vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

53e Wallenloop

Goes, zaterdag 4 januari 2014 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Stein Van EsDuffel Atletiek Club23.42minMse   18.835  3:115.23-
2  Erwin HarmesDynamica23.46minMse   18.783  3:125.22+0:04
3  Mitchel van der SteenDuffel Atletiek Club24.46minMse   18.024  3:205.01+1:04
4  Jurgen TorfsDuffel Atletiek Club25.26minM35   17.552  3:254.88+1:44
5  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge25.52minM35   17.258  3:294.79+2:10
6  Ruud HoosemansDynamica26.14minMse   17.017  3:324.73+2:32
7  Robbert MeeuwseAV'5626.20minMse   16.952  3:324.71+2:38
8  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5626.27minMse   16.877  3:334.69+2:45
9  Remy VasseurDynamica26.50minMse   16.636  3:364.62+3:08
10  Willem de KorteDynamica26.53minMse   16.605  3:374.61+3:11
11  Harmen van EijzerenMeliskerke27.09minMse   16.442  3:394.57+3:27
12  Joris VerlindenDuffel Atletiek Club27.13minMse   16.402  3:394.56+3:31
13  Wilko de VosAV'5627.24minM45   16.292  3:414.53+3:42
14  Peter van LimbergenAV'5627.28minM35   16.252  3:424.51+3:46
15  Gerben van der BliekGoes27.33minMse   16.203  3:424.50+3:51
16  Raf WynsDuffel27.43minM45   16.106  3:444.47+4:01
17  Adrie FaesDynamica27.47minM55   16.067  3:444.46+4:05
18  Leon JacobseDynamica27.55minMse   15.990  3:454.44+4:13
19  Marius BesuijenDynamica28.07minM45   15.877  3:474.41+4:25
20  Edwin ArensKruiningen28.09minM35   15.858  3:474.40+4:27
21  Patrick de VosAV'5628.22minJoA   15.737  3:494.37+4:40
22  Michel BekinkAV'5628.29minM35   15.672  3:504.35+4:47
23  Frank HouwelingAV'5628.44minM35   15.536  3:524.32+5:02
24  Bas de NooijerKoudekerke28.48minMse   15.500  3:524.31+5:06
25  Tim KleppeGoes28.52minMse   15.464  3:534.30+5:10
26  Jan de WildeAV'5629.12minM55   15.288  3:554.25+5:30
27  Rini BruggemanAV'5629.18minM45   15.235  3:564.23+5:36
28  Johan KarelseHeinkenszand29.22minM35   15.201  3:574.22+5:40
29  Rinus van de WoestijneMiddelburg29.33minMse   15.107  3:584.20+5:51
30  Gert-Jan VerbruggeAV'5629.45minM45   15.005  4:004.17+6:03
31  Maurice JacobseDynamica29.55minMse   14.921  4:014.14+6:13
32  Viktor BeelenGoes29.56minMse   14.913  4:014.14+6:14
33  Ruben VerhaagenGoes30.27minJoA   14.660  4:064.07+6:45
34  Hans VerhaagenAV'5630.28minM45   14.652  4:064.07+6:46
35  Patrick GilisDrieslinter30.33minM45   14.612  4:064.06+6:51
36  Remie OpeneerAV'5630.35minM35   14.596  4:074.05+6:53
37  Bart van NoordenAV'5630.38minM45   14.572  4:074.05+6:56
38  Leon ZuidhofOostkapelle30.44minM35   14.525  4:084.03+7:02
39  Maurice SteketeeMiddelburg30.48minMse   14.494  4:084.03+7:06
40  Margriet Beekman-RottePEC Zwolle30.49minV35   14.486  4:094.02+7:07
41  Kees den HollanderDreischor30.57minM45   14.423  4:104.01+7:15
42  Berry SimonseAV'5630.58minM35   14.416  4:104.00+7:16
43  John van NunenMiddelburg31.06minM35   14.354  4:113.99+7:24
44  Jan JoosseKapelle-Biezelinge31.09minM45   14.331  4:113.98+7:27
45  Piet HopmansSpado31.13minM55   14.300  4:123.97+7:31
