dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

53e Singelloop

Middelburg, zaterdag 25 oktober 2014 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesDynamica20.54minMse   19.234  3:075.34-
2  Ronnie OvergaauwDynamica22.09minMse   18.149  3:185.04+1:15
3  Tim van den BroekeDynamica22.27minJoA   17.906  3:214.97+1:33
4  David SchrierDynamica22.59minMse   17.491  3:264.86+2:05
5  Michel SchrierDynamica23.28minMse   17.131  3:304.76+2:34
6  Ruud HoosemansDynamica23.44minMse   16.938  3:334.71+2:50
7  Niels GeuzeMiddelburg23.55minJoA   16.808  3:344.67+3:01
8  Wilco BoogaardMiddelburg23.58minM35   16.773  3:354.66+3:04
9  Niels KooleDynamica24.01minM40   16.738  3:354.65+3:07
10  Marco GeldofMiddelburg24.05minM45   16.692  3:364.64+3:11
11  Michel BuijckDynamica24.22minM35   16.498  3:384.58+3:28
12  Peter van LimbergenAV'5624.29minM40   16.419  3:394.56+3:35
13  Rens de RidderDynamica24.35minJoA   16.353  3:404.54+3:41
14  Arjo VerhageDynamica24.44minM45   16.253  3:414.51+3:50
15  Rian van den BroekeDynamica24.59minM50   16.091  3:444.47+4:05
16  Kees LouwsMiddelburg25.02minM35   16.059  3:444.46+4:08
17  Jochem BoschlooKoudekerke25.29minM35   15.775  3:484.38+4:35
18  Gilles GeschiereMeliskerke25.31minM45   15.754  3:494.38+4:37
19  Sven VermeulenVlissingen25.44minM35   15.622  3:504.34+4:50
20  Martin PruijsersDynamica25.46minM45   15.602  3:514.33+4:52
21  Marius BesuijenDynamica25.53minM50   15.531  3:524.31+4:59
22  Piet WisseAagtekerke25.56minM45   15.501  3:524.31+5:02
23  Jeroen de NoodDynamica26.25minMse   15.218  3:574.23+5:31
24  Manfred van den BroekeMiddelburg26.29minM35   15.179  3:574.22+5:35
25  Wilbert PoppeArnemuiden26.41minMse   15.066  3:594.18+5:47
26  JaapJan RitsemaDynamica26.44minM40   15.037  3:594.18+5:50
27  Sem de PaauwMiddelburg26.48minMse   15.000  4:004.17+5:54
28  Carolien van de KreekeDynamica26.51minV35   14.972  4:004.16+5:57
29  Rens BostelaarKoudekerke26.54minM55   14.944  4:014.15+6:00
30  Corne DaaneDynamica26.56minM35   14.926  4:014.15+6:02
31  Seth DijkstraMiddelburg27.04minM40   14.852  4:024.13+6:10
32  Marcel de LangeMiddelburg27.06minM40   14.834  4:034.12+6:12
33  Peter DekkerDynamica27.09minM40   14.807  4:034.11+6:15
34  Pim KraanDynamica27.11minM35   14.788  4:034.11+6:17
35  Wouter LeeftinkDynamica27.14minJoA   14.761  4:044.10+6:20
36  Leo de BruijnDynamica27.18minM45   14.725  4:044.09+6:24
37  Adrie JanseArnemuiden27.20minM45   14.707  4:054.09+6:26
38  Jos GabrielseMiddelburg27.25minM45   14.663  4:064.07+6:31
39  Loura KleinepierMiddelburg27.28minVse   14.636  4:064.07+6:34
40  Bas de NooijerDynamica27.30minMse   14.618  4:064.06+6:36
41  Remi LouwerseMiddelburg27.32minMse   14.600  4:074.06+6:38
42  Jos MeeuwseDynamica27.41minM50   14.521  4:084.03+6:47
43  Robert SonkeMiddelburg27.49minM40   14.452  4:094.01+6:55
44  Mark GeuzeMiddelburg27.53minM45   14.417  4:104.00+6:59
45  Arjan KranenburgOost-Souburg27.58minMse   14.374  4:103.99+7:04
46  Bart de VisserSerooskerke28.00minMse   14.357  4:113.99+7:06
47  Ivo van den BroekeVlissingen28.05minMse   14.315  4:113.98+7:11
48  Ron KindtsOost-Souburg28.07minM40   14.298  4:123.97+7:13
49  Frans BosDynamica28.10minM65   14.272  4:123.96+7:16
50  Martin FranckeMiddelburg28.12minM35   14.255  4:133.96+7:18
51  Ronnie KrockeOost-Souburg28.15minM55   14.230  4:133.95+7:21
52  Maurice SteketeeMiddelburg28.17minMse   14.213  4:133.95+7:23
53  Ron DellebekeDynamica28.23minM55   14.163  4:143.93+7:29
54  Leo JanseGonz├ílez Running28.26minM45   14.138  4:153.93+7:32
