dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 22 februari 2014 - Organisatie: Dynamica
12.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg42.26minMse   17.958  3:204.99-
2  Huub van NoordenGoes45.15minMse   16.840  3:344.68+2:49
3  Ronnie OvergaauwZoutelande45.32minMse   16.735  3:354.65+3:06
4  Ruden GrimLewedorp45.42minMse   16.674  3:364.63+3:16
5  Remy VasseurVlissingen46.51minMse   16.265  3:414.52+4:25
6  Niels KooleZoutelande48.35minMse   15.684  3:504.36+6:09
7  Willem de KorteAagtekerke48.56minMse   15.572  3:514.33+6:30
8  Joeri VersluisMiddelburg49.12minMse   15.488  3:524.30+6:46
9  Arjo VerhageAagtekerke49.34minMse   15.373  3:544.27+7:08
10  Piet WisseAagtekerke50.19minMse   15.144  3:584.21+7:53
11  Ruud HoosemansVlissingen50.27minMse   15.104  3:584.20+8:01
12  Leon JacobseZoutelande51.06minMse   14.912  4:014.14+8:40
13  Kees LouwsMiddelburg51.14minMse   14.873  4:024.13+8:48
14  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge51.25minMse   14.820  4:034.12+8:59
15  Ralph WiessnerVlissingen51.49minMse   14.706  4:054.08+9:23
16  Bart de VisserSerooskerke51.52minMse   14.692  4:054.08+9:26
17  Bram VerhageAagtekerke51.59minMse   14.659  4:064.07+9:33
18  Peter MeeuwsenKrabbendijke52.08minMse   14.616  4:064.06+9:42
19  Michel BekinkGoes52.32minMse   14.505  4:084.03+10:06
20  Bas de NooijerKoudekerke52.34minMse   14.496  4:084.03+10:08
21  Dennis HeilbronBiggekerke52.40minMse   14.468  4:094.02+10:14
22  Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland52.47minMse   14.436  4:094.01+10:21
23  Wilco BoogaardMiddelburg52.52minMse   14.414  4:104.00+10:26
24  Rian van den BroekeVlissingen53.23minMse   14.274  4:123.97+10:57
25  Monique VerschuureYerseke53.26minVse   14.261  4:123.96+11:00
26  Bart van NoordenYerseke53.28minMse   14.252  4:133.96+11:02
27  Maurice JacobseZoutelande53.48minMse   14.164  4:143.93+11:22
28  Jeroen de NoodMiddelburg54.34minMse   13.965  4:183.88+12:08
29  Henk LousVlissingen55.08minMse   13.821  4:203.84+12:42
30  Jurjen SwiersVlissingen55.10minMse   13.813  4:213.84+12:44
31  Pascal EltinkVlissingen55.13minMse   13.800  4:213.83+12:47
32  Marco ToussaintWolphaartsdijk55.16minMse   13.788  4:213.83+12:50
33  Jan-Joris JoossGoes55.32minMse   13.721  4:223.81+13:06
34  Ronnie KrockeOost-Souburg55.45minMse   13.668  4:233.80+13:19
35  Herman de GraveVlissingen56.44minMse   13.431  4:283.73+14:18
36  Stephan JozwiakVlissingen56.46minMse   13.423  4:283.73+14:20
37  Jozias MarijsArnemuiden56.48minMse   13.415  4:283.73+14:22
38  Arjan KranenburgOost-Souburg57.11minMse   13.326  4:303.70+14:45
39  Richard HollebrandsVlissingen57.14minMse   13.314  4:303.70+14:48
40  Berry SimonseGoes57.39minMse   13.218  4:323.67+15:13
41  Jos MeeuwseArnemuiden57.49minMse   13.180  4:333.66+15:23
42  Adrie van den BosseOostkapelle58.12minMse   13.093  4:353.64+15:46
43  Martin RoestOost-Souburg58.17minMse   13.074  4:353.63+15:51
44  Pim KraanVlissingen58.47minMse   12.963  4:383.60+16:21