46  Cor de RidderDynamica31.22minM35   14.232  4:133.95+7:40
47  Henk LousDynamica31.48minM55   14.038  4:163.90+8:06
48  Wim StevelsDynamica31.52minM35   14.008  4:173.89+8:10
49  Jan Willem MeeuwseKwadendamme32.04minM45   13.921  4:193.87+8:22
50  Hans GeusAV'5632.05minM45   13.914  4:193.86+8:23
51  Hans TolhoekKapelle-Biezelinge32.09minM35   13.885  4:193.86+8:27
52  Paola van GilstAV'5632.18minV35   13.820  4:203.84+8:36
53  Annet van der LindeAV'5632.29minV35   13.742  4:223.82+8:47
54  Jan-Joris JoossGoes32.30minM35   13.735  4:223.82+8:48
55  John UitterhoeveGoes32.40minMse   13.665  4:233.80+8:58
56  Co de FeijterDelta Sport32.52minM45   13.582  4:253.77+9:10
57  Paul ArendsKloetinge32.54minM35   13.568  4:253.77+9:12
58  Marc BoschHeinkenszand32.57minM35   13.548  4:263.76+9:15
59  Acronius KramerAV'5633.04minM55   13.500  4:273.75+9:22
60  Jos PutVlissingen33.06minM45   13.486  4:273.75+9:24
61  Eddy SmitDelta Sport33.10minM65   13.459  4:273.74+9:28
62  Remco van der KuijlGoes33.15minM35   13.426  4:283.73+9:33
63  Barry BremerGoes33.18minM35   13.405  4:293.72+9:36
64  Enrico KraakGoes33.19minM35   13.399  4:293.72+9:37
65  Ruud FredriksAV'5633.21minM55   13.385  4:293.72+9:39
66  Cor van den BergeGoes33.28minM45   13.339  4:303.71+9:46
67  Ingrid KoeneAV'5633.29minV45   13.332  4:303.70+9:47
68  Ko van DammeAV'5633.31minM45   13.319  4:303.70+9:49
69  Richard van AstAV'5633.39minM45   13.266  4:313.68+9:57
70  Mark BoonmanYerseke33.44minMse   13.233  4:323.68+10:02
71  Wim RooseGoes33.45minM55   13.227  4:323.67+10:03
72  William de JongeNieuwdorp33.51minM35   13.188  4:333.66+10:09
73  Wim HuurmanAV'5634.06minM55   13.091  4:353.64+10:24
74  René GoetheerWolphaartsdijk34.10minM45   13.065  4:363.63+10:28
75  Raf CalbersonGoes34.16minM45   13.027  4:363.62+10:34
76  Idde LijnseGoes34.17minMse   13.021  4:363.62+10:35
77  Rudy De PauwAC Herentals34.18minM65   13.015  4:373.62+10:36
78  Cindy LeysDuffel Atletiek Club34.35minV35   12.908  4:393.59+10:53
79  Johan FredriksAV'5634.45minMse   12.846  4:403.57+11:03
80  Cees-Jan BermanKloetinge34.48minM35   12.828  4:413.56+11:06
81  Eric van RemortelAV'5634.54minM55   12.791  4:413.55+11:12
82  André DavidseMiddelburg34.56minM55   12.779  4:423.55+11:14
83  Denise WeeldenHeinkenszand35.16minVse   12.658  4:443.52+11:34
84  Joost BoonmanYerseke35.19minM45   12.640  4:453.51+11:37
85  Dan BostelaarDynamica35.20minM55   12.634  4:453.51+11:38
86  Wendy LeysLier35.27minV35   12.592  4:463.50+11:45
87  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke35.29minMse   12.581  4:463.49+11:47
88  Rinus PaardekooperAV'5635.39minM45   12.522  4:483.48+11:57
89  Nynke JobseGoes35.49minVse   12.463  4:493.46+12:07
90  Gertjan BakkerAV'5635.54minM35   12.435  4:503.45+12:12
91  Rikkert van der WelGoes36.03minMse   12.383  4:513.44+12:21
92  Cor SchipperMiddelburg36.04minM55   12.377  4:513.44+12:22
93  Marloes RijkHeinkenszand36.04minVse   12.377  4:513.44+12:22
94  Dick KikKrabbendijke36.06minM55   12.366  4:513.43+12:24
