donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 12 april 2014 - Organisatie: AV'56
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 1.08.14) AV'561.08.39minMse   17.480  3:264.86722
2  Martijn de Kok (PR)Heinkenszand1.10.08minMse   17.110  3:304.75672
3  Maarten van den DonckVorselaar1.12.42minMse   16.506  3:384.59589
4  Maarten Harthoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.13.27minMse   16.338  3:404.54566
5  Wilko de Vos (PR 1.08.29) AV'561.17.40minM50   15.451  3:534.29444
6  Anjolie Engels (PR 1.13.34) Dynamica1.20.10minVse   14.969  4:014.16625
7  Patrick van SchiltSpado1.21.03minMse   14.806  4:034.11357
8  Jos den Hollander (PR 1.15.04) AV'561.21.21minM45   14.751  4:044.10350
9  John Nieuwenhuize (PR)Yerseke1.22.21minMse   14.572  4:074.05327
10  Marius Besuijen (PR 1.12.40) Dynamica1.22.27minM50   14.554  4:074.04324
11  Kees van OevelenSpado1.23.18minM45   14.406  4:104.00305
12  Wilco Boogaard (debuut) Middelburg1.24.14minMse   14.246  4:133.96284
13  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke1.24.27minMse   14.210  4:133.95280
14  Bart van Noorden (PR 1.25.23) AV'561.25.55minM45   13.967  4:183.88249
15  Jeroen de Nood (PR 1.25.48) Dynamica1.26.16minMse   13.910  4:193.86242
16  Luc VersmissenLille1.26.28minMse   13.878  4:193.86238
17  Ruben Verhaagen (debuut) Goes1.26.34minMse   13.862  4:203.85236
18  Jan Louisse (PR 1.09.13) Middelburg1.26.45minM45   13.833  4:203.84232
19  Michel Ridderhof (PR 1.25.39) Middelburg1.27.07minM40   13.775  4:213.83225
20  Pim Kraan (debuut) Vlissingen1.27.18minMse   13.746  4:223.82222
21  Laurens van der Haven (PR 1.22.55) AV'561.27.23minM45   13.733  4:223.81220
22  Seth Dijkstra (PR)Middelburg1.27.38minM40   13.693  4:233.80215
23  Pascal Eltink (PR 1.26.11) Dynamica1.28.29minM45   13.562  4:253.77200
24  Wijbrand Boonstra (debuut) Goes1.30.10minM45   13.309  4:313.70170
25  Peter Noordijke (PR)Goes1.30.39minM45   13.238  4:323.68162
26  Nadine de Wilde (PR)AV'561.30.46minVse   13.221  4:323.67358
27  Jan Willem Meeuwse (PR)AV'561.31.01minM50   13.184  4:333.66156
28  Marcel Hassink (debuut) Goes1.31.11minM45   13.160  4:343.66154
29  Pieter Goud (PR 1.25.43) Oostdijk1.31.34minMse   13.105  4:353.64148
30  Richard van Ast (PR)AV'561.33.23minM50   12.850  4:403.57121
31  Vincent Toutenhoofd (PR 1.32.28) Westkapelle1.33.51minM40   12.786  4:423.55114
32  Johan Spijk (PR 1.33.41) Goes1.34.06minMse   12.752  4:423.54111
33  Tanita van Belzen (debuut) Kamperland1.34.15minVse   12.732  4:433.54286
34  Geert-Jan Jobse (debuut) Vlissingen1.34.40minM45   12.676  4:443.52103
35  Eric van Remortel (PR 1.29.07) AV'561.34.44minM55   12.667  4:443.52102
36  Hans DagevosLeidschendam1.34.56minM45   12.640  4:453.51100
37  Reinier Spijk (PR 1.26.35) Goes1.34.59minMse   12.634  4:453.5199
38  Willem Biemoltsv Friesland1.35.00minM45   12.632  4:453.5199
39  Reynold van Iperen (PR 1.34.48) AV'561.35.37minM45   12.550  4:473.4991
40  Kees Staal (PR 1.30.24) Aagtekerke1.35.43minMse   12.537  4:473.4890
41  Marcel de Lange (PR 1.27.46) Dynamica1.35.53minM40   12.515  4:483.4888
