woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

14e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 6 juni 2014 - Organisatie: Dynamica
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg23.35minMse   19.081  3:095.30-
2  Huub van NoordenGoes24.34minMse   18.318  3:175.09+0:59
3  Erwin AdanMiddelburg24.50minMse   18.121  3:195.03+1:15
4  Tim van den BroekeVlissingen25.17minMse   17.798  3:224.94+1:42
5  Emmanuel LoverieAC Duffel25.48minM35   17.442  3:264.84+2:13
6  Remy VasseurVlissingen26.17minMse   17.121  3:304.76+2:42
7  Luuk BalkenendeGoes26.21minMse   17.078  3:314.74+2:46
8  Marc BormsWillebroek26.25minM45   17.035  3:314.73+2:50
9  Willem de VosAmsterdam26.33minM35   16.949  3:324.71+2:58
10  Wim van SparrentakSint Laurens26.36minM40   16.917  3:334.70+3:01
11  Johnny ArensmanDen Bommel26.44minMse   16.833  3:344.68+3:09
12  Arjo VerhageAagtekerke27.00minM40   16.667  3:364.63+3:25
13  Joeri VersluisMiddelburg27.06minMse   16.605  3:374.61+3:31
14  Marco GeldofMiddelburg27.08minM45   16.585  3:374.61+3:33
15  Adriaan WalhoutMiddelburg27.14minMse   16.524  3:384.59+3:39
16  Ruud HoosemansVlissingen27.22minMse   16.443  3:394.57+3:47
17  Wilko de VosKattendijke27.23minM50   16.433  3:394.56+3:48
18  Dennis VerschuureYerseke27.27minMse   16.393  3:404.55+3:52
19  Jethro ten BruggencateVlissingen27.31minMse   16.354  3:404.54+3:56
20  Wilco BoogaardMiddelburg27.32minM35   16.344  3:404.54+3:57
21  Crum van der LindenVlissingen27.37minMse   16.295  3:414.53+4:02
22  Anjolie EngelsMiddelburg27.38minV35   16.285  3:414.52+4:03
23  Marius BesuijenSint Laurens27.45minM50   16.216  3:424.50+4:10
24  Jorim de BoksMiddelburg27.51minMse   16.158  3:434.49+4:16
25  Bas de NooijerKoudekerke27.59minMse   16.081  3:444.47+4:24
26  Marianne de KokLewedorp28.02minV40   16.052  3:444.46+4:27
27  Micha JanseZoutelande28.33minM40   15.762  3:484.38+4:58
28  Lous WondergemMiddelburg28.47minMse   15.634  3:504.34+5:12
29  Erik KokArnemuiden28.49minM40   15.616  3:514.34+5:14
30  Aart JoziasseMiddelburg28.50minM45   15.607  3:514.34+5:15
31  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge28.51minM45   15.598  3:514.33+5:16
32  Olivier VerhaarMiddelburg28.51minMse   15.598  3:514.33+5:16
33  Gerben van der BliekGoes28.56minMse   15.553  3:514.32+5:21
34  Harmen SchotMiddelburg28.57minMse   15.544  3:524.32+5:22
35  Edwin van AlphenVlissingen28.58minM40   15.535  3:524.32+5:23
36  Dennis BootsgezelVlissingen28.59minMse   15.526  3:524.31+5:24
37  Monique VerschuureYerseke28.59minVse   15.526  3:524.31+5:24
38  Gerard van der MaleWestkapelle29.01minM45   15.508  3:524.31+5:26
39  Jan-Willem RoelseDynamica29.10minMse   15.429  3:534.29+5:35
40  Jora Schienbein?29.11minM45   15.420  3:534.28+5:36
41  Bart de VisserSerooskerke29.12minMse   15.411  3:544.28+5:37
42  Gilles GeschiereMeliskerke29.18minM40   15.358  3:544.27+5:43
43  Peter BalkenendeGoes29.19minM45   15.350  3:554.26+5:44
44  Emiel FlipseVlissingen29.19minMse   15.350  3:554.26+5:44
45  Michel RidderhofMiddelburg29.20minM40   15.341  3:554.26+5:45
46  Peter MeeuwsenKrabbendijke29.30minMse   15.254  3:564.24+5:55
47  Christiaan de KlerkMiddelburg29.41minM35   15.160  3:574.21+6:06
48  Maurice JacobseZoutelande29.43minMse   15.143  3:584.21+6:08
49  Carolien van de KreekeDynamica29.46minV35   15.118  3:584.20+6:11
