vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 1 februari 2014 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn de Kok (PR 32.05) Heinkenszand35.00minMse   17.143  3:304.76582
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke37.34minMse   15.972  3:454.44424
3  Lindert Moerdijk (debuut) Arnemuiden40.10minMse   14.938  4:014.15289
4  Martijn Tissink (PR 34.55) Kapelle-Biezelinge40.19minMse   14.882  4:024.13282
5  Ralph Wiessner (PR 33.47) Vlissingen40.26minMse   14.839  4:034.12276
6  Niels Koole (PR 31.43) Zoutelande40.51minMse   14.688  4:054.08258
7  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen42.09minMse   14.235  4:133.95203
8  Arjan Kranenburg (PR 39.08) Oost-Souburg42.20minMse   14.173  4:143.94196
9  Stephan Jozwiak (PR)Vlissingen42.27minMse   14.134  4:153.93192
10  Emiel Flipse (PR 38.31) Vlissingen42.30minMse   14.118  4:153.92190
11  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg42.35minMse   14.090  4:163.91187
12  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) Krabbendijke42.39minMse   14.068  4:163.91184
13  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg42.49minMse   14.013  4:173.89178
14  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke42.57minMse   13.970  4:183.88173
15  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk43.03minMse   13.937  4:183.87169
16  Martin de Graaf (PR 42.17) Wemeldinge43.09minMse   13.905  4:193.86166
17  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle43.17minMse   13.862  4:203.85161
18  Gerard Posthuma (PR 35.49) Goes43.23minMse   13.830  4:203.84158
19  Joost Liefbroer (PR)Oost-Souburg43.25minMse   13.820  4:213.84156
20  Christian de Klerk (PR 40.28) Middelburg43.28minMse   13.804  4:213.83155
21  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg43.30minMse   13.793  4:213.83154
22  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen43.33minMse   13.777  4:213.83152
23  Anthony van den Berg (PR)Vlissingen43.39minMse   13.746  4:223.82148
24  Erik Maranus (PR 39.38) Westkapelle43.45minMse   13.714  4:233.81145
25  Kees de Visser (PR)Aagtekerke43.48minMse   13.699  4:233.81143
26  Chantal Koole (PR 39.08) Zoutelande43.51minVse   13.683  4:233.80339
27  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg43.57minMse   13.652  4:243.79139
28  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen43.59minMse   13.642  4:243.79137
29  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg44.02minMse   13.626  4:243.79136
30  Ron Ploeg (PR)Middelburg44.10minMse   13.585  4:253.77132
31  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg44.13minMse   13.570  4:253.77130
32  Wim Stevels (PR 43.20) Middelburg44.16minMse   13.554  4:263.77128
33  Leo de Rijke (PR 42.03) Vlissingen44.19minMse   13.539  4:263.76127
34  Jan Willem Rietberg (PR 38.09) Oost-Souburg44.25minMse   13.508  4:273.75124
35  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke44.27minMse   13.498  4:273.75123
36  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg44.31minMse   13.478  4:273.74121
37  Marjo Hamelink (PR)Oost-Souburg44.33minMse   13.468  4:273.74120
38  Erik de Kraker (PR 37.41) Oost-Souburg44.36minMse   13.453  4:283.74118
39  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden44.39minMse   13.438  4:283.73117
40  Rob Polak (PR 43.36) Vlissingen44.42minMse   13.423  4:283.73115
41  Arjan Boot (PR 40.42) Kloetinge44.44minMse   13.413  4:283.73114
