donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 21 juni 2014 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Anthony PochetBeauraing1.10.51minMse   17.867  3:214.96782
2  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.17.58minM35   16.236  3:424.51559
3  Maarten Harthoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.18.06minM35   16.208  3:424.50555
4  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.18.19minM35   16.163  3:434.49549
5  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.21.06minMse   15.609  3:514.34473
6  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.21.24minM40   15.551  3:514.32465
7  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.23.30minV35   15.160  3:574.21661
8  Danny de Leeuw (PR 1.21.56) Wolphaartsdijk1.23.54minMse   15.088  3:594.19402
9  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.24.05minM40   15.055  3:594.18398
10  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.25.29minM45   14.808  4:034.11364
11  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.25.40minM40   14.776  4:044.10360
12  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.25.53minM45   14.739  4:044.09355
13  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.26.08minM40   14.696  4:054.08350
14  Michel Lisseveld (PR 1.24.14) Scherpenisse1.26.20minM40   14.662  4:064.07345
15  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.26.30minMse   14.634  4:064.07341
16  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.27.14minM35   14.511  4:084.03325
17  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.28.13minM35   14.349  4:113.99304
18  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.29.02minM45   14.218  4:133.95287
19  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.29.05minM40   14.210  4:133.95286
20  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.29.39minM35   14.120  4:153.92275
21  Richard van Belzen (PR 1.27.57) Serooskerke1.30.07minM45   14.047  4:163.90265
22  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.30.35minM50   13.974  4:183.88256
23  Pascal Eltink (PR)Vlissingen1.30.57minM45   13.918  4:193.87249
24  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.31.04minMse   13.900  4:193.86247
25  Pim Kraan (PR)Vlissingen1.31.37minM40   13.817  4:213.84236
27  Albert Louis Kort (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.31.47minM55   13.792  4:213.83233
26  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.31.55minM35   13.772  4:213.83231
28  Rien van VossenHalsteren1.32.47minM55   13.643  4:243.79215
30  Erwin van der Linde (PR)Vlissingen1.32.56minM40   13.621  4:243.78212
29  Christiaan van Mourik (PR 1.27.03) Nieuw- en Sint Joosland1.33.03minM35   13.604  4:253.78210
31  John van de Vreede (PR 1.23.09) Goes1.33.21minM40   13.560  4:253.77205
32  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.33.36minM45   13.524  4:263.76201
33  Jeroen van der Meide (PR 1.27.09) Vlissingen1.33.37minMse   13.522  4:263.76201
34  David van Vliet (PR)Goes1.35.12minM40   13.297  4:313.69174
35  Niek van Belzen (PR)Arnemuiden1.35.43minM40   13.225  4:323.67166
38  Klaas Marteijn (PR)Arnemuiden1.35.55minM50   13.197  4:333.67163
37  Marcel Moerland (PR 1.30.55) Krabbendijke1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
36  Auke Ten Bruggencate (PR 1.32.42) Vlissingen1.36.01minM45   13.184  4:333.66161
39  Krista VaesAmsterdam1.36.23minVse   13.133  4:343.65351
41  Christian de Klerk (PR 1.31.24) Middelburg1.36.46minM35   13.081  4:353.63150
40  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.36.48minM50   13.077  4:353.63150
44  Matthias Bassie (PR 1.36.18) Vlissingen1.37.08minMse   13.032  4:363.62145
45  Kali van de KimmenadeTerneuzen1.37.09minMse   13.030  4:363.62144
42  Mark Geuze (PR 1.35.33) Middelburg1.37.16minM45   13.014  4:373.62143
43  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.37.24minM45   12.996  4:373.61141
46  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.37.35minM45   12.972  4:383.60138
47  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.40minM45   12.961  4:383.60137
48  Mark Broekhoven (PR)Vogelwaarde1.37.41minM40   12.959  4:383.60137
49  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.37.41minM35   12.959  4:383.60137
52  Lars van ZwietenRotterdam1.37.42minM35   12.956  4:383.60137
50  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.37.54minM45   12.930  4:383.59134
51  Robbert Beilo (PR)Vlissingen1.37.55minMse   12.928  4:383.59134
55  Erwin van Schaik (PR 1.28.39) Middelburg1.38.16minM45   12.882  4:393.58129
56  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.38.16minM60   12.882  4:393.58129
53  Manfred van den Broeke (PR 1.37.01) Middelburg1.38.17minM40   12.880  4:403.58128
54  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
57  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.38.31minM40   12.849  4:403.57125
58  Wim Stevels (PR 1.34.57) Middelburg1.38.38minM45   12.834  4:413.56124
59  Martin Francke (PR)Middelburg1.38.45minM35   12.819  4:413.56122
61  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.38.53minM40   12.801  4:413.56120
62  Vincent Toutenhoofd (PR 1.33.10) Westkapelle1.38.53minM40   12.801  4:413.56120
63  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.38.59minM55   12.789  4:423.55119
60  Franky Beljaars (PR 1.15.20) Vlissingen1.39.00minM50   12.786  4:423.55119
64  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.39.27minM50   12.729  4:433.54113
65  Chris Dek (PR)Kapelle-Biezelinge1.39.34minMse   12.714  4:433.53111
66  Souverein van der Gaag (PR)Vlissingen1.39.45minMse   12.690  4:443.53109
67  Sjors Joosse (PR)Oost-Souburg1.39.52minM40   12.675  4:443.52108
69  Suzanne Bosschaart (PR)Kapelle-Biezelinge1.40.12minVse   12.633  4:453.51278
68  Arjan Kranenburg (PR 1.28.29) Oost-Souburg1.40.18minMse   12.621  4:453.51102
70  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.40.48minMse   12.558  4:473.4996
71  Frank Ocké (PR 1.38.20) Vlissingen1.40.49minM45   12.556  4:473.4996