45  Wim StevelsMiddelburg58.50minMse   12.952  4:383.60+16:24
46  Jan ProvoostKapelle-Biezelinge58.52minMse   12.945  4:383.60+16:26
47  Manfred MeulmeesterVlissingen59.19minMse   12.846  4:403.57+16:53
48  Jeroen VerhageVlissingen59.40minMse   12.771  4:423.55+17:14
49  Lizo KoppejanArnemuiden59.42minMse   12.764  4:423.55+17:16
50  Martin FranckeMiddelburg59.57minMse   12.711  4:433.53+17:31
51  Kees de VisserAagtekerke1.00.08minMse   12.672  4:443.52+17:42
52  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.00.30minMse   12.595  4:463.50+18:04
53  Ron PloegMiddelburg1.00.32minMse   12.588  4:463.50+18:06
54  Christa VerbeekVlissingen1.00.35minVse   12.578  4:463.49+18:09
55  Winifred FranseVlissingen1.00.41minMse   12.557  4:473.49+18:15
56  Denise van WeeldenGoes1.00.47minVse   12.536  4:473.48+18:21
57  Johan WalpotBruinisse1.00.49minMse   12.529  4:473.48+18:23
58  Gerrit SpaansGoes1.00.51minMse   12.523  4:473.48+18:25
59  Aswin KoningsMiddelburg1.01.06minMse   12.471  4:493.46+18:40
60  Jan van HorssenMiddelburg1.01.21minMse   12.421  4:503.45+18:55
61  Marco RommersVlissingen1.01.31minMse   12.387  4:513.44+19:05
62  Sandra JoziasseVlissingen1.01.39minVse   12.360  4:513.43+19:13
63  Arthur PouwelseMiddelburg1.01.42minMse   12.350  4:513.43+19:16
64  Johnny KluijfhoutVlissingen1.01.44minMse   12.343  4:523.43+19:18
65  Fred de BreeZoutelande1.02.12minMse   12.251  4:543.40+19:46
66  Paul ArendsKloetinge1.02.27minMse   12.202  4:553.39+20:01
67  Martin de RegtKapelle-Biezelinge1.02.39minMse   12.163  4:563.38+20:13
68  Jaap JanseMiddelburg1.02.41minMse   12.156  4:563.38+20:15
69  Rieks-Jan PauwAagtekerke1.02.47minMse   12.137  4:573.37+20:21
70  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.02.52minMse   12.121  4:573.37+20:26
71  Jan BostelaarWestkapelle1.03.05minMse   12.079  4:583.36+20:39
72  Adrie BelzenWestkapelle1.03.32minMse   11.994  5:003.33+21:06
73  Jeffrey VaderDomburg1.03.55minMse   11.922  5:023.31+21:29
74  Wim HuurmanGoes1.04.08minMse   11.881  5:033.30+21:42
75  Boris KlopmeijerDomburg1.04.19minMse   11.848  5:043.29+21:53
76  Leo PleijteMiddelburg1.04.38minMse   11.790  5:053.27+22:12
77  Corina LievenseMiddelburg1.05.05minVse   11.708  5:073.25+22:39
78  Wim KarelseSchore1.05.08minMse   11.699  5:083.25+22:42
79  Erik VosVeen1.05.10minMse   11.693  5:083.25+22:44
80  Cees LeijnseMiddelburg1.05.13minMse   11.684  5:083.25+22:47
81  Willem HuiszoonMiddelburg1.05.20minMse   11.663  5:093.24+22:54
82  Jannie de VriesVlissingen1.05.23minVse   11.654  5:093.24+22:57
83  Moniek SchipperGoes1.05.24minVse   11.651  5:093.24+22:58
84  Rob JoosseVrouwenpolder1.06.29minMse   11.462  5:143.18+24:03
85  Ron de WolfOostkapelle1.06.34minMse   11.447  5:143.18+24:08
86  Hans TramperGoes1.06.38minMse   11.436  5:153.18+24:12
87  Annemarie VerschuureKruiningen1.06.47minVse   11.410  5:163.17+24:21
88  Kees van der HeijdenVlissingen1.06.52minMse   11.396  5:163.17+24:26
89  Dick AardenVlissingen1.06.56minMse   11.384  5:163.16+24:30
