dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Stadsloop

Goes, vrijdag 12 september 2014 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Colin BekersBreda24.29minMse   19.605  3:045.45-
2  Martijn de KokDynamica25.02minMse   19.174  3:085.33+0:33
3  Erwin HarmesDynamica25.05minMse   19.136  3:085.32+0:36
4  Erwin AdanDynamica25.38minMse   18.726  3:125.20+1:09
5  Wim NieuwkerkDinteloord25.56minMse   18.509  3:155.14+1:27
6  Eric WolfertFlakkee26.42minMse   17.978  3:204.99+2:13
7  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge26.45minMse   17.944  3:214.98+2:16
8  Remy VasseurDynamica26.54minMse   17.844  3:224.96+2:25
9  Sierd SikkemaRest Le Beau 127.03minMse   17.745  3:234.93+2:34
10  David SchrierDynamica27.17minMse   17.593  3:254.89+2:48
11  Wim van SparrentakDynamica27.20minM40   17.561  3:254.88+2:51
12  Alwin VermeulenAV'5627.23minM40   17.529  3:254.87+2:54
13  Erwin van der BroekeAxel27.24minMse   17.518  3:264.87+2:55
14  Crum van der LindenDynamica27.27minMse   17.486  3:264.86+2:58
15  Martijn TissinkKapelle-Biezelinge27.43minMse   17.318  3:284.81+3:14
16  Iskander van der WijngaardPallas '9327.47minMse   17.277  3:284.80+3:18
17  Luuk BalkenendeAV'5628.10minMse   17.041  3:314.73+3:41
18  Peter LimbergenAV'5628.12minM40   17.021  3:324.73+3:43
19  Erik CapponWielingen28.17minM45   16.971  3:324.71+3:48
20  Wilko de VosAV'5628.31minM50   16.832  3:344.68+4:02
21  Laurey van den BergeFlakkee28.46minVse   16.686  3:364.63+4:17
22  Joel AafjesAV'5628.50minMse   16.647  3:364.62+4:21
23  Robbert MeeuwseAV'5629.05minMse   16.504  3:384.58+4:36
24  Dennis VerschuureYerseke29.10minMse   16.457  3:394.57+4:41
25  Ruud WoordThor29.12minM55   16.438  3:394.57+4:43
26  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge29.22minM45   16.345  3:404.54+4:53
27  Edwin van AlphenDynamica29.23minM40   16.336  3:404.54+4:54
28  Sjaak BrouwerDynamica29.25minM45   16.317  3:414.53+4:56
29  Marianne de KokDynamica29.27minV40   16.299  3:414.53+4:58
30  Michel BekinkAV'5629.48minM40   16.107  3:444.47+5:19
31  Emiel FlipseVlissingen29.50minMse   16.089  3:444.47+5:21
32  Robin de VosAV'5629.52minMse   16.071  3:444.46+5:23
33  Patrick de VosAV'5630.07minMse   15.938  3:464.43+5:38
34  Peter BalkenendeAV'5630.13minM45   15.885  3:474.41+5:44
35  Leon ZuidhofOostkapelle30.26minM40   15.772  3:484.38+5:57
36  John NieuwenhuizeGoes30.28minMse   15.755  3:494.38+5:59
37  Jan Willem RietbergOost-Souburg30.30minMse   15.738  3:494.37+6:01
38  Leonie TonDelta Sport30.34minVse   15.703  3:494.36+6:05
39  Martin PruijsersDynamica30.46minM45   15.601  3:514.33+6:17
40  Ingrid ZwetsRest Le Beau 130.49minVse   15.576  3:514.33+6:20
41  Erik de KrakerLoopgroep Zo 230.50minMse   15.568  3:514.32+6:21
42  Dennis BootsgezelVlissingen30.52minMse   15.551  3:524.32+6:23
43  Ruben van den BergBruinisse30.54minMse   15.534  3:524.31+6:25
44  Maurice WalhoutKapelle-Biezelinge31.02minMse   15.467  3:534.30+6:33
45  Leo de LeeuwAV'5631.05minM50   15.442  3:534.29+6:36
46  Bart BalkenendeAV'5631.07minMse   15.426  3:534.28+6:38
47  Carolien van de KreekeDynamica31.16minVse   15.352  3:554.26+6:47
