donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 5 oktober 2013 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Goes2.40.51minMse   15.740  3:494.37676
2  Anthony PochetBeauraing2.42.03minMse   15.623  3:504.34660
3  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.43.30minMse   15.484  3:524.30640
4  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.47.18minMse   15.133  3:584.20591
5  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Dynamica2.51.23minMse   14.772  4:044.10540
6  Kristiaan bij de VaateAmsterdam2.53.28minMse   14.595  4:074.05515
7  Jan van der MarelAarlanderveen2.54.29minM45   14.510  4:084.03503
8  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme2.56.05minM35   14.378  4:103.99484
9  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg2.56.14minMse   14.366  4:113.99482
10  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Vlissingen2.56.48minM45   14.320  4:113.98476
11  Wouter van Caspel (PR 2.53.07) Oost-Souburg2.57.51minMse   14.235  4:133.95464
12  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.58.28minM35   14.186  4:143.94457
13  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.01.12minM35   13.972  4:183.88427
14  Victor phaffHellevoetsluis3.01.19minM35   13.963  4:183.88426
15  David Schrier (PR 3.03.55) Vlissingen3.05.19minMse   13.661  4:243.79383
16  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.06.03minM45   13.608  4:253.78376
17  Peter Van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.06.15minM35   13.593  4:253.78374
18  Abne Herrebout (PR)Middelburg3.06.32minM35   13.572  4:253.77371
19  Adriaan Walhout (PR 2.52.52) Middelburg3.06.45minMse   13.557  4:263.77369
20  Elwin BrouwerAmsterdam3.06.49minM35   13.552  4:263.76368
21  Jan HendrickxHoogstraten3.07.00minM45   13.539  4:263.76366
22  Ronnie Overgaauw (PR 2.40.21) Zoutelande3.08.10minMse   13.455  4:283.74355
23  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg3.08.27minMse   13.434  4:283.73352
24  Ruud De VetteHellevoetsluis3.08.42minM45   13.417  4:283.73349
25  Hayo den BoeftGouda3.08.43minM45   13.415  4:283.73349
26  Jeroen DespallierBinkom3.08.52minMse   13.405  4:293.72348
27  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.09.13minM45   13.380  4:293.72344
28  Hans Doolaar (PR 2.53.01) Vlissingen3.09.32minM35   13.358  4:303.71341
29  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.09.47minM35   13.340  4:303.71339
30  Jan-Willem HusonAmsterdam3.10.21minMse   13.300  4:313.69333
31  Jos op 't HoogHaaren3.10.28minM45   13.292  4:313.69332
32  Maarten BijnenWassenaar3.10.31minM35   13.289  4:313.69332
33  Frank HeijminkAlphen aan den Rijn3.10.38minM45   13.280  4:313.69331
34  Paul MertensNijlen3.10.54minM45   13.262  4:313.68328
35  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.11.17minM45   13.235  4:323.68325
36  Anjolie Engels (PR 3.00.47) Middelburg3.11.32minV35   13.218  4:323.67544
37  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.11.34minM55   13.216  4:323.67322
41  Adriaan Wieles (PR 3.01.28) Terneuzen3.13.30minM45   13.084  4:353.63304
38  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.13.32minM35   13.081  4:353.63304
39  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.13.43minM45   13.069  4:353.63302
40  Hans van ErckZundert3.13.43minMse   13.069  4:353.63302
42  Martijn HienschAmsterdam3.14.02minM45   13.048  4:363.62299
43  Wijnant SnoekKloetinge3.14.02minM35   13.048  4:363.62299
44  Peter KirbachNeuss3.14.10minM35   13.039  4:363.62298
47  Mark VerhoeksZaltbommel3.14.20minMse   13.028  4:363.62296
45  Geert CeuppensDuffel3.14.32minM35   13.014  4:373.62295
46  Vanessa HartmanBrielle3.14.42minV35   13.003  4:373.61510
48  Remco SchravenHellevoetsluis3.15.16minM45   12.965  4:383.60288
49  Walter PackoletHoboken3.15.33minM55   12.947  4:383.60286
50  Menno Heijsteks-Hertogenbosch3.16.02minM35   12.915  4:393.59281
51  Eric WolfertSommelsdijk3.16.39minMse   12.874  4:403.58276
52  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.17.48minM45   12.799  4:413.56266
53  Hanco van Keulen (PR 3.05.53) Ritthem3.18.02minM35   12.784  4:423.55264
54  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.18.08minM35   12.778  4:423.55263
55  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee3.18.08minV35   12.778  4:423.55475
56  Stef MaternéRotselaar3.18.55minM45   12.727  4:433.54256
57  Jaap van der BokMiddelharnis3.19.15minM45   12.706  4:433.53254
58  Maris JacobsVelden3.19.30minM35   12.690  4:443.53252
61  Marc van LaarDe Bilt3.20.22minMse   12.635  4:453.51244
60  Marchel SniederMoordrecht3.20.32minM45   12.625  4:453.51243
59  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.20.33minMse   12.624  4:453.51243
62  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.20.34minMse   12.623  4:453.51243
63  Jan VermeulenSint-Gillis-Waas3.21.04minM35   12.591  4:463.50239
64  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.21.13minM35   12.582  4:463.49238
66  Gerard van der Male (PR)Westkapelle3.21.37minM45   12.557  4:473.49234
65  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen3.21.47minMse   12.547  4:473.49233
68  Michel Lisseveld (PR 3.15.36) Scherpenisse3.21.49minM35   12.545  4:473.48233
67  Robert Vroon (PR 3.08.55) Breskens3.21.51minM45   12.542  4:473.48232
69  Gerben van der Bliek (PR)Goes3.22.12minMse   12.521  4:483.48230
71  Mart van de Vreede (PR)Krabbendijke3.22.17minM45   12.516  4:483.48229
70  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.22.18minM45   12.515  4:483.48229
72  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.22.49minM35   12.483  4:483.47225
73  Ralph DoggenRotterdam3.23.21minM35   12.450  4:493.46221
74  Sander BoerkampAmsterdam3.23.56minMse   12.414  4:503.45216
77  Raymond ArnoldRoosendaal3.24.08minM45   12.402  4:503.45214
75  Simon LuckettHaarlem3.24.12minM45   12.398  4:503.44214
76  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.24.15minM45   12.395  4:503.44214
78  Gerard Posthuma (PR 3.11.34) Goes3.24.17minM45   12.393  4:503.44213
79  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Yerseke3.24.34minMse   12.376  4:513.44211
80  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel3.25.01minMse   12.349  4:523.43208
81  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.25.26minM35   12.324  4:523.42205
82  Tobias RummlerFrechen3.25.36minM45   12.314  4:523.42203
83  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.25.46minM35   12.304  4:533.42202
84  Michel Velkers (PR 3.08.40) s-Heer Arendskerke3.25.49minM35   12.301  4:533.42202
85  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.26.02minM55   12.288  4:533.41200
86  Kees VerplankeBreda3.26.18minM55   12.272  4:533.41198
87  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet3.26.29minM45   12.261  4:543.41197
90  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04) Middelburg3.26.55minMse   12.235  4:543.40194
88  Ko van Damme (PR)Kwadendamme3.26.57minM45   12.233  4:543.40193
89  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.26.58minM45   12.232  4:543.40193
91  Jaap DekkerRotterdam3.27.02minMse   12.228  4:543.40193
92  Richard GroenendijkLekkerkerk3.27.25minM45   12.206  4:553.39190
93  Elisa Rijk (PR 3.22.29) Aarle rixtel3.27.40minVse   12.191  4:553.39382
94  Jimmy VenemaHelmond3.27.41minM45   12.190  4:553.39188
95  Marjolein BilUtrecht3.27.47minVse   12.184  4:553.38381
98  Bennie Van Der Stel (PR 3.15.16) Oost-Souburg3.27.47minM35   12.184  4:553.38187
101  Martin BatenApeldoorn3.27.47minM35   12.184  4:553.38187
99  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.27.48minMse   12.183  4:553.38187
96  Rutger Kramers-Gravenhage3.27.49minM35   12.182  4:563.38187
97  Peter DuerinkTerneuzen3.27.51minM35   12.180  4:563.38187
100  Gerwin VosTer Aar3.28.16minM35   12.156  4:563.38184
103  Dirk-Jan de JongLeerdam3.28.29minM35   12.143  4:563.37182
102  Larry KellyApeldoorn3.28.32minM45   12.141  4:573.37182
104  Paul WoltersDelft3.28.40minM45   12.133  4:573.37181
106  Robbert BarthUtrecht3.28.57minM35   12.116  4:573.37179
105  Bernard van den BergLeusden3.29.02minM45   12.111  4:573.36179
108  Frenske EijsermansNijmegen3.29.14minMse   12.100  4:583.36177
107  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.29.23minM45   12.091  4:583.36176
109  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.30.04minMse   12.052  4:593.35171
110  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.30.36minM35   12.021  4:593.34168
111  Corné PetersRaamsdonksveer3.30.37minM45   12.020  4:593.34168
112  Peter Verhage (PR)Oostkapelle3.30.52minMse   12.006  5:003.34166
114  Jan DubelaarNederhorst den Berg3.30.56minM45   12.002  5:003.33165
113  Mark Groote BromhaarUtrecht3.31.05minM45   11.994  5:003.33164
117  Liselotte AndrieseZoeterwoude3.31.24minVse   11.976  5:013.33349
115  Pascal Smits-Gravenhage3.31.31minM35   11.969  5:013.32162
116  Paul van Gent (PR 3.19.18) Terneuzen3.31.35minM35   11.965  5:013.32161
118  Jochem Boschloo (PR 3.26.23) Koudekerke3.31.44minMse   11.957  5:013.32160
120  Pjotr CoenenHoboken3.31.46minM35   11.955  5:013.32160
121  Sjef BeringsNuenen3.31.46minM45   11.955  5:013.32160
119  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde3.32.04minM35   11.938  5:023.32158
122  Mario Adriaanse (PR)Biggekerke3.32.06minMse   11.936  5:023.32158
123  Arjan NomenGouda3.32.45minM35   11.900  5:033.31153
124  Carliho SuijkerbuijkRoosendaal3.32.57minMse   11.889  5:033.30152
125  Jeroen SuurmondRhenen3.33.12minM45   11.875  5:033.30151
126  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.34.06minM35   11.825  5:043.28145
128  Jacob KiestraLoon op Zand3.34.11minM35   11.820  5:053.28144
127  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.34.14minMse   11.817  5:053.28144
129  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.34.30minM45   11.803  5:053.28142
130  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.34.53minM35   11.782  5:063.27140
132  Ronnie Mesu (PR 3.29.29) Middelburg3.35.01minM35   11.774  5:063.27139
131  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.35.02minM45   11.774  5:063.27139
133  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.35.49minM45   11.731  5:073.26134
134  Christian van der Reest (PR 3.14.33) Yerseke3.35.50minMse   11.730  5:073.26134
135  Jan-Paul KonraadLeiden3.35.50minM35   11.730  5:073.26134
137  Manuel KölkerKrefeld3.36.15minMse   11.707  5:083.25132
136  Henk van der Bas (PR 3.13.52) Meliskerke3.36.18minMse   11.705  5:083.25131
139  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.36.22minM35   11.701  5:083.25131
138  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.36.23minM45   11.700  5:083.25131
140  Jörg SchienbeinLeichlingen3.36.38minM45   11.687  5:083.25129
141  Jan ZuidwegMelissant3.37.00minM55   11.667  5:093.24127
143  Perry Stoel (PR 3.27.42) Grijpskerke3.37.02minM35   11.665  5:093.24127
142  Laura TaylorMaryland3.37.09minVse   11.659  5:093.24300
144  Maus DielemanUtrecht3.37.15minM55   11.653  5:093.24126
145  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.37.25minM45   11.644  5:093.23125
146  Marinus HoogendoornWerkendam3.37.36minM45   11.635  5:093.23124
148  Corne Van Belzen (PR 2.57.32) Middelburg3.37.46minM35   11.626  5:103.23123
147  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.38.03minM45   11.611  5:103.23121
153  Ruben van BovenNijkerk3.38.34minMse   11.583  5:113.22118
149  Jozias Marijs (PR 3.30.35) Arnemuiden3.38.36minM35   11.581  5:113.22118
150  Eric VergeldtVelden3.38.38minM45   11.580  5:113.22118
151  Karel GerritsVelden3.38.38minM45   11.580  5:113.22118
152  Wim van den HeuvelZeist3.38.53minM45   11.566  5:113.21116
156  Michel SlabbekoornHeerle3.39.39minM35   11.526  5:123.20112
155  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.39.50minM35   11.516  5:133.20111
154  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.39.55minM35   11.512  5:133.20110
157  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.39.59minM45   11.509  5:133.20110
161  Jochen MaviusBad Dürkheim3.40.03minM45   11.505  5:133.20110
160  Marc Markusse (PR 3.30.36) Terneuzen3.40.14minM35   11.496  5:133.19109
158  Louis Groot RouwenOldenzaal3.40.15minM45   11.495  5:133.19109
159  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.40.16minM45   11.494  5:133.19109
163  Marc MoonsDessel3.40.24minM55   11.487  5:133.19108
164  Peter Duvekots-Hertogenbosch3.40.34minM45   11.478  5:143.19107
162  Robert VinkZevenhuizen3.40.40minM55   11.473  5:143.19106
