dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 1 maart 2014 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.11.46minMse   17.638  3:244.90751
2  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.16.34minMse   16.533  3:384.59600
3  Frederik ChristiaensBerlare1.16.44minMse   16.497  3:384.58595
4  Erwin van den Broeke (PR)Axel1.17.17minMse   16.379  3:404.55579
5  Bart van GroveWetteren1.19.16minMse   15.970  3:454.44522
6  Christophe de GrandeSinaai-Waas1.19.27minMse   15.933  3:464.43517
7  Benjamin Gerrits (debuut) Axel1.19.47minMse   15.866  3:474.41508
8  Patrick HembrachtSint-Gillis-Waas1.20.21minMse   15.754  3:494.38493
9  Maarten DhollanderStekene1.20.23minMse   15.748  3:494.37492
10  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.21.35minMse   15.516  3:524.31460
11  Edwin de NeijsTilburg1.21.44minMse   15.488  3:524.30456
12  Dennis Florussen (PR)Terneuzen1.21.49minMse   15.472  3:534.30454
13  Matti BuysseStekene1.22.03minMse   15.428  3:534.29448
14  Patrick JanssensBrasschaat1.23.01minMse   15.248  3:564.24424
15  Frank van den Branden (PR)Sint Jansteen1.23.26minMse   15.172  3:574.21413
16  Andres de Witte (PR)Terneuzen1.23.39minMse   15.133  3:584.20408
17  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.23.53minMse   15.091  3:594.19402
18  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.24.15minMse   15.025  4:004.17394
19  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.24.29minMse   14.983  4:004.16388
20  Patrick RoelandtSint-Niklaas1.24.39minMse   14.954  4:014.15384
21  Jo VerfaillieOostakker1.26.41minMse   14.603  4:074.06337
22  Martin NoensKemzeke1.27.29minMse   14.470  4:094.02320
23  Rudy van DaeleSint-Niklaas1.27.32minMse   14.461  4:094.02319
24  Aschwin van den Abeele (PR)Zuidorpe1.27.45minMse   14.426  4:104.01314
25  Patrick van Remortel (PR 1.23.43) Hulst1.30.13minMse   14.031  4:173.90263
26  Sofie ClausSinaai1.30.32minVse   13.982  4:173.88480
27  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.31.12minMse   13.880  4:193.86244
28  Marc Markusse (PR)Terneuzen1.31.13minMse   13.877  4:193.85244
29  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.32.04minMse   13.749  4:223.82228
30  Kurt TaghonZomergem1.32.14minMse   13.724  4:223.81225
31  Jan van Bellen (PR)Hulst1.32.19minMse   13.712  4:233.81224
32  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.32.45minMse   13.648  4:243.79216
33  Chris RoggheDeinze1.33.21minVse   13.560  4:253.77416
34  Peter de PetterOudegem1.33.23minMse   13.555  4:263.77205
35  Elisa Rijk (PR)Axel1.33.36minVse   13.524  4:263.76410
36  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.33.39minMse   13.517  4:263.75200
37  Luc de VriezeDeinze1.34.14minMse   13.433  4:283.73190
38  Bart TeirlynckSint-Kruis-Winkel1.35.16minMse   13.287  4:313.69173
39  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
40  Raz Mirzayi (debuut) Sint Jansteen1.35.56minMse   13.195  4:333.67163
41  Dimitri CuyversStekene1.36.11minMse   13.161  4:343.66159
42  Luc D'heerMoerbeke-Waas1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
43  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Koewacht1.36.17minMse   13.147  4:343.65157
44  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Axel1.36.28minMse   13.122  4:343.65155
45  Rudi de Caluwe (PR)Sas van Gent1.36.32minMse   13.113  4:353.64154
46  Petra SliepersKerksken1.36.46minVse   13.081  4:353.63344
47  Willem SchampheleerKerksken1.36.48minMse   13.077  4:353.63150
48  Hedwig van BeverenMoerbeke-Waas1.37.46minMse   12.948  4:383.60136
49  Marnis HillaertMoerbeke-Waas1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
50  Wim LammersBeesliensgraaf1.38.22minMse   12.869  4:403.57127