55  Cyriel CoremansAarschot28.33minM65   14.081  4:163.91+7:39
56  Peter VaderDelta Sport28.36minM50   14.056  4:163.90+7:42
57  Lennart de LooffGapinge28.38minMse   14.040  4:163.90+7:44
58  Piet HopmansSpado28.41minM55   14.015  4:173.89+7:47
59  Peter SchurinkVlissingen28.43minM50   13.999  4:173.89+7:49
60  Erwin van SchaikMiddelburg28.48minM45   13.958  4:183.88+7:54
61  Jan van HorssenDynamica28.51minM65   13.934  4:183.87+7:57
62  Bianca van AartsenDynamica28.54minVse   13.910  4:193.86+8:00
63  Rien de WildeAV'5629.02minM50   13.846  4:203.85+8:08
64  Co de FeijterDelta Sport29.10minM50   13.783  4:213.83+8:16
65  Adri KooleDynamica29.29minM60   13.635  4:243.79+8:35
66  Linda VersluisGapinge29.31minV45   13.619  4:243.78+8:37
67  Johan de WolfVlissingen29.34minM45   13.596  4:253.78+8:40
68  Kees GeuzeMiddelburg29.39minM55   13.558  4:263.77+8:45
69  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland29.42minM45   13.535  4:263.76+8:48
70  Rob JongeneelMiddelburg29.52minM45   13.460  4:273.74+8:58
71  Gerara BrasDynamica30.00minM55   13.400  4:293.72+9:06
72  Erwin van UnenOost-Souburg30.05minM45   13.363  4:293.71+9:11
73  Thijs SlagboomMiddelburg30.07minMse   13.348  4:303.71+9:13
74  Wim TempelaarDynamica30.12minM60   13.311  4:303.70+9:18
75  Wim BesuijenDynamica30.18minM60   13.267  4:313.69+9:24
76  Arjan KooleArnemuiden30.25minMse   13.216  4:323.67+9:31
77  Jeroen MoolenbroekMiddelburg30.27minMse   13.202  4:333.67+9:33
78  Hans van der WelleMiddelburg30.32minM55   13.166  4:333.66+9:38
79  Niels WesterweelMiddelburg30.35minMse   13.144  4:343.65+9:41
80  Leo de RijkeDynamica30.38minM45   13.123  4:343.65+9:44
81  John GuequierreDynamica30.43minM60   13.087  4:353.64+9:49
82  Andre DavidseMiddelburg30.46minM55   13.066  4:363.63+9:52
83  Dimitri MulderHeinkenszand30.48minMse   13.052  4:363.63+9:54
84  Shanice HarmonMiddelburg30.50minMeA   13.038  4:363.62+9:56
85  Alexander BijlSint Oedenrode30.54minM35   13.010  4:373.61+10:00
86  Johan DekkerMiddelburg30.57minM55   12.989  4:373.61+10:03
87  George TaalOostkapelle31.31minM55   12.755  4:423.54+10:37
88  Angelique JansenMiddelburg31.59minV35   12.569  4:463.49+11:05
89  Anne van HouwelingenMiddelburg32.01minV35   12.556  4:473.49+11:07
90  Jordi van de HaarMiddelburg32.05minMse   12.530  4:473.48+11:11
91  Jan BesuijenSerooskerke32.09minM55   12.504  4:483.47+11:15
92  Marco de VriezeSerooskerke32.13minM35   12.478  4:493.47+11:19
93  Marco van DuivenbodeVlissingen32.16minM35   12.459  4:493.46+11:22
94  Muriel HofmanAV'5632.18minV35   12.446  4:493.46+11:24
95  Cees LeijnseDynamica32.20minM65   12.433  4:503.45+11:26
96  Rens DavidseMiddelburg32.23minM45   12.414  4:503.45+11:29
97  Marcel BesuijenMiddelburg32.34minM45   12.344  4:523.43+11:40
98  Arthur PriemKoudekerke32.38minM55   12.319  4:523.42+11:44
99  Tom JonkerGoes32.46minMse   12.269  4:533.41+11:52
100  Olger-Jens TaalOostkapelle32.48minMse   12.256  4:543.40+11:54
101  Aart van LuijkDynamica32.50minM55   12.244  4:543.40+11:56
102  Jan-Peter KatsmanMiddelburg32.53minM35   12.225  4:543.40+11:59
103  Willem HuiszoonMiddelburg32.56minM45   12.206  4:553.39+12:02
104  Piet BeijerDynamica32.59minM65   12.188  4:553.39+12:05
105  Ineke TempelaarDynamica33.08minV55   12.133  4:573.37+12:14
106  Edwin IsraelMiddelburg33.14minM45   12.096  4:583.36+12:20
107  Ziko JakandzigMiddelburg33.19minMse   12.066  4:583.35+12:25
108  Emma HermansMiddelburg33.21minVse   12.054  4:593.35+12:27