166  Jan-Paul Schiewold (debuut) Vlissingen3.40.57minM45   11.458  5:143.18105
167  Jan de GoedeLeiden3.40.57minM45   11.458  5:143.18105
165  Theo TroostHellevoetsluis3.41.08minM45   11.449  5:143.18104
168  Raymon van den Bergs-Hertogenbosch3.41.46minMse   11.416  5:153.17100
169  Jack van den HomberghLomm3.42.16minM45   11.390  5:163.1698
171  Kees van de WeteringIJsselmuiden3.42.55minM45   11.357  5:173.1594
170  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.43.03minV45   11.350  5:173.15255
177  Robby MeijerPutte3.43.06minM45   11.348  5:173.1594
179  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Heinkenszand3.43.16minM45   11.339  5:173.1593
172  Jaap Karelses-Gravenhage3.43.19minM35   11.337  5:183.1592
176  Jeanette HendrikxLomm3.43.25minVse   11.332  5:183.15252
173  Kees Louws (PR 3.39.47) Middelburg3.43.28minM35   11.329  5:183.1592
174  Marc Blok (PR 3.34.10) Heinkenszand3.43.35minM35   11.323  5:183.1591
175  Luc HendrickxWervik3.43.37minM45   11.322  5:183.1491
178  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg3.43.51minM45   11.310  5:183.1490
181  Dirk LuypaertOostende3.44.10minM45   11.294  5:193.1488
180  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.44.17minM45   11.288  5:193.1488
183  Bob WesterduijnSpijkenisse3.44.17minM45   11.288  5:193.1488
185  Pieter EliasZaltbommel3.44.28minM45   11.279  5:193.1387
186  Bert HendrixLeuven3.44.35minMse   11.273  5:193.1386
182  François PALLUTBezannes3.44.45minM55   11.265  5:203.1385
184  Martine DattinVlaardingen3.44.52minV35   11.259  5:203.13241
191  Marco HeestermansRosmalen3.45.01minM35   11.251  5:203.1384
189  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.45.13minM55   11.241  5:203.1283
187  Kees TimmermansHoogeloon3.45.17minM45   11.238  5:203.1283
190  Wouter RouwhorstBorculo3.45.17minM45   11.238  5:203.1283
188  Kristian de LangeUlvenhout3.45.26minM45   11.230  5:213.1282
193  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen3.45.43minM35   11.216  5:213.1281
192  Pieter HeggenBreda3.45.44minM45   11.215  5:213.1281
196  Ed de GraafSpijkenisse3.45.58minM55   11.204  5:213.1180
198  Michael KloßVelbert3.45.58minM45   11.204  5:213.1180
194  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.46.01minM45   11.201  5:213.1179
195  Pieter Poortvliet (PR 3.35.50) Veere3.46.04minM35   11.199  5:213.1179
197  Marcel Moerland (PR 3.32.29) Krabbendijke3.46.09minMse   11.195  5:223.1179
199  Mark Geuze (PR 3.31.58) Middelburg3.46.12minM45   11.192  5:223.1179
202  Kim CornelissenAmsterdam3.46.18minV35   11.187  5:223.11231
200  Fred EijpeEindhoven3.46.21minM45   11.185  5:223.1178
205  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.46.25minM35   11.182  5:223.1178
201  Henk VermaasRotterdam3.46.26minM55   11.181  5:223.1177
203  Johan Kodde (PR 3.24.31) Arnemuiden3.46.56minM45   11.156  5:233.1075
206  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.47.05minM35   11.149  5:233.1074
204  Ad PolakWuustwezel3.47.08minM55   11.146  5:233.1074
208  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.47.28minM35   11.130  5:233.0973
207  Marc DonkersOude-Tonge3.47.29minM35   11.129  5:233.0973
213  Remco van der VeldenSchiedam3.47.43minM35   11.118  5:243.0972
210  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal3.47.48minM35   11.114  5:243.0971
211  Danny Breen (PR 3.39.31) Goes3.47.48minM45   11.114  5:243.0971
212  Frank GielenErps-kwerps3.47.51minMse   11.111  5:243.0971
209  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.47.53minM45   11.110  5:243.0971
214  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.47.59minMse   11.105  5:243.0870
215  Martin Wilken (PR)Vlissingen3.48.03minM35   11.102  5:243.0870
216  Leo VandebergRosmalen3.48.03minM55   11.102  5:243.0870
221  Eric BeirinckxRillaar3.48.37minM45   11.074  5:253.0868
217  Mark HilbertsNederhorst den Berg3.48.38minM35   11.073  5:253.0868
218  Leon Hage (PR)Vlissingen3.48.51minMse   11.063  5:253.0767
219  Joris Beilo (PR 3.28.36) Vlissingen3.48.57minMse   11.058  5:263.0766
220  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.49.15minM55   11.043  5:263.0765
222  Rene van den BergSpijkenisse3.49.24minM45   11.036  5:263.0764
223  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.49.35minM45   11.027  5:263.0664
224  Bert MartensRoermond3.49.38minM55   11.025  5:273.0663
225  Marco van LeeuwenZaltbommel3.49.38minM35   11.025  5:273.0663
226  Oliver DeharaBerlin3.50.11minM45   10.999  5:273.0661
227  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.50.29minM45   10.984  5:283.0560
228  Jack de Waal (PR 3.37.23) Vlissingen3.50.37minM45   10.978  5:283.0559
230  Dennis SmitDeventer3.50.37minM35   10.978  5:283.0559
229  Frank van der MarkBilthoven3.50.38minM45   10.977  5:283.0559
231  Peter HoncoopRijen3.50.49minM45   10.968  5:283.0559
232  Frank HoubenVenlo3.50.58minM45   10.961  5:283.0458
233  Jørgen MousRotterdam3.51.17minM45   10.946  5:293.0457
234  Pim UijtdewilligenRotterdam3.51.27minM35   10.938  5:293.0456
236  Joost VisserUtrecht3.51.27minM45   10.938  5:293.0456
235  Erwin van der HamHaastrecht3.51.34minM35   10.933  5:293.0456
241  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht3.51.36minM45   10.931  5:293.0455
237  John Stroo (PR 3.28.46) Vlissingen3.51.42minM45   10.927  5:293.0455
238  Dennis Verschuure (PR 3.27.01) Yerseke3.52.00minMse   10.913  5:303.0354
246  Angela VerschoorRockanje3.52.11minV35   10.904  5:303.03191
245  Lodewijk KuiperUtrecht3.52.14minMse   10.902  5:303.0353
244  Youri Wladimirov VassilevDen Bosch3.52.21minMse   10.896  5:303.0353
239  Rob FaasenTinte3.52.25minM45   10.893  5:303.0352
240  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.52.33minM35   10.887  5:313.0252
242  Petra MartensSoest3.52.34minV55   10.886  5:313.02188
249  Michel CravatteHoufalize3.52.34minMse   10.886  5:313.0252
247  Peter van Meervelds-Hertogenbosch3.52.41minM35   10.880  5:313.0251
243  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.52.42minM55   10.880  5:313.0251
251  Wilco MansveldersHelmond3.52.49minM45   10.874  5:313.0251
254  Klaas PolBarneveld3.52.50minM45   10.873  5:313.0251
248  Arnold Eggink (PR 3.38.25) Gapinge3.52.54minM45   10.870  5:313.0250
250  Ton van LuikNumansdorp3.53.11minM45   10.857  5:323.0249
260  Erwin KoppejanOudelande3.53.20minM55   10.850  5:323.0149
253  Marcel HaastRoosendaal3.53.22minM35   10.849  5:323.0149
252  Alagie JallowZoutelande3.53.29minMse   10.843  5:323.0148
256  Carline KoedootSommelsdijk3.53.41minV45   10.834  5:323.01181
255  Ronald ApeldoornZuidlaren3.53.43minM35   10.832  5:323.0147
257  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen3.53.43minM45   10.832  5:323.0147
265  Harm KuipersHaarlem3.53.52minM45   10.825  5:333.0147
258  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.53.58minM45   10.821  5:333.0147
259  Olaf HutzfeldtHelmstorf3.53.59minM35   10.820  5:333.0147
262  Ed KooijmanGameren3.54.03minM45   10.817  5:333.0046
266  Simon Van BovenNijkerk3.54.14minM55   10.808  5:333.0046
261  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.54.15minM45   10.808  5:333.0046
263  Kees VerheulDordrecht3.54.24minM55   10.801  5:333.0045
267  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen3.54.26minM45   10.799  5:333.0045
264  Nico van EerdenHengelo Ov3.54.31minM35   10.795  5:333.0045
268  Jürgen Op de beeckMerksem3.54.42minM35   10.787  5:343.0044
269  Nico KoppeBergambacht3.54.51minM35   10.780  5:342.9943
272  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.55.01minM45   10.772  5:342.9943
271  Piet van StijnHaarlem3.55.08minM35   10.767  5:342.9942
270  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.55.14minV35   10.763  5:342.99172
273  Bob LawendeRotterdam3.55.25minMse   10.754  5:352.9942
274  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.55.38minM55   10.744  5:352.9841
275  Wilse GravenlandAmersfoort3.55.49minMse   10.736  5:352.9840
280  Albert BoogaardUtrecht3.55.49minM35   10.736  5:352.9840
277  Leo de Baan (PR 3.39.26) Vlissingen3.55.55minM35   10.731  5:352.9840
276  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.55.58minM55   10.729  5:362.9840
278  Tim Kleppe (PR 3.19.28) Goes3.55.59minMse   10.728  5:362.9840
282  Ralf SesterHückelhoven3.55.59minM45   10.728  5:362.9840
284  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen3.55.59minM45   10.728  5:362.9840
283  Albert RepkoRotterdam3.56.08minM35   10.721  5:362.9839
287  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg3.56.10minMse   10.720  5:362.9839
289  Leonard van den HoutenIJsselstein Ut3.56.13minM45   10.718  5:362.9839
279  Ivar van den Bos (PR 3.39.04) Koudekerke3.56.18minM35   10.714  5:362.9839
281  Jac Hoek (debuut) Middelburg3.56.24minM55   10.709  5:362.9738
285  Heinz-Willi LeursGeldern3.56.24minM45   10.709  5:362.9738
286  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg3.56.32minM35   10.703  5:362.9738
290  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke3.56.43minM55   10.695  5:372.9737
288  Wil EngelsVenlo3.56.44minM35   10.694  5:372.9737
296  Willem van de WeteringLexmond3.56.47minM45   10.692  5:372.9737
294  Tim SchoonHamburg3.56.57minM35   10.685  5:372.9737
295  Rick van RijswijkGouda3.57.03minMse   10.680  5:372.9736
291  Jan PiersmaBaarn3.57.08minM45   10.676  5:372.9736
302  Ronald HuismanBoskoop3.57.10minM35   10.675  5:372.9736
293  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.57.14minV45   10.672  5:372.96160
292  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.57.15minM55   10.671  5:372.9636
297  Gert de FluiterVeenendaal3.57.24minM35   10.664  5:382.9635
299  Rina van Poecke-de Smet (PR 3.34.26) Terneuzen3.57.33minV45   10.658  5:382.96158
301  Mark DubbeldTilburg3.57.33minM35   10.658  5:382.9635
298  Conno Francke (PR 3.43.09) Gapinge3.57.35minM45   10.656  5:382.9635
303  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel3.57.35minM45   10.656  5:382.9635
300  Frans ten Brink (PR 3.49.29) Tholen3.57.36minM55   10.655  5:382.9634
304  Jan AndriesDongen3.57.36minM55   10.655  5:382.9634
310  Ronnie Krocké (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.57.42minM55   10.651  5:382.9634
305  Dirk BrendlerNettetal3.57.46minM35   10.648  5:382.9634
307  Bram OttenhofArnhem3.57.49minMse   10.646  5:382.9634
306  Sven Vermeulen (PR 3.44.15) Vlissingen3.57.54minM35   10.642  5:382.9634
312  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.57.54minM45   10.642  5:382.9634
311  Eric TimmerVaassen3.58.01minM45   10.637  5:382.9533
315  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge3.58.17minM45   10.625  5:392.9532
308  Martin Marinissen (PR 3.51.03) Middelburg3.58.20minM35   10.623  5:392.9532
309  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07) Koudekerke3.58.23minM45   10.620  5:392.9532
313  Hans van der LindenGorinchem3.58.28minM45   10.617  5:392.9532
317  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke3.58.29minM45   10.616  5:392.9532
316  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.58.40minM45   10.608  5:392.9531
314  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.58.49minV35   10.601  5:402.94150
318  Ron de WitObbicht3.59.08minM35   10.587  5:402.9430
323  Ron BiemansHoeven3.59.16minM45   10.581  5:402.9430
320  Frank Pieterse (debuut) Vlissingen3.59.18minM35   10.580  5:402.9429
324  Marc Wijne (PR 3.57.38) Koudekerke3.59.21minM35   10.577  5:402.9429
319  Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg3.59.22minM45   10.577  5:402.9429
322  Eric van DaeleGeldrop3.59.23minM45   10.576  5:402.9429
328  Jeroen van Dommelen (PR 3.53.58) Vlissingen3.59.26minMse   10.574  5:402.9429
321  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem3.59.27minM35   10.573  5:402.9429
326  Sander Goedee (PR 3.49.11) Koudekerke3.59.36minMse   10.566  5:412.9429
325  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg3.59.40minM35   10.563  5:412.9328
327  Robbert Vleugel (PR 3.48.46) Wemeldinge3.59.46minMse   10.559  5:412.9328
330  Victor KragtenArkel4.00.05minM35   10.545  5:412.9327
329  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.00.07minM45   10.544  5:412.9327
331  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.00.26minV45   10.530  5:422.92141
333  Kees De ZeeuwAmsterdam4.00.50minM45   10.512  5:422.9225
332  Wijbrand Boonstra (PR 3.40.57) Goes4.01.00minM45   10.505  5:432.9225
334  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek4.01.02minM35   10.504  5:432.9225
335  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.01.21minM55   10.490  5:432.9124