51  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.38.27minMse   12.858  4:403.57126
52  Patrick de SutterStekene1.38.55minMse   12.797  4:413.55120
53  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vogelwaarde1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
54  Andy HuybensBeveren1.39.02minMse   12.782  4:423.55118
55  Ben Schlärmann (PR)Sint Jansteen1.39.27minMse   12.729  4:433.54113
56  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.39.34minMse   12.714  4:433.53111
57  Pascal van HulleMaldegem1.39.39minMse   12.703  4:433.53110
58  Mieke TruyensSchoten1.39.48minVse   12.684  4:443.52286
59  Dirk van DijkMerksem1.39.58minMse   12.663  4:443.52106
60  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.40.08minMse   12.642  4:453.51104
61  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.40.24minMse   12.608  4:463.50101
62  Danny van DammeSinaai1.40.27minMse   12.602  4:463.50100
63  Jos van Gremberghe (PR 1.37.23) Koewacht1.40.29minMse   12.598  4:463.50100
64  Joakim van GasseSint-Pauwels1.40.50minMse   12.554  4:473.4996
65  Monique Allefs (PR 1.34.19) Hulst1.41.08minVse   12.517  4:483.48262
66  Chris Van der LindenStekene1.41.31minMse   12.469  4:493.4688
67  Louis VermastStekene1.41.32minMse   12.467  4:493.4688
68  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.41.39minMse   12.453  4:493.4686
69  Lennart Piek (PR 1.34.23) Hulst1.41.44minMse   12.443  4:493.4685
70  Koen Koudstaal (debuut) Hulst1.41.49minMse   12.433  4:503.4585
71  Serge Martinu (PR 1.37.17) Koewacht1.42.03minMse   12.404  4:503.4582
72  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.42.35minMse   12.340  4:523.4376
73  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.42.36minMse   12.338  4:523.4376
74  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.42.53minMse   12.304  4:533.4273
75  Sjaak Vroonland (PR)Lamswaarde1.43.16minMse   12.258  4:543.4169
76  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.43.40minMse   12.211  4:553.3965
77  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.43.53minMse   12.185  4:553.3863
78  Marco Bakker (PR)Axel1.44.58minMse   12.060  4:593.3553
79  Fiona Reijers (PR)Terneuzen1.45.47minVse   11.966  5:013.32187
80  Eddy HuddersGent1.46.20minMse   11.905  5:023.3142
81  Peter Erpelinck (PR)Hulst1.46.51minMse   11.847  5:043.2938
82  Jan de Feijter (debuut) Zaamslag1.47.14minMse   11.805  5:053.2835
83  CornĂ© BoeyeAxel1.47.16minMse   11.801  5:053.2835
84  Diewert Sturm (debuut) Zaamslag1.48.01minMse   11.719  5:073.2630
85  Connie van den BerghEkeren1.48.17minVse   11.690  5:083.25152
86  Reinier HamelinkPuttershoek1.48.31minMse   11.665  5:093.2426
87  Patrick CeuppensHalle1.49.02minMse   11.610  5:103.2223
88  Hanneke Verschuren (PR)Axel1.49.52minVse   11.522  5:123.20131
89  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.49.57minMse   11.513  5:133.2018
90  Ferdi Francke (PR 1.50.29) Middelburg1.50.54minMse   11.414  5:153.1714
91  Marian Sturm (PR)Zaamslag1.52.05minVse   11.294  5:193.14105
92  Greta IngelsWatervliet1.52.44minVse   11.229  5:213.1298
93  Fermin van de WoestijneWachtebeke1.53.41minMse   11.135  5:233.094
94  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag1.53.52minMse   11.117  5:243.094
95  Harry DuerinckKalken1.53.58minMse   11.107  5:243.093
96  Eddy WaelputStekene1.54.30minMse   11.055  5:263.072
97  Els van DaeleSint-Niklaas1.54.41minVse   11.038  5:263.0778
98  Willem de Block (PR 1.53.11) Terneuzen1.54.45minMse   11.031  5:263.062
99  Cecile BoelNieuwkerken-Waas1.55.26minVse   10.966  5:283.0571
100  Rob van Bellen (PR)Hulst1.55.28minMse   10.963  5:283.051