48  Gino LamersGoes31.21minMse   15.311  3:554.25+6:52
49  Remy QuistKoudekerke31.29minMse   15.246  3:564.24+7:00
50  Jan Willem MeeuwseAV'5631.33minM50   15.214  3:574.23+7:04
51  Jan de WildeAV'5631.36minM55   15.190  3:574.22+7:07
52  Remie OpeneerAV'5631.39minMse   15.166  3:574.21+7:10
53  JaapJan RitsemaDynamica31.41minM40   15.150  3:584.21+7:12
54  Richard de VliegerLewedorp31.58minMse   15.016  4:004.17+7:29
55  Harry Oostdijk?32.03minMse   14.977  4:004.16+7:34
56  Marius Boonman?32.07minMse   14.946  4:014.15+7:38
57  Paul Hartendorp?32.09minMse   14.930  4:014.15+7:40
58  Stan de Hond?32.13minMse   14.899  4:024.14+7:44
59  Marc Sinke?32.14minMse   14.891  4:024.14+7:45
60  Sjoerd Kasteleijn?32.16minMse   14.876  4:024.13+7:47
61  Hans SteketeeBrasserie Sportvisser32.18minMse   14.861  4:024.13+7:49
62  Kees de RooijYerseke32.19minMse   14.853  4:024.13+7:50
63  Wim PadmosRockanje32.21minMse   14.838  4:034.12+7:52
64  Jolanda TroostRest Le Beau 432.23minVse   14.822  4:034.12+7:54
65  Jos GabrielseMiddelburg32.25minMse   14.807  4:034.11+7:56
66  Wybrand BoonstraGoes32.53minMse   14.597  4:074.05+8:24
67  Gertrud van NoordenAV'5632.57minVse   14.568  4:074.05+8:28
68  Ron DellebekeDynamica33.00minM55   14.545  4:084.04+8:31
69  Jos PutVlissingen33.02minM50   14.531  4:084.04+8:33
70  Loura KleinepierMiddelburg33.04minVse   14.516  4:084.03+8:35
71  Pascal de GraeveWestdorpe33.05minMse   14.509  4:084.03+8:36
72  Jorick de VriesAV'5633.07minMse   14.494  4:084.03+8:38
73  Reinier SpijkAccon avm Goes33.23minMse   14.378  4:103.99+8:54
74  Laurens MeeuwsenKrabbendijke33.26minMse   14.357  4:113.99+8:57
75  Tim de VliegerPWG Bedrijfskleding 333.28minMse   14.343  4:113.98+8:59
76  Jurjen SwiersVlissingen33.31minM45   14.321  4:113.98+9:02
77  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge33.36minMse   14.286  4:123.97+9:07
78  Berry SimonseAV'5633.41minM40   14.250  4:133.96+9:12
79  Giel-Jan Looij?33.46minMse   14.215  4:133.95+9:17
80  Wim VerburgGoes33.54minMse   14.159  4:143.93+9:25
81  Nick PaulusseOost-Souburg33.56minMse   14.145  4:153.93+9:27
82  Peter Jobse?34.12minMse   14.035  4:173.90+9:43
83  Stijn Oggel?34.16minMse   14.008  4:173.89+9:47
84  Gijs Schipper?34.18minMse   13.994  4:173.89+9:49
85  Marjan de WaaijRest Le Beau 334.25minVse   13.947  4:183.87+9:56
86  Ruben BoutensMiddelburg34.28minMse   13.926  4:193.87+9:59
87  Co de FeijterDelta Sport34.51minM50   13.773  4:213.83+10:22
88  Eric Verstraate?34.58minMse   13.727  4:223.81+10:29
89  Jan van VaardegemWestkapelle35.00minM45   13.714  4:233.81+10:31
90  Anna Miricka?35.13minVse   13.630  4:243.79+10:44
91  Dirk Hooijer?35.18minMse   13.598  4:253.78+10:49
92  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke35.22minMse   13.572  4:253.77+10:53
93  Floor van LamoenGoes35.25minM45   13.553  4:263.76+10:56
94  Sandra JoziasseDynamica35.32minVse   13.508  4:273.75+11:03
95  Derk AlssemaGoes35.34minMse   13.496  4:273.75+11:05
96  Johan BrandtGoes35.36minMse   13.483  4:273.75+11:07
97  Ramon van de Gruiter?35.38minMse   13.471  4:273.74+11:09
98  Eric van RemortelAV'5635.40minM55   13.458  4:283.74+11:11
