donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

12e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 4 oktober 2014 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Hamid El MouazizBrussel2.32.58minM35   16.551  3:384.60787
2  Sebastien Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.33.34minM40   16.486  3:384.58779
3  Dieter Brouckaertzerkegem2.40.18minMse   15.794  3:484.39683
4  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.43.24minMse   15.494  3:524.30641
5  Martijn de Kok (PR 2.33.50) Heinkenszand2.45.20minMse   15.313  3:554.25616
6  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Zoutelande2.46.44minMse   15.184  3:574.22598
7  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Goes2.49.11minMse   14.964  4:014.16567
8  Kamal SaidouCasablanca2.50.12minM45   14.875  4:024.13554
9  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.53.39minMse   14.579  4:074.05513
10  Jan van de MarelAarlanderveen2.54.49minM45   14.482  4:094.02499
11  Anthony PochetBeauraing2.57.36minMse   14.255  4:133.96467
12  Sierd SikkemaRoosendaal2.59.51minM35   14.077  4:163.91442
13  Folkert van der KrolPuttershoek3.00.39minM35   14.014  4:173.89433
14  Leo SmetsOlen3.01.57minM45   13.914  4:193.87419
15  Harry de BoerNoorden3.01.58minM45   13.913  4:193.86419
16  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens3.02.03minM40   13.907  4:193.86418
17  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg3.02.21minMse   13.884  4:193.86414
18  Jos Op 't HoogHaaren3.02.44minM45   13.855  4:203.85410
19  Willem de VosAmsterdam3.03.44minM35   13.779  4:213.83400
20  Bernard RoelenUtrecht3.04.45minM45   13.703  4:233.81389
21  Jeroen D'EspallierLubbeek3.05.08minMse   13.675  4:233.80385
22  Mounaim CortetUtrecht3.05.18minMse   13.663  4:233.80384
23  Marc GunterRoosendaal3.06.45minM45   13.557  4:263.77369
24  Agnes SchipperUtrecht3.07.22minV45   13.512  4:263.75591
25  JanKees JacobseRotterdam3.08.26minMse   13.436  4:283.73352
26  Eric BatenApeldoorn3.08.37minM45   13.422  4:283.73350
27  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge3.08.49minM35   13.408  4:283.72348
28  Aart-Peter BaanHendrik-Ido-Ambacht3.08.57minM45   13.399  4:293.72347
29  Stef MaternéRotselaar3.09.02minM45   13.393  4:293.72346
30  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.09.11minM35   13.382  4:293.72345
31  Eric WolfertSommelsdijk3.09.21minMse   13.370  4:293.71343
32  Vincent LangendamHendrik-Ido-Ambacht3.09.29minMse   13.361  4:293.71342
34  Elwin BrouwerAmsterdam3.09.36minM35   13.353  4:303.71341
33  Michel Buijck (PR 2.59.50) Middelburg3.09.37minM35   13.352  4:303.71340
35  Michiel OttenTilburg3.09.39minM45   13.349  4:303.71340
37  Hans Doolaar (PR 2.53.01) Vlissingen3.11.00minM35   13.255  4:323.68327
36  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.11.01minM45   13.254  4:323.68327
38  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.11.37minM45   13.212  4:323.67321
39  Dennis Heilbron (PR)Biggekerke3.12.14minM35   13.170  4:333.66316
40  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.12.28minM50   13.154  4:343.65313
41  Sicco RoukemaOdijk3.12.42minM45   13.138  4:343.65311
42  Erik van der HelmBergschenhoek3.13.15minM35   13.101  4:353.64306
43  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.13.31minM45   13.083  4:353.63304
44  Richard GroenendijkLekkerkerk3.13.36minM45   13.077  4:353.63303
45  Jurgen SegersVeldhoven3.14.20minM35   13.028  4:363.62296
46  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.15.19minM45   12.962  4:383.60288
47  Maris JacobsVelden3.15.20minM35   12.961  4:383.60287
48  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen3.15.28minM35   12.952  4:383.60286
49  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.16.08minM50   12.908  4:393.59280
50  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.16.13minM55   12.903  4:393.58280
51  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee3.16.14minV35   12.901  4:393.58494
52  Philipp NawrockiAachen3.16.41minM35   12.872  4:403.58276
53  Paul MertensNijlen3.16.50minM45   12.862  4:403.57274
54  Erik Kok (PR 2.59.48) Arnemuiden3.17.04minM40   12.847  4:403.57272
55  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.17.18minM45   12.832  4:413.56270
56  Ronald OostdamHerkingen3.17.22minM35   12.827  4:413.56270
57  André MelissantSommelsdijk3.17.22minM35   12.827  4:413.56270
58  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.17.36minM45   12.812  4:413.56268
59  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.17.37minM45   12.811  4:413.56268
60  Gelijn MoerdijkArnemuiden3.18.00minMse   12.786  4:423.55264
61  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.18.36minM35   12.748  4:423.54259
62  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Vlissingen3.18.47minM45   12.736  4:433.54258
63  Jan MullerSprundel3.21.01minM45   12.594  4:463.50239
65  Vincent Verbovens-Hertogenbosch3.22.18minM35   12.515  4:483.48229
64  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.22.22minM45   12.510  4:483.48228
66  Maarten BijnenWassenaar3.22.45minM35   12.487  4:483.47225
67  Edwin Van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.23.02minM40   12.469  4:493.46223
68  Simon LuckettHaarlem3.23.38minM45   12.433  4:503.45218
69  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.24.10minMse   12.400  4:503.44214
70  Walter PackoletHoboken3.24.43minM55   12.367  4:513.44210
71  Kees FrankenHalsteren3.25.26minM45   12.324  4:523.42205
72  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen3.25.38minMse   12.312  4:523.42203
73  Wim Douw (PR 2.56.38) Oud-Vossemeer3.25.43minM45   12.307  4:533.42202
74  Cesar BeiloAmersfoort3.26.20minMse   12.270  4:533.41198
75  Arenda ScherpenkateAV Rijssen3.26.23minV35   12.267  4:533.41394
77  Jochem Boschloo (PR)Koudekerke3.26.23minM35   12.267  4:533.41198
76  Pieter HeggenBreda3.26.27minM45   12.263  4:543.41197
78  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.26.50minM40   12.240  4:543.40194
79  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.26.53minM45   12.237  4:543.40194
80  Dennis Verschuure (PR)Yerseke3.27.01minMse   12.229  4:543.40193
81  Jaap van der BokMiddelharnis3.27.12minM45   12.219  4:553.39192
82  Bernard HeshofOud Gastel3.27.15minM35   12.216  4:553.39191
84  Marc DonkersOude-Tonge3.27.19minM35   12.212  4:553.39191
83  Theo den Herder (PR 2.57.32) Kapelle-Biezelinge3.27.30minM60   12.201  4:553.39189
85  Peter KirbachNeuss3.28.16minM45   12.156  4:563.38184
86  Marchel SniederMoordrecht3.28.37minM45   12.136  4:573.37181
87  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.28.58minMse   12.115  4:573.37179
89  Tobias Rummler-KihmFrechen3.29.19minM55   12.095  4:583.36177
90  Heddie Nieuwdorp (PR 2.51.50) Yerseke3.29.23minM55   12.091  4:583.36176
88  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.29.26minMse   12.088  4:583.36176
91  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.29.47minM35   12.068  4:583.35173
94  Jeanette HendrikxLomm3.29.56minVse   12.060  4:593.35362
92  Gerwin VosTer Aar3.30.14minM35   12.042  4:593.35170
93  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.30.19minMse   12.038  4:593.34170
95  Steven DouwenBetekom3.30.29minM35   12.028  4:593.34169
98  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.31.14minM40   11.985  5:003.33163
96  Alex de LangenOud-Beijerland3.31.23minM45   11.977  5:013.33162
97  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.31.25minM45   11.975  5:013.33162
99  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.31.52minM45   11.949  5:013.32159
101  Maurice PietersonLeiderdorp3.32.20minM35   11.923  5:023.31156
100  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.32.35minM45   11.909  5:023.31155
102  Peter EngelbertsOpheusden3.32.44minMse   11.901  5:033.31154
103  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.32.48minMse   11.897  5:033.30153
105  Piet Abma (PR 3.08.43) Oud-Vossemeer3.33.08minM55   11.878  5:033.30151
104  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.33.10minM40   11.877  5:033.30151
106  Mart Van de Vreede (PR 3.22.17) Krabbendijke3.33.23minM45   11.865  5:033.30149
108  Eric GuiljamKesteren3.34.00minM45   11.830  5:043.29145
107  Wytze MuijzertDeventer3.34.04minM45   11.827  5:043.29145
109  Wim PadmosRockanje3.34.11minM45   11.820  5:053.28144
110  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.34.12minV40   11.819  5:053.28325
111  Maus DielemanUtrecht3.34.17minM55   11.815  5:053.28144
112  Maarten van VeenRotterdam3.34.46minM35   11.788  5:053.27141
113  Theo TroostHellevoetsluis3.34.48minM45   11.786  5:053.27140
114  Marcel van BoxtelVught3.35.33minM35   11.745  5:073.26136
116  Andre de SchipperRoosendaal3.35.51minM55   11.729  5:073.26134
115  Corné KoolRhenen3.35.52minM35   11.728  5:073.26134
117  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.36.07minM45   11.715  5:073.25132
118  Robby MeijerPutte3.36.56minM55   11.670  5:083.24127
119  Vincent van LeentSoest3.37.03minM55   11.664  5:093.24127
121  Jurgen van HasselBeveren3.37.26minM35   11.644  5:093.23125
120  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.37.35minM40   11.636  5:093.23124
123  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.37.56minMse   11.617  5:103.23122
122  Wouter RouwhorstBorculo3.38.06minM45   11.608  5:103.22121
124  Perry Stoel (PR 3.27.42) Grijpskerke3.38.47minM45   11.572  5:113.21117
126  Erik BrandsemaMaurik3.38.58minM55   11.562  5:113.21116
125  Bram VoogelAlphen aan den Rijn3.39.06minM35   11.555  5:123.21115
128  Peter van den Abeele (debuut) Kloosterzande3.39.43minM45   11.523  5:123.20112
127  Kees Louws (PR)Middelburg3.39.47minM35   11.519  5:133.20111
129  Cor van EmmerikEpe3.40.05minM35   11.503  5:133.20110
136  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.40.31minM35   11.481  5:143.19107
130  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.40.36minM40   11.476  5:143.19107
132  Ruben van BovenNijkerk3.40.39minMse   11.474  5:143.19106
134  Leon StijnenBaexem3.40.41minM45   11.472  5:143.19106
131  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.40.42minVse   11.471  5:143.19272
138  Fred EijpeEindhoven3.40.54minM45   11.461  5:143.18105
135  Leon Willem Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.41.00minM35   11.456  5:143.18105
133  Bart GeurtsDodewaard3.41.01minMse   11.455  5:143.18104
137  Ron van DijkOude-Tonge3.41.04minM45   11.452  5:143.18104
144  Ralf KieperErkrath3.41.31minM45   11.429  5:153.17102
139  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.41.35minM45   11.425  5:153.17101
140  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.41.36minM45   11.425  5:153.17101
141  Niels den OtterBarendrecht3.41.38minM35   11.423  5:153.17101
143  Jens LierKöln3.41.53minM35   11.410  5:163.17100
145  Tanguy AppertBergen op Zoom3.42.04minM45   11.401  5:163.1799
146  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.42.04minM45   11.401  5:163.1799
142  Johan Ovaa (PR 3.27.58) Koudekerke3.42.08minMse   11.397  5:163.1799
148  Henning SchmitzDuisburg3.42.29minM45   11.379  5:163.1697
149  Nico UrsemZwaag3.42.47minM45   11.364  5:173.1695
147  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.42.54minM45   11.358  5:173.1695
150  Martijn Lindenberg (PR 3.28.09) Veere3.43.04minMse   11.350  5:173.1594
156  Ad WijtenVoorhout3.43.05minM45   11.349  5:173.1594
153  Tim Kleppe (PR 3.19.28) Goes3.43.06minMse   11.348  5:173.1594
160  Nick WestenengKampen3.43.07minMse   11.347  5:173.1593
152  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek3.43.08minM35   11.346  5:173.1593
154  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.43.08minM40   11.346  5:173.1593
151  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden3.43.14minM45   11.341  5:173.1593
157  Rohalt BergsmaLochem3.43.14minM35   11.341  5:173.1593
161  Henk KasbergenMoordrecht3.43.33minM45   11.325  5:183.1591
155  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.43.34minM45   11.324  5:183.1591
158  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg3.43.37minM65   11.322  5:183.1491
162  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke3.43.44minM45   11.316  5:183.1490
159  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.43.52minM35   11.309  5:183.1490
163  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.44.04minM45   11.299  5:193.1489
165  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.44.24minM50   11.282  5:193.1387
164  Peter Duvekots-Hertogenbosch3.44.25minM45   11.281  5:193.1387
167  Willem van de WeteringLexmond3.44.46minM45   11.264  5:203.1385
166  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.44.50minM45   11.260  5:203.1385