50  Rinus PoortvlietOost-Souburg29.51minM55   15.075  3:594.19+6:16
51  Rob de PagterRitthem30.00minM35   15.000  4:004.17+6:25
52  Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland30.06minM35   14.950  4:014.15+6:31
53  Pieter KlemSommelsdijk30.07minM35   14.942  4:014.15+6:32
54  Coen BertijnVlissingen30.10minM45   14.917  4:014.14+6:35
55  Johan Kodde?30.18minM45   14.851  4:024.13+6:43
56  Rob SchaapVlissingen30.24minM55   14.803  4:034.11+6:49
57  Jeroen de NoodMiddelburg30.24minMse   14.803  4:034.11+6:49
58  Eric de VisserDomburg30.27minMse   14.778  4:044.11+6:52
59  Erik de KrakerOost-Souburg30.31minM35   14.746  4:044.10+6:56
60  Adrie JanseArnemuiden30.31minM45   14.746  4:044.10+6:56
61  Seth DijkstraMiddelburg30.32minM40   14.738  4:044.09+6:57
62  Bas BiesterboschGoes30.35minMse   14.714  4:054.09+7:00
63  Pieter van HorssenMiddelburg30.36minM65   14.706  4:054.08+7:01
64  Sven VermeulenVlissingen30.42minM35   14.658  4:064.07+7:07
65  Henk LousVlissingen30.55minM55   14.555  4:074.04+7:20
66  Jan Willem MeeuwseAV'5630.56minM50   14.547  4:074.04+7:21
67  Jurjen SwiersVlissingen30.58minM45   14.532  4:084.04+7:23
68  Erik Maranis?31.00minM35   14.516  4:084.03+7:25
69  Ronald van den Berg?31.06minM45   14.469  4:094.02+7:31
70  Manfred van den BroekeMiddelburg31.07minM35   14.462  4:094.02+7:32
71  Erwin van SchaikMiddelburg31.10minM45   14.439  4:094.01+7:35
72  Loura KleinepierMiddelburg31.11minVse   14.431  4:094.01+7:36
73  Eva BoonmanMiddelburg31.15minVse   14.400  4:104.00+7:40
74  Ron TimmermansMiddelburg31.16minM45   14.392  4:104.00+7:41
75  Jasper Blok?31.17minMse   14.385  4:104.00+7:42
76  Jos MeeuwseArnemuiden31.18minM50   14.377  4:103.99+7:43
77  Dennis WitteSint Laurens31.18minMse   14.377  4:103.99+7:43
78  Michael Labeur?31.31minMse   14.278  4:123.97+7:56
79  Leonie TonDelta Sport31.32minV35   14.271  4:123.96+7:57
80  Jesse BeijerMiddelburg31.36minMse   14.241  4:133.96+8:01
81  Joost LiefbroerOost-Souburg31.41minM35   14.203  4:133.95+8:06
82  Marcel SommeijerOost-Souburg31.41minM35   14.203  4:133.95+8:06
83  W Halter?31.42minM35   14.196  4:143.94+8:07
84  Matthias HuismanSparta31.43minMse   14.188  4:143.94+8:08
85  Auke ten BruggencateVlissingen31.44minM45   14.181  4:143.94+8:09
86  Marcel de LangeDynamica31.47minM40   14.158  4:143.93+8:12
87  Pascal EltinkVlissingen31.47minM45   14.158  4:143.93+8:12
88  Johan LorierVlissingen31.51minM40   14.129  4:153.92+8:16
89  Martin PruijsersDynamica31.52minM45   14.121  4:153.92+8:17
90  Geert van RenschVlissingen32.00minMse   14.063  4:163.91+8:25
91  Nick PaulusseOost-Souburg32.02minM35   14.048  4:163.90+8:27
92  Ron KindtsOost-Souburg32.04minM40   14.033  4:173.90+8:29
93  Jos PutVlissingen32.05minM50   14.026  4:173.90+8:30
94  Arjan KranenburgOost-Souburg32.06minMse   14.019  4:173.89+8:31
95  Arthur van AartsenMiddelburg32.07minM35   14.011  4:173.89+8:32
96  Jochem VersluijsOost-Souburg32.08minMse   14.004  4:173.89+8:33
97  Bas GoereeMiddelburg32.09minMse   13.997  4:173.89+8:34
98  Jos JanseMiddelburg32.11minM40   13.982  4:173.88+8:36
99  Sander GoedeeKoudekerke32.15minMse   13.953  4:183.88+8:40
100  Jeroen van AvermateKloetinge32.16minMse   13.946  4:183.87+8:41
101  Vincent ToutenhoofdWestkapelle32.19minM40   13.925  4:193.87+8:44