338  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle4.01.29minM45   10.484  5:432.9124
336  Walter-Niels Luitwieler (PR 3.51.52) Goes4.01.33minMse   10.481  5:432.9123
337  Erik Maranus (PR 3.41.19) Westkapelle4.01.33minM35   10.481  5:432.9123
339  Jan HermkesVelden4.01.43minM45   10.474  5:442.9123
343  Bram OostdijkBergschenhoek4.01.46minM45   10.472  5:442.9123
342  Jos ClementKerkdriel4.01.50minM35   10.469  5:442.9123
340  Harm NiersmanBerkenwoude4.01.55minM35   10.465  5:442.9122
345  Dick DrexhageBussum4.02.01minM45   10.461  5:442.9122
344  Jan Donze (PR 3.51.15) Middelburg4.02.03minM45   10.459  5:442.9122
341  Piet WuijsterGroot-Ammers4.02.12minM55   10.453  5:442.9022
347  Koenraad SoenenRoeselare4.02.30minM45   10.440  5:452.9021
346  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.02.32minMse   10.439  5:452.9021
349  Rob Groote BromhaarAmsterdam4.02.33minM35   10.438  5:452.9021
348  Ronald WalhoutEde4.03.01minM35   10.418  5:462.8920
353  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.03.06minM45   10.414  5:462.8920
350  Sascha StrackDuisburg4.03.17minM35   10.406  5:462.8919
351  John Langerak (PR 3.28.01) Meliskerke4.03.26minM35   10.400  5:462.8919
352  Christian BaityKoblenz4.03.29minMse   10.398  5:462.8919
358  Jack van der Staal (PR 3.19.42) Zaamslag4.03.32minM45   10.396  5:462.8919
357  Marcel Hassink (PR 3.52.26) Goes4.03.40minM45   10.390  5:462.8918
356  Hans BeerensSprang-Capelle4.03.42minM45   10.389  5:472.8918
354  Coen Bertijn (PR 3.23.39) Vlissingen4.03.44minM45   10.387  5:472.8918
355  Bart Pouwer (PR 3.53.19) Middelburg4.03.55minM45   10.379  5:472.8818
359  Hans BosmanHalsteren4.04.05minM55   10.372  5:472.8817
360  Francois van de Broecke (PR 3.42.13) Breskens4.04.05minM45   10.372  5:472.8817
362  Kees GuijtKatwijk4.04.07minM45   10.371  5:472.8817
361  Jan-willem Florie (PR 3.25.43) Vlissingen4.04.21minMse   10.361  5:472.8817
366  Adri Baas (PR 3.30.29) Krabbendijke4.04.39minM45   10.348  5:482.8716
376  Lex Luteijn (PR)Kapelle-Biezelinge4.04.45minMse   10.344  5:482.8716
364  Frank OesterheldHückelhoven4.04.49minM45   10.341  5:482.8716
375  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp4.04.56minM45   10.336  5:482.8716
370  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg4.05.04minM45   10.331  5:482.8715
369  Peter van ElsackerRotterdam4.05.12minMse   10.325  5:492.8715
365  Bert LemmensRijen4.05.16minM55   10.322  5:492.8715
363  Peter de Waal (PR 3.43.53) Middelburg4.05.18minM45   10.321  5:492.8715
368  Marco MuschDordrecht4.05.21minM45   10.319  5:492.8715
367  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg4.05.30minM35   10.312  5:492.8614
374  Florian BuschBonn4.05.36minMse   10.308  5:492.8614
378  Roger GroteclaesSchimmert4.05.39minM45   10.306  5:492.8614
382  Hugo KabosEde4.05.41minM45   10.305  5:492.8614
371  Raymond de BruijnHoornaar4.05.42minMse   10.304  5:492.8614
372  Marleen van der Graaff (PR 3.43.07) Hoornaar4.05.42minVse   10.304  5:492.86113
377  Rob Sonke (PR 3.53.22) Goes4.05.42minMse   10.304  5:492.8614
395  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.05.48minV45   10.300  5:502.86113
373  David van Vliet (PR 3.28.48) Goes4.05.52minM35   10.297  5:502.8614
380  Carlo DoensenDongen4.05.57minM45   10.294  5:502.8614
383  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland4.06.08minMse   10.286  5:502.8613
389  Robert Sonke (PR 3.55.53) Middelburg4.06.09minM35   10.285  5:502.8613
384  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.06.11minM55   10.284  5:502.8613
379  Rutger Wondergem (PR 3.45.59) Middelburg4.06.14minM35   10.282  5:502.8613
381  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen4.06.14minM35   10.282  5:502.8613
394  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.06.18minM45   10.279  5:502.8613
387  Carlo Smolderss-Gravenhage4.06.26minM35   10.273  5:502.8513
388  Jaap Sije BosgraafKollumerzwaag4.06.27minM45   10.273  5:502.8513
386  Arnold DriessenVelden4.06.28minM35   10.272  5:502.8513
385  Jac VerbeekVelden4.06.29minM55   10.271  5:502.8513
390  Vanessa AmbaumXanten4.06.31minV35   10.270  5:512.85109
391  Tiny RaijmakersUden4.06.39minM65   10.264  5:512.8512
392  Bert van der LaanZutphen4.06.39minM45   10.264  5:512.8512
397  Wilfred SchrombgensSteyl4.07.00minM35   10.250  5:512.8512
396  Jacquie GoughVenlo4.07.06minV45   10.246  5:512.85107
393  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.07.13minM55   10.241  5:522.8411
399  Wouter LippensBalegem4.07.37minM35   10.224  5:522.8411
398  Louis KinsbergenBaarn4.07.38minM45   10.224  5:522.8411
403  Eltjo de RoosKampen4.07.51minM45   10.215  5:522.8410
400  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden4.07.59minM35   10.209  5:532.8410
401  Marius Boonman (PR 3.41.25) Heinkenszand4.08.01minMse   10.208  5:532.8410
404  Chris van BeemGeldrop4.08.05minM35   10.205  5:532.8310
405  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp4.08.08minM45   10.203  5:532.8310
402  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.08.24minM45   10.192  5:532.839
409  Wouter den Ouden (PR 4.04.27) Goes4.08.36minM35   10.184  5:542.839
406  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen4.08.54minM45   10.172  5:542.838
407  Léon Zuidhof (PR 3.34.33) Oostkapelle4.08.54minM35   10.172  5:542.838
408  Wilbert Poppe (PR 3.38.47) Arnemuiden4.09.06minMse   10.163  5:542.828
413  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Vrouwenpolder4.09.10minMse   10.161  5:542.828
411  Evert Kuijk (PR 3.21.57) Terneuzen4.09.20minM45   10.154  5:552.828
415  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg4.09.21minM35   10.153  5:552.828
424  Tom NijlandBorculo4.09.21minM35   10.153  5:552.828
417  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41) Vlissingen4.09.28minM55   10.148  5:552.828
414  Ewoud Fase (PR 3.26.40) Sint-Annaland4.09.30minM55   10.147  5:552.828
410  Simon de smetSint-Martens-Latem4.09.31minM35   10.146  5:552.828
412  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg4.09.39minM45   10.141  5:552.827
416  Henk OffringaGouda4.09.50minM45   10.134  5:552.817
418  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.09.54minM45   10.131  5:552.817
422  Robbert BliekRotterdam4.09.58minM45   10.128  5:552.817
423  Freddy SelVeenendaal4.09.59minM45   10.127  5:552.817
419  Alex Lakké (PR)Goes4.10.03minMse   10.125  5:562.817
420  Michel de Wee (PR 3.17.05) Yerseke4.10.05minM35   10.123  5:562.817
421  Hans CrulRoosendaal4.10.06minM55   10.123  5:562.817
425  Adri Gerards (PR 4.07.41) Zierikzee4.10.06minM65   10.123  5:562.817
430  Addie van DalenHoevelaken4.10.13minM45   10.118  5:562.817
429  Bram Sturm (PR 3.36.21) Middelburg4.10.15minM45   10.117  5:562.817
426  Alwin OerlemansWoerden4.10.16minM45   10.116  5:562.817
435  Henny Cijsouw (PR 3.50.56) Westkapelle4.10.17minM35   10.115  5:562.816
440  Johnny le Conte (PR 3.59.22) Wilhelminadorp4.10.21minM45   10.113  5:562.816
427  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle4.10.23minMse   10.111  5:562.816
434  Stephan OkroyKirchhundem4.10.29minM45   10.107  5:562.816
428  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.10.46minM45   10.096  5:572.806
431  Marcel de Lange (PR 3.17.31) Middelburg4.10.47minM35   10.095  5:572.806
438  Ab van der RoestVeenendaal4.10.49minM55   10.094  5:572.806
433  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee4.10.54minM45   10.090  5:572.806
432  Rinie EbischMaasbree4.11.09minV55   10.080  5:572.8088
444  Marc Overeem (PR 3.35.58) Middelburg4.11.19minM45   10.074  5:572.805
441  Winni HeinenStolberg4.11.30minM45   10.066  5:582.805
439  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.11.34minV35   10.064  5:582.8086
436  Jan TalenStaphorst4.11.38minMse   10.061  5:582.795
442  Serge van Heiningen (PR 3.56.28) Vlissingen4.11.39minM35   10.060  5:582.795
445  Silvester SarneelGouda4.11.39minM35   10.060  5:582.795
437  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.11.48minM65   10.054  5:582.795
446  Richard de HaanYerseke4.11.50minM35   10.053  5:582.795
448  Peter van der Linden (PR)Vlissingen4.11.51minMse   10.052  5:582.795
443  Jaco GardenierNumansdorp4.11.52minM45   10.052  5:582.795
456  Bram Kotvis (PR 3.28.55) Zierikzee4.11.57minM45   10.048  5:582.794
447  Berend KaspersIJsselstein Ut4.12.08minMse   10.041  5:592.794
466  Marc De KamLeiden4.12.17minM35   10.035  5:592.794
457  Arno van IneveldRoosendaal4.12.30minM45   10.027  5:592.794
458  Ronald Wagenaar (PR 4.05.02) Schore4.12.30minMse   10.027  5:592.794
449  Wim Verburg (debuut) Goes4.12.38minM35   10.021  5:592.784
450  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.12.40minM45   10.020  5:592.784
455  Ralf KloosSchwerte4.12.41minM45   10.019  5:592.784
462  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk4.12.52minM45   10.012  6:002.784
465  Chris van RossumZwijndrecht4.12.53minM35   10.011  6:002.783
451  Michaela SchildersZoetermeer4.12.54minV35   10.011  6:002.7880
459  Geert van ParysDamme4.12.54minM45   10.011  6:002.783
452  Marco DielemanSommelsdijk4.12.59minM35   10.007  6:002.783
454  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.13.02minM35   10.005  6:002.783
453  Albert Jan RemijnVeenendaal4.13.04minMse   10.004  6:002.783
463  Richard de Vlieger (PR 4.12.52) Lewedorp4.13.04minM35   10.004  6:002.783
460  Wim Stevels (PR 3.53.44) Middelburg4.13.07minM35   10.002  6:002.783
464  Dirk VerhaegheOostende4.13.09minM45   10.001  6:002.783
472  Jeroen KratzEindhoven4.13.14minM35   9.997  6:002.783
478  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse4.13.14minM45   9.997  6:002.783
469  Gerda De Buck (PR 3.50.36) Vlissingen4.13.16minV55   9.996  6:002.7879
461  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.13.21minM45   9.993  6:002.783
471  Nadine de Wilde (PR 4.08.40) Wilhelminadorp4.13.23minVse   9.992  6:002.7878
470  Renate de Wilde (PR 3.51.52) Wilhelminadorp4.13.24minVse   9.991  6:002.7878
468  Jeroen van der NolVlaardingen4.13.39minM35   9.981  6:012.773
475  Patrick Van de VijverVeldhoven4.13.40minM35   9.980  6:012.773
473  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge4.13.44minM35   9.978  6:012.773
467  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke4.13.50minMse   9.974  6:012.773
484  Henk JonkerBarneveld4.14.01minM55   9.967  6:012.772
487  Ralf CaronMechernich4.14.06minM45   9.963  6:012.772
477  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.14.07minM35   9.963  6:012.772
474  Cees DijkstraMenaam4.14.08minM45   9.962  6:012.772
476  Manu FelixStrombeek-Bever4.14.09minM45   9.961  6:012.772
481  Maurice Steketee (PR 3.51.31) Middelburg4.14.12minMse   9.959  6:012.772
480  Jaap Flikweert (PR 3.51.49) Nieuwerkerk4.14.13minM45   9.959  6:012.772
479  Marco PetersHellevoetsluis4.14.19minM35   9.955  6:022.772
490  Dorette LambregtsVeghel4.14.22minV45   9.953  6:022.7674
486  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.14.24minM55   9.952  6:022.762
495  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke4.14.25minV45   9.951  6:022.7674
488  Ivonne van der Pad-BlankeSpijkenisse4.14.33minV45   9.946  6:022.7674
482  Wolter Vos (PR 3.10.06) Grijpskerke4.14.34minM45   9.945  6:022.762
493  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen4.14.37minM45   9.943  6:022.762
489  Robbert Vriend (PR 3.56.01) Middelburg4.14.46minMse   9.937  6:022.762
485  John van de Vreede (PR 3.16.58) Goes4.14.49minM35   9.935  6:022.762
491  Thijs van der FeenHellevoetsluis4.14.50minM45   9.935  6:022.762
483  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.14.51minM35   9.934  6:022.762
499  Andre JansenAbbenbroek4.14.51minM55   9.934  6:022.762
498  Christel MuisRotterdam4.15.07minVse   9.924  6:032.7671
492  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.15.28minM35   9.910  6:032.751
504  Betty van ZoelenHaarlem4.15.29minV45   9.909  6:032.7570
496  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.15.32minM45   9.908  6:032.751
497  Mathieu van der WeeleHoeven4.15.34minMse   9.906  6:032.751
500  Stefan SuurmonDelft4.15.38minMse   9.904  6:042.751
494  Leon GoorDordrecht4.15.40minM45   9.902  6:042.751
501  Bas Goeree (PR 3.39.05) Middelburg4.15.45minM35   9.899  6:042.751
505  Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen4.15.47minM45   9.898  6:042.751
510  Willem vermazen (PR)Vlissingen4.15.48minM35   9.897  6:042.751
512  Renee LigteringenAmsterdam4.15.49minV45   9.897  6:042.7569
514  Robert HogewegEindhoven4.15.53minM45   9.894  6:042.751
519  Edwin van BroekhovenHalsteren4.15.58minM45   9.891  6:042.751
