dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 9 februari 2014 - Organisatie: JARO
7.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Luuk BalkenendeAV'5628.22minJoA   15.441  3:534.29-
2  Robbert MeeuwseAV'5629.08minMse   15.034  3:594.18+0:46
3  Matthias van KeerACSS29.38minJoA   14.781  4:044.11+1:16
4  Pascal KoolScheldesport29.57minM40   14.624  4:064.06+1:35
5  Patrick de VosAV'5630.24minJoA   14.408  4:104.00+2:02
6  Martin PruijsersDynamica30.48minM45   14.221  4:133.95+2:26
7  Wilko de VosAV'5630.59minM50   14.137  4:153.93+2:37
8  Robin de VosAV'5631.06minMse   14.084  4:163.91+2:44
9  Bart BalkenendeAV'5631.22minJoB   13.964  4:183.88+3:00
10  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge31.43minMse   13.810  4:213.84+3:21
11  Salim AchauiGoes32.06minMse   13.645  4:243.79+3:44
12  Niek WielandAxel32.13minM40   13.595  4:253.78+3:51
13  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge32.54minM45   13.313  4:303.70+4:32
14  Marius BesuijenDynamica33.26minM50   13.101  4:353.64+5:04
15  Rudi LaurijssensACSS33.29minM50   13.081  4:353.63+5:07
16  Hans TolhoekKapelle-Biezelinge33.36minM35   13.036  4:363.62+5:14
17  Rob SchaapVlissingen33.53minM55   12.927  4:383.59+5:31
18  Rudi Van LaerhovenACSS34.15minM40   12.788  4:423.55+5:53
19  Jaap van der VeenScheldesport34.23minM45   12.739  4:433.54+6:01
20  Berry SimonseAV'5634.38minM40   12.647  4:453.51+6:16
21  John UitterhoeveGoes34.43minMse   12.616  4:453.50+6:21
22  Manfred MeulmeesterDynamica34.46minM45   12.598  4:463.50+6:24
23  Arno van den BoomOvezande35.06minM35   12.479  4:483.47+6:44
24  Jan Willem MeeuwseKwadendamme35.08minM50   12.467  4:493.46+6:46
25  Rien de WildeAV'5635.14minM50   12.431  4:503.45+6:52
26  Jan JoosseKapelle-Biezelinge35.29minM50   12.344  4:523.43+7:07
27  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge35.36minM35   12.303  4:533.42+7:14
28  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge35.45minM45   12.252  4:543.40+7:23
29  Jelle LouviauxACSS35.59minJoB   12.172  4:563.38+7:37
30  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge36.01minM60   12.161  4:563.38+7:39
31  Leo de RijkeDynamica36.08minM45   12.122  4:573.37+7:46
32  Marc MichielsenACSS36.11minM50   12.105  4:573.36+7:49
33  Wim TempelaarDynamica36.15minM60   12.083  4:583.36+7:53
34  VerheulKapelle-Biezelinge36.17minM45   12.072  4:583.35+7:55
35  Marijn TraasHeinkenszand36.24minMse   12.033  4:593.34+8:02
36  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge36.30minM45   12.000  5:003.33+8:08
37  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke36.43minMse   11.929  5:023.31+8:21
38  Peter NoordijkeGoes36.47minM50   11.908  5:023.31+8:25
39  Steven van HoepenHeinkenszand36.58minM40   11.849  5:043.29+8:36
40  Eric van RemortelAV'5637.37minM55   11.644  5:093.23+9:15
41  RenĂ© GoetheerWolphaartsdijk37.50minM45   11.577  5:113.22+9:28
42  Ruud FredriksAV'5638.07minM55   11.491  5:133.19+9:45
43  Freddy de GroofACSS38.12minM45   11.466  5:143.18+9:50
44  Hans LoeveKapelle-Biezelinge38.17minM55   11.441  5:153.18+9:55
45  Henk LousDynamica38.19minM55   11.431  5:153.18+9:57
46  Wim RooseGoes38.31minM60   11.372  5:173.16+10:09
47  Edgar van WeeldenAV'5638.34minM40   11.357  5:173.15+10:12
48  Rudy de PauwAC Herentals38.52minM65   11.269  5:193.13+10:30
49  Wim KarelseAV'5639.13minM55   11.169  5:223.10+10:51
50  Rikkert van de WelGoes39.17minMse   11.150  5:233.10+10:55
51  Jordi VervloetACSS39.30minJoB   11.089  5:253.08+11:08
52  Martin de RegtAV'5639.34minM45   11.070  5:253.07+11:12
53  Jasper Uitterhoeves-Heer Arendskerke40.05minMse   10.927  5:293.04+11:43
54  Martijn van den BosHeinkenszand40.12minMse   10.896  5:303.03+11:50
55  John GuequierreDynamica40.26minM60   10.833  5:323.01+12:04
56  Kees van den PolAV'5640.53minM65   10.713  5:362.98+12:31
57  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke41.58minMse   10.437  5:452.90+13:36
58  Luc BastenieKAVVV42.35minM55   10.286  5:502.86+14:13
59  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge42.37minM55   10.278  5:502.85+14:15
60  Patrick LouviauxACSS43.03minM45   10.174  5:542.83+14:41
61  Pieter LindenberghGoes45.57minM45   9.532  6:182.65+17:35
62  AndrĂ© van KeerACSS46.14minM70   9.474  6:202.63+17:52
63  Jan RooseGoes47.20minM60   9.254  6:292.57+18:58
64  Theo KootstraWaarde48.32minM65   9.025  6:392.51+20:10
Mannen: 58 (90.63%) => M35=3 - M40=6 - M45=13 - M50=8 - M55=8 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=11
Div: 6 (9.38%) => 0JoA=3 - JoB=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64
4.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Denise van WeeldenGoes22.28minVse   11.751  5:063.26-
2  Carina MichielsACSS22.51minV45   11.554  5:123.21+0:23
3  Ineke TempelaarDynamica23.04minV55   11.445  5:153.18+0:36
4  Christel Van GaeverACSS23.11minV45   11.387  5:163.16+0:43
5  Anja VertongenACSS23.20minV40   11.314  5:183.14+0:52
6  Marlou EckhardtAV'5623.47minVse   11.100  5:243.08+1:19
7  Annemarie VerschuureKruiningen24.15minV35   10.887  5:313.02+1:47
8  Christl RozendaalAV'5624.41minV45   10.695  5:372.97+2:13
9  Lieve SpiessensACSS25.24minV50   10.394  5:462.89+2:56
10  Iris de JongeAV'5627.18minMeA   9.670  6:122.69+4:50
11  Lenie van KlevenVlissingen27.47minV60   9.502  6:192.64+5:19
12  Ria FredriksAV'5628.51minV55   9.151  6:332.54+6:23
13  Mariette DesmedtACSS29.37minV65   8.914  6:442.48+7:09
14  Jessica ClaesACSS30.10minVse   8.751  6:512.43+7:42
15  Anne OostvogelsACSS30.25minV45   8.679  6:552.41+7:57
16  Rina MeijerAPSO31.25minV60   8.403  7:082.33+8:57
Vrouwen: 15 (93.75%) => V35=1 - V40=1 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - V65=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.284 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020