42  Eric KampherbeekDen Haag44.46minMse   13.403  4:293.72113
43  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge44.49minMse   13.388  4:293.72112
44  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg44.51minMse   13.378  4:293.72111
45  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen44.53minMse   13.368  4:293.71110
46  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke44.55minMse   13.358  4:303.71109
47  Johan Mol (PR)Ritthem44.57minMse   13.348  4:303.71108
48  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden45.00minMse   13.333  4:303.70107
49  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen45.03minMse   13.319  4:303.70105
50  Pim Kraan (PR 40.19) Vlissingen45.06minMse   13.304  4:313.70104
51  Cor de Ridder (PR 40.00) Arnemuiden45.11minMse   13.279  4:313.69101
52  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg45.13minMse   13.269  4:313.69100
53  Marcel de Witte (PR)Ritthem45.15minMse   13.260  4:323.68100
54  Paul Arends (PR 44.05) Kloetinge45.17minMse   13.250  4:323.6899
55  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg45.19minMse   13.240  4:323.6898
56  Herman de Grave (PR 42.48) Vlissingen45.21minMse   13.230  4:323.6897
57  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg45.24minMse   13.216  4:323.6795
58  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen45.26minMse   13.206  4:333.6795
59  Lennaert de KamArnemuiden45.27minMse   13.201  4:333.6794
60  Ramon SchutteVriezenveen45.30minMse   13.187  4:333.6693
61  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen45.33minMse   13.172  4:333.6692
62  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg45.45minMse   13.115  4:353.6486
63  Wim van de Nobelen (PR 44.53) Middelburg45.51minMse   13.086  4:353.6484
64  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg45.53minMse   13.077  4:353.6383
65  Sicco Jongema (PR 45.07) Middelburg45.55minMse   13.067  4:363.6382
66  Marcel Uitterhoeve (PR 40.48) s-Heer Arendskerke45.58minMse   13.053  4:363.6381
67  Robbert de LooffTilburg46.05minMse   13.020  4:373.6278
68  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden46.08minMse   13.006  4:373.6177
69  Leonard Moolenbroek (PR 45.58) Middelburg46.11minMse   12.992  4:373.6176
70  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen46.24minMse   12.931  4:383.5971
71  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg46.26minMse   12.922  4:393.5970
72  Michael Evers (PR 45.24) Middelburg46.37minMse   12.871  4:403.5866
73  Danny Dijke (PR 45.00) Oost-Souburg46.43minMse   12.843  4:403.5763
74  Guilbert van Woerkom (debuut) Vlissingen46.45minMse   12.834  4:413.5763
75  Daniel Zuiddam (debuut) Middelburg46.47minMse   12.825  4:413.5662
76  Leo Pleijte (PR 45.22) Middelburg46.53minMse   12.798  4:413.5560
77  Raymond Gerrits (PR 42.48) Middelburg46.59minMse   12.770  4:423.5558
78  Winfred Franse?47.09minMse   12.725  4:433.5354
79  Abel HameleersLathum47.18minMse   12.685  4:443.5251
80  Arjan Koole (PR 44.39) Arnemuiden47.20minMse   12.676  4:443.5251
81  Ronald van de Berg (PR)Vlissingen47.24minMse   12.658  4:443.5249
82  Jesse VermeerOost-Souburg47.27minMse   12.645  4:453.5148
83  Jael van der Oever (PR)Vlissingen47.29minVse   12.636  4:453.51194
84  Reinier BroeksemaHeinkenszand47.31minMse   12.627  4:453.5147
85  Hans van der Welle (PR)Middelburg47.34minMse   12.614  4:453.5046
86  Willem Houterman (PR 44.45) Wolphaartsdijk47.42minMse   12.579  4:463.4944