502  Bern van VulpenVelden4.15.59minM45   9.890  6:042.751
508  Rudi Ravia (PR 3.19.06) Zierikzee4.16.03minM55   9.888  6:042.751
513  Hans SuilenSommelsdijk4.16.08minM45   9.884  6:042.751
503  Cees VerbeekGeldermalsen4.16.12minM45   9.882  6:042.741
516  Tjeco SmitsGouda4.16.18minM45   9.878  6:042.741
506  Sonja Boogaard (PR 3.53.04) Middelburg4.16.19minV35   9.877  6:042.7467
526  Leen BoutBrielle4.16.24minM45   9.874  6:052.741
522  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.16.27minM35   9.872  6:052.741
507  Dave Ruissen (PR 3.33.38) Oost-Souburg4.16.34minM55   9.868  6:052.741
511  Nap Hage (PR 2.51.38) Poortvliet4.16.35minM45   9.867  6:052.741
509  CONNIE Hage (PR)Poortvliet4.16.36minV45   9.866  6:052.7466
521  Andy de la Combé (PR 4.05.01) Vlissingen4.16.36minM45   9.866  6:052.741
530  Marcel VisDordrecht4.16.44minM35   9.861  6:052.741
524  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.16.54minM55   9.855  6:052.741
515  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland4.16.56minV45   9.854  6:052.7464
518  JanKees Jacobse (debuut) Goes4.16.58minMse   9.852  6:052.741
523  Robin ColardUtrecht4.16.58minM35   9.852  6:052.741
517  Peter HordijkRotterdam4.16.59minM45   9.852  6:052.741
520  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.17.00minM45   9.851  6:052.741
527  Arjan VischHarderwijk4.17.04minM35   9.848  6:062.741
525  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg4.17.06minM35   9.847  6:062.741
529  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel4.17.15minM45   9.841  6:062.73-
531  Gijs MeulemanWaalre4.17.26minMse   9.834  6:062.73-
534  Kees de FijterBarneveld4.17.27minM55   9.834  6:062.73-
528  Victor HerckenrathNistelrode4.17.29minM45   9.832  6:062.73-
536  Chris AnthonissenBrecht4.17.33minM45   9.830  6:062.73-
532  Alex LoomanSchoonhoven4.17.44minM35   9.823  6:062.73-
543  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.17.44minM35   9.823  6:062.73-
537  Rob PerforsElst Ut4.17.52minM55   9.818  6:072.73-
533  Kaj GruintjesVelden4.17.58minM35   9.814  6:072.73-
539  Rene BostelaarRotterdam4.18.09minMse   9.807  6:072.72-
540  Eline VermeulenRotterdam4.18.09minVse   9.807  6:072.7260
535  Eric de FluiterVeenendaal4.18.14minM35   9.804  6:072.72-
541  Bouke DoornboschHellevoetsluis4.18.15minM45   9.803  6:072.72-
542  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.18.27minM35   9.796  6:082.72-
538  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.18.34minM45   9.791  6:082.72-
544  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg4.18.36minM45   9.790  6:082.72-
549  Petra `WijkhuysWestkapelle4.18.37minV35   9.789  6:082.7258
546  Jan-Willem Huiszoon (PR 4.12.09) Arnemuiden4.18.45minM35   9.784  6:082.72-
548  Rianne Jansen (debuut) Middelburg4.18.53minV35   9.779  6:082.7257
564  Matthias Bassie (debuut) Vlissingen4.18.58minMse   9.776  6:082.72-
550  Chris den HartogDordrecht4.19.01minM55   9.774  6:082.72-
553  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.19.02minM55   9.774  6:082.71-
547  Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke4.19.04minV35   9.772  6:082.7157
555  Wim BlaauwPutten4.19.04minM35   9.772  6:082.71-
545  Paul de GroenRotterdam4.19.11minM55   9.768  6:092.71-
551  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.19.12minV35   9.767  6:092.7156
552  Nicole SpruitVeldhoven4.19.14minV35   9.766  6:092.7156
563  Oliver HuhnSolingen4.19.24minM45   9.760  6:092.71-
554  Lisenka BeendersWeert4.19.31minV35   9.755  6:092.7155
559  Peter Stroo (PR 3.55.50) Serooskerke4.19.31minM55   9.755  6:092.71-
560  Edwin Dorrepaal (PR 3.41.11) Schore4.19.33minM35   9.754  6:092.71-
556  Jerome HoogstratenAmsterdam4.19.36minM35   9.752  6:092.71-
558  Freddie Philipse (PR 3.55.16) Yerseke4.19.46minM45   9.746  6:092.71-
562  Richard SalyEde4.19.51minM35   9.743  6:092.71-
557  Henk ten HaveVelden4.19.54minM55   9.741  6:102.71-
561  Gerrit MaaslandNoordeloos4.20.02minM45   9.736  6:102.70-
569  Gerdien van DoornWoerden4.20.15minVse   9.728  6:102.7052
573  Robert van KapelGorinchem4.20.21minM35   9.724  6:102.70-
565  Carla GubbelsTegelen4.20.35minV45   9.716  6:112.7051
568  Enrico Kraak (PR 4.07.29) Goes4.20.38minM35   9.714  6:112.70-
567  Jaco Heijboer (PR 4.14.33) Sint-Annaland4.20.45minMse   9.709  6:112.70-
574  Jos WilmerVenlo4.20.57minM55   9.702  6:112.69-
575  Thomas ScholzNiederkruechten4.20.57minM35   9.702  6:112.69-
566  JEROEN de NOOD (PR 3.25.12) Middelburg4.20.58minMse   9.701  6:112.69-
570  Dietmar FrenkenHückelhoven4.21.01minM45   9.699  6:112.69-
571  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse4.21.15minM45   9.691  6:112.69-
572  Martien SlagtHilversum4.21.17minM45   9.689  6:122.69-
587  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.21.48minV35   9.670  6:122.6947
577  Rob VlegelsRoosendaal4.21.50minM35   9.669  6:122.69-
579  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.21.52minM65   9.668  6:122.69-
585  Johnny WilleboerRoosendaal4.22.01minM35   9.662  6:132.68-
576  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.22.08minM55   9.658  6:132.68-
583  Martijn WesselmanHaarlem4.22.12minM35   9.656  6:132.68-
582  Tim WestdijkKampen4.22.13minMse   9.655  6:132.68-
586  Eric Maartense (PR 3.58.59) Goes4.22.14minMse   9.654  6:132.68-
580  Francois BakkerWoerden4.22.19minM45   9.651  6:132.68-
581  Karin Van BallekomSchijndel4.22.20minV45   9.651  6:132.6846
578  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg4.22.22minM45   9.649  6:132.68-
591  José LendersSteyl4.22.42minV45   9.637  6:142.6845
592  Richard van HeeckerenVenlo4.22.42minM45   9.637  6:142.68-
588  Angelique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg4.22.43minV35   9.637  6:142.6844
593  Sander BosOosterbeek4.22.52minM45   9.631  6:142.68-
584  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.22.55minM35   9.629  6:142.67-
594  Boudewijn van Ouwerkerk (debuut) Wilhelminadorp4.23.03minM45   9.624  6:142.67-
590  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.23.06minM55   9.623  6:142.67-
589  Maria van SummerenUden4.23.11minV55   9.620  6:142.6743
598  Mart van de KampGouda4.23.12minM45   9.619  6:142.67-
595  Koen VossenAmsterdam4.23.16minM35   9.616  6:142.67-
597  Lammert DijkstraHengelo Ov4.23.16minM65   9.616  6:142.67-
599  Jan de JongeTerneuzen4.23.33minM65   9.606  6:152.67-
604  Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes4.23.33minM35   9.606  6:152.67-
596  Irma De LeeuwHilversum4.23.34minV45   9.606  6:152.6742
605  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg4.23.48minVse   9.597  6:152.6741
601  Frank KoelewijnDronten4.23.59minM35   9.590  6:152.66-
603  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.24.01minM35   9.589  6:152.66-
618  Andre BesselingLeusden4.24.09minM35   9.584  6:162.66-
600  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.24.20minM55   9.578  6:162.66-
615  Rob van der Beijl (PR 3.47.00) Bruinisse4.24.32minM45   9.570  6:162.66-
602  Toontje de JonghOosterhout4.24.39minM45   9.566  6:162.66-
613  Ronald van Remortel (PR 3.38.53) Sint Jansteen4.24.44minM35   9.563  6:162.66-
608  Jasmin SchlaakWachtberg4.24.45minV45   9.563  6:162.6638
614  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.24.50minM35   9.560  6:172.66-
609  Machteld Verdaasdonk-KnuiHuijbergen4.24.55minV35   9.557  6:172.6538
607  Dennis van Maldegem (PR 3.42.25) Kapelle-Biezelinge4.24.56minM35   9.556  6:172.65-
606  Dave de Jonge (debuut) Kapelle-Biezelinge4.24.57minMse   9.555  6:172.65-
616  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.25.04minM45   9.551  6:172.65-
612  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.25.09minM45   9.548  6:172.65-
623  Johan WanderNagele4.25.12minM45   9.546  6:172.65-
611  Rene KleijnendorstBergambacht4.25.18minM45   9.543  6:172.65-
632  Maurits de Jongh (PR)Heinkenszand4.25.19minM35   9.542  6:172.65-
621  Bas BaggermanDordrecht4.25.20minM35   9.542  6:172.65-
633  Quinten Mesu (PR 4.22.18) Middelburg4.25.23minMse   9.540  6:172.65-
634  Bernadet JiskootHarderwijk4.25.25minV35   9.539  6:172.6536
610  Karien EversRotterdam4.25.28minV45   9.537  6:172.6536
617  Jac op 't HoogMoergestel4.25.35minM55   9.533  6:182.65-
619  Louw HuijgenLeusden4.25.40minM45   9.530  6:182.65-
636  Marike BijtelaarHulshorst4.25.41minV35   9.529  6:182.6536
620  Jan BroedersMolenschot4.25.58minM45   9.519  6:182.64-
627  Pieter van MolTilburg4.26.00minM45   9.518  6:182.64-
626  Rick VidelerBergen op Zoom4.26.03minM45   9.516  6:182.64-
625  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek4.26.05minM55   9.515  6:182.64-
622  Peter Van GroenBarendrecht4.26.07minM45   9.513  6:182.64-
628  John Uitterhoeve (PR 4.22.20) Goes4.26.11minMse   9.511  6:192.64-
624  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.26.18minM45   9.507  6:192.64-
638  Maurice HuijsBergen op Zoom4.26.19minM45   9.506  6:192.64-
629  René den OtterBruchem4.26.21minM45   9.505  6:192.64-
630  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge4.26.22minM35   9.505  6:192.64-
646  Arjan van den HurkBrielle4.26.28minM45   9.501  6:192.64-
631  Frank Ocké (PR 3.35.21) Vlissingen4.26.29minM45   9.500  6:192.64-
637  Erik CeulemansMortsel4.26.35minM45   9.497  6:192.64-
642  Julian Maijers (PR 4.09.16) Middelburg4.26.41minMse   9.493  6:192.64-
635  David WalterDüsseldorf4.26.48minMse   9.489  6:192.64-
640  Bert Joosten (PR)Goes4.27.00minMse   9.482  6:202.63-
650  Jan de RondEderveen4.27.02minM45   9.481  6:202.63-
639  Rian de Vlieger (PR 3.42.35) Lewedorp4.27.03minV35   9.480  6:202.6332
648  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg4.27.12minMse   9.475  6:202.63-
649  Rianne VossersEnschede4.27.16minV35   9.473  6:202.6331
641  Trudie de JongLepelstraat4.27.20minV45   9.470  6:202.6331
643  Wim Lemmenshalle-Zoersel4.27.21minMse   9.470  6:202.63-
659  Wim DemeyDeurne4.27.28minM35   9.465  6:202.63-
644  Dionny blankers (PR 3.57.24) Middelburg4.27.38minM45   9.460  6:212.63-
664  Carla RooijersHaarlem4.27.38minV55   9.460  6:212.6330
652  Wolfgang GratesHückelhoven4.27.43minM55   9.457  6:212.63-
645  Cor de Ridder (PR 3.25.08) Arnemuiden4.27.49minM35   9.453  6:212.63-
654  Chris Melse (PR 4.17.12) Middelburg4.27.49minM45   9.453  6:212.63-
656  Mike Oldenmenger (PR 3.45.05) Goes4.27.50minMse   9.453  6:212.63-
673  Bart van GelderTilburg4.27.50minM45   9.453  6:212.63-
672  Sandra StienenRijen4.27.51minV35   9.452  6:212.6330
651  Manfred van den Broeke (PR 4.11.58) Middelburg4.27.52minM35   9.451  6:212.63-
657  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg4.27.52minM55   9.451  6:212.63-
647  Ruud Mesu (PR 3.46.51) Vlissingen4.27.57minMse   9.448  6:212.62-
653  Bob HazenboschVelden4.28.01minM45   9.446  6:212.62-
661  Riny JansenOosterbeek4.28.05minM45   9.444  6:212.62-
665  Ronald Gillesse (PR 4.25.26) Vlissingen4.28.05minM45   9.444  6:212.62-
655  Steffen Humer (PR 3.53.42) Kattendijke4.28.06minM45   9.443  6:212.62-
670  Andre FeenstraGouda4.28.14minM55   9.438  6:212.62-
662  Leo KosterRotterdam4.28.18minM55   9.436  6:222.62-
660  Johan Spijk (PR 3.52.35) Goes4.28.22minM35   9.434  6:222.62-
658  Johnny Kluijfhout (PR 4.20.25) Vlissingen4.28.23minMse   9.433  6:222.62-
678  Jorg BaetenKessel-Lo4.28.23minM35   9.433  6:222.62-
668  Raf IdeOedelem4.28.24minM65   9.433  6:222.62-
679  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.28.31minM35   9.428  6:222.62-
669  Tom SchegersWilrijk4.28.35minM35   9.426  6:222.62-
674  Carla Horstink-BeumerHengelo4.28.39minV45   9.424  6:222.6228
676  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel4.28.42minM35   9.422  6:222.62-
671  Detlev KonigGouda4.28.47minM55   9.419  6:222.62-
677  Marcel Traas (PR 4.11.45) s-Heerenhoek4.28.54minM45   9.415  6:222.62-
689  Monique van den BergMiddelburg4.28.55minVse   9.414  6:222.6227
685  Pieter AnjemaVeenendaal4.28.56minM65   9.414  6:222.61-
663  Helmut LeyDuisburg4.28.57minM65   9.413  6:222.61-
666  Arnold Boonman (PR 3.55.02) Hulst4.28.57minM45   9.413  6:222.61-
667  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen4.28.59minM45   9.412  6:222.61-
675  Hildo JansmaHekendorp4.29.01minM45   9.411  6:232.61-
680  Tom de Rijk (PR 3.40.08) Vogelwaarde4.29.02minM35   9.410  6:232.61-
681  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.29.05minM45   9.409  6:232.61-
690  Theo ReusVeenendaal4.29.08minM65   9.407  6:232.61-
682  Jacco Baaij (debuut) Sint-Annaland4.29.10minM35   9.406  6:232.61-
683  Mark SlamanAmsterdam4.29.22minM45   9.399  6:232.61-