102  PietJan ReijnierseKoudekerke32.25minM50   13.882  4:193.86+8:50
103  Kees de VisserVlissingen32.32minM45   13.832  4:203.84+8:57
104  Bianca van AartsenDynamica32.33minVse   13.825  4:203.84+8:58
105  Bram de Visser?32.36minM45   13.804  4:213.83+9:01
106  Johan KlompeWolphaartsdijk32.40minM45   13.776  4:213.83+9:05
107  John ProvoostDomburg32.42minM45   13.761  4:223.82+9:07
108  Sjors Joosse?32.43minM35   13.754  4:223.82+9:08
109  Sicco JongemaMiddelburg32.47minM45   13.726  4:223.81+9:12
110  Marc van MourikMiddelburg32.48minM35   13.720  4:223.81+9:13
111  Marcel de Witte?32.58minM45   13.650  4:243.79+9:23
112  David WalterDusseldorf33.01minMse   13.629  4:243.79+9:26
113  Ron DellebekeOost-Souburg33.02minM55   13.623  4:243.78+9:27
114  Matthijs Pouwer?33.08minMse   13.581  4:253.77+9:33
115  Leo PleijteMiddelburg33.09minM45   13.575  4:253.77+9:34
116  Peter SchurinkVlissingen33.17minM50   13.520  4:263.76+9:42
117  Coen Bertijn?33.19minM45   13.507  4:273.75+9:44
118  Sico PoortvlietMiddelburg33.26minM45   13.460  4:273.74+9:51
119  Stefan WillemsenMiddelburg33.28minMse   13.446  4:283.74+9:53
120  Ada GeuzeMiddelburg33.30minVse   13.433  4:283.73+9:55
121  Ronald RidderbosMiddelburg33.34minMse   13.406  4:293.72+9:59
122  Kees GeuzeMiddelburg33.35minMse   13.400  4:293.72+10:00
123  Ruud Hereijgers?33.40minMse   13.366  4:293.71+10:05
124  Rob Jeras?33.40minM35   13.366  4:293.71+10:05
125  Jan LouwsSint Laurens33.40minM45   13.366  4:293.71+10:05
126  Christel VerbeekVlissingen33.44minV45   13.340  4:303.71+10:09
127  Marc RommersVlissingen33.45minM45   13.333  4:303.70+10:10
128  Marjo HamelinkOost-Souburg33.46minV35   13.327  4:303.70+10:11
129  Frank AllaartRotterdam33.48minMse   13.314  4:303.70+10:13
130  Martin Wisse?33.50minMse   13.300  4:313.69+10:15
131  Ron PloegMiddelburg33.57minM35   13.255  4:323.68+10:22
132  Maurice SteketeeMiddelburg33.59minMse   13.242  4:323.68+10:24
133  Michiel BleijenberghMiddelburg34.04minM35   13.209  4:333.67+10:29
134  Harriette HoumesMiddelburg34.10minV45   13.171  4:333.66+10:35
135  Ruud GeldofDynamica34.11minM55   13.164  4:333.66+10:36
136  Rene de VoogdMiddelburg34.17minM35   13.126  4:343.65+10:42
137  Johan DekkerMiddelburg34.18minM55   13.120  4:343.64+10:43
138  Frits MeederMiddelburg34.19minM55   13.113  4:353.64+10:44
139  Martin MarinissenDynamica34.19minM35   13.113  4:353.64+10:44
140  Bjorn de Smit?34.20minMse   13.107  4:353.64+10:45
141  Rob JongeneelMiddelburg34.28minM45   13.056  4:363.63+10:53
142  Vera Geschiere?34.31minVse   13.037  4:363.62+10:56
143  John UitterhoeveGoes34.33minMse   13.025  4:363.62+10:58
144  Sandra JoziasseVlissingen34.33minV35   13.025  4:363.62+10:58
145  Aswin KoningsMiddelburg34.49minM45   12.925  4:393.59+11:14
146  Corne Broekerts-Heer Hendrikskinderen34.49minMse   12.925  4:393.59+11:14
147  Jan de ReuMiddelburg34.51minM55   12.912  4:393.59+11:16
148  Marco van der KnaapVlissingen34.53minM35   12.900  4:393.58+11:18
149  Peter FranckeMiddelburg34.54minM45   12.894  4:393.58+11:19
150  Thijs DonkNieuw- en Sint Joosland34.54minMse   12.894  4:393.58+11:19
151  Rudi RaviaDelta Sport34.57minM55   12.876  4:403.58+11:22
152  Caroline VeringaMiddelburg34.58minV35   12.869  4:403.57+11:23
153  Joris van der Sande?34.59minMse   12.863  4:403.57+11:24
154  Jan Verhage?34.59minMse   12.863  4:403.57+11:24