42  Denise van Weelden (PR 1.33.07) Heinkenszand1.36.11minVse   12.476  4:493.47250
43  Marc Bosch (debuut) Heinkenszand1.36.44minMse   12.405  4:503.4578
44  Ingrid Koene (PR 1.32.46) AV'561.37.09minV50   12.352  4:513.43233
45  Jaap Janse (PR 1.32.59) Dynamica1.37.12minM65   12.346  4:523.4373
46  Ron Kindts (PR 1.33.09) Oost-Souburg1.37.15minM40   12.339  4:523.4372
47  Ramon van de Gruiter (PR 1.34.03) Goes1.37.31minMse   12.306  4:533.4269
48  Jacco HaverenClimax1.37.35minM45   12.297  4:533.4269
49  Adri Koole (PR 1.24.09) Dynamica1.37.52minM60   12.262  4:543.4166
50  Martin de Graaf (PR 1.36.27) Wemeldinge1.38.56minM40   12.129  4:573.3755
51  Eric Jansen (debuut) AV'561.39.03minM55   12.115  4:573.3754
52  Rian Flikweert (PR 1.34.08) Dynamica1.39.16minV50   12.089  4:583.36197
53  Maurice Rentmeester (PR)Goes1.39.46minMse   12.028  4:593.3447
54  Leo Boone (debuut) Burgh-Haamstede1.39.52minM45   12.016  5:003.3446
55  Eelco van Eijkeren (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.40.17minMse   11.966  5:013.3243
56  Bob Muller (PR)Goes1.41.00minM45   11.881  5:033.3037
57  John van WeijdeKapelle-Biezelinge1.41.24minMse   11.834  5:043.2934
58  Jannie de Vries (PR 1.37.57) Vlissingen1.42.56minV50   11.658  5:093.24142
59  Wim Karelse (PR)AV'561.43.04minM55   11.643  5:093.2323
60  Adrie de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.43.33minM50   11.589  5:113.2220
61  Petra Bokhove (PR)Zierikzee1.43.44minVse   11.568  5:113.21132
62  Richard SuijkerbuijkKruiningen1.44.08minMse   11.524  5:123.2017
63  Chayenne Wiskerke (debuut) Kruiningen1.44.12minVse   11.516  5:133.20126
64  Ad Dekker (debuut) Kapelle-Biezelinge1.44.20minM45   11.502  5:133.1916
65  Ad Moerland (PR 1.38.48) Sint-Maartensdijk1.44.29minMse   11.485  5:133.1915
66  Richard Polderdijk (PR 1.38.18) AV'561.44.38minM45   11.469  5:143.1914
67  Esther Houmes (debuut) Wissenkerke1.44.47minV45   11.452  5:143.18118
68  Jan van SprundelStampersgat1.45.34minM45   11.367  5:173.1610
69  Leon van Kruiningen (PR 1.30.35) Krabbendijke1.47.22minMse   11.177  5:223.104
70  Kees JansenAV'561.47.27minM45   11.168  5:223.104
71  Carel van Putten (PR 1.37.16) Kerkwerve1.47.31minM65   11.161  5:233.104
72  Alex de Jong (PR)Kloetinge1.48.29minMse   11.062  5:253.072
73  Lou Raas (debuut) Lewedorp1.48.35minM45   11.051  5:263.072
74  Karin van Noorden (PR 1.45.25) Vlissingen1.48.40minV40   11.043  5:263.0775
75  Herman Abbink (PR 1.37.51) AV'561.48.43minM55   11.038  5:263.071
76  Christl Rozendaal (PR 1.42.55) AV'561.49.49minV45   10.927  5:293.0464
77  Jan NeefsAV'561.50.13minMse   10.888  5:313.02-
78  Nel van der Steen (debuut) Oost-Souburg1.50.17minMse   10.881  5:313.02-
79  Kees van Belzen (debuut) Ritthem1.51.04minM60   10.804  5:333.00-
80  Peter Rentmeester (PR 1.41.08) Yerseke1.51.06minM45   10.801  5:333.00-
81  Richard MertensOud-Beijerland1.51.33minMse   10.758  5:352.99-
82  Tea Tazelaar (PR 1.49.22) Dynamica1.52.22minV55   10.679  5:372.9742
83  Frank van RoosbroeckLier1.52.24minM45   10.676  5:372.97-
84  Martin Oosterveld (PR)Goes1.52.27minM45   10.671  5:372.96-