87  Arno Willemse (PR 46.23) Zoutelande47.46minMse   12.561  4:473.4942
88  Peter Hekkers (PR)Oost-Souburg47.48minMse   12.552  4:473.4942
89  Dave Ruissen (PR)Oost-Souburg47.52minMse   12.535  4:473.4841
90  Aart van Luijk (PR 46.28) Vlissingen47.54minMse   12.526  4:473.4840
91  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen47.57minMse   12.513  4:483.4839
92  Annet van de Kreke (PR)Oost-Souburg48.03minVse   12.487  4:483.47175
93  Klaas MoesKoudekerke48.06minMse   12.474  4:493.4737
94  Mike Kloeg (debuut) Zoutelande48.08minMse   12.465  4:493.4636
95  Stefan de Weerdt?48.11minMse   12.452  4:493.4635
96  Esther Claassens (PR)Middelburg48.14minVse   12.440  4:493.46169
97  Arjan Meijer (PR)Kapelle-Biezelinge48.25minMse   12.392  4:513.4431
98  Ronlad de BevetVlissingen48.42minMse   12.320  4:523.4227
99  Guus Mix (PR 46.33) Middelburg48.50minMse   12.287  4:533.4125
100  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen48.55minMse   12.266  4:543.4124
101  Dennis van der Linden (PR)Oost-Souburg49.11minMse   12.199  4:553.3921
102  Hans Gijzel (PR 48.10) s-Heer Arendskerke49.17minMse   12.175  4:563.3820
103  Jenny de Nooyer (PR)Middelburg49.29minVse   12.125  4:573.37132
104  Milou Roemeling (PR)Zoutelande49.34minVse   12.105  4:573.36129
105  Jan-Peter Katsman (PR 48.51) Middelburg49.37minMse   12.093  4:583.3616
106  Janet van de Griend (PR)Vlissingen49.41minVse   12.076  4:583.35126
107  Ellen de Poorter (PR 47.41) Vlissingen49.51minVse   12.036  4:593.34121
108  Rijk Filius (PR 45.36) Vlissingen50.00minMse   12.000  5:003.3312
109  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke50.07minMse   11.972  5:013.3311
110  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen50.10minMse   11.960  5:013.3210
111  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25) Arnemuiden50.13minMse   11.948  5:013.3210
112  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle50.17minVse   11.932  5:023.31110
113  Marco Grozema (debuut) Vlissingen50.23minMse   11.909  5:023.318
114  John Pleijte (PR)Vlissingen50.27minMse   11.893  5:033.308
115  Rogier van Suylekom (PR)Middelburg50.32minMse   11.873  5:033.307
116  Cees Leijnse (PR 48.51) Middelburg50.35minMse   11.862  5:043.297
117  Emma Hermans (PR 49.18) Middelburg50.42minVse   11.834  5:043.2999
118  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg50.44minMse   11.827  5:043.296
119  Vincent van Sluijs (PR 50.09) Vlissingen50.46minMse   11.819  5:053.286
120  Marcel Schoon (PR 47.13) Vlissingen50.48minMse   11.811  5:053.285
121  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen50.50minMse   11.803  5:053.285
122  Jan Besuijen (PR 48.17) Serooskerke50.52minMse   11.796  5:053.285
123  Mart Wouters (PR)Oost-Souburg50.54minMse   11.788  5:053.275
124  Angela van Alphen (PR 48.14) Vlissingen50.55minVse   11.784  5:063.2794
125  Peter Jobse (debuut) Goes50.57minMse   11.776  5:063.274
126  Patrick Provoost (PR 47.34) Vlissingen50.59minMse   11.769  5:063.274
127  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem51.01minMse   11.761  5:063.274
128  Erwin Houmes (PR)Vlissingen51.03minMse   11.753  5:063.264
129  Patrick de Klerk (debuut) Oost-Souburg51.05minMse   11.746  5:073.264
130  Koen van der Veen (debuut) Vlissingen51.13minMse   11.715  5:073.253
131  Jacco de Meij (PR)Ritthem51.16minMse   11.704  5:083.253
132  Jan Bakker (PR 49.01) Vlissingen51.18minMse   11.696  5:083.253