72  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.40.51minM35   12.552  4:473.4996
73  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.41.06minMse   12.521  4:483.4893
74  Dirk van Zweden (PR 1.37.32) Kapelle-Biezelinge1.41.26minM60   12.480  4:483.4789
75  Jeffrey Geerse (PR 1.37.32) Vlissingen1.41.28minM35   12.476  4:493.4788
76  Marcel de Lange (PR 1.27.48) Middelburg1.41.31minM40   12.469  4:493.4688
77  Martin Roest (PR 1.39.03) Oost-Souburg1.41.32minMse   12.467  4:493.4688
78  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.41.39minM40   12.453  4:493.4686
79  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.41.53minM35   12.425  4:503.4584
81  Chris Ijzelenberg (PR 1.34.26) Oosterland1.42.19minMse   12.372  4:513.4479
82  Stephan Jozwiak (PR 1.33.52) Vlissingen1.42.23minM35   12.364  4:513.4378
80  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.42.24minM45   12.362  4:513.4378
84  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee1.42.30minM40   12.350  4:523.4377
83  Wma VermazenVlissingen1.42.36minMse   12.338  4:523.4376
85  Ron Ploeg (PR)Middelburg1.42.59minM40   12.292  4:533.4172
87  Jan Louws (PR 1.32.00) Middelburg1.43.05minM50   12.280  4:533.4171
86  Harriette Houmes (PR)Middelburg1.43.14minVse   12.262  4:543.41226
88  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.43.34minMse   12.223  4:553.4066
89  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen1.43.34minM45   12.223  4:553.4066
90  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.43.44minM50   12.203  4:553.3964
91  Jael van den Oever (PR 1.42.40) Vlissingen1.43.58minV35   12.176  4:563.38214
92  Marcel de Witte (PR 1.40.33) Ritthem1.44.02minM45   12.168  4:563.3862
93  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.44.06minM40   12.160  4:563.3861
94  Johnny Kluijfhout (PR)Vlissingen1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
95  Johan Spijk (PR 1.35.51) Goes1.44.24minM35   12.125  4:573.3758
96  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.44.25minM45   12.123  4:573.3758
97  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.44.32minM60   12.110  4:573.3657
98  Peter Schurink (PR 1.44.01) Vlissingen1.44.34minM50   12.106  4:573.3657
102  Martin Marinissen (PR 1.37.02) Middelburg1.44.53minM45   12.069  4:583.3554
100  Paul van Westen (debuut) Goes1.44.55minMse   12.065  4:583.3554
99  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Krabbendijke1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
103  Joost Polderdijk (PR 1.37.33) Goes1.45.02minM40   12.052  4:593.3552
101  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.45.06minM40   12.044  4:593.3552
105  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.45.28minMse   12.002  5:003.3349
104  Amos Herz (PR)Vlissingen1.45.30minM45   11.999  5:003.3348
106  Edwin Geluk (PR 1.35.43) Heinkenszand1.45.33minM40   11.993  5:003.3348
107  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.45.41minMse   11.978  5:013.3347
111  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.45.51minM45   11.959  5:013.3246
112  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.45.54minM45   11.953  5:013.3245
108  Leo Pleijte (PR)Middelburg1.45.57minM50   11.948  5:013.3245
114  Hans de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.45.59minM40   11.944  5:013.3244
109  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Middelburg1.46.07minM45   11.929  5:023.3143
110  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.46.11minM60   11.921  5:023.3143
113  Fred Vermeire (PR)Breskens1.46.13minM45   11.918  5:023.3143
116  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.46.13minV45   11.918  5:023.31180
115  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.46.18minM55   11.908  5:023.3142
117  Peter Hekkers (PR)Oost-Souburg1.46.19minM35   11.906  5:023.3142
119  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge1.46.33minM40   11.880  5:033.3040
118  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.46.36minM50   11.875  5:033.3040
120  Lydia Spruyt (PR)Middelburg1.47.03minVse   11.825  5:043.28168
122  Casper Baas (PR 1.35.23) Goes1.47.09minM45   11.814  5:053.2836
121  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.47.11minVse   11.810  5:053.28167
124  Marco van der Knaap (PR)Vlissingen1.47.11minM40   11.810  5:053.2835
125  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.47.17minV45   11.799  5:053.28165
123  Erwin van Unen (PR 1.42.28) Oost-Souburg1.47.18minM45   11.797  5:053.2834
127  Gerben HijmanRotterdam1.47.37minM35   11.763  5:063.2732
126  Ronald Dees (PR 1.44.45) Vlissingen1.47.46minM45   11.746  5:063.2631
128  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.47.51minM50   11.737  5:073.2631
129  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
130  Stefan de Weerdt (PR 1.41.55) Wolphaartsdijk1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
131  Reinier Broeksma (PR)Heinkenszand1.48.02minM40   11.717  5:073.2529
132  Peter de Waal (PR 1.40.04) Middelburg1.48.15minM50   11.694  5:083.2528
133  Walter Plessius (PR)s-Gravenpolder1.48.25minM40   11.676  5:083.2427
134  Nine Postma (debuut) Middelburg1.48.28minVse   11.670  5:083.24149
135  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.48.33minM40   11.661  5:093.2426
136  Maarten VerdonkRotterdam1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
137  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.49.12minV45   11.592  5:113.22139
138  Cees Leijnse (PR)Middelburg1.49.18minM65   11.581  5:113.2222
141  Marcel Schoon (PR)Vlissingen1.49.22minM45   11.574  5:113.2221
139  Jan Ijzelenberg (PR 1.41.42) Oosterland1.49.27minMse   11.566  5:113.2121
140  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.49.36minM55   11.550  5:123.2120
142  Jan de Reu (PR)Middelburg1.49.41minM55   11.541  5:123.2120
143  Lennart de Kam (PR 1.43.58) Arnemuiden1.49.46minMse   11.532  5:123.2019
145  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.49.56minM50   11.515  5:133.2018
