zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 1 november 2014 - Organisatie: RKHAV
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesDynamica27.37minMse   18.684  3:135.19-
2  Olivier van HoeyACW28.10minMse   18.320  3:175.09+0:33
3  Ruben van PraetAVLO28.18minMse   18.233  3:175.06+0:41
4  Kevin BonnaerensAVLO28.39minMse   18.010  3:205.00+1:02
5  Martijn de KokDynamica29.03minMse   17.762  3:234.93+1:26
6  Pieter-Jan DebosscherAVLO29.11minMse   17.681  3:244.91+1:34
7  Cederic PiessensAVLO29.12minMse   17.671  3:244.91+1:35
8  Ruben MartensACW29.40minMse   17.393  3:274.83+2:03
9  Erwin AdanDynamica29.55minMse   17.248  3:294.79+2:18
10  Tom FoubertACW30.03minM35   17.171  3:304.77+2:26
11  Job de FeijterRKHAV30.26minJoA   16.955  3:324.71+2:49
12  Eric WolfertFlakkee30.46minMse   16.771  3:354.66+3:09
13  David SchrierDynamica31.00minMse   16.645  3:364.62+3:23
14  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge31.14minM35   16.521  3:384.59+3:37
15  Ralph WiessnerDynamica31.30minM35   16.381  3:404.55+3:53
16  Edwin de la RuelleRKHAV31.42minM45   16.278  3:414.52+4:05
17  Erik CapponWielingen32.02minM45   16.108  3:434.47+4:25
18  Ruud HoosemansDynamica32.18minMse   15.975  3:454.44+4:41
19  Luuk BalkenendeAV'5632.27minMse   15.901  3:464.42+4:50
20  Benny ThuyRKHAV32.38minM45   15.812  3:484.39+5:01
21  Robbert MeeuwseAV'5632.46minMse   15.748  3:494.37+5:09
22  Liam MeyRKHAV32.49minMse   15.724  3:494.37+5:12
23  Michael de HamerScheldesport32.51minM35   15.708  3:494.36+5:14
24  Edwin de JaegerRKHAV33.06minM40   15.589  3:514.33+5:29
25  Frederic Cappaert?33.09minMse   15.566  3:514.32+5:32
26  Crum van der LindenDynamica33.11minMse   15.550  3:524.32+5:34
27  Wilko de VosAV'5633.15minM50   15.519  3:524.31+5:38
28  Arjo VerhageDynamica33.25minM45   15.441  3:534.29+5:48
29  David GovaertACW33.36minM35   15.357  3:544.27+5:59
30  Joris ZamanRKHAV33.39minM35   15.334  3:554.26+6:02
31  Edwin van AlphenDynamica33.42minM40   15.312  3:554.25+6:05
32  Peter SlitsWielingen33.55minM45   15.214  3:574.23+6:18
33  Peter BalkenendeAV'5634.09minM45   15.110  3:584.20+6:32
34  Edward de LengDynamica34.26minM50   14.985  4:004.16+6:49
35  Vincent BloemPallas'9334.37minMse   14.906  4:024.14+7:00
36  Dennis ThuyRKHAV34.44minJoA   14.856  4:024.13+7:07
37  Frank van den BrandenRKHAV34.57minM55   14.764  4:044.10+7:20
38  Sven VermeulenVlissingen35.02minMse   14.729  4:044.09+7:25
39  Andres de WitteScheldesport35.14minM35   14.645  4:064.07+7:37
40  Martin PruijsersDynamica35.19minM45   14.611  4:064.06+7:42
41  Michel AlbertijnACW35.34minM35   14.508  4:084.03+7:57
42  Johan KarelseHeinkenszand36.00minM40   14.333  4:113.98+8:23
43  Lotte ClaesATAC36.05minVse   14.300  4:123.97+8:28
44  Pieter StasSint-Niklaas36.14minM35   14.241  4:133.96+8:37
45  Dennis FlorussenScheldesport36.20minM35   14.202  4:133.94+8:43
46  Jessica van BruysselAVLO36.23minV35   14.182  4:143.94+8:46
47  Dirk de LochtACW36.53minM45   13.990  4:173.89+9:16
48  Endy SlockScheldesport36.57minM35   13.965  4:183.88+9:20
49  Alwin de ZeeuwScheldesport37.01minM40   13.940  4:183.87+9:24
50  Marcel de LangeMiddelburg37.07minM40   13.902  4:193.86+9:30
51  Stefaan de MayerWTT37.16minMse   13.846  4:203.85+9:39
52  Peter DekkerDynamica37.18minM40   13.834  4:203.84+9:41
53  Albert PlatteeuwScheldesport37.20minM45   13.821  4:203.84+9:43
54  Piet van MourikDelta Sport37.27minM50   13.778  4:213.83+9:50
55  Kris de KreekScheldesport37.37minJoA   13.717  4:223.81+10:00
56  Jaap van der VeenScheldesport37.47minM45   13.657  4:243.79+10:10
57  Cor de RidderDynamica38.14minM40   13.496  4:273.75+10:37
58  Franklin van AnrooijAV'5638.18minJoA   13.473  4:273.74+10:41
59  Joop LasseurDelta Sport38.22minM70   13.449  4:283.74+10:45
60  Jos MeeuwseDynamica38.28minM50   13.414  4:283.73+10:51
61  Berry SimonseAV'5638.31minM40   13.397  4:293.72+10:54
62  Marcel SommeijerOost-Souburg38.39minM35   13.351  4:303.71+11:02
63  Lot StevensAVLO38.43minVse   13.328  4:303.70+11:06
64  Wim de JongeAV'5638.52minM65   13.276  4:313.69+11:15
65  Ronald MoerlandDelta Sport38.59minM45   13.236  4:323.68+11:22
66  Danny HaevereACW39.02minM45   13.219  4:323.67+11:25
67  Ron DellebekeDynamica39.04minM55   13.208  4:333.67+11:27
68  Patrick van RemortelRKHAV39.10minM50   13.174  4:333.66+11:33
69  Jo HeebinckhuysSint-Niklaas39.23minM45   13.102  4:353.64+11:46
70  Paola van GilstAV'5639.26minV40   13.085  4:353.63+11:49
71  Michel VelkersAV'5639.28minM40   13.074  4:353.63+11:51
72  Jan van HoeveWielingen39.31minM65   13.058  4:363.63+11:54
73  Walther MurreScheldesport39.33minM45   13.047  4:363.62+11:56
74  Pieter VisserWielingen39.40minM55   13.008  4:373.61+12:03
75  Gerrit SpaansGoes39.43minM55   12.992  4:373.61+12:06