99  Rudy RijkOstrea Lyceum 235.42minMse   13.445  4:283.73+11:13
100  Jeaninne OverveldThor35.44minVse   13.433  4:283.73+11:15
101  Stefan MesuKapelle-Biezelinge35.46minMse   13.420  4:283.73+11:17
102  Bob Muller?35.48minMse   13.408  4:293.72+11:19
103  Werner HelmichKapelle-Biezelinge35.55minMse   13.364  4:293.71+11:26
104  Marc-Jan MoerlandGoes35.58minMse   13.346  4:303.71+11:29
105  Petrovic Petrovic?36.00minMse   13.333  4:303.70+11:31
106  Wim RooseGoes36.06minM60   13.296  4:313.69+11:37
107  Patrick RijkDriewegen36.08minMse   13.284  4:313.69+11:39
108  Brigitte de GraafWemeldinge36.11minVse   13.266  4:313.68+11:42
109  Corina GrimLewedorp36.13minVse   13.254  4:323.68+11:44
110  Hans TramperGoes36.15minMse   13.241  4:323.68+11:46
111  Lars van der BeekHuijbergen36.17minMse   13.229  4:323.67+11:48
112  Johan FredriksAV'5636.18minMse   13.223  4:323.67+11:49
113  Leander OsteDelta Netwerk Groep36.20minMse   13.211  4:333.67+11:51
114  Robert van NoordColijnsplaat36.22minMse   13.199  4:333.67+11:53
115  Remco BrandsmaRontgen ADRZ36.24minMse   13.187  4:333.66+11:55
116  Roely PrengerDynamica36.26minVse   13.175  4:333.66+11:57
117  Martin KievitsZierikzee36.28minMse   13.163  4:343.66+11:59
118  Marco Scheele?36.30minMse   13.151  4:343.65+12:01
119  Alec van de WaterMoolhoek B36.31minMse   13.145  4:343.65+12:02
120  Linda de GrootDietistenpr Ilona Sonke 236.33minVse   13.133  4:343.65+12:04
121  Bram Deij?36.38minMse   13.103  4:353.64+12:09
122  Leon WeedaMoolhoek A36.41minMse   13.085  4:353.63+12:12
123  John GuequierreDynamica36.43minM60   13.073  4:353.63+12:14
124  Denise van WeeldenHeinkenszand36.45minVse   13.061  4:363.63+12:16
125  Mieke ValkAV'5636.47minVse   13.049  4:363.62+12:18
126  leen MoerlandCDA Goes 136.50minMse   13.032  4:363.62+12:21
127  Jenny de Nooijer?36.57minVse   12.991  4:373.61+12:28
128  Joost BoonmanYerseke36.59minMse   12.979  4:373.61+12:30
129  Shirley de GraaffVlissingen37.04minVse   12.950  4:383.60+12:35
130  Arthur PouwelseMiddelburg37.06minM50   12.938  4:383.59+12:37
131  Jos van Stees-Gravenpolder37.10minMse   12.915  4:393.59+12:41
132  Arnoud van Haaren?37.12minMse   12.903  4:393.58+12:43
133  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge37.15minVse   12.886  4:393.58+12:46
134  Evelien Capellos-Heerenhoek37.17minVse   12.874  4:403.58+12:48
135  Wim ZuijddijkEPZ37.19minMse   12.863  4:403.57+12:50
136  Tanita van BelzenDietistenpr Ilona Sonke 237.30minVse   12.800  4:413.56+13:01
137  Xander KentinMoolhoek A37.32minMse   12.789  4:423.55+13:03
138  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke37.39minMse   12.749  4:423.54+13:10
139  Ilona SonkeAV'5637.43minVse   12.726  4:433.54+13:14
140  Gertjan BakkerGoes37.45minMse   12.715  4:433.53+13:16
141  Martin de RegtKapelle-Biezelinge37.48minMse   12.698  4:443.53+13:19
142  Stijn LavooijGoes37.52minMse   12.676  4:443.52+13:23
143  Rene GoetheerOud-Sabbinge37.58minMse   12.643  4:453.51+13:29
144  Jolanda MaasGoes38.11minVse   12.571  4:463.49+13:42
145  Mark Weijer?38.15minMse   12.549  4:473.49+13:46
146  Marijn Traas?38.17minMse   12.538  4:473.48+13:48