174  Diane VerstrepenOlen3.45.00minV45   11.252  5:203.13240
172  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.45.02minM45   11.250  5:203.1384
171  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.45.09minM45   11.245  5:203.1283
170  Pascal Smits-Gravenhage3.45.10minM35   11.244  5:203.1283
178  Markus HamacherJüchen3.45.11minM45   11.243  5:203.1283
173  Christian van der Reest (PR 3.14.33) Yerseke3.45.17minMse   11.238  5:203.1283
168  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.45.20minV45   11.235  5:203.12238
169  Léon Jacobse (debuut) Zoutelande3.45.27minMse   11.230  5:213.1282
175  Fitzgerald KruddeAlmere3.45.51minM45   11.210  5:213.1180
176  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.45.53minV40   11.208  5:213.11234
179  Petra KnechtSchelde Sport3.45.55minV45   11.206  5:213.11234
177  Jørgen MousRotterdam3.45.57minM45   11.205  5:213.1180
182  Rob SmoldersDessel-Witgoor3.46.20minMse   11.186  5:223.1178
181  Bram EveraertHoogstraten3.46.24minM35   11.182  5:223.1178
180  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.46.30minM35   11.177  5:223.1077
185  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg3.46.36minVse   11.173  5:223.10229
184  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.46.41minM45   11.168  5:223.1076
183  Jaap Karelses-Gravenhage3.46.44minM35   11.166  5:223.1076
188  Paul Van der brugZwolle3.46.55minM45   11.157  5:233.1075
186  Walter Houtzager (PR 3.33.05) Oost-Souburg3.46.59minM40   11.154  5:233.1075
187  Jan van GentOud-Beijerland3.47.09minM55   11.145  5:233.1074
189  Maurice Jacobse (PR)Zoutelande3.47.20minMse   11.137  5:233.0973
191  Jozias Boone (PR 2.42.49) Goes3.47.20minMse   11.137  5:233.0973
190  Bas de JongBergen op Zoom3.47.30minM55   11.128  5:233.0973
194  Jürgen BehlMönchengladbach3.47.34minM45   11.125  5:243.0972
193  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.47.46minM50   11.115  5:243.0971
197  Christian de Klerk (PR)Middelburg3.47.55minM35   11.108  5:243.0971
196  Tom ReenaersHechtel3.47.59minM35   11.105  5:243.0870
192  Wolter Vos (PR 3.10.06) Grijpskerke3.48.01minM45   11.103  5:243.0870
195  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.48.13minM55   11.093  5:253.0869
198  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.48.15minM45   11.092  5:253.0869
200  Baba 2 Baba'sApeldoorn3.48.23minM35   11.085  5:253.0869
201  David ForbesDelft3.48.24minMse   11.085  5:253.0869
209  Jan MooijAkersloot3.48.39minMse   11.072  5:253.0868
199  Frank van der MarkBilthoven3.48.45minM45   11.068  5:253.0767
202  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.48.53minM40   11.061  5:253.0767
203  Ben DeesKamperland3.49.02minMse   11.054  5:263.0766
205  Sander Goedee (PR)Koudekerke3.49.11minMse   11.047  5:263.0765
208  Coenen PjotrHoboken3.49.14minM35   11.044  5:263.0765
212  Timo MüllejansAachen3.49.14minMse   11.044  5:263.0765
207  Chris Dek (PR)Kapelle-Biezelinge3.49.26minMse   11.035  5:263.0764
204  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet3.49.34minM45   11.028  5:263.0664
214  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.49.39minM40   11.024  5:273.0663
206  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.49.41minM35   11.023  5:273.0663
213  Piet van Mourik (PR 3.06.31) Ouwerkerk3.49.59minM50   11.008  5:273.0662
215  Remco van der VeldenSchiedam3.50.05minM45   11.003  5:273.0661
210  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.50.11minM55   10.999  5:273.0661
211  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.50.15minM45   10.995  5:273.0561
217  Jurgen VeenendaalAmsterdam3.50.20minMse   10.991  5:283.0560
216  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.50.30minM35   10.984  5:283.0560
225  Hugo van ToorHeteren3.50.30minM45   10.984  5:283.0560
219  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.50.32minM45   10.982  5:283.0560
222  Marco PetersHellevoetsluis3.50.41minM35   10.975  5:283.0559
220  Stijn Sprinkhuizen (debuut) Middelburg3.50.43minMse   10.973  5:283.0559
218  Marcel de VetteOud-Beijerland3.50.46minM35   10.971  5:283.0559
226  Henny Cijsouw (PR)Westkapelle3.50.56minM35   10.963  5:283.0558
223  Brendler DirkNettetal3.51.01minM45   10.959  5:283.0458
221  Ed WientjensBergen op Zoom3.51.05minM45   10.956  5:293.0457
230  Liselotte AndrieseZoeterwoude3.51.11minVse   10.951  5:293.04197
231  Gerwin de GrootErmelo3.51.11minMse   10.951  5:293.0457
229  Stefan ArtsArnhem3.51.16minM35   10.947  5:293.0457
224  Corné van HelterenGroesbeek3.51.20minM35   10.944  5:293.0456
228  René van den BergSpijkenisse3.51.23minM45   10.942  5:293.0456
227  Jan-willem Florie (PR 3.25.43) Vlissingen3.51.35minMse   10.932  5:293.0455
240  Albert Kort (PR 3.33.23) s-Heer Hendrikskinderen3.51.54minM55   10.917  5:303.0354
234  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.52.00minM45   10.913  5:303.0354
236  Jurgen HendrickxHerselt3.52.07minMse   10.907  5:303.0353
232  Christian BaityKoblenz3.52.10minMse   10.905  5:303.0353
243  Martine Van AalstUtrecht3.52.13minVse   10.902  5:303.03191
233  Stephan van EijkWaddinxveen3.52.16minM35   10.900  5:303.0353
241  Remy Boot (debuut) Zoutelande3.52.19minMse   10.898  5:303.0353
237  Dick DrexhageBussum3.52.21minM55   10.896  5:303.0353
242  Ansgar KuhlbuschDüsseldorf3.52.21minM45   10.896  5:303.0353
238  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen3.52.24minM45   10.894  5:303.0352
239  Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Serooskerke3.52.25minM55   10.893  5:303.0352
235  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49) Zierikzee3.52.29minM45   10.890  5:313.0252
250  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.52.45minM45   10.877  5:313.0251
247  Stefan TönnissenBrüggen3.52.54minM45   10.870  5:313.0250
246  Dennis Simons (debuut) Middelburg3.52.59minMse   10.866  5:313.0250
245  Simon van BovenNijkerk3.53.00minM55   10.866  5:313.0250
257  Sonja Boogaard (PR)Middelburg3.53.04minV35   10.863  5:313.02185
253  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.53.05minM35   10.862  5:313.0250
244  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.53.06minM45   10.861  5:313.0250
248  Albert BalkHaaksbergen3.53.07minM45   10.860  5:313.0250
249  Peter van der LugtHaaksbergen3.53.07minM45   10.860  5:313.0250
252  Bas Goeree (PR 3.39.05) Middelburg3.53.10minM35   10.858  5:323.0249
251  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge3.53.16minM45   10.853  5:323.0149
256  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse3.53.23minM45   10.848  5:323.0149
254  Rino van Oosten (PR)Driewegen3.53.24minM55   10.847  5:323.0149
263  Carsten PlittDuisburg3.53.47minM45   10.829  5:323.0147
259  Tom NijlandBorculo3.53.48minM35   10.828  5:323.0147
255  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.53.50minM40   10.827  5:333.0147
264  Rico salawanej (debuut) Middelburg3.53.51minM45   10.826  5:333.0147
265  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.53.51minM50   10.826  5:333.0147
258  Angelo Delforge (PR 3.07.16) Hulst3.53.55minM35   10.823  5:333.0147
268  Remco van Keeken (PR 3.49.26) s-Gravenpolder3.54.05minM45   10.815  5:333.0046
261  John Van Nunen (PR 3.51.27) Middelburg3.54.15minM35   10.808  5:333.0046
260  Marinus HoogendoornWerkendam3.54.18minM45   10.805  5:333.0045
266  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41) Vlissingen3.54.18minM55   10.805  5:333.0045
262  Michel Lisseveld (PR 3.15.36) Scherpenisse3.54.19minM35   10.805  5:333.0045
271  Youri Wladimirovs-Hertogenbosch3.54.30minMse   10.796  5:333.0045
267  Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.54.31minM45   10.795  5:333.0045
277  Johanna JostenTegelen3.54.36minVse   10.792  5:343.00176
273  Dirk van OorschotLoosbroek3.54.40minM45   10.788  5:343.0044
272  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk3.54.46minM45   10.784  5:343.0044
278  Milet van WettenAmstelveen3.54.51minV35   10.780  5:342.99174
269  Jan OvereemVeenendaal3.54.53minM55   10.779  5:342.9943
270  Martin Warbouts-Gravendeel3.54.54minM35   10.778  5:342.9943
274  Geert Francke (PR)Vlissingen3.54.55minMse   10.777  5:342.9943
280  Dorien TangeAmstelveen3.54.57minV35   10.775  5:342.99173
275  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke3.55.02minV50   10.772  5:342.99173
276  Angela VerschoorRockanje3.55.13minV45   10.763  5:342.99172
279  Bram Kotvis (PR 3.28.55) Zierikzee3.55.21minM50   10.757  5:352.9942
289  Harm KuipersHaarlem3.55.30minM45   10.750  5:352.9941
281  Marco de Smidt (PR)Heinkenszand3.55.36minM45   10.746  5:352.9841
288  Wilma Polderdijk (PR)Domburg3.55.43minV45   10.740  5:352.98169
285  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland3.55.46minMse   10.738  5:352.9840
283  Pieter Wisse (PR 3.43.34) Meliskerke3.55.47minMse   10.737  5:352.9840
287  Leon GoorDordrecht3.55.48minM45   10.737  5:352.9840
282  Vincent BoekhoornWestbroek3.55.56minM35   10.731  5:352.9840
284  Jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg3.55.57minMse   10.730  5:362.9840
294  Hans de Nooijer (PR 3.10.11) Middelburg3.56.08minM45   10.721  5:362.9839
292  Lukasz Grossek (PR 3.51.21) Rilland3.56.09minMse   10.721  5:362.9839
295  Jan de Voogd (PR 3.06.58) s-Gravenpolder3.56.22minMse   10.711  5:362.9838
286  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.56.23minM60   10.710  5:362.9838
290  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.56.23minM35   10.710  5:362.9838
302  Franklin Nieuwdorp (PR)Middelburg3.56.24minM35   10.709  5:362.9738
291  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.56.27minM45   10.707  5:362.9738
297  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.56.32minM35   10.703  5:362.9738
301  Marco DavelaarVeenendaal3.56.34minM35   10.702  5:362.9738
293  Hoite CannegieterLemelerveld3.56.35minM45   10.701  5:362.9738
296  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.56.36minM45   10.700  5:362.9738
310  Dirk van PuymbroeckRupelmonde3.56.37minM45   10.700  5:362.9738
306  Rob Sonke (PR 3.53.22) Goes3.56.39minMse   10.698  5:372.9737
312  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.56.43minM55   10.695  5:372.9737
298  Tjibbe de VriesKampen3.56.58minM55   10.684  5:372.9736
299  Sascha StrackOberhausen3.56.59minM35   10.683  5:372.9736
303  Peter HoncoopRijen3.57.00minM45   10.682  5:372.9736
300  David van Vliet (PR 3.28.48) Goes3.57.04minM35   10.679  5:372.9736
308  Sjaak de VisserLeusden3.57.06minM45   10.678  5:372.9736
305  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg3.57.09minMse   10.676  5:372.9736
304  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.57.10minM35   10.675  5:372.9736
307  Hans van KlaverenRotterdam3.57.17minM45   10.670  5:372.9635
311  Francois ClaeijsBrasschaat3.57.17minM45   10.670  5:372.9635
309  Adri Baas (PR 3.30.29) Krabbendijke3.57.30minM45   10.660  5:382.9635
314  Karel GerritsVelden3.57.34minM45   10.657  5:382.9635
318  Jos van heesAarle-Rixtel3.57.34minM35   10.657  5:382.9635
315  Adri JelierVoorthuizen3.57.36minMse   10.655  5:382.9634
313  Leon Zuidhof (PR 3.34.33) Oostkapelle3.57.37minM40   10.655  5:382.9634
320  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.57.47minM45   10.647  5:382.9634
317  Wim Lemmenss Gravenwezel3.57.56minMse   10.640  5:382.9633
319  Simon de Clerck (PR 2.58.17) Nieuwvliet3.57.57minMse   10.640  5:382.9633
324  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.58.00minM35   10.637  5:382.9533
316  Marcel de Lange (PR 3.17.31) Middelburg3.58.01minM40   10.637  5:382.9533
323  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke3.58.02minM45   10.636  5:382.9533
328  Nathalie DragtDen Helder3.58.05minV45   10.634  5:392.95155
321  Robert Verwijs (PR 3.39.47) Zierikzee3.58.22minM35   10.621  5:392.9532
330  Jaco GardenierNumansdorp3.58.38minM45   10.609  5:392.9531
339  Bonno OdijkPuttershoek3.58.38minM45   10.609  5:392.9531
325  Carlo Smolderss-Gravenhage3.58.41minM35   10.607  5:392.9531
322  Rob van 't Veen (PR 2.59.14) Goes3.58.45minM35   10.604  5:392.9531
331  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg3.58.48minM45   10.602  5:402.9431
326  Peter Guiljam (PR 3.49.46) Putten3.58.49minMse   10.601  5:402.9431
327  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge3.58.49minM55   10.601  5:402.9431
329  Erik Van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen3.58.57minM45   10.595  5:402.9430
335  Karin Nieuwenhuis-GielenTegelen3.59.00minVse   10.593  5:402.94149
336  Jan HermkesVelden3.59.11minM45   10.585  5:402.9430
332  Mathias TeuscherLohmar3.59.14minM45   10.583  5:402.9430
342  Leon de VriesHeerjansdam3.59.15minM45   10.582  5:402.9430