133  Matty de Jong (PR 50.48) Oost-Souburg51.22minVse   11.681  5:083.2484
134  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen51.24minVse   11.673  5:083.2483
135  Jolanda Bilderbeek (PR)Kloetinge51.35minVse   11.632  5:103.2379
136  Merel Hogeweg (PR 48.43) Goes51.41minVse   11.609  5:103.2277
137  Maartje Kastelein (PR 45.51) Vlissingen52.00minVse   11.538  5:123.2170
138  Martin van der Doe (PR)Waarde52.03minMse   11.527  5:123.201
139  Leanne de Vos (PR)Arnemuiden52.17minVse   11.476  5:143.1964
140  Kees van Belzen (debuut) Vlissingen52.19minMse   11.469  5:143.19-
141  Wilco Ovaa (PR 49.36) Middelburg52.22minMse   11.458  5:143.18-
142  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen52.24minMse   11.450  5:143.18-
143  Gerard Bras (PR 44.26) Middelburg52.30minMse   11.429  5:153.17-
144  Jaqueline Baas?52.33minVse   11.418  5:153.1759
145  Kim Dijke (PR 49.35) Oost-Souburg52.43minVse   11.382  5:163.1656
146  Gerard Rommers (PR 49.02) Vlissingen52.45minMse   11.374  5:173.16-
147  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg52.47minMse   11.367  5:173.16-
148  Pascal de KamRitthem52.54minMse   11.342  5:173.15-
149  Mariska de Kroo (PR 50.26) Nieuw- en Sint Joosland52.57minVse   11.331  5:183.1552
150  Peter-Paul Lobbezoo (PR)Middelburg52.59minMse   11.324  5:183.15-
151  Jan Lindenberg (PR 51.34) Middelburg53.01minMse   11.317  5:183.14-
152  Marjan Boogaard (PR 52.37) Middelburg53.03minVse   11.310  5:183.1450
153  Leo Goedegebure (PR 50.24) s-Heer Arendskerke53.05minMse   11.303  5:193.14-
154  Harry Anders (PR)Arnemuiden53.07minMse   11.296  5:193.14-
155  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Middelburg53.14minMse   11.271  5:193.13-
156  Sander de Lange (PR 47.16) Middelburg53.19minMse   11.254  5:203.13-
157  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Vlissingen53.25minVse   11.232  5:213.1244
158  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge53.27minMse   11.225  5:213.12-
159  Ellen Wagenaar (PR)Grijpskerke53.30minVse   11.215  5:213.1242
160  John Overweel (PR 35.33) Middelburg53.32minMse   11.208  5:213.11-
161  Andre Wouters (PR 51.40) Oost-Souburg53.33minMse   11.204  5:213.11-
162  Hans van Vliet (PR 51.18) Middelburg53.35minMse   11.198  5:223.11-
163  Mariette van Vliet (PR 51.23) Vlissingen53.37minVse   11.191  5:223.1141
164  Corne van Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg53.39minMse   11.184  5:223.11-
165  Gregoriy de NooijerVlissingen53.49minMse   11.149  5:233.10-
166  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg53.53minMse   11.135  5:233.09-
167  Regina Verhage (PR)Aagtekerke53.57minVse   11.121  5:243.0935
168  Charl ReijnhoudeGapinge54.06minMse   11.091  5:253.08-
169  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge54.17minMse   11.053  5:263.07-
170  Andreas van Straten (PR 41.22) Domburg54.21minMse   11.040  5:263.07-
171  Peter Castel (PR 52.58) Goes54.23minMse   11.033  5:263.06-
172  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg54.39minVse   10.979  5:283.0526
173  Marco Mandemaker (debuut) s-Gravenpolder54.44minMse   10.962  5:283.05-
174  Janneke Nijssen (PR)Oost-Souburg54.48minVse   10.949  5:293.0424
175  Sjaak Rieteco (PR 54.15) Oost-Souburg54.50minMse   10.942  5:293.04-
176  Peter Oste (PR)Ritthem54.55minMse   10.926  5:303.03-
177  Cees Joosse (PR)Arnemuiden54.57minMse   10.919  5:303.03-