90  John JansenLewedorp1.06.59minMse   11.376  5:163.16+24:33
91  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge1.07.52minVse   11.228  5:213.12+25:26
92  Nicole KoningsMiddelburg1.08.11minVse   11.176  5:223.10+25:45
93  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.08.20minMse   11.151  5:233.10+25:54
94  Wim WitteBorssele1.08.31minMse   11.121  5:243.09+26:05
95  Tea TazelaarMiddelburg1.09.12minVse   11.012  5:273.06+26:46
96  Hans LievenseMiddelburg1.09.57minMse   10.893  5:303.03+27:31
97  Jan NeelsYerseke1.10.11minMse   10.857  5:323.02+27:45
98  Rob EpkerMiddelburg1.10.13minMse   10.852  5:323.01+27:47
99  Gerard RommersVlissingen1.10.18minMse   10.839  5:323.01+27:52
100  Jan JobseSerooskerke1.11.17minMse   10.690  5:372.97+28:51
101  Sonja PoppeKamperland1.11.36minVse   10.642  5:382.96+29:10
102  Peter-Paul LobbezooMiddelburg1.11.53minMse   10.601  5:402.94+29:27
103  Johnny MaljaarsOostkapelle1.12.08minMse   10.564  5:412.93+29:42
104  Andreas van StratenDomburg1.12.13minMse   10.552  5:412.93+29:47
105  Suzanne GeschiereSint Laurens1.12.21minVse   10.532  5:422.93+29:55
106  Jan KaljouwOostkapelle1.12.25minMse   10.522  5:422.92+29:59
107  Ella NeufegliseGrijpskerke1.13.21minVse   10.389  5:472.89+30:55
108  Wim DingemanseGrijpskerke1.13.26minMse   10.377  5:472.88+31:00
109  Angelique HarinckOost-Souburg1.14.02minVse   10.293  5:502.86+31:36
110  Sigrid JensenMiddelburg1.15.15minVse   10.126  5:562.81+32:49
111  Jaap LuitwielerMiddelburg1.15.19minMse   10.117  5:562.81+32:53
112  Annechien MomborgMiddelburg1.16.53minVse   9.911  6:032.75+34:27
113  Anke FranseVlissingen1.17.40minVse   9.811  6:072.73+35:14
114  Lenie van KlevenVlissingen1.18.13minVse   9.742  6:102.71+35:47
115  Lena KleingeldVlissingen1.18.17minVse   9.734  6:102.70+35:51
116  Cees van den BulckMiddelburg1.18.34minMse   9.699  6:112.69+36:08
117  Ria Fredrikss-Heerenhoek1.22.02minVse   9.289  6:282.58+39:36
Mannen: 96 (82.05%) => Mse=96
Vrouwen: 21 (17.95%) => Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
8.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sjaak BrouwerVlissingen37.20minMse   13.982  4:173.88-
2  Manfred van den BroekeMiddelburg37.40minMse   13.858  4:203.85+0:20
3  Hans GeusHeinkenszand37.43minMse   13.840  4:203.84+0:23
4  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge37.46minMse   13.822  4:203.84+0:26
5  Jacob WietsmaRijssen38.07minMse   13.695  4:233.80+0:47
6  Loura KleinepierMiddelburg38.21minVse   13.611  4:243.78+1:01
7  Rob PolakVlissingen38.54minMse   13.419  4:283.73+1:34
8  Marc van MourikMiddelburg39.48minMse   13.116  4:343.64+2:28
9  Kees StaalAagtekerke39.59minMse   13.055  4:363.63+2:39
10  Peter BosseGrijpskerke40.12minMse   12.985  4:373.61+2:52
11  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke41.45minMse   12.503  4:483.47+4:25
12  Rens DavidseMiddelburg42.18minMse   12.340  4:523.43+4:58
13  Gerben van der BliekGoes42.20minMse   12.331  4:523.43+5:00
14  Jurgen de KunderKloetinge42.52minMse   12.177  4:563.38+5:32