85  Marianne Westra (debuut) AV'561.52.33minV55   10.662  5:382.9641
86  John Jansen (PR 1.46.53) Lewedorp1.53.34minM55   10.566  5:412.94-
87  Koos Guijt (debuut) Kapelle-Biezelinge1.54.47minM45   10.454  5:442.90-
88  Job de GreeveDelft1.55.19minM45   10.406  5:462.89-
89  Caroline Ganseman (PR)AV'561.56.05minV45   10.337  5:482.8719
90  Johan VerschurenKlundert1.56.12minM45   10.327  5:492.87-
91  Piet van der KolkNieuw-Beijerland1.56.13minM45   10.326  5:492.87-
92  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43) Dynamica1.57.10minM65   10.242  5:522.84-
93  Andre de Koning (PR 1.47.59) Goes1.57.43minM45   10.194  5:532.83-
94  Edwin KranendonkOud-Beijerland2.11.37minMse   9.117  6:352.53-
95  Jacco RidderhofOud-Beijerland2.11.37minM45   9.117  6:352.53-
Mannen: 80 (84.21%) => M40=6 - M45=30 - M50=5 - M55=5 - M60=2 - M65=3 - Mse=29
Vrouwen: 15 (15.79%) => V40=1 - V45=3 - V50=3 - V55=2 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica34.48minMse   17.241  3:294.79595
2  Dave Boone (PR)AV'5635.11minMse   17.054  3:314.74570
3  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen35.32minM45   16.886  3:334.69547
4  Luuk Balkenende (PR 36.03) AV'5636.11minMse   16.582  3:374.61506
5  Crum van der Linden (PR 35.18) Dynamica36.54minMse   16.260  3:414.52462
6  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5637.06minM40   16.173  3:434.49451
7  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica37.09minV40   16.151  3:434.49711
8  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.14minM40   16.115  3:434.48443
9  Steven van BunningenSprint37.17minMse   16.093  3:444.47440
10  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5637.58minMse   15.803  3:484.39401
11  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg38.27minMse   15.605  3:514.33375
12  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge38.44minM45   15.491  3:524.30360
13  Michel Buijck (PR 36.43) Dynamica38.52minMse   15.437  3:534.29353
14  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke38.58minMse   15.398  3:544.28348
15  Ard-Jan Trouwborst (PR)Kapelle-Biezelinge39.01minMse   15.378  3:544.27345
16  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke39.04minMse   15.358  3:544.27343
17  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5639.07minVse   15.339  3:554.26587
18  Gert-Jan Verbrugge (PR 37.55) AV'5639.10minM45   15.319  3:554.26338
19  Jeroen Janse (PR 37.53) Kapelle-Biezelinge39.36minMse   15.152  3:584.21316
20  Jan-Pieter Moens (PR)Kapelle-Biezelinge39.40minMse   15.126  3:584.20313
21  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica40.23minM40   14.858  4:024.13279
22  Davy Dubbeldam (debuut) Sluiskil40.29minMse   14.821  4:034.12274
23  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5640.39minMse   14.760  4:044.10267
24  Arjan Boot (PR)Kloetinge40.42minMse   14.742  4:044.10264
25  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke40.52minMse   14.682  4:054.08257
26  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes40.58minMse   14.646  4:064.07253
27  Hans Geus (PR 38.46) AV'5641.09minM45   14.581  4:074.05245