147  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.49.59minVse   11.509  5:133.20130
148  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.49.59minM40   11.509  5:133.2018
144  Jos den Hollander (PR 1.23.56) Goes1.50.04minM50   11.501  5:133.1918
152  Hans Mathijssen?1.50.04minMse   11.501  5:133.1918
146  Muriel Hofman (PR 1.45.51) Kloetinge1.50.05minV35   11.499  5:133.19128
151  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.50.07minM50   11.496  5:133.1917
149  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31) Arnemuiden1.50.08minM40   11.494  5:133.1917
149  Willem Huiszoon (PR)Middelburg1.50.12minM50   11.487  5:133.1917
155  Raymond Gerrits (PR 1.40.37) Middelburg1.50.12minM35   11.487  5:133.1917
153  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.50.16minM55   11.480  5:143.1917
154  John van Beek?1.50.22minMse   11.469  5:143.1916
156  Steven Stroo (PR 1.43.43) Middelburg1.50.28minMse   11.459  5:143.1816
158  Cor Leunis (PR 1.49.59) Terneuzen1.50.39minM55   11.440  5:153.1815
157  Immanuel KranendonkHierden1.50.43minM40   11.433  5:153.1814
159  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.50.56minVse   11.411  5:153.17118
160  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.51.21minM35   11.368  5:173.1612
161  Dirk Poortvliet (PR)Middelburg1.51.25minM40   11.361  5:173.1611
163  Jan Verburg (PR)Koudekerke1.51.45minM60   11.328  5:183.1510
162  Anne van Houwelingen (PR 1.45.04) Middelburg1.51.47minV45   11.324  5:183.15109
165  Marion van de Zande (debuut) Vlissingen1.52.02minV45   11.299  5:193.14106
164  Paul van Tuil?1.52.08minMse   11.289  5:193.149
166  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.52.24minV45   11.262  5:203.13102
167  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.52.32minM45   11.249  5:203.127
168  Erik VosVeen1.52.40minM35   11.235  5:203.127
169  Jaap van der Endt (debuut) Vlissingen1.52.54minM50   11.212  5:213.116
171  Petra Reintjes (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.53.18minV35   11.173  5:223.1092
170  Daphne Zerbib (PR)Middelburg1.53.23minV40   11.164  5:223.1091
173  Chantal ScheiberlichVlissingen1.53.23minV40   11.164  5:223.1091
174  Jacob Goedhart (PR)Goes1.53.33minM35   11.148  5:233.104
172  Esther Houmes (PR)Wissenkerke1.53.37minV35   11.141  5:233.0989
175  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.53.37minM55   11.141  5:233.094
176  Arma WondergemHaarlem1.53.59minV35   11.106  5:243.0885
177  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.54.10minMse   11.088  5:253.083
178  Gerben StangeMiddelburg1.54.25minMse   11.064  5:253.072
179  Etienne Verhoef (PR 1.48.53) Goes1.54.40minM40   11.039  5:263.072
180  Frans Sinke (PR)Yerseke1.55.02minM55   11.004  5:273.061
181  Ron van Belzen (debuut) Domburg1.55.15minM55   10.984  5:283.051
183  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg1.55.26minV45   10.966  5:283.0571
182  Jean-Paul Chermin Chermin (PR 1.47.29) Vlissingen1.55.28minM50   10.963  5:283.051
185  Floor GroeneveldZwijndrecht1.55.43minM50   10.939  5:293.041
186  Leonard van Moolenbroek (PR 1.51.02) Middelburg1.55.43minM45   10.939  5:293.041
184  Bianca Davidse (PR)Goes1.55.45minVse   10.936  5:293.0468
187  Robert van Moolenbroek (PR)Middelburg1.55.53minM45   10.923  5:303.03-
188  Lianne de Visser (PR)Koudekerke1.55.58minV40   10.916  5:303.0366
191  Peter Sanderse (PR 1.54.32) Serooskerke1.56.08minM55   10.900  5:303.03-
192  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg1.56.11minM55   10.895  5:303.03-
190  Nel van der Steen (debuut) Oost-Souburg1.56.12minV45   10.894  5:303.0364
189  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.56.14minM60   10.891  5:313.03-
193  Paul de Bruijn?1.56.32minMse   10.863  5:313.02-
195  Harry Kwakkelaar (PR)Vlissingen1.57.13minM55   10.799  5:333.00-
196  Kees Klerks?1.57.20minMse   10.788  5:343.00-
198  Frank TielensBreda1.57.32minM40   10.770  5:342.99-
194  Peter Buse (PR)Vlissingen1.57.33minM45   10.769  5:342.99-
199  Danny Dijke (PR 1.49.12) Oost-Souburg1.57.39minMse   10.759  5:352.99-
197  Dick Aarden (PR)Vlissingen1.57.40minM60   10.758  5:352.99-
200  René de Jonge (PR 1.40.43) Arnemuiden1.58.22minM40   10.694  5:372.97-
201  Patrick Harting (PR 1.47.36) Koudekerke1.58.26minM40   10.688  5:372.97-
205  Jessica Nagel (PR 1.58.37) Middelburg1.58.46minVse   10.658  5:382.9644
202  Tea Tazelaar (PR 1.56.04) Middelburg1.58.47minV55   10.657  5:382.9644
203  Annemarie Lorier (PR)Middelburg1.59.00minVse   10.637  5:382.9542
204  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg1.59.03minM65   10.633  5:392.95-
206  Lauro RelenasZevenhuizen1.59.04minM40   10.631  5:392.95-
208  Christian PostBarendrecht1.59.28minM35   10.596  5:402.94-
207  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke1.59.32minM45   10.590  5:402.94-
209  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.59.43minV40   10.574  5:402.9437
210  Rob Zomer (PR 1.51.48) Vlissingen2.00.02minM55   10.546  5:412.93-
211  Lex van Zuilen (PR)Vlissingen2.00.15minM55   10.527  5:422.92-
213  Johnny Maljaars (PR 1.54.05) Oostkapelle2.00.22minM45   10.517  5:422.92-
212  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.00.26minM35   10.511  5:432.92-
214  Corine Janse (PR 1.57.22) Goes2.00.34minV35   10.499  5:432.9232
215  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.00.49minV40   10.477  5:442.9131
216  Nancy Hajos (debuut) Middelburg2.01.12minV40   10.444  5:452.9028
217  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke2.01.37minM65   10.409  5:462.89-
218  Aart van Luijk (PR 1.44.39) Vlissingen2.01.53minM55   10.386  5:472.88-
219  Marjo Hamelink (PR 1.41.04) Oost-Souburg2.01.55minMse   10.383  5:472.88-
220  Sylvia van der Weide (PR 1.56.43) Oost-Souburg2.01.56minV35   10.381  5:472.8824
221  Johan SchalkHeusden2.02.00minM40   10.376  5:472.88-
222  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden2.02.16minM60   10.353  5:482.88-
224  Monique Kochanowski (PR 1.58.01) Middelburg2.02.30minV45   10.333  5:482.8721
