNieuwerkerk30.47minV35   11.695  5:083.25+7:35
21  Murat ErtopHaag Atletiek30.58minM35   11.625  5:103.23+7:46
22  Paulette de KrakerDynamica31.42minVse   11.356  5:173.15+8:30
23  Frank InklaarHaag Atletiek32.45minM45   10.992  5:283.05+9:33
24  Fred van der Gon NetscHaag Atletiek32.50minM65   10.964  5:283.05+9:38
25  Geert van de BergHaag Atletiek32.54minM65   10.942  5:293.04+9:42
26  Stefan WitmontHaag Atletiek33.07minMse   10.871  5:313.02+9:55
27  Sonja de KlerkHaag Atletiek33.11minV55   10.849  5:323.01+9:59
28  Sandra KleijnHaag Atletiek33.27minV45   10.762  5:352.99+10:15
29  Peter EvegroenHaag Atletiek33.49minM55   10.646  5:382.96+10:37
30  Stefan UitterhoeveGoes34.05minMse   10.562  5:412.93+10:53
31  Henk MoesmanHaag Atletiek34.16minM65   10.506  5:432.92+11:04
32  Sonja van BreukelenHaag Atletiek34.18minV45   10.496  5:432.92+11:06
33  Richard BoumaHaag Atletiek34.39minM45   10.390  5:472.89+11:27
34  Theo FergusonHaag Atletiek34.54minM65   10.315  5:492.87+11:42
35  Wendy VermeulenKwadendamme34.56minV40   10.305  5:492.86+11:44
36  Sanny SchoonHaag Atletiek35.20minV35   10.189  5:532.83+12:08
37  Matthijs GeldofBurgh-Haamstede35.54minMse   10.028  5:592.79+12:42
38  Ben DijkhuizenHaag Atletiek36.05minM55   9.977  6:012.77+12:53
39  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge36.06minVse   9.972  6:012.77+12:54
40  Helma van DelftHaag Atletiek36.08minV45   9.963  6:012.77+12:56
41  Linda MarcelisHaag Atletiek36.10minV35   9.954  6:022.76+12:58
42  Carel KnoesterHaag Atletiek36.27minM65   9.877  6:052.74+13:15
43  Douwe ZwepStellendam36.34minM55   9.845  6:062.73+13:22
44  Arjan van heutenHaag Atletiek37.15minM45   9.664  6:132.68+14:03
45  Ria Fredrikss-Heerenhoek37.31minV55   9.596  6:152.67+14:19
46  Pascal ReinerieHaag Atletiek37.34minV35   9.583  6:162.66+14:22
47  Eefke HazenbroekHaag Atletiek37.35minVse   9.579  6:162.66+14:23
48  Helma de StigterHeerjansdam37.38minV45   9.566  6:162.66+14:26
49  Karin de RijkeColijnsplaat37.40minV35   9.558  6:172.65+14:28
50  Miranda van KeulenRitthem37.42minV35   9.549  6:172.65+14:30
51  Annette ZwagersHaag Atletiek38.04minV55   9.457  6:212.63+14:52
52  Willy van GimstDomburg38.29minM65   9.355  6:252.60+15:17
53  Wim HartmanHaag Atletiek38.48minM65   9.278  6:282.58+15:36
54  Jenny TamerusHaag Atletiek38.54minV35   9.254  6:292.57+15:42
55  Wijnand RendenZierikzee39.18minM65   9.160  6:332.54+16:06
56  Ilonka de VlaamDelta Sport39.24minVse   9.137  6:342.54+16:12
57  Richard de VlaamZierikzee39.26minM35   9.129  6:342.54+16:14
58  Urszula KwiathohowkskaHaag Atletiek39.28minV45   9.122  6:352.53+16:16
59  Gabi OvertoomHaag Atletiek39.29minV35   9.118  6:352.53+16:17
60  Els ZwinkelsHaag Atletiek39.44minV55   9.060  6:372.52+16:32
61  Liesbeth SchenkHaag Atletiek39.47minV55   9.049  6:382.51+16:35
62  Suzan de WildeKapelle-Biezelinge40.36minVse   8.867  6:462.46+17:24
63  Vincent HollemanHaag Atletiek40.47minM35   8.827  6:482.45+17:35
64  Laura KanHaag Atletiek41.03minV45   8.770  6:512.44+17:51
65  Aarti PanchoeHaag Atletiek41.42minV45   8.633  6:572.40+18:30
66  Jan KeesHaag Atletiek41.59minM55   8.575  7:002.38+18:47
67  Jeannet BloksHaag Atletiek42.01minV55   8.568  7:002.38+18:49
68  Marlies AlbertsHaag Atletiek42.03minV45   8.561  7:012.38+18:51
69  Robert hans van DonkNieuwerkerk42.45minM45   8.421  7:082.34+19:33
70  Frenchie de KunderAmsterdam43.19minVse   8.311  7:132.31+20:07
71  Jos van RijnHaag Atletiek44.03minM55   8.173  7:212.27+20:51
72  Anja FlorusseHaag Atletiek44.31minV45   8.087  7:252.25+21:19
73  Robbie PronkHaag Atletiek44.34minM45   8.078  7:262.24+21:22
74  Dick WitmontHaag Atletiek44.37minM65   8.069  7:262.24+21:25
75  Paul KruijssenHaag Atletiek44.46minM55   8.042  7:282.23+21:34
76  Marleen van DonkDelta Sport45.02minV35   7.994  7:302.22+21:50
77  Katinka KosterDelta Sport45.16minV45   7.953  7:332.21+22:04
78  Paul van OoijenHaag Atletiek45.35minM55   7.898  7:362.19+22:23
Mannen: 42 (53.85%) => M35=5 - M45=11 - M50=1 - M55=10 - M65=9 - Mse=6
Vrouwen: 36 (46.15%) => V35=10 - V40=1 - V45=10 - V55=6 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.563 seconden nodig om deze lijst met 305 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