333  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke3.59.20minM50   10.578  5:402.9429
334  Johnny Le Conte (PR)Wilhelminadorp3.59.22minM45   10.577  5:402.9429
338  Raf IdeOedelem3.59.24minM65   10.575  5:402.9429
337  Wilko Sturm (debuut) Meliskerke3.59.29minMse   10.572  5:412.9429
340  John Stroo (PR 3.28.46) Vlissingen3.59.29minM45   10.572  5:412.9429
347  Jeroen Brouwer (PR 3.55.21) Borssele3.59.42minM35   10.562  5:412.9328
348  Wilfried DuivenvoordenHoofddorp3.59.45minM45   10.560  5:412.9328
349  Miriam ReedersRotterdam3.59.46minV35   10.559  5:412.93145
346  Bram Sturm (PR 3.36.21) Middelburg3.59.52minM45   10.555  5:412.9328
343  Andre KnopLeersum3.59.57minM45   10.551  5:412.9328
353  Thorsten BroddaAachen3.59.59minM35   10.549  5:412.9328
350  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen4.00.00minM55   10.549  5:412.9327
351  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.00.02minM45   10.547  5:412.9327
341  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.00.06minM55   10.544  5:412.9327
344  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje4.00.07minM45   10.544  5:412.9327
345  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg4.00.31minM35   10.526  5:422.9226
359  Leonard Van den HoutenIJsselstein4.00.46minM45   10.515  5:422.9225
352  Jack de Waal (PR 3.37.23) Vlissingen4.00.55minM45   10.509  5:432.9225
360  Kevin KriegerMiddelburg4.01.00minMse   10.505  5:432.9225
361  Peter DohmenLangerwehe4.01.01minMse   10.504  5:432.9225
358  Jeroen van WoerdenLage Mierde4.01.04minM45   10.502  5:432.9225
355  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.01.09minM45   10.498  5:432.9224
370  Gerrit MaaslandNoordeloos4.01.12minM45   10.496  5:432.9224
376  Winifred Franse (PR)Vlissingen4.01.13minM45   10.496  5:432.9224
354  Michiel van GilsGoes4.01.14minMse   10.495  5:432.9224
362  Bert BleyenberghStabroek4.01.14minM35   10.495  5:432.9224
357  Tim PeetersLeuven4.01.20minM35   10.490  5:432.9124
363  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke4.01.22minM60   10.489  5:432.9124
356  Wilco Boogaard (debuut) Middelburg4.01.24minM35   10.488  5:432.9124
364  Jan Willem de Valk (debuut) Oosterland4.01.27minMse   10.485  5:432.9124
365  Eric de VoogdVlissingen4.01.31minM35   10.483  5:432.9123
373  Jan AndriesDongen4.01.33minM55   10.481  5:432.9123
366  Stephan Jozwiak (PR 3.38.16) Vlissingen4.01.34minM35   10.480  5:442.9123
372  Ward TrutmansNijmegen4.01.40minMse   10.476  5:442.9123
368  Marco DielemanSommelsdijk4.01.42minM35   10.475  5:442.9123
367  Auke ten Bruggencate (PR 3.51.29) Vlissingen4.01.48minM45   10.470  5:442.9123
375  Corriene Meijberg-uit deHarderwijk4.01.48minV45   10.470  5:442.91134
371  Dirk van Zweden (PR 3.51.30) Kapelle-Biezelinge4.01.52minM55   10.467  5:442.9123
380  Sem de Paauw (PR)Middelburg4.01.57minMse   10.464  5:442.9122
378  Marijn PoortvlietUtrecht4.02.02minM35   10.460  5:442.9122
374  Bouke DoornboschHellevoetsluis4.02.03minM45   10.459  5:442.9122
369  Kees VerheulDordrecht4.02.14minM55   10.451  5:442.9022
377  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen4.02.25minM45   10.444  5:452.9021
381  Ralf CaronMechernich4.02.32minM45   10.439  5:452.9021
379  Marco DeesKamperland4.02.34minMse   10.437  5:452.9021
382  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg4.02.37minM35   10.435  5:452.9021
383  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.02.49minV35   10.426  5:452.90128
386  Ronald WalhoutEde4.02.52minM35   10.424  5:452.9020
391  Stephan GerlachHamburg4.03.03minM35   10.416  5:462.8920
390  Hans BosmanHalsteren4.03.09minM55   10.412  5:462.8919
384  Jerry de Krijger (PR 3.34.55) Philippine4.03.10minM45   10.411  5:462.8919
389  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.03.13minMse   10.409  5:462.8919
385  Roy Klop (PR 3.37.44) Bruinisse4.03.17minM45   10.406  5:462.8919
387  Ruud Mesu (PR 3.46.51) Vlissingen4.03.26minMse   10.400  5:462.8919
388  Sjaak de PagterRotterdam4.03.26minMse   10.400  5:462.8919
393  Betty van ZoelenHaarlem4.03.28minV45   10.399  5:462.89125
392  Kees van OosterhoutZoetermeer4.03.32minM55   10.396  5:462.8919
397  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.03.32minM55   10.396  5:462.8919
396  Lars Peeters (debuut) Heinkenszand4.03.43minM35   10.388  5:472.8918
408  Marcel VisDordrecht4.03.52minM35   10.381  5:472.8818
394  Jeroen Verhage (debuut) Vlissingen4.04.09minM45   10.369  5:472.8817
398  Bastiaan WinkelaarKampen4.04.17minMse   10.364  5:472.8817
395  Jouke AnnemaWassenaar4.04.21minM45   10.361  5:472.8817
404  Alwin OerlemansWoerden4.04.24minM45   10.359  5:482.8817
401  Gerda de Buck (PR 3.50.36) Vlissingen4.04.26minV55   10.357  5:482.88120
407  Wouter den Ouden (PR)Goes4.04.27minM35   10.357  5:482.8817
399  Pieter AarnoutseHeverlee4.04.29minMse   10.355  5:482.8817
400  Robert KraaijvangerHaaksbergen4.04.39minM45   10.348  5:482.8716
409  Richard DreijerDiemen4.04.39minM35   10.348  5:482.8716
402  Judith van GroningenDirksland4.04.46minV35   10.343  5:482.87118
406  Leo Zuidweg (PR 3.53.20) Middelburg4.04.48minM45   10.342  5:482.8716
403  Martin OlbertzAachen4.04.52minM45   10.339  5:482.8716
413  Freddy SelVeenendaal4.04.54minM45   10.338  5:482.8716
405  Lisenka BeendersWeert4.05.03minV35   10.331  5:482.87117
416  David PoldersCapelle aan den IJssel4.05.05minM35   10.330  5:492.8715
417  Pascal RemijnseGeersdijk4.05.12minMse   10.325  5:492.8715
411  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.05.14minM55   10.324  5:492.8715
415  Manu FelixStrombeek-bever4.05.14minM45   10.324  5:492.8715
414  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.05.15minM40   10.323  5:492.8715
410  Eva Boonman (PR 3.52.25) Middelburg4.05.18minVse   10.321  5:492.87115
412  Renate van LoonBarendrecht4.05.25minVse   10.316  5:492.87115
418  John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes4.05.28minM35   10.314  5:492.8614
419  Arno PriemSoest4.06.01minM45   10.291  5:502.8613
429  Nuno Pereira MartinsNieuw-Vennep4.06.27minM35   10.273  5:502.8513
424  Wim Stevels (PR 3.53.44) Middelburg4.06.28minM45   10.272  5:502.8513
427  Merijn Hooftman (PR)Goes4.06.28minM35   10.272  5:502.8513
436  Dirk DanenOud Gastel4.06.32minMse   10.269  5:512.8512
426  Michael KleinLelystad4.06.34minM45   10.268  5:512.8512
423  Joep van de HaterdMontfoort4.06.35minM35   10.267  5:512.8512
420  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen4.06.48minM45   10.258  5:512.8512
421  Han MathijssenHaaren4.06.48minM45   10.258  5:512.8512
435  Ruud JanssenAlmere4.06.48minM45   10.258  5:512.8512
428  Marijn LampioLichtenvoorde4.06.58minM35   10.251  5:512.8512
425  Gerry van HelmondRijen4.06.59minM35   10.250  5:512.8512
432  Fred van Luijk (PR)Kruiningen4.06.59minM35   10.250  5:512.8512
422  Bob LawendeRotterdam4.07.02minMse   10.248  5:512.8512
431  José LendersSteyl4.07.04minV45   10.247  5:512.85107
430  Johnny WilleboerRoosendaal4.07.09minM35   10.244  5:512.8511
438  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.07.13minMse   10.241  5:522.8411
433  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.07.14minM45   10.240  5:522.8411
434  Marc Bosch (PR 3.29.17) Heinkenszand4.07.52minM35   10.214  5:522.8410
441  Joeri DelvoyZingem4.08.05minM35   10.205  5:532.8310
439  Tiny RaijmakersUden4.08.10minM65   10.202  5:532.8310
437  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand4.08.12minMse   10.200  5:532.8310
442  Joost BekkersEindhoven4.08.16minM35   10.198  5:532.839
454  Bernado WattelTilburg4.08.28minMse   10.189  5:532.839
443  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.08.32minM45   10.187  5:532.839
440  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.08.42minM45   10.180  5:542.839
449  Jos BrouwersBeutenaken4.08.54minM45   10.172  5:542.838
445  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.08.55minM45   10.171  5:542.838
465  Andre JansenAbbenbroek4.08.56minM55   10.170  5:542.838
446  Robin SchuringBergschenhoek4.09.08minMse   10.162  5:542.828
444  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.09.13minM35   10.159  5:542.828
468  Nico BosschaWaddinxveen4.09.16minM55   10.157  5:542.828
461  Kees de FijterBarneveld4.09.18minM55   10.155  5:542.828
467  Markus KierMönchengladbach4.09.24minM35   10.151  5:552.828
462  Ramon van de Gruiter (PR 4.08.30) Goes4.09.26minM35   10.150  5:552.828
457  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.09.28minM65   10.148  5:552.828
451  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.09.34minM55   10.144  5:552.827
452  Hans CrulRoosendaal4.09.36minM55   10.143  5:552.827
455  Sjors Joosse (PR)Oost-Souburg4.09.37minM35   10.142  5:552.827
450  Hans Van ZelstKaatsheuvel4.09.43minM45   10.138  5:552.827
447  Sander WerkhovenUtrecht4.09.45minM35   10.137  5:552.827
448  Dorine van BastenUtrecht4.09.45minV35   10.137  5:552.8294
458  Nick Paulusse (PR 3.33.56) Oost-Souburg4.09.45minM40   10.137  5:552.827
469  Frank schoonwater (PR 3.38.43) Vlissingen4.09.45minM45   10.137  5:552.827
456  Thijs VerstappenNeer4.09.46minM55   10.136  5:552.827
474  John Sommeijer (debuut) Ovezande4.09.49minMse   10.134  5:552.827
459  Bert LemmensRijen4.09.52minM55   10.132  5:552.817
453  Danny MeeusNijlen4.09.54minM45   10.131  5:552.817
464  Karin Van BallekomSchijndel4.09.54minV45   10.131  5:552.8193
471  Jos van GisbergenBergen op Zoom4.10.01minM45   10.126  5:562.817
466  Rui Manuel Soares AguiarHellevoetsluis4.10.06minM35   10.123  5:562.817
470  Gil CeulemansMortsel4.10.06minMse   10.123  5:562.817
460  Eric HaestKasterlee4.10.08minM55   10.121  5:562.817
477  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.10.10minM55   10.120  5:562.817
463  Wim van AmerongenWijk bij Duurstede4.10.16minM65   10.116  5:562.817
476  Hans TillyHockweiler4.10.17minM55   10.115  5:562.816
473  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.10.35minM35   10.103  5:562.816
475  Gerland de LatteZwalm4.10.37minM35   10.102  5:562.816
472  Melany LotteringHilversum4.10.48minV45   10.094  5:572.8089
484  Leen DekkerDeventer4.10.50minM55   10.093  5:572.806
478  Ilse Verwijs (PR 3.59.47) Zierikzee4.10.54minVse   10.090  5:572.8089
480  Durby Meijboom (PR 3.50.20) Vlissingen4.11.02minV35   10.085  5:572.8088
481  David WalterDüsseldorf4.11.04minMse   10.084  5:572.805
479  Gerrit Spaans (PR 3.39.51) Goes4.11.08minM55   10.081  5:572.805
486  Marcel TundermanDen Bommel4.11.23minM45   10.071  5:572.805
483  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.11.24minM40   10.070  5:572.805
485  Patrick Van de VijverVeldhoven4.11.30minM35   10.066  5:582.805
487  Eric de Visser (PR 4.09.06) Domburg4.11.42minM40   10.058  5:582.795
501  Henri GemmekeBergen op Zoom4.11.43minM45   10.058  5:582.795
482  Piet WuijsterGroot-Ammers4.11.45minM55   10.056  5:582.795
488  Andre Meijers (PR 3.45.30) Hoedekenskerke4.11.55minM35   10.050  5:582.794
490  Rudo VerhoefUtrecht4.11.57minMse   10.048  5:582.794
489  Manfred Van den Broeke (PR)Middelburg4.11.58minM35   10.048  5:582.794
496  Bas BaggermanDordrecht4.12.01minM35   10.046  5:582.794
491  Bert van Gorsel (PR 3.35.07) Vlissingen4.12.08minM55   10.041  5:592.794
500  Mark KeijzersVeldhoven4.12.12minM35   10.038  5:592.794
492  Mike Oldenmenger (PR 3.45.05) Goes4.12.18minMse   10.034  5:592.794
493  Thomas ReindersBocholt4.12.19minM45   10.034  5:592.794
497  Annie van den HomberghVenlo4.12.24minV55   10.031  5:592.7982
503  Nico KoppeBergambacht4.12.42minM35   10.019  5:592.784
495  Arjan Kranenburg (PR 3.19.06) Oost-Souburg4.12.43minMse   10.018  5:592.784
512  Cris SimonsHaaren4.12.46minM45   10.016  5:592.784
499  Etiënne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst4.12.47minM45   10.015  5:592.784
498  Marcel KempWoerden4.12.48minMse   10.015  5:592.784
494  Richard de Vlieger (PR)Lewedorp4.12.52minM40   10.012  6:002.784
504  Jean-Piërre de Keijzer (PR 3.41.10) Goes4.12.55minM45   10.010  6:002.783
502  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.12.59minV45   10.007  6:002.7880
509  Renata VermeulenDen Helder4.13.03minV45   10.005  6:002.7880
511  Klaartje OngenaLokeren4.13.09minV45   10.001  6:002.7879
507  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug4.13.16minM35   9.996  6:002.783
506  Erwin VersluijsBest4.13.22minM45   9.992  6:002.783
515  Adri Gerards (PR 4.07.41) Zierikzee4.13.28minM65   9.988  6:002.773
505  Lizo Koppejan (PR 4.07.59) Arnemuiden4.13.32minM40   9.986  6:012.773
533  Leen BoutBrielle4.13.32minM45   9.986  6:012.773
516  Ron Ploeg (PR 4.10.02) Middelburg4.13.39minM35   9.981  6:012.773
537  Rob VerhaarNieuwkoop4.13.42minM45   9.979  6:012.773
508  Ron MoerlandHellevoetsluis4.13.50minM35   9.974  6:012.773