225  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen2.02.36minMse   10.325  5:492.87-
223  Sjaak RietecoVlissingen2.02.38minM55   10.322  5:492.87-
226  Johan van Moolenbroek (PR 1.57.13) Middelburg2.02.43minM55   10.315  5:492.87-
227  Marijn KaatMiddelburg2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
228  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.03.14minM45   10.272  5:502.85-
229  Alex Verschuur (PR 1.56.10) Zoutelande2.03.17minM45   10.268  5:512.85-
230  Olga ThieleDreischor2.03.30minV35   10.250  5:512.8517
231  Leen Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke2.03.34minM55   10.244  5:512.85-
232  Adriënne Jansen (debuut) s-Heer Arendskerke2.03.35minV35   10.243  5:512.8516
233  Pedro Gerritse (PR)Vlissingen2.03.38minM55   10.239  5:522.84-
234  Ron Pihl (PR 1.54.20) Oost-Souburg2.03.44minMse   10.230  5:522.84-
236  René Wisse (PR)Grijpskerke2.04.08minM35   10.198  5:532.83-
235  Niels van Vliet (PR 1.56.10) Vlissingen2.04.16minM40   10.187  5:532.83-
238  Rikkert van der Wel (debuut) Goes2.04.23minMse   10.177  5:542.83-
239  Agnes RelenasZevenhuizen2.04.24minV40   10.176  5:542.8313
237  Peter-Paul Lobbezoo (PR)Middelburg2.04.28minM40   10.170  5:542.83-
242  Saskia Smolenaers (PR)Terhole2.04.37minV35   10.158  5:542.8212
240  Sonja Poppe (PR 1.55.36) Kamperland2.04.45minV45   10.147  5:552.8212
241  Rijk Filius (PR 1.43.30) Vlissingen2.04.50minM55   10.140  5:552.82-
243  Phuong Banh (PR 2.01.05) Oost-Souburg2.05.09minM50   10.115  5:562.81-
244  Regina Verhage (PR 1.57.15) Aagtekerke2.05.37minV50   10.077  5:572.809
246  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Goes2.06.18minV45   10.023  5:592.787
247  Wim Karelse (PR 1.41.29) Schore2.06.20minM55   10.020  5:592.78-
245  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.06.21minV40   10.019  5:592.786
248  Cordula van Laere (debuut) Vlissingen2.06.57minV45   9.971  6:012.775
255  Niels DammanBergen op Zoom2.07.21minM35   9.940  6:022.76-
249  Wendy van der Heide (PR 1.56.48) Vlissingen2.07.59minV35   9.891  6:042.753
250  Hennie van Eijbergen (PR 2.03.11) Vlissingen2.07.59minV50   9.891  6:042.753
251  Roel Klap (PR)Westkapelle2.08.49minM60   9.827  6:062.73-
252  Loek Kwakkelaar (PR 2.01.24) Vlissingen2.09.10minM60   9.800  6:072.72-
253  Hannie de Nooijer (debuut) Aagtekerke2.09.35minVse   9.769  6:092.711
254  Xander Janssen (PR 2.03.54) Vlissingen2.09.57minM45   9.741  6:102.71-
256  Eleonore AdesRotterdam2.10.01minVse   9.736  6:102.70-
257  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee2.10.45minMse   9.681  6:122.69-
258  Bastiaan de Koeijer (PR 2.04.49) Wolphaartsdijk2.11.39minM60   9.615  6:142.67-
259  Arjan van den Berge (PR 1.53.33) Bruinisse2.11.46minMse   9.607  6:152.67-
261  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.12.22minM45   9.563  6:162.66-
260  Ronald van Overbeeke (debuut) Vlissingen2.12.26minM45   9.558  6:172.66-
262  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.12.45minM55   9.536  6:182.65-
263  Andre de Visser (PR 1.56.36) Krabbendijke2.12.46minM45   9.534  6:182.65-
264  Carmelina TucciVlissingen2.12.52minV50   9.527  6:182.65-
265  Erna de Landmeter (PR)Oost-Souburg2.13.39minV35   9.471  6:202.63-
266  Elise Fanchamps (PR)Westkapelle2.13.39minV50   9.471  6:202.63-
267  Paulien de Klerk (PR 2.01.34) Nieuw- en Sint Joosland2.15.32minV60   9.340  6:252.59-
268  Andries den Hollander (PR)Hansweert2.15.33minM65   9.339  6:252.59-
269  Jolanda van Keulen (PR 2.07.34) Middelburg2.15.42minV40   9.328  6:262.59-
270  Rink SipmaDordrecht2.16.07minM45   9.300  6:272.58-
271  Cor de Weerdt (PR)Vlissingen2.17.56minM65   9.177  6:322.55-
272  Bart de Looff (PR 1.56.51) Serooskerke2.19.12minM50   9.094  6:362.53-
273  Kilian van der Endt (debuut) Vlissingen2.19.43minMse   9.060  6:372.52-
274  Willy Lastdrager (PR 2.09.00) Middelburg2.21.26minV50   8.950  6:422.49-
275  Anneke Gillissen (PR 2.21.13) Middelburg2.23.24minV40   8.827  6:482.45-
276  Trudi Belt (PR 2.19.34) Vlissingen2.28.17minV60   8.537  7:022.37-
277  Gilles de Witte (PR 2.14.16) Heinkenszand2.29.55minM75   8.444  7:062.35-
278  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.30.06minVse   8.433  7:072.34-
Mannen: 221 (79.5%) => M35=27 - M40=43 - M45=42 - M50=21 - M55=24 - M60=11 - M65=5 - M75=1 - Mse=47
Vrouwen: 57 (20.5%) => V35=13 - V40=10 - V45=12 - V50=5 - V55=1 - V60=2 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin AdanMiddelburg33.39minMse   17.581  3:254.88-
2  Ronnie OvergaauwZoutelande35.13minMse   16.799  3:344.67+1:34
3  Remy VasseurVlissingen36.07minMse   16.380  3:404.55+2:28
4  Jethro ten BruggencateVlissingen36.57minMse   16.011  3:454.45+3:18
5  Ruud HoosemansVlissingen37.11minMse   15.910  3:464.42+3:32
6  Niels GeuzeMiddelburg38.06minMse   15.528  3:524.31+4:27
7  Peter MeeuwsenKrabbendijke38.57minMse   15.189  3:574.22+5:18
8  Ard-Jan TrouwborstKapelle-Biezelinge38.58minMse   15.182  3:574.22+5:19
9  Sven VermeulenVlissingen39.06minMse   15.130  3:584.20+5:27
10  Rob de PagterRitthem39.13minMse   15.085  3:594.19+5:34
11  Jan-Willem RoelseMiddelburg39.30minMse   14.977  4:004.16+5:51
12  Bart de VisserSerooskerke39.38minMse   14.927  4:014.15+5:59
13  Maurice JacobseZoutelande39.42minMse   14.902  4:024.14+6:03
14  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge39.42minMse   14.902  4:024.14+6:03
15  Pieter WisseBiggekerke40.21minM45   14.662  4:064.07+6:42
17  Peter van der BroekOost-Souburg40.45minM45   14.518  4:084.03+7:06
16  Carolien van de KreekeSerooskerke40.46minV40   14.512  4:084.03+7:07
18  Wim WoutersKruiningen41.02minM60   14.418  4:104.00+7:23
19  Remi van den BroekeVlissingen41.03minMse   14.412  4:104.00+7:24
20  Henk-Jan JoosseArnemuiden41.03minM45   14.412  4:104.00+7:24
22  Mark van der MoereKortgene41.16minMse   14.336  4:113.98+7:37
21  John van NunenMiddelburg41.17minMse   14.330  4:113.98+7:38
23  Michel LabeurMiddelburg41.20minMse   14.313  4:123.98+7:41
24  Erik MaranusWestkapelle41.41minM35   14.193  4:143.94+8:02
25  Chris KoleWemeldinge41.53minMse   14.125  4:153.92+8:14