147  Pieter WondergemGoes38.21minMse   12.516  4:483.48+13:52
148  Petra VerhulstDynamica38.23minV45   12.505  4:483.47+13:54
149  Chris Koppejans-Gravenpolder38.25minMse   12.495  4:483.47+13:56
150  Marieke NelisAV'5638.27minVse   12.484  4:483.47+13:58
151  Annemarie VerschuureKruiningen38.29minVse   12.473  4:493.46+14:00
152  Hans van den Boezem?38.31minMse   12.462  4:493.46+14:02
153  Henk SandeeKamperland38.33minMse   12.451  4:493.46+14:04
154  Muriel HofmanPsychologen Scholten38.35minVse   12.441  4:493.46+14:06
155  Rob BourgonjeDriewegen38.36minMse   12.435  4:503.45+14:07
156  Bianca DavidseGoes38.39minVse   12.419  4:503.45+14:10
157  Ingmar Bergman?38.40minMse   12.414  4:503.45+14:11
158  Jo-Annes de BatGoes38.43minMse   12.398  4:503.44+14:14
159  Jan BesuijenSerooskerke38.44minMse   12.392  4:513.44+14:15
160  Gert de Kok?38.46minMse   12.382  4:513.44+14:17
161  Arno de BliekTimesaversteam38.56minMse   12.329  4:523.42+14:27
162  Anne-Marie van UdenMoolhoek B39.00minVse   12.308  4:533.42+14:31
163  Marcel BesuijenDelta Marine Crewing 239.01minMse   12.302  4:533.42+14:32
164  Mia EversdijkKapelle-Biezelinge39.04minV50   12.287  4:533.41+14:35
165  Bram BooneTimesaversteam39.06minMse   12.276  4:533.41+14:37
166  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp39.12minMse   12.245  4:543.40+14:43
167  Floor van DiebenDietistenpr Ilona Sonke 139.15minVse   12.229  4:543.40+14:46
168  Rene NijsseOud-Sabbinge39.21minMse   12.198  4:553.39+14:52
169  Marlou EckhardtAV'5639.39minVse   12.106  4:573.36+15:10
170  Willem SanderseKapelle-Biezelinge39.41minMse   12.096  4:583.36+15:12
171  Liesbeth ValkGem Noord Beveland39.43minVse   12.086  4:583.36+15:14
172  Geert de Wit?39.45minMse   12.075  4:583.35+15:16
173  Hans VerhaagenGoes39.48minMse   12.060  4:593.35+15:19
174  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge39.55minM60   12.025  4:593.34+15:26
175  Marc Veenhoven?39.59minMse   12.005  5:003.33+15:30
176  Peter VerburgSWVO 240.03minMse   11.985  5:003.33+15:34
177  Huibert PietjouwKapelle-Biezelinge40.06minMse   11.970  5:013.33+15:37
178  Tom Weemaes?40.09minMse   11.955  5:013.32+15:40
179  Lisette de JongGoes40.14minVse   11.930  5:023.31+15:45
180  Marja JansenCDA Goes 140.17minVse   11.916  5:023.31+15:48
181  Thijs TerlouwSWVO 140.20minMse   11.901  5:033.31+15:51
182  Henk BoudewijnFysio Kapelle40.22minMse   11.891  5:033.30+15:53
183  Fred Peelen?40.26minMse   11.871  5:033.30+15:57
184  Eric Oggel?40.28minMse   11.862  5:043.29+15:59
185  Wenda VerstraateOost-Souburg40.32minVse   11.842  5:043.29+16:03
186  Sas Sinke?40.34minMse   11.832  5:043.29+16:05
187  Jaap OeleKapelle-Biezelinge40.36minV60   11.823  5:053.28+16:07
188  Viola KuipersOstrea Lyceum 140.38minVse   11.813  5:053.28+16:09
189  Maarten AdemaOstrea Lyceum 140.40minMse   11.803  5:053.28+16:11
190  Evi GubbelsSWVO 240.42minVse   11.794  5:053.28+16:13
191  Frank WitkampSWVO 140.45minMse   11.779  5:063.27+16:16
192  Cathie GriepAV'5640.48minV40   11.765  5:063.27+16:19
193  Niek HespAV'5640.51minMse   11.750  5:063.26+16:22
194  Wendy ScholtenGoes40.53minVse   11.741  5:073.26+16:24