688  Bobby de Witte (PR 4.21.20) Westkapelle4.29.41minM45   9.388  6:232.61-
692  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.29.53minM35   9.381  6:242.61-
684  Eveline Marinisse-Roozebo (PR)Oost-Souburg4.29.56minV45   9.379  6:242.6125
686  Peter OnderwaterHoofddorp4.30.02minM45   9.376  6:242.60-
687  Erik OverbeekHoofddorp4.30.02minM35   9.376  6:242.60-
691  Kees VinkBaarn4.30.11minM45   9.370  6:242.60-
703  Bert van de WerkenRhenen4.30.35minM55   9.356  6:252.60-
693  Cora Baan-van SliedregtWillemstad4.30.38minVse   9.355  6:252.6023
696  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.30.40minM35   9.354  6:252.60-
697  Jan Louws (PR 3.15.29) Sint Laurens4.30.40minM45   9.354  6:252.60-
702  Sylvia Verkaik (debuut) Ovezande4.30.54minV45   9.346  6:252.6023
694  Martin Roest (PR 3.56.42) Oost-Souburg4.30.57minM35   9.344  6:252.60-
706  Simone HeestermansRosmalen4.30.57minV35   9.344  6:252.6022
695  Stephan Jozwiak (PR 3.38.16) Vlissingen4.30.58minM35   9.343  6:252.60-
699  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.30.59minV35   9.343  6:252.6022
710  Mario DingemansRhoon4.31.03minM45   9.340  6:252.59-
698  Kees Siereveld (PR 4.15.10) Middelburg4.31.05minM45   9.339  6:252.59-
704  Günter Gies (PR 4.12.20) Middelburg4.31.20minM45   9.331  6:262.59-
701  Stefan van den Dries (PR 4.05.37) Heinkenszand4.31.25minMse   9.328  6:262.59-
708  Wim Huurman (PR 3.47.46) Goes4.31.36minM55   9.321  6:262.59-
700  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.31.38minM55   9.320  6:262.59-
705  Franck WanlinNeufchateau4.31.38minM45   9.320  6:262.59-
711  Christl Rozendaal (PR 3.58.06) Kapelle-Biezelinge4.31.49minV45   9.314  6:272.5921
716  Ton van EdeDe Klomp4.31.49minM55   9.314  6:272.59-
715  Micaela JensenBow4.31.52minV45   9.312  6:272.5920
707  Katja Huibregtse (debuut) Westkapelle4.31.58minV35   9.309  6:272.5920
718  Alexander TeskeStrijen4.31.58minMse   9.309  6:272.59-
717  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee4.31.59minM35   9.308  6:272.59-
712  Oscar BosjeLeiden4.32.08minM45   9.303  6:272.58-
714  Steven van Hoepen (PR 4.06.42) Heinkenszand4.32.19minM35   9.297  6:272.58-
723  Jan de Koster (PR 3.58.30) Krabbendijke4.32.23minMse   9.295  6:272.58-
730  Paul VerbekeWaasmunster4.32.26minM45   9.293  6:272.58-
731  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.32.30minM55   9.291  6:272.58-
713  Marja BorsjeWijk bijDuurstede4.32.31minV55   9.290  6:282.5819
709  Hester van DongenTilburg4.32.34minV45   9.288  6:282.5819
721  Marinus PrinsEde4.32.39minMse   9.286  6:282.58-
727  Perry Van kanBussum4.32.40minM45   9.285  6:282.58-
729  Leentje MattheysesHoboken4.32.50minV45   9.279  6:282.5818
719  Pino LositoRhoon4.32.56minM55   9.276  6:282.58-
722  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.33.04minM55   9.271  6:282.58-
720  Paul GheringVenlo4.33.07minM35   9.270  6:282.57-
724  Bart WienenHorst4.33.17minM35   9.264  6:292.57-
732  Marc Wagenaar (PR 4.18.51) Grijpskerke4.33.18minMse   9.263  6:292.57-
725  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.33.27minMse   9.258  6:292.57-
726  Koen de Visser (debuut) Domburg4.33.28minMse   9.258  6:292.57-
728  Johan Lodder (PR 3.56.41) Kapelle-Biezelinge4.33.31minM45   9.256  6:292.57-
733  Harry Aarnoudse (PR 4.28.27) Kerkwerve4.33.34minM45   9.254  6:292.57-
734  John Jansen (PR 4.13.54) Lewedorp4.33.38minM55   9.252  6:292.57-
740  Louis TronchetAlblasserdam4.33.41minMse   9.250  6:292.57-
738  Gertjan CrielaardIJsselmuiden4.34.07minMse   9.236  6:302.57-
737  Uwe LehnertGelsenkirchen4.34.09minM55   9.235  6:302.57-
744  Koos Bierings (PR 4.22.15) Vlissingen4.34.26minM55   9.225  6:302.56-
746  Didier DE SMEDTBoekhoute4.34.30minM45   9.223  6:302.56-
739  Geertje Huurman (PR)Goes4.34.34minV55   9.221  6:302.5615
741  Ronald Ridderbos (PR 4.12.25) Middelburg4.34.43minMse   9.216  6:312.56-
735  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen4.34.45minM55   9.215  6:312.56-
736  Hans Tolhoek (PR 4.16.08) Kapelle-Biezelinge4.34.47minM35   9.213  6:312.56-
747  Richard Wiskerke (PR 4.17.34) s-Gravenpolder4.34.49minM35   9.212  6:312.56-
755  Niels WilleboordseUtrecht4.34.49minM35   9.212  6:312.56-
754  Peter BeyersWuustwezel4.34.52minM45   9.211  6:312.56-
745  Gilles Faas (PR 3.48.02) Terneuzen4.35.09minM35   9.201  6:312.56-
743  Marjo Hamelink (PR 3.46.10) Oost-Souburg4.35.12minM35   9.199  6:312.56-
756  Walter JacobsVught4.35.24minM35   9.193  6:322.55-
742  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.35.26minM35   9.192  6:322.55-
753  Andries MinderhoudWaarde4.35.28minMse   9.191  6:322.55-
752  Han van den Berg (PR 4.15.01) Lewedorp4.35.31minM45   9.189  6:322.55-
748  Cees van der PlasSantpoort-Noord4.35.33minM45   9.188  6:322.55-
762  Cor KilBrasschaat4.35.41minM45   9.183  6:322.55-
749  Paul TimmersRoosendaal4.35.42minM35   9.183  6:322.55-
751  Fouad Mekkaoui (PR 3.32.25) Terneuzen4.35.43minM55   9.182  6:322.55-
760  Sem de Paauw (PR 4.01.57) Middelburg4.35.46minMse   9.181  6:322.55-
750  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.35.56minM45   9.175  6:322.55-
763  Gijs BruijnesMeerkerk4.36.03minM45   9.171  6:332.55-
757  Rene ScherpWinssen4.36.12minM45   9.166  6:332.55-
768  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.36.12minM55   9.166  6:332.55-
761  Rogier NijsTegelen4.36.18minM45   9.163  6:332.55-
758  Audrey van Dijke (PR 3.56.25) Kloosterzande4.36.19minV35   9.162  6:332.5512
759  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande4.36.19minM35   9.162  6:332.55-
774  Denise EijsmanBlaricum4.36.27minV45   9.158  6:332.5412
769  Mike ParramoreBlaricum4.36.46minM55   9.147  6:342.54-
767  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen4.36.51minM35   9.145  6:342.54-
764  Frans Lemsom (PR 4.21.49) Vlissingen4.36.52minM35   9.144  6:342.54-
776  Conrad de ridder (PR 4.02.10) Vlissingen4.36.55minM45   9.142  6:342.54-
777  Jan van der Flier (PR)Vlissingen4.36.56minM45   9.142  6:342.54-
770  Piet Beijer (PR 4.18.41) Middelburg4.37.02minM65   9.139  6:342.54-
775  Rob Maat (PR 4.02.11) Goes4.37.04minM45   9.138  6:342.54-
773  Jeroen Brouwer (PR 3.55.21) Borssele4.37.05minM35   9.137  6:342.54-
780  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.37.05minM35   9.137  6:342.54-
772  Reijer Leestemaker (PR)Kapelle-Biezelinge4.37.06minM45   9.136  6:342.54-
765  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland4.37.07minM35   9.136  6:342.54-
771  Martin de Regt (PR 3.57.19) Kapelle-Biezelinge4.37.07minM45   9.136  6:342.54-
766  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.37.08minM45   9.135  6:342.54-
781  Marcel JacobiPurmerend4.37.12minM45   9.133  6:342.54-
778  Maria RedderGroningen4.37.17minVse   9.130  6:342.5411
788  Koenraad ODERYMarke4.37.53minM45   9.111  6:352.53-
787  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.37.59minM45   9.107  6:352.53-
791  Siebolt de BoerNijmegen4.37.59minM45   9.107  6:352.53-
793  Erwin van HeerdeDokkum4.38.01minM35   9.106  6:352.53-
789  Willeke den DikkenNijkerk4.38.09minVse   9.102  6:362.539
779  Egbert BootGoes4.38.13minMse   9.100  6:362.53-
783  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.38.20minM45   9.096  6:362.53-
784  Erwin Van wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.38.21minM45   9.095  6:362.53-
790  Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.38.25minM35   9.093  6:362.53-
785  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.38.41minM45   9.085  6:362.52-
782  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.38.43minM45   9.083  6:362.52-
792  Rudy Neve (PR 3.28.08) Sint Jansteen4.38.43minM55   9.083  6:362.52-
786  Michiel de HaasOost-Souburg4.38.48minM35   9.081  6:362.52-
802  Gert-Jan Menheere (PR 3.54.49) Hulst4.39.00minM45   9.074  6:372.52-
794  Arthur van Gansewinkel (PR)Vlissingen4.39.13minM35   9.067  6:372.52-
797  Edgar van Weelden (PR 4.13.01) s-Heer Arendskerke4.39.13minM35   9.067  6:372.52-
796  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.39.21minV45   9.063  6:372.528
810  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem4.39.22minM35   9.062  6:372.52-
800  Claudia SuthorNettetal4.39.32minVse   9.057  6:372.527
801  Tanny van As (PR 4.07.22) Tholen4.39.35minV35   9.055  6:382.527
816  Brian van Geer (PR 3.51.52) Zierikzee4.39.35minMse   9.055  6:382.52-
799  Piet EgbersOldenzaal4.39.38minM55   9.054  6:382.51-
818  Joep Roseboom (PR 3.40.06) Vlissingen4.39.39minM45   9.053  6:382.51-
808  Gerrino MulderMaastricht4.39.40minM45   9.053  6:382.51-
805  Mirjam Suijk (debuut) Middelburg4.39.45minV45   9.050  6:382.517
798  Cor BaarsNieuwland4.39.47minM45   9.049  6:382.51-
815  Piet Jongepier (PR 4.21.24) Westkapelle4.39.51minM55   9.047  6:382.51-
795  Jouke AnnemaWassenaar4.39.53minM35   9.046  6:382.51-
814  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.40.02minM55   9.041  6:382.51-
807  Walter Plessius (PR 4.09.19) Kattendijke4.40.08minM35   9.037  6:382.51-
809  Harold van der PolAmersfoort4.40.08minM35   9.037  6:382.51-
812  Danny Ars (PR 3.54.37) Ovezande4.40.11minM55   9.036  6:382.51-
804  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.40.14minM45   9.034  6:382.51-
806  Han MathijssenHaaren4.40.18minM45   9.032  6:392.51-
811  Jolijn MuldersSoest4.40.19minVse   9.032  6:392.516
817  Patrick Habets (PR 4.13.02) Bruinisse4.40.19minM35   9.032  6:392.51-
803  Michel De Ruijsscher (PR 3.53.45) Breskens4.40.20minM35   9.031  6:392.51-
813  Bart EigenhuisSoest4.40.20minM45   9.031  6:392.51-
827  Vivian Brasser (debuut) Westkapelle4.40.48minV35   9.016  6:392.506
819  Ron Kindts (PR)Oost-Souburg4.40.51minM35   9.014  6:392.50-
828  Jeroen JonkerOpheusden4.40.53minM55   9.013  6:392.50-
825  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke4.40.55minM45   9.012  6:392.50-
824  Igna Becks (PR 4.07.28) Middelburg4.40.58minV55   9.011  6:402.506
821  Tea Tazelaar (PR 4.26.04) Middelburg4.41.00minV55   9.010  6:402.506
823  Anthony Dahlkamp (PR 4.06.46) Heinkenszand4.41.02minM45   9.009  6:402.50-
820  Seija FranseAmsterdam4.41.10minVse   9.004  6:402.506
826  Ad Moerland (PR 4.06.09) Sint-Maartensdijk4.41.14minM35   9.002  6:402.50-
822  Henk van RosmalenTilburg4.41.37minM55   8.990  6:402.50-
830  Angela Goedman (PR 3.48.49) Zoutelande4.41.39minV35   8.989  6:402.505
831  Irene Koole (PR 4.11.10) Zoutelande4.41.43minM45   8.987  6:412.50-
836  Dick van der Kleis-Gravenhage4.41.58minM45   8.979  6:412.49-
835  Pieter den Hollander (PR 4.05.18) Serooskerke4.41.59minM45   8.978  6:412.49-
829  Winifred Franse (PR 4.01.13) Vlissingen4.42.03minM45   8.976  6:412.49-
832  Linda Goense (debuut) Ovezande4.42.03minV45   8.976  6:412.495
833  Rens Deurloo (PR 4.04.41) Kloetinge4.42.10minM55   8.972  6:412.49-
839  Maurice Snoek (PR 3.57.36) Arnemuiden4.42.17minMse   8.969  6:412.49-
841  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.42.19minM45   8.968  6:412.49-
834  Cor Schipper (PR 3.54.20) Middelburg4.42.44minM55   8.954  6:422.49-
850  Silvia TreurMijdrecht4.42.45minV35   8.954  6:422.494
840  Andre Crucq (PR 3.41.16) Vlissingen4.42.46minM55   8.953  6:422.49-
852  Gerard SlotemaZwijndrecht4.42.51minM45   8.951  6:422.49-
837  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.43.00minM55   8.946  6:422.48-
846  Vera de Blaeij (PR 4.39.06) Heinkenszand4.43.01minVse   8.945  6:422.484
838  Michiel MierasBunnik4.43.02minM45   8.945  6:422.48-
854  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.43.03minV35   8.944  6:422.484
849  Fred van der ZeeDordrecht4.43.05minM45   8.943  6:432.48-
858  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.43.06minM55   8.943  6:432.48-
845  Steffi Berks (debuut) Goes4.43.10minVse   8.941  6:432.484
863  Bert KwintAssendelft4.43.10minM45   8.941  6:432.48-
842  Kees Staal (PR 3.58.53) Aagtekerke4.43.12minM35   8.940  6:432.48-
853  Claudine MARIAVELLEArlon4.43.14minV45   8.939  6:432.483
844  Hugo du MezDordrecht4.43.18minM55   8.936  6:432.48-
856  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.43.19minM45   8.936  6:432.48-
859  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.43.21minM45   8.935  6:432.48-
855  Eline VreeOud-Beijerland4.43.25minV35   8.933  6:432.483
857  Melinda BakkerOud-Beijerland4.43.25minV35   8.933  6:432.483
848  Adjan Verhage (PR 3.57.22) Vlissingen4.43.36minM35   8.927  6:432.48-
847  Erwin Houmes (PR 4.13.09) Vlissingen4.43.38minM35   8.926  6:432.48-
868  Judith van Biemen (PR)Kapelle-Biezelinge4.43.38minV35   8.926  6:432.483