155  Ralph Smits?34.59minM35   12.863  4:403.57+11:24
156  Jaap IJdeman?35.00minM45   12.857  4:403.57+11:25
157  Jan Jacobse?35.03minM35   12.839  4:403.57+11:28
158  Jan-Peter KatsmanMiddelburg35.05minM35   12.827  4:413.56+11:30
159  Jeroen van MoolenbroekMiddelburg35.06minMse   12.821  4:413.56+11:31
160  Kristian Meulmeester?35.06minVse   12.821  4:413.56+11:31
161  Edwin SchoeMiddelburg35.06minM35   12.821  4:413.56+11:31
162  Daniel Doolaege?35.16minMse   12.760  4:423.54+11:41
163  Sander de LangeMiddelburg35.17minM35   12.754  4:423.54+11:42
164  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder35.17minM35   12.754  4:423.54+11:42
165  Marian van Dijk?35.18minV45   12.748  4:423.54+11:43
166  Hans van der WelleMiddelburg35.19minM55   12.742  4:433.54+11:44
167  Wilco OvaaMiddelburg35.20minM45   12.736  4:433.54+11:45
168  Niek Besuijen?35.24minMse   12.712  4:433.53+11:49
169  Ronald de RijkeMiddelburg35.30minM40   12.676  4:443.52+11:55
170  Willem HuiszoonMiddelburg35.33minM45   12.658  4:443.52+11:58
171  Dikki VijlbriefMiddelburg35.33minV35   12.658  4:443.52+11:58
172  Joram LawalataMiddelburg35.33minMse   12.658  4:443.52+11:58
173  Jannie de VriesVlissingen35.36minV50   12.640  4:453.51+12:01
174  Frank van BoxtelVlissingen35.45minM55   12.587  4:463.50+12:10
175  Kees van der HeijdenVlissingen35.46minM45   12.582  4:463.49+12:11
176  Annet van de KrekeOost-Souburg35.50minV35   12.558  4:473.49+12:15
177  Cees LeijnseMiddelburg35.53minM65   12.541  4:473.48+12:18
178  Petra VerhulstWestkapelle36.00minV45   12.500  4:483.47+12:25
179  Durby MeijboomVlissingen36.01minM35   12.494  4:483.47+12:26
180  George TaalOostkapelle36.02minM55   12.488  4:483.47+12:27
181  Bert JanseMiddelburg36.11minM45   12.437  4:493.45+12:36
182  Kim DijkeOost-Souburg36.12minVse   12.431  4:503.45+12:37
183  Krista VoorhamDelta Sport36.19minV40   12.391  4:513.44+12:44
184  Marc Veenhoven?36.25minM45   12.357  4:513.43+12:50
185  Paul IsraelBreda36.26minM45   12.351  4:513.43+12:51
186  John Stoutjesdijk?36.28minM35   12.340  4:523.43+12:53
187  Karin van NoordenVlissingen36.30minV40   12.329  4:523.42+12:55
188  Christiaan SpruitMiddelburg36.31minMse   12.323  4:523.42+12:56
189  Izaak DekkerMiddelburg36.35minM45   12.301  4:533.42+13:00
190  Jan MinderhoudOostkapelle36.36minM65   12.295  4:533.42+13:01
191  Evert van den HummelKoudekerke36.39minMse   12.278  4:533.41+13:04
192  Bas van KeulenMiddelburg36.42minMse   12.262  4:543.41+13:07
193  Marijn Traas?36.42minMse   12.262  4:543.41+13:07
194  Simon BlaasMiddelburg36.45minMse   12.245  4:543.40+13:10
195  John GuequierreMiddelburg36.47minM60   12.234  4:543.40+13:12
196  Pieter de Graaij?36.52minM55   12.206  4:553.39+13:17
197  Arthur PriemKoudekerke36.54minM55   12.195  4:553.39+13:19
198  Werner HelmichKapelle-Biezelinge36.56minM35   12.184  4:553.38+13:21
199  Ronald StrooMiddelburg36.56minM45   12.184  4:553.38+13:21
200  Andrea van der HeulMiddelburg36.56minV35   12.184  4:553.38+13:21
201  Ronan MarteijnZoutelande36.59minMse   12.168  4:563.38+13:24
202  Niek SchipperVlissingen37.00minMse   12.162  4:563.38+13:25
203  Jan BesuijenSerooskerke37.01minM55   12.157  4:563.38+13:26
204  Ron van BelzenDomburg37.02minM55   12.151  4:563.38+13:27
205  Lianne de VisserKoudekerke37.02minV35   12.151  4:563.38+13:27
