vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Zwaarste 10 van Zeeland

Burgh-Haamstede, zaterdag 8 februari 2014 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim NieuwkerkAV Standdaarbuiten38.20minMse   15.652  3:504.35381
2  Tim van den Broeke (PR 29.53) Dynamica39.19minMse   15.261  3:564.24330
3  Ruden Grim (PR 35.21) Lewedorp39.47minMse   15.082  3:594.19307
4  Eric WolfertSommelsdijk41.01minMse   14.628  4:064.06250
5  Willem de Korte (PR 35.26) Dynamica41.27minMse   14.475  4:094.02232
6  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.39minMse   14.406  4:104.00223
7  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg41.55minMse   14.314  4:123.98213
8  Jethro ten Bruggencate (PR 35.07) Dynamica42.43minMse   14.046  4:163.90182
9  Einar TveterSpark43.03minMse   13.937  4:183.87169
10  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes43.14minMse   13.878  4:193.86163
11  Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke43.34minMse   13.772  4:213.83151
12  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke43.43minMse   13.725  4:223.81146
13  Andres de Witte (PR 39.14) Terneuzen43.51minMse   13.683  4:233.80142
14  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke44.02minMse   13.626  4:243.79136
15  Alexander van WaalegheVeldegem44.03minMse   13.621  4:243.78135
16  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg44.25minMse   13.508  4:273.75124
17  Micha Janse (PR 37.35) Dynamica44.42minMse   13.423  4:283.73115
18  Johan Karelse (PR 35.56) Heinkenszand45.02minMse   13.323  4:303.70106
19  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica45.24minMse   13.216  4:323.6795
20  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica45.26minMse   13.206  4:333.6795
21  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen45.32minMse   13.177  4:333.6692
22  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen46.08minMse   13.006  4:373.6177
23  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke46.13minVse   12.982  4:373.61240
24  Patrick VerkaartRotterdam46.40minMse   12.857  4:403.5764
25  Leon Zuidhof (PR 43.00) Oostkapelle46.51minMse   12.807  4:413.5661
26  Peter HoncoopSpiridon47.08minMse   12.730  4:433.5455
27  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5647.31minMse   12.627  4:453.5147
28  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica47.42minMse   12.579  4:463.4944
29  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen47.55minMse   12.522  4:483.4840
30  Jeroen Boonman (PR 42.30) Kwadendamme48.30minMse   12.371  4:513.4430
31  Bas Anemaet (PR)Kamperland49.03minMse   12.232  4:543.4022
32  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica49.24minMse   12.146  4:563.3718
33  Ruben van den Berg (debuut) Bruinisse49.28minMse   12.129  4:573.3717
34  Joost van ZuijlekomGouda49.30minMse   12.121  4:573.3717
35  Richard de Vlieger (PR 40.27) Lewedorp49.35minMse   12.101  4:583.3616
36  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen49.37minMse   12.093  4:583.3616
37  Mieke Valk (PR 44.44) AV'5649.40minVse   12.081  4:583.36126
38  Martijn de Widt (PR 43.40) Zierikzee49.57minMse   12.012  5:003.3412
39  Peter Noordijke (PR 47.03) Goes50.04minMse   11.984  5:003.3311
40  John Scheffers (PR 46.53) Delta Sport50.14minMse   11.944  5:013.3210
41  Peter KaljouwavVN50.20minMse   11.921  5:023.319
42  John van Nunen (PR 41.31) Middelburg50.28minMse   11.889  5:033.308
43  John Braber (PR)Renesse50.30minMse   11.881  5:033.307
44  Norbert VeringmeierWaterweg50.41minMse   11.838  5:043.296
45  Wouter WassenaarRotterdam50.50minMse   11.803  5:053.285
46  Adri Gerards (debuut) Zierikzee51.41minMse   11.609  5:103.221
47  Gert Jan DollekensNieuw-Vossemeer51.50minMse   11.576  5:113.221
48  Steef Berrevoets (PR 41.43) Delta Sport52.18minMse   11.472  5:143.19-
49  E van Weeldens-Heer Arendskerke52.38minMse   11.400  5:163.17-
50  Johan Walpot (PR 43.50) Bruinisse52.50minMse   11.356  5:173.15-
51  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport52.55minMse   11.339  5:183.15-
52  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes52.57minMse   11.331  5:183.15-
53  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland53.45minVse   11.163  5:233.1039
54  Peter WitkamWaterweg53.56minMse   11.125  5:243.09-
55  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg54.01minMse   11.108  5:243.09-