843  Maarten van MaldegemOostkapelle4.43.45minMse   8.922  6:432.48-
869  Jessica Hill (PR 3.58.41) s-Heer Hendrikskinderen4.43.54minVse   8.918  6:442.483
884  Guido CustersMoorveld4.44.01minM45   8.914  6:442.48-
876  Jan Jobse (PR 4.29.46) Serooskerke4.44.04minM55   8.912  6:442.48-
860  Martijn SchreuderBarneveld4.44.07minMse   8.911  6:442.48-
862  Joris van den BergAmsterdam4.44.07minMse   8.911  6:442.48-
861  Huib Pouwelse (PR)Rilland4.44.09minM55   8.910  6:442.47-
870  Louk JongmansDriebergen-Rijsenburg4.44.11minM45   8.909  6:442.47-
851  Marco VoorthuisUtrecht4.44.13minM35   8.908  6:442.47-
871  Jeroen Dalebout (debuut) Burgh-Haamstede4.44.20minMse   8.904  6:442.47-
889  Helmut PelzerGeilenkirchen4.44.23minM45   8.902  6:442.47-
873  Rob FroonhoffAmersfoort4.44.24minM45   8.902  6:442.47-
864  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle4.44.30minM35   8.899  6:452.47-
865  Ronny van Loon (PR 4.21.53) Middelburg4.44.32minM35   8.898  6:452.47-
881  Arie HoudijkVeenendaal4.44.33minM55   8.897  6:452.47-
882  Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Arnemuiden4.44.33minM45   8.897  6:452.47-
883  Jeanet Meeuwse (PR 4.08.32) Arnemuiden4.44.34minV45   8.897  6:452.472
892  Herman StabelMortsel4.44.34minM55   8.897  6:452.47-
866  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.44.41minM45   8.893  6:452.47-
887  Ronnie den BoerHansweert4.44.41minM35   8.893  6:452.47-
879  Klaas LaanAmsterdam4.44.42minM45   8.893  6:452.47-
885  Gemma VerbruggenBoxtel4.44.42minV45   8.893  6:452.472
872  Ron MoerlandHellevoetsluis4.44.48minM35   8.889  6:452.47-
878  Anco KallemeinHendrik-Ido-Ambacht4.44.50minM35   8.888  6:452.47-
867  Frouwkje HerderRavenswoud4.44.57minV55   8.885  6:452.472
880  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.45.01minM45   8.883  6:452.47-
886  Frans Sinke (PR)Yerseke4.45.15minM55   8.875  6:462.47-
874  John de BoerDe Meern4.45.17minM45   8.874  6:462.47-
875  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.45.17minV45   8.874  6:462.472
890  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg4.45.18minM45   8.874  6:462.46-
896  Dick BrouwerHeerde4.45.18minM45   8.874  6:462.46-
893  Lucien VandenbrouckeDeerlijk4.45.21minM55   8.872  6:462.46-
877  Joachim SommershofBonn4.45.30minM45   8.868  6:462.46-
888  Michel Meulmeester (debuut) Vlissingen4.45.36minM35   8.864  6:462.46-
895  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes4.45.37minM35   8.864  6:462.46-
891  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp4.45.55minM35   8.855  6:472.46-
898  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.46.00minM55   8.852  6:472.46-
900  Melanie MetternichDuisburg4.46.08minV35   8.848  6:472.461
899  Micha BeckmannDüsseldorf4.46.09minM45   8.847  6:472.46-
901  Wim van RavenswaayVeenendaal4.46.09minM35   8.847  6:472.46-
897  Jean Van HorebeekHouwaart4.46.12minM45   8.846  6:472.46-
911  Pieter De Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.46.14minM55   8.845  6:472.46-
906  Etienne MarbehantEtalle4.46.19minM45   8.842  6:472.46-
909  Frans Heijboer (PR)Poortvliet4.46.28minM45   8.838  6:472.45-
894  Michael VeldungMönchengladbach4.46.29minMse   8.837  6:472.45-
903  Leon BuijsHalsteren4.46.30minM45   8.837  6:472.45-
902  Ria PerforsElst4.46.44minV45   8.829  6:482.451
920  Peter DisseldorpZuidhorn4.46.44minM45   8.829  6:482.45-
915  Gerda van de KlundertMelissant4.46.50minV45   8.826  6:482.451
910  Lubèrt MulderVoorthuizen4.46.52minM45   8.825  6:482.45-
917  Michel Bekink (PR 3.37.10) Goes4.46.53minM35   8.825  6:482.45-
925  Jako SterrenburgAlblasserdam4.46.53minM35   8.825  6:482.45-
924  John Gillesse (PR 4.10.40) Vlissingen4.46.54minM35   8.824  6:482.45-
913  Szabolcs Levente PanczelMiddelburg4.46.55minMse   8.824  6:482.45-
908  Vincent van Sluijs (PR 4.28.42) Vlissingen4.46.56minM35   8.823  6:482.45-
912  Daan Zandijk (PR)Arnemuiden4.46.56minMse   8.823  6:482.45-
914  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.46.59minM45   8.822  6:482.45-
904  Frans WildenbeestSpijkenisse4.47.00minM35   8.821  6:482.45-
905  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.47.00minM35   8.821  6:482.45-
927  Carolus KwakernaakMolenaarsgraaf4.47.05minM35   8.819  6:482.45-
907  Jan van der ReestGeersdijk4.47.16minM45   8.813  6:482.45-
918  Matthias BenzDarmstadt4.47.17minM35   8.813  6:492.45-
916  Xander Kentin (PR 4.28.23) Goes4.47.20minM35   8.811  6:492.45-
919  Johan van den BergBergen op Zoom4.47.37minM45   8.802  6:492.45-
922  Bram Bruijnes (PR 4.35.15) Goes4.47.37minM35   8.802  6:492.45-
932  John van Nunen (PR 3.51.27) Middelburg4.47.38minM35   8.802  6:492.44-
934  Marco van der Knaap (PR 4.26.42) Vlissingen4.47.46minM35   8.798  6:492.44-
926  Amos Herz (PR 4.12.21) Vlissingen4.47.50minM45   8.796  6:492.44-
937  Olav van der SchalkOostvoorne4.48.02minM35   8.790  6:502.44-
923  Corne KlijnTilburg4.48.09minM45   8.786  6:502.44-
933  Lenneke Ruijsink (PR 4.22.52) Goes4.48.10minVse   8.786  6:502.44-
930  Ulrike PlönesNettetal4.48.15minV45   8.783  6:502.44-
921  Henry binkWaalwijk4.48.18minM45   8.781  6:502.44-
938  Marie-josé LucassenPrinsenbeek4.48.18minV35   8.781  6:502.44-
931  Nuno Pereira MartinsNieuw-Vennep4.48.20minM35   8.780  6:502.44-
928  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Krabbendijke4.48.28minMse   8.776  6:502.44-
939  Marten Bij de Vaate (PR 4.30.11) Kapelle-Biezelinge4.48.29minM35   8.776  6:502.44-
941  Michael SteigerBiest-Houtakker4.48.34minM55   8.773  6:502.44-
929  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg4.48.36minV55   8.772  6:502.44-
935  Joseph Resovsky (PR 4.37.51) Middelburg4.48.41minM45   8.770  6:502.44-
944  Geertje van der PlasMoergestel4.48.52minV45   8.764  6:512.43-
940  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.49.12minM55   8.754  6:512.43-
950  Patrick Willemsen (debuut) Hulst4.49.24minM35   8.748  6:522.43-
946  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.49.26minM35   8.747  6:522.43-
936  MohamedZombraOost-Souburg4.49.28minM45   8.746  6:522.43-
952  boudewijn Jansen (PR 3.42.54) Hulst4.49.29minM35   8.746  6:522.43-
947  Johnny Maljaars (PR 4.46.00) Oostkapelle4.49.31minM45   8.745  6:522.43-
948  Geert BeekersDongen4.49.31minM35   8.745  6:522.43-
942  John HeijnenHalsteren4.49.34minM35   8.743  6:522.43-
943  Jeanne SchrauwenHalsteren4.49.35minV55   8.743  6:522.43-
959  Arjen de GrootEnkhuizen4.49.55minM35   8.733  6:522.43-
945  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.49.59minM55   8.731  6:522.43-
954  Paul van den BroekeSerooskerke4.50.04minM35   8.728  6:522.42-
951  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.50.06minM65   8.727  6:532.42-
957  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.50.07minM35   8.726  6:532.42-
958  Maureen den Hamer (PR 4.36.09) Biervliet4.50.09minV35   8.725  6:532.42-
955  Patrick Peters (PR 4.39.49) Goes4.50.13minM35   8.723  6:532.42-
961  Jan Dirk den HartogBemmel4.50.16minM35   8.722  6:532.42-
965  Dirk KotpAmersfoort4.50.17minM45   8.721  6:532.42-
949  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.50.22minM45   8.719  6:532.42-
953  John Stoutjesdijk (PR 4.04.26) Westkapelle4.50.26minM35   8.717  6:532.42-
956  Martin van der Doe (PR 4.22.38) Waarde4.50.34minM55   8.713  6:532.42-
964  Mona VidelerBergen op Zoom4.50.44minV45   8.708  6:532.42-
963  Robbert SterkWeesp4.50.46minMse   8.707  6:532.42-
967  Niels de Waters-Gravenhage4.50.46minMse   8.707  6:532.42-
970  Muriël Jongepier (PR 4.32.51) Westkapelle4.50.47minV35   8.706  6:532.42-
971  Thijs van 't Hult Harde4.50.53minM35   8.703  6:542.42-
962  Walter de Jonge (debuut) Zierikzee4.50.56minM45   8.702  6:542.42-
969  Jeroen van Wallenburg (PR 4.07.26) Domburg4.51.15minMse   8.693  6:542.41-
972  Ernst Zwarts-Gravenhage4.51.19minM45   8.691  6:542.41-
968  Marcel BijmoldAmsterdam4.51.22minM35   8.689  6:542.41-
960  Eric HaestKasterlee4.51.29minM55   8.686  6:542.41-
966  Tom RozenburgVijfhuizen4.51.29minM35   8.686  6:542.41-
975  Rob van 't Veen (PR 2.59.14) Goes4.51.41minMse   8.680  6:552.41-
978  Bernd SchottenMönchengladbach4.51.44minM35   8.678  6:552.41-
979  Reiner QuackBedburg4.51.45minM45   8.678  6:552.41-
977  Wim CardinaelsLeuven4.51.47minM35   8.677  6:552.41-
980  Nelleke Bosscha (PR 3.40.16) Vlissingen4.51.47minVse   8.677  6:552.41-
982  Robert HerlingCapelle aan den IJssel4.51.48minM55   8.676  6:552.41-
973  Myrna den DekkerHoedekenskerke4.51.49minVse   8.676  6:552.41-
976  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes4.51.49minM45   8.676  6:552.41-
974  Jan HuijsmanWinterswijk4.51.54minM65   8.673  6:552.41-
981  Bill Stegers (PR 3.48.37) Vlissingen4.52.29minM45   8.656  6:562.40-
985  Jörg HubenthalKassel4.52.34minM55   8.653  6:562.40-
984  Stefan de Weerdt (PR 4.30.18) Goes4.52.42minMse   8.649  6:562.40-
983  Nils WillekesWaalwijk4.52.43minMse   8.649  6:562.40-
986  Ben SibonHengelo Ov4.52.43minM55   8.649  6:562.40-
990  Carmody HulskampWestzaan4.53.05minM35   8.638  6:572.40-
988  Maurice Rentmeester (PR 4.18.25) Goes4.53.07minM35   8.637  6:572.40-
989  Anoek RentmeesterDe Knipe4.53.07minV35   8.637  6:572.40-
995  Thomas PaschenMarl4.53.38minM45   8.622  6:582.39-
987  Peter Sanderse (PR 4.30.32) Serooskerke4.53.43minM45   8.620  6:582.39-
993  Everdien Vermeulen (PR 4.13.32) Kloetinge4.53.46minV45   8.618  6:582.39-
992  Leon CreemersAmstelveen4.53.56minMse   8.613  6:582.39-
994  Theo JansenBergen op Zoom4.54.00minM45   8.611  6:582.39-
1000  Aschwin du ClouBerkel en Rodenrijs4.54.01minM35   8.611  6:582.39-
997  Dustin van RoozendaalUtrecht4.54.02minM35   8.610  6:582.39-
998  Ciska Dijkers (PR 4.14.03) Zoutelande4.54.16minV35   8.603  6:582.39-
999  Frank d HaanWaalre4.54.23minM45   8.600  6:592.39-
991  Peter BilstraGorinchem4.54.24minM55   8.600  6:592.39-
1003  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.54.36minM55   8.594  6:592.39-
996  Sven DäweritzWarburg4.54.39minM45   8.592  6:592.39-
1002  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden4.54.54minM35   8.585  6:592.38-
1004  Jeffrey Vader (PR)Domburg4.55.11minM35   8.577  7:002.38-
1006  Michiel Bleijenbergh (PR 3.48.06) Middelburg4.55.21minM35   8.572  7:002.38-
1010  Ralph Gillissen (PR 4.43.18) Middelburg4.55.24minM45   8.570  7:002.38-
1005  Aad SpruijtPoortugaal4.55.26minM55   8.569  7:002.38-
1001  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Middelburg4.55.38minM45   8.564  7:002.38-
1007  Albert De VisserKoudekerke4.55.51minM35   8.557  7:012.38-
1008  Lianne de Visser (PR)Koudekerke4.55.51minV35   8.557  7:012.38-
1017  Aleida Alfrink-GoettschNijkerk4.55.53minV55   8.556  7:012.38-
1019  Ronnie Moerdijk (PR 4.47.26) Arnemuiden4.56.05minM35   8.551  7:012.38-
1009  Ron SchopDordrecht4.56.11minM45   8.548  7:012.37-
1016  Gina HeuserRidderkerk4.56.13minV45   8.547  7:012.37-
1018  Ryan LievaartHeiloo4.56.13minM45   8.547  7:012.37-
1013  Ad de LaatGeldrop4.56.14minM55   8.546  7:012.37-
1014  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.56.21minM55   8.543  7:012.37-
1023  Antoine Verdonk (PR 3.49.59) Tholen4.56.26minM35   8.541  7:022.37-
1015  Ab Duinhouwer (PR 4.00.39) Nieuwerkerk4.56.27minM45   8.540  7:022.37-
1011  Jan de Jager (PR 4.16.05) Wolphaartsdijk4.56.32minM35   8.538  7:022.37-
1022  Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke4.56.32minV45   8.538  7:022.37-
1020  Marisa LudwigsKarlstein4.56.38minV35   8.535  7:022.37-
1012  Martijn Leenknegt (PR 4.18.00) Kapelle-Biezelinge4.56.42minM35   8.533  7:022.37-
1021  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.56.51minM65   8.529  7:022.37-
1027  Benny den Haan (debuut) Yerseke4.57.13minM35   8.518  7:032.37-
1028  Johan van der Jagt (PR 4.21.04) Yerseke4.57.14minM35   8.518  7:032.37-
1025  Simon Schot (PR)Goes4.57.18minM35   8.516  7:032.37-
1026  Hennie Sheilds -SchipperHeinkenszand4.57.18minVse   8.516  7:032.37-
1029  Hans Gijzel (PR 3.54.16) s-Heer Arendskerke4.57.18minMse   8.516  7:032.37-
1035  Piet DanenOud Gastel4.57.25minM45   8.512  7:032.36-
1024  Jan Neels (PR 4.43.22) Yerseke4.57.28minM45   8.511  7:032.36-
1032  Peter De BruijneZaandijk4.57.46minM55   8.502  7:032.36-
1030  Sjaak Riemens (PR 4.12.25) Vrouwenpolder4.57.47minMse   8.502  7:032.36-
1039  Arend Kooman (debuut) Middelburg4.57.54minMse   8.498  7:042.36-
1036  Bas PoldervaartBuurmalsen4.57.57minMse   8.497  7:042.36-
1037  Dirk van KesselGeldermalsen4.57.57minM45   8.497  7:042.36-
1033  RAF De SmetAntwerpen4.57.58minM35   8.497  7:042.36-
1034  Pieter OostersBerchem4.57.59minM35   8.496  7:042.36-