195  Karen Backx?40.59minVse   11.712  5:073.25+16:30
196  Peter CastelGoes41.01minMse   11.703  5:083.25+16:32
197  Gerard Flikweert?41.03minMse   11.693  5:083.25+16:34
198  Johan QuistMiddelburg41.06minMse   11.679  5:083.24+16:37
199  Stefan van den DriesHeinkenszand41.20minMse   11.613  5:103.23+16:51
200  Marjolein MolFysio Kapelle41.30minVse   11.566  5:113.21+17:01
201  Sven Nieuwkoop?41.33minMse   11.552  5:123.21+17:04
202  Jolanda KolijnRoompot Vakanties41.36minVse   11.538  5:123.21+17:07
203  Jan LooijTimesaversteam41.38minMse   11.529  5:123.20+17:09
204  Koen Hamelinck?41.55minMse   11.451  5:143.18+17:26
205  Jorle Schmidt?42.04minMse   11.410  5:163.17+17:35
206  Franny van IerselGoes42.06minVse   11.401  5:163.17+17:37
207  Franco van de Bussche?42.09minMse   11.388  5:163.16+17:40
208  Rob Keurhorst?42.12minMse   11.374  5:173.16+17:43
209  Andre Luteijn?42.18minMse   11.348  5:173.15+17:49
210  Marieke PadmoesAV'5642.20minVse   11.339  5:183.15+17:51
211  Chantal KentinMoolhoek A42.22minVse   11.330  5:183.15+17:53
212  Gerard van KoeveringeAccon avm Goes42.23minVse   11.325  5:183.15+17:54
213  Peter VerhaarOstrea Lyceum 242.25minMse   11.316  5:183.14+17:56
214  Anita VeldhofKloetinge42.32minVse   11.285  5:193.13+18:03
215  Gre SchroeversMiddelburg42.45minVse   11.228  5:213.12+18:16
216  Paulien VerburgSWVO 242.48minVse   11.215  5:213.12+18:19
217  Jan WiedenhoffMiddelburg43.01minM70   11.158  5:233.10+18:32
218  Hans CrielaardOost-Souburg43.05minMse   11.141  5:233.09+18:36
219  Jacqueline de Kok?43.15minVse   11.098  5:243.08+18:46
220  Marielle SimonseAV'5643.17minV40   11.090  5:253.08+18:48
221  Tycho Landa?43.19minMse   11.081  5:253.08+18:50
222  Marjan de GraafGoes43.28minVse   11.043  5:263.07+18:59
223  Maroeska ArsGoes43.31minV40   11.030  5:263.06+19:02
224  Esther van HamLewedorp43.37minVse   11.005  5:273.06+19:08
225  Jacolien van de Berge?43.45minVse   10.971  5:283.05+19:16
226  Pieter VosCDA Goes 243.47minMse   10.963  5:283.05+19:18
227  Emma de KoeyerMoolhoek B43.49minVse   10.955  5:293.04+19:20
228  Wendy Janse?43.51minVse   10.946  5:293.04+19:22
229  Simone de WitteDietistenpr Ilona Sonke 143.52minVse   10.942  5:293.04+19:23
230  Wilza KouwerGem Noord Beveland43.54minVse   10.934  5:293.04+19:25
231  Stefan KrijnenWEA Oostburg43.56minMse   10.926  5:303.03+19:27
232  Wendy VermeulenAV'5644.01minV40   10.905  5:303.03+19:32
233  Annelies BlaasMeliskerke44.09minVse   10.872  5:313.02+19:40
234  Carin Sturm?44.19minVse   10.831  5:323.01+19:50
235  Eddy de Waal?44.22minMse   10.819  5:333.01+19:53
236  Linda RijkRoompot Vakanties44.24minVse   10.811  5:333.00+19:55
237  Daphne TrompertSWVO 244.37minVse   10.758  5:352.99+20:08
238  Lenie van KlevenDynamica44.47minVse   10.718  5:362.98+20:18
239  Mirjam Kievit?44.49minVse   10.710  5:362.98+20:20
240  Jeanique VerhagePWG Bedrijfskleding 545.02minVse   10.659  5:382.96+20:33
241  Jaap OosdijkRoompot Vakanties45.07minMse   10.639  5:382.96+20:38
242  Marina Mols-Heer Abtskerke45.10minVse   10.627  5:392.95+20:41
243  Jolien UilenbergAV'5645.15minVse   10.608  5:392.95+20:46