178  Nelly de Bruin (debuut) Vlissingen55.00minVse   10.909  5:303.0322
179  Mariska van AartsenEindhoven55.01minVse   10.906  5:303.0322
180  Mirjam Sturm?55.13minVse   10.866  5:313.0219
181  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg55.25minMse   10.827  5:333.01-
182  Ina Willemse (PR 51.22) Zoutelande55.34minVse   10.798  5:333.0016
183  Mandy Meijlof (PR)Vlissingen55.38minVse   10.785  5:343.0015
184  Cees van den Bulck (PR)Middelburg55.40minMse   10.778  5:342.99-
185  Marco Janse (PR)Oost-Souburg55.50minMse   10.746  5:352.99-
186  Jan van de Plasse (PR)Yerseke55.54minMse   10.733  5:352.98-
187  Wendy van der Heide (PR)Vlissingen56.13minVse   10.673  5:372.9610
188  Isabel Capelle (PR 53.08) Middelburg56.19minVse   10.654  5:382.969
189  Wim Witte (PR 50.09) Borssele56.21minMse   10.648  5:382.96-
190  Paulien de Klerk (PR)Nieuw- en Sint Joosland56.24minVse   10.638  5:382.969
191  Johan van Moolenbroek (PR 56.18) Middelburg56.26minMse   10.632  5:392.95-
192  Francoise KooleOost-Souburg56.28minVse   10.626  5:392.958
193  Rob Desitter (debuut) Vlissingen56.30minMse   10.619  5:392.95-
194  Joyce Palm (debuut) Vlissingen56.32minVse   10.613  5:392.958
195  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden56.35minVse   10.604  5:402.957
196  Hennie van Eijbergen (PR 54.56) Vlissingen56.38minVse   10.594  5:402.947
197  Kees Siereveld (PR 51.50) Middelburg56.40minMse   10.588  5:402.94-
198  Lenny Caljouw (PR 56.18) Vlissingen56.42minVse   10.582  5:402.947
199  Marjon Stokman (PR)Vlissingen56.46minVse   10.570  5:412.946
200  Cris CuypersWuustwezel56.49minMse   10.560  5:412.93-
201  Willy Lastdrager (PR)Middelburg56.55minVse   10.542  5:422.935
202  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen56.57minVse   10.536  5:422.935
203  Arian de Visser (PR 48.59) Middelburg57.03minMse   10.517  5:422.92-
204  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen57.10minVse   10.496  5:432.924
205  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem57.13minVse   10.486  5:432.914
206  Johan RijkboerMiddelburg57.18minMse   10.471  5:442.91-
207  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg57.20minVse   10.465  5:442.913
208  Piet van de Vreugde (PR 55.27) Vlissingen57.22minMse   10.459  5:442.91-
209  Wilma Filius (PR 55.49) Ritthem57.26minVse   10.447  5:452.903
210  Miranda van Keulen (PR)Ritthem57.31minVse   10.432  5:452.902
211  Rebecca de Winter (PR 54.24) Ovezande57.35minVse   10.420  5:462.892
212  Carolien van der Hoeven (debuut) Koudekerke57.38minVse   10.411  5:462.892
213  Jan Siereveld (PR 54.26) Middelburg57.40minMse   10.405  5:462.89-
214  Martijn de Visser (PR 56.09) Arnemuiden58.04minMse   10.333  5:482.87-
215  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland58.08minMse   10.321  5:492.87-
216  Sacha van As (PR)Heinkenszand58.16minVse   10.297  5:502.861
217  Anke Franse (PR 53.08) Vlissingen58.22minV55   10.280  5:502.861
218  Wendy de Vos (debuut) Heinkenszand58.33minVse   10.248  5:512.85-
219  Monique van de Ketterij (PR 55.50) Vlissingen58.37minVse   10.236  5:522.84-
220  Danielle de Bruijn (PR)Vlissingen58.40minVse   10.227  5:522.84-
221  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen58.44minVse   10.216  5:522.84-
222  Corina Janse (PR 57.11) Oost-Souburg58.46minVse   10.210  5:532.84-
223  Mariette van Kleven (PR 54.20) Middelburg58.49minVse   10.201  5:532.83-