1038  Stefaan Van GijselMerksplas4.57.59minM35   8.496  7:042.36-
1041  Wijnte HolElst4.58.00minM35   8.496  7:042.36-
1040  Wilma Schroevers (PR 4.08.34) Arnemuiden4.58.08minV45   8.492  7:042.36-
1031  Mauricio Alarico Espinozas-Heer Arendskerke4.58.12minM35   8.490  7:042.36-
1046  Krista Voorham (PR 3.56.24) Burgh-Haamstede4.58.13minV35   8.489  7:042.36-
1043  Mario Matulessy (PR 4.23.30) Domburg4.58.18minM45   8.487  7:042.36-
1044  Sandra Passenier (PR 4.50.57) Westkapelle4.58.23minV35   8.485  7:042.36-
1051  Kees KlerksWaalwijk4.58.25minM45   8.484  7:042.36-
1052  Peter Jobse (PR 4.16.06) Goes4.58.25minMse   8.484  7:042.36-
1053  Marco Heijstek (PR 4.17.18) Wolphaartsdijk4.58.27minM35   8.483  7:042.36-
1049  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01) Aagtekerke4.58.29minM45   8.482  7:042.36-
1050  Birgit van BeekLeende4.58.35minV45   8.479  7:052.36-
1042  Margreeth CapelleVeenendaal4.58.37minV55   8.478  7:052.36-
1056  Pieter LuijtenSteenbergen4.58.37minM45   8.478  7:052.36-
1059  Carlo PappotMijdrecht4.58.39minM35   8.477  7:052.35-
1062  Fred van der RoestHilversum4.58.39minM45   8.477  7:052.35-
1061  Mariette van Vliet (PR 4.12.03) Vlissingen4.58.50minV45   8.472  7:052.35-
1055  Jacco Houmes (PR 3.58.42) Westkapelle4.58.55minMse   8.470  7:052.35-
1063  Peter Boogaard (PR 4.26.13) Grijpskerke4.58.55minM45   8.470  7:052.35-
1064  Elvera Boogaard (PR 4.29.16) Grijpskerke4.58.56minVse   8.469  7:052.35-
1047  Martin Boertjes (PR 4.54.06) Veere4.59.02minM35   8.466  7:052.35-
1045  De Zeeuw PTerneuzen4.59.13minM55   8.461  7:052.35-
1054  Louis RoblainGrapfontaine4.59.15minM35   8.460  7:062.35-
1066  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.59.15minM45   8.460  7:062.35-
1048  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.59.17minM45   8.459  7:062.35-
1058  Wim van der MaatEindhoven4.59.27minM55   8.454  7:062.35-
1060  John van den Heuvel (PR 4.49.11) Vlissingen4.59.32minM45   8.452  7:062.35-
1065  Anne PolDordrecht4.59.37minM55   8.450  7:062.35-
1067  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen4.59.41minM35   8.448  7:062.35-
1057  Daniel EkkebusGoes4.59.45minMse   8.446  7:062.35-
1068  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle5.00.06minM55   8.436  7:072.34-
1070  Caroline Verwijs (PR 4.45.53) Kapelle-Biezelinge5.00.14minV45   8.432  7:072.34-
1069  Aldo LeroyBertrix5.00.36minM35   8.422  7:072.34-
1072  Leo Mar JohannssonMiddelburg5.00.48minM35   8.417  7:082.34-
1074  Paul van Tuil (PR 4.52.52) Burgh-Haamstede5.01.11minM35   8.406  7:082.33-
1075  Arjan Meijer (debuut) Kapelle-Biezelinge5.01.22minMse   8.401  7:092.33-
1073  Hans Wijkhuijs (PR)Meliskerke5.01.24minM35   8.400  7:092.33-
1077  Inge VersluisErmelo5.01.26minV35   8.399  7:092.33-
1071  Jan Hogeweg (PR 4.20.18) Oostkapelle5.01.33minM35   8.396  7:092.33-
1079  Joost SpoelstraHoofddorp5.01.35minM35   8.395  7:092.33-
1080  Dirk Teskes-Gravenhage5.01.35minMse   8.395  7:092.33-
1076  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge5.01.39minM35   8.393  7:092.33-
1084  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee5.01.52minM55   8.387  7:092.33-
1082  Vincent BoekhoornVleuten5.02.23minM35   8.372  7:102.33-
1083  Christel TimmerVleuten5.02.24minVse   8.372  7:102.33-
1087  Michel BlanckeAmsterdam5.02.26minM35   8.371  7:102.33-
1086  Dion VijgeboomAlmere5.02.27minM35   8.371  7:102.33-
1089  Remy van de Guchte (PR 4.30.33) Hansweert5.02.32minMse   8.368  7:102.32-
1090  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.02.49minV55   8.361  7:112.32-
1078  Hans VerhaagTegelen5.02.56minM45   8.357  7:112.32-
1095  Miranda de KlerkNieuw- en Sint Joosland5.02.56minVse   8.357  7:112.32-
1081  Jacco Willemse (PR 4.10.33) Middelburg5.02.58minMse   8.356  7:112.32-
1085  Rob Goedhart (PR 3.48.09) Koudekerke5.02.58minM35   8.356  7:112.32-
1096  Imka de Ridder (PR 4.29.25) Westkapelle5.02.58minV35   8.356  7:112.32-
1088  Rob BijlVeenendaal5.03.07minM45   8.352  7:112.32-
1092  Joop WersonEindhoven5.03.13minM45   8.349  7:112.32-
1093  Maaike WersonEindhoven5.03.14minV35   8.349  7:112.32-
1099  Ria van GastelHeerle5.03.23minV45   8.345  7:112.32-
1091  Peter van Kempen (PR 4.32.49) Koudekerke5.03.35minM45   8.339  7:122.32-
1100  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg5.03.37minV35   8.338  7:122.32-
1094  René de Pagter (debuut) Middelburg5.03.52minM35   8.332  7:122.31-
1101  Alexander Verschuur (PR)Zoutelande5.03.53minM45   8.331  7:122.31-
1102  Rob VerwerBreda5.03.56minM45   8.330  7:122.31-
1106  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.03.58minM45   8.329  7:122.31-
1098  Vincent de HeerEde5.04.16minM35   8.321  7:132.31-
1105  Jaco Moerdijk (PR 5.01.53) Arnemuiden5.04.16minM35   8.321  7:132.31-
1107  Berry HeereboutBerkel-Enschot5.04.21minM65   8.318  7:132.31-
1103  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24) Middelburg5.04.26minV45   8.316  7:132.31-
1097  Mike Zegers (PR 3.39.24) Terneuzen5.04.27minM35   8.316  7:132.31-
1108  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle5.04.33minV45   8.313  7:132.31-
1104  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke5.04.43minM55   8.308  7:132.31-
1109  David EnthovenVirton5.04.51minM55   8.305  7:132.31-
1111  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.04.51minM55   8.305  7:132.31-
1112  Tom Abbink (PR)Goes5.04.52minMse   8.304  7:142.31-
1110  Simon DoorgeestZaandam5.05.00minM55   8.301  7:142.31-
1114  Jaap de KamAmstelveen5.05.14minM55   8.294  7:142.30-
1113  Martin van Oordt (PR 4.53.46) Middelburg5.05.36minM45   8.284  7:152.30-
1115  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen5.05.43minV35   8.281  7:152.30-
1116  MaraToon de Kam (PR 4.54.07) Wolphaartsdijk5.05.44minM45   8.281  7:152.30-
1118  Ko Pleijte (PR 3.41.37) Kapelle-Biezelinge5.06.18minM45   8.265  7:162.30-
1121  John van Anrooij (PR 4.38.03) Kapelle-Biezelinge5.06.35minM45   8.258  7:162.29-
1126  Adrie van BremenTerneuzen5.06.48minM45   8.252  7:162.29-
1124  Martin Wisse (debuut) Middelburg5.06.51minMse   8.251  7:162.29-
1125  Gea van den ElsenVeenendaal5.06.59minV45   8.247  7:172.29-
1122  Jacob Goedhart (PR 4.39.33) Goes5.07.02minM35   8.246  7:172.29-
1123  Corine Janse (PR 4.50.47) Goes5.07.03minV35   8.245  7:172.29-
1119  Jürgen DiekmannWillebadessen5.07.05minM45   8.244  7:172.29-
1117  Hans Kleppe (debuut) Kapelle-Biezelinge5.07.08minM35   8.243  7:172.29-
1120  Peter KirberichViersen5.07.08minM55   8.243  7:172.29-
1129  Arno van den VlekkertRockanje5.07.19minMse   8.238  7:172.29-
1127  Jaap de Ridder (PR 4.31.43) Arnemuiden5.07.24minM55   8.236  7:172.29-
1130  Matthijs Jobse (PR 4.44.25) Middelburg5.07.40minMse   8.229  7:172.29-
1131  Ron van Vliet (debuut) Vlissingen5.07.46minM45   8.226  7:182.29-
1136  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg5.07.50minM55   8.224  7:182.28-
1128  Lineke van der SneppenBreda5.07.54minVse   8.222  7:182.28-
1134  Henk van GastelHeerle5.08.07minM45   8.217  7:182.28-
1133  Martin RijkYerseke5.08.10minMse   8.215  7:182.28-
1138  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk5.08.12minM45   8.214  7:182.28-
1139  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge5.08.14minM45   8.214  7:182.28-
1132  Ruud de KortBergen op Zoom5.08.18minM55   8.212  7:182.28-
1137  Anja Schreijenberg (PR 5.01.40) Biggekerke5.08.28minV45   8.207  7:192.28-
1135  Peter Groenenberg (PR 4.45.56) Middelburg5.08.31minMse   8.206  7:192.28-
1143  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg5.08.32minM45   8.206  7:192.28-
1144  Sophy Willemsen (PR)Koudekerke5.08.42minVse   8.201  7:192.28-
1149  Ton . Tijhuis (PR 5.08.41) Vlissingen5.08.45minM35   8.200  7:192.28-
1148  Anthoine ThoenAxel5.08.56minM35   8.195  7:192.28-
1151  Jean-Paul Chermin (PR 4.29.04) Vlissingen5.08.57minM45   8.195  7:192.28-
1152  Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle5.09.10minV45   8.189  7:202.27-
1145  Caroline Ganseman (PR 4.43.04) Goes5.09.11minV45   8.188  7:202.27-
1141  Jan van KatwijkRhoon5.09.14minM55   8.187  7:202.27-
1142  Piet de KnegtRhoon5.09.14minM55   8.187  7:202.27-
1140  Sjaak de GraasMoordrecht5.09.16minM45   8.186  7:202.27-
1147  Huib den BravenHoogblokland5.09.18minM45   8.185  7:202.27-
1150  Kees Verburg (PR 4.21.30) Kamperland5.09.41minM55   8.175  7:202.27-
1146  Lenie de VisserSchiedam5.09.52minV55   8.170  7:212.27-
1155  Marion LemmersDordrecht5.09.57minV35   8.168  7:212.27-
1153  Ton Luteijn (PR 4.51.34) Vlissingen5.10.05minM45   8.165  7:212.27-
1154  Ilona de Groote (debuut) Oost-Souburg5.10.05minV35   8.165  7:212.27-
1157  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel5.10.11minM45   8.162  7:212.27-
1166  Niels Kreukniet (debuut) Goes5.10.43minM35   8.148  7:222.26-
1168  Inge ZieglerFriedberg5.10.47minV45   8.146  7:222.26-
1156  Kevin De KeulenaerBorsbeek5.10.48minMse   8.146  7:222.26-
1158  Remco van Wijk (PR 4.22.46) Middelburg5.10.49minMse   8.145  7:222.26-
1162  Rudi Geerse (debuut) Serooskerke5.10.49minMse   8.145  7:222.26-
1167  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen5.10.55minMse   8.143  7:222.26-
1161  Karin van Noorden (PR 4.28.53) Vlissingen5.10.56minV35   8.142  7:222.26-
1159  Ron SpeijkersWoerden5.11.01minM45   8.140  7:222.26-
1163  Louis SchrijversZaandam5.11.04minM45   8.139  7:222.26-
1160  Adriaan van BelzenKerkrade5.11.11minM45   8.136  7:222.26-
1165  Xander Janssen (PR 4.50.32) Vlissingen5.11.12minM45   8.135  7:232.26-
1169  Gillis Siereveld (debuut) Arnemuiden5.11.25minM55   8.130  7:232.26-
1164  Jos LakwijkRhoon5.11.31minM55   8.127  7:232.26-
1172  Marcel Besuijen (debuut) Middelburg5.11.33minM45   8.126  7:232.26-
1173  Ramon Zoeteweij (PR 4.06.59) s-Heerenhoek5.11.41minMse   8.123  7:232.26-
1174  Jorden van MunsterGoes5.11.42minM35   8.122  7:232.26-
1171  Ruud PoldermanBergen op Zoom5.11.44minM45   8.121  7:232.26-
1170  Jan van den BroekGeldermalsen5.11.57minM55   8.116  7:242.25-
1177  Pietertje VlijmErmelo5.11.58minM45   8.115  7:242.25-
1180  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg5.12.16minM65   8.107  7:242.25-
1182  Wolfgang KochsÜbach-Palenberg5.12.25minM45   8.104  7:242.25-
1181  De Bleeker MichelDamme5.12.31minM55   8.101  7:242.25-
1176  Monique Kochanowski (PR 4.28.22) Middelburg5.12.33minV45   8.100  7:242.25-
1179  Bennie Daniëlse (PR 4.21.48) Middelburg5.12.37minM45   8.098  7:252.25-
1178  Willem-Wouter AantjesGouda5.12.40minM35   8.097  7:252.25-
1175  Adriaan Kroese (PR 4.11.19) Gapinge5.12.55minMse   8.091  7:252.25-
1183  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke5.13.06minM35   8.086  7:252.25-
1185  Rob VlietstraNijkerkerveen5.13.11minM55   8.084  7:252.25-
1186  Marie VlietstraNijkerkerveen5.13.11minV55   8.084  7:252.25-
1189  Ton OttoLepelstraat5.13.36minM45   8.073  7:262.24-
1192  Niels DuifhuizenUtrecht5.13.37minMse   8.073  7:262.24-
1195  Hans VisserOud-Beijerland5.13.42minM45   8.070  7:262.24-
1196  Ton RemmersPoortugaal5.13.42minM45   8.070  7:262.24-
1190  Ricardo Van wijngaardenOberbillig5.13.45minM35   8.069  7:262.24-
1184  Gerben HijmanRotterdam5.13.46minM35   8.069  7:262.24-
1191  Jacqueline Baaijens (PR 4.50.43) Arnemuiden5.13.47minV35   8.068  7:262.24-
1187  Ronald BreijaertHansweert5.13.50minM45   8.067  7:262.24-
1188  Louis HufkensGrobbendonk5.13.58minM55   8.064  7:262.24-
1194  Eline Schroevers (PR 4.50.01) Arnemuiden5.14.02minVse   8.062  7:272.24-
1201  Harm KampOud-Beijerland5.14.13minM35   8.057  7:272.24-
1200  Rene van den Hoven (PR 4.26.35) Oost-Souburg5.14.14minM55   8.057  7:272.24-
1197  Jules de Vries (PR 4.31.17) Goes5.14.21minM45   8.054  7:272.24-
1206  Wierd BethlehemDokkum5.14.25minM45   8.052  7:272.24-
1203  Debby Elstgeest (PR 4.28.19) s-Heerenhoek5.14.26minV35   8.052  7:272.24-
1204  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke5.14.26minM45   8.052  7:272.24-
1193  Rob Lafort (PR 5.10.04) Vlissingen5.14.27minM45   8.051  7:272.24-
1205  Harmjan van Vliet (debuut) Middelburg5.14.28minMse   8.051  7:272.24-
1202  Olaf Braun (PR 4.42.32) Oost-Souburg5.14.35minM35   8.048  7:272.24-
1199  Monica LanzendörferDüsseldorf5.14.40minV45   8.046  7:272.23-
1198  Betty Mecking Dr.Düsseldorf5.14.41minV45   8.045  7:272.23-
1207  Frits GebhardtBodegraven5.14.46minM65   8.043  7:282.23-
1208  Corné de KokTilburg5.14.59minM45   8.038  7:282.23-
1209  Hans Verhage (PR 4.09.29) Goes5.15.28minM45   8.025  7:292.23-
1213  Paul de Jonge (PR 5.08.24) Kloetinge5.15.34minM35   8.023  7:292.23-