15  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland42.56minMse   12.158  4:563.38+5:36
16  Adri KooleSerooskerke43.59minMse   11.868  5:033.30+6:39
17  Joos HarinckKoudekerke44.41minMse   11.682  5:083.25+7:21
18  Kim de NooijerKoudekerke45.07minVse   11.570  5:113.21+7:47
19  Elbert SimonseAagtekerke45.10minMse   11.557  5:113.21+7:50
20  Ko DavidseOostkapelle45.12minMse   11.549  5:123.21+7:52
21  Andrea van den HeulMiddelburg46.15minVse   11.286  5:193.14+8:55
22  Martin GelukKattendijke46.30minMse   11.226  5:213.12+9:10
23  Paul PellikaanMiddelburg46.37minMse   11.198  5:213.11+9:17
24  Katinka van den BroekeMiddelburg47.14minVse   11.052  5:263.07+9:54
25  Ellen WagenaarGrijpskerke47.46minVse   10.928  5:293.04+10:26
26  Janneke NijssenOost-Souburg47.52minVse   10.905  5:303.03+10:32
27  Lex van ZuilenVlissingen47.55minMse   10.894  5:303.03+10:35
28  Joeri KooleSerooskerke48.12minMse   10.830  5:323.01+10:52
29  Jan BesuijenSerooskerke48.14minMse   10.822  5:333.01+10:54
30  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke48.17minMse   10.811  5:333.00+10:57
31  Regina VerhageAagtekerke48.19minVse   10.804  5:333.00+10:59
32  Marije BesuijenMiddelburg48.21minVse   10.796  5:333.00+11:01
33  Erica NefsMiddelburg48.23minVse   10.789  5:343.00+11:03
34  Ina WillemseZoutelande48.31minVse   10.759  5:352.99+11:11
35  Tonny de RuijterVlissingen48.43minMse   10.715  5:362.98+11:23
36  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke48.49minMse   10.693  5:372.97+11:29
37  Rebecca de WinterOvezande48.52minVse   10.682  5:372.97+11:32
38  Gerle BlaakVlissingen48.54minMse   10.675  5:372.97+11:34
39  Jakob MourikMiddelburg49.09minMse   10.621  5:392.95+11:49
40  Fedor van den HageDomburg49.14minMse   10.603  5:402.95+11:54
41  Roy PassenierDomburg49.16minMse   10.595  5:402.94+11:56
42  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland49.18minMse   10.588  5:402.94+11:58
43  Sharon Goedegebures-Heer Arendskerke49.21minVse   10.578  5:402.94+12:01
44  Geesje HellemanMiddelburg49.36minVse   10.524  5:422.92+12:16
45  Arthur StijnsOudelande49.45minMse   10.492  5:432.91+12:25
46  Nel VerhoevenMiddelburg50.00minVse   10.440  5:452.90+12:40
47  Marijn TraasHeinkenszand50.11minMse   10.402  5:462.89+12:51
48  Sofie WalpotBruinisse50.33minVse   10.326  5:492.87+13:13
49  Annelies BlaasMeliskerke50.59minVse   10.239  5:522.84+13:39
50  Eveline ScheersVlissingen51.32minVse   10.129  5:552.81+14:12
51  Sascha van AsHeinkenszand51.45minVse   10.087  5:572.80+14:25
52  John MinderhoudWestkapelle52.04minMse   10.026  5:592.78+14:44
53  Jolanda van KeulenMiddelburg52.15minVse   9.990  6:002.78+14:55
54  Rachelle SonkeWemeldinge52.22minVse   9.968  6:012.77+15:02
55  Sebastian NijssenMiddelburg52.29minMse   9.946  6:022.76+15:09
56  Marlies JobseSint Laurens52.37minVse   9.921  6:032.76+15:17
57  Willy van GimstDomburg53.10minMse   9.818  6:072.73+15:50
58  isabelle MarchandHeinkenszand53.19minVse   9.791  6:082.72+15:59
59  Ton MarchandHeinkenszand53.21minMse   9.784  6:082.72+16:01