244  Marjan BoonGoes45.17minVse   10.600  5:402.94+20:48
245  Arinda BermanPWG Bedrijfskleding 545.19minVse   10.592  5:402.94+20:50
246  Maik van den Maas?45.22minMse   10.580  5:402.94+20:53
247  Janneke BoutensMiddelburg45.29minVse   10.553  5:412.93+21:00
248  Irene WeedaMoolhoek A45.37minVse   10.522  5:422.92+21:08
249  Inge AlssemaCDA Goes 245.41minVse   10.507  5:432.92+21:12
250  Deborah MenheereRoompot Vakanties 245.44minVse   10.496  5:432.92+21:15
251  Rob Sturm?45.46minMse   10.488  5:432.91+21:17
252  Jan RooseGoes45.49minM60   10.477  5:442.91+21:20
253  Ferdy Weemaes?46.02minMse   10.427  5:452.90+21:33
254  Paul Burger?46.09minMse   10.401  5:462.89+21:40
255  Patrick van de Vriegeslacht?46.12minMse   10.390  5:472.89+21:43
256  Hans de Bie?46.15minMse   10.378  5:472.88+21:46
257  Rien Quist?46.17minMse   10.371  5:472.88+21:48
258  Annemarie van de VeldeTimesaversteam46.19minVse   10.363  5:472.88+21:50
259  Sabina Capello?46.21minVse   10.356  5:482.88+21:52
260  Sandra Bilderbeek?46.23minVse   10.349  5:482.87+21:54
261  Judith den BoerMiddelburg46.43minVse   10.275  5:502.85+22:14
262  Els VerboomRoompot Vakanties47.36minVse   10.084  5:572.80+23:07
263  Diana BeijeKapelle-Biezelinge47.39minVse   10.073  5:572.80+23:10
264  Hans PluijlaarDynamica47.47minMse   10.045  5:582.79+23:18
265  Tenno van NoordColijnsplaat48.36minMse   9.877  6:052.74+24:07
266  Gisela NijsseOud-Sabbinge48.38minVse   9.870  6:052.74+24:09
267  Daisy van de VeldeWEA Oostburg48.48minVse   9.836  6:062.73+24:19
268  Rianne PicavetWEA Oostburg48.49minVse   9.833  6:062.73+24:20
269  Tineke VreekeRoompot Vakanties 249.09minVse   9.766  6:092.71+24:40
270  Marcel MohrKortgene49.13minMse   9.753  6:092.71+24:44
271  Dieneke Vermaire?49.43minVse   9.655  6:132.68+25:14
272  Peter Verhulst?49.45minMse   9.648  6:132.68+25:16
273  Margaretha LacourVlissingen49.51minV55   9.629  6:142.67+25:22
274  Jeny van den MooreOstrea Lyceum 251.26minVse   9.332  6:262.59+26:57
275  Loc Truong?51.40minMse   9.290  6:282.58+27:11
276  Danique Coldenhoff?55.48minMse   8.602  6:592.39+31:19
277  Devin Clement?55.51minMse   8.594  6:592.39+31:22
Mannen: 185 (66.79%) => M40=8 - M45=8 - M50=6 - M55=4 - M60=4 - M70=1 - Mse=154
Vrouwen: 92 (33.21%) => V40=5 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=83

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.433 seconden nodig om deze lijst met 277 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1 Rest Le Beau 1             06588 
    Bekers Colin            0:24:29
    Sikkema Sierd           0:27:03
    Linden Crum van der     0:27:27
    Zwets Ingrid            0:30:49
  2 Rest Le Beau 2             06598 
    Berge Laury van den     0:28:46
    Wolfert Eric            0:26:42
    Brouwer Sjaak           0:29:25
    Harmes Erwin            0:25:05
  3 RemyVasseur Coaching       06771 
    Kreeke Carolien van de  0:31:16
    Broeke Erwin van den    0:27:24
    Schrier David           0:27:17
    Vasseur Remy            0:26:54
  4 PWG Bedrijfskleding 1      06914 
    Limbergen Peter         0:28:12
    Meeuwse Robert          0:29:05
    Ton Leonie              0:30:34