206  Wim Janse?37.04minM45   12.140  4:573.37+13:29
207  Evelien Capellos-Heerenhoek37.10minVse   12.108  4:573.36+13:35
208  Serge van der PolVlissingen37.11minM35   12.102  4:573.36+13:36
209  Leon van de Ketterij?37.12minMse   12.097  4:583.36+13:37
210  Harry Kwakkelaar?37.18minM55   12.064  4:583.35+13:43
211  Suzanne GeschiereSint Laurens37.20minV45   12.054  4:593.35+13:45
212  Jan JobseSerooskerke37.20minM55   12.054  4:593.35+13:45
213  Johhny Maljaars?37.21minM45   12.048  4:593.35+13:46
214  Mart Jan?37.25minM35   12.027  4:593.34+13:50
215  Olivier de Waal?37.27minMse   12.016  5:003.34+13:52
216  Edwin IsraelMiddelburg37.30minM45   12.000  5:003.33+13:55
217  Robin Meeder?37.31minMse   11.995  5:003.33+13:56
218  Corina LievenseMiddelburg37.32minV40   11.989  5:003.33+13:57
219  Annemarie LorierMiddelburg37.32minVse   11.989  5:003.33+13:57
220  Roy den ToonderMiddelburg37.33minMse   11.984  5:003.33+13:58
221  Peter KerstenMiddelburg37.35minMse   11.973  5:013.33+14:00
222  Hans van den Boezem?37.35minM35   11.973  5:013.33+14:00
223  Linda de Groot?37.39minVse   11.952  5:013.32+14:04
224  Nel van der Steen?37.39minV45   11.952  5:013.32+14:04
225  Peter Bodbijl?37.40minM45   11.947  5:013.32+14:05
226  Wouter van Bennekom?37.53minMse   11.879  5:033.30+14:18
227  Wendy TheuneVlissingen37.54minV35   11.873  5:033.30+14:19
228  Peter Janse?37.55minM45   11.868  5:033.30+14:20
229  Jacqueline de Bree?37.58minV45   11.853  5:043.29+14:23
230  Ron Oltmans?38.06minM45   11.811  5:053.28+14:31
231  Ineke TempelaarVlissingen38.11minV55   11.785  5:053.27+14:36
232  Nicole KoningsMiddelburg38.12minV45   11.780  5:063.27+14:37
233  Wim FockeMiddelburg38.18minM55   11.749  5:063.26+14:43
234  Ronald SchuilingMiddelburg38.29minM35   11.693  5:083.25+14:54
235  Chris Jobse?38.36minM35   11.658  5:093.24+15:01
236  Remco Riemens?38.38minMse   11.648  5:093.24+15:03
237  Kees van BelzenRitthem38.46minM60   11.608  5:103.22+15:11
238  Patricia BrakmanMiddelburg38.47minVse   11.603  5:103.22+15:12
239  Katinke van den BroekeDynamica38.50minV35   11.588  5:113.22+15:15
240  Maddy LoontjesMiddelburg38.50minVse   11.588  5:113.22+15:15
241  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge38.57minM60   11.553  5:123.21+15:22
242  Gerard FlikweertGoes39.00minM45   11.538  5:123.21+15:25
243  Peter CastelGoes39.01minM45   11.534  5:123.20+15:26
244  Nancy HajosMiddelburg39.03minV35   11.524  5:123.20+15:28
245  Joop AlbrondaMiddelburg39.05minMse   11.514  5:133.20+15:30
246  Arenda Verhage?39.07minV35   11.504  5:133.20+15:32
247  Monique KochanowskiMiddelburg39.11minV45   11.484  5:133.19+15:36
248  Sas Sinke?39.11minM55   11.484  5:133.19+15:36
249  Peter Broekert?39.13minM45   11.475  5:143.19+15:38
250  Krijno Davidse?39.14minM45   11.470  5:143.19+15:39
251  Roger Kleinen?39.14minM45   11.470  5:143.19+15:39
252  lex van ZuilenDynamica39.18minM45   11.450  5:143.18+15:43
253  Wibo VerstraateWestkapelle39.18minM50   11.450  5:143.18+15:43
254  Amanda van de KetterijArnemuiden39.29minVse   11.397  5:163.17+15:54
255  Gert-Jan LudikhuizeMiddelburg39.34minM35   11.373  5:173.16+15:59
256  Roland Klaassen?39.36minM35   11.364  5:173.16+16:01
257  Cladia CentenKapelle-Biezelinge39.39minVse   11.349  5:173.15+16:04
258  Hein Versluis?39.40minM55   11.345  5:173.15+16:05