76  Hans GeusAV'5639.47minM50   12.970  4:383.60+12:10
77  Nick PaulusseDynamica39.51minM40   12.949  4:383.60+12:14
78  Hans BurmSint-Pauwels40.00minM45   12.900  4:393.58+12:23
79  Yves de BlockHulst40.03minMse   12.884  4:393.58+12:26
80  Jacques ZamanScheldesport40.26minM50   12.762  4:423.54+12:49
81  Douwe WortmanAxel40.30minM45   12.741  4:433.54+12:53
82  Ben SchlarmannSint Jansteen40.32minM45   12.730  4:433.54+12:55
83  Wim TempelaarDynamica40.41minM60   12.683  4:443.52+13:04
84  Helmut MeeseACW40.42minM45   12.678  4:443.52+13:05
85  Gino DhanisSint Jansteen40.45minM45   12.663  4:443.52+13:08
86  Ingrid IJsebaertHulst40.47minV50   12.652  4:453.51+13:10
87  Maurice SteketeeMiddelburg40.50minMse   12.637  4:453.51+13:13
88  John GuequierreDynamica41.10minM60   12.534  4:473.48+13:33
89  Saskia GooleAV'5641.27minV40   12.449  4:493.46+13:50
90  Leo de RijkeDynamica41.50minM45   12.335  4:523.43+14:13
91  Aswin KoningsDynamica41.54minM45   12.315  4:523.42+14:17
92  Henk LousDynamica42.54minM55   12.028  4:593.34+15:17
93  Piet BeijerDynamica43.23minM65   11.894  5:033.30+15:46
94  Stefan van DammeScheldesport44.03minMse   11.714  5:073.25+16:26
95  Bill StegersVlissingen44.18minM45   11.648  5:093.24+16:41
96  Jannie de VriesDynamica44.21minV55   11.635  5:093.23+16:44
97  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge44.28minV35   11.604  5:103.22+16:51
98  Yanick PiessensWaasmunster44.41minMse   11.548  5:123.21+17:04
99  Jos van GrembergheKoewacht44.46minM55   11.526  5:123.20+17:09
100  Johan BrouwersOssenisse44.59minM45   11.471  5:143.19+17:22
101  Ester de Zwart?45.09minV35   11.429  5:153.17+17:32
102  Inge Baart?45.31minV35   11.337  5:183.15+17:54
103  Paulette de KrakerDynamica46.35minVse   11.077  5:253.08+18:58
104  Regina VerhageDynamica48.01minV50   10.746  5:352.99+20:24
105  Ineke TempelaarDynamica48.25minV55   10.657  5:382.96+20:48
106  Anniek de RijckSint Jansteen49.08minV45   10.502  5:432.92+21:31
107  John UitterhoeveGoes51.13minMse   10.075  5:572.80+23:36
108  Stephanie VermeulenVlissingen51.15minVse   10.068  5:582.80+23:38
109  Marielle SimonseAV'5651.54minV40   9.942  6:022.76+24:17
110  Luc van Bunder?53.14minM45   9.693  6:112.69+25:37
111  Lenie van KlevenVlissingen53.48minV55   9.591  6:152.66+26:11
Mannen: 90 (81.08%) => M35=12 - M40=10 - M45=24 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=3 - M70=1 - Mse=25
Vrouwen: 17 (15.32%) => V35=4 - V40=3 - V45=1 - V50=2 - V55=3 - Vse=4
Div: 4 (3.6%) => 0JoA=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.53 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sebastiaan HeikoopDelta Sport9.13minM40   16.470  3:394.58-
2  Niki BogaertACW9.42minVse   15.649  3:504.35+0:29
3  Elise van RaemdonckAVLO9.46minMeB   15.543  3:524.32+0:33
4  Maaike de KreekScheldesport10.00minMeB   15.180  3:574.22+0:47
5  Amber BoutensScheldesport10.08minMeB   14.980  4:004.16+0:55
6  Isabel van HulACW10.10minVse   14.931  4:014.15+0:57
7  Katrien van GeertsomACW10.13minVse   14.858  4:024.13+1:00
8  Shirley KerkhoveScheldesport10.20minVse   14.690  4:054.08+1:07
9  Judith LodderFlakkee10.54minMeB   13.927  4:183.87+1:41
10  Jimmy Maine?11.06minMse   13.676  4:233.80+1:53
11  Stefan de BlockRKHAV11.08minM40   13.635  4:243.79+1:55
12  Annemarie WaardDelta Sport11.11minMeB   13.574  4:253.77+1:58
13  Arjen LuteijnWielingen11.14minMse   13.513  4:263.75+2:01
14  Fieke de BrouwerRKHAV11.18minVse   13.434  4:283.73+2:05
15  Evelien van HeckACW11.25minVse   13.296  4:313.69+2:12
16  Ronald RasenbergScheldesport11.39minM45   13.030  4:363.62+2:26
17  Margot ThuyRKHAV11.42minMeB   12.974  4:373.60+2:29
18  Sanne van MourikDelta Sport11.44minVse   12.938  4:383.59+2:31
19  Wendy VermeulenKwadendamme11.54minVse   12.756  4:423.54+2:41
20  Julie van DammeRKHAV11.57minVse   12.703  4:433.53+2:44
21  Leonie van KlinkenNieuwerkerk12.10minVse   12.477  4:493.47+2:57
22  Romy van DorsselaerRKHAV12.23minVse   12.258  4:543.41+3:10
23  Tim Koole?12.30minMse   12.144  4:563.37+3:17
24  Esther van SluijsAV'5612.47minV40   11.875  5:033.30+3:34
25  Caroline van OverloopHulst13.11minVse   11.515  5:133.20+3:58
26  George SchanckWielingen13.37minMse   11.148  5:233.10+4:24
27  Angelique HarinckDynamica13.40minV45   11.107  5:243.09+4:27
28  Karin AalstersHulst14.56minVse   10.165  5:542.82+5:43
29  Nienke CrabbeHulst14.58minVse   10.143  5:552.82+5:45
30  Yolanda KievitsZierikzee17.20minVse   8.758  6:512.43+8:07
Mannen: 7 (23.33%) => M40=2 - M45=1 - Mse=4
Vrouwen: 17 (56.67%) => V40=1 - V45=1 - Vse=15
Meisjes: 6 (20%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.162 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A96/97  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:24:05
 