    Vermeulen Alwin         0:27:23
  5 Rest Le Beau 4             07152 
    Troost Jolanda          0:32:23
    Adan Erwin              0:25:38
    Aafjes Noel             0:28:50
    Padmos Wim              0:32:21
  6 ZLM                        07270 
    Flipse Emiel            0:29:50
    Noorden Gertrud van     0:32:57
    Balkenende Luuk         0:28:10
    Balkenende Peter        0:30:13
  7 PWG Bedrijfskleding 2      07790 
    Valk Mieke              0:36:47
    Openeer Remie           0:31:39
    Bekink Michel           0:29:48
    Wilde Jan de            0:31:36
  8 Delta Marine Crewing 1     07849 
    Ritsema Jan-Jaap        0:31:41
    Kleinepier Loura        0:33:04
    Besuijen Jan            0:38:44
    Sparrentak Wim van      0:27:20
  9 Brasserie Sportvisser      07936 
    Verschuure Annemarie    0:38:29
    Rooij Kees de           0:32:19
    Steketee Hans           0:32:18
    Verschuure Dennis       0:29:10
 10 Loopgroep Zo1              07942 
    Alphen Edwin van        0:29:23
    Joziasse Sandra         0:35:32
    Swiers Jurjen           0:33:31
    Paulusse Nick           0:33:56
 11 Loopgroep Zo 2             08130 
    Rietberg Jan-Willem     0:30:30
    Kraker Erik de          0:30:50
    Pouwelse Arthur         0:37:06
    Graaff Shirley de       0:37:04
 12 SWVO 1                     08134 
    Kok Martijn de          0:25:02
    Terlouw Thijs           0:40:20
    Kok Marianne de         0:29:27
    Witkamp Frank           0:40:45
 13 PWG Bedrijfskleding 3      08248 
    Overveld Jeaninne       0:35:44
    Woord Ruud              0:29:12
    Vlieger Tim de          0:33:28
    Eversdijk Mia           0:39:04
 14 CDA Goes 1                 08642 
    Jansen Marja            0:40:17
    Lamers Gino             0:31:21
    Moerland leen           0:36:50
    Alssema Derk            0:35:34
 15 Jelly Beans                08665 
    Slabbekoorn Nathalie    0:37:15
    Graaf Brigitte de       0:36:11
    Lavooij Stijn           0:37:52
    Vries Jorick de         0:33:07
 16 PWG Bedrijfskleding 4      08694 
    Simonse Berry           0:33:41
    Leeuw Leo de            0:31:05
    Regt Martin de          0:37:48
    Padmoes Marieke         0:42:20
 17 Delta Netwerk Groep        08791 
    Blaas Annelies          0:44:09
    Dellebeke Ron           0:33:00
    Put Jos                 0:33:02
    Oste Leander            0:36:20
 18 Accon avm Goes             08867 
    Verstraate Wenda        0:40:32
    Koeveringe Gerard van   0:42:23
    Quist Remy              0:31:29
    Spijk Reinier           0:33:23
 19 Ostrea Lyceum 1            09019 
    Adema Maarten           0:40:40
    Kuipers Viola           0:40:38
    Rijk Patrick            0:36:08
    Boonstra Wybrand        0:32:53
 20 Fysio Kapelle              09074 
    Mesu Stefan             0:35:46
    Boudewijn Henk          0:40:22
    Zondervan Gerwin        0:33:36
    Mol Marjolein           0:41:30
 21 Delta Marine Crewing 2     09313 
    Guequierre John         0:36:43
    Verhulst Petra          0:38:23
    Besuijen Marcel         0:39:01
    Quist Johan             0:41:06
