woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 9 juli 2014 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica32.43minMse   18.339  3:165.09744
2  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica34.09minMse   17.570  3:254.88640
3  Huub van Noorden (PR 33.29) AV'5634.20minMse   17.476  3:264.85627
4  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica35.03minMse   17.118  3:304.76579
5  Jorim Scheele (PR 31.57) s-Gravenpolder35.29minMse   16.909  3:334.70550
6  Maarten Harthoorn (PR 35.40) Kapelle-Biezelinge36.15minM35   16.552  3:384.60502
7  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica36.26minM40   16.468  3:394.57491
8  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg36.31minM45   16.431  3:394.56485
9  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.29minM40   16.007  3:454.45428
10  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport37.32minM40   15.986  3:454.44426
11  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica37.37minMse   15.950  3:464.43421
12  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5637.39minM35   15.936  3:464.43419
13  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport37.46minM40   15.887  3:474.41412
14  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg37.52minMse   15.845  3:474.40407
15  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5638.00minM50   15.789  3:484.39399
16  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica38.20minMse   15.652  3:504.35381
17  Anjolie Engels (PR 35.42) Dynamica38.34minVse   15.557  3:514.32620
18  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg38.41minM35   15.511  3:524.31363
19  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica38.43minM55   15.497  3:524.30361
20  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg39.16minM35   15.280  3:564.24333
21  Laurey van den BergeFlakkee39.26minVse   15.216  3:574.23568
22  Menno MudTystjerk39.43minM35   15.107  3:584.20310
23  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg39.53minM45   15.044  3:594.18302
24  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5639.57minM35   15.019  4:004.17299
25  Piet Wisse (PR 37.47) Aagtekerke40.05minM45   14.969  4:014.16293
26  Vincent BloemVoorne Atletiek40.19minMse   14.882  4:024.13282
27  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica40.28minM35   14.827  4:034.12275
28  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke40.31minM40   14.809  4:034.11273
29  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica40.33minM50   14.797  4:034.11271
30  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica40.41minM40   14.748  4:044.10265
31  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.45minMse   14.724  4:054.09262
32  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica41.00minM45   14.634  4:064.07251
33  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica41.09minM50   14.581  4:074.05245
34  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport41.12minV35   14.563  4:074.05469
35  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5641.14minMse   14.551  4:074.04241
36  Maurice Jacobse (PR 40.46) Dynamica41.25minMse   14.487  4:094.02233
37  Léon Jacobse (PR 35.52) Dynamica41.28minMse   14.469  4:094.02231
38  Hans Verhaagen (PR 39.37) AV'5641.37minM45   14.417  4:104.00225
39  Jeroen de Nood (PR 39.04) Dynamica41.45minMse   14.371  4:113.99219
40  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica41.48minM55   14.354  4:113.99217
41  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5641.55minVse   14.314  4:123.98431
42  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica42.07minMse   14.246  4:133.96205
43  Loura Kleinepier (PR 42.07) Middelburg42.15minVse   14.201  4:143.94415
44  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica42.17minM50   14.190  4:143.94198
45  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica42.18minM45   14.184  4:143.94197
46  Marcel de Lange (PR 39.13) Dynamica42.20minM40   14.173  4:143.94196
47  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg42.38minM40   14.073  4:163.91185
48  Eric de Visser (PR)Domburg42.40minM40   14.063  4:163.91183
49  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden42.43minM45   14.046  4:163.90182
50  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem42.47minM35   14.024  4:173.90179
51  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica42.49minM45   14.013  4:173.89178
52  Leon Zuidhof (PR 43.00) Dynamica43.03minM40   13.937  4:183.87169
53  Ruben Verhaagen (debuut) Goes43.06minMse   13.921  4:193.87168
54  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke43.10minMse   13.900  4:193.86165
55  Rob Zomer (PR)Vlissingen43.12minM55   13.889  4:193.86164