224  Marjan Ririhena (PR 54.46) Middelburg58.51minVse   10.195  5:532.83-
225  Anja van Leerdam (debuut) Arnemuiden58.52minVse   10.193  5:532.83-
226  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg58.55minVse   10.184  5:542.83-
227  Anda Passenier (PR 57.43) Domburg59.04minVse   10.158  5:542.82-
228  Carlos van de Berg (PR 50.37) Vlissingen59.07minMse   10.149  5:552.82-
229  Elly Aarnoutse (PR)Koudekerke59.10minVse   10.141  5:552.82-
230  Sandra Bilderbeek (PR)Ovezande59.12minVse   10.135  5:552.82-
231  Roy Nijhoff (debuut) Middelburg59.15minMse   10.127  5:562.81-
232  Peter Zuijdwegt (PR)Yerseke59.18minMse   10.118  5:562.81-
233  Jacquelien Smit (PR 55.28) Heinkenszand59.26minVse   10.095  5:572.80-
234  Alex Rodenburg (PR 56.55) Middelburg59.32minMse   10.078  5:572.80-
235  Martine Oste (PR)Ritthem59.49minVse   10.031  5:592.79-
236  Walter Louws (debuut) Aagtekerke59.52minMse   10.022  5:592.78-
237  Hans Koster (PR)Vlissingen59.55minMse   10.014  6:002.78-
238  Annet van Hal (PR 59.45) Middelburg59.57minVse   10.008  6:002.78-
239  Carlo Schollen (PR 58.23) Middelburg59.59minMse   10.003  6:002.78-
240  Annemieke Wondergem (PR 58.13) Middelburg1.00.04minVse   9.989  6:002.77-
241  Leo van Driel (PR 57.35) Vlissingen1.00.06minMse   9.983  6:012.77-
242  Marielle van den Broeke (PR 56.49) Middelburg1.00.08minVse   9.978  6:012.77-
243  Willemijn WoukumVlissingen1.00.13minVse   9.964  6:012.77-
244  Martijn Koole (PR 39.55) Middelburg1.00.25minMse   9.931  6:032.76-
245  Bram Tissink (PR 56.54) Kapelle-Biezelinge1.00.32minMse   9.912  6:032.75-
246  Carlo Lamers (PR 56.34) Oost-Souburg1.00.46minMse   9.874  6:052.74-
247  Peter van den Broeke (PR)Middelburg1.01.04minMse   9.825  6:062.73-
248  Arjan HulsebosAmsterdam1.01.16minMse   9.793  6:082.72-
249  Diana de Feijter (PR 1.00.18) Heinkenszand1.01.24minVse   9.772  6:082.71-
250  Saskia Kuiper (PR 59.59) Middelburg1.01.59minVse   9.680  6:122.69-
251  Ad PolakWuustwezel1.02.12minMse   9.646  6:132.68-
252  Jeroen Bosch (debuut) Middelburg1.02.41minMse   9.572  6:162.66-
253  Theo Kootstra (PR 58.51) Waarde1.02.48minMse   9.554  6:172.65-
254  Barbara Roelse (PR)Vlissingen1.02.56minVse   9.534  6:182.65-
255  Melany Noordhuis?1.02.59minVse   9.526  6:182.65-
256  Angelique Rober (debuut) Oost-Souburg1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
257  Inge Steketee (PR 56.10) Oost-Souburg1.03.10minVse   9.499  6:192.64-
258  Conrad de Ridder (debuut) Vlissingen1.03.13minMse   9.491  6:192.64-
259  Danielle Eenennaam (PR 1.00.36) Vlissingen1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
260  Wim van Dijk (debuut) Vlissingen1.03.39minMse   9.427  6:222.62-
261  Nathalie Meulmeester (PR 1.03.15) Arnemuiden1.03.42minVse   9.419  6:222.62-
262  Maryan Meulmeester (PR 1.03.17) Arnemuiden1.03.47minVse   9.407  6:232.61-
263  Wieny de Brabander (PR 1.03.06) Koudekerke1.03.49minVse   9.402  6:232.61-
264  Linda van den Boom?1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
265  Linda de Bruyne (PR 1.01.11) Vlissingen1.03.59minVse   9.377  6:242.60-
266  Hannie Corbijn (PR 1.00.42) Oostkapelle1.04.03minVse   9.368  6:242.60-
267  Hans Corbijn (PR 41.11) Oostkapelle1.04.05minMse   9.363  6:252.60-
268  Joke Verhage (PR 1.01.53) Vlissingen1.04.15minVse   9.339  6:262.59-
269  Elma de WitteRitthem1.04.59minVse   9.233  6:302.56-
270  Tamara Schoningh (PR 57.34) Middelburg1.05.11minVse   9.205  6:312.56-