Jongens B98/99  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Assche       Sander van 98 0853 AVLO         0:18:24
002 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:18:28
003 Puyvelde     Stef van   98 0852 AVLO         0:18:37
004 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:18
005 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:19:31
006 Puyvelde     Ben van    99 0850 AVLO         0:20:07
007 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:22:48
008 Claes        Jelle      98 0858 WTT2000      0:24:42Jongens C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Petersen     Bereket    01 0813 AV'56        0:07:15
002 Eetvelde     Robin      00 0804 AVLO         0:07:23
003 Petersen     Bezuayehu  96 0814 AV'56        0:07:31
004 Eetvelde     Ruben      00 0803 AVLO         0:07:34
005 Leng         Paavo de   01 0811 Dynamica     0:07:40
006 Walle        Jasper van 01 0802 AVLO         0:07:49
007 Stas         Karel      00 0819 ACW          0:08:06
008 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:28
009 Vos          Wannes de  01 0818 AVLO         0:08:30
010 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:37
011 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:40
012 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:11
013 Heijmans     Nick       00 0820              0:09:17
014 Jaeger       Jori de    00 0816 RKHAV        0:09:19
015 Louter       Ruudd      00 0821 RKHAV        0:09:21
016 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:26
017 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:30
018 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:09:51
019 Schillings   Felix      01 0810 Dynamica     0:10:33
020 Wal          Matthias v 01 0815 ACW          0:14:49
 
