woensdag 8 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 25 juni 2014 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica32.11minMse   18.643  3:135.18785
2  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica34.33minMse   17.366  3:274.82612
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica35.34minMse   16.870  3:334.69545
4  Maarten Harthoorn (PR)Kapelle-Biezelinge35.40minM35   16.822  3:344.67539
5  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica35.42minM40   16.807  3:344.67536
6  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5635.44minMse   16.791  3:344.66534
7  Eric WolfertSommelsdijk35.50minMse   16.744  3:354.65528
8  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica36.05minMse   16.628  3:374.62512
9  Adriaan van Keulen (PR 34.42) Middelburg36.10minMse   16.590  3:374.61507
10  Wim PadmosRockanje36.16minM45   16.544  3:384.60501
11  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg36.19minMse   16.521  3:384.59498
12  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg36.38minM45   16.379  3:404.55478
13  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.06minM55   16.173  3:434.49451
14  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.26minM40   16.028  3:454.45431
15  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.29minM50   16.007  3:454.45428
16  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5637.57minM35   15.810  3:484.39402
17  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport38.23minM40   15.632  3:504.34379
18  Vincent BloemVoorne Atletiek38.46minMse   15.477  3:534.30358
19  Piet Wisse (PR 37.47) Aagtekerke38.54minM45   15.424  3:534.28351
20  Anjolie Engels (PR 35.42) Dynamica38.57minVse   15.404  3:544.28597
21  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica39.07minM50   15.339  3:554.26340
22  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.09minM45   15.326  3:554.26339
23  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica39.11minM45   15.313  3:554.25337
24  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle39.16minM45   15.280  3:564.24333
25  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5639.19minM35   15.261  3:564.24330
26  Dennis Heilbron (PR 37.57) Dynamica39.20minM35   15.254  3:564.24329
27  Jaco Wagenaar (debuut) Yerseke39.22minMse   15.241  3:564.23328
28  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica39.39minM40   15.132  3:584.20314
29  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.48minMse   15.075  3:594.19306
30  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport39.53minM40   15.044  3:594.18302
31  Gilles Geschiere (PR 37.32) Meliskerke39.57minM40   15.019  4:004.17299
32  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica40.10minM40   14.938  4:014.15289
33  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg40.12minM45   14.925  4:014.15287
34  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica40.16minM45   14.901  4:024.14284
35  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica40.17minMse   14.894  4:024.14283
36  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica40.20minM50   14.876  4:024.13281
37  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5640.22minMse   14.864  4:024.13280
38  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.33minM45   14.797  4:034.11271
39  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5640.45minVse   14.724  4:054.09494
40  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem41.04minM35   14.610  4:064.06248
41  Jan Guiljam (PR 33.55) Wemeldinge41.11minM55   14.569  4:074.05243
42  Wim Wouters (PR 36.32) AV'5641.18minM55   14.528  4:084.04238
43  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Dynamica41.24minM55   14.493  4:084.03234
44  Cor de Ridder (PR 40.00) Dynamica41.29minM40   14.464  4:094.02230
45  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5641.48minM35   14.354  4:113.99217
46  Harry Oostdijk (PR 40.46) Kruiningen41.50minM45   14.343  4:113.98216
47  Hans Steketee (PR 41.23) Yerseke41.52minMse   14.331  4:113.98215
48  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg41.54minM40   14.320  4:113.98213
49  Jon Herselman (PR)Kapelle-Biezelinge41.56minM45   14.308  4:123.97212
50  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke41.59minMse   14.291  4:123.97210
51  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke42.02minMse   14.274  4:123.97208
52  Pascal Eltink (debuut) Dynamica42.04minM45   14.263  4:123.96207
53  Loura Kleinepier (PR)Middelburg42.07minVse   14.246  4:133.96422
54  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica42.09minM45   14.235  4:133.95203