26  Jurjen SwiersVlissingen42.00minM45   14.086  4:163.91+8:21
27  Robert de Looff?42.19minMse   13.980  4:183.88+8:40
28  Henrik WesterweeleVlissingen42.34minMse   13.898  4:193.86+8:55
31  Late Entry?42.56minMse   13.780  4:213.83+9:17
29  Laurens MeeuwsenKrabbendijke43.08minM50   13.716  4:223.81+9:29
30  Bianca van AartsenMiddelburg43.16minVse   13.673  4:233.80+9:37
32  Vincent de BertVlissingen43.22minMse   13.642  4:243.79+9:43
33  Ronald de BroekertKapelle-Biezelinge43.35minMse   13.574  4:253.77+9:56
34  Herman de GraveVlissingen43.43minM35   13.533  4:263.76+10:04
39  Michiel BouwmanGoes43.59minMse   13.451  4:283.74+10:20
35  Gertrud van NoordenGoes44.01minVse   13.440  4:283.73+10:22
37  Vincent MulderKoudekerke44.12minMse   13.385  4:293.72+10:33
36  Ramon Schutte?44.15minMse   13.369  4:293.71+10:36
37  Wim TabakVlissingen44.19minM50   13.349  4:303.71+10:40
40  Leo de RijkeVlissingen44.28minM45   13.304  4:313.70+10:49
41  Wim VerburgGoes44.38minM45   13.255  4:323.68+10:59
42  Ivo van den BroekeVlissingen44.55minMse   13.171  4:333.66+11:16
43  Guido MoisonMiddelburg45.05minM35   13.122  4:343.65+11:26
44  Michiel de NooijerHardegarijp45.15minMse   13.074  4:353.63+11:36
47  Douwe WortmanAxel45.23minMse   13.036  4:363.62+11:44
45  Teun NoordhoekOud-Beijerland45.29minM60   13.007  4:373.61+11:50
48  Marco ScheeleGoes45.30minM45   13.002  4:373.61+11:51
46  Mariska BooneVlissingen45.32minV40   12.993  4:373.61+11:53
49  Anton MelisOud-Beijerland45.37minM65   12.969  4:383.60+11:58
51  Michael EversMiddelburg45.44minM40   12.936  4:383.59+12:05
50  Ronald de BertVlissingen45.45minM50   12.931  4:383.59+12:06
52  Jan GeenseYerseke45.56minM65   12.880  4:403.58+12:17
55  Evan DonzeMiddelburg45.58minMse   12.870  4:403.58+12:19
57  Eric van ZonGoes46.00minM40   12.861  4:403.57+12:21
53  Eric van GoethemKloosterzande46.07minM50   12.828  4:413.56+12:28
54  Ronald StrobosMiddelburg46.07minM50   12.828  4:413.56+12:28
56  Marco MoerlandArnemuiden46.19minMse   12.773  4:423.55+12:40
59  Co de FeijterZierikzee46.25minM50   12.745  4:423.54+12:46
60  Ko DavidseDordrecht46.30minM55   12.723  4:433.53+12:51
58  Kees van HaverenVlissingen46.31minM60   12.718  4:433.53+12:52
61  Dikki VijlbriefMiddelburg46.46minV35   12.650  4:453.51+13:07
64  Ramon HelgersRijswijk46.48minMse   12.641  4:453.51+13:09
63  Jan DonzeMiddelburg46.51minM45   12.628  4:453.51+13:12
62  Durby MeijboomVlissingen47.12minV35   12.534  4:473.48+13:33
65  Pol van de Vijver?47.16minMse   12.516  4:483.48+13:37
69  Peter van HouteWemeldinge47.20minMse   12.499  4:483.47+13:41
67  Kees van der HeijdenVlissingen47.26minM50   12.472  4:493.46+13:47
66  Adriaan van de PlasseYerseke47.35minMse   12.433  4:503.45+13:56
68  Andre Davidse?47.43minMse   12.398  4:503.44+14:04
70  Richard HelbersVlissingen47.46minM35   12.385  4:513.44+14:07
71  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder48.14minM40   12.265  4:543.41+14:35
76  Edwin PotVlissingen48.16minM45   12.257  4:543.40+14:37
72  Marcel van der HartMiddelburg48.20minMse   12.240  4:543.40+14:41
74  Lennart de LooffGapinge48.23minMse   12.227  4:543.40+14:44
73  Leo KaijserTerneuzen48.25minM50   12.219  4:553.39+14:46
77  Olivier de WaalBreda48.27minMse   12.211  4:553.39+14:48
75  Mirthe OverkampUtrecht48.34minVse   12.181  4:563.38+14:55
79  Henk SchraaVlissingen48.38minM40   12.164  4:563.38+14:59
78  Evelien Capellos-Heerenhoek48.47minVse   12.127  4:573.37+15:08
80  John CarolHeinkenszand49.01minM40   12.069  4:583.35+15:22
81  Donnie MulderVlissingen49.05minM35   12.053  4:593.35+15:26
83  Dennis NagelkerkeGoes49.05minMse   12.053  4:593.35+15:26
82  Klaas-Willem van DijkeHarderwijk49.17minM35   12.004  5:003.33+15:38
85  Bastian BoogaardBreda49.18minM35   12.000  5:003.33+15:39
84  Glenn GeldofMiddelburg49.27minMse   11.964  5:013.32+15:48
87  Sander VriezekolkVlissingen49.32minMse   11.943  5:013.32+15:53
88  Mariska Kroo deNieuw- en Sint Joosland49.39minV35   11.915  5:023.31+16:00
89  Arwin SchotZierikzee49.40minM45   11.911  5:023.31+16:01
92  Bart BovenbergOud-Beijerland49.47minM60   11.883  5:033.30+16:08
90  Wim ZuijddijkKruiningen49.49minM45   11.876  5:033.30+16:10
91  Henk SandeeKamperland49.52minM65   11.864  5:033.30+16:13
93  Marcel RichardZoutelande49.56minMse   11.848  5:043.29+16:17
95  Matthijs de JonghGoes49.56minMse   11.848  5:043.29+16:17
94  Bou van BelzenArnemuiden50.03minM60   11.820  5:053.28+16:24
98  Koos BieringsVlissingen50.10minM55   11.793  5:053.28+16:31
96  Marijn TraasHeinkenszand50.12minMse   11.785  5:053.27+16:33
97  Hans JoosseMiddelburg50.14minM60   11.777  5:063.27+16:35
100  Peter de JonghGoes50.17minM45   11.765  5:063.27+16:38
99  Sander de LangeMiddelburg50.26minM40   11.730  5:073.26+16:47
101  Corne van LomwelOost-Souburg50.27minM45   11.726  5:073.26+16:48
103  Hans van DalenYerseke50.32minM35   11.707  5:083.25+16:53
104  Wouter JongepierDen Haag50.35minM65   11.696  5:083.25+16:56
102  Kees van BelzenRitthem50.42minM60   11.669  5:093.24+17:03
108  Arnold van VaardegemKapelle-Biezelinge50.43minM35   11.665  5:093.24+17:04
114  Thomas BrouwerMiddelburg50.43minMse   11.665  5:093.24+17:04
112  Marieke NelisWolphaartsdijk50.44minVse   11.661  5:093.24+17:05
106  Petra KaakSprang-Capelle50.49minVse   11.642  5:093.23+17:10
105  Katinka van den BroekeMiddelburg50.54minV40   11.623  5:103.23+17:15
113  Jan BesuijenSerooskerke50.55minMse   11.619  5:103.23+17:16
116  Bram LampertKoudekerke50.55minMse   11.619  5:103.23+17:16
106  Ineke TempelaarVlissingen50.57minV55   11.611  5:103.23+17:18
111  Maaike van de PolOost-Souburg50.57minV35   11.611  5:103.23+17:18
109  Myrthe GeldofMiddelburg50.58minVse   11.608  5:103.22+17:19
110  Rob GeldofMiddelburg50.59minM50   11.604  5:103.22+17:20
124  Sandy PleyteVlissingen51.09minVse   11.566  5:113.21+17:30
120  Niels WesterweelMiddelburg51.13minMse   11.551  5:123.21+17:34
115  Marieke PadmoesGoes51.14minV35   11.547  5:123.21+17:35
125  Evert van den HummelKoudekerke51.21minMse   11.521  5:123.20+17:42
