vrijdag 7 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 9 juli 2014 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica32.43minMse   18.339  3:165.09744
2  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica34.09minMse   17.570  3:254.88640
3  Huub van Noorden (PR 33.29) AV'5634.20minMse   17.476  3:264.85627
4  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica35.03minMse   17.118  3:304.76579
5  Jorim Scheele (PR 31.57) s-Gravenpolder35.29minMse   16.909  3:334.70550
6  Maarten Harthoorn (PR 35.40) Kapelle-Biezelinge36.15minM35   16.552  3:384.60502
7  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica36.26minM40   16.468  3:394.57491
8  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg36.31minM45   16.431  3:394.56485
9  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.29minM40   16.007  3:454.45428
10  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport37.32minM40   15.986  3:454.44426
11  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica37.37minMse   15.950  3:464.43421
12  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5637.39minM35   15.936  3:464.43419
13  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport37.46minM40   15.887  3:474.41412
14  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg37.52minMse   15.845  3:474.40407
15  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5638.00minM50   15.789  3:484.39399
16  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica38.20minMse   15.652  3:504.35381
17  Anjolie Engels (PR 35.42) Dynamica38.34minVse   15.557  3:514.32620
18  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg38.41minM35   15.511  3:524.31363
19  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica38.43minM55   15.497  3:524.30361
20  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg39.16minM35   15.280  3:564.24333
21  Laurey van den BergeFlakkee39.26minVse   15.216  3:574.23568
22  Menno MudTystjerk39.43minM35   15.107  3:584.20310
23  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg39.53minM45   15.044  3:594.18302
24  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5639.57minM35   15.019  4:004.17299
25  Piet Wisse (PR 37.47) Aagtekerke40.05minM45   14.969  4:014.16293
26  Vincent BloemVoorne Atletiek40.19minMse   14.882  4:024.13282
27  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica40.28minM35   14.827  4:034.12275
28  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke40.31minM40   14.809  4:034.11273
29  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica40.33minM50   14.797  4:034.11271
30  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica40.41minM40   14.748  4:044.10265
31  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.45minMse   14.724  4:054.09262
32  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica41.00minM45   14.634  4:064.07251
33  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica41.09minM50   14.581  4:074.05245
34  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport41.12minV35   14.563  4:074.05469
35  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5641.14minMse   14.551  4:074.04241
36  Maurice Jacobse (PR 40.46) Dynamica41.25minMse   14.487  4:094.02233
37  Léon Jacobse (PR 35.52) Dynamica41.28minMse   14.469  4:094.02231
38  Hans Verhaagen (PR 39.37) AV'5641.37minM45   14.417  4:104.00225
39  Jeroen de Nood (PR 39.04) Dynamica41.45minMse   14.371  4:113.99219
40  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica41.48minM55   14.354  4:113.99217
41  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5641.55minVse   14.314  4:123.98431
42  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica42.07minMse   14.246  4:133.96205
43  Loura Kleinepier (PR 42.07) Middelburg42.15minVse   14.201  4:143.94415
44  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica42.17minM50   14.190  4:143.94198
45  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica42.18minM45   14.184  4:143.94197
46  Marcel de Lange (PR 39.13) Dynamica42.20minM40   14.173  4:143.94196
47  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg42.38minM40   14.073  4:163.91185
48  Eric de Visser (PR)Domburg42.40minM40   14.063  4:163.91183
49  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden42.43minM45   14.046  4:163.90182
50  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem42.47minM35   14.024  4:173.90179
51  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica42.49minM45   14.013  4:173.89178
52  Leon Zuidhof (PR 43.00) Dynamica43.03minM40   13.937  4:183.87169
53  Ruben Verhaagen (debuut) Goes43.06minMse   13.921  4:193.87168
54  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke43.10minMse   13.900  4:193.86165
55  Rob Zomer (PR)Vlissingen43.12minM55   13.889  4:193.86164