28  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem41.21minMse   14.510  4:084.03236
29  John van Nunen (PR)Middelburg41.31minMse   14.452  4:094.01229
30  Hans HoogveldZundert41.46minM45   14.366  4:113.99219
31  Hans Verhaagen (PR 39.37) AV'5642.14minM45   14.207  4:133.95200
32  Peter Dekker (PR 39.23) Dynamica42.23minM40   14.157  4:143.93194
33  Jeroen Boonman (PR)Kwadendamme42.30minMse   14.118  4:153.92190
34  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor42.33minM45   14.101  4:153.92188
35  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5643.06minMse   13.921  4:193.87168
36  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5643.09minV40   13.905  4:193.86371
37  Rob Sonke (PR 42.51) AV'5643.16minMse   13.867  4:203.85162
38  Wim Wouters (PR 36.32) AV'5643.19minM55   13.851  4:203.85160
39  Tonnis van der Tuin (PR 42.16) AV'5643.22minM50   13.836  4:203.84158
40  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5643.32minM40   13.783  4:213.83152
41  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Dynamica44.04minVse   13.616  4:243.78329
42  Henk van TatenhooveKapelle-Biezelinge44.07minM45   13.600  4:253.78133
43  Marcel Traas (PR 43.49) s-Heerenhoek44.16minM45   13.554  4:263.77128
44  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta sport44.18minM45   13.544  4:263.76127
45  Paul Arends (PR 44.05) AV'5644.27minMse   13.498  4:273.75123
46  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke44.30minM45   13.483  4:273.75121
47  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5644.34minM50   13.463  4:273.74119
48  Enrico Kraak (PR)Goes44.39minM40   13.438  4:283.73117
49  Willem Houterman (PR)Wolphaartsdijk44.45minMse   13.408  4:293.72114
50  Robert Mooij (debuut) Goes44.49minMse   13.388  4:293.72112
51  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica44.56minM55   13.353  4:303.71108
52  Michel van GilsGoes45.06minMse   13.304  4:313.70104
53  Jan van Horssen (PR 43.28) Dynamica45.11minM65   13.279  4:313.69101
54  Manfred Meulmeester (PR 38.48) Vlissingen45.41minM45   13.134  4:343.6588
55  Fred van Luijk (PR)Kruiningen45.47minMse   13.105  4:353.6485
56  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5645.58minVse   13.053  4:363.63249
57  Axel van PuttenAV'5646.01minMse   13.039  4:363.6280
58  Carlos de JongeRosmalen46.05minMse   13.020  4:373.6278
59  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica46.27minVse   12.917  4:393.59231
60  Jan Geense (PR 38.19) Yerseke46.43minM65   12.843  4:403.5763
61  Joost Polderdijk (PR 43.30) Goes46.59minM40   12.770  4:423.5558
62  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5647.02minM50   12.757  4:423.5457
63  Martin de Regt (PR 42.25) AV'5647.05minM45   12.743  4:433.5456
64  Marco ScheeleAV'5647.08minM45   12.730  4:433.5455
65  Mariska Boone (PR 46.55) Vlissingen47.41minVse   12.583  4:463.50187
66  Leo Pleijte (PR 45.22) Middelburg47.43minM45   12.574  4:463.4943
67  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Krabbendijke47.46minMse   12.561  4:473.4942
68  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5647.48minM60   12.552  4:473.4942