101  Peter de DeckerMaldegem1.55.52minMse   10.925  5:303.03-
102  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.57.11minVse   10.802  5:333.0056
103  Marga Haarmans (PR 1.56.52) Philippine1.57.13minVse   10.799  5:333.0056
104  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.57.14minVse   10.798  5:333.0056
105  Maurice d'HoeseLokeren1.57.50minMse   10.743  5:352.98-
106  Kimberley van WaesbercheSint-Pauwels2.00.40minVse   10.490  5:432.9131
107  Maureen den Hamer (PR 1.55.08) Biervliet2.00.59minVse   10.463  5:442.9130
108  Willam VerdonkBeveren-Waas2.01.17minMse   10.437  5:452.90-
109  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Hulst2.01.36minVse   10.410  5:462.8926
110  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen2.02.01minMse   10.374  5:472.88-
111  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg2.02.02minMse   10.373  5:472.88-
112  Louis van der SteenGent2.02.08minMse   10.364  5:472.88-
113  Erno DuponKieldrecht2.03.34minMse   10.244  5:512.85-
114  Greet Langenberg (PR)Sluiskil2.04.33minVse   10.163  5:542.8212
115  Bennie DanielseMiddelburg2.05.20minMse   10.100  5:562.81-
116  Carl de WillemcasterAalten2.05.51minMse   10.058  5:582.79-
117  Philip VerhaegheAalter2.06.32minMse   10.004  6:002.78-
118  Antoine MathysDe Pinte2.06.42minMse   9.991  6:002.78-
119  Gerard Klapwijk (debuut) Axel2.06.47minMse   9.984  6:012.77-
120  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.07.00minVse   9.967  6:012.775
121  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.07.40minVse   9.915  6:032.753
122  Phillip de VroeSleidinge2.09.16minMse   9.793  6:082.72-
123  Rudy van de VeldeWachtebeke2.09.20minMse   9.788  6:082.72-
124  Ronny van BasselaereWaarschoot2.10.55minMse   9.669  6:122.69-
125  Wim CoppietersStrombeek-Bever2.10.57minMse   9.667  6:122.69-
126  Veronique PardaenSint-Pauwels2.14.02minVse   9.444  6:212.62-
127  Joke Cornelissen (debuut) Terneuzen2.14.02minVse   9.444  6:212.62-
128  Rogier PlatjouwAxel2.17.34minMse   9.202  6:312.56-
129  Andries den Hollander (PR 2.15.33) Hansweert2.18.17minMse   9.154  6:332.54-
Mannen: 105 (81.4%) => Mse=105
Vrouwen: 24 (18.6%) => Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kristof de SmetZottegem35.55minMse   16.037  3:444.45-
2  Dennis vaan den BroekeHeikant37.38minMse   15.306  3:554.25+1:43
3  Gert-Jan KolijnTerneuzen38.47minMse   14.852  4:024.13+2:52
4  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel39.14minMse   14.681  4:054.08+3:19
5  Louise RenemaAntwerpen40.55minVse   14.077  4:163.91+5:00
6  Dirk de BockAntwerpen40.57minMse   14.066  4:163.91+5:02
7  Cathy PoppeTerneuzen41.29minVse   13.885  4:193.86+5:34
8  Alain LippensErtvelde41.31minMse   13.874  4:193.85+5:36
9  Gilles FaasTerneuzen41.50minMse   13.769  4:213.82+5:55
10  Stefan v/d BroekeAxel41.55minMse   13.742  4:223.82+6:00
11  Melanie RoelandtWevelgem42.26minVse   13.574  4:253.77+6:31
12  Geerd de RyckStekene43.33minMse   13.226  4:323.67+7:38
13  Luc KusseneersRumst43.39minMse   13.196  4:333.67+7:44
14  Trui GonnissenPhilippine44.15minVse   13.017  4:373.62+8:20
15  Jean-Pierre NoletAxel44.18minMse   13.002  4:373.61+8:23
16  Jacco KoekkoekAxel44.25minMse   12.968  4:383.60+8:30
17  Ko de BruyneKloosterzande44.41minMse   12.891  4:393.58+8:46
18  Bennie BouterseTerneuzen44.55minMse   12.824  4:413.56+9:00
19  Simon HarinkTerneuzen45.00minMse   12.800  4:413.56+9:05
20  Glenn ChristiaensZele45.06minMse   12.772  4:423.55+9:11
21  Andy VertonghenLokeren45.20minMse   12.706  4:433.53+9:25
22  William HelskensSint-Kruis-Winkel45.22minMse   12.697  4:443.53+9:27
23  Marc de BaetsHeusden45.28minMse   12.669  4:443.52+9:33
24  Leo KayserTerneuzen46.42minMse   12.334  4:523.43+10:47