55  Arie van DijkSommelsdijk42.12minM55   14.218  4:133.95201
56  Martin de Graaf (PR)Wemeldinge42.17minM40   14.190  4:143.94198
57  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk42.19minM35   14.179  4:143.94197
58  Martijn Koole (PR 39.55) Yerseke42.21minMse   14.168  4:143.94195
59  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica42.38minM55   14.073  4:163.91185
60  John SibensSpado42.42minM35   14.052  4:163.90182
61  Jorn Lindenberg (PR 40.51) Yerseke42.48minMse   14.019  4:173.89178
62  Rob Sonke (PR)AV'5642.51minMse   14.002  4:173.89177
63  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke42.53minM35   13.991  4:173.89175
64  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica42.58minM55   13.964  4:183.88172
65  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5643.05minM40   13.926  4:193.87168
66  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica43.24minM50   13.825  4:203.84157
67  Joost Liefbroer (PR 43.25) Oost-Souburg43.26minMse   13.814  4:213.84156
68  Marcel de Lange (PR 39.13) Dynamica43.31minM40   13.788  4:213.83153
69  Jos Geluk (PR 40.38) Delta Sport43.38minM55   13.751  4:223.82149
70  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5643.42minVse   13.730  4:223.81345
71  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Dynamica43.51minM35   13.683  4:233.80142
72  Marius Boonman (PR 41.45) Heinkenszand43.54minMse   13.667  4:233.80140
73  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Dynamica43.58minM45   13.647  4:243.79138
74  Petra BruijsSpado43.59minV45   13.642  4:243.79333
75  Arno van de Boom (PR 42.36) Ovezande44.01minM35   13.631  4:243.79136
76  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica44.03minM55   13.621  4:243.78135
77  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.05minM45   13.611  4:253.78134
78  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5644.06minM55   13.605  4:253.78134
79  Marcel Traas (PR 43.49) s-Heerenhoek44.19minM45   13.539  4:263.76127
80  Richard van Ast (PR)AV'5644.24minM50   13.514  4:263.75124
81  Harry Christiaanse (PR 44.05) AV'5644.28minM50   13.493  4:273.75122
82  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.30minM45   13.483  4:273.75121
83  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg44.34minM40   13.463  4:273.74119
84  Denise van Weelden (PR 43.15) Heinkenszand44.53minVse   13.368  4:293.71294
85  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.55minM35   13.358  4:303.71109
86  Leon van Kruiningen (PR 44.06) Krabbendijke45.01minMse   13.328  4:303.70106
87  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg45.03minM45   13.319  4:303.70105
88  Lennard van Splunter (PR)AV'5645.07minM35   13.299  4:313.69103
89  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport45.10minM40   13.284  4:313.69102
90  Willem Bakker (debuut) Yerseke45.12minMse   13.274  4:313.69101
91  Colin Harmsen van der Vliet (PR 40.41) Tholen45.14minMse   13.265  4:313.68100
92  Martin Marinissen (PR 42.47) Dynamica45.41minM35   13.134  4:343.6588
93  Marjan de WaaijPallas'9345.43minV45   13.124  4:343.65259
94  Tonnis van der Tuin (PR 42.16) AV'5645.54minM50   13.072  4:353.6383
95  Axl van Putten (PR 45.33) AV'5645.59minMse   13.048  4:363.6280
96  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica46.09minM50   13.001  4:373.6176
97  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge46.12minV45   12.987  4:373.61240
98  Conno Francke (PR 44.41) Gapinge46.14minM45   12.978  4:373.6074
99  Fred Bastemeijer (PR 42.45) Delta Sport46.23minM65   12.936  4:383.5971
100  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica46.29minM55   12.908  4:393.5969
101  Wim de Jonge (PR 37.27) s-Heer Abtskerke46.40minM60   12.857  4:403.5764
102  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica46.44minV35   12.839  4:403.57220
103  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg46.46minM50   12.830  4:413.5662
104  Rudi Ravia (PR 43.32) Delta Sport46.49minM55   12.816  4:413.5661
105  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg46.50minV45   12.811  4:413.56217
106  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport46.54minM50   12.793  4:413.5559
107  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes46.56minM55   12.784  4:423.5559
108  Lennart de Looff (PR 42.44) Gapinge47.10minMse   12.721  4:433.5354
109  Erwin van Unen (PR 46.25) Oost-Souburg47.24minM45   12.658  4:443.5249
110  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport47.37minM35   12.601  4:463.5045
111  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport47.39minVse   12.592  4:463.50188