 22 Rest Le Beau 3             09431 
    Waaij Marjan de         0:34:25
    Nelis Marieke           0:38:27
    Griep Cathie            0:40:48
    Ars Maroeska            0:43:31
 23 Dietistenpr Ilona Sonke 2  09483 
    Boer Judith den         0:46:43
    Groot Linda de          0:36:33
    Capello Evelien         0:37:17
    Belzen Tanita van       0:37:30
 24 Psychologen Scholten       09501 
    Scholten Wendy          0:40:53
    Hofman Muriel           0:38:35
    Jong Lisette de         0:40:14
    Davidse Bianca          0:38:39
 25 Dietistenpr Ilona Sonke 1  09541 
    Witte Simone de         0:43:52
    Dieben Floor van        0:39:15
    Maas Jolanda            0:38:11
    Sonke Ilonka            0:37:43
 26 Rontgen ADRZ               09622 
    Schroevers Gre          0:42:45
    Kleven Lenie van        0:44:47
    Prenger Roely           0:36:26
    Brandsma Remco          0:36:24
 27 Moolhoek A                 09732 
    Kentin Xander           0:37:32
    Kentin Chantal          0:42:22
    Weeda Leon              0:36:41
    Weeda Irene             0:45:37
 28 Moolhoek B                 09768 
    Water Alec van de       0:36:31
    Koeyer Emma de          0:43:49
    Uden Anne-Marie van     0:39:00
    Graaf Marjan de         0:43:28
 29 Ostrea Lyceum 2            09898 
    Lamoen Floor van        0:35:25
    Rijk Rudy               0:35:42
    Verhaar Peter           0:42:25
    Moore Jeny van der      0:51:26
 30 Timesaversteam             09959 
    Velde Annemarie van de  0:46:19
    Boone Bram              0:39:06
    Bliek Arno de           0:38:56
    Looij Jan               0:41:38
 31 CDA Goes 2                 10043 
    Bat Jo-Annes de         0:38:43
    Ouwerkerk Boudewijn van 0:39:12
    Vos Pieter              0:43:47
    Alssema Inge            0:45:41
 32 SWVO 2                     10090 
    Gubbels Evi             0:40:42
    Verburg Paulien         0:42:48
    Trompert Daphne         0:44:37
    Verburg Peter           0:40:03
 33 WEA Oostburg               10190 
    Krijnen Stefan          0:43:56
    Cappon Eric             0:28:17
    Velde Daisy van de      0:48:48
    Picavet Rianne          0:48:49
 34 PWG Bedrijfskleding 5      10659 
    Simonse Marielle        0:43:17
    Verhage Jeanique        0:45:02
    Berman Arinda           0:45:19
    Vermeulen Wendy         0:44:01
 35 Roompot Vakanties          10723 
    Verboom Els             0:47:36
    Oosdijk Jaap            0:45:07
    Rijk Linda              0:44:24
    Kolijn Jolanda          0:41:36
 36 EPZ                        15174 
    Grim Corina             0:36:13
    Slabbekoorn John        0:29:22
    Zuijddijk Wim           0:37:19
    Maljers Peter                  
 37 Gem Noord Beveland         16634 
    Valk Liesbeth           0:39:43
    Pouwelse Bart                  
    Kouwer Wilza            0:43:54
    Ham Esther van          0:43:37
 38 Roompot Vakanties 2        17552 
    Menheere Deborah        0:45:44
    Beije Diana             0:47:39
    Schroevers Eline               
    Vreeke Tineke           0:49:09
 39 Hellenco@zeelandnet.nl     36000 

 
Atletiek Zeeland © 2020