69  Barry Breemer (PR)Goes47.54minM45   12.526  4:473.4840
70  Bram Leenhouts (PR 47.46) AV'5648.05minM60   12.478  4:493.4737
71  Jacob Goedhart (PR)Goes48.17minMse   12.427  4:503.4534
72  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.40minM45   12.329  4:523.4228
73  Wim Zuijddijk (debuut) Kruiningen48.46minM45   12.303  4:533.4226
74  Leen NieuwenhuijzeAV'5648.49minM45   12.291  4:533.4126
75  Ilona Sonke (PR 47.35) AV'5648.58minVse   12.253  4:543.40146
76  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle49.07minV45   12.216  4:553.39142
77  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg49.11minV40   12.199  4:553.39140
78  Cees Leijnse (PR 48.51) Middelburg49.18minM45   12.170  4:563.3819
79  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke49.22minMse   12.154  4:563.3819
80  Ingmar Berman (PR)AV'5649.28minM45   12.129  4:573.3717
81  Marco Wagenaar (PR)Heinkenszand49.34minMse   12.105  4:573.3616
82  Henk Sandee (PR)Kamperland49.39minM45   12.085  4:583.3615
83  Stefan de Weerdt (PR)Wolphaartsdijk49.42minMse   12.072  4:583.3515
84  Evelien Capello (PR 48.27) s-Heerenhoek49.44minVse   12.064  4:583.35124
85  Adrie OpdorpHoogerheide49.59minM45   12.004  5:003.3312
86  Andre Reins (PR)Goes50.11minM45   11.956  5:013.3210
87  Pim van Meegen (PR)AV'5650.15minM45   11.940  5:023.3210
88  Eva de JongeAV'5650.17minVse   11.932  5:023.31110
89  Ronny BreenBergen op Zoom50.19minM45   11.924  5:023.319
90  Marieke Nelis (PR 49.07) AV'5650.21minVse   11.917  5:023.31108
91  Jeroen Govers (PR 49.57) AV'5650.23minM40   11.909  5:023.318
92  Jolanda Maas (PR 48.03) AV'5650.25minVse   11.901  5:033.31107
93  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen50.27minVse   11.893  5:033.30106
94  Mike van der Vegt (debuut) Goes50.29minMse   11.885  5:033.308
95  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen50.40minVse   11.842  5:043.29100
96  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand50.49minMse   11.807  5:053.285
97  Roel MaljaarsKapelle-Biezelinge50.54minMse   11.788  5:053.275
98  John van Anrooij (PR 48.06) Kapelle-Biezelinge51.16minM50   11.704  5:083.253
99  Leo Goedegebure (PR 50.24) s-Heer Arendskerke51.20minM45   11.688  5:083.253
100  Anneke Harthoorn (PR)Kapelle-Biezelinge51.24minVse   11.673  5:083.2483
101  Janneke Kooman (PR)Kapelle-Biezelinge51.32minV45   11.643  5:093.2380
102  Rianne Kok (PR)Wemeldinge51.34minVse   11.635  5:093.2379
103  Jeroen Kranendonk (debuut) Zierikzee51.37minMse   11.624  5:103.232
104  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica51.54minM50   11.561  5:113.211
105  Pieter Wondergem (PR 49.43) AV'5652.02minMse   11.531  5:123.201
106  Angelique Harinck (PR 51.55) Oost-Souburg52.10minV45   11.502  5:133.1966
107  Rint ZorgeBrouwershaven52.27minM45   11.439  5:153.18-
108  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge52.30minMse   11.429  5:153.17-
109  Erik Willemse (PR)Goes52.33minMse   11.418  5:153.17-
110  Michel Klippel (debuut) Wemeldinge52.36minMse   11.407  5:163.17-