56  David van Vliet (debuut) AV'5643.18minM35   13.857  4:203.85161
57  Laurenz BrunschwilerWeinfelden43.21minM35   13.841  4:203.84159
58  Erik van Belle (PR 42.05) Vlissingen43.40minM45   13.740  4:223.82148
59  Marius Boonman (PR 41.45) Heinkenszand43.42minMse   13.730  4:223.81147
60  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.44minM55   13.720  4:223.81146
61  Jimmy Bastiaanse (PR)Aagtekerke43.46minMse   13.709  4:233.81145
62  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.48minM35   13.699  4:233.81143
63  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen43.51minMse   13.683  4:233.80142
64  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg43.53minMse   13.673  4:233.80141
65  Perry van de BergeSommelsdijk43.55minM35   13.662  4:243.80140
66  Ronald Hendrikse (debuut) Domburg44.00minMse   13.636  4:243.79137
67  Rob Sonke (PR 42.51) AV'5644.02minMse   13.626  4:243.79136
68  Henrik Westerweele (PR 38.20) Dynamica44.04minMse   13.616  4:243.78135
69  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica44.07minM55   13.600  4:253.78133
70  John van Nunen (PR 41.31) Middelburg44.09minM35   13.590  4:253.78132
71  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport44.21minM35   13.529  4:263.76126
72  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica44.24minM65   13.514  4:263.75124
73  Colin Harmsen van der Vliet (PR 40.41) AC Olympia44.33minMse   13.468  4:273.74120
74  ??44.35minMse   13.458  4:283.74119
75  Petra BruijsSpado44.39minV45   13.438  4:283.73303
76  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.43minM45   13.418  4:283.73115
77  Richard van Ast (PR 44.24) AV'5644.45minM50   13.408  4:293.72114
78  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg44.47minM45   13.398  4:293.72113
79  Marcel Traas (PR 43.49) s-Heerenhoek44.51minM45   13.378  4:293.72111
80  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.53minM55   13.368  4:293.71110
81  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.56minM35   13.353  4:303.71108
82  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5645.01minV40   13.328  4:303.70288
83  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5645.04minM55   13.314  4:303.70105
84  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica45.09minM45   13.289  4:313.69102
85  Wim Stevels (PR 43.20) Dynamica45.20minM45   13.235  4:323.6897
86  Adrie van de Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.23minM45   13.221  4:323.6796
87  Martin de Graaf (PR 42.17) Wemeldinge45.29minM40   13.192  4:333.6693
88  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica45.31minVse   13.182  4:333.66267
89  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica45.34minM35   13.168  4:333.6691
90  Wim de Jonge (PR 37.27) s-Heer Abtskerke45.38minM60   13.148  4:343.6589
91  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5645.40minM35   13.139  4:343.6588
92  Martin Roest (PR 44.12) Oost-Souburg45.44minM35   13.120  4:343.6487
93  John Provoost (PR 45.34) Domburg45.49minM45   13.096  4:353.6485
94  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge45.52minMse   13.081  4:353.6383
95  Marco DielemanSommelsdijk45.54minM35   13.072  4:353.6383
96  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes45.56minM55   13.062  4:363.6382
97  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5645.59minVse   13.048  4:363.62249
98  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Krabbendijke46.16minMse   12.968  4:383.6074
99  Erwin van Unen (PR)Oost-Souburg46.25minM45   12.926  4:393.5970
100  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica46.28minM50   12.912  4:393.5969
101  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg46.51minM55   12.807  4:413.5661
102  Martin Marinissen (PR 42.47) Dynamica46.54minM35   12.793  4:413.5559
103  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg46.56minM45   12.784  4:423.5559
104  Rudi Ravia (PR 43.32) Delta Sport46.59minM55   12.770  4:423.5558
105  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge47.01minV45   12.761  4:423.54210
106  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge47.03minM45   12.752  4:423.5456
107  Johan Fredriks (PR 46.20) AV'5647.22minMse   12.667  4:443.5250
108  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg47.27minM40   12.645  4:453.5148
109  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg47.30minM50   12.632  4:453.5147
110  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica47.33minV35   12.618  4:453.51192
111  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica47.35minM55   12.609  4:463.5046
112  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg47.37minV45   12.601  4:463.50189
113  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle48.17minM45   12.427  4:503.4534