259  Theo GieleMiddelburg39.43minM35   11.330  5:183.15+16:08
260  Lizette HeijnsdijkOost-Souburg39.46minVse   11.316  5:183.14+16:11
261  Anniek LampertLeiden39.47minVse   11.311  5:183.14+16:12
262  Jeanet MeeuwseArnemuiden39.55minV50   11.273  5:193.13+16:20
263  Tea TazelaarMiddelburg39.58minV45   11.259  5:203.13+16:23
264  Tonny de RuijterDynamica39.59minM65   11.255  5:203.13+16:24
265  Henrike BlokpoelVlissingen40.03minVse   11.236  5:203.12+16:28
266  Kees BlankenburghMiddelburg40.10minM45   11.203  5:213.11+16:35
267  Hans CrielaardOost-Souburg40.10minM35   11.203  5:213.11+16:35
268  Erik Janson?40.11minM35   11.199  5:213.11+16:36
269  Jaap LuitwielerDynamica40.12minM65   11.194  5:223.11+16:37
270  Arthur StijnsOudelande40.13minM65   11.189  5:223.11+16:38
271  Jolanda KolijnOost-Souburg40.15minV45   11.180  5:223.11+16:40
272  Jolanda SteenbakkerKloetinge40.22minV45   11.148  5:233.10+16:47
273  Tjeerd Blankensteijn?40.25minMse   11.134  5:233.09+16:50
274  Gerrie Melse?40.33minM55   11.097  5:243.08+16:58
275  Etien de KamKoudekerke40.33minM35   11.097  5:243.08+16:58
276  Lorenz VaderVlissingen40.34minM45   11.093  5:253.08+16:59
277  Jan SipmaMeliskerke40.39minM55   11.070  5:253.08+17:04
278  Jimm VercouterenMiddelburg40.42minMse   11.057  5:263.07+17:07
279  Marika Sinke?40.44minVse   11.047  5:263.07+17:09
280  Everdien Vermeulen?40.45minV45   11.043  5:263.07+17:10
281  Sharon Landman?40.51minVse   11.016  5:273.06+17:16
282  Tamara UitterhoeveKloetinge41.02minVse   10.967  5:283.05+17:27
283  Ben GuequierreOost-Souburg41.03minM55   10.962  5:283.05+17:28
284  W Schroevers?41.05minM45   10.953  5:293.04+17:30
285  Natalie van der MaasVlissingen41.22minV40   10.878  5:313.02+17:47
286  Linda BraamGapinge41.24minV45   10.870  5:313.02+17:49
287  Romy Augustijn?41.33minVse   10.830  5:323.01+17:58
288  Frederiek Huiszoon?41.33minM45   10.830  5:323.01+17:58
289  Loek Kwakkelaar?41.33minM55   10.830  5:323.01+17:58
290  Roel KlapWestkapelle41.35minM60   10.822  5:333.01+18:00
291  Johan van VlietMiddelburg41.36minM45   10.817  5:333.00+18:01
292  Jolien van OostenVlissingen41.41minVse   10.796  5:333.00+18:06
293  Pani Koster?41.45minM35   10.778  5:342.99+18:10
294  Mariette van Kleven?41.46minV45   10.774  5:342.99+18:11
295  Maryska NastalyVlissingen41.47minV45   10.770  5:342.99+18:12
296  Nick VermeirschenBreda41.49minMse   10.761  5:352.99+18:14
297  Mascha Hofmeester?41.56minVse   10.731  5:352.98+18:21
298  Leon VerlindeTerneuzen41.56minMse   10.731  5:352.98+18:21
299  Jacqueline WillemsenMiddelburg42.08minVse   10.680  5:372.97+18:33
300  Manouk Remijn?42.12minVse   10.664  5:382.96+18:37
301  Bo de Muijnck?42.13minVse   10.659  5:382.96+18:38
302  Marielle van den BroekeMiddelburg42.16minVse   10.647  5:382.96+18:41
303  Anja van Leerdam?42.26minVse   10.605  5:392.95+18:51
304  Jack Schinkel?42.26minM45   10.605  5:392.95+18:51
305  Piet HusonVlissingen42.31minM65   10.584  5:402.94+18:56
306  Luna de Waard?42.36minVse   10.563  5:412.93+19:01
307  K Gillissen?42.40minVse   10.547  5:412.93+19:05
308  Kees CornuMiddelburg42.41minM55   10.543  5:412.93+19:06
309  N Tjepkema?42.45minVse   10.526  5:422.92+19:10
310  M Molenaar?42.45minM35   10.526  5:422.92+19:10
311  Monique van Haveren?42.47minVse   10.518  5:422.92+19:12