117  Annelouk van MierloVlissingen51.23minVse   11.513  5:133.20+17:44
118  Kim DijkeOost-Souburg51.26minVse   11.502  5:133.20+17:47
119  Youri WamsNieuw- en Sint Joosland51.28minMse   11.495  5:133.19+17:49
123  Mart SchuurmanGoes51.28minMse   11.495  5:133.19+17:49
121  Tommie de BontDordrecht51.29minMse   11.491  5:133.19+17:50
122  Natalie SinkeVlissingen51.29minV40   11.491  5:133.19+17:50
126  Leslie van de Vijver?51.33minVse   11.476  5:143.19+17:54
127  Judith de LooffArnhem51.34minV35   11.473  5:143.19+17:55
132  Leon van de KetterijArnemuiden51.34minMse   11.473  5:143.19+17:55
128  Bart CherminVlissingen51.42minMse   11.443  5:153.18+18:03
130  Joris BeiloVlissingen51.45minMse   11.432  5:153.18+18:06
129  Ronald BeiloVlissingen51.46minM55   11.428  5:153.17+18:07
131  Kenneth van BelzenVlissingen51.49minMse   11.417  5:153.17+18:10
136  Kevin SavonijeGoes51.51minMse   11.410  5:163.17+18:12
134  Rianne KokWemeldinge51.54minV40   11.399  5:163.17+18:15
138  Edwin IsraelMiddelburg52.01minM45   11.373  5:173.16+18:22
133  Marlou EckhardtWemeldinge52.05minVse   11.359  5:173.16+18:26
135  Niek HespGoes52.08minM50   11.348  5:173.15+18:29
140  Xander PrinsDordrecht52.10minM50   11.341  5:173.15+18:31
139  Theo Geize?52.11minMse   11.337  5:183.15+18:32
137  Leo UitterhoeveHoedekenskerke52.20minM60   11.304  5:183.14+18:41
141  Alexander MastboomsKoudekerke52.34minM40   11.254  5:203.13+18:55
142  Lea MelisOud-Beijerland52.34minV65   11.254  5:203.13+18:55
143  Jacco van de GruiterArnemuiden52.34minMse   11.254  5:203.13+18:55
150  Amanda van de KetterijArnemuiden52.43minVse   11.222  5:213.12+19:04
145  Michel KlippelWemeldinge52.45minM40   11.215  5:213.12+19:06
148  Luciën ZegersHulst52.47minM50   11.208  5:213.11+19:08
151  Alex RemijnHeinkenszand52.53minM45   11.187  5:223.11+19:14
149  Michel van der HulstTerneuzen52.54minM40   11.183  5:223.11+19:15
144  Fred Peelens-Gravenpolder52.55minM60   11.180  5:223.11+19:16
146  Jan SiereveldMiddelburg52.55minM70   11.180  5:223.11+19:16
147  Kees de LeeuwOost-Souburg53.00minM65   11.162  5:233.10+19:21
154  Erik SamploniusMiddelburg53.06minMse   11.141  5:233.09+19:27
152  Carola GideonseVeere53.08minV35   11.134  5:233.09+19:29
153  Jeroen GillissenVlissingen53.16minM45   11.106  5:243.09+19:37
157  Bas WolfRotterdam53.19minMse   11.096  5:243.08+19:40
159  Anita VeldhofKloetinge53.28minVse   11.065  5:253.07+19:49
158  Tonny van MulkenBreskens53.33minM60   11.048  5:263.07+19:54
156  Jean-Paul VereeckeVlissingen53.34minM50   11.044  5:263.07+19:55
155  Jolanda KolijnOost-Souburg53.37minV45   11.034  5:263.06+19:58
161  Noleen SchraaVlissingen53.44minV40   11.010  5:273.06+20:05
160  Tjeerd BlankenstijnGoes53.54minMse   10.976  5:283.05+20:15
166  Jan DavidseMiddelburg54.02minMse   10.949  5:293.04+20:23
167  Davey van de WegeVlissingen54.09minMse   10.925  5:303.03+20:30
162  Hans Dieter?54.10minMse   10.922  5:303.03+20:31
165  Leanne de VosArnemuiden54.10minV35   10.922  5:303.03+20:31
168  Richard van de WegeVlissingen54.10minM45   10.922  5:303.03+20:31
163  Gabrielle Pranque?54.11minVse   10.918  5:303.03+20:32
164  Arian de VisserMiddelburg54.13minMse   10.912  5:303.03+20:34
169  Jan WisseMiddelburg54.16minM50   10.902  5:303.03+20:37
170  Bert van den Berg?54.24minMse   10.875  5:313.02+20:45
174  Cees JoosseNisse54.33minM55   10.845  5:323.01+20:54
176  Martin van der DoeWaarde54.36minM60   10.835  5:323.01+20:57
176  Leonie van der DoeWaarde54.36minVse   10.835  5:323.01+20:57
172  Charles N.V.T JillebaVlissingen54.39minM65   10.825  5:333.01+21:00
175  Will Jongepiers-Heer Arendskerke54.39minM65   10.825  5:333.01+21:00
173  Karin Geuze?54.40minVse   10.822  5:333.01+21:01
171  Roos MijnlieffVlissingen54.42minVse   10.815  5:333.00+21:03
182  Thijs de GroofTilburg55.02minM45   10.750  5:352.99+21:23
178  Youri Elstgeests-Heerenhoek55.04minMse   10.743  5:352.98+21:25
180  Stefan van den DriesHeinkenszand55.10minMse   10.724  5:362.98+21:31
179  Frank de WitteMiddelburg55.12minMse   10.717  5:362.98+21:33
181  Corné HaverhalsHeinkenszand55.19minV35   10.695  5:372.97+21:40
184  Theo WampersDordrecht55.21minM55   10.688  5:372.97+21:42
191  Christof Kaiser?55.25minMse   10.675  5:372.97+21:46
188  Philip LuitwielerGoes55.28minM60   10.666  5:382.96+21:49
183  Erica NefsMiddelburg55.31minV40   10.656  5:382.96+21:52
186  Monique van der MeijdenMiddelburg55.32minV50   10.653  5:382.96+21:53
189  Lorenz VaderVlissingen55.35minM45   10.643  5:382.96+21:56
187  Jos PutVlissingen55.36minM50   10.640  5:382.96+21:57
185  Daphne van GiesenGoes55.37minVse   10.637  5:382.95+21:58
196  Joke SturmOostkapelle55.46minV45   10.608  5:392.95+22:07
196  Rick SturmOostkapelle55.46minMse   10.608  5:392.95+22:07
192  Rinaldo SuijkMiddelburg55.50minMse   10.596  5:402.94+22:11
193  Mariëlle van den BroekeMiddelburg55.52minVse   10.589  5:402.94+22:13
204  Mitchell BoersVlissingen55.54minMse   10.583  5:402.94+22:15
190  Eva PosthumusKloetinge55.55minVse   10.580  5:402.94+22:16
198  Daniella EversMiddelburg56.00minV35   10.564  5:412.93+22:21
194  Ella NeufégliseGrijpskerke56.01minV50   10.561  5:412.93+22:22
195  Wim DingemanseGrijpskerke56.01minM50   10.561  5:412.93+22:22
200  Heleen LouwsMiddelburg56.02minV50   10.558  5:412.93+22:23
202  Adrie de KamArnemuiden56.02minM50   10.558  5:412.93+22:23
203  Wesley van WaardeArnemuiden56.02minMse   10.558  5:412.93+22:23
205  Danielle de BruijnVlissingen56.02minV35   10.558  5:412.93+22:23
199  Elly van den BroekeOost-Souburg56.07minV55   10.542  5:412.93+22:28
201  Lex VermazenOostburg56.12minM35   10.527  5:422.92+22:33
207  Alexander GlansbeekTerneuzen56.13minMse   10.524  5:422.92+22:34
209  Linda DekkerMiddelburg56.20minV40   10.502  5:432.92+22:41
212  Robin MolYerseke56.21minMse   10.499  5:432.92+22:42
214  Ronald MutsaersTilburg56.23minM50   10.492  5:432.91+22:44
206  Jolanda SchotZierikzee56.24minV45   10.489  5:432.91+22:45
208  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke56.27minM50   10.480  5:442.91+22:48
215  Julia BommeljéAmsterdam56.31minVse   10.468  5:442.91+22:52