114  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport48.35minVse   12.350  4:523.43158
115  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport48.39minM40   12.333  4:523.4328
116  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge48.46minM35   12.303  4:533.4226
117  Rene Kramer (PR)Delta Sport48.51minM45   12.282  4:533.4125
118  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica49.15minV45   12.183  4:563.38138
119  Edwin de Vries (debuut) Vlissingen49.17minM35   12.175  4:563.3820
120  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica49.20minV50   12.162  4:563.38136
121  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5649.35minM60   12.101  4:583.3616
122  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg49.46minM45   12.056  4:593.3514
123  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport49.49minV40   12.044  4:593.35122
124  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke49.51minM35   12.036  4:593.3413
125  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.53minV45   12.028  4:593.34120
126  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek49.55minVse   12.020  5:003.34119
127  Jan Borra (PR 47.53) Biggekerke50.02minMse   11.992  5:003.3311
128  Kees Westerweele (PR 49.38) Vlissingen50.10minM45   11.960  5:013.3210
129  Christiaan HagerWeinfelden50.13minM35   11.948  5:013.3210
130  Edith Margadant (PR 46.14) Delta Sport50.15minV55   11.940  5:023.32111
131  Hans Wijkhuis (PR 44.00) Meliskerke50.18minM35   11.928  5:023.319
132  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg50.39minM50   11.846  5:043.296
133  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg50.48minV40   11.811  5:053.2897
134  Lianne de Visser (debuut) Koudekerke51.01minV35   11.761  5:063.2792
135  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen51.09minV35   11.730  5:073.2688
136  Moniek Schipper (PR 50.31) AV'5651.12minVse   11.719  5:073.2687
137  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem51.16minM60   11.704  5:083.253
138  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke51.32minM55   11.643  5:093.232
139  Jels KramerAppelscha51.39minM35   11.617  5:103.231
140  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande51.42minM55   11.605  5:103.221
141  Joke de Koster (PR 48.32) Delta Sport51.45minV55   11.594  5:113.2275
142  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland51.47minM65   11.587  5:113.221
143  Ron van Belzen (PR 46.53) Domburg51.54minM55   11.561  5:113.211
144  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica52.09minV55   11.505  5:133.2067
145  Gerard Rommers (PR 49.02) Dynamica52.23minM65   11.454  5:143.18-
146  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5652.26minV35   11.443  5:153.1861
147  Marieke Padmoes (PR 50.27) AV'5652.46minV35   11.371  5:173.1655
148  Perry Boogaard (debuut) Zoutelande53.11minM45   11.282  5:193.13-
149  Sandy Pleyte (debuut) Vlissingen53.14minV35   11.271  5:193.1347
150  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica53.21minM65   11.246  5:203.12-
151  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke54.26minM55   11.023  5:273.06-
152  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen54.29minV55   11.013  5:273.0628
153  Linda Braam (PR 53.30) Gapinge55.32minV55   10.804  5:333.0016
154  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport56.04minV40   10.702  5:362.9711
155  Martijn de Letter (debuut) Koewacht56.32minM35   10.613  5:392.95-
156  Eric PinxterenGoes56.35minMse   10.604  5:402.95-
157  Tjitte de Boer (PR 55.55) Middelburg56.43minM55   10.579  5:402.94-
158  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'5658.42minV55   10.221  5:522.84-
159  Mirjam Wisse (PR 57.34) Dynamica59.11minV35   10.138  5:552.82-
160  Marleen Hendrikse (debuut) Westkapelle59.31minM45   10.081  5:572.80-
161  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport59.34minV35   10.073  5:572.80-
162  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke1.00.22minM45   9.939  6:022.76-
163  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.41minV55   9.887  6:042.75-
164  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica1.02.05minM65   9.664  6:132.68-
165  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.02.46minV65   9.559  6:172.66-
166  Miriam Baak (PR 58.23) Oost-Souburg1.03.43minV35   9.417  6:222.62-
167  Erich Helmich (PR 1.01.15) Middelburg1.04.21minM65   9.324  6:262.59-
Mannen: 130 (77.84%) => M35=27 - M40=13 - M45=26 - M50=8 - M55=16 - M60=3 - M65=6 - Mse=31
Vrouwen: 37 (22.16%) => V35=10 - V40=4 - V45=5 - V50=1 - V55=7 - V65=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.049 seconden nodig om deze lijst met 167 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020