525  Alexander WillemseBergen op Zoom4.13.50minM35   9.974  6:012.773
521  Antoon UijtdehaagNispen4.13.51minM45   9.973  6:012.773
523  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg4.13.53minMse   9.972  6:012.773
513  Fouad Mekkaoui (PR 3.21.57) Terneuzen4.13.57minM45   9.969  6:012.773
520  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke4.13.58minM50   9.969  6:012.773
510  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg4.14.01minM40   9.967  6:012.772
514  Rian de Vlieger (PR 3.42.35) Lewedorp4.14.03minV40   9.965  6:012.7776
542  Ton van LaarDeventer4.14.03minM55   9.965  6:012.772
519  Adriaan HuizerDirksland4.14.07minMse   9.963  6:012.772
522  Robert-jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.14.17minM35   9.956  6:022.772
530  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.14.17minM35   9.956  6:022.772
524  Thomas ScholzNiederkrüchten4.14.18minM35   9.956  6:022.772
527  François BakkerWoerden4.14.19minM45   9.955  6:022.772
517  Erik JanssensDrieslinter4.14.20minMse   9.954  6:022.772
518  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal4.14.20minM35   9.954  6:022.772
528  Mark van der EndeEdam4.14.27minMse   9.950  6:022.762
531  Hans de Kraker (PR 3.58.59) Kapelle-Biezelinge4.14.30minM35   9.948  6:022.762
526  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.14.36minM55   9.944  6:022.762
535  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg4.14.41minMse   9.941  6:022.762
536  Britt VerstegenUtrecht4.14.46minV45   9.937  6:022.7673
557  Fred van der RoestHilversum4.14.48minM45   9.936  6:022.762
549  Sander BrouwerRotterdam4.14.56minM35   9.931  6:032.762
532  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.14.59minV50   9.929  6:032.7672
529  Sven Vermeulen (PR 3.44.15) Vlissingen4.15.01minM35   9.928  6:032.762
534  Arno van IneveldRoosendaal4.15.08minM45   9.923  6:032.762
538  Freek van den BroekNijmegen4.15.14minMse   9.919  6:032.762
539  Kees Jansen van Rosendaal (PR 3.44.41) Goes4.15.18minM50   9.917  6:032.752
541  Erno Tramper (PR 4.09.06) Middelburg4.15.23minM35   9.913  6:032.752
546  Herman van OostHalsteren4.15.24minM45   9.913  6:032.751
551  Els DuivenvoordenLisse4.15.25minV55   9.912  6:032.7570
554  Wendel RontgenAmsterdam4.15.25minM35   9.912  6:032.751
540  Jac VerbeekVelden4.15.27minM55   9.911  6:032.751
544  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.15.28minM45   9.910  6:032.751
545  Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes4.15.34minM35   9.906  6:032.751
547  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs4.15.35minM45   9.906  6:032.751
568  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.15.36minM35   9.905  6:032.751
553  Christiaan BlaekerBiggekerke4.15.50minMse   9.896  6:042.751
543  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek4.15.51minM55   9.895  6:042.751
548  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle4.15.54minM45   9.893  6:042.751
550  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg4.15.57minM40   9.891  6:042.751
559  Peter UytdewilligenHalsteren4.16.06minM45   9.886  6:042.751
563  Peter Jobse (PR)Goes4.16.06minMse   9.886  6:042.751
561  Boris Klopmeijer (PR)Domburg4.16.07minM35   9.885  6:042.751
560  Jeffrey VAN Driel (PR)Vlissingen4.16.13minM35   9.881  6:042.741
571  Vincent GoedhartZwolle4.16.18minM45   9.878  6:042.741
552  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.16.20minM65   9.877  6:042.741
556  Johan Fredriks (debuut) s-Heerenhoek4.16.28minMse   9.871  6:052.741
555  Amos Herz (PR 4.12.21) Vlissingen4.16.29minM45   9.871  6:052.741
565  Patrick van den Doel (PR 3.36.19) Goes4.16.33minMse   9.868  6:052.741
569  Michiel MierasBunnik4.16.38minM45   9.865  6:052.741
562  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg4.16.42minM40   9.862  6:052.741
564  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.16.46minM55   9.860  6:052.741
576  Cor van der BlomBergschenhoek4.16.49minM55   9.858  6:052.741
558  Jolande Ardon-FransmanOostvoorne4.16.53minV45   9.855  6:052.7465
570  Inge DijkmanWijk bij Duurstede4.17.18minV55   9.839  6:062.7363
573  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.17.18minM45   9.839  6:062.73-
572  Jan Van de Griek (PR 3.52.03) Oostdijk4.17.22minM50   9.837  6:062.73-
567  Tom RozenburgVijfhuizen4.17.23minM35   9.836  6:062.73-
566  Andy de la Combe (PR 4.05.01) Vlissingen4.17.28minM45   9.833  6:062.73-
575  Jan HaverhalsDrunen4.17.30minM45   9.832  6:062.73-
577  Daniël HordijkHellevoetsluis4.17.34minMse   9.829  6:062.73-
581  Thomas SlingenbergAmsterdam4.17.34minM35   9.829  6:062.73-
582  Sander BoerkampAmsterdam4.17.36minM35   9.828  6:062.73-
592  Hans-Willi SchroederJülich4.17.49minM55   9.820  6:072.73-
574  Joris WeerlinkBreda4.17.56minMse   9.815  6:072.73-
585  Werner TestersRoosendaal4.17.58minM35   9.814  6:072.73-
583  Hans Kuipers-Gravendeel4.17.59minM45   9.813  6:072.73-
587  Luuk SchmelzerMiddelburg4.18.11minMse   9.806  6:072.72-
584  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.18.13minM55   9.805  6:072.72-
588  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.18.17minM35   9.802  6:072.72-
578  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Vrouwenpolder4.18.19minMse   9.801  6:072.72-
579  Andrea van der SluijsMiddelharnis4.18.20minV35   9.800  6:072.7259
596  Tibor CizmicMönchengladbach4.18.22minM35   9.799  6:072.72-
589  Maurice Rentmeester (PR)Goes4.18.25minM35   9.797  6:072.72-
590  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.18.33minM45   9.792  6:082.72-
580  Hans BeerensSprang-Capelle4.18.35minM45   9.791  6:082.72-
591  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen4.18.39minM45   9.788  6:082.72-
607  Frank Suijk (debuut) Middelburg4.18.47minM45   9.783  6:082.72-
586  John van der VeenRidderkerk4.18.54minM45   9.779  6:082.72-
595  Dirk PetersilieSchloss Holte4.19.06minM45   9.771  6:082.71-
597  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11) Oosterland4.19.10minMse   9.769  6:092.71-
600  Edwin Geluk (PR 3.29.57) Heinkenszand4.19.10minM35   9.769  6:092.71-
602  Wolfgang GratesHückelhoven4.19.13minM55   9.767  6:092.71-
599  Cristian IjzelenbergOosterland4.19.14minMse   9.766  6:092.71-
604  Bart van GelderTilburg4.19.31minM35   9.755  6:092.71-
601  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.19.32minM50   9.755  6:092.71-
593  Carina SlingerlandHaaksbergen4.19.34minV35   9.754  6:092.7155
603  Bart Platteeuw (debuut) Vlissingen4.19.34minMse   9.754  6:092.71-
594  Martin Marinissen (PR 3.51.03) Middelburg4.19.37minM45   9.752  6:092.71-
598  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland4.19.51minV45   9.743  6:092.7154
610  Christian Van dartelLuxembourg4.19.58minMse   9.739  6:102.71-
615  Jan van GelderGennep4.20.12minM35   9.730  6:102.70-
611  Jan-Willem Huiszoon (PR 4.12.09) Arnemuiden4.20.20minM35   9.725  6:102.70-
606  Albert VrijenhoekBergen op Zoom4.20.24minM45   9.722  6:102.70-
605  Johnny Kluijfhout (PR)Vlissingen4.20.25minMse   9.722  6:102.70-
613  Annet van de Kreke (PR 3.49.29) Oost-Souburg4.20.26minV35   9.721  6:102.7052
608  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.20.28minM45   9.720  6:102.70-
617  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.20.29minM40   9.719  6:102.70-
609  Ronald van BovenNijkerk4.20.31minMse   9.718  6:102.70-
614  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.20.51minM45   9.706  6:112.70-
612  Ron BiemansHoeven4.20.53minM55   9.704  6:112.70-
630  Irene SchroederJülich4.21.00minV55   9.700  6:112.6950
620  Jeroen HooijerBaarn4.21.01minM45   9.699  6:112.69-
619  Richard Leijnse (PR 3.52.22) Middelburg4.21.02minM35   9.699  6:112.69-
621  Joop WersonEindhoven4.21.05minM45   9.697  6:112.69-
618  Nicole SpruitVeldhoven4.21.12minV35   9.693  6:112.6949
625  Ab van der RoestVeenendaal4.21.14minM55   9.691  6:112.69-
616  Marc EeckelaerRoosendaal4.21.16minM35   9.690  6:122.69-
624  Albert BoogaardUtrecht4.21.17minM35   9.689  6:122.69-
623  Klaas SmitNoordhoek4.21.20minM45   9.688  6:122.69-
628  Michel Bak (PR 4.05.26) Middelburg4.21.20minM35   9.688  6:122.69-
629  Corné van Lomwel (debuut) Oost-Souburg4.21.23minM45   9.686  6:122.69-
633  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.21.34minM55   9.679  6:122.69-
642  Jürgen HohlDuisburg4.21.40minM45   9.675  6:122.69-
639  Steven WuytsGierle4.21.44minMse   9.673  6:122.69-
641  Peter WitloxHaaren4.21.48minM55   9.670  6:122.69-
626  Serge van Heiningen (PR 3.56.28) Vlissingen4.21.51minM40   9.669  6:122.69-
632  Frank Ocké (PR 3.35.21) Vlissingen4.21.51minM45   9.669  6:122.69-
622  Marco MuschDordrecht4.21.56minM45   9.665  6:122.68-
631  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.22.10minM35   9.657  6:132.68-
627  Joris Beilo (PR 3.28.36) Vlissingen4.22.11minMse   9.656  6:132.68-
638  Leo Pleijte (debuut) Middelburg4.22.18minM45   9.652  6:132.68-
635  Rob van DrielTerneuzen4.22.23minM45   9.649  6:132.68-
637  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.22.24minV55   9.648  6:132.6845
640  Nico SwartGroningen4.22.37minM35   9.640  6:132.68-
634  Gerry van Putten (PR 3.37.38) Wemeldinge4.22.40minV45   9.638  6:142.6845
636  Jack van Stel (PR 3.31.50) Goes4.22.43minM45   9.637  6:142.68-
645  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.22.45minV45   9.635  6:142.6844
644  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.22.46minM60   9.635  6:142.68-
648  Lennard van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.22.47minM35   9.634  6:142.68-
652  Bram OostdijkBergschenhoek4.22.49minM45   9.633  6:142.68-
657  Tjeerd de JongLelystad4.22.53minM45   9.631  6:142.68-
646  Rick van RijswijkGouda4.22.57minMse   9.628  6:142.67-
643  Robbert BliekRotterdam4.23.02minM45   9.625  6:142.67-
647  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.23.05minM35   9.623  6:142.67-
651  Gina HeuserRidderkerk4.23.28minV45   9.609  6:152.6742
658  Niek Van Belzen (PR 3.26.26) Axel4.23.29minM45   9.609  6:152.67-
654  Reinier Spijk (PR 3.55.09) Goes4.23.34minM35   9.606  6:152.67-
668  Bernd SchadowskiJülich4.23.35minM35   9.605  6:152.67-
655  John Jansen (PR 4.13.54) Lewedorp4.23.44minM55   9.599  6:152.67-
656  Arnold wr DaviesHilvarenbeek4.23.58minM55   9.591  6:152.66-
649  Jacomien BakkerVijfhuizen4.24.03minV35   9.588  6:152.6640
653  Henk KrasOud-Beijerland4.24.04minM55   9.587  6:152.66-
672  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.24.10minM60   9.584  6:162.66-
660  Rene OttoWoerden4.24.13minM35   9.582  6:162.66-
650  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg4.24.15minM45   9.581  6:162.66-
661  Karel VroegopNijmegen4.24.19minM55   9.578  6:162.66-
662  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland4.24.21minMse   9.577  6:162.66-
664  Xander WassenVenlo4.24.25minM35   9.575  6:162.66-
676  Sandra StienenRijen4.24.28minV35   9.573  6:162.6639
673  Rob Goedhart (PR 3.48.09) Koudekerke4.24.31minM35   9.571  6:162.66-
675  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.24.31minM55   9.571  6:162.66-
671  Ronald HuismanBoskoop4.24.32minM35   9.570  6:162.66-
680  Jasper MonsterZuidland4.24.36minM55   9.568  6:162.66-
669  Rene Paauwe (PR 4.22.07) Kapelle-Biezelinge4.24.38minM45   9.567  6:162.66-
691  Peter FaesGilze4.24.38minM45   9.567  6:162.66-
667  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.24.43minM35   9.564  6:162.66-
670  Kaj GruintjesVelden4.24.46minM45   9.562  6:162.66-
666  Willem Vermazen (PR 4.15.48) Vlissingen4.24.48minMse   9.561  6:172.66-
659  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.24.49minV35   9.560  6:172.6638
679  Claudine MARIAVELLEArlon4.24.49minV45   9.560  6:172.6638
681  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Kattendijke4.24.50minV45   9.560  6:172.6638
686  Derk Roelofs (PR)Vlissingen4.24.54minM45   9.557  6:172.65-
663  Robert BurggraaffVlissingen4.24.55minMse   9.557  6:172.65-
665  Robbert Beilo (debuut) Vlissingen4.24.56minMse   9.556  6:172.65-
682  Diederick van ThielVoorburg4.24.57minM45   9.555  6:172.65-
674  Jacob Muller (PR 4.00.00) Bruinisse4.24.58minM45   9.555  6:172.65-
683  Dirk Poortvliet (debuut) Middelburg4.25.05minM35   9.551  6:172.65-
677  Ramon SchutteVriezenveen4.25.08minMse   9.549  6:172.65-
690  Ronald Gillesse (PR)Vlissingen4.25.26minM45   9.538  6:172.65-
687  Tom MichielsLokeren4.25.27minM35   9.537  6:172.65-
678  Marja BosjeWijk bij Duurstede4.25.29minV55   9.536  6:182.6536
697  Hans Gijzel (PR 3.54.16) s-Heer Arendskerke4.25.32minMse   9.534  6:182.65-
684  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.25.37minM50   9.531  6:182.65-
688  David Scheele (PR 4.01.29) Kloetinge4.25.39minM35   9.530  6:182.65-