MAN, TRIMLOOP 3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Stef Kapteijn 2002 AV '56 12:06  
2 Niels van tuil 2001 Burgh Haamstede 12:12  
3 Ivar van de Wege 1999 Scheldesport 12:20  
4 Lars de Jongste 1997 Zierikzee 12:34  
5 Youri Elstgeest 2000 s Heerenhoek 14:11  
6 Mart Kapteijn 2005 AV '56 15:02  
7 Thomas v Nieulande 2001 Dynamica 15:19  
8 Martin v Nieulande 1964 Nieuw- en Sint Joosl 15:21  
9 Koen Steenblok 2000 Heinkenszand 16:11  
10 Johan Karelse 1973 Heinkenszand 16:58  
11 Kees Bal 1949 Haag Atletiek 18:01  
12 Ton Schouten 1957 Haag Atletiek 19:53  
13 Harry Raaphorst 1957 Haag Atletiek 21:00  
14 Manfred de Graaf 1966 Gorinchem 21:55  
15 Peter Oosterom 1941 Haag Atletiek 22:26  
 
VROUW, TRIMLOOP 3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Maaike de Kreek 1999 Scheldesport 12:25  
2 Mirthe de Zeeuw 2000 Terneuzen 13:37  
3 Anique van Klinken 2002 Delta Sport 13:46  
4 Stephanie Vermeulen 1987 Vlissingen 15:23  
5 Resi Fransen 1956 Haag Atletiek 15:26  
6 Yasmine de Kraker 2006 Arnemuiden 16:17  
7 Jenny Commandeur 1960 Haag Atletiek 16:51  
8 Yara Karelse 2006 AV '56 16:56  
9 Manorma Ramawadh 1968 Haag Atletiek 19:00  
10 Janine Spanjer 1963 Haag Atletiek 19:17  
11 Ellen van Noort 1975 Haag Atletiek 19:38  
12 Karina Delfos 1969 Haag Atletiek 19:43  
13 Marjolein Mol 1974 Haag Atletiek 20:03  
14 Annelies Evegroen-Kraa 1951 Haag Atletiek 20:58  
15 Bep Oosterom 1942 Haag Atletiek 22:08  
16 Rimke Newlin 1933 Haag Atletiek 22:12  
17 Kristi de Graaf 1996 Gorinchem 22:35  
18 Daniela van welie 1973 Papendrecht 22:37  
19 Yvonne van Winden 1967 Haag Atletiek 22:45  
20 Sylvia Noorlander 1966 Haag Atletiek 22:46  
21 Chantal van Rheenen 1975 Papendrecht 24:42  
22 Yvonne Zwep 1950 Stellendam 25:17  

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020