95  Jan-Peter KatsmanMiddelburg36.15minMse   12.314  4:523.42+12:33
96  Cornelis ReinhoudDelta Sport36.15minM55   12.314  4:523.42+12:33
97  Roy NijhoffMiddelburg36.25minMse   12.258  4:543.41+12:43
98  Ineke TempelaarDynamica36.27minV45   12.247  4:543.40+12:45
99  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke37.01minM45   12.059  4:593.35+13:19
100  André MinnaardKloetinge37.07minM45   12.027  4:593.34+13:25
101  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke37.17minM35   11.973  5:013.33+13:35
102  Wil OudshoornGoes37.22minM45   11.946  5:013.32+13:40
103  Rogier van SuylekomMiddelburg37.27minMse   11.920  5:023.31+13:45
104  Esther van SluijsAV'5637.37minV35   11.867  5:033.30+13:55
105  Beau CalbersonGoes37.48minJoA   11.810  5:053.28+14:06
106  Ron AldmanDen Haag37.54minM45   11.778  5:063.27+14:12
107  Ivo WalravenGoes37.58minM35   11.758  5:063.27+14:16
108  Ruben van Luijks-Gravenpolder38.03minM35   11.732  5:073.26+14:21
109  Marijn TraasHeinkenszand38.05minMse   11.722  5:073.26+14:23
110  Kees van den PolAV'5638.06minM65   11.717  5:073.25+14:24
111  Henk SandeeKamperland38.11minM65   11.691  5:083.25+14:29
112  Edwin HeldGoes38.33minM35   11.580  5:113.22+14:51
113  Jeroen van BroekhovenAV'5638.42minM35   11.535  5:123.20+15:00
114  Marcel van GilstGoes38.59minM35   11.451  5:143.18+15:17
115  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge39.07minM55   11.412  5:153.17+15:25
116  Piet VerwijsGoes39.09minM55   11.402  5:163.17+15:27
117  Jack KarelseAV'5639.14minM35   11.378  5:163.16+15:32
118  Corine JanseAV'5639.22minV35   11.340  5:173.15+15:40
119  Willemijn LijnseGoes39.56minVse   11.179  5:223.11+16:14
120  Anita VeldhofKloetinge40.12minV45   11.104  5:243.08+16:30
121  Arie SchoutKloetinge40.23minM65   11.054  5:263.07+16:41
122  Remko van LoonGoes40.25minMse   11.045  5:263.07+16:43
123  Arthur StijnsOudelande40.33minM65   11.009  5:273.06+16:51
124  Bram BruijnesGoes40.44minM35   10.959  5:283.04+17:02
125  Egbert RietveldGoes41.30minM55   10.757  5:352.99+17:48
126  Lenie van KlevenVlissingen41.30minV45   10.757  5:352.99+17:48
127  Peter CastelGoes41.38minM45   10.722  5:362.98+17:56
128  Ellen StolkDutch Runners41.47minVse   10.684  5:372.97+18:05
129  Perry JobseGoes42.20minM35   10.545  5:412.93+18:38
130  Jan RooseGoes42.41minM55   10.458  5:442.91+18:59
131  Bram TissinkAV'5643.21minM55   10.298  5:502.86+19:39
132  Piet MosselmanAV'5643.47minM65   10.196  5:532.83+20:05
133  Ria Fredrikss-Heerenhoek44.37minV45   10.005  6:002.78+20:55
134  Paul JoosGoes45.07minM65   9.894  6:042.75+21:25
135  Hans BalGoes45.30minM55   9.811  6:072.73+21:48
136  Steffanie MeijerAV'5645.34minV35   9.797  6:072.72+21:52
137  Ine KramerGoes47.22minV45   9.424  6:222.62+23:40
Mannen: 115 (83.94%) => M35=32 - M45=26 - M55=20 - M65=8 - Mse=29
Vrouwen: 19 (13.87%) => V35=8 - V45=6 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.383 seconden nodig om deze lijst met 137 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020