689  Paul PléKobern-Gondorf4.25.47minM45   9.525  6:182.65-
685  Bobby de Witte (PR 4.21.20) Westkapelle4.25.51minM45   9.523  6:182.65-
696  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.26.01minM45   9.517  6:182.64-
698  Henk van HuizenHoogeveen4.26.03minM45   9.516  6:182.64-
692  Roxanne Voermans (debuut) Zierikzee4.26.04minV45   9.515  6:182.6435
700  Wim CastricumHeiloo4.26.11minMse   9.511  6:192.64-
693  Marcel van RijswijkZevenbergen4.26.13minM45   9.510  6:192.64-
694  Bert MathijssenZevenbergen4.26.14minM45   9.509  6:192.64-
704  Willeke den DikkenNijkerk4.26.24minVse   9.503  6:192.6434
706  Fred Vermeire (PR 4.06.06) Breskens4.26.25minM45   9.503  6:192.64-
712  Chris van BeemGeldrop4.26.38minM35   9.495  6:192.64-
716  Carlo de Smit (PR 4.10.51) Breskens4.26.42minM45   9.493  6:192.64-
699  Leddy KarelseMeppel4.26.45minM45   9.491  6:192.64-
695  Marlon van DonkRotterdam4.26.49minM45   9.489  6:192.64-
705  Robert HoekSchoonhoven4.26.50minM55   9.488  6:192.64-
702  BAS van der BurgtBoxtel4.26.55minM35   9.485  6:202.63-
738  Ron Roose (PR 3.57.28) Vlissingen4.26.58minM45   9.483  6:202.63-
709  Astrid SchimmelHendrik-Ido-Ambacht4.27.00minV35   9.482  6:202.6332
707  Ron VrijdagSpijkenisse4.27.02minM35   9.481  6:202.63-
708  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.27.07minM65   9.478  6:202.63-
710  Pieter de Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.27.07minM55   9.478  6:202.63-
713  Martin PuntRidderkerk4.27.07minM45   9.478  6:202.63-
718  Sven CartonGroot-Bijgaarden4.27.07minM35   9.478  6:202.63-
722  Simon de Meij (PR 3.45.21) Vlissingen4.27.07minM55   9.478  6:202.63-
720  Stuart van TuylWedel4.27.09minM45   9.477  6:202.63-
701  Patrick VosKampen4.27.11minM35   9.476  6:202.63-
717  Leonard van de Weteringt Harde4.27.16minM35   9.473  6:202.63-
719  Christl Rozendaal (PR 3.58.06) Kapelle-Biezelinge4.27.21minV45   9.470  6:202.6331
714  Frans Geijs (PR 3.54.56) Wolphaartsdijk4.27.22minM45   9.469  6:202.63-
715  Pieter-Jan de Baar (PR 4.09.21) Wolphaartsdijk4.27.22minM35   9.469  6:202.63-
711  Susan van BeersHilvarenbeek4.27.23minVse   9.468  6:202.6331
732  Nathalie PakvisHouwerzijl4.27.27minVse   9.466  6:202.6331
703  Jutta SchmitzLohmar4.27.29minV45   9.465  6:202.6331
723  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.27.32minMse   9.463  6:202.63-
727  André van der ZwanKatwijk4.27.34minM55   9.462  6:202.63-
724  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes4.27.35minM50   9.461  6:202.63-
728  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.27.41minV45   9.458  6:212.6330
726  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg4.27.43minM45   9.457  6:212.63-
729  Kees van RijswijkBarneveld4.27.43minM45   9.457  6:212.63-
736  Leo OsseweijerSteenbergen4.27.43minM55   9.457  6:212.63-
725  Stevin van der MeerKlundert4.27.49minM35   9.453  6:212.63-
733  Kees SlikkerBarneveld4.27.49minM55   9.453  6:212.63-
731  Thijs van 't Hult Harde4.27.54minM35   9.450  6:212.63-
752  Lineke van der SneppenBreda4.28.02minVse   9.445  6:212.6229
721  Wim JochemsLieren4.28.07minM35   9.443  6:212.62-
740  Jan PuntMonnickendam4.28.09minM45   9.441  6:212.62-
748  Koos Bierings (PR 4.22.15) Vlissingen4.28.10minM55   9.441  6:212.62-
749  Andreas MatthesHaan4.28.10minM35   9.441  6:212.62-
755  Besseling AndreLeusden4.28.14minM35   9.438  6:212.62-
739  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg4.28.17minM55   9.437  6:212.62-
741  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.28.21minV35   9.434  6:222.6229
735  Cor BaarsNieuwland4.28.28minM45   9.430  6:222.62-
737  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.28.44minM45   9.421  6:222.62-
730  Jürgen Op de beeckMerksem4.28.47minM35   9.419  6:222.62-
745  Mireille Huiszoon-la Gran (PR 4.22.35) Arnemuiden4.28.53minV35   9.416  6:222.6227
734  Dennis van Maldegem (PR 3.42.25) Kapelle-Biezelinge4.28.56minM35   9.414  6:222.61-
742  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande4.28.56minM40   9.414  6:222.61-
746  Andre BosWaddinxveen4.28.57minM45   9.413  6:222.61-
763  Conrad de Ridder (PR 4.02.10) Vlissingen4.28.59minM45   9.412  6:222.61-
751  Erik KoolHerkenbosch4.29.07minM35   9.407  6:232.61-
757  Carsten SprengerWipperfürth4.29.07minM35   9.407  6:232.61-
744  Tjeco SmitsGouda4.29.09minM45   9.406  6:232.61-
743  Harold VerstraetenHalsteren4.29.20minM45   9.400  6:232.61-
761  Martin BoerWageningen4.29.20minM45   9.400  6:232.61-
756  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg4.29.22minM55   9.399  6:232.61-
754  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.29.24minV45   9.398  6:232.6126
753  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.29.27minM45   9.396  6:232.61-
747  Peter Noordijke (PR 3.48.08) Goes4.29.29minM45   9.395  6:232.61-
750  Bob ReithHaaksbergen4.29.35minM45   9.391  6:232.61-
759  Rob DragtDen Helder4.29.38minM45   9.389  6:232.61-
760  Michel CravatteHouffalize4.29.46minM35   9.385  6:242.61-
765  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen4.29.53minM35   9.381  6:242.61-
764  Johan Spijk (PR 3.52.35) Goes4.30.06minM35   9.373  6:242.60-
762  Stefan Quist (PR)Aagtekerke4.30.11minM35   9.370  6:242.60-
771  Wijnte HolElst4.30.17minM35   9.367  6:242.60-
768  Stefan de Weerdt (PR)Wolphaartsdijk4.30.18minMse   9.366  6:242.60-
767  Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle4.30.22minV45   9.364  6:242.6024
769  Dick BrouwerHeerde4.30.27minM45   9.361  6:252.60-
775  Remy van de Guchte (PR)Hansweert4.30.33minMse   9.358  6:252.60-
758  Oscar BosjeLeiden4.30.42minM45   9.352  6:252.60-
774  Jan OostenrijkAmstelveen4.30.48minM55   9.349  6:252.60-
766  Marjo Hamelink (PR 3.46.10) Oost-Souburg4.30.50minM35   9.348  6:252.60-
776  Denise van Weelden (debuut) Heinkenszand4.30.59minVse   9.343  6:252.6022
770  Maarten GeeraetsGeel4.31.01minM35   9.341  6:252.59-
772  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle4.31.03minM45   9.340  6:252.59-
781  Silvia TreurMijdrecht4.31.26minV45   9.327  6:262.5921
782  Theo WubsAmsterdam4.31.28minM55   9.326  6:262.59-
783  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge4.31.36minM35   9.321  6:262.59-
773  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen4.31.50minM45   9.313  6:272.59-
795  Tom JoosenWuustwezel4.31.56minM45   9.310  6:272.59-
784  Gert-Jan Menheere (PR 3.54.49) Hulst4.31.57minM45   9.309  6:272.59-
780  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke4.32.00minM45   9.308  6:272.59-
778  Ronald Ridderbos (PR 4.27.10) Middelburg4.32.03minMse   9.306  6:272.59-
777  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle4.32.07minM50   9.304  6:272.58-
792  Maarten VerdonkRotterdam4.32.13minMse   9.300  6:272.58-
779  Dimitri Sittrop (debuut) Middelburg4.32.22minMse   9.295  6:272.58-
787  Wim BlaauwPutten4.32.25minM35   9.293  6:272.58-
794  Ryan LievaartHeiloo4.32.26minM45   9.293  6:272.58-
785  Marco TerlouwBarendrecht4.32.29minM45   9.291  6:272.58-
793  Pieter LuijtenSteenbergen4.32.30minM45   9.291  6:272.58-
786  Martyn van den Bos (PR 3.56.24) Heinkenszand4.32.42minMse   9.284  6:282.58-
788  Petra Bokhove (debuut) Zierikzee4.32.56minV35   9.276  6:282.5818
797  Kristof BoutTorhout4.32.56minM35   9.276  6:282.58-
805  Jean-Pierre Nolet (PR 4.21.46) Axel4.33.04minM45   9.271  6:282.58-
806  Robbert SterkWeesp4.33.08minM35   9.269  6:282.57-
803  Christina NeefAachen4.33.12minVse   9.267  6:282.5718
789  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen4.33.14minM45   9.266  6:292.57-
799  Hein WulfAsten4.33.17minM45   9.264  6:292.57-
801  Peter van der Linden (PR 4.11.51) Vlissingen4.33.23minMse   9.261  6:292.57-
800  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.33.26minM50   9.259  6:292.57-
815  Gerwin GuichelaarDelft4.33.31minM35   9.256  6:292.57-
802  Leonard WennekersZevenbergen4.33.36minM45   9.253  6:292.57-
790  Michel de Ruijsscher (PR 3.53.45) Breskens4.33.37minM40   9.253  6:292.57-
809  Paul de Bruijn (PR 4.31.34) Vlissingen4.33.37minM35   9.253  6:292.57-
791  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.33.38minM35   9.252  6:292.57-
804  André van HooijdonkEtten-Leur4.33.39minM45   9.252  6:292.57-
798  Merel Hogeweg (PR 3.49.13) Goes4.33.40minVse   9.251  6:292.5717
811  Eric-Jan Van ElzakkerBergen op Zoom4.33.44minMse   9.249  6:292.57-
796  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg4.34.00minMse   9.240  6:302.57-
808  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.34.01minM45   9.239  6:302.57-
813  Jan HuijsmanWinterswijk4.34.03minM65   9.238  6:302.57-
807  Tim SoekkhaRotterdam4.34.06minM45   9.236  6:302.57-
812  Moniek SchipperGoes4.34.13minVse   9.232  6:302.5616
820  Jack KlijsSchiedam4.34.15minM55   9.231  6:302.56-
817  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.34.18minM55   9.230  6:302.56-
829  Ronny de RousBlankenberge4.34.25minM45   9.226  6:302.56-
828  Stefan NeytOostkamp4.34.26minM45   9.225  6:302.56-
810  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.34.30minM55   9.223  6:302.56-
816  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.34.31minM45   9.222  6:302.56-
826  Frank JoswigOosterhout4.34.34minM45   9.221  6:302.56-
814  Linda van EsTilburg4.34.35minVse   9.220  6:302.5615
834  Hans Tramper (PR 4.11.05) Goes4.34.43minM45   9.216  6:312.56-
818  Riny VermueUtrecht4.34.44minMse   9.215  6:312.56-
839  Jasper van HeusdenNieuwkoop4.34.51minM35   9.211  6:312.56-
832  Hans Korstanje (PR)Arnemuiden4.34.53minM35   9.210  6:312.56-
823  Sander BosOosterbeek4.34.57minM45   9.208  6:312.56-
819  Erik CeulemansMortsel4.34.58minM45   9.207  6:312.56-
846  Ferdie WolffOmmen4.35.07minM55   9.202  6:312.56-
822  Stephan HolstKöln4.35.09minM35   9.201  6:312.56-
831  Sidney MinnaarHouten4.35.10minM45   9.201  6:312.56-
837  David WAGENAARMiddelburg4.35.11minM45   9.200  6:312.56-
833  Marco van der Knaap (PR 4.26.42) Vlissingen4.35.14minM35   9.198  6:312.56-
844  Frank de Jonge (PR)Middelburg4.35.14minMse   9.198  6:312.56-
821  Audrey van Dijke (PR 3.56.25) Kloosterzande4.35.22minV35   9.194  6:322.5514
824  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.35.25minV65   9.192  6:322.5514
838  Rink BasieKoudekerke4.35.30minM35   9.189  6:322.55-
827  Janneke van der Linde (PR 3.46.44) Zierikzee4.35.31minV45   9.189  6:322.5513
830  Peter Sanderse (PR 4.30.32) Serooskerke4.35.32minM45   9.188  6:322.55-
835  Ronald den Hollander (debuut) Oost-Souburg4.35.33minM35   9.188  6:322.55-
836  Mark den Hollander (PR 4.19.48) Veere4.35.33minMse   9.188  6:322.55-
841  Bas PoldervaartBuurmalsen4.35.36minMse   9.186  6:322.55-
825  Johan VerheyenWortel4.35.45minM45   9.181  6:322.55-
849  Rudy A.M. FranckeDokkum4.35.50minM35   9.178  6:322.55-
853  Meta SipkensTilburg4.35.50minV45   9.178  6:322.5513
840  Jacco LabotsElburg4.35.58minM35   9.174  6:322.55-
847  Ralf MüllerDüsseldorf4.36.03minMse   9.171  6:332.55-
852  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen4.36.05minM45   9.170  6:332.55-
843  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.36.06minM60   9.170  6:332.55-
845  Jeroen NieuwkampBergen op Zoom4.36.07minMse   9.169  6:332.55-
850  Kees KlerksWaalwijk4.36.08minM45   9.168  6:332.55-
851  Maureen den Hamer (PR)Biervliet4.36.09minV35   9.168  6:332.5512
842  Irene Koole (PR 4.11.10) Zoutelande4.36.12minV45   9.166  6:332.5512
848  Bert van de WerkenRhenen4.36.27minM55   9.158  6:332.54-
856  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.36.27minMse   9.158  6:332.54-
855  Aleida Alfrink-GoettschNijkerk4.36.34minV55   9.154  6:332.5412
854  Paul SteinebachRozenburg4.36.36minM45   9.153  6:332.54-
863  Erik LouwsMiddelburg4.36.49minM45   9.146  6:342.54-
860  Matthias BurgDüsseldorf4.36.57minM35   9.141  6:342.54-
859  Gudy van KlaverenRotterdam4.37.03minV45   9.138  6:342.5411
858  George DaamsRotterdam4.37.04minM45   9.138  6:342.54-
857  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst4.37.09minV45   9.135  6:342.5411
870  Jeanine BaggaBussum4.37.12minV35   9.133  6:342.5411
861  Klaus KieperErkrath4.37.18minM55   9.130  6:342.54-
868  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.37.23minV35   9.127  6:342.5410
865  Annemarie Lorier (debuut) Middelburg4.37.43minVse   9.116  6:352.5310
866  Freddie Philipse (PR 3.55.16) Yerseke4.37.45minM45   9.115  6:352.53-
862  Job LeeuwanghPoortugaal4.37.47minMse   9.114  6:352.53-
867  Jan NouwensMijdrecht4.37.48minM45   9.113  6:352.53-
869  Martin van der Doe (PR 4.22.38) Waarde4.37.50minM55   9.112  6:352.53-
873  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.37.53minM55   9.111  6:352.53-
871  Piet Jongepier (PR 4.21.24) Westkapelle4.38.00minM65   9.107  6:352.53-