25  Leon van BavinchovenTerneuzen47.03minMse   12.242  4:543.40+11:08
26  Kristof van de WieleOudenaarde47.09minMse   12.216  4:553.39+11:14
27  Kurt CrommelinckGijzenzele47.11minMse   12.208  4:553.39+11:16
28  Wanda ZegersTerneuzen48.14minVse   11.942  5:013.32+12:19
29  Petro van DoornZaamslag48.54minMse   11.779  5:063.27+12:59
30  Marnix HaersWatervliet51.42minMse   11.141  5:233.09+15:47
31  Andrea VermoteEeregem52.02minVse   11.070  5:253.07+16:07
32  Francois IllegemsHingene52.22minMse   10.999  5:273.06+16:27
33  Marie Jeanne de KeyserBellem Aalter52.32minVse   10.964  5:283.05+16:37
34  Christian HerteleerBellem Aalter52.36minMse   10.951  5:293.04+16:41
35  Marian van VorenTerneuzen52.39minVse   10.940  5:293.04+16:44
36  Irenee GoedhalsOostakker54.07minMse   10.644  5:382.96+18:12
37  Patrick PietersTerneuzen55.59minMse   10.289  5:502.86+20:04
38  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels56.33minMse   10.186  5:532.83+20:38
39  Monique van BellenHulst56.56minVse   10.117  5:562.81+21:01
40  BouchierErtvelde57.39minMse   9.991  6:002.78+21:44
41  Mirella den BeerAxel58.06minVse   9.914  6:032.75+22:11
42  Maria van BelleSleidinge58.37minVse   9.827  6:062.73+22:42
43  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel58.38minVse   9.824  6:062.73+22:43
44  Georges ColmanRupelmonde59.31minMse   9.678  6:122.69+23:36
45  Els ZweistraTerneuzen59.36minVse   9.664  6:132.68+23:41
46  Lisette BeelenHalle1.03.52minVse   9.019  6:392.51+27:57
47  Dick VerhelstZaamslag1.05.15minMse   8.828  6:482.45+29:20
48  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.07.00minVse   8.597  6:592.39+31:05
49  Guido AndriesSint-Niklaas1.07.02minMse   8.593  6:592.39+31:07
Mannen: 34 (69.39%) => Mse=34
Vrouwen: 15 (30.61%) => Vse=15
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Frederik de BakkerWaregem17.21minMse   17.291  3:284.80444
2  Michael PenneSinaai17.33minMse   17.094  3:314.75418
3  Martijn Kox (debuut) Westdorpe18.30minMse   16.216  3:424.50304
4  Steven VerdonckSint-Denijs-Westrem19.04minMse   15.734  3:494.37245
5  Tonny Lauret (debuut) Zaamslag19.11minMse   15.639  3:504.34233
6  Nico van de WaterTurnhout19.18minMse   15.544  3:524.32222
7  Douwe Wortman (debuut) Axel20.10minMse   14.876  4:024.13148
8  W. BollemanAxel21.30minMse   13.953  4:183.8863
9  Peter DeleuWielsbeke23.03minMse   13.015  4:373.629
10  Ronald Roctus (PR)Terneuzen23.38minMse   12.694  4:443.532
11  Lindsay de CockZottegem24.05minVse   12.457  4:493.4663
12  RyckaerdAxel25.26minMse   11.796  5:053.28-
13  Jessie VerbekeSint-Laureins25.35minVse   11.726  5:073.2614
14  Juliana Hoogenberg (PR 24.09) Axel25.52minVse   11.598  5:103.228
15  Bram Dees (PR)Philippine25.55minMse   11.576  5:113.22-
16  Natasja Rijk (debuut) Hulst26.00minVse   11.538  5:123.216
17  Marinja Raymakers-LeenkneAxel26.38minVse   11.264  5:203.131
18  Eddy LeenknechtAxel26.42minMse   11.236  5:203.12-
19  Judith KruithofZuid Beijerland27.17minVse   10.996  5:273.05-
20  Andre van GoethemSint-Gillis-Waas28.28minMse   10.539  5:422.93-
21  Annick van der Straeten (PR 28.14) Westdorpe29.10minVse   10.286  5:502.86-
22  Willem van der HeydenKieldrecht30.01minMse   9.994  6:002.78-
23  Joseph ClaesKeerbergen31.02minMse   9.667  6:122.69-
24  JJ. VerberkmoesAxel32.15minMse   9.302  6:272.58-
25  Cyriel BuchelerHoboken32.24minMse   9.259  6:292.57-
26  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas33.39minVse   8.915  6:442.48-
Mannen: 18 (69.23%) => Mse=18
Vrouwen: 8 (30.77%) => Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.692 seconden nodig om deze lijst met 204 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020