271  Saskia van Dam (PR 1.05.34) Middelburg1.06.07minVse   9.075  6:372.52-
272  Christa Ennals (PR)Vlissingen1.06.16minVse   9.054  6:382.52-
273  Corinne Walraad?1.07.10minVse   8.933  6:432.48-
274  Annemarie Vader (PR 1.03.15) Oost-Souburg1.07.21minVse   8.909  6:442.47-
275  Marjan Rieteco (PR)Oost-Souburg1.07.29minVse   8.891  6:452.47-
276  Marga de Kraa (debuut) Vlissingen1.07.40minVse   8.867  6:462.46-
277  John Visser (PR)Vlissingen1.08.32minMse   8.755  6:512.43-
278  Mariska Dingemanse (PR)Vlissingen1.08.34minVse   8.751  6:512.43-
279  Cora Werkhoven (PR 1.05.26) Arnemuiden1.08.37minVse   8.744  6:522.43-
280  Monique GillissenVlissingen1.09.08minVse   8.679  6:552.41-
281  Ilse van Hoepen (PR 1.08.02) Vlissingen1.09.24minVse   8.646  6:562.40-
282  Ellen Polderman (PR 1.02.18) Middelburg1.09.28minVse   8.637  6:572.40-
283  Erna Melse (PR)Lewedorp1.09.30minVse   8.633  6:572.40-
284  Marcel Struyk (PR 43.05) Middelburg1.09.33minMse   8.627  6:572.40-
Mannen: 186 (65.49%) => Mse=186
Vrouwen: 98 (34.51%) => V55=1 - Vse=97

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Rens de Ridder (PR 17.25) Arnemuiden18.26minMse   16.275  3:414.52311
2  Dries MathijsHasselt18.32minMse   16.187  3:424.50300
3  Jorick de Vries (PR 17.28) Kloetinge18.34minMse   16.158  3:434.49297
4  Sergio Harinck (PR 16.20) Oost-Souburg18.43minMse   16.028  3:454.45280
5  Joram VerhageOost-Souburg19.42minMse   15.228  3:564.23186
6  Manfred van de Broeke (PR 18.50) Middelburg20.28minMse   14.658  4:064.07126
7  Bianca van Aartsen (PR 20.05) Middelburg21.04minVse   14.241  4:133.96270
8  Peter van 't Westendes-Heerenhoek22.06minMse   13.575  4:253.7736
9  Martin van Nieuland (PR 18.35) Nieuw- en Sint Joosland22.16minMse   13.473  4:273.7430
10  David Cijvat (debuut) Vlissingen23.21minMse   12.848  4:403.574
11  Willen Scholtens?23.24minMse   12.821  4:413.564
12  Ko Davidse?23.56minMse   12.535  4:473.481
13  Erik Janson (PR)Middelburg24.07minMse   12.440  4:493.461
14  Kim de NooijerMaastricht24.40minVse   12.162  4:563.3840
15  Laurens Jobse (PR 20.59) Goes24.48minMse   12.097  4:583.36-
16  Angelique Harinck (PR 24.20) Oost-Souburg24.56minVse   12.032  4:593.3431
17  Stephanie Vermeulen (PR 23.46) Vlissingen25.10minMse   11.921  5:023.31-
18  Jasmijn Geldof (debuut) Middelburg25.38minVse   11.704  5:083.2513
19  Ruud Geldof (debuut) Middelburg25.41minMse   11.681  5:083.24-
20  Anne-Marie JonghMiddelburg26.21minVse   11.385  5:163.162
21  Arthur Stijns (PR 25.09) Oudelande26.25minMse   11.356  5:173.15-
22  J A van TiggelhoveVlissingen26.45minMse   11.215  5:213.12-
23  Anita de Nooijer (PR)Koudekerke26.54minVse   11.152  5:233.101
24  Jan Jansma (debuut) Vlissingen26.58minMse   11.125  5:243.09-
25  Ferry KramerVlissingen27.11minMse   11.036  5:263.07-
26  Conny Davidse (debuut) Arnemuiden27.24minVse   10.949  5:293.04-
27  Laura van Nijnatten (PR 26.48) Koudekerke27.29minVse   10.916  5:303.03-
28  Jolien van Oosten (debuut) Vlissingen27.34minVse   10.883  5:313.02-
29  Isabelle Marchand (PR)Heinkenszand27.41minVse   10.837  5:323.01-
30  Thomas Oste (PR 22.01) Ritthem27.52minMse   10.766  5:342.99-
31  Jenz de Meij (debuut) Ritthem27.54minMse   10.753  5:352.99-
32  Annemieke Smulders?28.06minVse   10.676  5:372.97-
33  Linda Kelder (debuut) Arnemuiden28.13minVse   10.632  5:392.95-
34  Bianca Morauw (PR 27.31) Ovezande28.25minVse   10.557  5:412.93-
35  Jan de MeijSerooskerke28.31minMse   10.520  5:422.92-