877  Sebastiaan PostAmsterdam4.38.06minMse   9.104  6:352.53-
879  Wilhelm KrogmeierDüsseldorf4.38.20minM55   9.096  6:362.53-
864  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.38.33minM35   9.089  6:362.52-
882  Jens BruecherRadevormwald4.38.42minM45   9.084  6:362.52-
874  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.38.45minM45   9.082  6:362.52-
872  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.38.58minM60   9.075  6:372.52-
885  Piet DanenOud Gastel4.39.01minM45   9.074  6:372.52-
881  Kees Verburg (PR 4.21.30) Kamperland4.39.10minM55   9.069  6:372.52-
880  Ronald NuijtenDordrecht4.39.13minM35   9.067  6:372.52-
886  Rob van ZijlZwaag4.39.13minM45   9.067  6:372.52-
876  Roel Latuheru (PR 4.33.30) Middelburg4.39.27minM35   9.060  6:372.52-
888  Bart KreebergOisterwijk4.39.28minM35   9.059  6:372.52-
883  Natasja Adriaanse (debuut) Heinkenszand4.39.31minV35   9.057  6:372.527
875  Hans Tolhoek (PR 4.16.08) Kapelle-Biezelinge4.39.34minM35   9.056  6:382.52-
878  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.39.45minM45   9.050  6:382.51-
887  Stephan JongstrtaEmmeloord4.39.58minMse   9.043  6:382.51-
884  Margreeth CapelleVeenendaal4.40.00minV55   9.042  6:382.517
893  Sandra PlukkerAmsterdam4.40.12minV35   9.035  6:382.517
895  Maarten van den BroekWaddinxveen4.40.16minM55   9.033  6:392.51-
889  Carine den BoerHoorn4.40.17minV45   9.033  6:392.517
892  Roger LamAmersfoort4.40.24minM45   9.029  6:392.51-
890  Rutger LokinVlissingen4.40.29minM55   9.026  6:392.51-
898  Laurent MASSETMaule4.40.39minM45   9.021  6:392.51-
891  Arjan Verstijnen (PR 4.24.06) Veere4.40.43minM35   9.019  6:392.51-
896  Bo Gravestein (PR 4.16.17) Sint-Annaland4.40.47minV45   9.017  6:392.506
904  Olivier HamarBrussel4.41.05minM35   9.007  6:402.50-
899  Frank den BlijkerIlpendam4.41.06minM45   9.006  6:402.50-
894  arnold boonman (PR 3.55.02) Hulst4.41.13minM50   9.003  6:402.50-
897  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.41.37minM55   8.990  6:402.50-
901  Manfred MüllejansAachen4.41.38minM45   8.989  6:402.50-
903  Anne PolDordrecht4.41.42minM55   8.987  6:412.50-
909  Olav van der SchalkOostvoorne4.41.43minM35   8.987  6:412.50-
911  Ko Pleijte (PR 3.41.37) Kapelle-Biezelinge4.41.48minM45   8.984  6:412.50-
912  Louis TronchetAlblasserdam4.41.49minMse   8.983  6:412.50-
900  Richard polderdijk (PR 3.59.25) Kortgene4.41.51minM45   8.982  6:412.50-
910  Mathieu Koning (PR)Arnemuiden4.41.56minM35   8.980  6:412.49-
908  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.42.10minM55   8.972  6:412.49-
919  Noël PeetersRaalte4.42.13minM45   8.971  6:412.49-
905  Patty van Zonderen (PR 3.54.27) Burgh-Haamstede4.42.15minV45   8.970  6:412.494
902  Francisca de Jong-BroederNieuwerkerk a/d IJssel4.42.17minV35   8.969  6:412.494
914  Thomas PrinsSliedrecht4.42.20minM55   8.967  6:412.49-
918  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg4.42.21minM55   8.967  6:412.49-
907  Harry TerluinEmmeloord4.42.22minM45   8.966  6:422.49-
906  Wim den OtterBarendrecht4.42.28minM45   8.963  6:422.49-
924  Olaf Braun (PR)Oost-Souburg4.42.32minM35   8.961  6:422.49-
915  Andre de Koning (PR 4.27.20) Goes4.42.50minM55   8.951  6:422.49-
913  Nikki WerkmanAlmere4.42.58minVse   8.947  6:422.494
922  Johan Dekker (PR 3.51.12) Middelburg4.43.00minM55   8.946  6:422.48-
930  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.43.05minM45   8.943  6:432.48-
925  Hans BerkhoutOud Gastel4.43.11minM45   8.940  6:432.48-
920  David ShearlawRoosendaal4.43.13minM45   8.939  6:432.48-
921  Marco Meur (PR 4.19.37) Middelburg4.43.17minM35   8.937  6:432.48-
931  J i Van de plasseYerseke4.43.19minM45   8.936  6:432.48-
933  Piet de KnegtRhoon4.43.25minM55   8.933  6:432.48-
929  Wim DekkerVeldhoven4.43.29minM45   8.931  6:432.48-
927  Alexander Verweijs-Gravenhage4.43.36minMse   8.927  6:432.48-
928  Peter StukkerGroningen4.43.36minMse   8.927  6:432.48-
923  Niek Wieland (PR 3.16.50) Axel4.43.40minM40   8.925  6:432.48-
916  Casper Baas (PR 3.44.31) Goes4.43.47minM45   8.921  6:442.48-
917  Arthur Priem (PR 4.23.35) Koudekerke4.43.50minM55   8.920  6:442.48-
938  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.44.01minM50   8.914  6:442.48-
934  Tanny van As (PR 4.07.22) Tholen4.44.02minV35   8.913  6:442.483
940  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.44.02minV35   8.913  6:442.483
941  Monique Kochanowski (PR 4.28.22) Middelburg4.44.03minV45   8.913  6:442.483
946  Katrin Schoeller-WellenKrefeld4.44.10minV45   8.909  6:442.473
936  Frank de HaanWaalre4.44.11minM55   8.909  6:442.47-
932  Ilse Kraak (debuut) Goes4.44.12minV40   8.908  6:442.473
935  Erik TheunissenRavenstein4.44.12minM35   8.908  6:442.47-
926  Henry binkWaalwijk4.44.20minM45   8.904  6:442.47-
943  Steffen Humer (PR 3.53.42) Kattendijke4.44.27minM45   8.900  6:442.47-
944  Gertjan Bakker (PR 3.45.43) Goes4.44.29minM40   8.899  6:452.47-
945  Kevin van der Veen (PR 4.42.03) Koudekerke4.44.38minMse   8.895  6:452.47-
948  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg4.44.41minM45   8.893  6:452.47-
947  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke4.44.42minV45   8.893  6:452.472
937  John MeijbergHarderwijk4.44.44minM45   8.891  6:452.47-
939  Jos StolkZevenbergen4.44.46minM45   8.890  6:452.47-
949  Corne' KlijnTilburg4.44.52minM45   8.887  6:452.47-
950  Boudewijn JagersTilburg4.44.54minMse   8.886  6:452.47-
951  Peter GroosNetphen4.45.09minM55   8.878  6:452.47-
954  Eric de BruinRockanje4.45.11minM45   8.877  6:462.47-
952  Anne van Houwelingen (PR 4.31.34) Middelburg4.45.18minV45   8.874  6:462.462
953  Sander Middelburg (debuut) Middelburg4.45.21minM45   8.872  6:462.46-
942  Jan-Paul Kleppe (PR)Goes4.45.26minMse   8.870  6:462.46-
955  Markus GolkaLindlar4.45.50minM45   8.857  6:462.46-
956  Reiner ReiglLindlar4.45.50minM45   8.857  6:462.46-
958  Gemma VerbruggenBoxtel4.45.57minV45   8.854  6:472.462
966  Johnny Maljaars (PR)Oostkapelle4.46.00minM45   8.852  6:472.46-
967  Gerard SlotemaZwijndrecht4.46.03minM45   8.851  6:472.46-
961  Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel4.46.04minM45   8.850  6:472.46-
971  Jan van der Flier (PR 4.36.56) Vlissingen4.46.06minM45   8.849  6:472.46-
963  Jako SterrenburgAlblasserdam4.46.22minM45   8.841  6:472.46-
970  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes4.46.22minM35   8.841  6:472.46-
957  JP PolsEde4.46.31minMse   8.836  6:472.45-
962  Jessica Nagel (debuut) Middelburg4.46.31minVse   8.836  6:472.451
968  Evelien de Wolf (PR 4.27.28) Oostkapelle4.46.33minV45   8.835  6:472.451
972  Leentje MatteysesHoboken4.46.37minV45   8.833  6:482.451
965  Herbert Bruinenberg (PR 3.43.54) Zuiddorpe4.46.38minM35   8.833  6:482.45-
969  Milou Roemeling (debuut) Zoutelande4.46.38minV35   8.833  6:482.451
978  Rene Van der ZonNieuwkoop4.46.42minM55   8.830  6:482.45-
959  Wim Karelse (PR 4.14.55) Schore4.46.43minM55   8.830  6:482.45-
964  Benjamin ToussaintFlorenville4.46.46minMse   8.828  6:482.45-
975  John Remijnse (PR)Kapelle-Biezelinge4.46.48minM45   8.827  6:482.45-
973  Laurens Jobse (PR 4.09.57) Goes4.47.01minMse   8.821  6:482.45-
976  Daphne Zerbib (debuut) Middelburg4.47.03minV35   8.820  6:482.451
985  Simone ThorwestenWaltrop4.47.11minV35   8.816  6:482.451
986  Nina WoltersWaltrop4.47.11minV35   8.816  6:482.451
983  Ronnie Moerdijk (PR)Arnemuiden4.47.26minM35   8.808  6:492.45-
981  Jan Jobse (PR 4.29.46) Serooskerke4.47.28minM60   8.807  6:492.45-
987  Ernst Zwarts-Gravenhage4.47.29minM45   8.806  6:492.45-
992  Petra Reintjes (debuut) s-Heer Hendrikskinderen4.47.29minV35   8.806  6:492.451
977  Dietmar BeckWuppertal4.47.35minM45   8.803  6:492.45-
996  Steven Heinsius (PR 3.48.41) Goes4.47.35minMse   8.803  6:492.45-
991  Andries NieuwenhuizeZierikzee4.47.37minMse   8.802  6:492.45-
979  Rinko Koppejan (debuut) Zoutelande4.47.38minMse   8.802  6:492.44-
960  Koen van der Veen (PR 4.34.15) Vlissingen4.47.42minM35   8.800  6:492.44-
994  Marjan AarnoutseDelft4.47.42minV45   8.800  6:492.441
995  Gea Van den ElsenVeenendaal4.47.49minV45   8.796  6:492.441
974  Rene Kramer (debuut) Zierikzee4.47.50minM45   8.796  6:492.44-
1002  Ronald Moerland (PR 3.43.01) Burgh-Haamstede4.48.03minM45   8.789  6:502.44-
980  Barend de Lange (PR 3.54.21) Vlissingen4.48.06minM35   8.788  6:502.44-
998  Annelies ClausAntwerpen4.48.06minV35   8.788  6:502.44-
984  Frank Van den BurgtNieuw-Vennep4.48.07minM45   8.787  6:502.44-
989  Lianne de Nooijer (PR 3.45.52) Middelburg4.48.08minVse   8.787  6:502.44-
982  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg4.48.17minM45   8.782  6:502.44-
1006  Rob Polak (PR 4.04.46) Vlissingen4.48.20minM55   8.780  6:502.44-
990  Maurice Snoek (PR 3.57.36) Arnemuiden4.48.22minMse   8.779  6:502.44-
999  Richard Geevers (PR 4.08.47) Middelburg4.48.22minM35   8.779  6:502.44-
1007  Ron BakkerAlkmaar4.48.29minM55   8.776  6:502.44-
993  Harrie BoelensEindhoven4.48.30minM55   8.775  6:502.44-
988  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.48.33minM45   8.774  6:502.44-
1001  Riny JansenOosterbeek4.48.38minM45   8.771  6:502.44-
1003  Jürgen MelzerAachen4.48.46minM45   8.767  6:512.44-
997  Hans Joosse (debuut) Middelburg4.48.48minM60   8.766  6:512.44-
1004  Franck WanlinNeufchateau4.49.05minM45   8.758  6:512.43-
1000  Arvid Gaakeer (PR 4.41.27) Tholen4.49.07minM45   8.757  6:512.43-
1005  David FriedrichRatingen4.49.08minM35   8.756  6:512.43-
1011  Marcel van de Ketterij (PR 4.42.54) Vlissingen4.49.09minM45   8.756  6:512.43-
1010  John van den Heuvel (PR)Vlissingen4.49.11minM45   8.755  6:512.43-
1009  Jörgen de BruijnAssen4.49.18minM35   8.751  6:512.43-
1008  Aziz ElkardoudiOuderkerk aan de Amstel4.49.20minM45   8.750  6:512.43-
1015  Berthold AverdungKempen4.49.22minM45   8.749  6:512.43-
1012  Victor van der HavenEtten-Leur4.49.28minM35   8.746  6:522.43-
1013  Willem Huiszoon (debuut) Middelburg4.49.33minM45   8.744  6:522.43-
1018  Bert KwintAssendelft4.49.35minM55   8.743  6:522.43-
1016  Bopp van DesselBrielle4.49.38minM45   8.741  6:522.43-
1017  Frank SchumacherNiederzier4.49.47minM45   8.737  6:522.43-
1014  Gert RoggeveenSint Philipsland4.50.06minMse   8.727  6:532.42-
1027  Remon Rijk (PR 3.11.12) Goes4.50.25minMse   8.717  6:532.42-
1019  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Middelburg4.50.27minM45   8.716  6:532.42-
1020  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.50.37minM45   8.711  6:532.42-
1026  Karina de BruinRockanje4.50.38minV45   8.711  6:532.42-
1024  Patricia FrielingRockanje4.50.42minV35   8.709  6:532.42-
1025  Jaap FrielingRockanje4.50.43minM45   8.708  6:532.42-
1023  Winny Dierks (PR 4.31.43) Grijpskerke4.50.57minV40   8.701  6:542.42-
1022  Peter OphorstSpijkenisse4.51.11minM35   8.695  6:542.42-
1029  Jeroen van Wallenburg (PR 4.07.26) Domburg4.51.30minMse   8.685  6:552.41-
1021  Rob Van der Beijl (PR 3.47.00) Bruinisse4.51.32minM45   8.684  6:552.41-
1028  Danny Dijke (PR 4.10.07) Oost-Souburg4.51.35minMse   8.683  6:552.41-
1030  Leon van Liere (PR)Meliskerke4.51.38minM55   8.681  6:552.41-
1037  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes4.51.42minM45   8.679  6:552.41-
1042  Remy HeijligersVught4.51.54minV35   8.673  6:552.41-
1034  Konstanze WeyermannKreuzau-drove4.51.56minV35   8.672  6:552.41-
1031  Bernd Meisterling-RiecksMönchengladbach4.51.59minM55   8.671  6:552.41-
1032  Erika RiecksMönchengladbach4.51.59minV55   8.671  6:552.41-
1033  Rien van WeeleGoes4.52.07minM45   8.667  6:552.41-
1040  Paul VerbekeWaasmunster4.52.07minM45   8.667  6:552.41-
1051  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.52.21minM55   8.660  6:562.41-
1044  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.52.28minM45   8.656  6:562.40-
1043  Wendy van de Heide (PR 4.36.14) Vlissingen4.52.32minVse   8.654  6:562.40-
1047  Peter Boogaard (PR 4.26.13) Grijpskerke4.52.33minM45   8.654  6:562.40-
1048  Elvera Boogaard (PR 4.29.16) Grijpskerke4.52.33minVse   8.654  6:562.40-
1038  Tea Tazelaar (PR 4.26.04) Middelburg4.52.37minV55   8.652  6:562.40-
1041  Douwe Wortman (PR 4.02.08) Axel4.52.37minM45   8.652  6:562.40-
1045  Johan van Gelder (PR 4.37.09) Middelburg4.52.37minM45   8.652  6:562.40-
1039  Aad RoggeveenGouda4.52.44minM35   8.648  6:562.40-
1036  Niek van Belzen (PR 4.00.09) Arnemuiden4.53.01minM35   8.640  6:572.40-
1061  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen4.53.02minM35   8.640  6:572.40-
1052  Xander Janssen (PR 4.50.32) Vlissingen4.53.06minM45   8.638  6:572.40-
1053  Mart-Jan Delzenne (PR 4.22.25) Krabbendijke4.53.08minM35   8.637  6:572.40-
1049  Alfred Sturm (PR)Wemeldinge4.53.25minM35   8.628  6:572.40-
1063  Angelika Horning-HohlDuisburg4.53.32minV45   8.625  6:572.40-