312  Rene Cannoo?42.52minM45   10.498  5:432.92+19:17
313  Harry Davidse?43.00minM45   10.465  5:442.91+19:25
314  Mieke Poortvliet?43.06minV45   10.441  5:452.90+19:31
315  Martin van der Plas?43.07minM55   10.437  5:452.90+19:32
316  Sabrina SchoutArnemuiden43.07minVse   10.437  5:452.90+19:32
317  Sandra Bilderbeek?43.08minV35   10.433  5:452.90+19:33
318  Heleen Haasnoot?43.14minV35   10.409  5:462.89+19:39
319  Stefanie Cornu?43.23minV35   10.373  5:472.88+19:48
320  Sylvia MolletHansweert43.27minVse   10.357  5:482.88+19:52
321  Rachelle Sonke?43.31minV35   10.341  5:482.87+19:56
322  Desiree NijsseHeinkenszand43.33minV35   10.333  5:482.87+19:58
323  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge43.38minVse   10.313  5:492.86+20:03
324  Jolanda van KeulenMiddelburg43.39minV35   10.309  5:492.86+20:04
325  Jan-Arie Visser?43.41minMse   10.301  5:492.86+20:06
326  Anita Verkoeijen?43.42minVse   10.297  5:502.86+20:07
327  Ankie KerstenMiddelburg43.44minV45   10.290  5:502.86+20:09
328  Bill StegersVlissingen43.44minM45   10.290  5:502.86+20:09
329  Leo van DrielVlissingen43.44minM45   10.290  5:502.86+20:09
330  Mirna Openneers-Heer Abtskerke43.51minVse   10.262  5:512.85+20:16
331  Danielle van Eenennaam?43.57minV45   10.239  5:522.84+20:22
332  Lianne Weug?44.00minV35   10.227  5:522.84+20:25
333  Wim DingemanseGrijpskerke44.01minM50   10.223  5:522.84+20:26
334  Danielle van de VenMiddelburg44.01minV35   10.223  5:522.84+20:26
335  Winny Derk?44.01minV35   10.223  5:522.84+20:26
336  John LangerakGrijpskerke44.01minM45   10.223  5:522.84+20:26
337  Bert Dane?44.01minM55   10.223  5:522.84+20:26
338  Carolien Wisse?44.02minV45   10.220  5:522.84+20:27
339  Ben Bommelje?44.02minM45   10.220  5:522.84+20:27
340  Annelies BlaasMeliskerke44.04minV45   10.212  5:532.84+20:29
341  Annechien Rijken?44.05minV35   10.208  5:532.84+20:30
342  Rosalie van ZweedenMiddelburg44.06minVse   10.204  5:532.83+20:31
343  Monica KnopsVlissingen44.07minV45   10.200  5:532.83+20:32
344  Danielle CarolVlissingen44.08minVse   10.196  5:532.83+20:33
345  Joost VoorthuizenVlissingen44.09minM45   10.193  5:532.83+20:34
346  Mawlida Hussin?44.10minVse   10.189  5:532.83+20:35
347  GrĂ© SchroeversMiddelburg44.11minV45   10.185  5:532.83+20:36
348  Jurgen PhilipsenMiddelburg44.14minM35   10.173  5:542.83+20:39
349  Johanna BrouwerMiddelburg44.16minV45   10.166  5:542.82+20:41
350  Lies StruikHellevoetsluis44.22minVse   10.143  5:552.82+20:47
351  Suzanne PoppeMiddelburg44.26minVse   10.128  5:552.81+20:51
352  Ellen van den Hoven?44.27minVse   10.124  5:562.81+20:52
353  Suzanne LievenseMiddelburg44.28minVse   10.120  5:562.81+20:53
354  Inge Steketee?44.28minVse   10.120  5:562.81+20:53
355  Anja Francke?44.29minVse   10.116  5:562.81+20:54
356  Michel van Velsen?44.31minM35   10.109  5:562.81+20:56
357  Ronald van VlietVlissingen44.32minM55   10.105  5:562.81+20:57
358  Mandy JobseMiddelburg44.39minVse   10.078  5:572.80+21:04
359  Peter Van der Maale?44.47minM65   10.048  5:582.79+21:12
360  Cynthia MullerMiddelburg44.54minVse   10.022  5:592.78+21:19
361  Jan WiedenhoffDynamica44.55minM70   10.019  5:592.78+21:20
362  Hanneke DanschutterMiddelburg45.00minVse   10.000  6:002.78+21:25
363  Martin BosmanVlissingen45.03minM55   9.989  6:002.77+21:28
364  Jessica MaljaarsMiddelburg45.13minVse   9.952  6:022.76+21:38