109  Dave LouwsSint Laurens33.23minM55   12.042  4:593.34+12:29
110  Wim FockeMiddelburg33.26minM55   12.024  4:593.34+12:32
111  Gillis BosmanTHOR33.33minM65   11.982  5:003.33+12:39
112  Danny van BeekumBarendrecht33.36minM35   11.964  5:013.32+12:42
113  Erik JansonDynamica33.51minM45   11.876  5:033.30+12:57
114  Dick JansonRotterdam33.58minM45   11.835  5:043.29+13:04
115  Jack van AspertDynamica34.02minM55   11.812  5:053.28+13:08
116  Nancy HajosMiddelburg34.08minM35   11.777  5:063.27+13:14
117  Rogier van SuylekomMiddelburg34.09minMse   11.772  5:063.27+13:15
118  Ron van KloosterMiddelburg34.11minM45   11.760  5:063.27+13:17
119  Joop PlukkelBreda34.13minM55   11.749  5:063.26+13:19
120  Remco van WijkMiddelburg34.16minMse   11.732  5:073.26+13:22
121  Wendy ScholtenGoes34.21minVse   11.703  5:083.25+13:27
122  Marijn TraasHeinkenszand34.42minMse   11.585  5:113.22+13:48
123  Lein de KrakerDynamica34.46minM60   11.563  5:113.21+13:52
124  Katinke van den BroekMiddelburg34.48minV35   11.552  5:123.21+13:54
125  Arthur StijnsOudelande34.51minM65   11.535  5:123.20+13:57
126  Leon KlerksLelystad34.57minM35   11.502  5:133.20+14:03
127  Chiel GrishaverRoosendaal34.59minM55   11.491  5:133.19+14:05
128  Johan QuistMiddelburg35.01minM45   11.480  5:143.19+14:07
129  Sebastian NijssenMiddelburg35.14minM35   11.410  5:163.17+14:20
130  Danny DavidseMiddelburg35.18minMse   11.388  5:163.16+14:24
131  Rene NijsseOud-Sabbinge35.25minM45   11.351  5:173.15+14:31
132  Jolanda KolijnOost-Souburg35.56minV45   11.187  5:223.11+15:02
133  Tea TazelaarDynamica35.59minV55   11.172  5:223.10+15:05
134  Hans BostelaarDynamica36.00minM55   11.167  5:223.10+15:06
135  Erica NefsDynamica36.03minV40   11.151  5:233.10+15:09
136  Jaap LuitwielerDynamica36.07minM65   11.131  5:233.09+15:13
137  Angelique HarinckDynamica36.20minV45   11.064  5:253.07+15:26
138  Stephan KlupperGoes36.28minMse   11.024  5:273.06+15:34
139  Peter CastelGoes36.31minM50   11.009  5:273.06+15:37
140  Stefan van den DriesHeinkenszand36.33minMse   10.999  5:273.06+15:39
141  Tonny de RuyterVlissingen36.56minM65   10.884  5:313.02+16:02
142  Ronnie OvaaVlissingen37.08minM35   10.826  5:333.01+16:14
143  Lisa DavidseMiddelburg37.12minMeA   10.806  5:333.00+16:18
144  Andre KonijnMiddelburg37.31minM45   10.715  5:362.98+16:37
145  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge37.53minVse   10.612  5:392.95+16:59
146  Tjeu StrousRotterdam38.14minM55   10.514  5:422.92+17:20
147  Lenie van KlevenVlissingen38.22minV60   10.478  5:442.91+17:28
148  Janneke BoutensMiddelburg38.43minV45   10.383  5:472.88+17:49
149  Theo KootstraWaarde39.02minM65   10.299  5:502.86+18:08
150  Hanneke DanschutterDynamica39.24minVse   10.203  5:532.83+18:30
151  Stefan KleeMiddelburg39.35minM35   10.156  5:542.82+18:41
152  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland39.39minM55   10.139  5:552.82+18:45
153  Marijntje van WijkMiddelburg40.02minVse   10.042  5:592.79+19:08
154  Francois VervaetMiddelburg40.13minM45   9.996  6:002.78+19:19
155  Joke van HemertNieuwdorp40.55minV45   9.825  6:062.73+20:01
156  Demi DingemanseKoudekerke41.06minVse   9.781  6:082.72+20:12
157  Hannie CorbijnOostkapelle41.32minV50   9.679  6:122.69+20:38
158  Hans CorbijnDynamica41.34minM50   9.671  6:122.69+20:40
159  Gisela NijsseWolphaartsdijk41.37minV45   9.660  6:132.68+20:43
160  Danielle BoonMiddelburg41.47minV35   9.621  6:142.67+20:53
161  Inge FockeLelystad41.59minVse   9.575  6:162.66+21:05