56  Serge van den Bos (PR)Burgh-Haamstede54.02minMse   11.104  5:243.08-
57  Jan Verhage (PR 50.07) Aagtekerke54.03minMse   11.101  5:243.08-
58  Birgit van Bockxmeer (PR 46.02) Zonnemaire54.05minVse   11.094  5:253.0834
59  Theo Engel (PR 47.05) Zierikzee54.12minMse   11.070  5:253.08-
60  Hugo Meeusen (PR)Terneuzen54.23minMse   11.033  5:263.06-
61  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke54.25minMse   11.026  5:273.06-
62  Aswin Konings (PR 44.12) Dynamica54.34minMse   10.996  5:273.05-
63  Martin Kempe (PR 46.01) Delta Sport54.48minMse   10.949  5:293.04-
64  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle55.01minVse   10.906  5:303.0322
65  Rian de Vlieger (PR 48.06) Lewedorp55.24minVse   10.830  5:323.0117
66  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle55.41minVse   10.775  5:342.9915
67  Jeroen Pieterman (PR)Burgh-Haamstede56.10minMse   10.682  5:372.97-
68  Nicol de maaijerBreda56.13minVse   10.673  5:372.9610
69  Bob Zijlmans (debuut) Renesse56.20minMse   10.651  5:382.96-
70  Kenneth Horst (debuut) Renesse56.22minMse   10.645  5:382.96-
71  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica56.28minMse   10.626  5:392.95-
72  Dick van der MaasNieuw-Vossemeer56.31minMse   10.616  5:392.95-
73  Sonja JansenWaterweg56.55minVse   10.542  5:422.935
74  Rene Kramer (PR 48.51) Delta Sport56.57minM45   10.536  5:422.93-
75  Han van Sighem (PR 44.51) Delta Sport57.02minMse   10.520  5:422.92-
76  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke58.04minMse   10.333  5:482.87-
77  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport58.20minVse   10.286  5:502.861
78  Rudy de Maaijer (debuut) Zierikzee58.46minMse   10.210  5:532.84-
79  Chantal KuijpersEindhoven58.58minVse   10.175  5:542.83-
80  Ilse Kraak (PR 50.01) Goes59.11minVse   10.138  5:552.82-
81  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland59.38minMse   10.061  5:582.79-
82  Gerdy van der Reest (PR 51.29) Yerseke1.00.01minVse   9.997  6:002.78-
83  Rachel Schuhmacher (debuut) Zierikzee1.00.57minVse   9.844  6:062.73-
84  Rebecca Hanse (debuut) Noordwelle1.00.57minVse   9.844  6:062.73-
85  Kees Legemaate (PR 55.22) Burgh-Haamstede1.02.30minMse   9.600  6:152.67-
86  Sabine WagterKrimpen aan den IJss1.03.34minVse   9.439  6:212.62-
87  Sonja Poppe (PR 55.38) Kamperland1.03.54minVse   9.390  6:232.61-
88  Janneke van Belzen (PR 59.20) Arnemuiden1.04.16minVse   9.336  6:262.59-
89  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Burgh-Haamstede1.04.17minMse   9.334  6:262.59-
90  Stefan VrijdagRotterdam1.04.22minMse   9.322  6:262.59-
91  Regina Verhage (PR 53.57) Dynamica1.09.10minVse   8.675  6:552.41-
92  Ab van de Vijver (PR 1.03.52) Zierikzee1.09.59minMse   8.573  7:002.38-
93  Lisenka BoomZwolle1.11.15minVse   8.421  7:082.34-
94  Ted Bruijnthe Hague Road Runne1.11.16minMse   8.419  7:082.34-
Mannen: 74 (78.72%) => M45=1 - Mse=73
Vrouwen: 20 (21.28%) => Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Luc StratingKamperland33.54minMse   11.504  5:133.20-
2  Lisette NieuwkerkDinteloord33.57minVse   11.487  5:133.19+0:03
3  Cor KloetBurgh-Haamstede35.44minMse   10.914  5:303.03+1:50
4  Adrie van BavelDelta Sport36.05minMse   10.808  5:333.00+2:11
5  Jim StratingKamperland37.33minMse   10.386  5:472.89+3:39
6  Denise van PeltSteenbergen38.05minVse   10.241  5:522.84+4:11
7  Martijn van Koeveringes Gravenpolder42.05minMse   9.267  6:282.57+8:11
8  Wilma den BoerGoes42.32minVse   9.169  6:332.55+8:38
9  Anita de NooijerKoudekerke43.28minVse   8.972  6:412.49+9:34
10  Sabine van SchiltNieuw-Vossemeer45.55minVse   8.494  7:042.36+12:01
11  Margriet de HoopUtrecht46.22minVse   8.411  7:082.34+12:28
12  Rianne van PeltSteenbergen46.23minVse   8.408  7:082.34+12:29
13  Herman KreeftGilze46.30minMse   8.387  7:092.33+12:36
14  Suzette van SchiltNieuw-Vossemeer50.35minVse   7.710  7:472.14+16:41
15  Paula van ToornTerneuzen51.58minVse   7.505  8:002.08+18:04
16  Ellen PoldermanMiddelburg52.25minVse   7.440  8:042.07+18:31
17  Corine van der BoogSteenbergen54.40minVse   7.134  8:251.98+20:46
18  Esmeralda HeimerikxBergen op Zoom55.59minVse   6.966  8:371.94+22:05
19  Margo ClasenerBrouwershaven1.03.30minVse   6.142  9:461.71+29:36
Mannen: 6 (31.58%) => Mse=6
Vrouwen: 13 (68.42%) => Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.363 seconden nodig om deze lijst met 113 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020