1046  Harold van der PolAmersfoort4.53.37minM35   8.622  6:582.40-
1035  Ramon VisserZevenhuizen4.53.41minM35   8.621  6:582.39-
1050  Jeffrey van de Ven (debuut) Zoutelande4.53.42minMse   8.620  6:582.39-
1064  Monique VerbeekApeldoorn4.53.43minV35   8.620  6:582.39-
1060  Marten Bij de Vaate (PR 4.30.11) Kapelle-Biezelinge4.53.49minM35   8.617  6:582.39-
1055  Sandra KlemSommelsdijk4.53.52minV35   8.615  6:582.39-
1069  Tim LeeflangGoes4.53.55minMse   8.614  6:582.39-
1058  Enrico Kraak (PR 4.07.29) Goes4.54.01minM40   8.611  6:582.39-
1062  Martin Boertjes (PR)Veere4.54.06minM35   8.608  6:582.39-
1068  MaraToon de Kam (PR)Wolphaartsdijk4.54.07minM45   8.608  6:582.39-
1065  Peter de Broekert (PR)s-Heer Hendrikskinderen4.54.08minM45   8.607  6:582.39-
1057  Gine Shearlaw-van IneveldRoosendaal4.54.11minV35   8.606  6:582.39-
1059  Emiel de kraker (PR 3.28.27) Westdorpe4.54.12minM45   8.605  6:582.39-
1056  Martin van Oordt (PR 4.53.46) Middelburg4.54.15minM45   8.604  6:582.39-
1054  Dionny Blankers (PR 3.57.24) Middelburg4.54.19minM45   8.602  6:592.39-
1072  Arjan Meijer (debuut) Kapelle-Biezelinge4.54.43minMse   8.590  6:592.39-
1077  Robert BlokzijlAlmelo4.54.49minM45   8.587  6:592.39-
1073  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle4.54.53minV45   8.585  6:592.38-
1079  Karin Van Noorden (PR 4.28.53) Vlissingen4.54.55minV40   8.584  6:592.38-
1081  Jan van KatwijkRhoon4.54.56minM55   8.584  6:592.38-
1078  Pascal Kartan (debuut) Middelburg4.55.04minM35   8.580  7:002.38-
1075  Niels de Waters-Gravenhage4.55.10minMse   8.577  7:002.38-
1076  Jürgen RaabeHamburg4.55.10minM55   8.577  7:002.38-
1066  Conny LangerakBenschop4.55.20minV45   8.572  7:002.38-
1080  Frans Sinke (PR 4.45.15) Yerseke4.55.22minM55   8.571  7:002.38-
1071  Henk ten HaveVelden4.55.26minM55   8.569  7:002.38-
1086  Pieter van Klinkens-Hertogenbosch4.55.30minMse   8.568  7:002.38-
1067  Peter NieuwlaatsPutte4.55.31minM45   8.567  7:002.38-
1070  Michael VeldungMönchengladbach4.55.33minM35   8.566  7:002.38-
1082  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden4.55.47minM45   8.559  7:012.38-
1084  Michael SteigerBiest-Houtakker4.55.52minM55   8.557  7:012.38-
1074  Baba 1 Baba'sApeldoorn4.55.57minM45   8.554  7:012.38-
1085  René Wisse (debuut) Grijpskerke4.56.02minM35   8.552  7:012.38-
1094  Peter paul SchmitzHaaksbergen4.56.08minM45   8.549  7:012.37-
1091  Thomas ennikKloetinge4.56.15minMse   8.546  7:012.37-
1090  Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke4.56.18minV45   8.544  7:012.37-
1095  Jaap de KamAmstelveen4.56.19minM55   8.544  7:012.37-
1096  Hans KoemanKrabbendijke4.56.23minM45   8.542  7:012.37-
1093  Anita Israel (PR 4.50.30) Vlissingen4.56.24minV45   8.541  7:012.37-
1088  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.56.30minM65   8.539  7:022.37-
1099  Bjorn de Quaasteniet (PR 3.48.06) Goes4.56.42minMse   8.533  7:022.37-
1083  Debby Elstgeest (PR 4.28.19) s-Heerenhoek4.56.51minV35   8.529  7:022.37-
1087  Roy Sallet (debuut) Oost-Souburg4.56.56minMse   8.526  7:022.37-
1097  Ton VijgeboomAlmere4.57.16minM65   8.517  7:032.37-
1098  Dion VijgeboomAlmere4.57.16minM35   8.517  7:032.37-
1101  Edgar SteinAachen4.57.29minM45   8.510  7:032.36-
1089  Ben JansenVenray4.57.38minM65   8.506  7:032.36-
1092  Friedel BörkeDuisburg4.57.50minM45   8.500  7:042.36-
1100  Ludger KobalzSiegen4.57.50minM55   8.500  7:042.36-
1102  Youri Wams (debuut) Nieuw- en Sint Joosland4.58.07minMse   8.492  7:042.36-
1108  Peter Groenenberg (PR 4.45.56) Middelburg4.58.13minMse   8.489  7:042.36-
1110  Quinten Mesu (PR 4.22.18) Middelburg4.58.14minMse   8.489  7:042.36-
1104  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge4.58.16minV35   8.488  7:042.36-
1105  Filip CartonDilbeek4.58.19minM35   8.487  7:042.36-
1114  Huug SteketeeEllewoutsdijk4.58.22minM55   8.485  7:042.36-
1111  Jacob Goedhart (PR 4.39.33) Goes4.58.29minM35   8.482  7:042.36-
1106  Marja VesterVogelenzang4.58.31minV45   8.481  7:042.36-
1115  Katharina GestrichKerben4.58.33minV45   8.480  7:052.36-
1107  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.58.36minM55   8.479  7:052.36-
1109  Leo Boone (PR 4.33.24) Burgh-Haamstede4.58.40minM45   8.477  7:052.35-
1103  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.58.41minM55   8.476  7:052.35-
1116  Jan Kaljouw (PR 4.12.06) Oostkapelle4.58.43minM45   8.475  7:052.35-
1118  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.58.54minMse   8.470  7:052.35-
1113  Henk HerberVlodrop4.59.22minM55   8.457  7:062.35-
1122  Monika Knobel-brücherRadevormwald4.59.41minV45   8.448  7:062.35-
1119  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.59.51minV40   8.443  7:062.35-
1120  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.59.55minM45   8.441  7:062.34-
1126  Dirk KopAmersfoort4.59.59minM45   8.439  7:072.34-
1112  Bas de RuiterCothen5.00.03minMse   8.438  7:072.34-
1124  Ralph Gillissen (PR 4.43.18) Middelburg5.00.09minM45   8.435  7:072.34-
1123  Rene van BreeRotterdam5.00.19minM45   8.430  7:072.34-
1128  Reiner HellerMönchengladbach5.00.19minM45   8.430  7:072.34-
1129  Sylvia PassonNettetal5.00.19minV45   8.430  7:072.34-
1121  Hester HouwelingZwolle5.00.22minVse   8.429  7:072.34-
1125  Johan van RookhuizenHendrik-Ido-Ambacht5.00.28minM35   8.426  7:072.34-
1127  Micha EwertRaunheim5.00.29minM45   8.425  7:072.34-
1117  Willem BijlefeldTilburg5.00.39minM45   8.421  7:082.34-
1132  Coen FransenKapelle-Biezelinge5.00.48minM35   8.417  7:082.34-
1130  Johan van der Jagt (PR 4.21.04) Yerseke5.01.17minM35   8.403  7:082.33-
1138  Linda van den BergNoordwijkerhout5.01.17minV35   8.403  7:082.33-
1139  Cor StuivenbergNieuwkoop5.01.18minM65   8.403  7:082.33-
1131  Petra Wijkhuys (PR 4.37.36) Westkapelle5.01.21minV45   8.401  7:092.33-
1141  Johanna Van Cranenburgh (PR 4.54.35) Vrouwenpolder5.01.25minV45   8.399  7:092.33-
1134  Stefan Van den Dries (PR 4.05.37) Heinkenszand5.01.33minMse   8.396  7:092.33-
1135  Alex Rodenburg (PR)Middelburg5.01.46minM45   8.390  7:092.33-
1136  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.02.03minM45   8.382  7:102.33-
1137  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg5.02.04minV45   8.381  7:102.33-
1142  Jacco GlerumBleiswijk5.02.11minM35   8.378  7:102.33-
1133  Frans van ZijderveldNumansdorp5.02.12minM45   8.378  7:102.33-
1149  Peter HelmstrijdGilze5.02.27minM45   8.371  7:102.33-
1143  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle5.02.34minM65   8.367  7:102.32-
1140  Richard Geleedst (PR)s-Gravenpolder5.02.41minMse   8.364  7:102.32-
1146  Judith KoningsEindhoven5.02.54minV35   8.358  7:112.32-
1147  Leon Van den bergeOost-Souburg5.02.54minM35   8.358  7:112.32-
1152  Lia Dobbelaar (PR 4.18.07) Heinkenszand5.02.56minV45   8.357  7:112.32-
1144  Nikkie OosterveldGoes5.02.57minVse   8.357  7:112.32-
1145  Martin Oosterveld (debuut) Goes5.02.57minM55   8.357  7:112.32-
1151  Tamara EggenhuisenBreda5.03.00minVse   8.355  7:112.32-
1159  Ruud BakkerNieuw-Vennep5.03.01minM45   8.355  7:112.32-
1150  Leo Riemens (PR 3.58.10) Vlissingen5.03.03minM45   8.354  7:112.32-
1155  Jürgen DiekmannWillebadessen5.03.19minM45   8.347  7:112.32-
1148  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg5.03.21minM35   8.346  7:112.32-
1164  Frederike WinzViersen5.03.22minVse   8.345  7:112.32-
1157  Marie VlietstraNijkerkerveen5.03.27minV55   8.343  7:112.32-
1153  Wendy Theune (debuut) Vlissingen5.03.28minV35   8.343  7:122.32-
1156  Rob VliestraNijkerkerveen5.03.28minM55   8.343  7:122.32-
1154  Richard Kooper (PR 4.43.01) Vlissingen5.03.40minM35   8.337  7:122.32-
1158  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14) Oudelande5.03.42minM45   8.336  7:122.32-
1162  Nevzat Altikulac (PR 4.07.28) Middelburg5.03.51minM45   8.332  7:122.31-
1169  Matthijs de KortBarendrecht5.03.52minM45   8.332  7:122.31-
1161  Chantal KuijpersEindhoven5.03.59minV35   8.328  7:122.31-
1171  Natalie Sinke (PR 3.49.44) Vlissingen5.04.04minV35   8.326  7:122.31-
1172  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg5.04.04minV40   8.326  7:122.31-
1175  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen5.04.06minM35   8.325  7:122.31-
1170  John Pleijte (PR)Vlissingen5.04.08minM45   8.324  7:122.31-
1163  Erik SchoonDriebergen-Rijsenburg5.04.09minM45   8.324  7:122.31-
1165  Patrick Peters (PR 4.39.49) Goes5.04.14minM35   8.322  7:132.31-
1166  Silke GummersbachMönchengladbach5.04.17minV35   8.320  7:132.31-
1167  Thorsten EdelerEssen5.04.17minM45   8.320  7:132.31-
1168  Betty MeckingDuisburg5.04.18minV45   8.320  7:132.31-
1160  Johan Bruijnooge (PR 4.14.29) Yerseke5.04.20minMse   8.319  7:132.31-
1173  Nelleke Bosscha (PR 3.40.16) Vlissingen5.04.25minVse   8.317  7:132.31-
1176  Wierd BethlehemDokkum5.04.38minM55   8.311  7:132.31-
1179  Joel MaassenRockanje5.04.44minM45   8.308  7:132.31-
1177  Jac op 't HoogMoergestel5.04.54minM55   8.303  7:142.31-
1178  Henk van RosmalenTilburg5.04.54minM55   8.303  7:142.31-
1174  Erik VosVeen5.04.59minM35   8.301  7:142.31-
1181  Jan KoopmannKöln5.05.03minMse   8.299  7:142.31-
1180  Daniel GötzDuisburg5.05.04minMse   8.299  7:142.31-
1182  Sebastian MilenkEssen5.05.04minMse   8.299  7:142.31-
1185  Jurgen dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.05.08minM45   8.297  7:142.30-
1184  Floor GroeneveldZwijndrecht5.05.18minM45   8.292  7:142.30-
1187  Wim SollieWilsum5.06.01minM45   8.273  7:152.30-
1186  Sieling JohnMiddelburg5.06.05minM55   8.271  7:152.30-
1183  Peter KampAlblasserdam5.06.10minM45   8.269  7:152.30-
1188  Hans Verhage (PR 4.09.29) Goes5.06.23minM45   8.263  7:162.30-
1190  Patrick Harting (PR 4.46.04) Koudekerke5.06.32minM35   8.259  7:162.29-
1189  Louis RoblainNeufchateau5.06.42minM45   8.255  7:162.29-
1191  Peter van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke5.06.42minM45   8.255  7:162.29-
1192  Paul van der HeijdenLiempde5.06.56minM45   8.248  7:162.29-
1196  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem5.07.09minM35   8.243  7:172.29-
1195  Adriaan Van BelzenKerkrade5.07.30minM45   8.233  7:172.29-
1197  Dick van der Kleis-Gravenhage5.07.37minM45   8.230  7:172.29-
1193  Sylvia van DrielOude-Tonge5.07.45minV35   8.226  7:182.29-
1194  Willy den EerzamenDirksland5.07.45minM35   8.226  7:182.29-
1206  Judith van Biemen (PR 4.43.38) Kapelle-Biezelinge5.07.56minV35   8.222  7:182.28-
1201  Bram Bruijnes (PR 4.35.15) Goes5.08.19minM35   8.211  7:182.28-
1199  Linda JakobsenWestkapelle5.08.21minV45   8.210  7:182.28-
1198  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.08.22minV55   8.210  7:182.28-
1205  Paul de Jonge (PR)Kloetinge5.08.24minM35   8.209  7:192.28-
1204  Bernadette Schets (PR 5.06.28) Zierikzee5.08.28minV35   8.207  7:192.28-
1207  Petra VergouwenRoosendaal5.08.35minV45   8.204  7:192.28-
1200  Janneke Kooman (PR 4.36.38) Kapelle-Biezelinge5.08.42minV45   8.201  7:192.28-
1203  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk5.08.44minMse   8.200  7:192.28-
1202  Simon Schot (PR 4.57.18) Goes5.08.49minM35   8.198  7:192.28-
1208  Tim Hekhuis (PR)Middelburg5.09.00minMse   8.193  7:192.28-
1210  Ulrike PlönesNettetal5.09.05minV45   8.191  7:202.28-
1209  Coin SteukNettetal5.09.06minM45   8.191  7:202.28-
1212  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel5.09.15minM35   8.187  7:202.27-
1214  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk5.09.15minM45   8.187  7:202.27-
1215  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge5.09.16minM45   8.186  7:202.27-
1216  Ramon Zoeteweij (PR 4.06.59) s-Heerenhoek5.09.21minMse   8.184  7:202.27-
1217  Lenny Caljouw-Wouts (PR 5.03.08) Vlissingen5.09.24minV55   8.183  7:202.27-
1219  Bram van Hoeve (PR 4.06.40) Terneuzen5.09.52minM55   8.170  7:212.27-
1213  Rob Lafort (PR)Vlissingen5.10.04minM45   8.165  7:212.27-
1220  Peter Van OoijenHaren5.10.05minM55   8.165  7:212.27-
1218  Kees HessHaaren5.10.11minM65   8.162  7:212.27-
1211  Patricia BraeckmanKruishoutem5.10.12minV45   8.162  7:212.27-
1222  Jos van den BoomgaardMiddelburg5.10.46minM35   8.147  7:222.26-
1227  Anja WalstockPrinsenbeek5.11.08minV35   8.137  7:222.26-
1224  Steven VermeireDeinze5.11.09minM35   8.137  7:222.26-
1223  Guido SchmittBergisch Gladbach5.11.14minM45   8.134  7:232.26-
1230  Gert-Jan Westdorp (PR 4.47.46) Krabbendijke5.11.35minM45   8.125  7:232.26-
1231  Rudi Aantjes (PR 4.47.46) Krabbendijke5.11.35minM35   8.125  7:232.26-
1225  Ingrid Hildenbrant (PR 4.50.56) Middelburg5.11.47minV35   8.120  7:232.26-
1229  Remco van der Kuijl (debuut) Goes5.12.01minM35   8.114  7:242.25-
1233  Gerco Geschiere (PR 4.45.18) Nieuwdorp5.12.08minM35   8.111  7:242.25-
1236  Corné Rasenberg (PR 4.09.18) Aagtekerke5.12.08minM45   8.111  7:242.25-