162  Casper CastelGoes42.32minMse   9.451  6:212.63+21:38
163  Wouter de BruijnGoes42.36minMse   9.437  6:212.62+21:42
164  Sven GoosenLelystad43.32minMse   9.234  6:302.57+22:38
165  Desiree JacobseVlissingen43.40minV35   9.206  6:312.56+22:46
166  Chantal BoonaertsBeek-Ubergen45.26minV35   8.848  6:472.46+24:32
Mannen: 132 (79.52%) => M35=19 - M40=8 - M45=27 - M50=9 - M55=21 - M60=5 - M65=10 - Mse=33
Vrouwen: 28 (16.87%) => V35=8 - V40=1 - V45=6 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=9
Meisjes: 2 (1.2%) => MeA=2
Div: 4 (2.41%) => 0JoA=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.354 seconden nodig om deze lijst met 166 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2680 m 
001 Petersen Bereket          AV'56            0:09:54   1eJD              
002 Nefs Emiel                Dynamica         0:10:31   2eJD              
003 Geldof Jasmijn            Dynamica         0:11:05   1eMD              
004 Putten Axl van            AV'56            0:11:07   1eJC              
005 Elstgeest Youri           ZG               0:11:09   2eJC              
006 Putten Shelby van         AV'56            0:11:17   2eMD              
007 Lange Nikita de           Dynamica         0:12:08   3eMD              
008 Houwelingen Thomas van    Dynamica         0:12:17   3eJD              
009 Houwelingen Matthijs van  Middelburg       0:12:24   4eJD              
010 Nieulande Thomas van      Dynamica         0:12:31   5eJD

1340 m
001 Dikkenberg Jesse v d      AV'56            0:05:02   1eJA1             
002 Houwelingen Tom van       Dynamica         0:05:09   1eJpB             
003 Haar Dana ter             Dynamica         0:05:32   1eMA1             
004 Joossens Nynke            Dynamica         0:05:36   2eMA1             
005 Stevels Marit             Dynamica         0:05:43   1eMA2             
006 Koops Thijs               Vlissingen       0:05:45   1eJA2             
007 Berge Lois van de         Dynamica         0:05:46   1eMpC             
008 Zuidhof Chris             Dynamica         0:05:48   2eJpB             
009 Kraker Yasmine de         Dynamica         0:05:54   2eMpC             
010 Janson Bram               Dynamica         0:06:00   2eJA2             
011 Zuidhof Noel              Souburg          0:06:02   3eJpB             
012 Versluiys Thimar          Grijpskerke      0:06:04   4eJpB             
013 Lievense Carmen           Dynamica         0:06:06   3eMA1             
014 Koole Hilde               Dynamica         0:06:09   1eMpB             
015 Pruijsers Rick            Middelburg       0:06:11   3eJA2             
016 Nefs Isabel               Middelburg       0:06:13   2eMA2             
017 Driessen Marit            Dynamica         0:06:15   3eMA2             
018 Koopman Kasper            Dynamica         0:06:18   1eJpC             
019 Dikkenberg Imke vd        AV'56            0:06:19   3eMpC             
020 Geus Emma de              AV'56            0:06:21   2eMpB             
021 Luijk Zoe van             AV'56            0:06:31   4eMpC             
022 Geus Brigitte de          AV'56            0:06:45   5eMpC             
023 Boon Elise                Dynamica         0:06:58   6eMpC             
024 Keulen Sem van            Dynamica         0:07:01   5eJpB             
025 Pruijsers Tim             Middelburg       0:07:18   2eJpC             
026 Geschiere Miquel          Middelburg       0:07:25   3eJpC             
027 Luijk Tessa van           AV'56            0:10:05   7eMpC

 
Atletiek Zeeland © 2020