Meisjes C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Thyssen      Lisse      01 0721 AVLO         0:08:28
002 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:08:40
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:08:53
004 Heynderickx  Emilie     00 0722 AVLO         0:09:02
005 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:09:53
006 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:05
007 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:14
008 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:11:33
009 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:11:53
 
Jongens D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:36
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:00
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:08:12
004 Cleemput     Dries      02 0761 RKHAV        0:08:21
005 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:23
006 Tuyls        Storm      02 0753 ACW          0:08:25
007 Ost          Jasper     03 0779 ACW          0:08:32
008 Paep         Lennert de 03 0751 ACW          0:08:35
009 Naudts       Michiel    02 0755 ACW          0:08:48
010 Andries      Mathijs    02 0754 ACW          0:08:54
011 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:24
012 Cock         Cederic de 02 0756 ACW          0:09:33
013 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:09:36
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:09:44
015 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:01
016 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:04
017 Martens      Bernd      03 0778 ACW          0:10:17
018 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:31
019 Hofland      David      02 0780 Wielingen    0:10:37
020 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:47
021 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:10:50
022 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:10:57
023 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:10:59
024 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:02
025 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:11:38
026 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:11:43
027 SenzZuazabal Damian     03 0771 Scheldesport 0:12:02
028 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:12:05
 
Meisjes D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Meese        Paulien    02 0677 ACW          0:08:31
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:08:37
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:08:47
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:08:51
005 Vekemans     Lara       02 0675 ACW          0:08:56
006 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:08:58
007 Smet         Emma       02 0676 ACW          0:09:00
008 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:05
009 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:08
010 Laureys      Fien       03 0673 ACW          0:09:11
011 Laere        Annelore v 02 0678 ACW          0:09:14
012 Wauwe        Kato de    02 0674 ACW          0:09:16
013 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:19
014 Siebons      Marleen    02 0687 Dynamica     0:09:21
015 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:09:25
016 Dieleman     Romy       03 0681 Wielingen    0:09:30
017 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:09:33
018 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:09:38
019 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:09:42
020 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:51
021 Daalen       Tamar van  03 0679 AV'56        0:09:56
022 Block        Veerle de  03 0672 ACW          0:09:59
023 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:02
024 Bauwens      Kato       03 0699 ACW          0:10:09
025 Brande       Sanne v d  03 0686 RKHAV        0:10:12
026 Stas         Maaike     02 0700 ACW          0:10:15
027 Wal          Lara v d   02 0697 ACW          0:11:29
028 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:12:08
029 Wal          Nina v d   03 0698 ACW          0:12:31
 
Jongens pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:07
002 Anne         Lars       04 0635 ACW          0:04:13
003 Tuyls        Indy       04 0632 ACW          0:04:17
004 Verschueren  Cederic    04 0648 ACW          0:04:25
005 Smet         Lukas      04 0634 ACW          0:04:27
006 Wauwe        Rune van   04 0637 ACW          0:04:29
007 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:36
008 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:45
009 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:04:56
010 Vreken       Stijn v d  04 0636 ACW          0:04:59
011 Thierens     Ralph      04 0633 ACW          0:05:03
012 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:08
013 Herwegh      Karsten    04 0638 RKHAV        0:05:11
014 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:41
 