36  Jolanda Markx (PR 27.48) Oost-Souburg28.40minVse   10.465  5:442.91-
37  Johnny MinderhoudWestkapelle28.45minMse   10.435  5:452.90-
38  Johanna Brouwer (PR)Middelburg28.56minVse   10.369  5:472.88-
39  Hans Pluijlaar (PR)Koudekerke29.22minMse   10.216  5:522.84-
40  Leonie LinotteDen Haag29.32minVse   10.158  5:542.82-
41  Jorina Oreel (PR)Arnemuiden29.41minVse   10.107  5:562.81-
42  Petra de Bruijn (PR)Oostkapelle29.45minVse   10.084  5:572.80-
43  Stefanie van WallenburgRitthem29.48minVse   10.067  5:582.80-
44  Vivian Horik (debuut) Koudekerke29.53minVse   10.039  5:592.79-
45  Sven Nieuwkoop (debuut) Goes29.56minMse   10.022  5:592.78-
46  Nynke Jobse (PR 28.10) Goes29.59minVse   10.006  6:002.78-
47  Marleen Goedhart (PR)Middelburg30.01minVse   9.994  6:002.78-
48  Saskia Eckhardt (PR)Oost-Souburg30.18minVse   9.901  6:042.75-
49  Davina Joziasse (PR)Nieuw- en Sint Joosland30.21minVse   9.885  6:042.75-
50  Linda Castel (PR 30.13) Oost-Souburg30.34minVse   9.815  6:072.73-
51  Paul KooleVlissingen30.50minMse   9.730  6:102.70-
52  Kim Lagrand (PR)Vlissingen31.07minVse   9.641  6:132.68-
53  Tigo SwagerHoogvliet31.19minMse   9.580  6:162.66-
54  Peter SwagerHoogvliet31.22minMse   9.564  6:162.66-
55  Susanne CoppoolseOostkapelle31.29minVse   9.529  6:182.65-
56  Geo Walraad?31.38minMse   9.484  6:202.63-
57  Davey Blanker (debuut) Middelburg31.58minMse   9.385  6:242.61-
58  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele32.20minVse   9.278  6:282.58-
59  Johanna Poortvliet (debuut) Arnemuiden32.22minVse   9.269  6:282.57-
60  Marian Verstraate (PR)Vlissingen32.25minVse   9.254  6:292.57-
61  Mirjam Dingemanses-Heerenhoek32.30minVse   9.231  6:302.56-
62  Jos Houtzager (debuut) Vlissingen32.40minMse   9.184  6:322.55-
63  Wendy Siereveld (debuut) Middelburg32.42minVse   9.174  6:322.55-
64  Jim HanraadsVlissingen32.43minMse   9.170  6:332.55-
65  Danielle van Dalen (PR)Vlissingen32.48minVse   9.146  6:342.54-
66  Saskia Richard (PR)Vlissingen32.49minVse   9.142  6:342.54-
67  Rosalie Koppejan (PR 28.04) Ritthem32.56minVse   9.109  6:352.53-
68  Nel van Keulen (PR 31.31) Vlissingen33.08minVse   9.054  6:382.52-
69  Ciska Zorg (PR 32.35) Arnemuiden33.12minVse   9.036  6:382.51-
70  Suset Wouters (debuut) Oost-Souburg33.14minVse   9.027  6:392.51-
71  Jeanne Rijkeboer (debuut) Middelburg33.16minVse   9.018  6:392.51-
72  Lotte Evers (PR 29.54) Middelburg33.19minVse   9.005  6:402.50-
73  Mirjam MesuMiddelburg33.24minVse   8.982  6:412.50-
74  Mieke Roelse (PR 33.27) Oost-Souburg34.05minVse   8.802  6:492.44-
75  Liesbeth de MeijSerooskerke34.32minVse   8.687  6:542.41-
76  Miriam Boone (debuut) Vlissingen34.58minVse   8.580  7:002.38-
77  Nathalie EsserVlissingen35.08minVse   8.539  7:022.37-
78  Talitha Ritsema (PR)Driewegen35.39minVse   8.415  7:082.34-
79  Ilona ConsemulderHeinkenszand35.40minVse   8.411  7:082.34-
80  Jaap van Klinken (PR 33.41) Vlissingen36.05minMse   8.314  7:132.31-
81  Miranda Mannaart (PR 33.39) Vlissingen36.06minVse   8.310  7:132.31-
82  Esther Sierts (PR)Vlissingen37.19minVse   8.039  7:282.23-
83  Maria Vierthaler (debuut) Vlissingen37.21minVse   8.032  7:282.23-
84  Eva BostelaarMiddelburg1.01.08minVse   4.907  2:141.36-
Mannen: 33 (39.29%) => Mse=33
Vrouwen: 51 (60.71%) => Vse=51

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.74 seconden nodig om deze lijst met 368 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020