112  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5647.41minM35   12.583  4:463.5044
113  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5647.43minM40   12.574  4:463.4943
114  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica47.45minV50   12.565  4:473.49185
115  Raoul van Hijfte (PR)Yerseke47.49minMse   12.548  4:473.4942
116  Arjen Berrevoets (PR 46.08) Kerkwerve47.52minM35   12.535  4:473.4841
117  Rian de Vlieger (PR)Lewedorp48.06minV40   12.474  4:493.47173
118  Dennis ZoetweijYerseke48.14minMse   12.440  4:493.4634
119  Henny Strating (PR 46.14) AV'5648.19minV45   12.418  4:503.45166
120  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica48.23minM50   12.401  4:503.4432
121  Niels PokelijYerseke48.27minMse   12.384  4:513.4431
122  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk48.29minM45   12.375  4:513.4430
123  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica48.32minV50   12.363  4:513.43159
124  Hans van Dalen (PR)Yerseke48.35minM35   12.350  4:523.4329
125  Leo de Rijke (PR 42.03) Dynamica48.38minM45   12.337  4:523.4328
126  Edith Margadant (PR 46.14) Delta Sport48.50minV55   12.287  4:533.41150
127  Willian Boot (PR 44.55) Kerkwerve48.52minM45   12.278  4:533.4125
128  Boudewijn Goud (debuut) Goes48.55minMse   12.266  4:543.4124
129  Jan Bostelaar (PR 42.26) Dynamica49.00minM60   12.245  4:543.4023
130  Rene Kramer (PR 48.51) Delta Sport49.05minM45   12.224  4:553.4022
131  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica49.08minM60   12.212  4:553.3921
132  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke49.10minM55   12.203  4:553.3921
133  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek49.16minVse   12.179  4:563.38137
134  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5649.21minM60   12.158  4:563.3819
135  Bill Stegers (PR 45.40) Vlissingen49.27minM45   12.133  4:573.3718
136  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder49.35minM45   12.101  4:583.3616
137  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand49.39minMse   12.085  4:583.3615
138  Lisanne RichardNijmegen49.43minVse   12.068  4:583.35125
139  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.46minV45   12.056  4:593.35123
140  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge49.48minM35   12.048  4:593.3514
141  Frans Uitterhoeve (debuut) s-Gravenpolder50.03minM55   11.988  5:003.3311
142  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande50.19minM55   11.924  5:023.319
143  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen50.22minV35   11.913  5:023.31108
144  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke50.25minM35   11.901  5:033.318
145  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland50.27minM65   11.893  5:033.308
146  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica50.29minV55   11.885  5:033.30105
147  Moniek Schipper (PR)AV'5650.31minVse   11.877  5:033.30104
148  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg50.43minM50   11.830  5:043.296
149  Jan Neels (PR 44.48) AV'5650.49minM45   11.807  5:053.285
150  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica50.52minV45   11.796  5:053.2895
151  Joke de Koster (PR 48.32) Delta Sport50.55minV55   11.784  5:063.2794
152  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem50.57minM60   11.776  5:063.274
153  Frans Sinke (PR 49.41) Yerseke51.06minM55   11.742  5:073.264
154  Dick Hart (PR)Delta Sport51.09minM55   11.730  5:073.263
155  Jan Borra (PR 47.53) Biggekerke51.11minMse   11.723  5:073.263
156  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen51.25minV40   11.669  5:093.2483
157  Gerdy van de Reest (PR)Yerseke51.29minVse   11.654  5:093.2481
158  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport51.36minV40   11.628  5:103.2378
159  Lisette de Jong (PR 51.29) AV'5651.40minV40   11.613  5:103.2377
160  John LandmeterYerseke51.47minMse   11.587  5:113.221
161  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg51.50minV40   11.576  5:113.2273
162  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5652.14minM45   11.487  5:133.19-
163  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5652.20minV35   11.465  5:143.1863
164  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5652.25minVse   11.447  5:153.1862
165  Gilbert van de BergeKrabbendijke52.55minMse   11.339  5:183.15-
166  Peter Castel (PR)Goes52.58minM50   11.328  5:183.15-
167  Leni KleingeldVlissingen53.04minV55   11.307  5:183.1450
168  Marije Besuijen (PR 47.00) Dynamica53.17minV35   11.261  5:203.1346
169  Cathie Griep (PR 50.33) Kloetinge53.19minV35   11.254  5:203.1345