211  Raymon OosterveenVlissingen56.38minMse   10.446  5:452.90+22:59
213  Linda KosterVlissingen56.40minVse   10.440  5:452.90+23:01
218  Gerrit AkkermanVlissingen56.46minM45   10.422  5:452.89+23:07
210  Debby Elstgeests-Gravenpolder56.49minV35   10.412  5:462.89+23:10
217  Simone van RoekelVlissingen56.50minV35   10.409  5:462.89+23:11
216  Christiaan van de PoelYerseke57.01minMse   10.376  5:472.88+23:22
220  Dick HordijkOud-Beijerland57.03minM55   10.370  5:472.88+23:24
218  Lenie van KlevenVlissingen57.06minV60   10.361  5:472.88+23:27
223  Nathalie Marijs-La GrandArnemuiden57.08minV35   10.355  5:482.88+23:29
222  Ben GuequierreOost-Souburg57.09minM55   10.352  5:482.88+23:30
224  Bert van der LindenOost-Souburg57.10minM40   10.349  5:482.87+23:31
229  Maartje BommeljéMiddelburg57.11minVse   10.346  5:482.87+23:32
221  Annemiek PaulusseOost-Souburg57.14minVse   10.337  5:482.87+23:35
231  Wilma MabelisVlissingen57.22minV55   10.313  5:492.86+23:43
227  Reguillo VandepitteVlissingen57.26minMse   10.301  5:492.86+23:47
233  Ria TramperVlissingen57.26minV50   10.301  5:492.86+23:47
226  Sandra RomeijnKoudekerke57.28minV40   10.295  5:502.86+23:49
230  Saitia ComenenciaVlissingen57.32minV35   10.283  5:502.86+23:53
232  Henny van DijkeHarderwijk57.35minVse   10.274  5:502.85+23:56
225  Evi GubbelsGoes57.36minVse   10.271  5:512.85+23:57
228  Guy-Gavin SandifortVlissingen57.39minMse   10.262  5:512.85+24:00
235  Petra StrooMiddelburg57.47minV45   10.238  5:522.84+24:08
238  Maroeska ArsGoes57.50minV35   10.229  5:522.84+24:11
237  Niek Besuijen?57.51minMse   10.226  5:522.84+24:12
234  Marie Louise van Mierlo?57.52minVse   10.224  5:522.84+24:13
236  Patricia BaasOost-Souburg57.54minVse   10.218  5:522.84+24:15
242  Jerry van LuijkMiddelburg58.03minMse   10.191  5:532.83+24:24
240  Mirjam WisseBiggekerke58.08minV45   10.177  5:542.83+24:29
241  Pieter H.A. WisseRotterdam58.08minMse   10.177  5:542.83+24:29
239  Hans KosterVlissingen58.13minM60   10.162  5:542.82+24:34
247  Jorina OreelArnemuiden58.21minM40   10.139  5:552.82+24:42
246  Maryska NastalyVlissingen58.22minV60   10.136  5:552.82+24:43
245  Oriana PattinamaVlissingen58.27minVse   10.121  5:562.81+24:48
244  Liduine VerschiereGoes58.28minV45   10.119  5:562.81+24:49
243  Els van ZwietenZierikzee58.29minV65   10.116  5:562.81+24:50
249  Simone LoebachOostkapelle58.31minV35   10.110  5:562.81+24:52
250  Dagmar ThomysOostkapelle58.31minV35   10.110  5:562.81+24:52
248  Denise SchefferVlissingen58.33minVse   10.104  5:562.81+24:54
252  Suzanne KraanGoes58.35minV40   10.098  5:562.81+24:56
251  Eugénie FiliusOostkapelle58.36minV40   10.096  5:572.80+24:57
255  Inge SteketeeOost-Souburg58.36minVse   10.096  5:572.80+24:57
262  Geert-Jan MaasTilburg58.37minM45   10.093  5:572.80+24:58
258  Olaf BraunOost-Souburg58.38minM35   10.090  5:572.80+24:59
253  Cindy van den BrandeHulst58.47minVse   10.064  5:582.80+25:08
254  Patrick FreijzerHulst58.47minM40   10.064  5:582.80+25:08
265  Amara KwekkebmAmsterdam58.47minVse   10.064  5:582.80+25:08
256  Bernadette SalomeKloosterzande58.49minV55   10.058  5:582.79+25:10
264  Paul BurgerOost-Souburg58.50minM40   10.056  5:582.79+25:11
260  Harry WesterweelMiddelburg58.51minM55   10.053  5:582.79+25:12
259  Miranda VerburgAmsterdam58.52minV35   10.050  5:582.79+25:13
260  Jan WiedenhoffMiddelburg59.01minM70   10.024  5:592.78+25:22
257  Cathelijne Moisons-Heerenhoek59.02minV35   10.021  5:592.78+25:23
268  Monique van de KetterijVlissingen59.02minV35   10.021  5:592.78+25:23
271  Bob den EngelsmanGoes59.02minM45   10.021  5:592.78+25:23
263  Annelies JanseWestkapelle59.03minVse   10.019  5:592.78+25:24
269  Kim KwakkelaarVlissingen59.04minVse   10.016  5:592.78+25:25
270  Kim Busen?59.04minVse   10.016  5:592.78+25:25
266  Kathinka AllaartMiddelburg59.08minV35   10.005  6:002.78+25:29
267  John HendrikseVlissingen59.11minM55   9.996  6:002.78+25:32
272  Cynthia MullerMiddelburg59.13minVse   9.990  6:002.78+25:34
272  Jessica MaljaarsMiddelburg59.14minVse   9.988  6:002.77+25:35
276  Claudia VerhorstMiddelburg59.22minV40   9.965  6:012.77+25:43
274  Yolanda KrombeenKruiningen59.26minV45   9.954  6:022.77+25:47
277  Peter Neels?59.27minMse   9.951  6:022.76+25:48
275  Inger van BovenWolphaartsdijk59.29minV35   9.946  6:022.76+25:50
278  Jurgen PhilipsenMiddelburg59.37minM40   9.923  6:032.76+25:58
281  Ibrahim Mihio AliMiddelburg59.45minMse   9.901  6:042.75+26:06
279  Marilou CreemersSerooskerke59.56minV60   9.871  6:052.74+26:17
280  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge59.56minV55   9.871  6:052.74+26:17
284  Kees van der SarMiddelburg59.56minMse   9.871  6:052.74+26:17
282  Peter van der MaaleKoudekerke59.57minM65   9.868  6:052.74+26:18
283  Joyce de LooffRotterdam1.00.04minVse   9.849  6:062.74+26:25
287  Louis HemelaarVlissingen1.00.09minM50   9.835  6:062.73+26:30
288  Bart BrinkmanGoes1.00.11minM40   9.830  6:062.73+26:32
289  Radek ZabickiVlissingen1.00.19minM35   9.808  6:072.72+26:40
286  Hans PluijlaarKoudekerke1.00.25minM75   9.792  6:082.72+26:46
285  Janneke WiskerkeGoes1.00.26minV45   9.789  6:082.72+26:47
290  Tonny den RuijterVlissingen1.00.28minM65   9.784  6:082.72+26:49
291  Anja FranckeGrijpskerke1.00.34minV45   9.768  6:092.71+26:55
293  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland1.00.40minM50   9.752  6:092.71+27:01
292  Anneke DellebekeOost-Souburg1.00.54minV60   9.714  6:112.70+27:15
294  Jack KlijsSchiedam1.00.58minM55   9.704  6:112.70+27:19
296  Andrea van IwaardenHeinkenszand1.01.00minV35   9.698  6:112.69+27:21
295  Sjaak WattelVlissingen1.01.01minM55   9.696  6:112.69+27:22
300  Ellen Bult-SanderseTerneuzen1.01.03minV45   9.690  6:122.69+27:24
301  Ingeborg WeltevredeBerkel en Rodenrijs1.01.04minV35   9.688  6:122.69+27:25
302  Chris SanderseMiddelburg1.01.04minM40   9.688  6:122.69+27:25
299  Jeltina StevelsMiddelburg1.01.10minV45   9.672  6:122.69+27:31
297  Anne-Marie JansenKloosterzande1.01.11minV60   9.669  6:122.69+27:32