1221  Ruud ArdonOostvoorne5.12.11minM45   8.110  7:242.25-
1228  Mariëtte Van KlevenMiddelburg5.12.13minV45   8.109  7:242.25-
1226  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee5.12.16minM40   8.107  7:242.25-
1234  Dirk LamAmersfoort5.12.21minM45   8.105  7:242.25-
1244  Marjan Ririhena (PR 4.02.23) Middelburg5.12.30minV35   8.101  7:242.25-
1243  Rebecca de Winter (PR 4.26.28) Ovezande5.12.33minV45   8.100  7:242.25-
1232  Huib den BravenHoogblokland5.12.36minM45   8.099  7:252.25-
1241  Willem Brouwer (PR 3.37.54) Middelburg5.12.40minM55   8.097  7:252.25-
1242  Tono Wondergem (PR 5.07.10) Westkapelle5.12.49minM50   8.093  7:252.25-
1239  Caroline Ganseman (PR 4.43.04) Goes5.12.50minV45   8.093  7:252.25-
1237  André StruijkDen Helder5.12.54minM45   8.091  7:252.25-
1238  Chris VermeulenDen Helder5.12.55minM45   8.091  7:252.25-
1249  Simone QuinkensteinWaltrop5.12.57minV45   8.090  7:252.25-
1235  John van de WateringBergen op Zoom5.12.59minM45   8.089  7:252.25-
1240  Alexander KirschwegTrier5.13.17minM45   8.081  7:252.24-
1245  Elke HellerMönchengladbach5.13.21minV45   8.079  7:262.24-
1247  Carl MarienWeerde5.13.38minM35   8.072  7:262.24-
1246  Jan Verburg (PR 4.12.57) Koudekerke5.13.41minM55   8.071  7:262.24-
1252  Christiaan KramerHaaksbergen5.13.48minM45   8.068  7:262.24-
1248  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes5.14.14minM45   8.057  7:272.24-
1251  Ester Freij-barthHellevoetsluis5.14.19minV35   8.055  7:272.24-
1250  Rene de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland5.14.53minM35   8.040  7:282.23-
1254  Susanne Poelman (debuut) Domburg5.15.00minV35   8.037  7:282.23-
1256  Peter Gerritse (debuut) Vlissingen5.15.06minM55   8.035  7:282.23-
1258  Kiek van den TweelBemmel5.15.08minV45   8.034  7:282.23-
1253  Jan van den BroekGeldermalsen5.15.13minM55   8.032  7:282.23-
1259  Jan DeschachtAssebroek5.15.25minM45   8.027  7:292.23-
1257  Ben SibonHengelo5.15.34minM55   8.023  7:292.23-
1260  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Krabbendijke5.16.26minMse   8.001  7:302.22-
1255  Arwin Schot (PR 4.39.18) Zierikzee5.16.27minM45   8.000  7:302.22-
1265  Dirk LevenDüsseldorf5.16.53minM35   7.989  7:312.22-
1261  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg5.16.54minM35   7.989  7:312.22-
1262  Geert van der PalenApeldoorn5.16.56minM35   7.988  7:312.22-
1264  Alina BoutBrielle5.17.08minV45   7.983  7:312.22-
1266  Gerrie Melse (PR 4.50.50) Middelburg5.17.20minM55   7.978  7:312.22-
1263  Hester van DongenTilburg5.17.39minV45   7.970  7:322.21-
1267  Peter-Paul Lobbezoo (debuut) Middelburg5.17.43minM35   7.968  7:322.21-
1268  Jaap de Ridder (PR 4.31.43) Arnemuiden5.17.48minM55   7.966  7:322.21-
1274  Lucas Kint (PR 4.05.59) Middelburg5.18.14minM50   7.955  7:332.21-
1272  Theo BresserSpijkenisse5.18.30minM45   7.949  7:332.21-
1273  Thijs van der Zanden (PR)Kapelle-Biezelinge5.18.32minMse   7.948  7:332.21-
1269  Bart van NimwegenKoudekerke5.18.48minMse   7.941  7:332.21-
1271  Marcel Pelster (debuut) Middelburg5.18.58minMse   7.937  7:342.20-
1270  Marcel van der Hart (PR 4.22.58) Middelburg5.19.15minMse   7.930  7:342.20-
1276  Jaap LammersVeenendaal5.19.32minM45   7.923  7:342.20-
1277  Peter KirberichViersen5.19.45minM55   7.918  7:352.20-
1275  Adriaan Kroese (PR 4.11.19) Gapinge5.19.46minMse   7.917  7:352.20-
1282  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke5.20.21minM45   7.903  7:362.20-
1286  Maarten GriffioenBennekom5.20.42minM35   7.894  7:362.19-
1278  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.20.48minM45   7.892  7:362.19-
1284  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel5.20.49minM45   7.891  7:362.19-
1285  Hans BoersKamperland5.20.59minM35   7.887  7:362.19-
1287  Willem ElsingaErmelo5.21.04minM55   7.885  7:372.19-
1280  Reinier Broeksma (PR 4.19.46) Heinkenszand5.21.11minM35   7.882  7:372.19-
1281  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp5.21.18minM35   7.880  7:372.19-
1283  Kees HeilApeldoorn5.21.28minM55   7.875  7:372.19-
1289  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24) Middelburg5.21.45minV45   7.869  7:382.19-
1279  Peter Van den ElsenVeenendaal5.21.57minM45   7.864  7:382.18-
1293  Lisa EffelsbergMülheim an der Ruhr5.22.28minVse   7.851  7:392.18-
1292  Jaco Poortvliet (debuut) Oost-Souburg5.22.38minM45   7.847  7:392.18-
1290  Marcus AntoniusWolphaartsdijk5.22.39minM45   7.847  7:392.18-
1291  Sjaak Rieteco (PR 4.46.27) Oost-Souburg5.22.51minM55   7.842  7:392.18-
1294  Lydia de HaerWageningen5.23.04minV45   7.836  7:392.18-
1288  Henk LangerakBenschop5.23.12minM45   7.833  7:402.18-
1296  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand5.23.20minM45   7.830  7:402.18-
1298  Chris Rodermond (PR 5.17.21) Oost-Souburg5.23.48minM45   7.819  7:402.17-
1295  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel5.23.55minM45   7.816  7:412.17-
1299  Thierry van DesselOisterwijk5.24.09minM35   7.810  7:412.17-
1300  Richard OverweelZoetermeer5.24.16minM45   7.807  7:412.17-
1297  Hannie Peene (PR 5.14.20) Zoutelande5.24.26minV45   7.803  7:412.17-
1301  Dolf PigmansOisterwijk5.24.29minM45   7.802  7:412.17-
1303  Peter Zuijdwegt (debuut) Yerseke5.24.31minM45   7.801  7:412.17-
1304  Finn JürgesBergneustadt5.24.36minM45   7.799  7:422.17-
1305  Lianne SchregardusBussum5.25.08minV35   7.787  7:422.16-
1307  Gerben SuijkMiddelburg5.25.11minM45   7.785  7:422.16-
1308  Paul Suijk (PR 4.45.25) Oostkapelle5.25.11minM55   7.785  7:422.16-
1306  Geoffrey Barbery (PR 5.18.15) Krabbendijke5.25.38minM35   7.775  7:432.16-
1310  Henk Overeijnders Gravenmoer5.25.44minM55   7.772  7:432.16-
1309  Fred QuaakZwijndrecht5.25.51minM55   7.770  7:432.16-
1302  Ton Luteijn (PR 4.51.34) Vlissingen5.26.03minM45   7.765  7:442.16-
1314  Jan-Hilbert van de WeteriHeerde5.26.18minM35   7.759  7:442.16-
1312  Piet Acda (PR 5.18.44) Goes5.26.20minM55   7.758  7:442.16-
1313  Trees Blaauw-KramNijkerk5.26.24minV55   7.756  7:442.15-
1316  Dennis KnollMeppel5.26.29minMse   7.754  7:442.15-
1318  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.26.54minM35   7.745  7:452.15-
1311  Elzo KeurhorstKapelle-Biezelinge5.27.15minMse   7.736  7:452.15-
1322  Leen GeschiereVught5.27.23minM45   7.733  7:462.15-
1319  NIels Westerweel (debuut) Middelburg5.27.25minMse   7.732  7:462.15-
1325  Hans NuijtsAlmere5.27.31minM55   7.730  7:462.15-
1317  Rens Baaijens (PR)Goes5.27.32minMse   7.730  7:462.15-
1315  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.27.41minM45   7.726  7:462.15-
1320  Bob van EenennaamLeiden5.27.42minMse   7.726  7:462.15-
1323  Karin van KesselGeldermalsen5.27.43minV45   7.725  7:462.15-
1324  Dirk van KesselGeldermalsen5.27.43minM45   7.725  7:462.15-
1321  Lianne de Visser (PR 4.55.51) Koudekerke5.27.48minV35   7.723  7:462.15-
1326  Marilou Creemers (debuut) Serooskerke5.28.06minV60   7.716  7:472.14-
1327  Nina van Kleef (debuut) Goes5.28.17minVse   7.712  7:472.14-
1328  Anouk de Hamer (PR 5.12.49) Nieuwdorp5.28.17minVse   7.712  7:472.14-
1329  Hans de VriesHaarlem5.28.29minM45   7.707  7:472.14-
1330  Richard van der KrogtHaarlem5.28.30minM35   7.707  7:472.14-
1331  Alexander Verschuur (PR 5.03.53) Zoutelande5.28.40minM45   7.703  7:472.14-
1332  Hans Holwerda (PR 5.10.23) Nieuwerkerk5.28.57minM60   7.696  7:482.14-
1334  Andre van Vliet (PR 5.01.26) Dreischor5.29.43minMse   7.678  7:492.13-
1333  Helmut LeyDuisburg5.30.15minM65   7.666  7:502.13-
1338  Gerard RadstaatMeerkerk5.30.21minM45   7.664  7:502.13-
1337  Berry Sinke (debuut) Middelburg5.30.28minMse   7.661  7:502.13-
1339  Paulien de Klerk (debuut) Nieuw- en Sint Joosland5.30.29minV55   7.661  7:502.13-
1335  Natascha HaberkostErkrath5.30.49minVse   7.653  7:502.13-
1340  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.31.14minM45   7.643  7:512.12-
1336  Lenie de VisserSchiedam5.31.18minV55   7.642  7:512.12-
1341  Johan van den BergBergen op Zoom5.31.42minM45   7.632  7:522.12-
1342  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg5.31.51minM55   7.629  7:522.12-
1343  Vincent van der Veen (PR)Veere5.31.56minMse   7.627  7:522.12-
1344  Jaap van der Endt (PR 5.23.28) Vlissingen5.32.09minM45   7.622  7:522.12-
1345  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.32.48minM60   7.607  7:532.11-
1348  Luc VaessenOlne5.33.21minM45   7.595  7:542.11-
1347  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.33.22minM55   7.594  7:542.11-
1349  Veronique ThiebautOlne5.33.22minV45   7.594  7:542.11-
1346  Harma Breuker (PR 5.18.56) Middelburg5.33.32minV65   7.591  7:542.11-
1352  Pieter StaphorstAmsterdam5.33.54minMse   7.582  7:552.11-
1353  Hessel Rispens (PR 4.27.11) Vlissingen5.34.10minM45   7.576  7:552.10-
1351  Patrick SysBrugge5.34.13minM55   7.575  7:552.10-
1350  Jan-Willem van der Hart (PR 4.55.54) Nieuwdorp5.34.18minM35   7.573  7:552.10-
1354  Dieter RichterMeerbusch5.34.26minM55   7.570  7:562.10-
1355  Toos van den EijndenBergen op Zoom5.34.34minV45   7.567  7:562.10-
1356  Annelies Dieleman (debuut) Middelburg5.35.07minVse   7.555  7:572.10-
1357  Doreen Dieleman (debuut) Vlissingen5.35.07minVse   7.555  7:572.10-
1359  Piet WolffDelft5.36.26minM55   7.525  7:582.09-
1358  Monique PuntRidderkerk5.36.28minV45   7.524  7:582.09-
1360  Marcel de LaatSchijndel5.37.17minM45   7.506  8:002.09-
1364  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg5.37.32minM45   7.501  8:002.08-
1363  Norbert EuskirchenIdar-Oberstein5.37.35minM45   7.499  8:002.08-
1362  Jeffrey JanssenBerkel-Enschot5.37.36minM45   7.499  8:002.08-
1361  Ralf HotzBettingen5.37.46minM35   7.495  8:002.08-
1365  Frédéric FrancuckUccle5.38.42minM45   7.475  8:022.08-
1366  Wesley Kroon (PR 5.38.33) Vlissingen5.39.01minMse   7.468  8:022.07-
1368  Ronald van Overbeeke (debuut) Vlissingen5.39.06minM45   7.466  8:022.07-
1367  Daaf Kooman (PR 4.16.34) Kapelle-Biezelinge5.39.14minM45   7.463  8:022.07-
1369  Wim van Dijk (PR 5.20.31) Vlissingen5.39.19minM65   7.461  8:022.07-
1371  Mart VerboordHeusden5.39.53minM65   7.449  8:032.07-
1370  Martin Willemse (PR 4.25.32) Vlissingen5.40.17minMse   7.440  8:042.07-
1372  Gera Van BovenNijkerk5.41.04minV55   7.423  8:052.06-
1373  Jeannette Michaelis-Gravenpolder5.42.10minV45   7.399  8:072.06-
1375  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.42.52minM65   7.384  8:082.05-
1374  Mark BlonkDrunen5.43.18minM35   7.375  8:082.05-
1377  Andre de Visser (PR 5.06.42) Krabbendijke5.43.44minM45   7.365  8:092.05-
1376  Hans StutvoetMijnsheerenland5.43.46minM45   7.365  8:092.05-
1378  Geert VanstraelenTemse5.44.10minM45   7.356  8:092.04-
1379  Katia LeroyStraimont5.45.16minV45   7.333  8:112.04-
1381  Aldo LeroyBertrix5.45.16minM35   7.333  8:112.04-
1383  Rosi JahnHohenbrunn5.45.16minVse   7.333  8:112.04-
1380  Ronny SchoukensStraimont5.45.17minM45   7.332  8:112.04-
1382  Hans van Dalen (debuut) Yerseke5.45.20minM35   7.331  8:112.04-
1384  Eric Sinke (PR 4.43.14) Middelburg5.46.09minM45   7.314  8:122.03-
1385  Cor de Weerdt (debuut) Vlissingen5.46.13minM65   7.312  8:122.03-
1386  Frank Vande WieleWaregem5.47.38minM45   7.283  8:142.02-
1387  Ricardo BosSpijkenisse5.48.18minM35   7.269  8:152.02-
1389  Wijnand KraltSchelluinen5.48.22minM45   7.267  8:152.02-
1391  Lauro RelenasZevenhuizen5.48.59minM35   7.255  8:162.02-
1388  Ian BoschRidderkerk5.49.05minM55   7.252  8:162.01-
1390  Martin BiewerEppelborn5.49.36minM45   7.242  8:172.01-
1392  Jos Francke (debuut) Vlissingen5.49.47minM55   7.238  8:172.01-
1393  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle5.50.09minM45   7.230  8:182.01-
1394  Marleen Hendrikse (PR 4.54.13) Westkapelle5.50.47minV45   7.217  8:192.00-
1395  Arie KruijtGoes5.51.35minMse   7.201  8:202.00-
1396  Hans VogelBoppard5.52.19minM45   7.186  8:212.00-
1397  Helma HommelOud-Vossemeer5.52.59minV45   7.172  8:221.99-
1398  Wibo Lievense (PR 5.45.49) Westkapelle5.53.57minM55   7.153  8:231.99-
1401  Marcel Krikke (PR 5.05.54) Oost-Souburg5.55.37minM45   7.119  8:261.98-
1399  Veronique van GilsTeteringen5.55.59minV45   7.112  8:261.98-
1400  Kilian van der Endt (debuut) Vlissingen5.56.09minMse   7.109  8:261.97-
1402  Jan Boelman (PR 5.48.16) Oost-Souburg5.58.14minM55   7.067  8:291.96-
1403  Rikke BouwhuisHaaksbergen5.58.14minM45   7.067  8:291.96-
1404  Ton Biesemaats-Gravenhage5.59.57minM55   7.033  8:321.95-
Mannen: 1188 (84.62%) => M35=286 - M40=33 - M45=466 - M50=20 - M55=154 - M60=11 - M65=21 - Mse=197
Vrouwen: 216 (15.38%) => V35=61 - V40=8 - V45=87 - V50=2 - V55=18 - V60=1 - V65=2 - Vse=37

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 11.631 seconden nodig om deze lijst met 1404 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020