1214  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg5.15.47minM55   8.017  7:292.23-
1217  Annet van Hal (PR 5.00.10) Middelburg5.15.55minV35   8.014  7:292.23-
1210  Theo de Bie (PR 4.39.14) Kortgene5.16.05minM35   8.010  7:292.22-
1211  Pietjan Platschorre (PR 4.31.41) Kortgene5.16.06minM55   8.009  7:292.22-
1215  Martyn KerkmanZoeterwoude5.16.10minM35   8.007  7:302.22-
1216  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen5.16.22minMse   8.002  7:302.22-
1212  Richard Kooper (PR 4.43.01) Vlissingen5.16.37minM35   7.996  7:302.22-
1219  Ineke Van Poppel (PR 5.07.30) Zierikzee5.16.48minV55   7.991  7:302.22-
1218  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge5.17.16minV35   7.980  7:312.22-
1223  Jolanda Schot (PR 4.36.17) Zierikzee5.17.49minV35   7.966  7:322.21-
1224  Lisette van GeelHalsteren5.17.55minV45   7.963  7:322.21-
1221  John Pleijte (PR 5.04.08) Vlissingen5.17.56minM45   7.963  7:322.21-
1220  Urtha De ZeeuwAmsterdam5.18.01minV45   7.961  7:322.21-
1222  Kim StrengmanGroningen5.18.08minVse   7.958  7:322.21-
1225  Lian GebhardtBodegraven5.18.09minV45   7.958  7:322.21-
1226  Geoffrey Barbery (PR)Krabbendijke5.18.15minM35   7.955  7:332.21-
1227  Piet Acda (PR)Goes5.18.44minM55   7.943  7:332.21-
1228  Gera Van BovenNijkerk5.18.45minV55   7.943  7:332.21-
1229  Lianne de Nooijer (PR 3.45.52) Middelburg5.19.01minVse   7.936  7:342.20-
1230  Harald van ZeeBad Hofgastein5.19.15minMse   7.930  7:342.20-
1232  Ann SarletSijsele5.19.20minV45   7.928  7:342.20-
1233  Harry Kwakkelaar (PR 3.59.24) Vlissingen5.19.25minM55   7.926  7:342.20-
1231  Robert RichterCapelle aan den IJssel5.19.35minM55   7.922  7:342.20-
1234  Marieke Schieman (PR 4.14.21) Philippine5.19.43minV35   7.919  7:352.20-
1235  Martin Van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge5.19.59minMse   7.912  7:352.20-
1236  Jack Gillissen (PR 4.29.24) Middelburg5.20.19minM45   7.904  7:352.20-
1239  Marco ProvoostSchiedam5.20.50minM35   7.891  7:362.19-
1240  Lia Dobbelaar (PR 4.18.07) Heinkenszand5.20.57minV45   7.888  7:362.19-
1241  Konstantin IngenkampBerlin5.21.09minM45   7.883  7:372.19-
1237  Rudi Aantjes (PR 4.47.46) Krabbendijke5.21.20minM35   7.879  7:372.19-
1238  Bo Gravestein (PR 4.16.17) Sint-Annaland5.21.31minV45   7.874  7:372.19-
1243  Kiek van den TweelBemmel5.22.02minV45   7.862  7:382.18-
1242  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.22.13minM45   7.857  7:382.18-
1244  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp5.22.16minM45   7.856  7:382.18-
1245  Leen GeschiereVught5.22.19minM45   7.855  7:382.18-
1247  Erik GoetheerMiddelburg5.22.34minM45   7.849  7:392.18-
1251  Ronald HofkensRaamsdonksveer5.22.37minM35   7.847  7:392.18-
1246  Gerrie Melse (PR 4.50.50) Middelburg5.22.38minM55   7.847  7:392.18-
1252  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk5.22.43minM45   7.845  7:392.18-
1249  Jaimy KoursarouRoosendaal5.23.12minMse   7.833  7:402.18-
1253  Eric van der LindenBergen op Zoom5.23.18minM45   7.831  7:402.18-
1254  Ruud PeetersBergen op Zoom5.23.21minM45   7.830  7:402.17-
1255  John VermeulenZoetermeer5.23.23minM35   7.829  7:402.17-
1257  John TreurMijdrecht5.23.23minM45   7.829  7:402.17-
1250  Nikki WerkmanAlmere5.23.31minVse   7.826  7:402.17-
1248  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg5.23.39minM55   7.822  7:402.17-
1258  Ben Kempers (PR 4.28.59) Domburg5.24.14minM55   7.808  7:412.17-
1260  David Perquin (PR 4.45.32) Kats5.24.17minM35   7.807  7:412.17-
1264  Bernadette van Aken (debuut) Zierikzee5.24.17minV35   7.807  7:412.17-
1263  Co de Feijter (PR 3.51.22) Zierikzee5.24.18minM45   7.807  7:412.17-
1259  Anniek Hoogenes (PR)Vlissingen5.24.25minV35   7.804  7:412.17-
1261  Gijsbert KegelaarOpheusden5.24.29minM35   7.802  7:412.17-
1256  Jan-Paul Kleppe (PR 4.45.26) Goes5.24.38minMse   7.799  7:422.17-
1262  Josien GreenwoodDongen5.24.42minV55   7.797  7:422.17-
1268  Wim SollieWilsum5.24.43minM45   7.797  7:422.17-
1267  Gerben Meijers (PR 5.15.20) Koudekerke5.24.54minMse   7.792  7:422.16-
1270  Thijs Kluijfhout (PR)Koudekerke5.24.56minMse   7.791  7:422.16-
1269  Eric Koopmans (debuut) Middelburg5.24.59minM35   7.790  7:422.16-
1273  Ruud BakkerNieuw-Vennep5.25.08minM35   7.787  7:422.16-
1272  Jarno BostelaarRotterdam5.25.22minMse   7.781  7:432.16-
1265  Rob ProvoostDomburg5.25.24minM35   7.780  7:432.16-
1274  Ids HooglandApeldoorn5.25.25minM45   7.780  7:432.16-
1271  Roy Wattel (debuut) Serooskerke5.25.26minMse   7.779  7:432.16-
1266  Susanne van den Berg-LigtMoergestel5.25.48minV45   7.771  7:432.16-
1275  Peter De JeuOud-Beijerland5.25.48minM35   7.771  7:432.16-
1276  Angelique De JeuOud-Beijerland5.25.48minV35   7.771  7:432.16-
1277  Hans van Vliet (PR 3.56.31) Middelburg5.25.50minMse   7.770  7:432.16-
1278  Mart VerboordHeusden5.26.27minM55   7.755  7:442.15-
1279  Stefanie de RijkeMiddelburg5.27.07minV35   7.739  7:452.15-
1283  Karl PaessensGeldern5.27.28minM55   7.731  7:462.15-
1284  John de LangeVenlo5.27.28minM55   7.731  7:462.15-
1280  Richard Geevers (PR 4.08.47) Middelburg5.27.29minM35   7.731  7:462.15-
1281  Sjaak RensBergen op Zoom5.28.06minM55   7.716  7:472.14-
1282  Lauren WaardenburgHaarlem5.28.08minVse   7.715  7:472.14-
1286  Alexander van MaanenVlissingen5.28.52minMse   7.698  7:482.14-
1287  Peter van GestelTilburg5.29.22minM45   7.687  7:482.14-
1285  Ronnie de Nooijer (PR 4.52.33) Oostkapelle5.29.24minM45   7.686  7:482.13-
1288  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.29.33minM55   7.682  7:492.13-
1289  Jan-Hilbert van de WeteriHeerde5.29.43minM35   7.678  7:492.13-
1290  Peter KorzeliusHuizen5.29.54minM55   7.674  7:492.13-
1291  John van DamOud Gastel5.30.33minM35   7.659  7:502.13-
1292  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg5.30.34minM35   7.659  7:502.13-
1300  Phuong Banh (PR 4.56.42) Oost-Souburg5.31.12minM45   7.644  7:512.12-
1293  Pieter Tramper (debuut) Arnemuiden5.31.16minMse   7.642  7:512.12-
1296  Alexander BrüggemeierHamburg5.31.33minMse   7.636  7:512.12-
1297  Marcel Almeida do CarmoKöln5.31.33minMse   7.636  7:512.12-
1295  Christina BenschHamburg5.31.34minVse   7.636  7:512.12-
1301  Peter van der Maale (PR 4.57.52) Koudekerke5.31.48minM65   7.630  7:522.12-
1302  Liduine Verschiere (PR 4.58.19) Goes5.31.51minV35   7.629  7:522.12-
1294  Rens Baaijens (PR 5.27.32) Goes5.31.59minMse   7.626  7:522.12-
1303  Ton VijgeboomAlmere5.32.01minM65   7.625  7:522.12-
1304  Joeri Kasper (PR 4.52.15) Wemeldinge5.32.09minMse   7.622  7:522.12-
1308  Jos van RijtAmersfoort5.32.26minM55   7.616  7:532.12-
1298  Simon van Wouwe (PR 4.49.39) Serooskerke5.32.27minM55   7.615  7:532.12-
1299  Neel van MourikRavenswoud5.32.39minV45   7.611  7:532.11-
1305  Gertjan Westdorp (PR 4.47.46) Krabbendijke5.33.05minM45   7.601  7:542.11-
1309  Andre van Vliet (PR 5.01.26) Dreischor5.33.05minMse   7.601  7:542.11-
1307  Katia LeroyStraimont5.33.20minV45   7.595  7:542.11-
1306  Ronny SchoukensStraimont5.33.21minM45   7.595  7:542.11-
1310  Rien Dijkema (debuut) Goes5.33.33minM45   7.590  7:542.11-
1311  Hans Josiasse (PR 4.48.47) Middelburg5.33.45minM45   7.586  7:552.11-
1314  Ralf Schmitz-DraegerZollikon / Zuerich5.34.22minM55   7.572  7:552.10-
1312  Bas Christiaansen (PR 4.04.15) Koudekerke5.34.38minM55   7.566  7:562.10-
1313  Ron Pihl (PR 3.57.44) Oost-Souburg5.34.50minM35   7.561  7:562.10-
1315  Janneke Kooman (PR 4.36.38) Kapelle-Biezelinge5.35.21minV45   7.549  7:572.10-
1316  Eric de NijsOegstgeest5.35.24minM45   7.548  7:572.10-
1318  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg5.35.45minM65   7.540  7:572.09-
1317  Gerard Grootjans (debuut) Arnemuiden5.35.50minM55   7.539  7:582.09-
1321  Huub Van ExelRaamsdonksveer5.36.00minM35   7.535  7:582.09-
1320  Kim van Vaardegem (PR 5.18.26) Middelburg5.36.05minVse   7.533  7:582.09-
1319  Marius VincentenBreda5.36.13minM55   7.530  7:582.09-
1322  Ton Biesemaats-Gravenhage5.36.22minM55   7.527  7:582.09-
1323  Marijke van ZeeBad Hofgastein5.36.59minV55   7.513  7:592.09-
1324  Hanneke SchoemanVeenendaal5.36.59minV35   7.513  7:592.09-
1325  Hans Holwerda (PR 5.10.23) Nieuwerkerk5.37.01minM55   7.512  7:592.09-
1326  Arnold van der KraanDelft5.37.10minM45   7.509  7:592.09-
1327  Peter de Broekert (PR 4.54.08) s-Heer Hendrikskinderen5.38.02minM45   7.489  8:012.08-
1329  Andre De Visser (PR 5.06.42) Krabbendijke5.38.08minM45   7.487  8:012.08-
1328  Sjaak Rieteco (PR 4.46.27) Oost-Souburg5.38.13minM55   7.485  8:012.08-
1331  Ingrid BouckaertKnokke-Heist5.38.42minV45   7.475  8:022.08-
1330  Trees Blaauw-KramNijkerk5.38.56minV55   7.470  8:022.07-
1332  Ben Schrooten (PR 5.32.57) Vlissingen5.39.13minM45   7.463  8:022.07-
1334  Leo van Driel (PR 5.16.13) Vlissingen5.39.48minM45   7.451  8:032.07-
1335  Anouk de Hamer (PR 5.12.49) Nieuwdorp5.39.56minVse   7.448  8:032.07-
1336  Dick van ReemsZwartewaal5.40.23minM45   7.438  8:042.07-
1339  Johan Quist (PR 5.37.25) Middelburg5.40.32minM45   7.435  8:042.07-
1333  Gwen RijkschroeffGoes5.40.41minMse   7.431  8:042.06-
1337  Monique van Overbeeke (PR 5.05.45) Goes5.40.41minV35   7.431  8:042.06-
1338  Marcella de Jong (PR)Wemeldinge5.40.49minV35   7.428  8:052.06-
1341  Jason Van Pul (debuut) Middelburg5.41.26minMse   7.415  8:062.06-
1342  Loek Kwakkelaar (PR 4.41.20) Vlissingen5.41.38minM55   7.411  8:062.06-
1343  Annette StraussBocholt5.41.54minV45   7.405  8:062.06-
1344  Herman van den Dries (PR 4.05.23) Ovezande5.42.29minM45   7.392  8:072.05-
1340  Oliver GooseVlissingen5.42.34minMse   7.390  8:072.05-
1345  Geert VanstraelenTemse5.42.46minM45   7.386  8:072.05-
1351  Joke van de Kasteele (PR 4.35.25) Burgh-Haamstede5.44.01minV55   7.359  8:092.04-
1346  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.44.04minM45   7.358  8:092.04-
1347  Emy Terwiel (PR 4.33.37) Heinkenszand5.44.04minM55   7.358  8:092.04-
1350  Michel Theelen (PR 5.09.16) Westkapelle5.44.08minM45   7.357  8:092.04-
1353  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.44.12minM45   7.355  8:092.04-
1348  Connie VuijkSpijkenisse5.44.23minV45   7.351  8:102.04-
1349  Monique KullerSpijkenisse5.44.23minV45   7.351  8:102.04-
1354  Ronald KerpenVenlo5.44.35minM45   7.347  8:102.04-
1352  Frans Geijs (PR 3.54.56) Wolphaartsdijk5.44.52minM35   7.341  8:102.04-
1356  Wibo Lievense (PR)Westkapelle5.45.49minM45   7.321  8:122.03-
1355  Andreas van Straten (PR 5.33.39) Domburg5.46.20minMse   7.310  8:122.03-
1357  Kees HeilApeldoorn5.46.40minM55   7.303  8:132.03-
1360  Peter SmeekensDiemen5.46.50minM35   7.299  8:132.03-
1358  Peter HelmstrijdGilze5.46.55minM45   7.298  8:132.03-
1359  Herman Kreeft (debuut) Gilze5.46.57minM65   7.297  8:132.03-
1361  Jeannette Michaeli -van ORamat Hakovesh5.47.58minV45   7.276  8:152.02-
1362  Krick AlexanderSilly5.48.14minM45   7.270  8:152.02-
1363  Hannie Peene (PR 5.14.20) Zoutelande5.48.35minV45   7.263  8:162.02-
1364  Bjorn PareeAalsmeer5.48.56minMse   7.256  8:162.02-
1365  Frans de Rijk (PR 4.29.44) Vogelwaarde5.49.18minM55   7.248  8:172.01-
1366  Chris Rodermond (PR 5.17.21) Oost-Souburg5.49.39minM45   7.241  8:172.01-
1368  Annemarie EeckelaerHoogerheide5.49.56minV35   7.235  8:182.01-
1367  Ad SchalkxZaltbommel5.49.59minM55   7.234  8:182.01-
1369  Erik Spil (PR)Middelburg5.50.54minMse   7.215  8:192.00-
1370  Leo Cannoo (PR 5.35.50) Oost-Souburg5.50.56minM45   7.214  8:192.00-
1371  Rene Cannoo (debuut) Middelburg5.50.57minM45   7.214  8:192.00-
1372  Patric Meedendorp (debuut) Oost-Souburg5.51.28minM35   7.203  8:202.00-
1374  Alex Rodenburg (PR 5.01.46) Middelburg5.52.02minM45   7.192  8:212.00-
1373  Corrie BouwmeesterMaassluis5.52.09minV65   7.189  8:212.00-
1375  Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.53.44minM45   7.157  8:231.99-
1376  Josef GutMöhlin5.54.22minM55   7.144  8:241.98-
1377  Vincent van der VeenHouwerzijl5.54.33minMse   7.141  8:241.98-
1380  Hans VogelBoppard5.56.08minM45   7.109  8:261.97-
1379  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke5.56.20minM55   7.105  8:271.97-
1382  Charles BouwensPalm Harbor5.56.50minM45   7.095  8:271.97-
1381  Michaela JüttermannDorsten5.57.11minV45   7.088  8:281.97-
1378  Henk Kortlever (PR 5.10.04) Zierikzee5.57.23minM45   7.084  8:281.97-
1383  Gerard RadstaatLexmond6.00.01minM45   7.032  8:321.95-
Mannen: 1171 (84.67%) => M35=345 - M45=456 - M55=166 - M65=21 - Mse=183
Vrouwen: 212 (15.33%) => V35=72 - V45=77 - V55=23 - V65=1 - Vse=39

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.888 seconden nodig om deze lijst met 1383 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020