365  Sigrid KramerKoudekerke45.29minVse   9.894  6:042.75+21:54
366  Mieke LukasseMiddelburg45.41minVse   9.850  6:052.74+22:06
367  Peter MaljersMiddelburg45.41minM55   9.850  6:052.74+22:06
368  Jessica Maas?45.54minVse   9.804  6:072.72+22:19
369  Mariska BaasArnemuiden46.00minVse   9.783  6:082.72+22:25
370  Vivian van HorikKoudekerke46.14minVse   9.733  6:102.70+22:39
371  Anton Ringenaldus?46.33minM45   9.667  6:122.69+22:58
372  Paula Meulmeester?46.38minVse   9.650  6:132.68+23:03
373  Jeroen BoschMiddelburg46.50minM45   9.609  6:152.67+23:15
374  Miriam BaakOost-Souburg46.58minV35   9.581  6:162.66+23:23
375  Judith den BoerMiddelburg47.04minVse   9.561  6:172.66+23:29
376  Maartje Braam?47.10minVse   9.541  6:172.65+23:35
377  Ramon FiliusMiddelburg47.38minM35   9.447  6:212.62+24:03
378  Peter Heijkoop?47.40minMse   9.441  6:212.62+24:05
379  Nicolle BierensKloetinge47.41minVse   9.437  6:212.62+24:06
380  Margot GoeyersMiddelburg47.45minV45   9.424  6:222.62+24:10
381  Peter van den BroekeMiddelburg48.04minM55   9.362  6:252.60+24:29
382  Anne-Gera Marteijn?48.04minV35   9.362  6:252.60+24:29
383  Deborah van Beneden?48.11minV35   9.339  6:252.59+24:36
384  Aarnoud SchoutDynamica48.25minM65   9.294  6:272.58+24:50
385  Walrave Mercedes?49.02minV35   9.177  6:322.55+25:27
386  Marije Romijn?49.04minVse   9.171  6:332.55+25:29
387  Maria Vierthaler?49.17minV35   9.131  6:342.54+25:42
388  peter WalterMunchengladbach49.37minM55   9.070  6:372.52+26:02
389  Margaretha LacourDynamica49.45minV45   9.045  6:382.51+26:10
390  Simone Janssen?49.47minVse   9.039  6:382.51+26:12
391  Marcel AdriaanseMiddelburg49.49minM40   9.033  6:392.51+26:14
392  Mike VreekeMiddelburg49.49minM35   9.033  6:392.51+26:14
393  Lisanne Bak?49.49minVse   9.033  6:392.51+26:14
394  Marko VerkaartVlissingen49.49minM45   9.033  6:392.51+26:14
395  Carla Monsters?49.56minV35   9.012  6:392.50+26:21
396  Chakim Lukman?50.09minMse   8.973  6:412.49+26:34
397  Hadriyanto?50.10minM45   8.970  6:412.49+26:35
398  Bram Verhage?50.44minM45   8.870  6:462.46+27:09
399  Ben van Bergen?50.46minM65   8.864  6:462.46+27:11
400  Machteld MaaslandMiddelburg50.50minVse   8.852  6:472.46+27:15
401  Vincent Wennekers?51.06minMse   8.806  6:492.45+27:31
402  Marlies Biesgraaf?51.48minVse   8.687  6:542.41+28:13
403  Joyce VerschurenMiddelburg54.37minV45   8.239  7:172.29+31:02
404  Ad van 't Gilde?1.10.35minM45   6.375  9:251.77+47:00
Mannen: 274 (67.82%) => M35=50 - M40=15 - M45=71 - M50=9 - M55=33 - M60=4 - M65=10 - M70=1 - Mse=81
Vrouwen: 130 (32.18%) => V35=30 - V40=5 - V45=27 - V50=2 - V55=1 - Vse=65

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.35 km

2018Tim Pleijte23:02Ronnie Overgaauw23:16Patrick de Vos23:39Anjolie Engels27:18399
2017Erwin Adan23:33Erwin Harmes23:39Patrick de Vos24:30Carolien van de Kreeke28:37399
2016Tim Pleijte22:30Job de Feijter23:34Pascal van Troost23:39Marianne de Kok27:48485
2015Tim Pleijte22:06Colin Bekers22:42Martijn de Kok23:23Esther Platteeuw28:08472

7.5 km

2014Erwin Harmes23:35Huub van Noorden24:34Erwin Adan24:50Anjolie Engels27:38404
2013Tim Pleijte22:56Huub Maas24:09Michel Schrier24:09Anjolie Engels27:29424

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.517 seconden nodig om deze lijst met 404 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020