56  David van Vliet (debuut) AV'5643.18minM35   13.857  4:203.85161
57  Laurenz BrunschwilerWeinfelden43.21minM35   13.841  4:203.84159
58  Erik van Belle (PR 42.05) Vlissingen43.40minM45   13.740  4:223.82148
59  Marius Boonman (PR 41.45) Heinkenszand43.42minMse   13.730  4:223.81147
60  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.44minM55   13.720  4:223.81146
61  Jimmy Bastiaanse (PR)Aagtekerke43.46minMse   13.709  4:233.81145
62  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.48minM35   13.699  4:233.81143
63  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen43.51minMse   13.683  4:233.80142
64  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg43.53minMse   13.673  4:233.80141
65  Perry van de BergeSommelsdijk43.55minM35   13.662  4:243.80140
66  Ronald Hendrikse (debuut) Domburg44.00minMse   13.636  4:243.79137
67  Rob Sonke (PR 42.51) AV'5644.02minMse   13.626  4:243.79136
68  Henrik Westerweele (PR 38.20) Dynamica44.04minMse   13.616  4:243.78135
69  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica44.07minM55   13.600  4:253.78133
70  John van Nunen (PR 41.31) Middelburg44.09minM35   13.590  4:253.78132
71  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport44.21minM35   13.529  4:263.76126
72  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica44.24minM65   13.514  4:263.75124
73  Colin Harmsen van der Vliet (PR 40.41) AC Olympia44.33minMse   13.468  4:273.74120
74  ??44.35minMse   13.458  4:283.74119
75  Petra BruijsSpado44.39minV45   13.438  4:283.73303
76  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.43minM45   13.418  4:283.73115
77  Richard van Ast (PR 44.24) AV'5644.45minM50   13.408  4:293.72114
78  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg44.47minM45   13.398  4:293.72113
79  Marcel Traas (PR 43.49) s-Heerenhoek44.51minM45   13.378  4:293.72111
80  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.53minM55   13.368  4:293.71110
81  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.56minM35   13.353  4:303.71108
82  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5645.01minV40   13.328  4:303.70288
83  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5645.04minM55   13.314  4:303.70105
84  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica45.09minM45   13.289  4:313.69102
85  Wim Stevels (PR 43.20) Dynamica45.20minM45   13.235  4:323.6897
86  Adrie van de Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.23minM45   13.221  4:323.6796
87  Martin de Graaf (PR 42.17) Wemeldinge45.29minM40   13.192  4:333.6693
88  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica45.31minVse   13.182  4:333.66267
89  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica45.34minM35   13.168  4:333.6691
90  Wim de Jonge (PR 37.27) s-Heer Abtskerke45.38minM60   13.148  4:343.6589
91  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5645.40minM35   13.139  4:343.6588
92  Martin Roest (PR 44.12) Oost-Souburg45.44minM35   13.120  4:343.6487
93  John Provoost (PR 45.34) Domburg45.49minM45   13.096  4:353.6485
94  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge45.52minMse   13.081  4:353.6383
95  Marco DielemanSommelsdijk45.54minM35   13.072  4:353.6383
96  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes45.56minM55   13.062  4:363.6382
97  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5645.59minVse   13.048  4:363.62249
98  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Krabbendijke46.16minMse   12.968  4:383.6074
99  Erwin van Unen (PR)Oost-Souburg46.25minM45   12.926  4:393.5970
100  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica46.28minM50   12.912  4:393.5969
101  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg46.51minM55   12.807  4:413.5661
102  Martin Marinissen (PR 42.47) Dynamica46.54minM35   12.793  4:413.5559
103  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg46.56minM45   12.784  4:423.5559
104  Rudi Ravia (PR 43.32) Delta Sport46.59minM55   12.770  4:423.5558
105  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge47.01minV45   12.761  4:423.54210
106  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge47.03minM45   12.752  4:423.5456
107  Johan Fredriks (PR 46.20) AV'5647.22minMse   12.667  4:443.5250
108  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg47.27minM40   12.645  4:453.5148
109  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg47.30minM50   12.632  4:453.5147
110  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica47.33minV35   12.618  4:453.51192
111  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica47.35minM55   12.609  4:463.5046
112  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg47.37minV45   12.601  4:463.50189
113  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle48.17minM45   12.427  4:503.4534