111  Marcel van Gilst (PR 50.07) Goes52.49minMse   11.360  5:173.16-
112  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande52.57minM65   11.331  5:183.15-
113  Hans van den Berg (PR 44.26) AV'5653.02minM55   11.314  5:183.14-
114  Marieke Padmoes (PR 50.27) AV'5653.04minVse   11.307  5:183.1450
115  Jules van den Doel (PR)Delta sport53.07minM50   11.296  5:193.14-
116  Femke Beijer (PR)Delta sport53.10minVse   11.285  5:193.1348
117  Dianka Zuiderwijk (PR 49.57) AV'5653.24minV45   11.236  5:203.1244
118  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge53.32minMse   11.208  5:213.11-
119  Kees van den Pol (PR 36.38) AV'5653.34minM65   11.201  5:213.11-
120  Jaqueline KafoeDelta sport53.48minVse   11.152  5:233.1038
121  Adrienne Jansen (PR)s-Heer Arendskerke53.56minMse   11.125  5:243.09-
122  Peter Castel (PR 52.58) Goes53.59minM50   11.115  5:243.09-
123  Marjolein Mol (PR)Kapelle-Biezelinge54.01minV45   11.108  5:243.0935
124  Mireille Huiszoon (PR 53.51) Arnemuiden54.06minVse   11.091  5:253.0833
125  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5654.10minVse   11.077  5:253.0832
126  Karin Lukaart (PR)Kapelle-Biezelinge54.12minV45   11.070  5:253.0832
127  Bram Bruijnes (debuut) Goes54.42minMse   10.969  5:283.05-
128  Fernanda de Jager (debuut) Kattendijke54.47minVse   10.952  5:293.0424
129  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand54.56minMse   10.922  5:303.03-
130  Michel NieuwenhuiseOostdijk55.12minMse   10.870  5:313.02-
131  Remko van Loon (debuut) Goes55.21minMse   10.840  5:323.01-
132  Ellen de Jonge (PR)AV'5655.26minV50   10.824  5:333.0117
133  Jolanda Steenbakker (PR 54.57) AV'5655.28minV45   10.817  5:333.0017
134  Suzanne KraanAV'5655.31minVse   10.808  5:333.0016
135  Hanno Jager (debuut) Goes55.43minMse   10.769  5:342.99-
136  Wilma den BoerAV'5655.46minV45   10.759  5:352.9914
137  Marc de Pree (PR 49.41) Vlissingen56.26minMse   10.632  5:392.95-
138  Jak de GrooteAV'5656.29minM45   10.623  5:392.95-
139  Rob van TielAV'5657.27minM45   10.444  5:452.90-
140  Rob Nagelkerke (debuut) Heinkenszand57.31minM45   10.432  5:452.90-
141  Anneke Maldegem (debuut) AV'5657.47minVse   10.384  5:472.882
142  Simone van Eck (PR)AV'5657.49minV45   10.378  5:472.881
143  Rene VerhulstAV'5657.54minM45   10.363  5:472.88-
144  Suzanne NagtzaamBreda58.08minVse   10.321  5:492.871
145  Petra van den Doel (PR 56.57) Delta sport58.43minV45   10.219  5:522.84-
146  Chantal Schilperoordt (PR)Zaamslag58.50minVse   10.198  5:532.83-
147  Rien Quist (PR)Kapelle-Biezelinge58.54minM45   10.187  5:532.83-
148  Marlies Buteijn (PR 58.32) Kapelle-Biezelinge58.55minV45   10.184  5:542.83-
149  Marilou Creemers (PR 58.21) Delta sport58.59minV60   10.172  5:542.83-
150  Inger van Boven (PR 56.59) AV'5659.02minVse   10.164  5:542.82-
151  Ria Fredriks (PR 56.23) AV'5659.23minV45   10.104  5:562.81-
152  Wilma Eversdijk (PR 58.21) Kapelle-Biezelinge59.27minV55   10.093  5:572.80-
153  Herman van de GlinoKloetinge1.00.45minMse   9.877  6:052.74-
154  Rob GroenenbergNumansdorp1.00.55minM45   9.850  6:062.74-
155  Marianne Petie (PR 58.32) Goes1.01.18minVse   9.788  6:082.72-