170  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport53.22minVse   11.243  5:203.1245
171  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke53.27minM55   11.225  5:213.12-
172  Linda Braam (PR)Gapinge53.30minV55   11.215  5:213.1242
173  Jordi CasielGoes54.00minMse   11.111  5:243.09-
174  Ben van Belzen (PR 53.18) Kapelle-Biezelinge54.14minM45   11.063  5:253.07-
175  Marieke Padmoes (PR 50.27) AV'5654.25minV35   11.026  5:273.0629
176  Anita Veldhof (PR 52.54) Kloetinge54.41minV45   10.972  5:283.0526
177  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport54.59minV40   10.912  5:303.0322
178  Jan Dalebout (PR 52.56) Kapelle-Biezelinge55.06minM55   10.889  5:313.02-
179  Leo Uitterhoeve (PR)Hoedekenskerke55.19minM55   10.847  5:323.01-
180  Roel Klap (PR 53.28) Westkapelle55.23minM60   10.834  5:323.01-
181  Marielle Simonse (PR 53.38) AV'5656.13minV40   10.673  5:372.9610
182  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand56.50minMse   10.557  5:412.93-
183  Michel Bune (PR)Yerseke57.06minM35   10.508  5:432.92-
184  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'5657.31minV55   10.432  5:452.902
185  Cindy Louwerse (PR)Serooskerke57.34minM35   10.423  5:452.90-
186  Yvonne Griep (PR)Hansweert57.48minV35   10.381  5:472.882
187  Mirjam Wisse (PR 57.34) Dynamica58.03minV35   10.336  5:482.871
188  Elise QuistYerseke58.40minVse   10.227  5:522.84-
189  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen59.55minV55   10.014  6:002.78-
190  Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.00.04minV65   9.989  6:002.77-
191  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport1.01.11minV35   9.807  6:072.72-
192  Erich Helmich (PR)Middelburg1.01.15minM65   9.796  6:082.72-
193  Miriam Baak (PR 58.23) Oost-Souburg1.02.40minV35   9.574  6:162.66-
194  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica1.02.50minM65   9.549  6:172.65-
195  Peter van den Broeke (PR 1.01.04) Middelburg1.05.25minM55   9.172  6:332.55-
Mannen: 147 (75.38%) => M35=22 - M40=15 - M45=29 - M50=13 - M55=22 - M60=6 - M65=4 - Mse=36
Vrouwen: 48 (24.62%) => V35=10 - V40=7 - V45=8 - V50=2 - V55=7 - V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.998 seconden nodig om deze lijst met 195 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Graaf Robert de      AV'56            984 0:05:11   1eJ11 17.363  3.27 min/km
002 Slabbekoorn Nathalie AV'56            992 0:05:32   1eM13 16.265  3.41 min/km
003 Graaf Brigitte de    AV'56            982 0:05:34   2eM13 16.167  3.42 min/km
004 Putten Shelby van    AV'56            994 0:05:39   1eM11 15.929  3.46 min/km
005 Veerhoek Max         Meliskerke       986 0:05:43   2eJ11 15.743  3.48 min/km
006 Joossens Pieter      Middelburg       990 0:06:06   3eJ11 14.754  4.03 min/km
007 Vlieger Cas de       Lewedorp         975 0:06:08   4eJ11 14.673  4.05 min/km
008 Graaf Amy de         AV'56            979 0:06:11   1eM07 14.555  4.07 min/km
009 Lange Nikita de      Dynamica         993 0:06:15   3eM13 14.400  4.09 min/km
010 Geldof Jasmijn       Dynamica         991 0:06:18   2eM11 14.285  4.11 min/km
011 Haar Dana            Dynamica         996 0:06:23   1eM09 14.099  4.15 min/km
012 Joossens Nynke       Dynamica         988 0:06:27   2eM09 13.953  4.18 min/km
013 Kole Owen            Kruiningen       971 0:06:29   1eJ09 13.881  4.19 min/km
014 Koops Thijs          Souburg          976 0:06:31   2eJ09 13.810  4.20 min/km
015 Wisse Maria          Dynamica         974 0:06:41   3eM11 13.466  4.27 min/km
016 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          969 0:06:46   3eM09 13.300  4.30 min/km
017 Veerhoek Maik        Meliskerke       987 0:06:49   3eJ09 13.202  4.32 min/km
018 Karelse Ryan         AV'56            998 0:06:51   4eJ09 13.138  4.33 min/km
019 Karelse Yara         AV'56            997 0:06:53   2eM07 13.075  4.35 min/km
020 Steenblok Koen       AV'56            970 0:06:55   1eJ07 13.012  4.36 min/km
021 Boonman Anouk        Nieuwdorp        981 0:07:03   3eM07 12.765  4.41 min/km
022 Simonse Jesper       Goes             977 0:07:05   2eJ07 12.705  4.43 min/km
023 Luijk Zoe van        AV'56            980 0:07:11   4eM07 12.529  4.47 min/km
024 Simonse Marit        AV'56            978 0:07:16   5eM07 12.385  4.50 min/km
025 Bune Lindsey         Yerseke          983 0:07:53   6eM07 11.416  5.15 min/km
026 Louwerse Ryan        Serooskerke      973 0:08:05   3eJ07 11.134  5.23 min/km
027 Sluijs Femke van     AV'56            999 0:08:15   4eM09 10.909  5.30 min/km

 
Laatste reacties:
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020