114  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport48.35minVse   12.350  4:523.43158
115  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport48.39minM40   12.333  4:523.4328
116  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge48.46minM35   12.303  4:533.4226
117  Rene Kramer (PR)Delta Sport48.51minM45   12.282  4:533.4125
118  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica49.15minV45   12.183  4:563.38138
119  Edwin de Vries (debuut) Vlissingen49.17minM35   12.175  4:563.3820
120  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica49.20minV50   12.162  4:563.38136
121  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5649.35minM60   12.101  4:583.3616
122  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg49.46minM45   12.056  4:593.3514
123  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport49.49minV40   12.044  4:593.35122
124  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke49.51minM35   12.036  4:593.3413
125  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.53minV45   12.028  4:593.34120
126  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek49.55minVse   12.020  5:003.34119
127  Jan Borra (PR 47.53) Biggekerke50.02minMse   11.992  5:003.3311
128  Kees Westerweele (PR 49.38) Vlissingen50.10minM45   11.960  5:013.3210
129  Christiaan HagerWeinfelden50.13minM35   11.948  5:013.3210
130  Edith Margadant (PR 46.14) Delta Sport50.15minV55   11.940  5:023.32111
131  Hans Wijkhuis (PR 44.00) Meliskerke50.18minM35   11.928  5:023.319
132  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg50.39minM50   11.846  5:043.296
133  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg50.48minV40   11.811  5:053.2897
134  Lianne de Visser (debuut) Koudekerke51.01minV35   11.761  5:063.2792
135  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen51.09minV35   11.730  5:073.2688
136  Moniek Schipper (PR 50.31) AV'5651.12minVse   11.719  5:073.2687
137  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem51.16minM60   11.704  5:083.253
138  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke51.32minM55   11.643  5:093.232
139  Jels KramerAppelscha51.39minM35   11.617  5:103.231
140  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande51.42minM55   11.605  5:103.221
141  Joke de Koster (PR 48.32) Delta Sport51.45minV55   11.594  5:113.2275
142  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland51.47minM65   11.587  5:113.221
143  Ron van Belzen (PR 46.53) Domburg51.54minM55   11.561  5:113.211
144  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica52.09minV55   11.505  5:133.2067
145  Gerard Rommers (PR 49.02) Dynamica52.23minM65   11.454  5:143.18-
146  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5652.26minV35   11.443  5:153.1861
147  Marieke Padmoes (PR 50.27) AV'5652.46minV35   11.371  5:173.1655
148  Perry Boogaard (debuut) Zoutelande53.11minM45   11.282  5:193.13-
149  Sandy Pleyte (debuut) Vlissingen53.14minV35   11.271  5:193.1347
150  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica53.21minM65   11.246  5:203.12-
151  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke54.26minM55   11.023  5:273.06-
152  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen54.29minV55   11.013  5:273.0628
153  Linda Braam (PR 53.30) Gapinge55.32minV55   10.804  5:333.0016
154  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport56.04minV40   10.702  5:362.9711
155  Martijn de Letter (debuut) Koewacht56.32minM35   10.613  5:392.95-
156  Eric PinxterenGoes56.35minMse   10.604  5:402.95-
157  Tjitte de Boer (PR 55.55) Middelburg56.43minM55   10.579  5:402.94-
158  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'5658.42minV55   10.221  5:522.84-
159  Mirjam Wisse (PR 57.34) Dynamica59.11minV35   10.138  5:552.82-
160  Marleen Hendrikse (debuut) Westkapelle59.31minM45   10.081  5:572.80-
161  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport59.34minV35   10.073  5:572.80-
162  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke1.00.22minM45   9.939  6:022.76-
163  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.41minV55   9.887  6:042.75-
164  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica1.02.05minM65   9.664  6:132.68-
165  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.02.46minV65   9.559  6:172.66-
166  Miriam Baak (PR 58.23) Oost-Souburg1.03.43minV35   9.417  6:222.62-
167  Erich Helmich (PR 1.01.15) Middelburg1.04.21minM65   9.324  6:262.59-
Mannen: 130 (77.84%) => M35=27 - M40=13 - M45=26 - M50=8 - M55=16 - M60=3 - M65=6 - Mse=31
Vrouwen: 37 (22.16%) => V35=10 - V40=4 - V45=5 - V50=1 - V55=7 - V65=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.499 seconden nodig om deze lijst met 167 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020