304  Cisca van VlietMiddelburg1.01.13minV45   9.664  6:132.68+27:34
298  Buddy van GorkomVlissingen1.01.17minM50   9.654  6:132.68+27:38
303  Marian van BelzenVlissingen1.01.34minV50   9.609  6:152.67+27:55
306  Thea van den Berg?1.01.35minVse   9.606  6:152.67+27:56
307  Willemijn van Woekun?1.01.36minVse   9.604  6:152.67+27:57
311  Peter MoesMiddelburg1.01.46minM40   9.578  6:162.66+28:07
308  Erich HelmichMiddelburg1.01.47minM70   9.575  6:162.66+28:08
309  Huub DonkerVlissingen1.01.54minMse   9.557  6:172.65+28:15
310  Aline DonkerVlissingen1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:16
312  Harry BuijsOost-Souburg1.02.00minM55   9.542  6:172.65+28:21
314  Annemarie Vader WattelOost-Souburg1.02.02minV50   9.537  6:172.65+28:23
316  Peter van den BroekeMiddelburg1.02.20minM55   9.491  6:192.64+28:41
313  Cor DuitsGrijpskerke1.02.24minM55   9.481  6:202.63+28:45
318  Anil BayazVlissingen1.02.28minMse   9.471  6:202.63+28:49
315  Suzanne LievenseMiddelburg1.02.31minVse   9.463  6:202.63+28:52
317  Juliet HoogestegerWemeldinge1.02.41minV35   9.438  6:212.62+29:02
320  Désirée van DuijvenbodeBerkel en Rodenrijs1.02.48minV45   9.420  6:222.62+29:09
319  Willemijn de LooffVlissingen1.02.51minVse   9.413  6:222.61+29:12
322  Elisa PasveerMiddelburg1.03.01minVse   9.388  6:232.61+29:22
321  Marcel Vinke?1.03.05minMse   9.378  6:242.61+29:26
324  Elly BroeckaartTerhole1.03.16minV60   9.351  6:252.60+29:37
326  Roos BommeljéVlissingen1.03.17minVse   9.348  6:252.60+29:38
323  Francois van de Bussches-Gravenpolder1.03.20minM40   9.341  6:252.59+29:41
325  Aarnoud SchoutMiddelburg1.03.23minM75   9.334  6:262.59+29:44
329  Marjan RietecoVlissingen1.03.23minV50   9.334  6:262.59+29:44
328  Steven Vrolijk?1.03.26minM50   9.326  6:262.59+29:47
327  Evy van der WeesRotterdam1.03.37minVse   9.299  6:272.58+29:58
330  Lies Struik-SterkHellevoetsluis1.03.47minVse   9.275  6:282.58+30:08
331  Esther Boldings-Gravenpolder1.03.57minV40   9.251  6:292.57+30:18
332  Anniek de RijckSint Jansteen1.04.03minV45   9.237  6:302.57+30:24
333  Nancy HoogestegerWemeldinge1.04.03minV40   9.237  6:302.57+30:24
335  Wim BommeljéVlissingen1.04.06minM60   9.229  6:302.56+30:27
334  Anne BommeljéRotterdam1.04.07minVse   9.227  6:302.56+30:28
337  Andre SteketeeYerseke1.04.32minMse   9.167  6:332.55+30:53
337  Sandra HaazebroekOost-Souburg1.04.33minV45   9.165  6:332.55+30:54
336  Naomi GeuzeBruinisse1.04.37minVse   9.156  6:332.54+30:58
339  Katinka SengersMiddelburg1.04.40minV40   9.148  6:342.54+31:01
340  Saskia van Dam?1.04.41minVse   9.146  6:342.54+31:02
341  Simone SchotOost-Souburg1.05.07minVse   9.085  6:362.52+31:28
343  Floortje StapsOost-Souburg1.05.18minVse   9.060  6:372.52+31:39
342  Daniëlle BoonMiddelburg1.05.20minV35   9.055  6:382.52+31:41
344  Ruud RodermondVlissingen1.05.27minMse   9.039  6:382.51+31:48
346  Jeantina Machielsen-SturmVlissingen1.05.38minVse   9.014  6:392.50+31:59
345  Erica GoereeMiddelburg1.05.50minV35   8.986  6:412.50+32:11
347  Margaretha LacourVlissingen1.05.52minVse   8.982  6:412.49+32:13
349  Hilde HuigeGoes1.06.01minVse   8.961  6:422.49+32:22
348  Juvanah CallenderVlissingen1.06.06minVse   8.950  6:422.49+32:27
350  Patrick van HofwegenVlissingen1.06.18minM45   8.923  6:432.48+32:39
351  Alisha SamsonVlissingen1.06.25minVse   8.907  6:442.47+32:46
352  Jorien BuijsVlissingen1.06.44minVse   8.865  6:462.46+33:05
353  Herma JobseVlissingen1.06.49minV40   8.854  6:472.46+33:10
354  Henny van der WeeleVlissingen1.06.49minV55   8.854  6:472.46+33:10
355  Ellen RingelbergArnemuiden1.07.16minVse   8.795  6:492.44+33:37
356  Ben MullerVlissingen1.07.20minM50   8.786  6:502.44+33:41
359  Marga de KraaVlissingen1.07.40minV45   8.743  6:522.43+34:01
358  Nicky GansemanGoes1.07.42minVse   8.739  6:522.43+34:03
360  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge1.08.53minV45   8.588  6:592.39+35:14
361  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge1.08.55minM50   8.584  6:592.38+35:16
362  Marlies Veerhoeks-Gravenpolder1.09.25minV40   8.522  7:022.37+35:46
364  Ralph TooropMiddelburg1.09.26minMse   8.520  7:032.37+35:47
364  Kim GeleijnMiddelburg1.09.26minVse   8.520  7:032.37+35:47
363  Ilona KlippelWemeldinge1.09.34minV35   8.504  7:032.36+35:55
366  Carina JanssenVlissingen1.09.38minVse   8.496  7:042.36+35:59
367  Miriam van den BroekVlissingen1.09.38minV35   8.496  7:042.36+35:59
368  Brigitte FreijzerTerhole1.09.52minV55   8.468  7:052.35+36:13
369  Marielle Vesters?1.10.13minVse   8.425  7:072.34+36:34
370  Sanne VermueGoes1.10.49minVse   8.354  7:112.32+37:10
371  Gre Schuit de NooijerArnemuiden1.11.10minV60   8.313  7:132.31+37:31
372  Marjolein Bollemans-Gravenpolder1.12.28minV35   8.164  7:212.27+38:49
373  Daniëlle van DalenVlissingen1.12.59minV35   8.106  7:242.25+39:20
374  Saskia RichardVlissingen1.13.00minV35   8.104  7:242.25+39:21
375  Gigi SchetsVlissingen1.14.42minV40   7.920  7:352.20+41:03
376  Cor de VoogdBurgh-Haamstede1.14.52minM85   7.902  7:362.20+41:13
377  Thijs MolYerseke1.15.38minM60   7.822  7:402.17+41:59
378  Tonny van PoeljeVlissingen1.16.38minM60   7.720  7:462.14+42:59
379  Delphine van PoeljeVlissingen1.16.38minVse   7.720  7:462.14+42:59
380  Arabella BroersTilburg1.16.58minVse   7.686  7:482.14+43:19
381  Fried MaasTilburg1.16.59minM60   7.685  7:482.13+43:20
382  Peter TemmermanOost-Souburg1.18.57minM45   7.493  8:002.08+45:18
383  Jan KnolOost-Souburg1.19.04minM50   7.482  8:012.08+45:25
384  Ad van RijswijkVlissingen1.23.35minM50   7.078  8:291.97+49:56
385  Marinus van RijswijkVlissingen1.23.56minM75   7.048  8:311.96+50:17
386  Eduard Wallaart?1.25.18minMse   6.936  8:391.93+51:39
387  Wim van de PlasseYerseke1.26.16minM60   6.858  8:451.90+52:37
Mannen: 225 (58.59%) => M35=12 - M40=18 - M45=24 - M50=27 - M55=14 - M60=18 - M65=9 - M70=3 - M75=3 - M85=1 - Mse=96
Vrouwen: 159 (41.41%) => V35=33 - V40=18 - V45=17 - V50=7 - V55=7 - V60=7 - V65=2 - Vse=68

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.014 seconden nodig om deze lijst met 662 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020