60  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge53.42minVse   9.721  6:102.70+16:22
61  Jordi CastelGoes54.10minMse   9.637  6:142.68+16:50
62  Peter CastelGoes54.12minMse   9.631  6:142.68+16:52
63  Marielle van den BroekeMiddelburg54.15minVse   9.622  6:142.67+16:55
64  Anja FranckeGrijpskerke54.18minMse   9.613  6:142.67+16:58
65  Cor DuitsGrijpskerke55.41minMse   9.374  6:242.60+18:21
66  Leon CatsmanDomburg56.04minMse   9.310  6:272.59+18:44
67  Nicolet GelukMiddelburg56.11minVse   9.291  6:272.58+18:51
68  Margaretha LacourVlissingen56.32minVse   9.233  6:302.56+19:12
69  Annelies JanseWestkapelle56.36minVse   9.223  6:302.56+19:16
70  Nelleke JanseMiddelburg56.39minVse   9.214  6:312.56+19:19
71  Marleen de RuiterVlissingen57.06minVse   9.142  6:342.54+19:46
72  Esther HokkeVlissingen57.08minVse   9.137  6:342.54+19:48
73  Hannie CorbijnOostkapelle57.42minVse   9.047  6:382.51+20:22
74  Nicky GGansemanGoes59.27minMse   8.780  6:502.44+22:07
75  Caroline GansemanGoes59.29minVse   8.776  6:502.44+22:09
76  Peter van den BroekeMiddelburg59.37minMse   8.756  6:512.43+22:17
Mannen: 44 (57.89%) => Mse=44
Vrouwen: 32 (42.11%) => Vse=32
4.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sergio HarinckOost-Souburg15.30minMse   18.194  3:185.05-
2  Danil JozwiakVlissingen17.41minMse   15.947  3:464.43+2:11
3  Bart BoogaartVrouwenpolder18.05minMse   15.594  3:514.33+2:35
4  Anique van KlinkenNieuwerkerk18.17minVse   15.424  3:534.28+2:47
5  Nikita de LangeMiddelburg18.53minVse   14.934  4:014.15+3:23
6  Paul van HouwelingenMiddelburg18.55minMse   14.907  4:014.14+3:25
7  Sylvan KoningsMiddelburg18.57minMse   14.881  4:024.13+3:27
8  Jasmijn GeldofMiddelburg19.51minVse   14.207  4:133.95+4:21
9  Leonie van KlinkenNieuwerkerk20.22minVse   13.846  4:203.85+4:52
10  Rienier van MourikMiddelburg22.04minMse   12.779  4:423.55+6:34
11  Margje VisserArnemuiden22.07minVse   12.751  4:423.54+6:37
12  Anita de NooijerKoudekerke22.17minVse   12.655  4:443.52+6:47
13  Mandy de BruijnOostkapelle22.23minVse   12.599  4:463.50+6:53
14  Kirsten TrompSerooskerke23.06minVse   12.208  4:553.39+7:36
15  Alexander van MourikMiddelburg24.36minMse   11.463  5:143.18+9:06
16  Petra de BruijnOostkapelle24.39minVse   11.440  5:153.18+9:09
17  Heleen WondergemOostkapelle24.44minVse   11.402  5:163.17+9:14
18  Hanneke WitteBorssele25.14minVse   11.176  5:223.10+9:44
19  Sandra TramperGoes25.17minVse   11.154  5:233.10+9:47
20  Davina JoziasseNieuw- en Sint Joosland25.43minVse   10.966  5:283.05+10:13
21  Judith den BoerMiddelburg26.15minVse   10.743  5:352.98+10:45
22  Esther MorsVlissingen27.03minVse   10.425  5:452.90+11:33
23  Monique VerhelstMiddelburg27.05minVse   10.412  5:462.89+11:35
24  Natascha de LangeMiddelburg28.03minVse   10.053  5:582.79+12:33
Mannen: 7 (29.17%) => Mse=7
Vrouwen: 17 (70.83%) => Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.343 seconden nodig om deze lijst met 217 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020