156  Leonie van der Doe (PR 1.01.17) Waarde1.01.20minVse   9.783  6:082.72-
157  Marie Jose Janse (PR 50.10) AV'561.01.30minVse   9.756  6:092.71-
158  Jozien JanseAV'561.01.32minV45   9.751  6:092.71-
159  Monique de Kraker (PR 1.02.03) AV'561.02.09minV45   9.654  6:132.68-
160  Tenno van Noord (PR 1.01.42) Colijnsplaat1.02.29minM45   9.603  6:152.67-
161  Gilles de Witte (PR 50.10) AV'561.02.43minM45   9.567  6:162.66-
162  Hans Bal (PR 1.02.05) Goes1.02.49minMse   9.552  6:172.65-
163  Erich Helmich (PR 1.01.15) Middelburg1.03.05minM45   9.511  6:192.64-
164  Lizette van de BergeAV'561.03.31minVse   9.446  6:212.62-
165  Danielle Dubbeldam (PR)Sluiskil1.03.50minMse   9.399  6:232.61-
166  Nicolle VerstraetenAV'561.07.14minV45   8.924  6:432.48-
167  Margo in 't Veld (PR 45.42) AV'561.09.13minV55   8.668  6:552.41-
Mannen: 116 (69.46%) => M40=8 - M45=37 - M50=7 - M55=3 - M60=2 - M65=4 - Mse=55
Vrouwen: 51 (30.54%) => V40=3 - V45=15 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=29
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 17.14) Krabbendijke17.29minMse   17.159  3:304.77426
2  Bart Balkenende (PR 17.53) AV'5619.43minMse   15.216  3:574.23184
3  Sergio Harinck (PR 16.20) Dynamica20.47minMse   14.435  4:094.01104
4  Laurens Jobse (PR 20.59) Goes22.46minMse   13.177  4:333.6615
5  Ralph SmitsSparta22.57minMse   13.072  4:353.6311
6  Heindrik SchuurmanGoes23.51minMse   12.579  4:463.491
7  Kim de Nooijer (PR 23.13) Koudekerke25.06minVse   11.952  5:013.3226
8  Rene Nijsse (PR 24.32) Wolphaartsdijk26.00minMse   11.538  5:123.21-
9  Iris de Jonge (PR 26.12) AV'5626.16minVse   11.421  5:153.173
10  Jenny HoutermanGoes26.38minVse   11.264  5:203.131
11  Claudia Muller (debuut) Goes26.52minVse   11.166  5:223.101
12  Toon de ValckHeinkenszand27.02minMse   11.097  5:243.08-
13  Jack Karelse (PR 24.42) AV'5627.16minM40   11.002  5:273.06-
14  Nijnke JobseGoes27.42minVse   10.830  5:323.01-
15  Olaf MastenbroekDynamica28.14minMse   10.626  5:392.95-
16  Debora HouwelingGoes29.07minVse   10.303  5:492.86-
17  Rene van der Ham (debuut) Kloetinge29.28minMse   10.181  5:542.83-
18  Yvonne de JongeHeinkenszand30.05minVse   9.972  6:012.77-
19  Janneke Wiskerke (debuut) AV'5630.15minV45   9.917  6:032.75-
20  Nicolle BoonmanHeinkenszand30.43minVse   9.767  6:092.71-
21  Jojanneke SchuurmanDynamica31.11minVse   9.621  6:142.67-
22  Eric MabelisVlissingen31.20minMse   9.574  6:162.66-
23  JanWillem RepkoVlissingen31.22minMse   9.564  6:162.66-
24  Angela Velkers (debuut) Heinkenszand31.32minVse   9.514  6:182.64-
25  Gisela Nijsse (PR 26.40) AV'5631.37minVse   9.489  6:192.64-
26  Judith Ideler (debuut) Heinkenszand32.41minVse   9.179  6:322.55-
27  Katinka van de Glind (PR 27.43) AV'5634.03minVse   8.811  6:492.45-
28  Frans HoutermanGoes34.34minMse   8.679  6:552.41-
29  Esther ter BeekGoes34.36minVse   8.671  6:552.41-
Mannen: 14 (48.28%) => M40=1 - Mse=13
Vrouwen: 15 (51.72%) => V45=1 - Vse=14

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.387 seconden nodig om deze lijst met 291 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020