Jongens pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:09
002 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:19
003 Rooms        Jentho     05 0591 ACW          0:04:21
004 Pauwels      Milan      05 0592 ACW          0:04:23
005 Bonten       Victor     05 0593 ACW          0:04:35
006 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:38
007 Koole        Sylvain    05 0602              0:04:41
008 Vos          Seppe de   05 0603 ACLO         0:04:42
009 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:47
010 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:49
011 Vergouwen    Kai        05 0601 ACW          0:04:52
012 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:54
013 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:05:00
014 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:05:05
 
Meisjes pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jonghe       Limme de   04 0572 Volharding S 0:04:12
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:21
003 Verleysen    Caitlin    04 0561 ACW          0:04:26
004 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:28
005 Rooms        Ara        04 0570 ACW          0:04:31
006 Everaert     Ellen      04 0569 ACW          0:04:41
007 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:54
008 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:05:20
009 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:05:22
010 Widt         Daphne de  04 0566 Delta Sport  0:05:31
011 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27
012 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:29
 
Meisjes pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:15
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:23
003 Vermeulen    Nele       05 0538 ACW          0:04:34
004 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:49
005 Saegher      Steffi de  05 0600 ACW          0:04:51
006 Caluwe       Febe de    05 0540 ACW          0:05:07
007 Geboes       Kaat       05 0541 ACW          0:05:24
008 Tuyls        Zowie      05 0537 ACW          0:05:27
009 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:40
010 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:49
 
Jongens pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Habbinckuys  Abi        06 0501 ACW          0:04:12
002 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:18
003 Cloodt       Niels v d  06 0505 Volharding B 0:04:29
004 Anne         Sven       06 0504 ACW          0:04:31
005 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:35
006 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:38
007 Verstraeten  Ole        06 0502 ACW          0:04:41
008 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:44
009 Marin        Vince      06 0506 Volharding B 0:04:49
010 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:52
011 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:55
012 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:57
013 Stremersch   Stan       06 0516 ACW          0:05:05
014 Locht        Zjef de    06 0503 ACW          0:05:14
015 Faas         Ravy       06 0513 Scheldesport 0:06:05
016 Groenendijk  Pepijn     06 0508 RKHAV        0:06:17
 
Jongens pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Pauwels      Lars       7  0461 ACW          0:04:59
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:01
003 Bonten       Jasper     07 0465 ACW          0:05:03
004 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:16
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27
006 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:32
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:44
008 Raemdonck    Basil van  07 0462 ACW          0:05:46
009 Grave        Diablo de  07 0468 RKHAV        0:05:50
010 Matthijs     Jarne      00 0413 RKHAV        0:05:56
011 Schelfhout   Lars       07 0467 RKHAV        0:06:07
012 Wal          Arne v d   07 0474 ACW          0:06:10
013 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:23
014 Suy          Daan       07 0464 ACW          0:08:24
 
Meisjes pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Poucke       Fran van   06 0437 ACW          0:04:17
002 Dejonghe     Helena     06 0438 ACW          0:04:20
003 Loir         Elise      06 0436 ACW          0:04:34
004 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:36
005 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:39
006 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:05:00
007 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:07
008 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:14
009 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:24
010 Daalen       Lois van   06 0446 AV'56        0:05:45
011 Lansbergen   Maud       06 0447 AV'56        0:05:47
012 Laere        Lieke van  06 0879 RKHAV        0:05:50
013 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:05:56
014 Kievits      Emma       06 0445 Delta Sport  0:06:50
 
Meisjes pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:04
002 Hollebosch   Noa        07 0414 Volharding S 0:05:09
003 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:18
004 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:23
005 Arens        Negan      07 0417 AV'56        0:05:39
006 Bouman       Lobke      07 0405 RKHAV        0:05:41
007 Crombeen     Evita      07 0403 RKHAV        0:05:44
008 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:52
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:58
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:00
011 Franken      Floor      07 0415 RKHAV        0:06:03
012 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:19
013 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:25
014 Eck          Fleur van  07 0402 RKHAV        0:06:28
015 Maene        Kato       07 0416              0:06:33

 
Atletiek Zeeland © 2020